Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
żabiczki
Autor Wiadomość
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 7:28 pm   żabiczki

Witam. Wiem, że gdzies bylo wspominane o tej sali ale tematu chyba jeszcze nie bylo. Chcialabym zebrac jak najwiecej informacji o tej sali, poniewaz jestem bardzo zainteresowana. Jeszcze tam nie bylam, ale slyszalam ze jest ladna.
To link na strone: http://www.jotmex.pl/zabiczki/

Czekam na opienie :D
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:28 pm   

Hmmm no na weselu tam nigdy nie byłam ale parokrotnie jadłam tam obiadek i jedyne co mogę powiedzieć, że jedzenie przepyszne a właścicielka (bodajże pani Klaudia) jest przemiłą osobą, która bierze pod uwagę wszelkie udziwnienia dotyczące zamawianych dań :P

Nie wiem czy wesela są w tej samej sali co restauracja, ale jesli tak, to pamiętam tyle, że było czyściutko... Toalety też bardzo ładne. No i właściwie tyle co mogę powiedzieć :P Plusem myslę jest to, że można iść po prostu zjeść obiad i spróbowac jedzenia serwowanego przez lokal :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 7:49 am   

Jpuasz pewna jesteś, że piszesz o tej samej sali o która pyta monika_zyga???
Bo coś mi się wydaje, że jednak je pomyliłaś. Ta o której pisze monika jest to sala bankietowa ?abiczki http://www.jotmex.pl/zabiczki/ , która znajduje się zaraz na początku ?abiczek przy głównej drodze z Konstantynowa - i tam są organizowane wesela.
Natomiast z Twojego opisu wnioskuję, że piszesz o restauracji "Chata Wuja Toma" http://www.chatawujatoma.pl/ , która mieści się w samym środku ?abiczek i w której faktycznie jest przepyszne jedzenie :] a właścicielką jest Pani Klaudia :D
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
Ostatnio zmieniony przez Agati Pią Paź 27, 2006 8:03 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 12:12 pm   

Ups... No fakt, byłam przekonana, że to się nazywa ?abiczki i że to jedyny "lokal" w tych okolicach i nawet nie sprawdziłam :oops: W takim razie mój opis odnosi się do restauracji "Chata Wuja Toma" :]
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Jeaninka 

Wiek: 38
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 12:28 am   

Byłam w ?abiczkach na weselu jakieś 2 lata temu. Nie mogę powiedzieć, że było źle ale zachwycająco też nie było tym bardziej, że państwo młodzi to byli bardzo bogaci ludzie i spodziewałam się po nich czegoś lepszego.
Plusem tego miejsca była schludność i czystość oraz to, że poprawiny odbywały się też na zewnątrz, przy grillu i piwie. Co do jedzenia to było smaczne i w wystarczającej ilości, raczej standardowe potrawy.
To, co jest dla mnie minusem to to, że salka nie jest za duża...Stoły stały jeden przy drugim i trzeba było się przeciskać! Dobrze, że parkiet taneczny usytuowany był oddzielnie z boku, ale też nie był duży i niestety bardzo śliski!! Największy minus tej sali to fatalna obsługa, kelnerki były strasze i bardzo powolne, często zapominały, że ktoś zamówił herbatę albo kawę.
Mało miejsc parkingowych!!

Nie wiem na ile osób planujesz wesele i ile kosztuje ta sala, ale może warto rozejrzeć się za inną, bo ta nie wydaje mi się być taką prawdziwą salą z marzeń! Wygląda dla mnie jak zwykła restauracja, a może zajazd z jedzeniem przy trasie. Nie polecam!

Powodzenia!
_________________
<3<3<3Bardzo Szczęśliwa Narzeczona<3<3<3
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:00 am   

Jeaninka napisał/a:
Nie mogę powiedzieć, że było źle ale zachwycająco też nie było tym bardziej, że państwo młodzi to byli bardzo bogaci ludzie i spodziewałam się po nich czegoś lepszego.


bez komentarza :roll:
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:17 am   

emilkaa napisał/a:
Jeaninka napisał/a:
Nie mogę powiedzieć, że było źle ale zachwycająco też nie było tym bardziej, że państwo młodzi to byli bardzo bogaci ludzie i spodziewałam się po nich czegoś lepszego.


bez komentarza :roll:


Hehe.. czemu Emilko??? :hyhy:


PS. Ja dodam tylko [smilie=12_new.gif] :mdleje:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:20 am   

Nie rozumiem Waszego oburzenia ;)
Należy po prostu ustalić ranking sal w zależności od sytuacji materialnej Młodych, tudzież ich rodziców.
 
 
Jeaninka 

Wiek: 38
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:28 am   

To, co napisałam, to znaczy to zdanie, które tak Wam się nie podoba nie miało obrażać ani moich znajomych, którzy robili w ?abiczakch wesele ani nikogo innego. Chodzi po prostu o to, że za te pieniądze, które oni wydali tam można było znaleźć dużo ładniejszą salę. A biorąc pod uwagę fakt, że znam ich dobrze i wiem, że to bardzo bogaci ludzie (zarówno Pan Młody jak i Pani Młoda) to dziwiło mnie to, że wynajęli taką salę. Może to kwestia tego, że mieli blisko albo to, że robili ślub w wielkim pośpiechu i nic innego już nie znaleźli. Tak czy inaczej, nie chciałam nikogo urazić więc nie rozumiem czemu jesteście takie uszczypliwe?!
_________________
<3<3<3Bardzo Szczęśliwa Narzeczona<3<3<3
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:25 pm   

Ja byłam tam na weselu u znajomych w tym roku w lipcu. Sala ładna, duża moim zdaniem minimum na 100 osób, było co zjeść, jest klimatyzacja co latem należy zaliczyć na plus, fakt parkiet troszkę śliski ale nikt sobie krzywdy na nim nie zrobił. Jedyne co mi przeszkadzało, a co nie było winą sali, to to że goście uciekali do ogrodu zamiast tańczyć - no cóż orkiestra się nie spisała
Generalnie sala ok
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 10:27 pm   

Jeaninka napisał/a:
To, co napisałam, to znaczy to zdanie, które tak Wam się nie podoba nie miało obrażać ani moich znajomych, którzy robili w ?abiczakch wesele ani nikogo innego.!


ja nie jestem oburzona dlatego ze ty probujesz kogos obrazic czy jak.. ja jestem oburzona za to ze w ogole moglas tak napisac... ale to moje zdanie.. nie staram sie byc uszczypliwa tylko wlasnym oczom nie moglam uwierzyc... sorki jesli poczulas sie urazona...

ja nie zamierzam nikomu zagladac do portfela ile ma ile nie ma.. a ile zamierza przeznaczyc na wesele i jakie ono wystawne ma byc... moge ocenic czy mi sie podobalo czy nie ale nie z perspektywy czy to jest wszystko na co bylo ich stac...

mnie bylo stac no cos drozszego ale drozsze nie znaczy ze mi sie bardziej by podobalo... i co? mialam wydac wszystko co mialam byle tylko bawic sie w najdrozszej restauracji i placic pare tysiecy wiecej... po co? by goscie powiedzieli ze bylo wystawnie?.. jakos mi na tym nie zalezalo.. wybralam nie patrzac na cene to co mi sie podobalo... a ze byly drozsze .. niech sobie i beda i chocbym szejka za maz brala inaczej bym pewnych rzeczy nie zrobila!!!!
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 4:01 pm   

Myslę, że takie stwierdzenie:

Jeaninka napisał/a:
Byłam w ?abiczkach na weselu jakieś 2 lata temu. Nie mogę powiedzieć, że było źle ale zachwycająco też nie było tym bardziej, że państwo młodzi to byli bardzo bogaci ludzie i spodziewałam się po nich czegoś lepszego.


nie koniecznie znaczy coś takiego:
Jeaninka napisał/a:
Chodzi po prostu o to, że za te pieniądze, które oni wydali tam można było znaleźć dużo ładniejszą salę.


Dlatego Jeaninka myslę, że nie powinnaś mieć pretensji, że nas oburzyło coś takiego. Mnie osobiście bardzo dziwią i denerwują stwierdzenia tego typu jak powyższe. A forum jest po części po to, żebym mogła głośno to powiedzieć :wink:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 3:13 pm   

Witam odswiezam watek :)
W zeszla sobote bylam w tym lokalu za namowa szanownego tatusia mojego M. Powiem szczerze ze knajpa absolutnie nie w moim stylu, za to bardzo zadbana fajny teren do okola. No ale ja nie lubie baloników i metalowych krzesel ;) Podobno jedzenie dobre i sporo :) cena normalna ze tak powiem, nawet jedna sobote na przyszly rok maja wolna :P
Reasumujac nie moj klimat ale jak ktos chce baloniki to polecam :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
ks 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 1:38 pm   

czy ktoś z was ma tam wesele w tym roku?
 
 
Weselnicy 

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 3:57 pm   

Witam My mamy tam w tym roku wesele. Sale od lutego prowadzi nowy wlasniciel ktory przenosi sie z sali w dobrym stylu w Aleksandrowie :) My mielismy podbisana umowe na wesele w aleksandrowie ale bylismy obejrzec sale w Zabiczkach i przechodzimy na nia z naszym weselem czyli zostajemy z Panem Piotrem. Sala jest bardzo ładna, klimatyzowana ładnie udekorowana wszelkimi swiatelkami naprawde nam sie podoba:) na podłodze w sali tanecznej jest parkiet a to bardzo doży plus.. ogrod tez prezentuje sie calkiem niezle duzy zadaszony taras ze stolikami a do tego trawnik drzewka ławeczki... parking całkiem spory i co wazne znajduje sie na posesji sali czyli można zamknąć bramę i nikt sie nie martwi o samochod. Sala ze stolami tez bardzo ladnie sie prezentuje a co do obslugi i jedzenia to nie ma co sie matrwic bo Pan Piotr jest sprawdzona osoba i napewno bedzie wszystko wpozadku.
pozdrawiam :)
 
 
maciekzgr 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 7:36 pm   

Witam,

My też byliśmy obejrzeć salę w żabiczkach i niestety musimy odmówić Panu Piotrowi, gdyż standard sali trochę odbiega od przedstawionego powyżej opisu... Z całym szacunkiem, ale jest to remiza o podwyższonym standardzie w kolorze "wild green". Jesteśmy ciekawi czemu od 2 lat nie pojawiły się żadne opinie o tej sali. Niestety parking pomieści niewiele ponad 5 samochodów. Usłyszeliśmy od osoby mieszkającej w sąsiedztwie, że był tam wcześniej sklep meblowy... niestety ale musimy podziękować.
_________________
W miłości najbardziej liczy się bezinteresowność...
 
 
ks 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 8:16 am   

Ja tez byłam oglądać salę w Żabiczkach. Również uważam że sala nie odbiega od standardów sali w dobrym stylu. A pan maciekzgr jest chyba jakimś znajomym nowych właścicieli dobrego stylu, że tak krytykuje salę p. Piotra?!

Mam pytanie do "Weselnicy" jakie duże wesele robicie, jeśli można wiedzieć?
 
 
maciekzgr 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 9:19 am   

ks napisał/a:
A pan maciekzgr jest chyba jakimś znajomym nowych właścicieli dobrego stylu, że tak krytykuje salę p. Piotra?!


Do nagłej zmiany o której nie zostaliśmy powiadomieni byliśmy z Panem Piotrem bo i w końcu jego salę wcześniej na wesele wybraliśmy.

Co do samej sali "żabiczki" to myślę że zdjęcia na jej stronie są wystarczającym komentarzem, każdy niech sam osądzi, bo są gusta i guściki, w nasze nie trafiono i tyle w temacie...
_________________
W miłości najbardziej liczy się bezinteresowność...
Ostatnio zmieniony przez maciekzgr Czw Sty 21, 2010 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Weselnicy 

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 5:57 pm   

My mamy wesele na około 110 osób... A co do strony sali zabiczi to raczej te zdjecia nie pokazują za wiele bo większość z nich to zdjęcia stołów... wiedz mysle ze trzeba obejrzec sale na zywo.. oczywiscie kazdy ma swoj gust i jednym sie bedzie podobalo a drogim nie i kazdy inaczej jest wymagajacy :) pozdrawiam :)
 
 
Marrys 

Wiek: 41
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:51 am   

maciekzgr napisał/a:
Witam,

Usłyszeliśmy od osoby mieszkającej w sąsiedztwie, że był tam wcześniej sklep meblowy... niestety ale musimy podziękować.


I co z tego że był tam sklep meblowy? jaki to ma związek?

My wybieramy się obejrzeć sale. z zewnątrz widziałam ją już kilkanaście razy(i sklep meblowy też widziałam;)) i moim zdaniem robi dobre wrażenie. W tygodniu sprawdzimy co jest w środku i czy zgadzam sie z waszymi opiniami. Dam znać;)

[ Dodano: Nie Mar 14, 2010 3:03 pm ]
No więc tak jak obiecałam, piszę co widziałam;)
Byliśmy na sali 2 razy w ciągu tego tygodnia i finalnie za drugim razem podpisaliśmy umowę na sierpień przyszłego roku.
Moim zdaniem sala wygląda bardzo ładnie. Zapomnijcie o wcześniej wspomnianych zielonych ścianach. Sala jest po remoncie. Teren zamknięty z parkingiem(no może nie za dużym). widzieliśmy stół przygotowany na przyjęcie dla 30 osób i wyglądał bardzo łanie. Mila obsługa. Mam nadzieje że się nie zawiedziemy.

[ Dodano: Nie Mar 14, 2010 3:08 pm ]
A zapomniałam napisać że remont był w chyba w lutym i zdjęcia na stronie są nie aktualne.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 8:05 pm   

maciekzgr napisał/a:
Witam,

My też byliśmy obejrzeć salę w żabiczkach i niestety musimy odmówić Panu Piotrowi, gdyż standard sali trochę odbiega od przedstawionego powyżej opisu... Z całym szacunkiem, ale jest to remiza o podwyższonym standardzie w kolorze "wild green".


ja byłam tam dzisiaj. Sala nie odbiega od przedstawionego opisu, jest na prawdę śliczna :D i z całą pewnością nie w kolorze wild green!! i nie remiza... :!:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 8:37 pm   

Witam,
poszukuję informacji na tema sali bankietowej ŻABICZKI. Wiem, że zmienił się właściciel, niby byliśmy oglądać tą salę i jest całkiem ładna i przyjemna, ale chciałabym dowiedzieć się czy miał ktoś tam wesele? Czy byliście zadowoleni? Wiadomo - właściciel mówić może wszystko, a nie ma to jak opinie innych;)
Dawno temu byłam tam na weselu (za 'rządów' innego właściciela) i generalnie było nieciekawie- jedzenie niedobre, zimne- chyba był catering, do tego ten okropny zielony kolor na ścianach;/
dodam że rozważamy tą salę lub Casa de fiori w niesięcinie. Ja bardziej skłaniałam się ku Casa, ale teściowa stwierdziła że ładne wnętrze to nie wszystko- musi być dobre jedzenie
(tylko nie wiem skąd ona wie, że tu dobrze gotują a Casa nie)- no ale to taki szczegół;/
_________________

 
 
Marrys 

Wiek: 41
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 8:26 pm   

jeśli chodzi o jedzenie w żabiczkach to słyszałam bardzo dobre opinie, kolega z pracy miał tam wesele na początku roku, ale także mój brat jadł na tej sali i mu bardzo smakowało. Mam nadzieje że się nie zawiedziemy;) Mojego brata znajomi mieli tam również wesele i z tego co słyszałam byli bardzo zadowoleni.
Opinie o jedzeniu są z czasów już nowego właściciela, o poprzednim też słyszałam nie najlepsze opinie.
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 7:49 pm   

w tamtym tygodniu miałam okazję bawić się na sali Żabiczki, niestety nie było to wesele lecz osiemnastka dla rodziny więc menu było bardzo okrojone

ale zacznę od samej sali, zdjęcia na stronie www są nieaktualne, sala jest wyremontowana, jasna, na ścianach w niektórych miejscach są kamienie i wygląda bardzo elegancko, nie ma żadnych balonów i serpentyn. Stoły ładnie udekorowane, białe pokrowce



przemiła i profesjonalna obsługa, było dwóch kelnerów, bardzo szybciutko przynosili jedzenie, zabierali i wymieniali brudne talerze, ogólnie ogromny plus

na imprezie było około 50 osób i było bardzo luźno zarówno na sali jadalnej jak i tanecznej, moim zdaniem sala jest maksymalnie na 80 osób, 100 też się zmieści ale może być już ciasno

na parkiecie się nie ślizgałam, ale trzeba uważać na filar który znajduje się prawie na środku sali i w dodatku są na nim lustra, zdarzyło mi się kilka razy wpaść na niego :-)

parking rzeczywiście malutki, z 8 samochodów się zmieści

natomiast jeśli chodzi o jedzenie to nie byłam zadowolona szczególnie z ciepłych posiłków :-? rosół podano w bardzo malutkich miseczkach, wszystkie mięsa były twarde, ja spróbowałam schabowego i dewolaja z pieczarkami a mój narzeczony dwa inne rodzaje i niestety ledwo to pogryźliśmy. Później był bigos po prostu tak kwaśny że nie do zjedzenia, miniaturowe kluski śląskie które były strasznie miękkie i kawałek mięsa tak twardego że nie mogłam go pokroić :-? zauważyłam że prawie każdy z gości przynajmniej połowę posiłku zostawiał. plusem było to że wszystko było podawane ciepłe.
natomiast bardzo smakowały mi przystawki, pyszne sałatki, surówki, rybki i ciasta

obok stał stół przy którym można było zrobić sobie herbatę i kawę, dla mnie było to świetne rozwiązanie, ja która pochłania litrami herbatę mogłam sobie w każdym momencie dojść i zrobić herbatkę, nie musiałam ganiać za kelnerem i się prosić


ogólnie sala bardzo ładna, odnowiona, z jedzonkiem jest trochę gorzej ale jak wspomniałam na początku, była to osiemnastka wiec i menu chyba było skromniejsze
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 6:55 pm   

Dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź:) Wybieram się tam w styczniu zobaczyć jak na wesele jest przgotowana, pewnie jest różnica między osiemnastką a weselem.
Ale przeraziło mnie trochę to mięso... że twarde i niezbyt smaczne... no i podawanie zupy bezpośrednio w talerzu. Uważam, że lepiej gdyby każdy sobie naleje ile chce. ale to pewnie szczegóły do uzgodnienia. Chociaż smak potraw jest bardzo ważny.

Dziękuję za zdjęcia, faktycznie przepiękna ta sala:)
Pozdrawiam
_________________

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 9:16 pm   

MadMar to była osiemnastka, jestem przekonana że na weselu jest inaczej
sądzę że wszystko da rade uzgodnić z właścicielem i szczerze na prawdę odradzam ten bigos i kluski to było coś okropnego, jeśli tylko można to zastąpić czymś innym to ja bym to danie wykluczyła :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 5:36 pm   

byliśmy ją obejrzeć;) jest bez porównania piękniejsza niż na stronie internetowej, bardzo sympatyczny właściciel, przystępna cena, menu, wszystko można uzgodnić i ustalić:)

Sala zarezerwowana, także jeszcze dużo czasu! Ale na prawdę pięknie:)
'a jeszcze byliśmy jak była naszykowana na wesele- przepięknie;) swoją drogą nie myślałam o białych tulipanach, a nimi akurat była przybrana- przecudownie to wyglądało! tak czysto, z klasą, elegancko, na prawdę polecam:)
więcej powiem po wszystkim:))))
pozdrawiam!
_________________

 
 
duty 

Wiek: 41
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 1:53 pm   Sala bankietowa Żabiczki

Jestem świeżo po weselu w Sali Bankietowej Żabiczki w Konstantynowie. Wesele było na 80 osób i myślę, że na tę salę jest to liczba optymalna, bo nie jest wtedy ani pusto ani ciasno.
Jesteśmy wszyscy BARDZIEJ niż zadowoleni, mimo że jesteśmy dość wymagający. Nasi goście również chwalili.
Szef to facet bardzo kontaktowy, rzeczowy i bezproblemowy. O cokolwiek poprosiliśmy było zrobione. Żadnych min, dąsów. Wszystko można z nim załatwić.
Jedzenie - pycha! Świeże, smaczne. Sama widziałam szefa w fartuszku zaglądającego do garnków i przyprawiającego potrawy :)
Obsługa - przemiła i profesjonalna. Młodzi kelnerzy, niezwykle urokliwi i do tego przystojni :) Wszystkie prośby gości (nawet te upierdliwe :/ i nietypowe) realizowali szybko i uprzejmie.
Z czystym sumieniem mogę polecić!!! Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze.
_________________

 
 
 
Marrys 

Wiek: 41
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 5:36 pm   

My już po weselu w sali Żabiczki:) z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Jestesmy bardzo zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre, a tort rewelacyjny, nie było osoby której by nie smakował. Bardzo dobra obsługa. Wszystko można ustalić i się dogadać nie ma żadnych problemów. Nie mieliśmy się do czego przyczepić.:D:D;)
Szkoda, że ten dzień tak szybko minął:(
jak już doczekamy się dzidzi "chrzciny" tez będą na tej sali:)
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 7:26 pm   

Pojawiła się nowa strona sali: http://www.salabankietowakonstantynow.pl/ niedługo mają być zdjęcia i wirtualny spacer :D

[ Dodano: Czw Lis 29, 2012 7:34 pm ]
Strona z wirtualnym spacerem sali Bankietowej Żabiczki: http://www.wirtualnastref...h=73_14101&t=iP
_________________

 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 12:09 pm   

ktos ostatnio moze tam byl?
przyznam ze teraz sala robi wrazenie
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl