Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sala w Kalinko
Autor Wiadomość
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 30, 2006 5:39 pm   sala w Kalinko

Witam
Stworzylam nowy temat, bo nie czytalam nigdzie o tej salce na forum, moze cos przeoczylam....
To jest remiza w Kalinko, calkowicie odnowiona, z duzym parkingiem wylozonym w kostke(taka kostka jak przed Boryna :) )
Przed wejsciem sa ladne filary, wokolo duza przestrzen wszystko ogrodzone,
calosc prezentuje sie bardzo dobrze.
ściany biale w srodku, na nich lustra w ksztaltach rombu, na podlodze nowo polozony parkiet.
Jesli chodzi o srodek wnetrze sali, to jedna sala jest na dole na ok 50 osob a druga na gorze nawet do 150 wiecej, jest schludnie, sala w porownaiu z dzialkowymi jest po prostu super, zaplecze kuchenne nowoczesne - wielkie lodowy i takie tam :)
Co moge napisac wiecej... moja przyjaciola bedzie miala tam weselicho wiec jestem na bierzaco 8)
Kalinko jest od widzewa 23 km, troche blizej niz Rzgow.
Koszt wynajecia na tydzien to 1000zl, obsluga calkowicie swoja, czyli swoje kucharki czy katering , swoi kelnerzy itd.
Wiem ze pare osob szuka takiej salki, a ta moim zdaniem jest godna polecenia :)
Dla zainteresowanych moge wyslac zdjecia na priv z weselicha innej kumpeli, bo jako samej salki niestety nie mam zdjec :(
Pzodrawiam Magda
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 12:30 pm   

Nie wiem za bardzo czy bede pisac o tej samej sali, ale ogladalam sale w Kalinie gdyz tez mi ktos polecił. Owszem sala ładan, wyremontowana, ale w zyciu nie wejdzie tam 150 osób. Tzn jak ogladalysmy sale z mamą to włascicielka oczywiście twierdziła że i 200 ogób wejdzie, ale moim zdaniem to jest sala na jakieś 90-100 osób. Chyba że goście będą tylko siedzieć.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 4:58 pm   

Zalezy od gosci, ja ogladalam jak bylo wesele na 150 osob duzo mlodziezy, a sala wydawala sie duza i bylo sporo luzu, jak ktos jest zainteresowany to niech najlepiej sam pojedzie i obejrzy :) jest o wiele wieksza niz moja Boryna :razz:
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 7:12 pm   

A widzisz teraz zauważyłam że ty piszesz o Kalinku a ja o Kalinie. :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 12:08 am   

Nie ma jak uważnie czytac :) Ja dopiero teraz zauwazylam ze pisalas o Kalinie :oops:
Grunt ze i jedna i druga wyremontowane ;) i mozna polecac :smile:
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Carme 

Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 9:18 pm   

Byłam tam na weselu i spokojnie mieści się tam 200 osób. Polecam.
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 1:39 pm   

Ja sie bawiłam tam na sylwetrze i tez moge spokojnie polecić :)
sylwester był na 100 par, także max 200 osób sie zmieści :)

Wczoraj dowiedziałam sie ze w planach jest zakup krzeseł, bo teraz niestety sa tylko ławki :-?
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 10:44 pm   

Wczoraj pojechalismy objerzec te sale. Fakt faktem że rzeczywiście jest duża i całkiem ładna. Jednak ta nasza podoba nam sie lepiej poza tym stweirdziłam że pierwsza mysl jest najlepsza dlatego pozostaniemy przy naszym wyborze. Jeżeli któś robi duże wesele to sala faktycznie duża i ładna także spokojnie można polecić :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 1:06 pm   

do magda81. możesz przesłać zdjęcia tej sali? chętnie bym ja obejrzała żeby zorientować się wstępnie jak wygląda. dzięki :)

[ Dodano: Czw Lut 15, 2007 2:15 pm ]
o której sali mówiłaś?
www.ratownictwo.org.pl/de...744&mode=search
www.osp.rzgow.pl/kalino.php
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 2:51 pm   

Jesli ci to coś pomoże Asiu to ja pisałam o tej pierwszej sali w Kalinku :mrgreen:
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 3:32 pm   

a wiesz może kiedy zakupią krzesła i czy sala jest z klimatyzacją?? my planujemy ślub na lipiec 2008, mam nadzieję, że do tego czasu już będą. ;) masz może zdjęcia tej sali w środku? musimy jechać i obejrzeć. namiary na tą salę mile widziane pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez asia84 Czw Lut 15, 2007 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 3:05 pm   

mam fotki, ale tak zupełnie nie przystrojonej sali; więc to ci nie da za wiele :-?
Krzesła najprawdopodobniej juz w tym roku, a klimy nie ma i szczerze mówiąc nie wiem czy będzie :-?
Nie zapominajmy ze to jest poprostu remiza strażacka, choc utrzymana na wysokim poziomie, napewno nie będzie spełniała standardów ekskluzywnego lokalu :roll:
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 10:10 pm   

bylem tam wrazenie pozytywne
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 2:51 pm   

Lucky jak możesz to prześlij mi te zdjęcia :)
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 4:33 pm   

asia84 druga partia fotek wyruzyla do Ciebie :)
Widac w sumie i wejscie i schody na gore i cala sale :)
Mylse ze na tej podstawie juz mozna cokolwiek powiedziec , czy salka sie podoba czy tez nie
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 6:05 pm   

A nie mogłabys fotek wkleić na forum??? Myśle że inni też chętnnie by sobie zobaczyli tę salę.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
fiszka 

Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:55 am   

Moje drogie,

Czy ja tez mogę prosić o przesłanie zdjęć na priv. Z góry dzięuje-sprawa bardzo pilna:) 8)
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 6:39 pm   

Przepraszam , zadko tu bywam, a sporo czasu zajmuje wrzucenie fotek tu :(
Postaram w miare mozliwosci to naprawic :)
pozdrawiam
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 11:49 am   

witam, czy mogłabym otrzymac od Was fotki sali w Kalinku? albo na priv albo mailem kotek03@poczta.fm
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 12, 2010 11:33 am   

Byłam wczoraj na tej sali i naprawdę polecam!!! Jest śliczna, z zewnątrz wogóle nie przypomina sali OSP. Od środka tez jest super, ładny duży i przestronny hol i klatka schodowa, szatnia tez naprawdę sporawa, kuchnia to samo i do tego nieźle wyposażona, podłoga na sali drewniana, ładne ubikacje, nowiutkie krzesełka, duży stół wiejski, przed wejściem spory parking, teren ogrodzony więc nikt niepożądany nie będzie sie wam kręcił pod salą :wink: Ze Rzgowa do tej sali są 4 km, a od Tuszyna 6km. Gdyby nie to że boję się trochę że może się okazać ciut za ciasna na moje wesele (między 160 a 180osob), nie wahałabym się nawet sekundy przy wyborze :smile: Ale przecież szukając sali bierze sie taka żeby było sporo miejsca a nie taką żeby potem liczyć na to żeby jak najwięcej osób nie dopisało, dlatego dla świętego spokoju zdecydowałam się na OSP Tuszyn, chociaż z zewnątrz nie dorównuje tamtej sali pod żadnym względem :? Niestety nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem że w OSP Kalinko mieści się 100par. Jak byliśmy tam wczoraj to akurat było tuz po weselu na 160osób, patrząc na stoły i na to ile zostało miejsca do tańczenia, stwierdzam że 160 to chyba max, no może 170 ale to było by już ryzyko że będzie ciasnawo (kwestia tego czy więcej będzie gości którzy lubią sobie posiedzieć przy stole czy szaleć na parkiecie). Nawet ta babeczka która odpowiada za salę mówiła nam że robią tam tez wesela na 180osób ale wtedy jest już ciasno. Jeśli któraś będzie potrzebowała telefonu do tej babeczki do piszcie na pw to podeśle :wink:
Ostatnio zmieniony przez ejo Pią Lis 12, 2010 11:41 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 12:53 am   

Odnawiam wątek. Czy ktoś może podesłać zdjęcia, powiedzieć mi mniej więcej ile sie tam jedzie z Łodzi i jakis kontakt moze podesłać na prv do opiekuna sali.

Z góry dziękuję.
_________________
 
 
sPRYTny 


Wiek: 40
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 6:01 pm   

Zależy z którego miejsca jedziesz z łodzi... :roll:
Od sali np. fantazja jedzie się około 8min.

a kontakt do opiekuna podeślę na priv.
_________________
 
 
 
gutek928 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 10:38 pm   

Czy ktoś byłby tak miły i mógłby mi podać jakieś namiary na kogoś kto zajmuję się tą salą gdyż chciałbym się umówić i ją obejrzeć. Z góry dzięki i pozdrawiam.
 
 
Nefretete 

Wiek: 33
Dołączyła: 14 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 7:30 pm   

Piszę z tą samą prośbą co osoba wyżej - o kontakt do osoby zajmującej się salą OSP w Kalinku. Bardzo proszę o pomoc :)
_________________
Miłego dzionka :)
 
 
gutek928 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 8:40 am   

Nefretete napisał/a:
Piszę z tą samą prośbą co osoba wyżej - o kontakt do osoby zajmującej się salą OSP w Kalinku. Bardzo proszę o pomoc :)


Jak mi podasz jaka macie wstepna date i nie bedzie kolidowac z nasza to moge ci dac namiary ;)

422142877
Pani zajmująca się sala mieszka praktycznie na przeciwko OSP wiec mozna podjechac nawet nie dzwoniac.
Pozdrawiam
 
 
michalskibe 
Firma

Wiek: 35
Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Paź 03, 2016 9:37 am   

Witam, czy ktoś posiada jakieś zdjęcia sali z ostatnich lat? :)

usuwam podpis z linkiem do strony. Zapraszam do UWAŻNEJ lektury Regulaminu Forum! Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Paź 03, 2016 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl