Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Centrum Bankietowe "Laura" - Bełchatów
Autor Wiadomość
falelka 

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: bełchatów
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 2:12 pm   Centrum Bankietowe "Laura" - Bełchatów

szukałam tematu na forum dotyczącego Centrum "Laura" i nie znalazłam, więc zakładam nowy :) . no więc tak, datę uroczystości mam co prawda dopiero na za dwa lata, ale ja wolę już sobie zacząć wszystko na spokojnie ustalać. oglądałam dopiero w internecie zdjęcia sal i właśnie Laura najbardziej mi się spodobała z tego względu, że oferują też pokoje dla gości - a u mnie gości spoza na pewno będzie sporo to raz, a dwa, że na pewno będę robić poprawiny :) . macie może jakieś opinie o tej sali? jak jedzenie? widziałam na stronie, że oferują też wodzireja - zastanawiam się, czy nie skorzystać? będę wdzięczna za wszystkie porady :)
Ostatnio zmieniony przez bambolea Sob Lut 09, 2013 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 9:30 am   

falelka, byłam tam na weselu ale w 2010 roku, od tego czasu wiem, że zmieniła się kucharka więc nie wiem jak jest obecnie. Wtedy jedzenie było bardzo dobre. Sala ładna, obsługa w porządku, młodzi byli zadowoleni. Ale to było daaawno, obecnie nie znam tematu :)
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 11:49 am   

My też byliśmy w 2010 :P Mnie się bardzo podobało, a jedzenie dosłownie niebo w gębie! Nawet kapela, która tam grała (a później u nas) powiedziała, że bardzo się cieszą jak ktoś robi tam wesele i mają okazję na nim grać, bo jedzenie jest znakomite.
Moi rodzice byli tam na weselu w zeszłym roku i nie powiedzieli złego słowa na jedzenie. Sala im się podobała, no może oprócz tych białych drzwi oddzielających sale, które były zamknięte, a na nich "słaba dekoracja". To jednak rzecz gustu :wink:

Aha no i słyszałam wcześniej o komplikacjach w związku z kontaktem z właścicielem, ale nie wie wiem czy to wciąż ma rację bytu.
_________________
 
 
falelka 

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: bełchatów
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 3:13 pm   

dzięki za odpowiedzi :kwiat: :) umówiłam się z właścicielem na oglądanie sali w najbliższy weekend! :) póki co myślę, że się zdecyduję i cieszę się, że mówicie, że było/jest tam dobre jedzenie - bo to przecież bardzo ważne. jak czytałam propozyje menu na stronie Laury, to aż mi ślinka pociekła :P . jak już będę po spotkaniu to dam znać, co i jak :)
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 22, 2013 11:40 am   

Laura to bardzo przyjemna sala, zwłaszcza po przeprowadzonym remoncie. Jedzenie faktycznie mają bardzo dobre i bardzo sprawną obsługę. Ja ze swojej strony polecam.
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
falelka 

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 2:14 pm   

kaczorowski_fot napisał/a:
Laura to bardzo przyjemna sala, zwłaszcza po przeprowadzonym remoncie. Jedzenie faktycznie mają bardzo dobre i bardzo sprawną obsługę. Ja ze swojej strony polecam.


no to postanowione! :) jestem już po rozmowach z właścicielem, z grubsza mamy wszystko dogadane a sala naprawdę wygląda super!
 
 
Katarzyna1989 

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 12:21 pm   

Moja siostra niedawno robiła wesele w Laurze i muszę powiedzieć, że to najładniejsza sala na jakiej się bawiłam na weselu. Szykowna i z klasą :) A jedzenie jakie dobre! Rosołek jak domowy :) ) Do tego miła i kulturalna obsługa, czego chcieć więcej? Siostra jest bardzo zadowolona a i goście chwalili świetny wybór sali, a to chyba najlepszy komplement :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl