Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Mar 20, 2007 1:20 pm
"VICTORIA" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
dagmara-kotersk 

Dołączyła: 10 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 11:05 pm   

Ja z narzeczonym bawilismy sie dwa tygodnie temu na rocznicy ślubu u swoich znajomych w Victorii i przyznam szczerze ze nie bylam tam na zadnym weselu, ale na tej imprezie bylo naprawde super, jedzonka mnostwo i bardzo pyszne, obsluga super, dekoracje przesliczne nie moge osobiscie sie do niczego przyczepic!
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 1:46 pm   

Troszke tu cicho więc napisze:) Ostatnio przejeżdżałam obok sali i powiem Wam że są postępy prawie gotowy jest ten nowy parking, nie przyglądałam się bardzo bo tylko w przelocie :smile: ale być może ten ogródek też jest powiększony, widziałam tylko że na tym 2 parkingu też jest brama wjazdowa 8) także prace się posuwają do przodu. Zastanawiam się jeszcze bo zapomniałam zapytać na targch jak wygląda dodatkowa dekoracja z żywyc kwiatów wiem że jakaś zaufana Pani ją robi ale nie wiem kiedy trzeba dać znać że się na taką ktoś zdecydował czy wystarczy 2 tyg. przed kiedy wybiera się menu? :-)
_________________

 
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 5:57 pm   

Myślę, że wystarczy, ale najlepiej jak zadzwonisz do Pani Kasi, ona Ci wszystko chętnie wyjaśni. Tez widziałam postępy :) Dobrze, że praca wre, bo moje wesele w tej sali już za miesiąc, więc niech się uwijają!!! :D
_________________


 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 9:22 am   

to czekamy na opinie :-)
_________________

 
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 3:05 pm   

Mam pytanko, co z kieliszkami dla Młodej Pary? Chyba tylko te do tłuczenia sie samemu trzeba kupic? Bo my przed wejsciem bedziemy miec male kieliszki, a juz na sali do toastu szampanem to chyba oni tez dla nas beda miec?
Ale pokrecilam:) mam nadzieje ze wiecie o co chodzi:P
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 6:28 pm   

Samemu?
Ja co prawda Borynianka, ale to chyba normalne, że kieliszki do tłuczenia zapewnia sala. My tłukliśmy przed salą kieliszki do wódki, potem był szampan i te kieliszki tak jak wszyscy odstawialiśmy na tace.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 9:23 pm   

Byłam tam dzisiaj i wiem chyba wszystko. Kieliszki do tłuczenia zapewnia sala. Chleb na przywitanie oczywiście też. Jest 5 gorących posiłków plus jeden dodatkowy inny na poprawiny. Ceny na ten rok - 155 zł od talerzyka plus ewentualnie dycha więcej, jeśli jest wiejski stół. Pokrowce na krzesła - 5 zł od sztuki. Poprawiny - 50 zł. Parking jest duży, miejsca sporo. Jeśli ktoś sobie życzy można sobie załatwić fontanny. I otworzyć bar. I największy dla mnie plus - zero cateringu, jedzenie robione na miejscu. Właśnie zmienia się dekoracja za młodą parą. Będzie na złoto. I złota dekoracja na stołach.
_________________


 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 3:22 pm   

:) to super że wszystko ok jest:) mam nadzieję że tego złota to będzie subtelnie:) Ostatnio słyszałam opinie od osoby która się bawiła na weselu w te święta i była bardzo zadowolona z sali. :smile: także się ucieszyłam:)
_________________

 
 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 7:52 pm   

mysza83, dzięki za tak oczekiwane przeze mnie, bardzo miłe aktualności :wink: Ciekawa jestem, jak będzie wyglądała ta dekoracja w złotym kolorze? HHHhhmmmm
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 9:10 pm   

ja taż jestem ciekawa, :smile:
_________________

 
 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 2:49 pm   

mysza83, zdaj relacje jak juz będziesz po tym wielkim dniu, Pozdrawiam i życze udanej zabawy bo z tego co widze to już niedługo :D
_________________

 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:25 pm   

Więc wpisuję się już po weselu. Jeszcze dziś byliśmy na sali i możemy o niej mówić w samych superlatywach. Nie dość, że nowa dekoracja jest przepiękna, są nowe pokrowce na krzesła i nowy wystrój za młodymi, to obsługa i jedzenie rewelacyjne :)
Wszystko jest przygotowywane na sali, żadnego cateringu. Jedzenia jest tyle, że nie można przejeść, każdy miał jakiegoś faworyta :) Z zup strogonow - cudo, bigos palce lizać.. z resztą, długo by wymieniać. Ogrom zakąsek, uwagę przykuwały zwłaszcza doskonale przyrządzone tatar i szynka z chrzanem w galarecie :) Coś cudownego! :) Całe jedzenie które zostaje (a zostanie na pewno, bo jest go dużo) dostajecie do domu. My przygotowaliśmy sobie wcześniej pojemniki i rozdawaliśmy po poprawinach gościom, to był doskonały wybór, bo reszta ledwo się mieści w dwóch lodówkach i zamrażarkach. Właściciele sali przemili, wszystko można załatwić z nimi bez najmniejszych problemów. Kelnerzy załatwiali wszystko, bardzo profesjonalni. Absolutnie nikt nie narzekał, wręcz przeciwnie :) Hit poprawin - wielski stół :) Wyroby były tak dobre, że pod wrażeniem był nawet mój wujek, który specjalizował się w wyrobie wędlin, a kaszankę do domu chcieli wszyscy :D Aż tyle niestety nie było :) Niczego nikomu nie zabrakło, nie trzeba było nikogo poganiać, ani zwracać nikomu uwagi. Wcześniej goście bardzo się dziwili dlaczego wynajmujemy salę tak daleko od domu, po weselu stwierdzili, że teraz już wszystko jasne :) Będę polecała tę salę każdemu bez mrugnięcia okiem. Nawet największe marudy stwierdziły, że nie ma się do czego przyczepić :D Tak więc polecam i życzę miłej zabawy!!!
_________________


 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 9:27 am   

mysza83, Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Cieszy mnie twoja opinia:)
Mogłabys wkleic jakieś zdjęcia z nową dekoracją? :)
Mam jeszcze kilka pytań. Czy jest możliwość zmówienia u nich dodatkowych kwiatów do dekoracji stołów, m.in wiązankę przed para młodą?
Czy napoje gazowane w 0,5l butelkach są firmy coca- cola? Czy zamawialiście tort z cukierni polecanej przez właścicielkę sali?
_________________

 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:39 pm   

My zamawialiśmy tort z innej cukierni, ale tylko dlatego, że mieliśmy go po cenie dość preferencyjnej :) Ale patrząc na całe jedzenie, jakie było na sali nie zawahałabym się zamówić tortu z tej cukierni, którą proponują. Możliwość zamówienia dodatkowych kwiatów oczywiście jest :) Ale są zupełnie niepotrzebne. Zwłaszcza przed Młodą Parą, bo przed nimi jest ogromna i piękna wiązanka :) Co do zdjęć - coś wykombinuję :) Napoje to Coca-cola, Mirinda, Sprite, dwa rodzaje wody gazowanej, soki w dzbankach... Czego i ile dusza zapragnie :)
_________________


 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 3:25 pm   

:) :) :) :) Ale mnie uspokoiłaś, miło słyszeć takie wieści :) )))). Z tymi kwiatami to musiało się zmienić bo w tamtym roku za dodatkowe kwiaty typu wiązanka przed młodymi była dodatkowa opłata:). Jeszcze raz Wszystkiego Naj Naj:). Bardzo ładnie prosimy o zdjęcia z sali:)
_________________

 
 
 
noelle 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 8:41 am   

Cześć:) czy ktoś może coś wie co dzieje się teraz z salą VICTORIA? Od jakiegoś czasu strona internetowa jest niedostępna i nie wiem co o tym myśleć... mam nadzieję, że zmienili adres strony lub ją przebudowują... czy ktoś coś może wie? Trochę mnie to martwi biorąc pod uwagę, że to MOJA SALA :) )) Pozdrawiam:)
_________________
 
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 7:15 pm   

Tez zauwazylam brak strony, ale napewno nic z sala sie nie dzieje zlego. Moi rodzice dzis tam byli i wszystko jest jak w najlepszym porzadku:) Napewno zmieniaja strone( bynajmniej tak mi sie wydaje) bo juz w tamtym roku wlascicielka mi mowila, ze chce zmienic zdjecia, wiec nie ma sie o co martwic:)
_________________

 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 2:06 pm   

Witam wiecie co się dzieje ze stronka sali bo od jakiegoś czasu jest nie aktywna .Macie może jakies info na temat wystroju i prac prowadzonych na zewnątrz sali.
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 3:21 pm   

Hejka mozecie napisac jak jest z pokojem dla mlodej pary bo nie wiem czemu nie ma stronki w internecie i zadnej informacji nie moge sie dowiedziec.A moze wie ktos kiedy stronka ruszy i czy wogóle ruszy??A własnie bo planujemy wesele na ok 150 osób czy nie bedzie problemu ??Jakie były Wasze wesela chodzi ok ile osób moze sie swobodnie bawic na sali??
Ostatnio zmieniony przez CoctailZone Sob Maj 15, 2010 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 9:23 pm   

stronka pewnie będzie wkrótce juz kiedyś taka przerwa była jak zdjęcia zmieniali. Pokój jest do dyspozycji młodych gratis. Z tego co pamiętam sala jest na 180 osób. My robimy właśnie na 150. :)
_________________

 
 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 9:16 am   

W ten weekend byłam na weselu koleżanki w Victorii i wszytkie pozytywne opinie potwierdziły się :)
Jestem bardzo zadowolona i z niecierpliwością czekam na nasze wesele.
Jedzonko pyszne, w dużej ilości, sół wiejski rewelacja. Goście byli tak najedzeni daniami na ciepło że prawie nie ruszali przystawek. Obsługa równiez bez zarzutów, dbali o porządek i estetyczny wygląd stółów.
_________________

 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 10:59 am   

Olcia a jak z wystrojem sali za mlodymi jak wyglada i na stołach takze jest inaczej??
 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 11:29 am   

Jeśli chodzi o nowy wystrój to nie moge za dużo powiedzieć, bo koleżanka wybrała dekoracje w różowej tonacji, rano jak rozkładałyśmy wizytówki na stołach to było jescze "na złoto" za młodymi po poprzednim weselu ( ja osobiście wybiore ten złoty wariant, bo nam bardziej pasuje do całości oprawy, do wizytówek, kwiatów itp), znajomi wybrali oprócz pokrowców rózowe kokardy na krzesła wiec reszta tez musiała być w tym odcieniu, wiec dekoracja został zmieniona rożową. Przez środek stołu przebiegała również różowa organza.
_________________

Ostatnio zmieniony przez olacia770 Sro Cze 02, 2010 11:30 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 1:38 pm   

A jak wyglada sprawa z akustyka na tej sali??
 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 11:40 am   

Nasza orkiestra powiedziała, że jest tam wyjatkowo dobra akustyka, a oni wkońcu są profesjonalistami
_________________

 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 9:29 pm   

Nasz zespol tez tak twierdzi, ponoc akustyka na tej sali jest jedna z lepszych:)
_________________

 
 
noelle 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 11:06 am   

Cześć, czy ktoś wie coś może o okrągłych stołach na tej sali? Wiem, że trzeba za nie dopłacić, ale nie wiem ile i na iluosobowe są to stoliki.
Dodatkowo chciałam zapytać czy może któraś z Was zastosowała to rozwiązanie podczas swojego wesela.
Obawiamy się, że naszym problemem będzie zbyt duża sala (planujemy wesele na ok 80osób) i padł pomysł okrągłych stolików, które zajmą więcej miejsca.

dzieki za podpowiedzi, pozdrawiam.
_________________
 
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 3:10 pm   

z tego co wiem okragle stoly sa 10 lub 12 osobowe. Koszt - chyba 60 zl za stol. Wydaje mi sie ze przy tej ilosci osob i na tej sali to swietne rozwiazanie
_________________
C.


 
 
noelle 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 9:28 pm   

dzięki serdeczne za informacje:)
_________________
 
 
 
Michal20 

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 1:23 am   

Witam wszystkich,

widzę, że większość wypowiadających się ma pozytywne zdanie o Victorii. Ja mam zupełnie inne. Ale od początku: na początku 2009r szukaliśmy sali na wesele i Victoria wydawała nam się atrakcyjnym wyborem, ładna sala z przepięknym holem. Zaklepaliśmy nawet termin u bardzo sympatycznej młodej pani. Przyjechaliśmy potem z rodzicami i .... trafiliśmy na właścicieli. Tak opryskliwych ludzi na prawdę trzeba ze świecą szukać. Na wszystkie pytania odpowiadali w dość niegrzecznych słowach, po prostu słoma z butów. Nie muszę dodawać, że to była nasza ostatnia wizyta w tym przybytku.
Chciałbym spytać czy ktoś miał podobną sytuację? Czy tak się dzieje cały czas, czy tylko właściciele mieli zły dzień i postanowili się wyładować na klientach, z których przecież żyją.

Mam nadzieję, że nikogo nie przestraszyłem, bo wiem jakie to jest stresujące przed ślubem jak się czyta takie posty, ale może czasem trzeba znać prawdę.
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 7:46 am   

Z tego co wiem to symaptyczna mloda pani jest wlascicielka... wiec nie wiem na kogo trafiles. ja moje pierwsze spotkanie z wlascicielami oceniam pozytywnie. na poczatku wydawala mi dosc oschla w kontakcie jednak byla konkretna a tu nie chodzi o zawarcie przyjazni tylko o konatkt czysto biznesowy. Mialam tez okazje poznac rodzicow mlodej sympatycznej pani i tez moge powiedziec ze byli bardzo rozmowni i mili. Tak wiec nie wiem na kogo ty trafiles....
_________________
C.


 
 
Michal20 

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 8:50 am   

Wydawało mi się, że to byli rodzice tej miłej pani, nie wiem dokładnie, to są tylko moje przypuszczenia, ale chyba obcy ludzie z ulicy nie pokazywali by nam sali. Być może od tego czasu zaszły jakieś zmiany kadrowe, przez te 1,5 roku mogło się trochę pozmieniać. Pamiętam tylko, że wyszedłem stamtąd zniesmaczony. Jasne, właściciel nie musi być specjalnie miły, ale ma być profesjonalny. Jak już na wstępie się już tak zachowuje to potem może być już tylko gorzej. Swojego czasu objechaliśmy wspólnie z obecną żoną :) większość sal w okolicach Łodzi i kontakt z właścicielami był czasem lepszy czasem gorszy, ale spotkanie z "Victorią" wspominam najgorzej. Być może teraz się to zmieniło i dlatego mnie to ciekawi czy był to jednostkowy przypadek czy norma.
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 10:13 am   

Hm. Dziwne. A gzdie w koncu mieliscie wesele?
_________________
C.


 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 8:24 pm   

Wiecie cos moze czy pojawi sie strona internetowa sali Vicotria??
 
 
cotty1 

Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 9:14 pm   Tragiczne wrażenia

Skoro już ktoś poruszył temat braku profesjonalizmu właścicieli tej sali, nie omieszkam podzielić się swłasnymi, jeszcze gorszymi doświadczeniami... Otóż wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy to po pierwszej wizycie na sali odnieśliśmy dobre wrażenie i postanowiliśmy podpisać umowę na dwa lata na przód. Zajmował się nami wtedy właściciel, był miły, nie mieliśmy zastrzeżeń. Obiecał nam jednak, iż przez te 2 lata zrobi piękny ogród oraz parking, a nawet miejsca noclegowe. Tego wszystkiego właśnie potrzebowaliśmy. Po ponad roku, zaniepokojeni brakiem prac na zewnątrz zadzwoniliśmy do włąścicieli z prośbą o spotkanie. Okazało się, iż córka właścicieli przejęła odpowiedzialność na kontakt z klientami. Podczas rozmowy z nią usłyszeliśmy cytuję : nie chce mi się z wami gadać...". Po prostu ręce nam opadły. Po naszych naciskach łaskawie się z nami spotkała zachowując się opryskliwie, wręcz odpychająco. Do spokojnej rozmowy z naszej strony dołączył ojciec, który już tym razem był baaardzo niemiły. Przy okazji dowiedzieliśmy się także o wielu detalach o których nie było wcześniej mowy, jak choćby o tym, że zmienili krzesła i sala mieści już mniej osób niż rok temu... Dla nas nie pozostawało to bez znaczenia, gdyż nasze wesele miało być na max ilość osób. Do tego doszły inne, bzdurne wymogi finansowe, których nie ma na innych salach, jak choćby wymaganie zapłaty za użyczenie barku dla barmana, czy opłata za wyrzucenie pustych butelet i wiele innych ciekawostek... Po tej wizycie wiedzieliśmy jedno - skoro teraz tak jest, to potem może być jeszcze gorzej. Włożyliśmy wiele sił w to, by na ostatnią chwilę zorganizować wszystko od nowa. Zmieniliśmy salę, straciliśmy duży zadatek ale teraz śpimy spokojnie, gdyż mamy do czynienia z profesjonalnym menagerem, który jest dla nas na każde zawołanie, zzawsze miły, służy radą, pomocą. Reasumując - odradzam tę salę. Nigdy nie zapomnę **** córki właścicieli, która nie ma pojęcia o podejściu do klienta...
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 9:22 pm   

A ja o właścicielach słyszałam wiele dobrego...
11 września będę się tam bawiła na weselu u kuzynki, na pewno zdam relację :)
_________________
 
 
Michal20 

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 7:27 am   

Czyli jednak :kwasny: nie tylko mnie to spotkało. Opłata za wyrzucenie pustych butelek :) ? A sprzątać po weselu młodzi nie muszą :) ?
 
 
martusiaaa 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 11:09 am   

Haha :razz: :razz: :razz: ciekawe komu zalezy oczerniac tak Victorie pewnie konkurencja nie moze zniesc ze przyjecia maja na najwyzszym poziomie bo z tego co sie orientuje w Aleksandrowie jej nie brakuje, ceny maja naprawde w porzadku jak na to co oferuje i w jaki sposob przyrzadza wszystko sala. Mamy zamowiony termin na rok 2011 i bzdury jakie ktos wypisuje sa niesamowite. Rozmawialam z wlascicielami wiele razy i nigdy nie byli opryskliwi nigdy czy jak tam ich nazywacie, nigdy nie bylo zadnego problemu a mysle ze moj narzeczony jest dosyc upierdliwy i zadawal mnostwo szczegolowych pytan odnosnie sali, wlascicielka wydaje sie nam bardzo mila poza tym kuzynka 2 lata temu robila wesele w Victorii i jest bardzo zadowolona i my rowniez poniewaz mielismy przyjemnosc sie juz tam raz bawic i nie mozna sie do niczego przyczepic! Bylismy teraz na sali tydzien temu zeby posluchac jednej z orkiestr i musze wszystkim powiedziec ze akustyka na tej sali jest pierwsza klasa nie odbija sie dzwiek, nie ma echa jest naprawde super, dekoracja byla rowniez przesliczna :D Pozdrawiam i jesli ma ktos zdjecia ze swojego przyjecia w Victorii mogłby przeslac na forum ;)
 
 
moniczka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Rzgów
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 11:21 am   

Witam, bylam na weselu u kolezanki dwa tygodnie temu, od jakiegos czasu sama jestem zainteresowana sala poniewaz planujemy z narzeczonym ślub na rok 2012 i prawdopodobnie wybor padnie wlasnie na Victorię. Musze przyznac ze kolezanka placila cene 155zl bez poprawin, ale jedzonko bylo pierwsza klasa :razz: naprawde wszystko podane gorace, swieze, na stolach przystawki rewelacja poniewaz mamy porownanie z innymi salami- troszke zwiedzilismy z narzeczonym przed roznymi weselami i musimy przyznac ze zrobilo na nas naprawde duze wrazenie, wszystko smaczne i pieknie podane, obsluga rewelacja!!! Nie mielismy okazji rozmawiac jeszcze z wlascicielami dopiero teraz sie wybieramy ale z tego co kolezanka mowila super ludzie normalni i wiedza o co chodzi, nie slyszalam ani jednej rzeczy zeby narzekali wiec nie mam pojecia o czym piszecie, moge tylko stwierdzic to co widzialam i ocenic to czego sprobowalam na sali :lol: Wiem ze kaucje oddali w calosci i nie bylo zadnego problemu na koniec wesela!!! Bardzo duze wrazenie zrobilo na nas wnetrze i rowniez akustyka o ktorej byla mowa, mysle ze bede obserwopwala wasze wrazenia po weselach na forum i po rozmowie juz z wlascicielami odezwe sie i napisze swoje odzucia...pozdrawiam!
 
 
Michal20 

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 12:51 pm   

taa martusiaaa, równie dobrze mogę powiedzieć, że twoja relacja pachnie mi postem, który napisał właściciel :evil: . Jakby takich zachowań nie było to ludzie nie pisali by potem na forum. Jakbym nagrał wtedy tą rozmowę i puścił do neta to dochody Victorii spadły by o połowę, pod warunkiem, że byłbym złośliwy i chciało by mi się. To wolne forum i każdy może napisać swoją opinię.

Zresztą przecież ci byli na sali sami mogą wyrobić sobie swoje zdanie.
 
 
perelka 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 7:50 pm   

WYDAJE MI SIĘ ŻE KTOŚ PRÓBUJE OCZERNIĆ WICTORIĘ ?? MIELISMY PRZYJEMNOSĆ BYĆ NA TEJ SALI I ROZMAWIAĆ Z WŁAŚCICIELKĄ I WYDAŁA NAM SIĘ BARDZO SYMPATYCZNA I NIE MOŻNA NIC BYŁO ZARZUCIĆ, ODPOWIADALA NA WSZYSTKIE NASZE PYTANIA, POLECILA NAM ORKIESTRE OGOLNIE WRAZENIA BARDZO DOBRE...MAM ZAMOWIONĄ SALĘ W ZGIERZU, PONIEWAZ MAMY WESELE ZALEDWIE NA 60 OSOB ;)
 
 
martusiaaa 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 7:58 pm   

Michal20 na Twoje wesele polecam Hotel Sheraton tylko tez nie w Polsce a poza granicami kraju, tam na pewno przy salach weselnych znajdziesz mandarynkowy sad oraz wiele innych atrakcji za 155zl od talerzyka! Uwazam ze ceny oraz to co oferuja sa jak najbardziej ok i nie ma sie do czego doczepic...jednak jak ktos chce sie do czegos doczepic to zawsze cos znajdzie zawsze "zupa może byc za słona" :D :D :D Pozdrawiam Cie Serdecznie!
 
 
Michal20 

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 11:29 pm   

Mandarynkowy sad? wow to by było coś :D , szkoda że już jestem po ...

Mam wrażenie że niektórzy ludzie nie do końca przeczytali mój post. Nie byłem nigdy na weselu w Victorii więc nie wypowiadam się na te tematy. Zresztą pisałem że sala mi się podobała. Kto był, miał ślub jest zadowolony to świetnie, tak trzymać. Grzecznie pytałem czy ktoś miał taką historię jak ja. Był jeden głos za kilka przeciw.

ALE NAJLEPIEJ PISAĆ ŻE KTOŚ PRÓBUJE OCZERNIĆ.

Może właściciele widząc takie posty zmienią/zmienili swoje podejście do klienta.
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 8:52 am   

Uważam że każdy może się wypowiedzieć na forum i każda opinia jest ważna:) negatywna czy pozytywna. My mamy pozytywną opinię po spotkaniu z właścicielami. Chociaż ten Pan wtedy może miał trochę zły dzień. Ale nas to nie obchodziło odpowiadala nam sala i juz. Wesele mamy w sierpniu
_________________

 
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 9:55 am   

nasi przyjaciele mieli w zeszłym roku wesele w Victorii, wszystko było SUPER, gdyby nie to że jak sami zaczęliśmy szukać sali to zostały tylko listopadowe terminy też wybralibyśmy Victorie. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bez zastrzeżeń, wszystkim którzy mają tam swoje wesele mogę pogratulować.
 
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 10:12 am   

Ja mam tam wesele na poczatku wrzesnia - wiec zdam relacje. Dzwonilam niedawno do wlascicielki odnosnie koncowych ustalen i mam zglosic sie do niej na 2 tyg przed weselem. Rozmowa byla konretna i tak lubie.
_________________
C.


 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 8:51 am   

A ja mam dzis wesele w Victorii, oczywiscie swoje:) i nie mam zadnych zastrzezen. Zamowilismy sale juz 2 lata temu i jak tylko byly jakies problemy ze znalezieniem zespolu, czy dobrej cukierni itp. to dostawalismy od Pani Kasi namiary na naprawde poleconych ludzi. Wczoraj jeszcze bylismy na sali zawiezc kilka rzeczy i tez bez zadnych problemow. Rodzice P. Kasi tez sa bardzo sympatyczni.
Jak tylko ochlone troszke po weselu i poprawinach to zdam relacje, o ile bede cos pamietac:)
_________________

 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 12:39 pm   

martuchaaa i jak bylo??? ja mam wesele w Victorii za 1,5 miesiaca i jestem bardzo ciekawa jakie sa Twoje wrazenia.
_________________
C.


 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 9:40 pm   

I niestety koniec:(
Wesele rewelacja, nie mam zadnych zastrzezen. Goscie byli zachwyceni jedzeniem i sala. My tez bylismy pod wrazeniem. Posilki gorace, przystawki pyszne, stol wiejski-super. Naprawde nie ma sie do czego przyczepic. Goscie sami do nas podchodzili i mowili ze jeszcze na takim weselu nie byli-miłe:) Nie ma sie o co martwic, obsluga spisala sie na medal. Nie bede sie rozpisywac, ale jak tylko bedziecie miec jakies pytania to odpowiem.
Stwierdzilismy ze chyba jescze raz zrobimy tam taka impreze:)
_________________

 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 14, 2010 7:20 am   

Super:) Gratuluje i naparwde milo slyszec ze jestescie zadowoleni bo to wspomnienia w koncu na cale życie. A jak ssprawdza sie ta sala w upaly - chodzi o jedzenie, czy nie bylo za goraco i jak wyglada wyjscie na zewnatrz - taras?

dziekuje za info
_________________
C.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl