Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Mar 20, 2007 1:20 pm
"VICTORIA" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:22 pm   

Ja tam przejeżdzam bardzo czesto koło Victorii bo mieszkam niedaleko i prace nad parkingiem polegaja na tym że teren przyległy do terenu na którym jest sala został jakos ostatnio troche wyrównany. Mam nadzieje, ze wyrównają to porządnie, bo nie ma tam żadnego asfaltu czy chociażby utwardzonej powierzchni. Ale zaparkowac samochodem jakoś sie da.
Mogliby chociaz zrobic tam jakiś ogródek, żeby goście weselni mogli sie przewietrzyć wśród zieleni. Miejmy nadzieję, że tak sie stanie.
_________________

 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:42 pm   

ja ma nadzieje ze ten parking będzie taki jak już istniejący i przede wszystkim będzie zamykany bo teraz kiepsko to wygląda nie wspomniałam o ogródko bo coś czuje że jeszcze długo nie będzie co prawda obiecywano nam go ale wątpię żeby na nasze wesele zdążyli z nim
_________________

 
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:46 pm   

Ja się pocieszam tym faktem-że skoro już zaczęli coś z ty robić to pewnie zrobią to porządnie :) w końcu zależy im na dobrym image :) )))A mam pytanko z innej beczki:widziałyście już drink bar??Jest on juz tam w ogole??Jesli tak to dajcie znać:)))
 
 
Karolcia29 

Wiek: 43
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 9:14 am   

Ja byłam tydzień temu na weselu u kolegi w Victorii i musze przyznać ze byla super impreza! Z tego co wszyscy mowili w trakcie wesela to to ze dawno nie byli na tak super zorganizowanym weselu albo nigdy! Sama musze przyznac ze sala i cala organizacja zrobila na mnie duze wrazenie...Jedzonko bylo wysmienite, co wazne podane GORACE a nie chlodne jak w wiekszosci lokali chlodne ! Obsluga bardzo mila i naprawde z chlopakiem chwalimy sobie bardzo ta sale :D My szukamy na nasz ślub czegoś mniejszego poniewaz chcemy zorganizowac male przyjecie tylko na 50 osob...Ale cos sie tam znajdzie!!!Co moge wam podpowiedziec jeszcze..aha...ze Drink Bar jest i wyglada bardzo fajnie jest bardzo elegancki i pasuje do calej sali. My jednak nie kozystalismy z niego bo mlodzi nie chcieli drinków :? Parking uwazam jest wystarczajacy i nie bylo zadnego problemu z tym zeby samochody swobodnie sobie stanely!!! Oceniam cala sale na 5+, ale kazdy ma inny gust i ciezko dogodzic wszystkim :?
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 9:29 am   

dziewczynki czy robicie w sali Victoria poprawiny???bo ja mam podpisana umowe na wesele,i przy podpisywaniu włascicielka mówiła że ewentualnie jak sie zdecydujemy na nie to wystarczy 2 tygodnie przed weselem powiadomic ,teraz sie okazało że poprawin nam nie zrobia :(
_________________
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 11:12 am   

Karolcia a moge wiedzieć dlaczego postanowiłas napisac taki post??Dziwią mnie ludzie którzy specjalnie "dołączają się"do grona forumowiczów aby troszke pozachwalać salę victoria.Zauważyłam ze to juz nie pierwszy raz...podjerzane...podejrzane...Aness ja nie robie poprawin zatem chyab Ci nie pomoge...pewnie ktos wynajal na niedziele sale i tyle...ktos cie uprzedził...moze pomysl o jakiejs alternatywie?w innym lokalu poprawiny?jesli masz ogród to moze grill??albo na działeczce???pozdrawiam
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 12:10 pm   

Hej
My tez mamy juz zarezerwowany termin w VICTORII na 2010 i mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku z umowa. Widze ze przewazaja dobre opinie o tej sali, wiec powinno byc ok:) co do poprawin to juz na samym poczatku zarezerwowalismy, zeby pozniej nie bylo problemow. Tylko nie wiem jak jest z cena za dzieci? bo podobno za dzieci komunijne placi sie polowe, moze ktos z was sie orientuje? my bedziemy miec dosc duzo dzieciaczkow:)
Pozdrawiam
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 1:05 pm   

hej my również nie mamy poprawin stwierdziliśmy że będzie fajniej jak zrobimy ognicho na dzialce:) a z tego co nam powiedziano to dzieci płacą całość no chyba że jeszcze naprawdę małe są
_________________

 
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 4:07 pm   

Co do dziecie na WESELU (bo poprawin jaki już wcześniej pisałama nie mamy) to z tego co ja się orientuje to płaci się normalnie-100%Chyba że takie dziecko "nie zajmuje krzesła"to wtedy chyba się nic nie płaci.
 
 
Voila 

Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 2:14 pm   

Dziewuszki drogie. My mamy wesele w Victori 13 czerwca, czyli już za chwilkę. Postaram się zdać Wam relację, co jak i gdzie. :)
_________________
Voila
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 3:54 pm   

Voila bardzo się cieszę z Twojego wpisu:)))i nie ukwrywam, że z niecierpliwością będę czekac na Twoją relację i ewentualne uwagi:) Będziesz dekorowała salę dodatkwo?
 
 
Voila 

Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:57 am   

Chciałam udekorować salę ale tylko kwiatami. Myślałam o jakiejś girlandzie za naszymi plecami i o kwiatach w wazonach na stole i to wszystko. Ta sala jest w takim guście, że za wiele już tam zrobić nie można, tzn. móc - można jak widać po zdjęciach na ich stronie, ale jak dla mnie to gruba przesada. :lol:
_________________
Voila
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:13 am   

Karolcia29 napisał/a:
Jedzonko bylo wysmienite, co wazne podane GORACE a nie chlodne jak w wiekszosci lokali chlodne !

Kurcze, światowcy z was, ale jacyś pechowi, co tylko na chłodne jedzenie trafiali. :twisted:

Agattka :ok:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 4:16 pm   

Muchacha zauważyłam Twój wpis w wątku "pilnie odstąpię salę".Kochana co się stało?

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 9:27 pm ]
Mrówcia, pisz co u Ciebie :) Jak tam przygotowania?Wybrałaś już menu?Stresujesz się?Czekam z niecierpliwością na informacje od Ciebie:)
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 9:18 pm   

nie wiecie przypadkiem jak to jest z dekoracja na sali? bo z tego co slyszalam, to podobno wspolpracuja z firma dekoratorska, ale nie wiem co wchodzi w ta "podstawowa" dekoracje?
_________________

 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 1:08 pm   

Mają dwa rodzaje dekoracji. Jedna to dwa różowe serca za parą młodą a na przodzie stołu jest różowa szarfa na środku z kwiatami.
Druga dekoracja mi osobiście się mniej podoba to sztuczne kwitaki jakby na roślinie pnącej i wstążka przed stołem zielona.
Jeśli chcesz możesz zamówić sobie swojego dekoratora ale to pierwsze przybranie na różowo jest ładne.

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 2:09 pm ]
http://www.salavictoria.pl/galeria.html#
_________________


 
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 6:00 pm   

hmmm Agniesia mi pani właścicielka powiedziała że dekorcje za Parą Młoda sa zmieniane przynajmniej raz do roku...i tak naprawdę nie wiadomo na jaką dekorację się trafi w danym kwartale, roku...tuż przed weselem dopiero o takich rzeczach podobno sie rozmawia.

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 7:07 pm ]
Mrówcia kochana!Nie bądx taka i zdaj no wreszcie relacyjkę jak było!!!No chyba , że się rozmyśliłaś i sprzed ołtarza uciekłaś ;) ) Wszystkiego naj na nowej drodze życia :)
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 8:08 pm   moj wielki dzien

Tak wiec drogie forumki...jestem juz po moim najpiekniejszym dniu w zyciu:)
jesli chodzi o sale... na moim weselu mielismy fontanny alkoholowa i czekoladowa (na gorze zrobilismy oddzielna sale na slodkosci, kawe i herbatke), i powiem krotko cytujac opinie moich gosci "REWELACJAAAAAAAAA"
jesli chodzi o sale to nie mam zastrzezen!!!!! jedzenie rewelka - ja malo jadlam ale wszyscy sie zachwycali a to co zjadlam juz w domku na prawde bylo pyszne! poczawszy od cieplych potraw, poprzez zakaski a skonczywszy na wiejskim stole i ciastach- wszystko genialne!!!!!!!
obsluga na 5+... jesli Wy bedziecie dla Nich fer to Oni odwdziecza sie tym samym!!! Panowie kelnerzy ze swa szefowa na czele:) w eleganckich strojach, dbali o to by niczego nie brakowalo, buteleczki wymieniane co chwila.. na prawde super!
wystroj? ja nie zdecydowalam sie na cukierkowy roz... wypozyczylam od brata Pani Kasi piekne obrusy ecrue i pokrowce (wzorzyste a kokardy i serwetki byly gladkie, przez srodek szla miodowa organza... wszystko komponowalo sie super dajac elegancki i efektowny efekt... sala zmienila krzesla na nowe, tylko wieksze:D przez co uwazam ze 135 osob (tyle tez u mnie w rezultacie bylo- ufff) to jest takie maximum... nie bylo ani luzno ani tloczno...
w wesele nie bbylo pogody tak wiec mialam wszystkich gosci na sali pprawiny byly w polowie na dworku pod parasolami przy piwku... i bylo super...

Ten dzien zapamietamy na dlugo dzieki cudnej sali, obsludze, genialnej orkiestrze i gosciom!!!!!

nie mam kurcze teraz zadnych fotek tak zeby sale ukazac ale jak tylko cos zdobede to postaram sie wstawic:)

ogolnie.... POLECAM W 100%

ps. a! zdecydowalismy sie rowniez na podniebne lampiony... bardzo fajna sprawa, niespotykana i mimo iz pare splonelo na ziemi to i tak wszyscy byli zachwyceni!!!

na prawde drogie victorianki nie macie sie co martwic:) Wasze wesela na pewno beda tak samo udane jak i moje:)

a ja do dzis odbieram telefony od gosci ktorzy chcieliby przezyc to jeszcze raz....:)
_________________



 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 9:09 pm   

Mrówciu! Dziękuję, że nie kazałaś mi dłużej czekać na relację :) ) Bardzo się cieszę, że wszystko się tak udało!!!!Gratuluje jeszcze raz!!Jakbys miała jakieś rady dla Victorianek to daj znać:))) A powiedz mi od której do której się bawiliście? Bardzo się stresowałaś w tym dniu? Jak się czujesz jako Żona swojego Męża :) )? Aaa mam pytanko-czy podniesli wam cene "za talerzyk"? Jesli tak to o ile? Dużo zapłaciliście za tę elegantrzą wersję stołów i krzeseł?Dało się coś negocjować?Aaaa i ile Was kosztowała fontanna czekoladowa?Będę wdzięczna za dodatkowe informacje:))) i przepraszam ze tak męczę :) Ale masz fajnie kochana-już masz Męża:)))

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 10:10 pm ]
Dziewczyny kolejna Victorianka już została Mężatką:) Która następna :) ??
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 12:44 pm   :)

jesli chodzi o ceny to ciezko okreslic mi gdyz generalnie niewiele pamietam co ile itp:D (moj tatus sie tym zajmowal:D ) na pewno powiem Wam ze da sie negocjowac...jesli chodzi o obrusiki itp to z bratem Pani Kasi na prawde da sie dogadac!! my w sumie sporo od Nich bralismy bo obie fontanny (te duze), obrusy, pokrowce, kokardy, serwetki, tablice, lampiony.... stad moglismy negocjowac ceny ale na prawde to bardzo fajni ludzie i mozna dojsc do porozumienia:)jesli chodzi Wam o blizsze info co do cen to najlpeiej zebyscie sie z Nim osobiście skontaktowali a ja postram sie jakos zebrac info i wyslac:)

Jakie rady? hehe no chyba tylko takie zeby sie mimo wszystko nie stresowac:D bo potem na fotkach nasze minki sa dosyc dziwne hihi:D i w przypadku tak genialnej zabawy jak u mnie miejcie glowke na karku bo ja pozapominalam przez to o polowie spraw np. o tym zeby cyknac fotke z najblizszymi hehehe:D po prostu kazdy sie tak bawil ze nikt nie myslal o zdjeciach:D... jesli ktos z Was zdecyduje sie na fontanne alkoholowa to polecam do tego wlac slabsza cytrynowke... u mnie poszlo chyba 15litrow i to w samo wesele...na poprawinki juz nic nie zostalo hehehe:Dgeneralnie- hicior:D plus dobry bimberek na wiejskim stole i na prawde zabawa przednia:D dookola fontanny czekoladowej bylo czysciutko mimo ze mialam o to obawy..(moje wrazenia po targach:D) ale pani zajmujaca sie fontanna na prawde zadbala o to by bylo czysto i schludnie:)

czy sie stresowalam?- baaaardzo:) z kosciola prawie nic nie pamietam:D, potem jak juz wsiedlismy do limuzynki, walnelismy po kielonku to bylo juz lepiej... potem znow stresik i po 1 tancu odpuscilo:) potem super orkiestra i goscie spowodowali ze o stresie juz nie bylo mowy:)

jak sie czuje jako zona? hehehe jeszcze ciezko mi sie do tego przyzwyczaic:) ale jest na prawde super... ciagle wspominamy i spiewamy pioseneczki ktore wszystkim gosciom utkwily w glowce (a to akurat zasluga zespolu, gdyby co chetnie podam namiary....chociaz chyba do 2011 maja terminki juz zajete, ale warto popytac:) )

tak mysle co by tu Wam jeszcze poradzic... ja jezdzilam na sale dosyc czesto... przed samym weselem tez bylam rozstawic wizytowki i pomyslec nad ustawieniem stolow...gdyz nasze strony nie byly proporcjonalne... przez to wiedzialam jak wszystko bedzie wygladalo i bylam spokojna.... chociaz efekt w dniu slubu byl jeszcze lepszy:), alepolecam sie w to zaangazowac gdyz na sali nie wiedza ile osob ktora strona liczy i jak co ustawic...)
Z kuchnia da sie bez problemu dogadac, poprosilam o zrobienie jednej przekaski ktora uwielbiam a nie ma jej w menu i nie bylo z tym zadnych problemow...

Na prawde przy wiekszych weselach polecam wykorzystanie gornej salki na "sale slodka", zrobiona nam tam stoliczki i mozna bylo usiasc przy kawce i ciachu i spokojnie popgadac a w przerwach zachwycac sie fontannami:) goscie to sobie bardzo chwalili, gdyz sala jest niziutka i muzyczka gra glosno wiec jak ktos chcial odpoczac to tam byla idealna oaza:D

Fakt faktem.. wszystkie dodatki i bajerki kosztuja... jednak my nie zalujemy tych pieniazkow bo dzieki temu wszytskiemu slyszelismy tyle cudnych slow... bo prawie kazdy mowil ze na takim weselu jeszcze nie byl!!!!

a! klimatyzacja chodzila super...raz bylo az za goraco mimo wszystko ale to akurat wina orkiestry ktora spowodowala ze nikt nie umial usiedziec i kazdy szalal na parkiecie:) wiadomo, zdarzyly sie starsze osoby ktore uwazaly ze jest za zimno ale pamietajcie!!! nie mozna sie wszystkimi przejmowac bo tak sie nie da!!!! wiec w takim dniu kierujcie sie swoimi odczuciami!!

A! obawialam sie wizytowek ale na prawde na wieksze wesele polecam ten pomysl, gdyz wtedy wszystko jest zaplanowane i nie ma zamieszania, a tablice na ktorych mozna rozwiesic rozklad stolow i nazwiska gosci pomogly bardzo w tym aby nikt nie musial po calej sali szukac swojego nazwiska:) (goscie czekajac na nas mogli na tablicy orientacyjnie zobaczyc swoje miejsce a potem latwo je odnalezc juz na sali:) )

moja fotografka porobila pare fotek ktore przekazemy na stronke victorii takze pewnie za jakis czas bedziecie mogli ogladnac:)

no dobra...koncze wypocinki:)
buziaczki!!
_________________



 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 1:35 pm   

Wszystkiego Najlepszego!!!! jak milo słyszeć pozytywy o tej sali :smile: :razz: czekamy na fotki
_________________

 
 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 4:12 pm   

Mrówciu - super ta Twoja relacyjka :) ))Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! Bardzo się cieszę, że wszystko poszło po Waszej mysli :) Jakbyś miała jakieś fotki to będzie nam miło jak i tu sie nimi pochwalisz :)
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 7:32 pm   

To świetnie mrowciu, że wszystko tak świetnie się potoczyło i jesteście zadowoleni z sali i w ogóle.
Miło słyszeć takie komentarze.
Z niecierpliwością czekam na jakieś fotki, zresztą jak większość victorianek :!: :P :P :P
_________________
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 9:02 pm   

mrowciu, gratulacje!!! mam nadzieje ze wszystkie wesela victorianek beda rownie udane jak twoje. na poczatku chcielismy ta mala salke na gorze, ale po namysle chyba z niej zrezygnujemy, bo goscie moga sie rozejsc, a my mamy w lipcu i jak bedzie cieplo to pewnie beda woleli wyjsc na zewnatrz do ogrodu (ktory ponoc ma powstac do tego czasu, tak ja parking)
jak napisalas ze 135 osob to wystarczajaco, to boje sie ze naszych 150 bedzie za duzo?
_________________

 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 2:08 pm   :)

hm... no ja bym sie obawiala o te 150... my mielismy miec 170 i tyle nam zrezygnowalo wiec gdyby wszyscy dopisali to nie wiem... najlepiej pogadajciez wlascicielka... i pomyslcie wspolnie nad ustawieniem:) a jesli chodzi o to ze goscie sie rozejda to fakt... teraz nie ma ogrodu sa tylko stoly i parasole po boku a u nas polowa poprawin byla na dworku przy piwku- ludzie byli zachwyceni ale na sali byly momentami pustki...

mowie Wam najlepiej pogadajcie z wlascicielka... tak samo jesli chodzi o wystroj... oni maja mozliwosc zalatwienia obrusow bardziej ozdobnych jak u mnie itp... wszystko kwestia dogadania:) a jesli chodzi o miejsca to najlepiej wybrac sie przed jakims weselem jak sa rozstawione stoly i zobaczyc!!!:)
pozdrowionka
_________________



 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 5:17 pm   

mrowcia dzieki wielkie za podpowiedzi:) cos sie wymysli moze z tymi goscmi:) zaprosimy wszystkich, ale pewnie tak jak u wiekszosci nie wszyscy dopisza. jeszcze mamy dosc duzo czasu, ale juz powoli trzeba myslec.
a jeszcze jedno pytanko gdzie zamawialiscie tort? i czy na sali maja jakas lodowe zeby go np przechowac?
_________________

 
 
cotty1 

Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 6:27 pm   

Witajcie Viktorianki :) . Od dłuższego czasu śledzę wasze opinie odnośnie naszej sali, gdyż mój wybór również padł właśnie na nią... Piszę, by podzielić się wrażeniami z dzisiejszej wizyty na sali. Miły właściciel nie miał nic przeciwko, by pokazać nam gotową salę tuż przez przyjazdem gości... No i ...Cóż... Trafiliśmy na wesele w wersji "minimum". Nowożeńcy nie życzyli sobie nic poza tym, co zawiera standardowa opłata za talerzyk. Moje wrażenia..? Nieco skromnie... Przyznam szczerze, że jestem nieco przerażona dopłatą jaka mnie będzie czekała chcąc, by stoły były dość bogato zastawione :( .

Dla osób zainteresowanych dodam, że pytałam o plany związanie z ogrodem. Ku mojemu rozczarowaniu okazuje się, że ogód nie będzie powiększony, jedynie może przybędzie fontanna... Wysypana w tej chwili żwirem część parkingu będzie upodobniona do już istniejącej. Poza tym właściciel planuje udostępnienie ok 10 pokoi gościnnych, niestety w terminie bliżej nie określonym, stąd nie wiadomo, czy za rok, jak w naszym przypadku, uda się z nich skorzystać...

Nieco zawiedziona dzisiejszą wizytą bardzo proszę Mrówcię, by podpowiedziała mi, czy i ile dopłacała, by wesele było we wzbogaconej wersji?

Mrówciu jak wygląda kwestia lampionów? Ile ich trzeba zakupić, by efekt był odpowiedni? Kto zajmuje się ich podpalaniem? Jaki był całkowity koszt tej alternatywy do sztucznych ogni???

Będę baaaardzo wdzięczna za odpowiedź. Z góry dziękuję :)
 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 9:18 am   :)

sluchajcie... o kosztach wolalabym zebyscie indywidualnie rozmawiali z wlascicielka... tak na prawde trudno mi w tej chwili okreslic te ceny a wlasciciele na pewno udziela wszystkich informacji i doradza co i jak!.... jesli chodzi o bogatosc stolow to nie wiem czego oczekujecie...wiecej przekasek?- nie potrzeba...to co jest w zupelnosci wystarcza...przystrojenia?no powiem Wam ze organza na srodku, materialowe serwetki, swieczniki i po liljii w wazonie wystarczy.. pokrowce tez warto wypozyczyc... kokardy-kwestia indywidualna...jesli chcecie by bylo bardziej elegancko pytajcie o obrusy i pokrowce wzorzyste- do tych pokrowcow jak juz pisalam moim zdaniem kokarda nie jest konieczna. i nie martwcie sie... wiekszosc zimnych przekasek wnosi sie na ostatnia chwile, jak przyjezdzaja goscie jest inne swiatlo, klimat i to wszystko wyglada zupelnie inaczej niz pare godzin przed weselem. zwykle biale obrusy tez wygladaja ladnie ale wtdy chyba polecalabym rozowe dodatki zeby sie nie zlalo wsio:)a przy wzorzystych gladkie dodatki nawet jasne... ja obawialam sie ze jak zdejmiemy ciasta ze stolow, czesc owocow (bo nie chcialam miec tego na stolach) to bedzie pusto... i sie pomylilam:) pamietajmy o tym ze na stolach musza byc miejsca na gorace posilki ktore sa podawane na polmiskach!!!! stad moze sie Wam wydawac pusto na stolach na poczatku... ale na prawde jest wszystko ok!!!! i po podaniu goracych dan bedziedcie szukac wolnego miejsca:)

aaa! jak tylko dacie rade to korzystajcie i probujcie salatek, wedlin (pasztet super!!!!!) i tego co na stolach bo na prawde wszystko jest bardzo smaczne!!!!!!!!!ja tylko potem zalowalam ze nie jadlam tylu pysznosci ktorymi po weselu wszyscy sie zachwycali...:)
_________________



 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:40 pm   

piszecie ze jedzonka jest bardzo duzo i ze zostaje, wiec mozna zabrac, tylko pewnie trzeba miec swoje pojemniki? nie iwecie gdzie mozna takie jednorazowe kupic?
_________________

 
 
mrowcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 8:25 am   :)

kurcze.... mu chyba zesmy kupowali w hurtowni z art. plastikowymi..razem z kubeczkami do piwka ktore mielismy na poprawinach (jak jest pogoda to jest to hit:) )ale mysle ze mozecie popatrzec w macro itp... my ciasta, i jedzonko pakowalismy wlasnie w takie pojemniki a to co pozostalo z wiejskiego stoly w rklamoweczki...mozecie sie zaopatrzec tez w jakies skrzyneczki lub kartony (mozna wykorzystac te po wodeczce:) ) -latwiej sie przewozi

aa.. i jeszcze jakby ktos chcial wiedziec... jest tam spora lodoweczka na alko... nam sie pomiescil bez problemu...a sporo go bylo:D i osobna na szampanika:)
My wzielismy opcje ze to kelner zajmowal sie roznoszeniem alko i wogole nie zaluje
!! !!! buteleczki byly co chwila wymieniane na nowe i wszystko bylo bez zarzutu!!! no i ani moj tata ani swiadek nie byli obarczeni tym obowiazkiem tylko mogli sie swobodnie z nami bawic:)
_________________



 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 1:26 pm   

Ja pojemniki kupowałam w Macro są też w Selgrosie ale napewno musicie się w takie zaopatrzyć bo jedzonka zostaje naprawdę dużo. My robiliśmy poprawiny w domu i starczyło tego jedzenia z wesela z soboty także pojemniki obowiązkowe i jeszcze jakieś garnki na barszczyk.
_________________


 
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 6:09 pm   

Agniesia22-gratuluję udanego wesela :)
Może jako kolejna Victorianka po weselu napiszesz coś więcej o sali.
Nie miałaś żadnych zastrzeżeń? Od której do której się bawiliście? Jak twoje wrażenia ogółem?
_________________
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 6:08 pm   

dzieki wielkie. napewno zakupimy takie pojemniki, bo tez trzeba jeszcze gosciom rozdac troche, jakby duzo zostalo. co do alkoholu to tez chcemy zeby kelner sie tym zajal. nawet jak moj tata to uslyszal to sie bardzo ucieszyl, bo nie chcialby non stop biegac po stolach i wymieniac butelki, zamiast sie bawic na corki weselu.
_________________

 
 
agattka 

Dołączyła: 09 Mar 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 9:11 am   

Mrówciu mam nadzieję, że nie zapomniałaś o nas i jak będziesz miała jakieś fotki to sie nimi z nami podzielisz :) A tak w ogóle to jak tam małżeński stan-polecasz??:)Pozdrawiam
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 7:40 pm   

ostatnio ogladalam zdjęcia z wesela w viktorii i krzesła nie wydawaly mi sie wieksze. ale juz sama nie wiem. musze tam zajzec i sie dowiedziec. a zreszta jeszcze tyle czasu ze moze sie wiele zmienic.
_________________

 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 6:57 pm   

Witam Was forumowiczki! to mój pierwszy wpis na forum ale od dawna śledzę Wasze wypowiedzi. Ja również wybrałam na wesele Victorię i bardzo mnie cieszy że jest tyle pochlebnych opinii na jej temat.
Salę rezerwowaliśmy we wrześniu na czerwiec 2010, może od tego czasu coś się zmieniło ale jeśli chodzi o cenę za dzieci to słyszałam że płaci się za nie 50%.
Nam równiez właścicielka pozwoliła zobaczyc salę tuż przed weselem i stoły były naprawdę pełne i elegancko zastawione. Wżne jest też ,że dania wyjeżdżają z kuchni na wózkach co oznacza ze goście dostają je mniej wiecej w jednakowym czasie i wszystko jest ciepłe.

Czy ktoś zamawiał wiejski stół? Jestem ciekawa czy dużo się na nim zanajduje i czy wogóle warto go brac.
_________________

 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 5:18 pm   

olacia770 napisał/a:


Czy ktoś zamawiał wiejski stół? Jestem ciekawa czy dużo się na nim zanajduje i czy wogóle warto go brac.



My mieliśmy wiejski stół. Dopłacaliśmy 10zł od osoby. Jeśli chodzi czy warto to tak jest świetny i jedzonko naprawdę super goście byli zachwyceni. Nie masz nad czym się zastanawiać. Pozdrawiam
_________________


 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 2:24 pm   

Muszę coś tu napisać bo cicho tutaj:) Będę marudzić o te fotki sali :razz: pozdrawiam wszystkie Victorianki :D :smile:
_________________

 
 
 
Voila 

Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 2:53 pm   

Witajcie! Mieliśmy wesele w Victorii 13 czerwca. Będę powtarzać, to co inne dziewczyny -już mężatki pisały o Victorii, ale obiecałam, że napiszę relację z wesela. Było wspaniale!!! Sala piękna, bardzo nastrojowa (światło nie raziło w oczy, jak to bywa w innych salach), na stołach paliły się świece, ładne wzorzyste pokrowce na krzesła, materiałowe serwetki, też prezentowały się bardzo elegancko. Kwiaty na stoły załatwialiśmy sami, ale sala udostępnia wazony, wysokie, smukłe, przeźroczyste. Mają również kolumienki (za dopłatą), na których my stawialiśmy bukiety za nami. Jedzenia naprawdę dużo,smaczne i świeże, nie do przejedzenia, sporo zabraliśmy do domu. Napoje uzupełniane nieustannie. Obsługa pomocna, bardzo miła, zero problemów. Wejście do sali, w klasycznym stylu - nadaje się do ciekawych fotek... Słowem: perfekt!!! Gdybym jeszcze raz miała możliwość wyboru sali, to bez zastanowienia wybrałabym Victorię! POLECAM i Was przyszłe mężatki zapewniam, że ta sala to dobry wybór!
_________________
Voila
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 3:10 pm   

To super Voila że wesele się udało :)
Moje będzie za niecałe 3 miesiące. Może w końcu jako jedna z Victorianek zamieścisz tutaj jakieś fotki z sali? Bo wiesz, wszyscy obiecują, a potem nic z tego nie wychodzi :zalamany:
Miałabym kilka pytań do Ciebie, ale to może na priv.
_________________
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:43 pm   

Wrzucam kilka fotek z sali. Dziewczyny naprawdę świetna sala i jedzonko przepyszne nie do przejedzenia. Świetny wybór.

VICTORIA WIECZOREM



TAK WYGLĄDAJĄ ZASTAWIONE STOŁY



DEKORACJA SALI



SALA



wesele Łódz 028.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 481 raz(y) 97.97 KB

IMG_5210.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 454 raz(y) 75.2 KB

IMG_5172.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 473 raz(y) 50.53 KB

wesele Łódz 094.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 480 raz(y) 91.18 KB

_________________


 
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 11:55 am   

dzięki za fotki :padam: :padam: :padam: [smilie=g035.gif] widzę nowe krzesełka:) mam jeszcze pytanie czy starczyło miejsc parkingowych dla gości?
_________________

 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 2:16 pm   

Przed salą nie ma za dużo miejsca na autka ale dokupili jeszcze plac centralnie obok sali jakby przez płot i tak jest duży parking, problem z tym że bynajmniej u nas na weselu nie był jeszcze niczym zagrodzony i każdy mógł się tam dostać, nic się nie stało ale każdy miał obawy żeby pozostawiać tam samochód.
_________________


 
 
 
olacia770 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 2:23 pm   

Agnieszko, mam jeszce pytanie, czy wykorzystywaliście w jakis sposób barek przy wejsciu (w miejscu starej szatni)? Właścicielka mówiła nam ze zostanie on wyremontowany i będzie do naszej dyspozycji. Jak to wyglada? Z góry dziekuje za informacje :) )
_________________

 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 9:32 pm   

Jeśli chodzi o nas to nie korzystaliśmy z barku bo nie mieliśmy w planach robić drink baru. Trzeba by było pilnować alkoholu albo wynająć obsługę. Mieliśmy tam postawione kwiaty w czasie wesela i tyle. Jeśli chcecie zrobić drink bar to tak nadaje się ale jeśli nie to jest od zbędny. Załączę fotkę może coś zobaczysz jak to wyglądało u nas i jeszcze fotka wiejskiego stołu który mieliśmy naprawdę świetny - polecam. Pozdrowionka.






IIMG_0230.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 440 raz(y) 80.39 KB

wesele Łódz 099.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 408 raz(y) 94.26 KB

_________________


 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 9:34 pm   

Sala wygląda naprawdę fajnie. Będziemy tam gośćmi na weselu już we wrześniu. Mam nadzieję, że impreza będzie udana :)
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 7:47 am   

A ja będę się tam bawic już za tydzień :smile:
_________________
 
 
 
Żanetta 

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: POLSKA
Ostrzeżeń:
 1/3/7
  Wysłany: Czw Lip 23, 2009 2:32 pm   

Witajcie forumowiczki :) Przesledziłam wszystkie Wasze opinie na temat sali Victoria w Aleksandrowie Łódzkim. Dokładnie wszystko przeanalizowałam i postanowiłam również zorganizować sobie na tej sali wesele:) byłam tam jakieś 2 tygodnie temu,żeby dokładnie wszystko obejrzeć i powiem Wam,że jestem pod wrażeniem:) zdjęcia na stronie internetowej nie oddają klimatu i piękna tej sali:) z czego się najabradziej cieszę, otóż z tego,że mają kuchnię i nie korzystaja z cateringu.
Zapytacie dlaczego, to już wyjaśniam, otóż w czerwcu zarezerowałam sobie salę, wpłaciłam zaliczkę, również czytałam o niej na forum i wszyscy jakoś pochlebnie się o niej wypowiadali...do czasu;/ zaczęły się pojawiać negatywne opinie zarówno o właścicielce sali jak i o jedzeniu;/ podbno teraz korzysta z cateringu, jak chciałaś barmana wynająć to on nie stał całą noc, tylko drinki i piwo było nalewane jakies 3-4 godziny przed weselem i niestety podobnie było z szampanem, że nie można w ogóle dekorować sali no kompletnie nic ...totalne dno...ja już nie wiedziałam, czy ufac opiniom czy dobremu wrażniu jakie wywarła na mnie właścicielka. Po kilku dniach również okazało się,że ta sala nie pomieści liczby moich gości;/no i będę musiała wynająć namiot-to już w ogole wyprowadziło mnie z równowagi;/ i zaczełam ponowne - rozsądniejsze poszukiwania sali:) i natrafiłam zupełnie przypadkiem na victorię:) Dzieki Waszym opiniom dziś nie wahałam się,żeby zadzwonić i umówić na podpisanie umowy::) byłam, widziałam i jestem zadowolona:) mam tylko nadzieje,że nie okaże się potem,że z nią jest coś nie tak, ale sądząc po Waszych opiniach na ten temat nie będę miała drugiej takiej przygody:)
Jakbyście miały jakieś nowe informacje, ale tylko proszę o dobre:) to napiszcie:)
serdecznie pozdrawiam
wszystkie forumowiczki:))
_________________
Żanetta


 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 10:25 am   

Sama sala bardzo mi się podoba. Elegancka, nie za wielka.. można wyjść na zewnątrz i posiedzieć pod parasolami. Miło..
Jednak przynajmniej w ostatnią sobote był jeden minus. Jedzenie podawane było bardzo nierówno. Po pierwszym daniu siedzieliśmy sporo czasu czekając na drugie. Jedne porcje były gorące, inne zimne. Tak było z każdym daniem gorącym. Przystawki w porządku. Smakowały mi. Nie podobają mi się plastikowe butelki na stołach (ale nie wiem czy to jest wybór młodych czy nie). Generalnie sama sala na plus. Jedzenie na mały minus. Obsługa ok.
aa..nie pdoobało mi się jeszcze zabieranie talerzyków ze stołu, które były jeszcze pełne. (bez zapytania "czy można") Nawet talerzyk z wędliną i ogórkami przyniesiony ze stołu wiejskiego został mi bez pytania zabrany :( (szkoda jedzenia)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martita Pon Lip 27, 2009 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żanetta 

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: POLSKA
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 12:05 pm   

Martita sala faktycznie jest przepiekna :D i do tego jeszcze te pokrowce na krzesła z bordowymi kokardami widziałam teraz w sobote ... to całość tworzy bajkę :D
Mam nadzieję,że to co napisałaś o jedzeniu to jakiś jednorazowy "incydent" wystapił i nie będzie sie powtarzał :( bo kurcze nie mam ochoty na kolejna zmianę sali :( moi rodzice nie wytrzymają tego nerwowo i .. finansowo :zalamany:
_________________
Żanetta


Ostatnio zmieniony przez Żanetta Pon Lip 27, 2009 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl