Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"LAURA" w Sosnowcu /k Strykowa
Autor Wiadomość
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 1:31 pm   "LAURA" w Sosnowcu /k Strykowa

Mamy termin 20.10.2007 r. i zarezerwowalismy salę "nówkę" pod Strykowem. Sala jest na 150 osób.Klima, duży parking zamykany, piękne stoły i krzesła. Zaplecze kuchenne na cacy.
Minusy:
- blisko ronda pod Strykowem ze zjazdem na autostradę,
- ci sami właściciele czekają na pozwolenie uruchomienia stacji benzynowej,dystrybutory już stoją w sąsiedztwie,
- cena zaporowa - samo wynajęcie sali 35 zł od osoby (w to wliczone juz koszty wod. - kan., elektr., gaz) , stłuczki podliczają osobno po weselu.

Wychodzi więc na to, że wynajęcie sali na 100 osób, bez przybrania jej kosztuje 3500 zł.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Mar 07, 2009 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ivonne 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 9:52 pm   

Super! Bardzo mnie zainteresowało to miejsce. Chcielismy wynajac sale w okolicy Strykowa, Łagiewnik. Mogłabyś podać jakieś namiary na tą salę Laura?
Pozdrawiam :D
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 7:50 am   

Mnie by odstraszyła stacja benzynowa...
_________________

 
 
 
ivonne 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sty 11, 2007 4:52 pm   

hmmm my zarezerwowalismy termin 08.09.2007 :smile: Mam mieszane uczucia ale sala sama w sobie nie ma nic do zarzucenia, chyba tylko ze duza, a u mnie bawić bedzie sie 90
osob :-?

Ciril- znasz kogos moze kto mial na tej sali wesele w tamtym roku? bo podobno odbyly sie juz trzy;)
 
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:01 pm   

KOCHANI NASZE WESELE JEST ZAPLANOWANE NA SIERPIEN 2009, MA SIE ODBYC NA SALI LAURA W STRYKOWIE, JESLI KTOS Z WAS MIAL TAM WESELE TO BARDZO PROESZE O PODZILENIE SIE OPINIA NA TEMAT TEJ SALI SERDZECZNIE DZIEKUJE !!
 
 
ANIA23831 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 2:23 pm   

CZESC.MY TEZ CHCEMY WESELE MIEC NA TEJ SALI I TEZ W SIERPNIU LUB WRZESNIU 2009.....POZDRAWIAM!!!!!!!!!!
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 11:49 pm   

Bylem na weselu w 2007 roku w tej sali. Nie wiem jak to wyglada teraz, ale wtedy byla kucharka z zewnatrz wiec na temat jedzenia sie nie wypowiem.

Ogolnie rzecz biorac sala super, parkiet w centrum, wszystko widac z kazdego miejsca za stolem, na prawde ladnie wyglada.

Jedyny minus jest taki ze parkiet jest bardzo ale to bardzo sliski, 3 osoby na moich oczach padly :)
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 4:58 pm   

Sorc napisał/a:
Bylem na weselu w 2007 roku w tej sali. Nie wiem jak to wyglada teraz, ale wtedy byla kucharka z zewnatrz wiec na temat jedzenia sie nie wypowiem.

Ogolnie rzecz biorac sala super, parkiet w centrum, wszystko widac z kazdego miejsca za stolem, na prawde ladnie wyglada.

Jedyny minus jest taki ze parkiet jest bardzo ale to bardzo sliski, 3 osoby na moich oczach padly :)


hmmm, z tym parkietem to mnie przaraziles troszke :zalamany: , no ale skoro reszta jest super to chyba nie mam sie czym przejmowac, w koncu nie mozna miec wszystkiego :roll: , w kazdym razia sala juz zamowiona :lol:
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 2:55 pm   

My chcemy ta sale zarezerwować na 2011. Ale przeraziła nas stacja benzynowa, cena wynajęcia sali... o której nic nie było mowy... i ten śliski parkiet.

[ Dodano: Sob Paź 18, 2008 9:57 pm ]
Napiszcie coś więcej o tej sali! proszę..
 
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 10:38 am   

Polecam serdecznie tą salę ;)
Rondo- w ogóle nie przeszkadza- nawet zapomniałam że jest...
stacja benzynowa tez!!! tyle lokali, dworków, chłopskich knajp się mieści przy stacjach! drzwi są zamknięte więc nie ma obawy że ktoś wejdzie!
a w środku.... uroczo! jest po prostu piękni. Tzn sala jest prosta, ale jest nowiutka, piękne oświetlenia na suficie zmieniane wraz z każdym etapem wesela. Sala jest sama w sobie ładna że nie trzeba jej dużo dekorować-my mieliśmy balony podobnie a nawet mniej, jak na stronie internetowej. uroczo jest też z tym balkonikiem (na naszym weselu siedziała tam orkiestra) poza tym fajnie jest nagrany filmik z wysokości lub zdjęcia gdzie widać wszystkich tańczących gości.
Jedzonko jest smaczne i doprawione! obsługa miła i szybko wszystko roznosili.
to co zostaje na stołach jest do zabrania. Można wstawić też swój wiejski stół, lub zamówić u nich 10zł/os dodatkowo. hhmmmm co jeszcze ? no sama nie wiem, ja od początku byłam zakochana w tej sali choć przyznam że też mieliśmy zawrócić i jej w ogóle nie oglądać jak zobaczyliśmy stację. Ale warto było wejść.
Plusem jest klimatyzacja:) nam regulowali wedle życzenia!
Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz to toalety! czyściutkie i pachnące!
Te 5 posiłków jakie proponują jest wystarczające a nawet powiedziałabym że jest bardzo dużo, i bardzo dobrze rozłożone w czasie. (my weszliśmy na salę ok 18:30 )

W razie pytań służę pomocą, lub mogę posłać jakąś fotkę!
pozdrawiam

[ Dodano: Pon Paź 20, 2008 10:41 am ]
acha
do parkietu idzie się przyzwyczaić ;) na szczęście go nie pastują ;p

a cena... cóż zamawialiśmy w maju 2007 wesele było w sierpniu 2008, a koszt był 135zł/os, plus 10zł/os wiejski stół. Natomiast dopłata za poprawiny których nie mieliśmy to 35zł/os.
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 11:24 am   

hmm... mi Pan powiedział ze na ten rok cena wynosi 190zł ;/
 
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 5:16 pm   

pewnie z poprawinami. Ceny poszły w górę a nam już jej nie podwyższali bo podpisali umowę na taką a nie inną kwotę! Wydaje mi się że cena mogła spokojnie wzrosnąć...
pozdrawiam
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 8:37 pm   

ja mam umowe na 185 od osoby z poprawinami, a termin na 22.08.2009, a o co chodzi z tą dodatkową opłatą za wynajęcie sali bo pierwszy raz słysze? :o

[ Dodano: Nie Gru 21, 2008 8:01 pm ]
veroni napisałaś że mogłabyś podesłać jakąś fotke, no to ja reflektuje :) bardzo chętnie zobacze zdjęcia z wesela na tej sali, ciesze się że masz o niej taką pozytywną opinię :)
_________________
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 3:12 pm   

witam!Powiedzcie coś o tej kwocie za wynajem?3500ZŁ!!!!!!To trochę przesady.Sala jest przepiękna ale to mnie powaliło na kolana :o

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 2:57 pm ]
widząc to co jest w internecie to sala jest urocza i bez zastanowienia byśmy ją zamówili.Ale widok stacji benzynowej nas odstraszył.Ja rozumiem może być stacja od sali 200 m ale nie przez ścianę.
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 6:17 pm   

Witam!My mamy termin na 15.-8.2009 r. cena 145zl bez poprawin.jezeli chodzi o sama sale to jest przepiekna.wlasnie o taka mi chodzilo.co do stacji benzynowej to w zadnym stopniu nie przeszkadza.nie widac jej jako tako z sali i nic nie slychac,najprawdopodobniej sala jest wyciszona....my sie smiejemy ze wrazie jak alkoholu zabraknie to skoczymy na stacje...takze jak widac sa tez jakies plusy tej stacji!!!!
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
marcin81 

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 12:20 pm   

My też zastanawiamy się nad tą salą, proszę o kontakt osoby które były tam na weselu w ostatnich miesiącach. interesuje mnie czy ta podłoga rzeczywiście jest taka śliska i jakie było jedzenie ?
:)
Ostatnio zmieniony przez marcin81 Sro Lip 08, 2009 12:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 1:44 pm   

Znajomi byli na tej sali ostatnio i podobno jedzenie jest dobre i jest tego duuzo...jezeli chodzi o parkiet to podobno jest troche sliski ale mozna sobie z tym jakos poradzic.na podlodze jest normalny parkiet nielakierowany takze chyba buty trzeba bedzie podrasowac co by sie nie wywalic....ale ogolnie sala CUDOWNA i specjalnie nie trzeba jej przystarjac bo ona sama w sobie jest strojna i piekna, bylismy tez tam ostatnio zobaczyc jak wlasnie wyglada ta sala przygotowana do wesela...i stoly wygladaja suuuper....znajomi tez mieli tam wesele w tamtym roku i byli zadowoleni. ;) ja goraco polecam te sale ale napewno wypowiem sie po 15 sierpnia jak juz bedzie po wszystkim... ;)
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
marcin81 

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 11:33 am   

Anetka dziękuję na informację i z niecierpliwością czekam na relację z Twojego wesela.

ps. a jaki macie zespół ?

pozd. Marcin :)
Ostatnio zmieniony przez marcin81 Czw Lip 09, 2009 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 10:32 pm   

Już jestesmy po naszym weselu!SALA REWELACJA!Jedzenie pyszne,stacji nie widać nic a nic, parkiet faktycznie sliski sama sie przekonalam.Ogolnie imprezka w 100% udana.POLECAM GORACO
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 8:30 pm   

Jestem juz pare miesiecy po weselu, ale dopiero teraz przypomnialam sobie by zamiescic opinie na temat naszej sali, mowiac krotko - goraco polecam !! sala piekna, jedzenia duzo i przepyszne, goscie byli zachwyceni, do dzis wspominaja, obsluga hmm jak by to okreslic - szybka, sprawna i niewidoczna, czyli wszystko jak nalezy bez zbednych ceregieli, pokoje przytulne, dla nas gratis, toalety czysciutkie i pachnace, wlasciciele wspaniali, nie zrobili zadnego prablemu nawet gdy na sale wjechaly niespodziewanie dwa motory - scigacze - niespodzianka od przyjaciolki, stacja absoloutnie nie przeszkadza, zapomina sie w ogole tam jest, patio przed sala malutkie, ale przytulne i z latwoscia pomiescilo wszystkich moich chcacych sie przewietrzyc gosci, ogolem 100% satysfakcji, jeszcze raz polecam, aha parkiet rzeczywiscie sliski, ale po paru tancach sie idzie przyzwyczaic (choc moja mama wywinela fikolka :lol: , )
_________________
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 9:43 pm   

miał ktoś ostatnio albo planuje wesele w "laurze"?bo może miałby jakieś nowinki odnośnie jedzenia i tego słynnego śliskiego parkietu:) bo u mnie pozostał niecały rok i trochę zaczynam o tym rozmyślać...
_________________


11.06.2011r.

 
 
Pani_MK 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 1:25 pm   

my mieliśmy ślub w sierpniu 2010 w tej sali, wrażenia? ogólnie na plus, chociaż zawsze mogłoby być lepiej... dobry kontakt z właścicielami, ładne, przytulne kolory wnętrza, smaczne jedzenie, chociaż... przy podpisywaniu umowy obiecano nam, że cena nie ulegnie zmianie bo już brany jest pod uwagę "zapas" (10zł więcej niż w 2009) na wypadek podwyżki cen. Ostatecznie zapłaciliśmy niestety więcej bo przecież na 3 m-ce przed sali nie zamierzaliśmy zmieniać. Dekoracje na stołach nieco uboższe niż pokazano w galerii na stronce. To wszystko jeszcze do przeżycia, najgorsze, że... CAŁY STÓŁ WŁĄCZNIE Z MŁODYMI NIE DOSTAŁ TORTU!!!! to jakieś 20-25 osób! po prostu zapomnieli o nas! Przy tak doświadczonej ekipie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
_________________
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 8:41 pm   

to mnie troche nastraszyłaś:( poprawili się potem,czy wogóle wam nie dali tortu?nam mówili,że jest on w cenie a nawet nie wiem,jak wygląda:/ i też mówili,że się cena nie zmieni,bo z zapasem wzięta jest :zalamany: a jak parkiet?
_________________


11.06.2011r.

 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 10:41 pm   

No cóż, ja mam nadzieję, że dzień przed weselem nie wyskoczą z tekstem iż zmieniają mi cenę... Do tej pory przy licznych rozmowach nic mi nie wspominali...

Co do dekoracji stołu to ja specjalnie pojechałam w jakąś wcześniejszą sobotę(zresztą pani Maria sama mi to zaproponowała) zobaczyć jak wygląda dekoracja i wiedziałam, że muszę to poprawić. Ale nie mam żadnych problemów np. z udostępnieniem mi wazonów.

A tortem się nie martwię, bo mam zamiar roznosić go razem z mężem i świadkami. Po prostu u nas taka tradycja.

Na dzień przed nie mogę powiedzieć złego słowa na współpracę z właścicielami.
Zobaczymy co powiem w poniedziałek :twisted:
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:47 pm   

koniecznie zdaj relację :] i trzymam kciuki-nie tylko za salę ale i cały ślub-na pewno będzie śliczny :) :) :)
_________________


11.06.2011r.

 
 
Pani_MK 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 4:23 pm   

nasz tort miał być oczywiście w cenie, niestety jakaś 1/5 gości nie widziała go na oczy... co do zmiany ceny to zapewnienia-zapewnieniami a jak na 2,3 m-ce przed weselem podnoszą to i tak nie ma wyjścia! my dekorowaliśmy sami i wyszło super i pewnie pary mające wesela po nas skorzystają bo włożyliśmy w to sporo serca (i pieniążków)

[ Dodano: Pią Wrz 24, 2010 4:28 pm ]
aha, parkiet śliski? ja wiem... jak ćwiczyliśmy tańcowanie w normalnych butach to tak się wydawało, ale już w ślubnych źle nie było więc tym na pewno straszyć nie będę... u nas zaliczkę wzięto z 10zł zapasem od osoby a potem głupie gadanie że wszystko zdrożało i sami Państwo rozumiecie... to po co ten zapas wcześniej ja się pytam???
_________________
 
 
tom777 

Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Paź 16, 2010 5:54 pm   SALA LAURA

MY MIELIŚMY WESELE W SALI LAURA 2 M-CE TEMU I JESTEŚMY ZADOWOLENI. BYŁO SUPER!!!
WCHODZILIŚMY OD STRONY PARKINGU PIĘKNYM ROZŚWIETLONYM CHODNIKIEM WOKÓŁ SUPER POSADZONYCH KRZEWÓW. W CHWILI OBECNEJ SALA NIE MA ŻADNEGO KONTAKTU ZE STACJĄ OPRÓCZ WJAZDU NA PARKING. SALA KLIMATYZOWANA, TEMPERATURĘ USTAWIALI WEDŁUG NASZYCH ŻYCZEŃ. JEDZENIA CZY TO NA ZIMNO CZY NA CIEPŁO DUŻO, SZYBKO PODANE, GORĄCE. NAPOJE ZIMNE I GORĄCE NA FULL. KTOŚ MÓWIŁ ŻE NIE DOSTAŁ TORTU TO GO CHYBA NIE BYŁO, U NAS TORT BYŁ TRZY PIĘTROWY Z BARDZO DŁUGO PALĄCYMI SIĘ RACAMI ŚWIETLNYMI, KAŻDY KTO CHCIAŁ DOSTAŁ NA TALERZYKU CZĘŚĆ TORTU. OBSŁUGA TRZEBA PRZYZNAĆ PROFESJONALNA KAŻDY WIE CO MA ROBIĆ. ODNOŚNIE PODNOSZENIA CENY NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ, PONIEWAŻ GDY USTALAŁEM CENĘ I MENU Z PANIĄ MARIĄ TO NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO DO CZASU WESELA, NIE PŁACIŁEM ŻADNEGO 10 ZŁOTYCH WIĘCEJ, NIKT NAWET NIE PORUSZAŁ TEGO TEMATU. JAK KTOŚ SZUKA SALI TO OSOBIŚCIE WRAZ Z ŻONKĄ POLECAMY. POZDROWIENIA J.K.W.[/list]
 
 
ewela1986 

Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 9:18 pm   

Hej :D mam takie pytanko czy ktoś z was niedawno miał okazje bawić się na weselu w sali ,,Laura"? My mamy termin na przyszły rok na sierpień i do tej pory słyszałam że jest nieźle, ale może są ludzie którzy mieli inne, mniej miłe wspomnienia z tą salą. będę bardzo wdzięczna za każdą opinię zwłaszcza że na forum jest ich mało i nie za bardzo aktualne. Wielkie dzięki :lol:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 10:13 pm   

Wczoraj się na niej bawiliśmy w roli świadków pary młodej. Z naszego punktu widzenia obsługa spisała się na medal. Kazdy problem był rozwiązywany w kilka chwil. Każde życzenie było spełniane w miarę możliwości jak najlepiej. Pozostawali z nami w stałym kontakcie informując o stanie zapasów i nastepnych punktach programu. Świetnie też dogadali się z DJem, dzieki czemu nikt nikomu nie wchodził w paradę.
Sala sama w sobie świetna. Wejście przez zadbany ogród, gdzie stoją ławeczki, trawa jest ładnie skoszona, a cały teren ogrodzony i nie słychać odgłosów ulicy. Sąsiedztwo stacji przeszkadza wizualnie tylko przy wjeździe. Plusem jest to, ze samochody zostawia się na parkingu, gdzie brama jest cały czas zamknięta, więc nie ma ryzyka, że ktoś spoza imprezy włamie się do wozów i nimi wyjedzie.
Sala przestronna, świeża, ładnie urządzona. Parkiet nieco sliski, ale widziałam tylko jeden upadek i nie był on spowodowany jedynie stanem nawierzchni a bardziej stanem.. upojenia ;)
Toalety przestronne, zadbane i czyste.
Pokoje w standardzie trzygwiazdkowym.
Jedzenie - dużo i smacznie. Oczywiście, jako miłośnik dobrej kuchni muszę się przyczepić, ale krytyczne uwagi mam jedynie do jednej potrawy. Zupa (chyba) pieczarkowa. Chyba, bo ciężko było wyczuć prawdziwy smak składników, jako że zabite zostały przez dodatki chemiczne w postaci magi czy innych ulepszaczy. Szkoda. Za to mięsa, ciasta, dodatki i pozostałe zupy - super! Jak w domu :)
Ogólnie mega plus!
 
 
ewela1986 

Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 8:24 pm   

Jestem już po swoim weselu i postanowiłam się podzielić własnymi spostrzeżeniami na temat sali ,,Laura". Troszkę się obawialiśmy jak to będzie gdyż wcześniej nie byliśmy na tej sali na weselu tylko polegaliśmy na opinii kolegi. Muszę przyznać że byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Sala jest przepiękna, dania podawane na zimno ślicznie udekorowane, jedzenia dużo i smaczne i przede wszystkim cena nie jest wygórowana. Wliczony w nią jest tort weselny, napoje i wiele wiele rodzajów ciast. Po weselu została nam ogromna ilość jedzenia którą mogliśmy bez problemu zabrać do domu. Było tego tyle że ja mam zapełnioną całą jedną półkę zamrażalnika, moja mama jak i również teściowa. Wiejski stół zabraliśmy praktycznie cały, gdyż najbardziej chodliwym towarem na nim był oczywiście bimberek, ogórki kiszone i noga wędzona :D Poza tym sala oferuje wiele innych ciekawych usług jak np. bardzo popularne na poprawinach piwo z kega. Pani Maria jest osobą bardzo miłą i kontaktową, wszystko można z nią obgadać i wyjaśnić. Również obsługa spisała się na medal, nie było rzeczy której by nie zrobili jeśli o tylko o to poprosiliśmy. I podłoga nie jest taka straszna, choć ślisko ale w mocnych ramionach męża dacie sobie radę. Każdy był zdziwiony że mimo że znajduje się koło stacji to wcale jej nie widać i że teren wokół jest bardzo ładny. Także sale polecam w 100%:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl