Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mac-erson
Sob Lut 04, 2012 10:20 am
Movie Studio
Autor Wiadomość
fajnaona25 

Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 1:00 pm   

post usunięty, ze względu na brak potwierdzenia i uszczegółowienia daty wesela a w związku z tym prawdziwości informacji.
Mac-erson
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Maj 13, 2010 4:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
moviestudio 
Firma

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 12:39 am   

Dzien Dobry
Jest dużo niezgodności co do Pani wypowiedzi. Proszę o przedstawienie się, podanie konkretnie daty ślubu i i telefon do firmy, abyśmy mogli wyjaśnić sprawę, gdyż nie wpłynęła żadna reklamacja z września 2009.
pozdrawiam
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 6:17 pm   

Ale dziwna sytuacja, bo 2 firmy mają takie same nazwy!!! i przez to jedna chyba traci na tym<chodzi mi o tą z ul. Dąbrówki>, bo film widziałam-bardzo mi się podoba,znajomi ze współpracy z firmą też zadowoleni. Oni uratują filmowanie naszego pięknego dnia (w ostatniej chwili trzeba było zmienić kamerzystę),a pan Włodek bardzo konkretny:)

[ Dodano: Czw Sie 19, 2010 6:41 pm ]
Odebraliśmy już płytę, więc po obejrzeniu już kilka razy, szczerze polecam firmę Movie z ul. Dąbrówki. Chodzi mi o firmę z Łodzi -pana Ryszarda Kuśmirek.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Film bardzo ładny, ujęte wszystko co najważniejsze, nie nudny! Uważam, że cenę zapłaciliśmy przystępną. Ślub i wesele mamy na 2 płytach. Dodatkowo zażyczyliśmy sobie płyty dla rodziców. Za jeden komplet wyszło dodatkowo tylko 20zł.
_________________
Kasiak
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:37 pm   

My mamy tą firmę z okręgowej.
Kręcili siostrze ciotecznej ślub, mojej rodzonej 100-dniówkę i ślub teraz będą mi.

Panów jest kilka, są mili i profesjonalni. Nie robią problemów i odpowiadają na wszystkie pytania. Nie są nachalni.
A to co Ty wybierzesz będzie na kasecie.. nie chcesz jedzenia nie będzie, nie chcesz mix'ów nie będzie... widziałam ich filmy i mi się podobają. Są ładnie zmontowane i nie oklepane.

Wszystko zależy od młodych jakie mają wymagania. Z tego co wiem to nie można im zarzucić, że kradną czyjeś pomysły. Prawda liczą za swoja pracę dużo - ale znają się na tym co robią i nie pracują w tym od roku czy dwóch lat...

Mam nadzieję, że po swoim ślubie będę mogła im raz jeszcze wystawić pozytywną opinię i polecić znajomym ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 4:12 pm   

Właśnie jestem po obejrzeniu filmu ze ślubu i wesele koleżanki którego nagraniem zajęła się właśnie ta firma. Film bardzo fajnie zrobiony, bardzo podobała mi się czołowka i zakończenie. Wstawki też fajne. Najważniejsze że film z 8 godz wesela nie jest nudny. Jest to co najważniejsze. Ja jako gość mogę polecić tą firmę (kamerzysta niezauważalny..prawie ;) ) i efekt super... młodzi również zadowoleni zarówno z filmu jak i ze współpracy z firmą.
_________________
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:18 am   

Witam czy są gdzieś w internecie dostępne filmy w wykonaniu tej firmy?
_________________


 
 
Martus85 

Dołączyła: 11 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 1:16 am   

Hej, filmy można obejrzeć na stronie internetowej. Podpisaliśmy z Panem Jarkiem już umowe. Co do naszych doświadczeń z tą firmą to można się wyrażać tylko w samych pozytywach, prócz jednego: cena. Po odbiorze filmu opisze wrażenia :) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Martus85 Pią Lut 11, 2011 1:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 7:01 pm   

Witam was wszystkie.
Chcialam zapytac jaka opcje cenowa wybralyscie ? Ja kontaktuje sie z panem Jarkiem tylko telefonicznie i nie moge isc sama do studia, wiec prosze Was o pomoc.
My chcielibysmy opcje za 1600zl ale podobno za 'wszystkie' dodatki sie placi, a ja nie moge sie dowiedziec przez telefon jakie i ile to kosztuje extra.
Z gory dziekuje.
_________________
 
 
darekemi 

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 10:36 pm   

My też zastanawiamy się nad wyborem tej firmy od wideofilmowania, ale nie wiemy czy mają wolny termin i jakie ceny są. Zadzwonimy do nich w poniedziałek i się okaże :)
 
 
Dagusia23 

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 0
Skąd: Łódź/Londyn
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 9:48 am   

Byliśmy w kilku firmach i też wybraliśmy tą firmę (jeżeli chodzi o tą firmę z Okręgowej). Mam wrażenie, że czas dla pozostałych zatrzymał się w miejscu. Doszło do tego, że w dwóch firmach właściciele pokazywali nam swój ślub.
Zamówiliśmy opcje Bluray-kamery i zdjęcia. Płacimy 3 tys. Miłym zaskoczeniem było to, że wszystkie dodatki są w cenie. Duże wrażenie zrobiły na nas filmy robione aparatami fotograficznymi. Jednak możemy o takim filmie pomarzyć - cena 6tys.!!!
_________________
Dagusia i Paweł 17.09.2011
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 11:12 am   

My zamówiliśmy
Dagusia23 napisał/a:
opcje Bluray-kamery

Tylko że kamery będziemy mieć dwie ;) + poprawiny ;)

[ Dodano: Pią Lis 11, 2011 8:08 pm ]
Płyta z naszego wesele jak i poprawin jest przepiękna. Goście ją podziwiają i chwalą. :) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jarkiem gdyż efekt jest niesamowity.
Pan Jarek jest profesjonalistą w tym co robi oraz przemiłym i sympatycznym człowiekiem.

Gdybyśmy raz jeszcze mieli wybierać kamerzystę to postawilibyśmy znów na MOVIE STUDIO :) Mamy nadzieję, że spotkamy się raz jeszcze na nie jednym weselu w rodzinie lub u znajomych.

Dorota i Adam.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl