Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile płacicie za osobę?
Autor Wiadomość
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 4:03 pm   

SAMBRIA na ulicy Rzgowskiej - 125zł/osobę w tym tort i ciasta, owoce. :D
_________________
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 10:47 pm   

My płacimy 120zł. za osobę, bez poprawin. Jednak ślub mamy o 13, więc cena obejmuje również dwudaniowy obiad. W cenę wchodzi też tort, ciasta i owoce, szampan (po lampce na toast). Alkohol kupujemy sami.
_________________
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 11:16 am   

Nasz catering - z hotelu "Wodnik" w Belchatowie - bedzie kosztowal okolo 85 zl od osoby, nie sa wliczone ciasta (tylko slodki deser) i alkohole. Catering przywiezie ze soba maly namiot (duzy, dla gosci, my zapewniamy), stoly, krzesla w bialych ubrankach, obrusy, zadba o dekoracje stolow. No i oczywiscie cala zastawe stolowa.
_________________
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
  Wysłany: Sob Cze 11, 2005 6:44 pm   

My placimy od osoby 110zl i jedyne co nas interesuje to alkohol i napoje(oni nawet chlebek na wejscie nam zalatwiaja),z tym,ze placimy jeszcze dodatkowa oplate za sale(1600zl)ale to i tak nas taniej wyniesie niz doliczenie tych kosztow do kosztu za osobe(przykladowo gdyby doliczyc 30 zl do tych 110,to przy naszej liczbie gosci wyszlaby nam oplata "za sale" 4500zl!!!,a tak placimy 1600zl i mamy 3 tys.w kieszeni).I mamy poprwainy:)





Udanego dnia Gość !!! :wink:
Ostatnio zmieniony przez ewig Nie Cze 12, 2005 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 8:46 pm   

ewig napisał/a:
My placimy od osoby 110zl i jedyne co nas interesuje to alkohol i napoje(oni nawet chlebek na wejscie nam zalatwiaja),z tym,ze placimy jeszcze dodatkowa oplate za sale(1600zl)ale to i tak nas taniej wyniesie niz doliczenie tych kosztow do kosztu za osobe(przykladowo gdyby doliczyc 30 zl do tych 110,to przy naszej liczbie gosci wyszlaby nam oplata "za sale" 4500zl!!!,a tak placimy 1600zl i mamy 3 tys.w kieszeni).I mamy poprwainy:)


Nie rozumiem. Co to są "te koszty"? My płaciliśmy 140/osobę (no ale to Łódź), i tylko alkohol musieliśmy mieć własny... zresztą mniejsza z tym, ewig, o jakich konkretnie kosztach piszesz? :wink: :hmm :
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 8:07 am   

just_Kate, w wiekszosci restaruracji zajmujacych sie organizacja wesel u mnie w miescie nie ma dodatkowej oplaty za sale,gdyz wynajecie sali jest doliczone do ceny za jedna osobe.Srednio wychodzi to wiec 150 zl/osobe. U mnie jest to 110,ale dodatkow trzeba zaplacic 1600 za sale. Czyli przy naszej liczbie gosci bardziej nam sie oplaca takie rozwiazanie :D Czyli "tych kosztow",tj.oplaty za sale,ktora my musimy dodatkowo uiscic :)






Udanego dnia Gość!!! :wink:
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 10:35 pm   

opłata za salę? :roll: jakoś nie rozumiem ...
dobrze że w Łodzi tego na razie nie praktykują

Ewiq ja przepraszam, ale w głowie mi się jakoś nie mieści, że w Tomaszowi trzeba zamawiać salę na wesele z ponad 2 letnim wyprzedzeniam (tak zrozumiałam twój post w innym wątku) i jeszcze te opłaty dodoatkowe - czy to jest jakaś specjalna sala czy co :?:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 7:06 am   

Kot napisał/a:
opłata za salę? :roll: jakoś nie rozumiem ...
dobrze że w Łodzi tego na razie nie praktykują

Ewiq ja przepraszam, ale w głowie mi się jakoś nie mieści, że w Tomaszowi trzeba zamawiać salę na wesele z ponad 2 letnim wyprzedzeniam (tak zrozumiałam twój post w innym wątku) i jeszcze te opłaty dodoatkowe - czy to jest jakaś specjalna sala czy co :?:


Właśnie Kot ja za bardzo tego też nie pojmuję, ani "tych opłat", ani tego że w TM trzeba salę zamawiać z dwuletnim wyprzedzeniem... :hmm :
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 7:20 am   

Tak jest taka sala szczegolnie oblegana, ze wzgl. na naprawde swietne przygotowanie. I jest to chyba jedyna sala restauracyjna, w ktorej pobierana jest ta oplata za sale. A poza tym, jest to jedyna sala, ktora swobodnie pomiesci duza liczbe gosci. Jesli chodzi o to wyprzedzenie, to ono ma miejsce tylko, jesli masz zamiar brac slub w popularnym miesiacu ( a takim niestety jest sierpien-kolezanka w kwietniu tego roku pytala o wrzesien 2007 i juz mieli zapisy!!!). Natomiast,jesli interesuje Cie np.maj,czy lipiec to wystarczy,z e pojdziesz tam rok wczesniej.





Udanego dnia Gość!!! :wink:
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 7:33 am   

No cóż i tak uważam, że terminy sa bardzo odległe, no wydaje mi się że w Łodzi sa nieco krótsze, ale może jest to spowodowane większą ilościa sal, więskzym wyborem,a w TM, jest ich tylko kilka z czego jedna, jak sama powiedziałaś najładniejsza, w której każdy by chciał mieć swoje wesele.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 7:39 am   

Dokladnie tak jak mowisz :) Tak na dobra sprawe mozna wybierac pomiedzy 4 salami restauracyjnym(tj.takimi gdzie nie musisz na wlasna reke szukac kuchrek itp.). Z tego dwie pomieszcza max.80-90 osob, a trzecia ma ceny kosmiczne!!!-ok.160 zl/osobe.
Pozdr. :)





Udanego dnia Gość!!! :wink:
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 8:27 am   

boszzzz z tego co piszesz to istny horror bo praktynie nie ma wyboru a na ślub trzeba się decydować z 2 letnim wyprzedzeniem :(
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 9:14 am   

No horror!!! My tez jak jechalismy tam w 2004 to myslelismy, ze uda nam sie zalatwic wesele na wrzesien 2005!!! :( Ale niestety wszystko sie przesunelo o rok :(





Udanego dnia Gość!!! :wink:
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:12 pm   

W sali Tanecznej na nowymZłotnie za wesele ze wszystkimi bajerami min, ogniskiem weselnym przy muzyce biesiadnej po oczepinach, piwku , stołu staropolskim zapłaciłem 110 zł od osoby!!!
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:25 pm   

Gracjusz, a Ty ciagle o tej swojej sali. To juz sie naprawde robi nudne! Przejzalam wszystkie Twoje posty i jesli myslisz,ze dwoma czy trzema postami na temat innych sal zalatwisz sprawe, to sie grubo mylisz, bo na pierwszy rzut oka widac,ze z autoreklamy nie zrezygnowales-ciagle jedynymi watkami, w ktorych sie udzielasz sa watki zwiazane wlasnie z salami weselnymi. Sorry, ale to mi zakrawa na sztuczne uzywanie forum wszyscy wiemy w jakim celu.
_________________

 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:36 pm   

ewig napisał/a:
Gracjusz, a Ty ciagle o tej swojej sali. To juz sie naprawde robi nudne! Przejzalam wszystkie Twoje posty i jesli myslisz,ze dwoma czy trzema postami na temat innych sal zalatwisz sprawe, to sie grubo mylisz, bo na pierwszy rzut oka widac,ze z autoreklamy nie zrezygnowales-ciagle jedynymi watkami, w ktorych sie udzielasz sa watki zwiazane wlasnie z salami weselnymi. Sorry, ale to mi zakrawa na sztuczne uzywanie forum wszyscy wiemy w jakim celu.

ASorry bardzo ale jak myślsz sobie że mam w tym jakiś interes to sie grubo mylisz moja droga. W ogóle zastanawiam sie nad udzielaniem sie na tym forum bo widzę że jest ono zdominowane przez zwolenniczki boryny , yuci, belwederu i nic poza tym. Jestem na tym forum od paru dni,- chcę sie podzielic z innymi swoimi oczuciami , bo też długo wybierałem swoą salę i jestem regularnie atakowany o pozorowaną stronniczość --Fe!
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:39 pm   

I tu sie akurat mylisz-sprawdz najpierw dokladnie w jakiej sali ja mam wesle, bo na pewno nie w tych o ktorych piszesz a poza tym nie jest to atak. Skoro chcesz sie udzielac, to zrob to w wiekszym zakresie, jest tyle ciekawych tematow na tym forum, a Ty ciagle poruszasz jeden.


Sorki za skrzywienie watku :oops: :roll:
_________________

 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:58 pm   

nie mam najmniejszefgo zamiaru przegladać twojej historii, nie obchodzi mnie ona w ogóle. Dziwi mnie Twoja wrogosc i podejrzliwość w stosunku do innych forumowiczmów i łatwość w przypisywaniu im łatek autoreklamowiczów??????
 
 
 
tysia 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 10:47 am   

a ja wracam do tematu.
sale ktore my ogladalismy to np:
oscar- od 110 do 150zl.
dworek nad woda na ul:rogowskiej- 150-160zl
impresja-120zl
party super service- 110-120zl
poleski osrodek sztuki- menu od 95zl a wynajem sali 1600
sala na brzezinskiej (kawalek za nowosolna)- 110-140
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 11:16 am   

gracjusz napisał/a:
W ogóle zastanawiam sie nad udzielaniem sie na tym forum bo widzę że jest ono zdominowane przez zwolenniczki boryny , yuci, belwederu i nic poza tym.

Jak zwykle nawet nie zadasz sobie trudu przejrzenia forum i wprowadzasz niepotrzebny zamęt. Jeśli chcesz dyskutować (a raczej obrażać :? ) to dobrze by było jakbyś miał jakieś podstawy.
A jak się nie podoba, nikt tu nikogo nie trzyma na siłę, nie wiem po co się męczysz w takim razie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 9:04 am   

my płacimy 140 zł. :? bez ciast i wódki.
ale jest w to wliczony ochroniarz i sprzątaczka na weselu oraz jedzenie dla orkiestry.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
olenka85 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lip 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 3:57 pm   

w borynie chyba bez zmian od jakiegoś czasu, bo nadal jest 140 zł w tym ciasta, tort podobno pyyszny i tylko alkoholem trzeba się zająć ;)
_________________
magiczna data coraz bliżej ... - 16 wrzesień 2006 :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 4:02 pm   

Tort w Borynie jest absolutnie bezkonkurencyjny :graba: Z cukierni w Głownie ;) , śmietanowy, z migdałami, mniaaaaam


p.s. Sorki za drobną dygresję, ale naprawdę przepyszniasty był
_________________

 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 23, 2005 9:17 am   

No tak...nie dość że sala piękna, to jeszcze zupełnie niedrogo.Nie dziwię się że tak dużo wcześniej trzeba tam rezerwować miejsce.
Powiem Wam że szczerze teraz żałuję że nie przesunęłam wesela na listopad bo bym miała tą salę.A ja będę miała w brzydkiej,drogiej i jeszcze przez nikogo z forum ani z rodziny nie sprawdzonej.Martwię się bardzo :cryingtomato:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 23, 2005 1:06 pm   

Joasiu, spokojnie. :D Ja zaryzykowałam i zaklepując salę też nie znałam żadnych opinii o niej. A przypomnę ci, że niektóre dziewczyny rezerwowały w ciemno salę, która dopiero się budowała, to wyobraź sobie jakie one miały stres. :wink: :30:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lip 23, 2005 2:09 pm   

Asiu ty się tak nie przejmuj :o
Ja np. myślałam, że tort będzie okropny - bo takie słyszałam wcześniej opinie, a okazało się, że w międzyczasie oni zmienili dostawcę. Właśnie dlatego że jak Pan boryna spróbował poprzedniego tortu (robionego na miejscu, w którym kucharka przesadziła z zapachem) to go zgaga paliła przez tydzień :mrgreen: :lol: :twisted: hihi No i wyciągnął wnioski....
_________________

 
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 10:40 am   Skarabeusz (ul. Krzyżowa 10/12)

W Skarabeuszu w przyszłym roku w lipcu zapłacimy ok. 130 zł za osobę. W tym jest 5 ciepłych posiłków, przekąski, ciasta, owoce, soki, tort.
Wczoraj wpłaciliśmy zaliczkę. Klamka zapadła :)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 11:56 am   

My w końcu zapłaciliśmy po 160 od osoby, ale mielismy w to wliczone (oprócz jedzenie) jeszcze tzw. stół orzeaśny, staropolski, czy jak go tam zwał :) - pychotka absolutna :!: ) oraz stół słodkości z wszelkimi słodkościami, ustawionymi na lustrzanych tacach :) - to już może było mniej potrzebne, ale teściowa sie uparła....
_________________

 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 1:28 pm   

dam gdzie teraz w sobote-niedziele filmowalem tj. na dzialkach placili 90zl za wesele i poprawiny jedzonko pyszne i nie do przejedzenia:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 1:34 pm   

Filmowiec a na jakich działakch to było?? Ktoś im gotował czy sami sobie gotowali??
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 8:04 pm   

My płaciliśmy niecałe 140 zł i w tym też mieliśmy wliczony stół wiejski, podobno pychota a my nic nie spróbowaliśmy :|
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 8:45 pm   

ktos im gotowal,stol wiejski tez byl
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:24 pm   

Straszne przepłacacie moi kochani
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:30 pm   

Ja nie uważam, że przepłaciliśmy mogliśmy mieć taniej ale zdecydowaliśmy się na takie menu i taką ilość jedzenia, że tyle wyszło i na tyle byliśmy przygotowani!
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:37 pm   

gracjusz napisał/a:
Straszne przepłacacie moi kochani

Jeżeli kogos stać to czemu ma oszczędzać? To chyba Młodych sprawa i ich rodziców.
_________________
 
 
gosias7 

Dołączyła: 10 Mar 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 3:49 pm   

DO FILMOWIEC: NA JAKICH TO DZIAŁKACH BYŁO, SZCZEGÓŁY PROSZ?
filmowiec napisał/a:
dam gdzie teraz w sobote-niedziele filmowalem tj. na dzialkach placili 90zl za wesele i poprawiny jedzonko pyszne i nie do przejedzenia:)
:dead:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:47 pm   

Mika napisał/a:
Ja nie uważam, że przepłaciliśmy mogliśmy mieć taniej ale zdecydowaliśmy się na takie menu i taką ilość jedzenia, że tyle wyszło i na tyle byliśmy przygotowani!

Otóż to... :) Tobie udało się załatwić taniej, więc w porządku :) A My postawiliśmy na te sale i takie menu :) Liczy się to, że jesteśmy zadowolone, prawda :?:
_________________

 
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 12:47 am   Hades

Nasze wesele bedzie w Hadesie w Andrespolu i będziemy płacić 140 zł od osoby + wiejski stół 500 zł + trzeba dokupić tort. Trzeba przy tym (przynajmniej w naszym terminie - został ostatni wakacyjny gdy zamawialiśmy salę) zagwarantować 90 gości. Jeżeli nie uda się tylu osób zebrać to trzeba wyrównać do kosztów 90 osób inną konsumpcją czy wynajęciem pokoi. W sumie bardzo uczciwa oferta. Sala jest przepiękna więc ...czekamy do 10 czerwca 2006 :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 1:53 pm   

Calinka napisał/a:
gracjusz napisał/a:
Straszne przepłacacie moi kochani

Jeżeli kogos stać to czemu ma oszczędzać? To chyba Młodych sprawa i ich rodziców.

masz absolutną rację,-liczy się zadowolenie. To była moja gorąca opinia (tak mi sie wyrwało)

[ Dodano: Pią Wrz 23, 2005 3:02 pm ]
vaniliaxxx napisał/a:
Nasze wesele bedzie w Hadesie w Andrespolu i będziemy płacić 140 zł od osoby + wiejski stół 500 zł + trzeba dokupić tort. Trzeba przy tym (przynajmniej w naszym terminie - został ostatni wakacyjny gdy zamawialiśmy salę) zagwarantować 90 gości. Jeżeli nie uda się tylu osób zebrać to trzeba wyrównać do kosztów 90 osób inną konsumpcją czy wynajęciem pokoi. W sumie bardzo uczciwa oferta. Sala jest przepiękna więc ...czekamy do 10 czerwca 2006 :)

Sorry bardzo vanila ale dla mnie jest to rozbój w biały dzień a nie uczciwa oferta. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. To znaczy że już teraz możecie uregulować rachunek jak wszystko jest jasne. Ale jazz :lol:
 
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 8:01 pm   Moim zdaniem to jest jasne postawienie sprawy

Na weselu planujemy około 90-100 osób i jasne postawienie sprawy polega na tym, że babka powiedziała, że na mniejszą liczbę osób to jej sie nie opłaca, bo znajdą się inni chętni (nie wątpię, bo sala jest piękna) z większaliczbą gości. A układ jest taki, że jak nie bedzie 90 osób to dobieramy sobie coś innego. Na pewno czy tak czy tak weźmiemy wiejski stół i dodatkowe pokoje bo mamy gości zza granicy :) Najbardziej co mnie denerwowało wśród tych wszystkich gospodarzy sal, to było jawne ściemnanie, że były już inne pary, ale one mają mniej osób...i takie niby wstepne wypytywanie czy aby na pewno wszyscy u nas z tej dziewięćdziesiątki gości przyjdą ;/ Nie lubie takiego owijania w bawełnę - i tak każdy wie o co chodzi :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 9:31 pm   

Są sale, na których jest ustalone minimum gości, i mnie to np. nie dziwi. Każdy chce zarobić. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 2:02 pm   

No własnie :) Niektórzy od razu mówią, że nie robią imprez na mniej niż ileś osób :) I to własnie jest jeden z takich przykładów :)
A tak na marginesie to zaczynam z niecierpliwością czekać, kiedy nasz współforumowicz gracjusz coś pochwali, bo jak na razie samą krytykę widziałam... :D
_________________

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 3:25 pm   

Pusiak napisał/a:
A tak na marginesie to zaczynam z niecierpliwością czekać, kiedy nasz współforumowicz gracjusz coś pochwali, bo jak na razie samą krytykę widziałam... :D


Wlaśnie Pusiak mnie też się tak wydaje!
A to nam się nie podoba! Prawda?
_________________
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 9:13 am   

Pusiak napisał/a:
No własnie :) Niektórzy od razu mówią, że nie robią imprez na mniej niż ileś osób :) I to własnie jest jeden z takich przykładów :)
A tak na marginesie to zaczynam z niecierpliwością czekać, kiedy nasz współforumowicz gracjusz coś pochwali, bo jak na razie samą krytykę widziałam... :D

Oj to lekko przesadzony komentarz na dodatek nieprawdziwy. Proszę poszperaj sobie troszkę w innych tematach a napewno twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona i doszukasz się rzeczy gdzie wasz współforumowicz jest z czegoś zadowolony . :lol:
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:03 am   

gracjuszu... zwracam delikatnie uwagę, że powiedziałam - "nie widziałam" a nie - "nie ma".... :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Wrz 27, 2005 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:12 am   

...i na tym zakończmy dyskusję nie na temat...
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:59 am   

gracjusz napisał/a:
Calinka napisał/a:
gracjusz napisał/a:
Straszne przepłacacie moi kochani

Jeżeli kogos stać to czemu ma oszczędzać? To chyba Młodych sprawa i ich rodziców.

masz absolutną rację,-liczy się zadowolenie. To była moja gorąca opinia (tak mi sie wyrwało)

[ Dodano: Pią Wrz 23, 2005 3:02 pm ]
vaniliaxxx napisał/a:
Nasze wesele bedzie w Hadesie w Andrespolu i będziemy płacić 140 zł od osoby + wiejski stół 500 zł + trzeba dokupić tort. Trzeba przy tym (przynajmniej w naszym terminie - został ostatni wakacyjny gdy zamawialiśmy salę) zagwarantować 90 gości. Jeżeli nie uda się tylu osób zebrać to trzeba wyrównać do kosztów 90 osób inną konsumpcją czy wynajęciem pokoi. W sumie bardzo uczciwa oferta. Sala jest przepiękna więc ...czekamy do 10 czerwca 2006 :)

Sorry bardzo vanila ale dla mnie jest to rozbój w biały dzień a nie uczciwa oferta. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. To znaczy że już teraz możecie uregulować rachunek jak wszystko jest jasne. Ale jazz :lol:


Akurat tutaj zgadzam się z Gracjuszem.
Co to za limit 90 osób.I co to znaczy że na mniej osób się im nie opłaca robić wesele? :shock: :shock:
Wiadomo przecież że jedzenie na weselach nie jest tyle warte ile biorą w restauracjach.Dowodem są wesela na działkach.Tam za wiele mniej kasy można mieć wesele z poprawinami.
Rozumiem że restauracja chce zarobić ale takie limity są moim zdaniem nie w porządku.I że masz płacić za 90 osób nawet jak tylu gości nie będzie?? :shock:
Wytłumacz mi dlaczego?Przecież mogą kupić mniej jedzenia(na tyle osób ile zapraszasz),nawet obsłudze można mniej zapłacić bo przy mniejszej liczbie gości mniej jest pracy.
Ja mam wesele na sali na której robią w zasadzie wesela na 200 do 300 osób.A ja będę miała 70 gości i nikt mi nic nie powiedział że za mało.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 1:27 pm   

Zgadzam sie że są sale o nieprzeciętnej renomie gdzie właściciele mogą sobie pozwolić na dyktowanie takich amoralnych warunków. To rozumiem nie chcą sobie blokować terminu na małe wesela bo wiedzą że wpadnie im większe. i lepiej zarobią I mają do tego prawo. Ale nie rozumiem ślepej aprobaty tego stanu rzeczy,- że ktoś kto wie że nie będzie miał minimum zmuszany jest do wykupowania innych rzeczy - noclegów, itp. by rachunek się zgadzał.
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 1:54 pm   Re: Moim zdaniem to jest jasne postawienie sprawy

vaniliaxxx napisał/a:
Na weselu planujemy około 90-100 osób i jasne postawienie sprawy polega na tym, że babka powiedziała, że na mniejszą liczbę osób to jej sie nie opłaca, bo znajdą się inni chętni (nie wątpię, bo sala jest piękna) z większaliczbą gości. A układ jest taki, że jak nie bedzie 90 osób to dobieramy sobie coś innego. Na pewno czy tak czy tak weźmiemy wiejski stół i dodatkowe pokoje bo mamy gości zza granicy :) Najbardziej co mnie denerwowało wśród tych wszystkich gospodarzy sal, to było jawne ściemnanie, że były już inne pary, ale one mają mniej osób...i takie niby wstepne wypytywanie czy aby na pewno wszyscy u nas z tej dziewięćdziesiątki gości przyjdą ;/ Nie lubie takiego owijania w bawełnę - i tak każdy wie o co chodzi :)


Dla vanilii jest to po prostu jasne postawienie sprawy, taki jest warunek, który trzeba spełnić i tylko tyle chciała tym postem powiedzieć :) Poza tym tak jak napisała planują wesele na 90-100 osób, a więc podstawowy warunek mają spełniony, prawda :?: i nie sądzę, aby była to "ślepa aprobata" :) Sala im się podoba, mają wymagane minimum gości, a i tak planują dokupic jeszcze stół wiejski i pokoje, więc tak czy inaczej myśle, że te 90 osób sie z tego złoży... (nawet gdyby, odpukać, część gości odmówiła)
A w tej chwili w wiekszości dużych i obleganych sal w terminach najbardziej popularnych właściciele stawiają warunki, że wesele ma być nie mniejsze niż na ileś tam osób. Możesz się kłócić, możesz sie pogodzic i szukać dalej...
Ale nadal, i przede wszystkim, najważniejsze jest własne zadowolenie z dokonanego wyboru :)
_________________

 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 3:30 pm   

Jasne :) każdy sam wybiera to co mu się podoba.Ważne że Wanilixxx się tam podoba i chce tą sale.
I fajnie że właścicielka jasno postawiła sprawę.Ale... nie podoba mi się ogólnie to co się dzieje w tym "interesie weselnym". Bo przy cenie 140 zł za osobę plus jeszcze wymagania co do gości to jak by nie patrzeć przesada!
A jak by do mnie ktoś powiedział coś w stylu: niech się pani decyduje na moje warunki albo do widzenia bo mam wielu chętnych to.... wściekłabym się strasznie i na przekór znalazła inną restaurację. Nie jedna restauracja w Łodzi i nikt nie będzie mi robił łaski.
Powinno być "klient nasz pan" a nie odwrotnie :lol:

[ Dodano: Wto Wrz 27, 2005 4:37 pm ]
A swoją drogą ładnie w tym Hadesie.Chciałam tam nawet organizować wesele.Tylko właśnie wydawało mi się że trochę za drogo tam ( tym bardziej że ciasto i tort trzeba kupić samemu).No i noclegi drogie.A już najbardziej była przeciwna moja mama jak usłyszała jak ta restauracja się nazywa :lol:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl