Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
AVERS z Łęczycy
Autor Wiadomość
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 10:18 am   AVERS z Łęczycy

Czy ktoś zna, słyszał zespół Avers z Łęczycy. 4 Osoby, jedna wokalistka. Pilnie proszę o opinie!!!



edit: poprawiłam nazwę zespołu na prawidłową
kryszka
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 7:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 25, 2006 1:54 pm   

Ja się wypowiem dopiero w październiku przyszłego roku, bo będą grali u brata na weselu.

W każdym razie oni ich wybrali, bo bawili się już z nimi na jakimś weselu i byli bardzo zadowoleni. A na mnie bardzo dobre wrażenie zrobił ich łódzki przedstawiciel - miły i wygadany. :)


Post zmodyfikowano, link do stronki zespołu znajduje się w temacie "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 30, 2007 9:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 12:59 pm   

W piątek podpisaliśmy z nimi umowę...Faktycznie miły i wygadany. :) Obiecał, że nauczą się specjalnie dla nas jednej piosnki :hyhy:

[ Dodano: Nie Lis 26, 2006 9:25 pm ]
no
 
 
 
Agnesss 

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lis 29, 2006 6:15 pm   Re: Awers z Łęczycy

:hyhy: :hyhy Witam wszystkich. Jeśli chodzi o zespół z Łęczycy to ja osobiście ich nie polecam. Grali u mnie na weselu i nie do końca się sprawdzili. oczepiny oblatane, zaleciało nudą, mało nowości itp.... Ale Wasza decyzja, może u Was będzie lepiej :zdziwko: czego Wam z całego serduszka życzę i pozdrawiam.
_________________
AGA
Ostatnio zmieniony przez Agnesss Sro Lis 29, 2006 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 7:36 pm   

widziałam płytki i było super

[ Dodano: Sro Lis 29, 2006 7:42 pm ]
Agnesss napisał/a:
:hyhy: :hyhy Witam wszystkich. Jeśli chodzi o zespół z Łęczycy to ja osobiście ich nie polecam. Grali u mnie na weselu i nie do końca się sprawdzili. oczepiny oblatane, zaleciało nudą, mało nowości itp...


Mam pytanie, jaj mogli grać u Ciebie na weselu, jak jesteś panienką :co: :bredzisz: :niedowiarek:

[ Dodano: Sro Lis 29, 2006 8:26 pm ]
P.S. i właśnie oczepiny robione przez ten zespół były dla mnie dużym zaskoczeniem. Zabawne, nietuzinkowe, zupełnie inne niż wszystkie, które dotychczas widziałam. Uśmiałam się oglądając płyty do łez.
_________________
 
 
 
Agnesss 

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 9:07 am   

Słuchaj Ciril to jest Twoje wesele i Twój wybór, pisząc że grali u mnie na weselu miałam na myśli że grali u mnie w rodzinie i to nie dawno. ?le zinterpretowałam myśli. Wybacz... ale ja Ci źle nie życzę a Ty od razu wyskakujesz z tymi różnymi obraźliwymi obrazkami.
_________________
AGA
 
 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 9:32 am   

Nie ma sprawy...
Ale jesteś pierwszą osobą, która miałą złą opinię na ich temat... Do tej pory słyszałam same superlatywy i widziałam płyty z wesela.
Jeżeli chodzi o poprawiny to u nich młodzi sami wybierają co ma być, a czego ma nie być. Tak samo jeżeli chodzi o konkursy w trakcie wesela. Czy mają być, czy nie. Jak tak, to jakie... Podchodzą do sprawy klient-nasz pan i ja wymagam, to ja płacę. Goście weselni i Młoda Para też muszą umieć się bawić, a nie narzekać na wszystko, bo jeżeli są tacy co narzekają, to ani najlepszy zespół, ani najlepszy kucharz, ani najlepszy alkohol nie sprawi cudu.
A najbardziej podobało mi się właśnie to, że oczepiny i młodej i młodego, to nie było tańczenie w kółeczko i łapanie muchy i welonu...
_________________
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 12:08 am   

Hmmm czy ktoś ma może jakies nowinki o tym zespole?? :hmgirl: Byłabym wdzięczna :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



Ostatnio zmieniony przez jpuasz Pon Lut 05, 2007 12:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Angel72 
Firma

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 10:17 pm   

Witam. Kłania się Paweł zespół AVERS..a o jakie konkretnie nowinki Ci chodzi ? :)
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 11:04 pm   

No cóż chodziło mi o opinie uzytkowników o Was :P Bo ostatnio brak aktualnych informacji i opinii :)

Poza tym witamy na forum i zapraszam do zgłoszenia się do administratora o zapisanie do grupy firma. No i zapraszamy do działu powitań
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Angel72 
Firma

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 11:41 pm   

Witam:)
Wszedłem przez przypadek i proszeeeee jaka niespodzianka :) .niestety nie mam zbyt dużo czasu aby śledzić forum a jesli chodzi o opinie na nasz temat to bardzo cieszą nas i takie i takie bo te złe mobilizuja tylko do dalszej i lepszej pracy..gramy już 17 rok a więc była okazja pokazać się tu i tam.....każde wesele jest inne a my gramy przede wszystkim dla "Państwa Młodych" bo to Ich noc..a więc oglądanie kaset czy płyt w sumie da tylko zarys..najlepiej byc na jakies imprezie ale dla nikogo nie jest tajemnicą że jeszcze sie taki nie urodził żeby każdemu dogodził....staramy sie grac dla wszystkich..ale właśnie to Młodzi decyduja o rodzaju muzyki jaka ma królowac na parkiecie :) ...od starych przebojóe .poprzez Disco Polo do nowszych i ambitniejszych kawałków...repertuar jest na tyle szeroki że każdy powinien odszukac czegoś dla Siebie.....ta sama sprawa dotyczy oczepin...ja osobiscie nie znam kapeli która by wszystkim swoim "pracodawcom" przypadła w 100% do gustu.......ale skoro jest praca przez tyle lat to chyba nie jest tak źle...........zawsze składamy życzenia na imprezach ale jeszcze raz BARDZO SERDECZNE POZDROWIENIA DLA WSzYSTKICH Z KTÓRYMI MIELI?MY PRZYJEMNO?? WSPÓŁPRACOWA? !! !.....Pozdrowienia od całego zespołu AVERS z Łęczycy :)
 
 
 
Tatooska 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 1:44 pm   Witam:)

Ja juz pisalam na ogolnym ale wlasnie wybralam zespol Avers. Podpisalam z nimi umowe niedawno i jestem jak na razie bardzo zadowolona:) Piekny glos, mili ludzie i to tacy z ktorymi mozna sie dogadac, fajne pomysly na oczepiny i konkursy:) Jedyny minus brak perkusji :( trudno
MY juz odjelismy dcyzje ale przekonamy sie czy sluszna dopiero za rok ( niecaly juz :) )
juz sie nie moge doczekac:)
_________________
 
 
agniesiak 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: łęczyca
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:12 pm   

Bardzo polecam zespół Avers z Łęczycy. Byłam już na niejednym weselu z nimi. Są poprostu super. U mnie będą również grali w przyszłym roku. Ich strona w necie:
POLECAM !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Wto Wrz 18, 2007 10:17 pm ]
Odradzam zespół NADIR z Łęczycy. Aśka Czyżewska (z domu) i jej kolegów. Jak ktoś ma im wydać 2,5 tyś to niech lepiej sobie włączy muzykę np. z komputera. Ona gorzej pieje od koguta. Chyba na imprezach nadrabia urodą, bo głos ma do kitu

Post został zmieniony ze względu na zawarty w nim link do strony internetowej. Przypominamy, że podawanie jakichkolwiek namiarów dozwolone jest wyłącznie na priv i tylko na prośbe zainteresowanych.
Pusiak
_________________
agniesiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Wrz 19, 2007 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 7:06 pm   

polecam tez zespol. gral na moim weselu. maja bardzo szeroki repertuar i dostosowuja sie do wymagan organizatorow. my nie chcielismy disco polo i brzydkich piosenek i takich nie bylo. ale bylo sporo utworow, ktorych nie bylo na naszej obszernej liscie ;) , a oni sami je dobrali do bawiacych sie gosci.

oczepiny zrobili tak jak chcielismy - szybko i bez przyspiewek.

bardzo nam sie podobalo i gosciom tez :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 5:18 pm   

?wietny zespół!! Bawiłam sie z nimi na dwóch weselach i oni rewelacyjnie zabawiają gości!! Wielka szkoda, że mają zajęty "nasz" termin... Ale polecam ich:D
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 10:53 am   

A ja mam odmienne zdanie.
Zespół dobry, ale na pewno nie świetny, ja go nie polecam. Było kilka niesmacznych zabaw i tekstów, trochę innych zgrzytów, a i konferansjerka niezbyt ciekawa.

Mieli za to ciekawą zabawę w pociąg przejeżdżający przez różne kraje, więc różne melodie i tańce. ?wietna zabawa z tym była.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
masa 

Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: ozorków
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 8:57 pm   

Ja zgadzam sie z moim przedmówcą. Zespół muzycznie słaby-niestety nie liczac pojedynczych wstawek-saxofon, trąbka prawie wszystko z laptopa. Konkursy fajne, ale zbyt duzo tekstów tzw-niesmacznych. Ale oczywiscie kazdy ma inny gust i to tylko moje zdanie.
 
 
czochraniec 

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 2:35 pm   

osobiscie nic do nich do nich nie mam..... ale lider zespołu( pan w okularach) rzuca naprawde mało ciekawe teksty. jak podszedlem do odspiewania jednej piosenki na oczepinach powiedział tak - fajnie ze tu do nas przyszles ....... ja na to - przyszedlem..... w odp dostalem .... oooo mądrala po podstawowce... malo smieszne to bylo .....

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 2:38 pm ]
ale reszta byla spoko..... takze wyciagac wnioski i poprawiac wizerunek a napewno beda klienci
 
 
zzaaiikkss 

Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: łęczyca
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 10:03 am   Zespoły Muzyczne Łęczyca Zespoły Weselne Na Wesele

INFO DLA PRZYSZŁEJ MŁODEJ PARY

Nadir pogłos rozpiepszony na maxa nagłośnienie LDM zmienili na gorsze
bazuja na midi sredniowiecze
Kadryl wokalista Darek najgorsze oczepiny na swiecie
Avers lipne grajki
Focus wokalista Kaska nie zna dobrze tekstow nawet do jednej -
twierdzi ze spiewa hehehe
Chlopaki z Powermix nie potrafia nic
Jeśli ktoś ma pretesje to zapraszamy do zapłacenia ZAiKS i założenia działalności!

Info dla klientów, właścicieli domów weselnych itd. itp.

kontrole z ZAiKS - może sie okzac ze gdy para młoda przyjedzie po ślubie na sale weselna nagle nie bedzsie zespołu który miał grać na ich weselu bo inspektor w tym czasie gdy para młoda jest w kościele sprawdzi zespół czy działa legalnie - prowadzi działalnośc gospodarcza i opłaca ZAiKS

Drodzy Państwo wybierajcie zespoły legalnie działajace
które prowadza działalność gospodarcza i opłacaja ZAiKS
Pozdrawiam
_________________
zzaaiikkss profesor
 
 
zara77 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Sokolniki
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:03 pm   

agniesiak, hej, mam pytanie ad zespołu NADIR,czy znasz może skład tego zespołu, konkretnie chodzi mi o nazwiska członów.Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) Pozdrawiam
_________________
zara77
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 12:25 pm   

zara77, spróbuj skontaktować się z agniasiak za priv lub na mail, bo chyba nie odwiedza już Naszego Forum :) Poza tym przypominam że jest to wątek dotyczący tylko i wyłącznie zespołu Avers.
_________________

 
 
 
Kami88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 14 Sty 2010
Posty: 56
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 4:56 pm   

Polecam zespol AVERS sama podpisalam juz z nimi umowe i jestem bardzo zadowolona ze mieli wolny moj termin. Pozdrawiam
_________________


 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 9:06 pm   

Ciril napisał/a:
Czy ktoś zna, słyszał zespół Avers z Łęczycy
p. Paweł z tego zespołu uczył mnie muzyki w podstawówce :) ale grających ich na weselu nigdy nie słyszałam, ale podobno są dobrzy.
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 12:13 am   

odświeżę temat.
jako, że four & sax są zajęci, padło na avers. interesuje mnie, czy ktos moze pamieta, co to byly te "niesmaczne teksty" ?? ?

no i co to za orkiestra, ktora gra ciagle z laptoa??? ma ktos jakies swieze info na ich temat???
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Wto Kwi 23, 2013 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alara 


Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 244
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 5:15 pm   

Też zaczęłam się interesować tym zespołem. Mp3, które mają na swojej stronie zrobiły na mnie dobre wrażenie, przede wszystkim wokalnie i muzycznie. Ale jak przeczytałam Wasze opinie na temat niesmacznych tekstów czy zabaw, to trochę się zaniepokoiłam. Dlatego dołączam się do pytania, czy ktoś z Was ma jakieś świeże informacje na temat tego zespołu? Z góry wielkie dzięki! :)
Ostatnio zmieniony przez Alara Pią Cze 07, 2013 5:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
inusia 

Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 4:43 pm   

Witam, podpisaliśmy umowę z zespołem na czerwiec 2015. Pan Paweł jest niezwykle przemiłą osobą, mają bardzo długą listę utworów które śpiewają, bardzo profesjonalny sprzęt i wokalistkę o niezwykle czystej i przyjemnej barwie głosu. Oglądaliśmy również płytę z wesela gdzie ten zespół grał i parkiet był cały czas pełny przy każdej piosence. Co do głupich zabaw i tekstów, wszystko jest do dogadania jeżeli para młoda nie będzie chciała długich oczepin to przecież nie zrobią na złość.. tylko dostosują się do wymagań. Polecam! Warto naprawdę! Terminy szybko im znikają! więc się śpieszcie! :)

Dodano: Czw Mar 20, 2014 10:56 pm
Niestety wesele w sochaczewie ze względu na brak terminu w wybranej sali, zamówiona inna orkiestra
 
 
zylus1 

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 6:53 pm   

Rewelacyjna ekipa. grali u nas na weselu i same plusy!!!!!!!!! Graja co chcecie, ale polecam dac im wolna reke. U nas towarzystwo bylo bardzo zadowolone!!!!!!!! Polecam
 
 
ewelinek90 

Dołączyła: 04 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Lis 04, 2014 5:11 pm   

Hej! :) właśnie przypadkiem trafiłam tutaj na forum i widzę że rozwinęła się spora konwersacja na temat zespołu Avers z Łęczycy. tak się składa że we wrześniu będą grali u mnie na weselu. Do niedawna mieli jeszcze swoją stronę internetową a teraz niestety nie mogę jej odnalezc. czy ktoś się orientuje co się z nią stalo? z góry dzięi :)
 
 
MartaR 

Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 11:37 am   

Witam, zespół AVERS będzie u nas grał 27 czerwca. Repertuar faktycznie jest bardzo szeroki. Myślę, że mogą dostosować się do każdych oczekiwań pary młodej. Polecamy ich z całego serca ! takiego pozytywnego nastawienia do ludzi już dawno nie spotkaliśmy!

A co do strony.. może wygasła? albo tworzą nową. :)

Dodano: Sro Lip 01, 2015 12:08 am
Najbardziej ZAJEBISTY zespół na świecie!

UWAGA! Jedyny zespół w regionie, który od godziny 15 do 5 rano na weselu i od 16 do 23 na poprawinach grał na żywo. Są tak wspaniali, że stają się przyjaciółmi każdej pary młodej. 25 lat grania w niezmiennym składzie, zarezerwowane terminy na 2 lata do przodu świadczy o bardzo wysokiej jakości tego zespołu.

Dziękujemy za wspaniałe wesele!

Pozdrawiamy Marta i Rafał - 27.06.2015
Ostatnio zmieniony przez MartaR Nie Lis 16, 2014 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl