Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
OSP w Pabianicach
Autor Wiadomość
Ania2310 

Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 14, 2006 8:20 am   OSP w Pabianicach

Mam pytanko: czy wie ktoś coś o sali OSP w Pabianicach? jaka jest? byliśmy wczoraj u szanownej orkiestry i pan mówił , że tam jest piękna sala...
Pozdrówka :)

[ Dodano: Sro Gru 27, 2006 8:11 am ]
Witajcie,
faktycznie piękna sala...byłam, widziałam, takiej klasy jak Igraszka, cena też podobna, wiec jeśli jest ktos z Pabianic to gorąco polecam...
 
 
moni-2 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 8:06 pm   

cos wiem o tym ze sala w pabianicach jest piekna... bo sami ja wybralismy :D
_________________
 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 4:47 pm   

Ja wiem tylko ze jest strasznie oblegana sala :)
 
 
bubamara 

Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 4
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 12:39 pm   

Ja bede miala wesele w tej sali. Jest bardo ladna. Z tego co wiem wszystkie terminy w miesiacach z "r" sa zajete do konca 2008. Ale inne miesiace sa jeszcze wolne. Moge udzielic wszelkich informacji, bo jestem po rozmowie z osoba odpowiedzialna za wynajem i podpisalam juz umowe.
_________________
bubamara
Ostatnio zmieniony przez bubamara Pon Sty 29, 2007 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 12:05 pm   

Chciałam spytać na ile osób jest ta sala i czy płaci się od osoby czy od wynajęcia sali?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
bubamara 

Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 4
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 3:25 pm   

W sali miesci sie ok, 170-180 osob (ja bede miala 140). Koszt wynajecia to 1600zl na caly tydzien. Dostajesz klucze w srode i oddajesz w srode. Musisz wplacic tez kaucje wysokosci 500 zl na poczet oplat za prad. Za prad placi sie dodatkowo wedlug stanu licznika. Nie ma zadnych dodatkowych oplat od osoby.
_________________
bubamara
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 11:23 pm   

macie może zdjęcia tej sali? nie wiem, czy nie jest za duża na 90 osób...
:hmmm:
 
 
moni-2 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 9:47 am   

widzialam mniejsze wesela na jeszcze wiekszych salach. uwazam ze wesele na 90 os tez moze odbyc sie w miolej atmosferze. mozesz przecierz zmodyfikowac ustawienia stolow. czy zrobic kat dla orkiestry lub kat na wiejski stol :)

Jak my wybieralismy sale osoba ktora nas po niej oprowadzala mowila ze jesli chcemy aby gosciom bylo wygodnie to wesele nie powinno byc wieksze niz na 150 os. wiecej osob wejdzie ale ze wzgledu na dosc szerokie krzesla moze byc niewygodnie ...

Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 9:48 am ]
pozniej postawram sie wkleic jakies zdjecia :lol:
_________________
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 6:46 pm   

dzieki bardzo. byłabym wdzięczna. ciekawa jestem jak ona wygląda. nie możemy się na nic zdecydować. jesteśmy z Łodzi i najchętniej tu zrobilibyśmy, ale ciężko coś znaleźć w rozsądnej cenie. fajna jest sala Igraszka, ale tylko w 2007 roku można wynajmować samą salę bez obsługi. niestety już w 2008 trzeba brać z ich obsługą itd. pozdrawiam
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 2:17 pm   

Kurcze całe życie mieszkałam w Pabianicach i nie wiedziałam o istnieniu tej sali :) ALe ponieważ szukaliśmy sali z obsługą to pewnie i tak byśmy się na nią nie zdecydowali ...
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 5:38 pm   

wg mojej oceny sala calkiem calkiem, nie jedna restauracja sie chowa
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
moni-2 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 6:37 pm   

...a o to i sala w Pabianicach przy ul. Jutrzkowickiej... :D

sala1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1477 raz(y) 31.72 KB

_________________
 
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 10:26 am   

Na zdjęciu wygląda sympatycznie, choć te filary i kolorystyka trochę mi przypominają ART DECO, ale może to tylko złudzenie optyczne :)
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 11:31 am   

dzięki za zdjęcie. niestety średnio podoba mi się ta sala, oczywiście nie urażając osób, które się na nią zdecydowały. pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez asia84 Wto Lut 13, 2007 11:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 4:53 pm   Re: OSP w Pabianicach

Ania2310 napisał/a:
Mam pytanko: czy wie ktoś coś o sali OSP w Pabianicach? jaka jest? byliśmy wczoraj u szanownej orkiestry i pan mówił , że tam jest piękna sala...
Pozdrówka :)

[ Dodano: Sro Gru 27, 2006 8:11 am ]
Witajcie,
faktycznie piękna sala...byłam, widziałam, takiej klasy jak Igraszka, cena też podobna, wiec jeśli jest ktos z Pabianic to gorąco polecam...


nie zgodze sie, do klasy Igraszki, to sali OSP w Pabianicach trochę brakuje (mówie o wnetrzu). Sa to zdecydowanie różne lokale, na zupełnie innym poziomie.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 10:34 am   

Do Igraszki to raczej nie ma co porównywać, bez przesady.

Bawiłam się tam na weselu i naprawdę bardzo ładna sala, byłam bardzo mile zaskoczona. Może mam jakieś zdjęcie sali to wstawię, bo wyżej wstawiony załącznik niestety przepadł.
Sala w ciemnoróżowo-łososiowej kolorystyce, stiuki na ścianach i kolumnach.
Jedyny minus to bardzo małe toalety. Jeśli panna młoda ma obszerną suknię to raczej będzie miała problem żeby się wygodnie zmieścić.
Aha - i jeśli ktoś ma niepełnosprawnych gości to problemem jest to, że sala jest na piętrze, a toalety na półpiętrze.

W miejscu tańczenia jest parkiet (a raczej chyba panele), pod stołami jest terakota. Okna wymienione na plastiki, są klimatyzatory, ale że jest balkon i jest on non-stop otwarty, podobnie jak okna to klima nie chodzi, nad parkietem są za to włączone wiatraki.

Sala jest przy ulicy, ale za budynkiem jest trawka i można tam wyjść się przewietrzyć.

Niestety nie wiem na ile osób było wesele, ale raczej koło 100. Stoły były ustawione wzdłuż trzech ścian, na środku było miejsce do tańczenia. Przestronnie, nie było ścisku, orkiestra ma swoje podium pod czwartą ścianą.

Kucharki własne, "moi" Młodzi mieli wynajętą dekoratorkę, która ślicznie przybrała salę, więc dodatkowo wyglądała ona super! :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anielka79 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 12:27 pm   

a jak była przystrojona sala. Ja tam bede miala wesele jesienia, dekoratorke juz zamówiłam, ale poki co nie uzgodniłysmy dokładnie jak bedzie wygladała dekoracja. Sala zreszta jest taka, ze nie wymaga zbyt duzo dekoracji na moj gust, ale upiekszyc zawsze mozna. tylko jak, by nie bylo efektu "przeladowania"...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 7:17 pm   

Sala była ubrana materiałem pod sufitem i na ścianach + kompozycje z balonów małych i dużych.

Wklejam zdjęcia, które nadają się do pokazania:







[ Dodano: Sro Cze 25, 2008 7:19 pm ]
Aha - sprawdź dokładnie zastawę, jaką dysponuję sala. Na tym polu jednak ta sala zupełnie nie spełnia wymogów dla sal weselnych. Wyszczerbione szklanki, herbata podawana w szklankach bez żadnego uchwytu czy osłonki :-? , tort podany na plastikowych dużych talerzykach, na stołach przystawki podane w jakiś plastikowych naczyniach itp.

sala3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 693 raz(y) 37.13 KB

sala2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 609 raz(y) 41.19 KB

sala1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 599 raz(y) 31.58 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anielka79 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 8:44 am   

dziekuje za fotki.
no wlasnie...zastawa..tu jest mój blad, bo przy podpisywaniu umowy, nawet nie spytalam o zastawe. Sala mi sie podobala, termin nam wpadl okazyjnie (ktos zrezygnowal) i trzeba bylo szybko sie decydowac, jesli chcielismy wesele w tym roku. no i sie zdecydowalismy.
a wczoraj mialam spotkanie z pania, ktora bedzie u nas gotowac, zna te sale i od wczoraj mam doła-uslyszalam wlasnie o papierowych talerzykach do tortu, szklankach do kawy...wiem, ze to sala osp a nie restauracja hotelowa, ale naprawde sobie tego nie wyobrazam. zreszta wybierajac sale, myslalam, ze obsluge i jedzonko zapewni nam juz sprawdzona firma cateringowa (oni przywoza wlasna zastawe jesli jest taka potrzeba), ale sie okazalo, ze nie beda jednak mogli. Zastanawiam sie juz, czy od kogos tych naczyn nie wynajac...nie wiem ile to by moglo kosztowac, i czy to w ogole mozliwe, ale przynajmniej sie zorientuje...
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 28, 2008 10:43 pm   

Papierowe talerzyki na tort można zastąpić waflami :) . My tak będziemy mieć, właściciel sali kupi duże wafle podzieli je na parę kawałków i poda na nich tort. Byłam już na dwóch weselach, gdzie tak podano tort i nam się to strasznie spodobało :)

[ Dodano: Sob Cze 28, 2008 10:46 pm ]
Znalazłam w internecie zdjęcia tej sali


Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sob Cze 28, 2008 10:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Adamu 

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 2:52 pm   

Sala jest Przestronna ma do tego duży BALKON CO JEST BARDZO DOBRYM ROZWI?ZANIAME DLA OSOB PAL?CYCH.. na tyłach tej OSP znajduje sie zamykany parking ... Dla mnie super .. :) :!:
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 4:10 pm   kontakt na sale poszukiwany

Witam,

deskusja ucichła.
Cyz ktos ma namiary na te sale y kim trzeba sie skontaktowac

bede wdzieczna za pomoc
 
 
kasienka18 

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 5:00 pm   

Witam jestem nowicjuszka tutaj ale pomyslalam ze zapytam....moze ktos mi udzielic informacji na temat sali osp jak tam teraz jest moze jakies zdjecia....???? zastanawiamy sie z narzeczonym nad ta sala i nad sala na woli zaradzynskiej osp....aaa i jeszcze czy znacie moze catering Pana Ratajczyka????
 
 
madziulka_85 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 47
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:08 pm   

kasienka18, My na nasze wesele zamowilismy catering Pana Ratajczyka. Byłam na 2 weselach na ktorych on gotował i jedzenie było pyszne. Wiem, że bardzo trudno z terminami do niego my specjalnie dla niego zmienialiśmy termin ślubu. Więc jeśli zastanawiasz się nad tym cateringiem to polecam. Pozdrawiam
_________________


 
 
blues 

Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 10:39 pm   

bylismy tam na weselu i cóż....sala sama w sobie może być, jedzenie nawet dobre i w sumie organizacja taka, ze wszystko szybko sprzątane i podane.

choć osobiście bardziej przypadła mi do gustu sala na jutrzkowickiej ale troche wcześniej. po drugiej stronie ulicy- nazwy nie pamietam niestety...
_________________
blues jeden wie..co tu stanie się
 
 
kasienka18 

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 8:25 pm   

hej mam prośbę czy mógłby mi ktoś przesłać zdjęcie tej sali na jutrzkowickiej??? jakieś dekoracje ale pełne zdjęcia ściany także bo wyżej są ale nie widać całości bardzo was proszę.....

[ Dodano: Pią Sty 22, 2010 8:26 pm ]
kryszka, mam prośbę mogłabyś mi przesłać zdjęcia z dekoracjami w pełnej krasie z tej sali?

[ Dodano: Pią Sty 22, 2010 8:28 pm ]
moni-2, hej mam prośbę mogłabyś mi przesłać to zdjęcie odnośnie sali osp na ul. Jutrzkowickiej???? bo tamto niestety już nie jest aktywne
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 11:05 am   

Czy ktoś mógłby mi podać namiary na wymienione w wątku sale w Pabianicach. Jeśli ktoś ma zdjęcia to też bym była wdzięczna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl