Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TULIPANY
Autor Wiadomość
kingulindka 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 12:35 pm   TULIPANY

Czy ktoś z Was może słyszał cokolwiek o tym zespole?
ogłądałam kasete i nie jest najgorzej, ale jakoś mnie nie powalili...z tym że finansowo są bardzo przekonywujący :)

Prosze o pomoc :D
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 3:50 pm   

Moim zdaniem nie sugeruj się najbardziej ceną. Zespół musi Ci się podobać bardzo. Przecież to jest jedna noc, której nie da się powtórzyć.
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 12:10 pm   

> ja słyszałam wile dobrego o zespole "Tulipany". co najważniejsze jest to jeden z najdłużej działąjących zespołów na terenie Łodzi. można wieć przyjąć że maja duuuuuuuuże doświadczenie :)
_________________
 
 
diwiks 

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:58 pm   Tulipany

Witam
Bylem na weselu na ktorym grali . We wrzesni 2006. Widac ze staz maja najdluzszy. Wesele odbywalo sie na jakis ogrodkach dzialkowych i idealnie pasowali do tego miejsca.
Muzycznie sa ok chociaz nie nalezy sie spodziewac nowych przebojow. Wiadomo w tym wieku nauka przychodzi trudniej :wink:
Ale za to bardzo dobrze prowadza biesiade przy stolach. Sa przygotowane spiewniki dla wszystkich gosci i jest ogolnie klimat.
Oczepin nie pamietam bo sie troche wstawilem ale z tego co mi opowiadali wyszlo OK.
Podsumowujac:
Jesli na weselu srednia wieku gosci siega 50 lat to jak najbardziej 100% ZA
Jesli srednia 25 to juz 40% ZA
Pozdrawiam

diwiks
 
 
Frotka 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:22 am   

Będą grali u mojego brata w maju tego roku.
Wesele jest robione na szybko, bo tak trzeba ;) i to był jeden z niewielu zespołów, które miały wolny termin.
Jak będzie po wszystkim, to na pewno zdam relację :)

[ Dodano: Pią Maj 30, 2008 2:10 pm ]
Obiecałam, że napiszę o weselu brata, więc piszę.

Zespół Tulipany rzeczywiście nie pasuje do klimatu wesela, na którym jest wiele młodych osób, choć przyznam, że się starali. Jednak cięzko jest złapać przy nich rytm, bo szybciej grają zwrotki niż refreny i ogólnie każdy sobie.
Oczepiny były szybkie i dość chaotyczne. ?piewanie do wnianka, łapanie wlonu, przyśpiewki - wszystko razem pomieszane.
Biesiada przy stołach wygląda w ten sposób, że oni stoją przy instrumentach (tzn. tam gdzie jest miejsce dla orkiestry), rozdają śpiewniki ludziom i śpiewają tak jak każdą inną piosenkę.

Musze pochwalić panów, bo bardzo się starali. Zostali do 6.00 rano, choć na parkiecie snuły się tylko 3 pary. Pięknie witali gości. ?aden z nich się nie upił. Starali się grać też nowe przeboje. Ładnie wyglądali i są bardzo mili.

Jest trochę plusów i trochę minusów, a cena dość przystępna.
Jeśli ktoś jest zainteresowany niedługo będzie kaseta z wesela.
Pozdrawiam :)
 
 
 
kubusia86 

Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: łodź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 10:22 am   tulipany

Witam, byłam w tym roku na weselu, na którym grał zespół Tulipany. Bardzo mi się podobało. Zespół grał w pięcioosobowym składzie: 4 panów i wokalistka. Grali sporo nowych kawałków. Para młoda i goście byli zadowoleni i z tego co wiem, w najbliższym czasie szykuje się kolejne wesele w mojej rodzinie z zespołem Tulipany. Pozdrawiam
 
 
łodzianin 

Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 5:46 pm   

Witam
Byłam na weselu gdzie gral ten zespol.
zdecydowanie zmienil swoje oblicze razem z wokalistka tworza super grupe bawiącą i młodszych i starszych uczestnikow.
Polecam ich innym.
_________________
..... ;)
 
 
myszka6610 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 2:50 pm   

Byłam ostatnio na weselu gdzie grał zespół Tulipany i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Zresztą nie tylko mi, ale wszystkim gościom, z którymi rozmawiałam. Zespół gra, przede wszystkim na żywo, zróżnicowaną muzykę, również ambitniejsze kawałki takie jak ( z tego co pamiętam ;) ): 'Stop', 'Stand by me' czy 'Kasztany', 'Libertango' :) Z panami śpiewa wokalistka, która ma fenomenalny głos. Poza tym oczepiny są fajne, bo krótkie a konkretne :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl