Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SEKRET (zespół po zmianie składu)
Autor Wiadomość
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 10:54 am   SEKRET (zespół po zmianie składu)

CZY KTOKOLWIEK MOZE SLYSZAL O TYM ZESPOLE? I MOZE MI COS O NIM OPOWIEDZIEC??? :) :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Kwi 06, 2009 12:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
margaretka21 

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 9:24 pm   Re: zespół SEKRET

Sama jestem ciekawa opinii bo ten zespół będzie u mnie grał na weselu.Ja sama wczesniej żadnych opinii nie mialam na ich temat ale byłam w słuchałam na żywo i bardzo ładnie śpiewają:)
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 3:54 pm   polecam zespół sekret

zespół ten bedzie gral u mnie na weselu,widzialam plyty,bylam u tego pana,graja bardzo fajnie,swietnie zabawiaja gosci plecam!!! do tego sa bardzo mili,mysle ze wesele bedzie udane
pozdrawiam 8)
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 9:18 am   namiar

Czy możecie podać namiary na ta orkiestrę.[/code]
 
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 10:53 am   zespol sekret

namiary moge podac na priv
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 11:30 am   

czy to jest ta orkiestra w ktorej spiewa taka pani kolo 40 tki?
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 10:59 am   sekret

chyba tak,ale procz niej spiewa jeszcze pan,ta pani uczy w jakies szkole muzycznej
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 12:09 pm   

jezeli tak to podobnie graja do Trio&Sax.tak mi mowila ich wolalistka
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 1:10 pm   

Byliśmy u gościa z zespołu Sekret ponad 2,5 h, słuchaliśmy płyty demo, oglądaliśmy film z wesela. Kapela w składzie 2M + 1K, gitara, klawisze, ew. akordeon, 3 x wokal

+ BARDZO bogaty repertuar i bardzo zróżnicowany - każdy znajdzie coś dla siebie. Grają od kawałków disco, poprzez pop, aż na rockowych kawałkach kończąc. Romantyczne ballady czy coś klasycznego też dadzą chyba radę :)
+ solówki na gitarze! santana, chris rea itd itp w ich wykonaniu brzmi super.
+ kobiecy głos w zespole - nie oszukujmy się, ale kawałków J.LO, Beyonce czy Tiny Turner nie zaśpiewa dobrze facet ;)
+ nie wygórowana cena, liczone za godzinę (szczegóły na priv)
+ sprzęt bezprzewodowy, podobno wychodzą do gości (na filmie nie było widać, ale wesele było małe i nie było takiej potrzeby)

nogi - brak "żywej" perkusji
- brak saksofonu

Czy wszystkie zalety to prawda okaże się za 10 m-cy ;)
Pozdrawiam,
Wojtek

[Kasia] na spotkanie z przedstawicielem grupy trzeba zarezerwować sobie dłuuższą chwilę :) my na "przesłuchaniach" spędziliśmy 2h 45 min :) chwilami nie mogłam wysiedzieć, bo nogi same rwały się do tańca)... czy się opłacało - czas pokaże :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Sro Sie 01, 2007 2:35 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
sebastian 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 7:20 pm   

Ciekawa trójeczka. Dobre solóweczki na gitarce. Przy stołach tyeż sobie radzą. Wodzirejka przyzwoita.
 
 
AiP 

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 2:40 pm   

Hej, możecie nam podesłac namiary do nich bo nie możemy znaleźć....
 
 
kasiunia_u 

Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 1:18 pm   Polecam zespół SEKRET

Grali u mnie na weselu 10 maja tego roku i było super! Grają wszystko co się chce, dobry kontakt z gośćmi i przede wszystkim bardzo pomysłowe (i kulturalne) oczepiny z własnym tektem.
Goście chwalili, a nam też się podobało więc z czystym sumieniem polecam. jakby co to podan namiary na privie ucior@op.pl

Kasia
_________________
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 3:46 pm   

Bardzo mnie ucieszyła twoja opinia, bo jeszcze "chwilka" i będą grali u mnie :)
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 8:59 am   

No i po imprezie... Jak sie spisal zespol:
Fajnie ubrani, troszke smieszne stroje, ale w koncu mialo byc wesolo:)
Przygrywali ladnie przed wejsciem do sali witajac nas. Chociaz nie uzgodnilismy w ogole repertuaru (nie starczylo nam czasu przed weselem), z tego co zagrali jestesmy bardzo zadowoleni. Byly i stare piosenki, i nowe hity. Wychodzili do gosci pospiewac "sto lat" i pare innych przyspiewek oczywiscie tez. Potrafili rozruszac gosci i mieli poczucie humoru wiec nie bylo dretwo. Wszystko w trakcie imprezy uzgadniali z nami, tzn kiedy chcemy pierwszy taniec itp., kiedy w trakcie wesela wpadl nam nowy pomysl, z jego realizacja tez nie bylo problemu. Bardzo dobry poziom muzyczny, ladne wokale i solowki na gitarze. Milo nas tez zaskoczyli, bo zamiast 3 osob, byly 4 (2 M, 2K), dzieki czemu wokal czesto sie zmienial i wszystko bylo bardziej urozmaicone. Nie doplacalismy za dodatkowa osobe :)
Troche zaskoczyla nas prosba o ustawienie "wody ognistej" na stole dla orkiestry (obawialismy sie jak to wplynie na ich gre), ale okazalo sie, ze rzeczywiscie jedna butelka na kilka osob wplywa pozytywnie na atmosfere i skraca dystans na linii kapela-goscie (obie strony sa wesole :P ). Wszystko wypadlo fajnie, i my i goscie dobrze sie bawilismy - a to przeciez najwazniejsze :)

Pozdrawiam,
Wojtek
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Sro Lip 16, 2008 9:00 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Truskaweczka 

Wiek: 47
Dołączyła: 01 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 9:49 pm   

usunięty post na wyraźną prośbę autora.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Wrz 04, 2008 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gumisia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 10:15 pm   

To jest okropne. Nie do uwierzenia, ale jednak to prawda.Jedna z moich klientek mowila mi wczoraj o tym zespole i sama jest przerazona co to bedzie miala na weselu. Właściciel zadzwonil do niej rano i (podobno) byl kompletnie pijany.Dlatego wspołczuje osobom ktore z nimi wspolpracowali.
_________________
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 1:15 pm   

Jestem zdziwiony tym co przeczytalem, chociaz czesc rzeczy sie sprawdza - rzeczywiscie bylo ich 4 zamiast 3 ale nam to nie sprawilo problemu, nie placilismy nic dodatkowo i wszyscy byli identycznie ubrani.
Jak chcielismy dedyckacje - byla dedykacja i to wszystko wymyslone "w biegu".
Z ta flaszka - zgadza sie, B. prosil nas o butelke, ale dostali jedna i na tym sie skonczylo.
Karteczki w stylu "Kochanke bede miec ja!", "do dziecka w nocy wstaje ja!" u nas wypadly bardzo fajnie, zabawnie bylo, ale wszystko to kwestia podejscia z poczuciem humoru. U nas bylo bardzo... "rozrywkowo" :)
Na wspolprace ani kamerzysta ani fotograf sie nie skarzyli...

Tak czy inaczej - lepiej sprawdzcie zespol i pojawcie sie u kogos na weselu. Wtedy bedziecie miec najlepsze rozeznanie.

Pozdrawiam.
_________________

 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 3:09 pm   

Moje wrażenia ze współpracy z zespołem Sekret są jak najbardziej POZYTYWNE!
Z liderem zespołu przed weselem ustaliliśmy wszystkie szczegóły (repertuar, oczepiny, a nawet ich stroje). Podczas całej zabawy nie zdarzyło się nic co nie byłoby wcześniej zaplanowane. Wyjątek stanowił konkurs przeprowadzony dla młodej pary polegający na losowaniu karteczek z tzw. przyszłymi obowiązkami. Tak jak wspominał/-a "7 czerwca" było tam hasło - kochankę będę miał ja. Ale i również: kasę trzymać będę ja, wyrzucać śmieci będę ja itd. Konkurs ten był naprawdę poprowadzony na poziomie i nikt, ani my ani nasza rodzina i znajomi nie byliśmy zniesmaczeni (dodam w tym miejscu, że moja rodzina nie należy do grupy „wyluzowanych” i dlatego tym bardziej zależało mi na stworzeniu eleganckiej atmosfery). Ogromne gratulacje nalezą się zespołowi za doskonałe przeprowadzenie "wykupu butów". Osobiście nie znoszę tej tradycji i miałam nadzieję, że nasi znajomi od niej odstąpią ale jednak nie ominęła nas. Goście, którzy zabrali nam buty niejednokrotnie oczekiwali za nie 2 – 3 butelek wódki. Ale zespół tak zabawnie i z klasą z nimi negocjował, że każdy z nich otrzymał tylko po 1 butelce, a przy tym nikt się nie obraził.
Podziękowania dla gości i rodziców również zostały przeprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz wcześniejszymi ustaleniami, tzn. krótko i na poziomie.
W kwestii picia alkoholu to rzeczywiście na stole zespołu i fotografa stała butelka ale praktycznie nieruszona. Do godziny 5 rano, czyli do zakończenia wesela, cały zespół był trzeźwy.
Podsumowując – zespół jest naprawdę godny polecenia.
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:21 pm   

Zespół Sekret z Łodzi – ODRADZAM!!!

niestety nie mam najlepszego zdania o tym zespole a to dlatego ze bardzo nas zawiedli i to w dniu naszego wesela:(. Mimo ze spotykalismy sie z menagerem kilka razy.
Doskonały marketing (pan B. ma rewelacyjnie wyposażony pokój do przyjmowania klientów) rewelacyjny sprzęt, sam nuci jak puszcza muzę z płyt i fragmenty wesel.. – można zauważyc ze ma dobry głos.
Deklaruje wspolprace z nami ,z kamerzysta, z obsługą sali… jak i to, że jego zespol nie pije podczas wesela, bo po nim wracaja autem… opowiada historie o zadowolonych klientach…
sami spedzilismy u niego kilka godzin, az nie chciało sie wyjsc. obydwoje bylismy pod wrazeniem.

Niestety w efekcie nawalili jak tylko mogli i to cały zespół na czele z panem Bur…. :

1. zespół wszędzie występuje w 3 osobowym składzie. U nas w dniu slubu POJAWILI SI? W CZWÓRK? – dodatkowo z jedna wokalistka!!!
Nie uprzedzili nikogo! Zostalismy postawieni przed faktem dokonanym! Dla kamerzysty - naszego znajomego zabrakło miejsca, poniewaz miejse przy stole zajał jako ostatni. Wyobrazcie sobie panstwo jaka była sytuacja, jak się poczuliśmy. MUSIELISMY oczywiście DODATKOWO ZAPLACIC ZA TE OSOBE! Która żeby było smieszniej jak oglądamy teraz kasete prawie w ogole nie spiewała!
A wystarczyło tylko powiedziec nam ze beda w 4!

2. oczywiście identyczne stroje u wszystkich członków zespołu którymi pan o nazwisku Bur… sie chwili. nie pojawiły się u czwartej osoby.

3. pan B. deklarował, ze koleżanka ze zespołu pani Renata poprowadzi cała impreze… cóz nie wiem gdzie była (jedynie nas powitała), bo on się dorwał do mikrofonu. Zaintonował sto lat, po czym zrobił konkurs która z rodzin głosniej zaspiewa sto lat młodej parze… OCZYWI?CIE ZAPOMNIAŁ POINFORMOWAC KAMERZYSTY ze planuje zabawe.... i nie zostało to nagrane.
Byłam na wielu weselach, ale zespół SEKRET NIE UMIE POPROWADZIC IMPREZY – u nas było wiele samotnych osób. Bardzo często zespól grał na zmiane wolne i szybkie kawałki. Mimo prosby nie zmienili tego. A ludzie którzy byli solo – jak słyszeli wolny kawałek siadali… jak zdążyli wstac… i zatańczyć do szybkiego kawałka … zespoł grał wolny... az w koncu zrobiło sie pusto:(


4. u managera byliśmy 4 czy 5 razy! Wykonaliśmy kilka telefonów – NIC NIE ZROBIŁ CO USTALISMY!!
- NIE BYŁO DEDYKACJI DLA RODZICOW – wybraliśmy utwory dla naszych rodziców i nagralismy je na płyte, która przywieźliśmy specjalnie na 6 tyg przed weselem do domu pana B. nawet deklarował ze się nauczy sie ich grac i spiewac… A TU PŁYTY niby ZAPOMNIELI! do czego tez przyznali sie bardzo pozno
My na szczescie mielismy druga na sali (tak na wszelki wypadek)… niestety mimo to pierwsza dedykacja pojawiła się po 2 w nocy … pozostałych nie było w ogóle

- OCZEPINY BYŁY DŁUGIE mimo ze prosiliśmy o krótkie i Z GŁUPIMI ZARTAMI W STYLU: MÓJ MAZ B?DZIE MIAŁ PIERWSZY KOCHANKE!
Kto chce cos takiego usłyszeć na swoim weselu???!!!

- ale NIESMACZNE ?ARTY pojawiały sie na kazdym kroku:(

5. NIESTETY PILI I TO BARDZO!!! Z SAMEGO WESELA WYNIE?LI NIE MNIEJ NI? 8 BUTELEK A JAK SI? OKAZAŁO KELNERZY ZANOSILI IM CO JAKI? CZAS ALKOHOL na stół (o czym dowiedzielismy sie nad ranem, gdy juz maz liczył butelki)

6. z relacji naszych gosci którzy wychodzili na dziedziniec wynika, ze wokalista ćwiczył z koleżankami z zespołu choreografie w zaparkowanym wanie!!!!

to tyle...przynajmniej na razie... gorąco i z całego serca odradzamy!
głosy ładne, repertuar robił wrażenie, gdy siedzieliśmy u managera ale niestety u nas nawalili
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:32 pm   

jaki jest sens w zamieszczaniu posta, ktory zostal usuniety na prosbe autora?
btw: ja nadal sie z tym nie zgadzam, a fakt ze ten sam post jest usuwany a potem wrzucany przez osobe ktora dopiero co sie zarejestrowala jest dla mnie bardzo dziwny.
Pozdrawiam.
_________________

 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 3:50 pm   

sens jest taki, że my chcemy ustrzec innych uzytkowników forum albo po prostu podzielić sie swoimi doswiadczeniami.

Dobrze dla Was, ze mieliscie tyle szczescia i Wam wszystko sie udało. My niestety nie mielismy...


pozdrawiam
ps.
zarejstrowalismy sie niedawno ale mamy juz napisanych wiecej postów anizeli osoby, które sa tu rok czy dwa.
 
 
Buli 

Dołączyła: 21 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 7:04 pm   sekret uwagi!

Witam forumowiczow. Ostatnio korzystalismy z mezem z uslug tego zespolu i nie jestesmy zadowoleni z ich wystepu. Wczesniejszy post w zasadzie wyczerpal temat bo zgadza sie on w 99% z tym co bylo u nas (oprocz choreografi w vanie:)
Pan B. szef zespolu wydaje sie, ze doskonale rozumie klientow, chetnie zaprasza na przesluchania do "wypasionego pokoju" w swoim domu.Rzeczywiscie 1 spotkanie to ok 2,5h siedzenia i sluchania muzyki w wykonaniu zespolu.
Jakis czas temu zespol w skladzie 3 osobowym (1 pani, 2 panow) zmienil wokalistke. Gosc twierdzi, ze wokalistka ma glos identyczny jak Anna Jantar (zeby pani Ania ja slyszala!!!).
Chociaz faktycznie sam spiew i gra na gitarach nie jest tragiczna co w duzej mierze jest z pewnoscia zasluga sprzetu bo jest z gornej polki to ustalenia z panem B. nie maja wiekszego sensu bo i tak zrobi jak bedzie mu sie podobalo.
Jesli nie chcecie glupich tekstow na oczepinach..... to i tak beda!!! Jesli chcecie aby sciszyl sprzet bo ludzie nie moga wytrzymać....to sie nie da!!!!Jesli nie chcecie bardzo niesmacznych konkursow na weselu..to i tak beda.
Pan B.twierdzi ze alkohol na weselu musi pic bo "lepiej mu gardlo chodzi" przy spiewie. I rzeczywiscie gardlo mu chodzi ale przy glupich przyspiewkach i nudnych zabawach z goscmi przy stole.
My chcielismy akurat aby wesele bylo na poziomie, poniewaz i ludzie i atmosfera tego wymagala. Muzyka nie byla taka jak chcielismy mimo kilkakrotnych uwag podczas uroczystosci i przed nią, w zwiazku z tym wiekszosc gosci siedziala bo pan B. gral jak mu sie podobalo- glownie dicho.
Oprocz tego pan B chwali sie ze zmienil zasade gry piosenek raz wolna raz szybka i tego sie mocno trzyma. Efektem tego jest ze po wolnej piosence goscie nie tancza wiecej i siadaja do stolow. Hitem bylo jak pan B. poszedl do kuchni na sali weselnej i poprosil o miske i palke drewniana - to go kucharz pogonil !! !!!!!!!
My generalnie nie jestemy zadowoleni z gry tego zespolu na naszym weselu.
Najgorsze jest to, że ustala się coś przed uroczystością i zespół dokładnie wie czego oczekujemy, to i tak robi tak jak chce i nawet w 50 % nie było to tak jak ustalaliśmy wcześniej. A płaci się za to sporo pieniędzy ...
 
 
Owczar 

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 2:34 am   

Nie wiem jak odnieść się do wypowiedzi użytkowniczek "narcyz" i "Buli". Z jednej strony włos się jeży jak się to czyta, z drugiej, moja siostra była na weselu, na którym grał zespół Sekret i co nieco mi przekazała. Były 3 osoby, zabawy były na poziomie i co najważniejsze ( a wierzcie mi , na moją siostrę działa to jak czerwona płachta na byka) nie było dwuznacznych i sprośnych żartów, komentarzy czy przyśpiewek. Jeśli Ona była zadowolona to komu innemu mogę zaufać? Wybraliśmy ten zespół z moją Kochaną na przyszłe wakacje. Jeśli faktycznie było u Was tak źle, może jakoś się skontakujemy? rozumiem, że macie kasetę z wesela, na której widać te wszystkie wymienione wady.

To mój pierwszy post. Wiem, że podejrzewa się od razu o reklamę lub mieszanie z błotem danego zespołu, w zależności od komentarza. Jedynym moim interesem jest to,żeby Nasi goście bawili się dobrze na Naszym weselu.

Pozdrawiam.
 
 
mendragon 

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Lódz
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 3:01 pm   Zespól Sekret.

Witajcie,

dla wiadomosci wszystkich zainteresowanych - zespol Sekret rozpadl sie 2 miesiace temu. Obecny sklad nie jest tym, ktory gral dotychczas i z orginalnego zestawienia zostal tylko p. Roman. Dlatego nalezy brac pod uwage, ze negatywne posty moga dotyczyc juz tylko nowego skladu.

pozdrawiam,
Dorota i Maciek
 
 
Jasminum 
Firma

Dołączyła: 11 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Paź 11, 2008 3:09 pm   

z zespołu Sekret od sierpnia 2008 r został tylko p. Roman B
Pani Renata I Grzegorz N grają obecnie w zespole SZEDAR (z nowym gitarzystą)
-tel na priv
Obecne działania p. Romana B. nie nawiązują do tradycji poprzedniego składu.

Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 9:17 am ]
mila1982 napisał/a:
zespół ten bedzie gral u mnie na weselu,widzialam plyty,bylam u tego pana,graja bardzo fajnie,swietnie zabawiaja gosci plecam!!! do tego sa bardzo mili,mysle ze wesele bedzie udane
pozdrawiam 8)


Zespół nie gra już w tym składzie. Pani Renata i Grzegorz jest w zespole SZEDAR.
Roman B. używa nazwy zespołu Sekret bez upoważnienia pozostałych członków zespołu.

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 10:06 am ]
Buli napisał/a:
Witam forumowiczow. Ostatnio korzystalismy z mezem z uslug tego zespolu i nie jestesmy zadowoleni z ich wystepu. Wczesniejszy post w zasadzie wyczerpal temat bo zgadza sie on w 99% z tym co bylo u nas (oprocz choreografi w vanie:)
Pan B. szef zespolu wydaje sie, ze doskonale rozumie klientow, chetnie zaprasza na przesluchania do "wypasionego pokoju" w swoim domu.Rzeczywiscie 1 spotkanie to ok 2,5h siedzenia i sluchania muzyki w wykonaniu zespolu.
Jakis czas temu zespol w skladzie 3 osobowym (1 pani, 2 panow) zmienil wokalistke. Gosc twierdzi, ze wokalistka ma glos identyczny jak Anna Jantar (zeby pani Ania ja slyszala!!!).
Chociaz faktycznie sam spiew i gra na gitarach nie jest tragiczna co w duzej mierze jest z pewnoscia zasluga sprzetu bo jest z gornej polki to ustalenia z panem B. nie maja wiekszego sensu bo i tak zrobi jak bedzie mu sie podobalo.
Jesli nie chcecie glupich tekstow na oczepinach..... to i tak beda!!! Jesli chcecie aby sciszyl sprzet bo ludzie nie moga wytrzymać....to sie nie da!!!!Jesli nie chcecie bardzo niesmacznych konkursow na weselu..to i tak beda.
Pan B.twierdzi ze alkohol na weselu musi pic bo "lepiej mu gardlo chodzi" przy spiewie. I rzeczywiscie gardlo mu chodzi ale przy glupich przyspiewkach i nudnych zabawach z goscmi przy stole.
My chcielismy akurat aby wesele bylo na poziomie, poniewaz i ludzie i atmosfera tego wymagala. Muzyka nie byla taka jak chcielismy mimo kilkakrotnych uwag podczas uroczystosci i przed nią, w zwiazku z tym wiekszosc gosci siedziala bo pan B. gral jak mu sie podobalo- glownie dicho.
Oprocz tego pan B chwali sie ze zmienil zasade gry piosenek raz wolna raz szybka i tego sie mocno trzyma. Efektem tego jest ze po wolnej piosence goscie nie tancza wiecej i siadaja do stolow. Hitem bylo jak pan B. poszedl do kuchni na sali weselnej i poprosil o miske i palke drewniana - to go kucharz pogonil !! !!!!!!!
My generalnie nie jestemy zadowoleni z gry tego zespolu na naszym weselu.
Najgorsze jest to, że ustala się coś przed uroczystością i zespół dokładnie wie czego oczekujemy, to i tak robi tak jak chce i nawet w 50 % nie było to tak jak ustalaliśmy wcześniej. A płaci się za to sporo pieniędzy ...



Informuje, ze nie grał u Was zespół Sekret, a jedynie Roman B. z nowym składem.
Rozumiem że nie uprzedził o zmianie składu zespołu ?
Pani Renata i ja (Grzegorz) grają w zespole Szedar i zapewniam że w 100 % realizują wcześniejsze ustalenia.

Pozdrawiam
_________________
Jasminum
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 4:49 pm   Re: sekret uwagi!

Buli napisał/a:
Witam forumowiczow. Ostatnio korzystalismy z mezem z uslug tego zespolu i nie jestesmy zadowoleni z ich wystepu. Wczesniejszy post w zasadzie wyczerpal temat bo zgadza sie on w 99% z tym co bylo u nas (oprocz choreografi w vanie:)
Pan B. szef zespolu wydaje sie, ze doskonale rozumie klientow, chetnie zaprasza na przesluchania do "wypasionego pokoju" w swoim domu.Rzeczywiscie 1 spotkanie to ok 2,5h siedzenia i sluchania muzyki w wykonaniu zespolu.
Jakis czas temu zespol w skladzie 3 osobowym (1 pani, 2 panow) zmienil wokalistke. Gosc twierdzi, ze wokalistka ma glos identyczny jak Anna Jantar (zeby pani Ania ja slyszala!!!).
Chociaz faktycznie sam spiew i gra na gitarach nie jest tragiczna co w duzej mierze jest z pewnoscia zasluga sprzetu bo jest z gornej polki to ustalenia z panem B. nie maja wiekszego sensu bo i tak zrobi jak bedzie mu sie podobalo.
Jesli nie chcecie glupich tekstow na oczepinach..... to i tak beda!!! Jesli chcecie aby sciszyl sprzet bo ludzie nie moga wytrzymać....to sie nie da!!!!Jesli nie chcecie bardzo niesmacznych konkursow na weselu..to i tak beda.
Pan B.twierdzi ze alkohol na weselu musi pic bo "lepiej mu gardlo chodzi" przy spiewie. I rzeczywiscie gardlo mu chodzi ale przy glupich przyspiewkach i nudnych zabawach z goscmi przy stole.
My chcielismy akurat aby wesele bylo na poziomie, poniewaz i ludzie i atmosfera tego wymagala. Muzyka nie byla taka jak chcielismy mimo kilkakrotnych uwag podczas uroczystosci i przed nią, w zwiazku z tym wiekszosc gosci siedziala bo pan B. gral jak mu sie podobalo- glownie dicho.
Oprocz tego pan B chwali sie ze zmienil zasade gry piosenek raz wolna raz szybka i tego sie mocno trzyma. Efektem tego jest ze po wolnej piosence goscie nie tancza wiecej i siadaja do stolow. Hitem bylo jak pan B. poszedl do kuchni na sali weselnej i poprosil o miske i palke drewniana - to go kucharz pogonil !! !!!!!!!
My generalnie nie jestemy zadowoleni z gry tego zespolu na naszym weselu.
Najgorsze jest to, że ustala się coś przed uroczystością i zespół dokładnie wie czego oczekujemy, to i tak robi tak jak chce i nawet w 50 % nie było to tak jak ustalaliśmy wcześniej. A płaci się za to sporo pieniędzy ...



Witam wszystkich, a w szczególności BULI
.. czytając ten post odnieśliśmy wrażenie, że czytamy o swoim weslelu..tez była akcja z miską i drewnianą łyżką... nie wiem czy można coś jeszcze dodać.
pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 4:37 pm ]
do Jasminum....

my w takim razie mielismy slub na długo przed rozwiązaniem zespołu.
państwo pisza o sierpniu 2008

pozdrawiam

[ Dodano: Wto Lut 10, 2009 5:04 pm ]
.... w ten weekend oglądaliśmy znowu kasete z wesela - przyjechała rodzina...

to , co zrobili muzycy jest nie do wybaczenia.
najgorsze, że oglądając świetnie przygotowaną tasmę "słychać" ich ... i widać efekty ich "pracy"

mam nadzieje ze juz nigdy Ci Państwo nikomu nie zepsują wesela tak jak nam.

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 4:35 pm ]
Owczar napisał/a:
Nie wiem jak odnieść się do wypowiedzi użytkowniczek "narcyz" i "Buli". Z jednej strony włos się jeży jak się to czyta, z drugiej, moja siostra była na weselu, na którym grał zespół Sekret i co nieco mi przekazała. Były 3 osoby, zabawy były na poziomie i co najważniejsze ( a wierzcie mi , na moją siostrę działa to jak czerwona płachta na byka) nie było dwuznacznych i sprośnych żartów, komentarzy czy przyśpiewek. Jeśli Ona była zadowolona to komu innemu mogę zaufać? Wybraliśmy ten zespół z moją Kochaną na przyszłe wakacje. Jeśli faktycznie było u Was tak źle, może jakoś się skontakujemy? rozumiem, że macie kasetę z wesela, na której widać te wszystkie wymienione wady.

To mój pierwszy post. Wiem, że podejrzewa się od razu o reklamę lub mieszanie z błotem danego zespołu, w zależności od komentarza. Jedynym moim interesem jest to,żeby Nasi goście bawili się dobrze na Naszym weselu.

Pozdrawiam.


Witam,
mamy kasete, niestety jest zmontowana (raczej dla nas na szzcescie) i wybrane sa najlepsze kawałki... mimo to sa rzeczy które od razu rzucaja sie w oczy:

1. mimo nagle poszerzonego zespołu(przypominam mieli przyjechac we 3 ososby) , nie spiewali we 4
2. po zachowaniu przy oczepinach widac, że pan B. jest już mocno wstawiony ...
3. nie mieli jednakowego stroju czym bardzo sie chwalą reklamując sie przed weselem
4. nie ma piosenek dla rodziców - mimo kilkakrtotnych wizyt, dostarczeniu płyty (zgubili ją)
5. głupie żarty - w stylu pierwszy kochanke bedzie miał maz - sa nagrane
6. fakt, że raz grano szybkie raz wolne kawałki, mysle ze dobra orkiestra potrafi zabawic kazde towarzystwo
7. na spotkaniach sami słuchalismy wykonania utworów po angielsku... na płycie, ktora mamy słychac, że tamenten materiał był podrasowany.

to na tyle jak na razie
zycze powodzenia
 
 
GosiaKZ 

Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 11:32 am   po weselu z zespołem Sekret w Łodzi

6 czerwca 2009 odbyło się nasze wesele na którym grał zespół Sekret w nowym składem. I zarówno my jak i nasi rodzice i goście jesteśmy zadowoleni. Grali naprawde dobrze. :) Wszystko zgodnie z umową. Grali więcej szybki i głównie polskie pioseni bo tak chcieliśmy. Oczepiny na poziomie i bez głupich przykąsów. Żarty były ale w dobrym tonie. Bawili gości za stołami - co dla nas miało duże znaczenie. Pili alkohol ale bardzo niewiele - byli trzeźwi! A to że pili alkohol - dla mnie nie ma w tym niczego dziwnego. Generlnie jesteśmy zadowoleni i polecamy ten zespół. :!: Pan Roman Burchardt dotrzymał naszych ustaleń. Przed weselem przeczytałam te wszystkie negatywne komentarze i przyznam że wystraszyłam się, iz na moim weselu może byc niezła "jazda" z ta orkiestra :? ale wszystko wyszło dobrze i my nie mozemy narzekac, wrecz przeciwnie :-)

Dodam jeszcze że zespól Sekret gral u nas już w zmienionym składzie oczywiście :)
Może troche zrozumienia, w końcu każda kapela musi sie jakos zgrać, także ludzie - troche wyrozumiałości. Wolelibyście ażeby p. Roman zadzwonił do Was tydzień przed weselem i oświadczył "Zespól sie rozpadł, przykro mi, szukajcie czegoś nowego"? Chyba dobrze że na tzw cito znalazl zastepswo. Ale to tylko moje zdanie. Owszem oboje z narzeczonym obawialiśmy się że będzie jakas lipa ale wszyszło naprawde ok. A do do wódki to my sami daliśmy ja obsłudze.

edit: usunęłam powtórzoną treść postu
Pusiak
_________________
GZ
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Cze 29, 2009 2:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nacia
Gość
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 4:20 pm   

U nas ten zespół będzie grał w sirpniu.
Na pierwszej rozmowie p. Roman był bardzo sympatyczny, śpiewał na żywo i to bardzo ładnie :)
Oglądaliśmy różne wesela, słuchaliśmy DEMO.
Po dwóch godzinach zdecydowaliśmy się na nich. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok.
 
 
zonaty6 

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 5:02 pm   Re: po weselu z zespołem Sekret w Łodzi

GosiaKZ napisał/a:


Dodam jeszcze że zespól Sekret gral u nas już w zmienionym składzie oczywiście :)
Może troche zrozumienia, w końcu każda kapela musi sie jakos zgrać, także ludzie - troche wyrozumiałości. Wolelibyście ażeby p. Roman zadzwonił do Was tydzień przed weselem i oświadczył "Zespól sie rozpadł, przykro mi, szukajcie czegoś nowego"? Chyba dobrze że na tzw cito znalazl zastepswo. Ale to tylko moje zdanie. Owszem oboje z narzeczonym obawialiśmy się że będzie jakas lipa ale wszyszło naprawde ok. A do do wódki to my sami daliśmy ja obsłudze.

edit: usunęłam powtórzoną treść postu
Pusiak


Witam, zalogowałem się, bo aż żal ściska gdy czyta się reklamę powyżej.
Tak wołałbym, żeby nie pokazywał mi nagrania starego zespołu tylko wykonanie nowej stworzonej przez niego grupy. Płacę a więc chcę mieć wybór i chcę wiedzieć za co płacę.

Na cito zastępstwo??? Dziewczyno co Ty piszesz. Ja płacę ja wymagam. Jego usługa nie była zgodna z przedstawioną podczas prezentacji. To oszustwo.
To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu, ale nie dlatego że ten pan próbował grać i spiewać na moim weselu, ale dlatego że ożeniłem się z najwspanialszą kobietą.

Co do Pana Romana to juz nic nie mam do dodania do tego co zostało napisane na tym forum.
Żałuję tylko, że podczas wesele nie zająłem się "jego występami" i uczciwie go nie opłaciłem. Fakt nie chciałem robić zamieszania ale za kilka godzin "grania" (25 min grania i 15 min przerwy) ponad 2000 zł to za dużo. Pomimo wielu próśb nie włączali w przerwach naszej muzyki.

Żałuję tylko ze przy wyborze orkiestry dałem zwieźć sie pozorom - piękny dom, dobre nagłośnienie, nagrania z wesel - fakt zmontowane.

Odradzam i nie wierzcie pozorom

[ Dodano: Czw Sty 26, 2012 5:03 pm ]
nacia napisał/a:
U nas ten zespół będzie grał w sirpniu.
Na pierwszej rozmowie p. Roman był bardzo sympatyczny, śpiewał na żywo i to bardzo ładnie :)
Oglądaliśmy różne wesela, słuchaliśmy DEMO.
Po dwóch godzinach zdecydowaliśmy się na nich. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok.


to samo było u nas....
śpiewanie na żywo, wesela to wszystko robi wrażenie.
my też w ciągu 2 godzin podjęliśmy decyzję.
Radze jednak dopytać o wszystko i spisać stosowną umowe, aby potem nie było przykrych niespodzianek.
pozdrawiam i pieknego dnia w dniu ślubu zycze

edit:usunęłam dane osobowe
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Sty 26, 2012 11:12 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl