Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Mar 20, 2007 1:20 pm
"VICTORIA" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 9:15 am   

Sala jest klimatyzowana, my akurat trafilismy na straszny upal, wiec byla duza roznica temperatur miedzy sala a dworem, ale bylo ok. dzieki klimatyzacji jedzonko bylo dluuugo swierze, zreszta za duzo go nie zostalo, bo byly tak pyszne przystawki ze znikaly szybciutko, szczegolnie lososie i tatar-pyszny:)
Tarasu nie ma, ale jest wyjscie z boku sali i tam sa lawki z parasolami. bardzo duzo gosci tam siedzialo, nie tylko tych palacych.
Polecam:)
_________________

 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 10:55 am   

:) juz nie moge sie doczekac!!! Mam jeszcze jedno pytanko - bo ktos na forum wspominal o jkais dodatkowych oplatach...Czy ty mozesz cos na ten temat powiedziec? I czy jedzonko ktore ci zosstalo zabralas do domu? jesli tak to czy mialas swoje pojemniczki? ja zapomnialam o to zapytac...
_________________
C.


 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 1:00 pm   

Hej Olu!

Widzę że i Ty tutaj trafiłaś... :-)
hihihihi

Do zobaczenia 3.09 :-)
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
noelle 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 3:36 pm   

Cześć:) działa już strona Victorii, niestety nic się nie zmieniło :( nie ma żadnych nowych zdjęć ani nowego wystroju ani terenu na zewnątrz... ale mimo wszystko lepsze to niż "błąd serwera". Pozdrowienia!
_________________
 
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 10:49 am   

crisola, my akurat zabralismy jedzonko i mielismy swoje pojemniki. A dodatkowe oplaty?hmm wiem ze jak nie chcesz zabierac ze soba np butelek po alkoholu to wtedy im placisz za wywoz smieci, za pokrowce na kszesla jka chcesz je miec to tez, ale chyba innych oplat nie ma, bynajmniej teraz mi sie nie przypomina.
_________________

 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 11:17 am   

Mieliśmy swoje wesele miesiąc temu, jesteśmy bardzo zadowolenie, goście również. Jedzonko pyszne, zostało go mnówstwo, do tej pory mamy pełen zamrażarnik mimo zorganizaowanych w domu poprawin.
Z dodatkowych opłat to wiadomo pokrowce, stól wiejski (jesli kttos chce), kaucja zwrotna 500 zł, no i za wywóz śmieci jak pisała martuchaa25, jesli sami nie weźmiecie butelek. Radze wziąc duzo pojemników na spkowanie jedzonka.
Postaram sie wkleic jakies zdjęcie
_________________

 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 3:31 pm   

poproszę o jakieś nowe zdjęcia :lol:
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 4:47 pm   

olcia i wkleisz jakies fotki??:)
 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 2:33 pm   

jak obiecałam, fotki:

0619.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 946 raz(y) 63.52 KB

0547.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 880 raz(y) 46.39 KB

0500.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 838 raz(y) 41.38 KB

_________________

Ostatnio zmieniony przez olacia770 Pią Sie 06, 2010 2:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
moniczka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Rzgów
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 11:38 am   

olcia fajnie ze wrzucilas jakies zdjecia w koncu mozna zerknac okiem:-)widze ze Victoria nadal spelnia oczekiwania swoich klientow:-) super poniewaz za miesiac ja tez sie tam bede bawia i mysle ze bedzie ekstra, zupelnie jak kiedys poniewaz mialam przyjemnosc sie tam juz bawic.... same superlatywy:-)cieszy mnie ze nic sie nie zmienilo:-)pozdrawiam
 
 
noelle 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 11:53 am   

Olacia, dzięki za zdjęcia! Wszystko wygląda super. Powiedz mi jeszcze czy przed Wami- jako przed parą młodą były jakieś kwiaty? Bo jakoś się nie mogę dopatrzeć na zdjęciach a nie dopytałam czy sala je gwarantuje. pozdrawiam:)
_________________
 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 12:26 pm   

bede o to pytać w czwartek to napisze również:)
_________________

 
 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 3:33 pm   

przed młodą parą jest kompozycja ze sztucznych kwiatów, my natomiast zatąpiliśy je wiązanką z maski samochodu ( tak nam podpowiedziała zaprzyjaźniona kwiaciarka)
_________________

 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 3:57 pm   

A czy ktos z was ma/mial wesele przy okraglych stolach? i czy macie/miesliscie jakas dekoracje na nich? Ja zamierzamtez zamowic kokardy na krzesla? czy ktos wie moz ejak one sie sprawdzaja w realu? z doty dziekuje za info
_________________
C.


 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 6:31 pm   

A na ile osób robicie badz robiliscie wesele.My liczymy okolo 150 gosci . Chciałam zapytac czy przy stołach nie ma ciasnoty i jak ogólnie okolo 150 osób wypada na sali??
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 10:27 pm   

Byliśmy wszystko już zamówiliśmy, menu ustalone:) było bardzo miło. Jak ktoś ma pytania zapraszam na priv lub przeczytać w moim dzienniczku :)
_________________

 
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 11:52 am   

Ja bylam w sobote u Pani Kasi - zaplacilismy za wesele, ustalilismy menu i dekoracje stolow. Jestem dobrej mysli. Moj tata jedynie boi sie o wiejski stol - czy miecho jest dobre czy nie (on ma fiola na pukncie jedzenia - sam uwielbia gotowac i zna sie na tym wiec marudzil troche ze sam nie moze zapelnic wiejskiego stolu).
_________________
C.


 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 8:44 am   

Witam,

jestem kolejną osobą, która zdecydowała się na Victorię, niestety trochę w ciemno i dlatego mimo tylu pozytywnych opinii na tym forum, obawy są. Tak jak już ktoś tu wspomniał, my również planujemy wesele na ok. 140-150 osób i zastanawiam się czy to nie za dużo jak na tą salę. Na stronie podano, że sala miesci do 180 os., wlaścicielka poiwedziala mi przez tel. że 200, a na mijescu okazało się, że 150 to jest OK, ale 160 to już ciasno (to słowa młodej wlascicielki), więc juz sama nie wiem co o tym myslec. Czy ktos byl na weseleu w Victorii, ktore liczylo ok. 150 os? Bede bardzo wdzieczna za opinie.

Pozdrawiam
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 7:08 pm   

No my takze bedziemy mieli około 150 gosci.Takze i Ja czekam na informacje co do tylu gosci na sali.
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 10:37 pm   

wisieneczka85 jesli mozesz to czekamy na relacje.
 
 
noelle 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 5:00 pm   

crisola i wisieneczka- czekamy z niecierpliwością na relację z Tego Dnia :)
_________________
 
 
 
Kasjopeja 
Firma


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 12:32 pm   

Graliśmy pod koniec lipca w Victorii i polecam to miejsce zdecydowanie! Świetne przygotowanie sali, obsługa i jedzenie :)
_________________
Zespół Weselny Kasjopeja
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:29 pm   

Byłam w Victorii na weselu 11.09.
Sala piękna, jedzonko (poza rosołem, ale o tym za chwilę)-pycha i ilości naprawdę nie do przejedzenia. Było 5 ciepłych posiłków, każdy jadł ile chciał.
Jedyne co było kiepskie to rosołek- podany letni (zanim zaczęliśmy jeść to był zimny) no i smakował trochę jak zupka chińska.
Reszta- podawana gorąca, wszyscy goście dostawali jedzonko jednocześnie.
Obsługa-sprawna i szybka.
Zimnych zakąsek nie próbowałam, więc się nie wypowiem, ale mój Z. mówi, że były smaczne :)
Natomiast jedzonko ze stołu wiejskiego- przepyszne. Praktycznie cały czas ktoś z gości tam stał.

Mówiąc krótko- super, super i jeszcze raz super.
Tę salę mogę polecić z czystym sumieniem :)



_________________
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:41 pm   

Agulka a jak wygląda wystrój przy młodych??I czy okolo 150 gosci bawi sie swobodnie??
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 10:05 pm   

CoctailZone napisał/a:
jak wygląda wystrój przy młodych??

najlepsze zdjęcie jakie udało mi się znaleźć...

co prawda nie widać za dużo, ale ta kompozycja kwiatowa była naprawdę duża i ładna. No I na stołach były żywe kwiaty w wazonach :)


Na tym weselu było jakieś 130 osób (tak na oko) i miejsca było dużo, nikt się o siebie nie obijał, a goście byli z tych tańczących a nie siedzących przy stołach :) Myślę, że 150 osób spokojnie się pomieści :)
_________________
 
 
Kasjopeja 
Firma


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 10:32 am   

A mi rosół w Victorii smakował i był zdecydowanie gorący. Chociaż prawdę mówiąc jako zespół dostaliśmy rosół wcześniej i nie kontrolowałem co się działo później na stołach :wink:
_________________
Zespół Weselny Kasjopeja
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 11:52 pm   

Miałam własne wesele 28.08.2010 i jestem bardzo zadowolona:) wszystko było pyszne, stół wiejski pycha. Rosół dostaliśmy gorący wiadomo że po nalaniu w talerzy szybko stygł bo makaron był zimny. Ja nie przepadam za rosołem ale mi smakował. Przekasek nie spróbowałam ponieważ przejadłam się gorącymi daniami:). Nad stołami są zapalone dodatkowe światła i jest jasno naprawdę. Dostałam fotki od fotografa więc wstawię jak będę miała chwilke dłuższą.
_________________

 
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 10:12 am   

wisieneczka no to czekamy na foteczki.:)
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 12:08 pm   

Dokładanie, z niecierpliwością czekamy na zdjęcia. Mnie szczególnie interseują zdjęcia stółów, salę widziałam na żywo i wiem, że bardzo ładnie wyglada, zastawionych stołów natomiast nie. dlatego jestem szczególnie wdzięczna Agulce za powyższą fotkę stołu. Zresztą każdą opinię na temat tej sali chłonę z ogormną ciekawością. jak już pisałam wcześniej z naszej strony był to wybór przypadkowy (akurat termin się tam zwolnił) i dlatego trochę się denerwuję, czy na pewno dobrze zrobiliśmy. pozdrawiam wszystkich
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 7:19 pm   

My ogladalismy sale jakis czas temu. Na samym poczatku nawet nie otworzono nam bramy (dzwonilismy domofonem)- bardzo mile powitanie. Pozniej kierowniczka niechetnie chyba nam wszystko pokazywala. Sala faktycznie bardzo ladna, ogromne 4 filary, ladny parkiet, dekoracje :) . Jednak poza sama sala dla nas bardzo wazna jest obsluga i kierownik sali- tu nie wypadlo wszystko tak dobrze.
Jednak nie dyskutuje sie gustach. Dodaje tylko swoje odczucia z tej pieknej sali :D
_________________
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 9:53 pm   

Jesli chodzi o mloda wlascicielke to niestety mialam bardzo podobne odczucia. Tez mialam wrazenie, ze robi nam łaske, odpowiadajac na nasze pytania. I tak naprawde to chyba tylko nam zalezalo na podpisaniu umowy. Pani Kinga chyba zyje w przeswiadczeniu, ze jak nie Ci to inni, chetni na pewno sie znajda wiec po sie starac. Niezbyt dobrze to o niej swiadczy. No ale i z takimi ludzmi trzeba umiec postepowac. my nie jestesmy konfliktowi wiec licze na to ze sie jakos dogadamy.
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:05 pm   

Hmmm to ja nie wiem z kim rozmawialiscie bo włascicielka nie nazywa sie Kinga tylko Katarzyna takze moze nie na tej sali byliscie i nie z nia rozmawialiscie.My jak bylismy ogladac sale pierwszy raz pokazywali Nam rodzice Pani Kasi i wszystko co chcielismy wiedziec dowiedzielismy sie od nich .A szczegóły i podpisywanie umowy z pania Kasia i wszystko mile załatwione.Takze dzwonilismy do wlascicielki czy mozemy przyjechac zobaczyc sale jak wyglada przed weselem i zadnego sprzeciwu nie bylo.Nasze odczucie i relacje jak do tej pory pozytywne a co najwazniejsze szczególowe i profesjonalne bo o to najbardziej chodzi.
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:18 pm   

Faktycznie, imie chyba pomylilam,, przepraszam. Jednak wiem na jakiej sali bylam i gdzie bedzie moje wesele, a bedzie to z pewnoscia Victoria :) Rodzicow pani Kasi nie mialam okazji poznac, a co do samej pani Kasi to podtrzymuje to co napisalam i niestety najlepszego zdania o niej nie mam. Ale moze miala wtedy po prostu gorszy dzien. Niczego nie przesadzam, jak juz wpsomnialam, mimo wszytsko licze na dobra wspolprace.
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:38 pm   

Nie znam wlascicielki to nie moge powiedziec kiedy ma gorsze dni.Ale mysle ze Wy jak i my nie powinnismy sie martwic bo bedzie ok.pozdrawiam
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 3:55 pm   

fotki upragnione:)

[ Dodano: Sro Wrz 29, 2010 3:57 pm ]
:razz:
_________________

 
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 4:50 pm   

Ze swojej strony baaardzo dziękuję. Slicznie wygladaliscie :) sala i stol wiejski tez sie znakomicie prezentuja. co do samych stolow to od jedzenia raczej sie one nie uginaja :( ale wiem że tak tam juz jest i u nas tez inczej nie bedzie. trzeba by pewnie sporo doplacic zeby na stolach bylo gesciej, a my sobie na to raczej nie mozemy pozwolic, wiadomo, budzet ma swoje granice.
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 7:29 pm   

magdaaaa napisał/a:
Ze swojej strony baaardzo dziękuję. Slicznie wygladaliscie :) sala i stol wiejski tez sie znakomicie prezentuja. co do samych stolow to od jedzenia raczej sie one nie uginaja :( ale wiem że tak tam juz jest i u nas tez inczej nie bedzie. trzeba by pewnie sporo doplacic zeby na stolach bylo gesciej, a my sobie na to raczej nie mozemy pozwolic, wiadomo, budzet ma swoje granice.


jak jest dużo posiłków ciepłych to zimnych prawie nikt nie je, na moim weselu zostało zimnych tyle że nie dalo się tego później przejesć, a cala rodzina pomagała;)

ważne by to ładnie sie komponowało;)
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:35 pm   

wisieneczka85 a własnie jak jest z jedzonkiem stojacym na stole czy stoi tego jedzonka czy tylko sporadycznie??I czy ciast i owoców jest sporo??
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:34 pm   

hmm no na zdjęciach może wygląda na niewiele ale tak naprawdę to co było na stołach w ogóle nie poszło bo jest dużo ciepłych posiłków nie ma sensu dopłacać. Moim zdaniem jak na wesele robione w restauracji było bardzo dużo na stołach. Po weselu zostało tyle że musieliśmy przewieźć na trzy auta :smile: i oprócz tego co ze stołów to jeszcze dostalismy wszystkie ciepłe posiłki które zostały w kuchni, naszykujcie sobie dużo pojemników;). Miałam te same obawy co Wy ale zupełnie nie potrzebnie. SALA SUPER, JEDZENIA FULL, OBSŁUGA PEŁEN PROFESIONAL. Zrobiłabym jeszcze raz tam wesele:)))) I jeszcze jedno z wiejskiego stołu tez musieliśmy zabrać dużo bo prawie nie poszedł:). Jak ktoś chce żeby stoły uginały się od jedzenie czyli zastaw się a postaw :mrgreen: :] to nie ma sensu moim zdaniem bo ludzie i tak tego nie docenią i będzie ktoś kto powie że i tak było mało:)

[ Dodano: Czw Wrz 30, 2010 12:35 pm ]
ciast i owoców jest wystarczająco :)
_________________

 
 
 
noelle 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:42 pm   

wielkie dzięki wisieneczka85 za zdjęcia. Mam jeszcze pytanie dotyczące świeczników- czy jest to standard czy trzeba się jakoś specjalnie o nie dopominać?
_________________
 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 9:24 am   

jest to standard
_________________

 
 
 
moniczka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Rzgów
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 10:31 am   

Fajnie ze są wstawione jakieś zdjęcia, jednak ja byłam na sali przed jednym z wesel i sala wyglądała naprawdę prześlicznie:-)
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 4:22 pm   

my zwiedziliśmy Victorię wczoraj :) jechalismy z Łodzi w godzinach szczytu, więc na głównej drodze w aleksandrowie napotkalismy ogromny korek!!
jechaliśmy, i jechalismy...
jak dojechaliśmy na ulicę, na której jest sala, troszke zamarlismy, poniewaz powiewa tam niemiłym klimatem... generalnie okolica nieprzyjemna. a w dodatku odbywa się remont nawierzchni i jest nieźle rozkopane...
ale. Podjechalismy pod sale. z zewnatrz wygląda normalnie. bez szaleństwa.
w środku w holu już zupełnie inaczej, zachwyciły mnie piękne schody, żyrandol, lustro, jednym słowem ślicznie. jak jeszcze będzie wieczór i światelko zostanie zapalone... efekt zapiera dech w piersiach :D bardzo się nam podobało.
z racji tego, że bylismy w piątek, sala nie był do końca przygotowana na sobotę, ale własnie taka mi sie podobala. brakowało tylko kwiatów i dla mnie dekoracja zakończona.sama w sobie jest śliczna.
jak weszliśmy do sali, nie było zapalonego światła i wydawało sie tak zimno...
ale Pani właścicielka szybciutko zapaliła i również tam bardzo nam sie spodobało.
porównując zdjęcia na stronce, a na żywo, sala jest wg mnie mniejsza.
światelko dało sliczny klimat :D
sala przygotowana była na 90os, tak jak będzie u nas i było przestronnie i tak w sam raz. na prawdę fajnie.
Pani Kasia od razu nasz szybciutko powiedziala, co chcielismy wiedzieć, przedstawila ceny, menu. bardzo miła osóbka.
my pytalismy o termin z duuuzym wyprzedzeniem, poniewaz na 2012 i cena ulegnie znaianie od 10-15 zł na osobie. ale tak jest wszędzie.
powiedziala, że może juz wtedy zmieni kolorystykę, aby troszke urozmaicić.
w tym czasie rówież pokrowce maja zostać wliczone w cenę.
w cenie jest wszystko oprócz tortu.. iii... nie pamietam jeszcze czego. ale oferta baardzo przystepna cenowo.
ma również powstać "w koncu" ogródek.
cóż więcej. nasza opinia jak najbardziej na TAK. teraz mamy dwie sale do wyboru i w ciągu 10 dni musimy podjąc decyzję... zobaczymy :)
aaaa, jeszcze wpisowe to 2.500
nie wiem co jeszcze. o szczegółach jakiś strasznych nie rozmawialiśmy jeszcze, chcieliśmy tylko sobie popatrzeć. ale to chyba wystarczyło 8)
_________________

 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 4:32 pm   

Bylismy na sali w poprzednia sobote przed weselem.I co moge napisac ze bylismy okolo godziny 13 takze na stołach nie bylo jedzonka ale sala wyglada slicznie.A po zapaleniu swiateł to jak dla nas bajka.Dowiadywalismy sie o ciasta bo chcemy dokupic 2 rodzaje to p.Kasia powiedziała ze jedno ciasto to koszt 80zl.co na poczatku nas zdziwiło ale jak powiedziała ze to nie jest standardowa blacha tylko duza to jest ok.Takze wszystko jak najlepiej i oby tak dalej:).
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 4:33 pm   

dodam jeszcze, że na czerwiec 2012 już jeden termin jest zajęty, na lipiec jak dobrze pamietam 1, na sierpień 2 lub 3 terminy

więc jak ktoś planuję, to lepiej się śpieszyć z decyzją :D
_________________

 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 6:24 pm   

CoctailZone, to przed Naszym weselem byliście w Victorii, tj. 02.10.2010r. Powiem Wam tak dziewczyny (a może i chłopaki) - nie ma się o co martwić, w Naszym przypadku to 100% zadowolenia!!! Będę tą salę polecała wszystkim i wszędzie, gdzie się tylko da! Jeśli ktoś przyczepiłby się do czegokolwiek na sali (przynajmniej na Naszym weselu), to tylko ktoś wyjątkowo złośliwy! Ale jak do tej pory zbieramy same pozytywne recenzje. Trochę mi głupio, bo mój post wygląda jakbym się lekko chwaliła, ale słuchajcie - na prawdę wszyscy wyszli zadowoleni z wesela. A na tym Nam najbardziej zależało! Pozdrawiam i zazdroszczę Tym z Was, które mają jeszcze PRZED SOBĄ tę viktorjańską noc. Chętnie przeżyłabym ją jeszcze raz :( !
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 7:02 pm   

a wiecie może co w sytuacji jak chcielibyśmy pieczonego prosiaczka?? czy sala ma cos takiego w swojej ofercie, czy trzeba we własnym zakresie??
będę wdzięczna za informacje :)
_________________

 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 8:27 pm   

my właśnie bylismy w ten weeknd

Jedzonki super, sala ładna czysta zadbana, z tego co wiem mlodzi nie narzekali na nic.
 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 9:44 pm   

Cytat:
karin_k
mam takie samo zdanie :smile:
_________________

 
 
 
sksylwunia1 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 10:01 pm   

Witam wszystkich serdecznie:) Jestem na forum po raz pierwszy.
Postanowiłam dołączyć do grona forumowiczek:)
Również wybrałam salę Victorię w Aleksandrowie, jestem nią oczarowana
_________________
Sylwia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl