Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja "DEMBSKI"
Autor Wiadomość
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 3:45 pm   

a czy dekoracja na stole tez byla bialo -zolta?
_________________
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 7:31 pm   

cześć
Dekoracja była też biało żółta. Wyglądało to łądnie były białe obrusy, a na tych obrusach pomarszczony materiał w kolorze beżowo - żółtym . Dawało to efekt, że na stołach jest dużo wszystkiego. Do tego tydzień temu były różyczki takie kremowo łososiowe. Wczoraj kwiatki były inne, było trochę żonkili i jakieś inne żółte kwiaty. To mnie się nie podobało ale myślę, że to para młoda sobie wybiera.
_________________
Monia
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 11:53 am   

a czy pamietasz czy na stole byly soki /napoje w dzbankach czy kartonach?
_________________
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 9:58 am   

Na stole stały małe soki typu tymbark ale wiem że można zamówić soki większe i wtedy stawiają w dzbankach. W kartonach żadnych nie widxiałam. Pan Dembski sprawia wrażenie osoby, zktórą można się dogadać
_________________
Monia
 
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 9:52 pm   

Hmm ciekawa jestem jak sie prezentuje ta nowa dekoracja. Osobiscie bardzo nie lubie zoltego koloru, wiec mam obawy jak to wszystko teraz wyglada...
_________________
 
 
karwanki 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 12:03 pm   

Byliśmy dzisiaj u Dembskiego, i naszym skromnym zdaniem żółta dekoracja jest śliczna. Na pewno o wiele lepiej się prezentuje niż ta niebiesko- biała. Teraz sala wydaje się cieplejsza i przytulniejsza :) My już zaznaczyliśmy na umowie, ze wystrój ma być koniecznie żółty, poza tym będzie to o wiele lepiej wyglądało zwłaszcza, ze mam suknie ecru, a mój narzeczony wystąpi w brązowym garniutrku:)
Ale najlepiej jak zobaczycie to same :D
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 1:09 pm   

Karwanki, a kiedy Ty masz wesele?

Cos jeszcze ustalaliscie z Dembskim? jezeli mozesz to napisz

A wystroj jest bialo-żółlty czy raczej bialo-złoty
_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Sro Kwi 25, 2007 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 3:16 pm   

Czy ten wystrój żółto-biały jest już na stałe, czy zmieniaja na niebiesko-biały?:) Ja mam u niego wesele na początku czerwca. Salę zamawiałam w czerwcu zeszłego roku i od tej pory nie byliśmy na sali:) Idziemy dopiero w połowie maja wybierać menu:)
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:15 pm   

Dembski dekoruje sale raz do roku więc powinien być zółty ale to nie ejst rażący kolor, raczej faktycznie pod złoty podchodzi i jest o wiele ladniejszy od niebiesko - białego. Mnie rażą troche krzesła dla pary młodej. Mają wzór panterki i są ciemne. Nie cierpie wszelkich panterkowych wzorów tym bardziej na krzeszłach na taką uroczystość. Muszę pogadać z Panem Dembskim żeby może jakieś białe pokrowce uszyć. Myślę że byłby lepszy efekt. W racając do dekoracji to przy przyciemnionym świetle te kolory (biało - żółte/złote) są miodzio.
_________________
Monia
 
 
 
karwanki 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 6:12 am   

Hmmm, z tego co ja zrozumiałam to mozemy sobie dowolnie wybrać kolor, trzeba tylko poinformować o tym wcześniej, żeby mogli sobie zaznaczyć w umowie kolor dekoracji (ja tak zrobiłam).
?lub mamy 11 sierpnia, a mieliśmy do niego po prostu kilka spraw organizacyjnych. Dogadaliśmy się, że samochód chcemy sobie sami udekorować (niezbyt podobają mi się te balony z tyłu).
Tylko od razu móiwę, że trudno jest złapać Pana Dembskiego. Mimio tego, że się z nim telefonicznie umówiłam na dokładną godzinę, nie bylo go i rozmawialiśmy z jakąś przesympatyczną Panią, ale z szefem konsultowaliśmy ważnijesze sprawy telefoniecznie.
A z ta panterką to masz zupełną rację (blehhhh), ja też muszę coś wykombinować :)
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:47 am   

czy umawialiscie sie z Dembskim ze samochod jedzie po mlodego , po mloda, potem do fotografa potem do domu i pozniej do kosciola...... a rano po weselu was odwozi do domu?
_________________
 
 
karwanki 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 6:30 pm   

:( No niestety, tego nie dogadaliśmy, ale mam na to jeszcze czas, więc już sobie zapisuję do moich złotych myśli i na pewno o to zapytam, dzięki :D
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 7:04 pm   

To w takim razie musze z nim pogadać jeżeli chodzi o dekoracje bo jezeli ona na przyszly rok wymysl jakąś różową albo zieloną to chyba padnę. A ty musiśz sama pokryć koszty dekoracji jaką sobie wymyślisz czy on to pokrywa? Mnie się bardziej podobają jakieś materiałowe dekoracje pozawieszane lużno pod sufitem ale on pewnie na przyszly rok tez balony wymysli.
_________________
Monia
 
 
 
karwanki 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 4:45 pm   

Chyba mnie nie zrozumiałaś, kolor dekkoracji nie zależy od roku czy nastroju Dembskiego. Po prostu ma kilka zestawów do wyboru i tyle. Wy decydujecie który wybieracie. Oczywiście wybór jest ograniczony do balonów i draperii, układanych na stołach. Balony i draperie są jego, więc nic nie ptrzeba dopłacać.
A jeśl chodzi o samochód, no to raczej oczywiste, że my płacimy za naszą własną dekorację
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 6:50 pm   

Jeżeli tak Tobie powiedział to luz. Nam powiedział, że balony są zawieszane na cały sezon wesel i tylko je uzupełnia. A jak chcesz inny kolor balonów to możesz sobie kupić. W tamtym roku była cały czas dekoracja biało - niebieska. Jeżeli chodzi o kolor dekoracji na stołach rzeczywiście jest do wyboru.
_________________
Monia
 
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 3:59 pm   

Jakies nowe wiesci na temat sali Dembskiego? Bawil sie moze tam ktos ostatnio? A moze ma ktos fotki nowej dekoracji?
_________________
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 11:21 pm   

Witam po dłuższej nie obecności... :)

byłam ostatnio na sali u Pana Dembskiego .... i oglądałam wygląd sali przygotowanej do ślubu :]
Powiem że mi się podobało i jestem zadowolona z tego co zobaczyłam.
Dekoracje - nie raziły mnie ale chyba są zbyt delikatne i chciałabym coś więcej, nie czuć że to sala wseslna, właśnie szukam jakieś osoby o zmyśle artystycznym aby dokupić jakieś dekoracje i balony aby je sobie dowiesić na czas mojego wesela, myślałam też o jakimś większym przytrojeniu wejścia do sali wselnej. :mrgreen:

Jedzenie wyglądało aprtycznie, ale w gorące dni to najważniejsze są napoje bo jak będą podawane potrawy co 2 godziny to wystarczy, następnie najważniejsze są owoce.
Orkiestra - słyszałam od rodziny, że oni i ich znajomi bawili się tam na wselach i innych imprezach i byli bardzo zadowoleni z tej orkiestry, i ucieszyli się jak się dowiedzili że właśnie tam jest impreza, bo dla nich najważniejsza jest zabawa :mrgreen:
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 10:29 am   

My idziemy w sobotę zobaczyć udekorowaną salę. Mam nadzieję, że nic nas negatywnie nie zaskoczy:) A 21 maja bedziemy ustalać menu:)
Ostatnio zmieniony przez Gabro Wto Maj 15, 2007 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 2:52 pm   

Gabro, mam nadzieje, ze zdasz nam relacje ze spotkania z Panem Dembskim :)
No i jakby sie udalo to moze fotke sali? :pliz:
_________________
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 8:07 am   

Mojego narzeczonego znajoma była na weselu u Dembsiego w sobotę. Ogólnie wesele jej się podobało, bawiła sie do samego rana do 6tej. Jedzonko pyszne, goście najedli sie samymi goracymi daniami i mnostwo wedliny zostalo. Orkiestra fajna ale robiła długie przerwy. Na szczescie podczas przerw puszczali muzyke z plyt. (płytki można dać swoje). Mieszkam niedalego tej restauracji wiec bede tam wpadac jak bedzie cos nowego zdam relacje. Mam kilka zdjęc sali jak jest przygotowana do weselea ale nie wiem czy mi sie uda wkleic. Próbuje

[ Dodano: Sro Maj 16, 2007 8:13 am ]
nIE DA RADY> nIE WIEM JAK SIE TO ROBI.
_________________
Monia
 
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 9:35 pm   

Wiecie ja bym chciała wiecej przystrojenia.... tzn balonów stążek itp. bo jakoś nie widać ze to sala balowa, te kolory nie widoczne, może wejście można jakoś przystroic ?? A może macie jakieś pomysły, bo ja nie mam takich zdolości :(
Napiszcie co sądzicie o tym przystrojeniu co jest... a zaznaczę ze mi sie podoba, jest pomysłowe i ładnie zrobione ale go za bardzo nie widać ... tzn ja bym chciała więcej :cool:
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:03 am   

na brukowej jest hurtownia balonow i tam zajmuja sie dekorowaniem sal.
tak wiec do tego co jest na sali mozesz dowiesic balony przy filarach i na scianie przy parkiecie do tanca . moga to bys z balonow zrobione "winogrona"
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 1:14 pm   

nieszka napisał/a:
na brukowej jest hurtownia balonow i tam zajmuja sie dekorowaniem sal.
tak wiec do tego co jest na sali mozesz dowiesic balony przy filarach i na scianie przy parkiecie do tanca . moga to bys z balonow zrobione "winogrona"


A orientujesz się może, Nieszko, ile tam kosztują balony?
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 9:56 pm   

Jest jeszcze hurtownia na rokicińskiej, gdzie miły Pan pomoże przybrać sale .... jest tez strona coś z BALTEX ... wszystko zależy co się chce i jaki rodzaj :)
pozdrawiam
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 9:24 am   

Chciałam wkleić zdjęcia, które zrobiłam telefonem w sobotę u pana Dembskiego, ale :( Niestety nie wiem, jak zmienić rozmiar zdjęcia - te, które zrobiłam mają za dużo pikseli:( W tych sprawach jestem totalnym laikiem, więc sama sobie nie poradzę:(
Proszę o pomoc:)

Relacje ze spotkania z panem Dembskim zdam jutro - dzisiaj będziemy ustalać menu i inne szczegóły.
Ostatnio zmieniony przez Gabro Pon Maj 21, 2007 9:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 12:47 pm   

Gabro - prześlij mi na maila a ja je wkleję :)


Oto i zdjęcia Gabro:






[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 1:05 pm ]
I kolejne :)






[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 1:06 pm ]
I ostatnie



DSC00014.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 380 raz(y) 62.8 KB

DSC00013.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 406 raz(y) 84.27 KB

DSC00012.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 388 raz(y) 88.41 KB

DSC00011.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 395 raz(y) 57.06 KB

DSC00007.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 376 raz(y) 68.44 KB

DSC00005.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 415 raz(y) 73.5 KB

DSC00004.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 388 raz(y) 59.52 KB

DSC00003.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 391 raz(y) 65.2 KB

DSC00002.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 411 raz(y) 74.05 KB

_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pon Maj 21, 2007 1:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 1:29 pm   

Dziękuję mischelle22:)

[ Dodano: Wto Maj 22, 2007 10:17 am ]
Wczoraj u pana Dembskiego było bardzo miło:)
Wszystkie sugestie z naszej strony zostały rozpatrzone.
Pan Dembski w profesjonalny sposób pomógł nam ustalić kolejność potraw i ich skład. Podpowiedział nam też kilka rozwiazań dotyczących kwestii organizacyjnych w dniu ślubu.

:)
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:41 am   

Gabro, czy moge podpytac jakie wybraliscie potrawy do menue?
Czy samochod bedzie tak udekorowany jak na zdjeciu czy kazda para dekoruje sama?
A czy powrot do domu bedzie samochodem Pana Dembskiego?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:51 am   

Wybraliśmy: rosół, kotlet szydłowiecki, kotlet miron i jeszcze jakiś, nie pamiętam:), ziemniaki młode gotowane i pieczone, rózne rodzaje mięs na drugi ciepły posiłek, młodą kapustę, barszczyk, deser lodowy, sałatki grecką, egzotyczną i selerową. Będzie oczywiście tort i stół polski.
Reszty nie pamiętam, bo rodzice zabrali wydrukowane menu:)
Samochód można udekorować inaczej: my np. nie chcemy kokard przy klamkach i tylu kwiatów na masce. Pan Dembski jest otwarty na sugestie:)
A o powrót młodej pary po weselu :oops: nie zapytaliśmy :cry:
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 1:52 pm   

A mozesz zdradzic ile przecietnie wyniosl cenowo "talerzyk"?
Czy wina bedziecie stawiac na stole razem z wodka czy tez beda stac na osobnym stole?
i to samo dotyczy ciasta

A jakie mieliscie jeszcze sugestie co do wystroju sali, dekoracji stolu itp.

a Alkohol beda roznosic kelnerzy czy ktos z waszej rodziny?
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:31 pm   

Z tego co wiem to Para Młoda po weselu wraca własnym transportem do domu - tak przynajmniej było jak Laurena z Ice'm się pobierali, ale chyba w tej kwesti niewiele się zmieniło. :roll:
_________________

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 10:30 am   

nieszka napisał/a:
A mozesz zdradzic ile przecietnie wyniosl cenowo "talerzyk"?
Czy wina bedziecie stawiac na stole razem z wodka czy tez beda stac na osobnym stole?
i to samo dotyczy ciasta

A jakie mieliscie jeszcze sugestie co do wystroju sali, dekoracji stolu itp.

a Alkohol beda roznosic kelnerzy czy ktos z waszej rodziny?


Talerzyk wyniósł ok. 190 zł od osoby, razem z poprawinami.
Wino będzie stać na głównych stołach, po jednej otwartej butelce (tak, żeby nie stało 10 otwartych, z których nikt nie pije). Alkohol roznosić będzie jeden z kelnerów. Oczywiście pod czujnym okiem naszych rodziców :)
Ciasta będą na stole z alkoholem.
Sugestii co do wystroju sali nie mieliśmy, zostanie wszystko tak, jak jest. Ten złoto-biały wystrój jest cieplejszy od niebiesko-białego.
Ostatnio zmieniony przez Gabro Pią Maj 25, 2007 10:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 11:07 am   

a jakie napoje zamawilaliscie do picia?

czy stól wiejski kosztyuje 1000 zł czy cena sie zmieniła?
_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Pią Maj 25, 2007 11:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 12:46 pm   

Hm.... Stół polski i troszkę piwa jest na koszt restauracji:)
Jeśli chodzi o napoje, to będą to jakieś soczki w butelkach, cola, sprite itp. Poza tym jest też serwowana woda mineralna cytrynowa.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 1:18 pm   

I chyba kawa i herbata bez ograniczeń czy coś się zmieniło?
_________________

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 9:46 am   

Nic się nie zmieniło:)
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 3:05 pm   

nam w styczniu Dembski powiedzial ze kawa i herbata nie sa bez ograniczen, wercz przeciwnie bedzie tyle ile sobie zarzycza goscie i pozniej z tego bede rozliczona.

Czy kwiaty na stole Ty wybieralas czy sa takie jakie Dembski zakupi?

Czy ta dekoracja na zdjeciach to jest zamawiana na zyczenie mlodych czy to wlasna inicjatywa restauracji?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 9:19 am   

Kwiaty i cała dekoracja to inicjatywa restauracji. Można to pewnie zmienić, ale my uznaliśmy, że jest dobrze tak jak jest.
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 9:37 am   

a jakie ciasta wybraliscie na stol?

a moze pamietasz z jednej butelki szampana na ile gosci wystarcza go?

ja jade w poniedzialek porozmawiac o menu i innych drobiazgach

jak masz jakies rady o co powinnam zapytac to napisz prosze
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 10:20 am   

Ciasta polecił pan Dembski - lekkie, bez kremów, bo w takim upale lepiej nie ryzykować. Będą też jakieś cukierki.

U nas na 70 osób będzie 8 butelek szampana.

Zwróc uwagę przy usadzaniu gości, że skrajne stoły są w "zasięgu" silnego nadmuchu klimatyzacji - lepiej nie sadzać tam osób starszych.

Czy rozmawialiscie już z orkiestrą?
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 11:44 am   

o tej klimatyzacji nie pomyslalam, dzieki za podpowiedz ;-)

u nas gra Strzelczyk Band bo orkiestra przypisana do restauracji mam ten termin zajety. To co juz wczesniej opisywalam.

a czy winietki na stol ustawi obsluga czy samemu to trzeba zrobic?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 12:12 pm   

Winietki rozstawić może obsługa. Chyba trzeba im dostarczyć rozkład stołów z naniesionymi imionami i nazwiskami. Piszę chyba, bo my się na winietki nie zdecydowaliśmy. Odradzała nam to jedna z kelnerek i sam Dembski. Wpływ na podjęcie decyzji miał jednak fakt, że przy tak niewielkiej ilości gości rozsadzaniem osób, które nie znajdą miejsca od razu, zajmą się rodzice.
Jakbyście sami chcieli rozstawiać winietki, to pewnie nie byłoby przeciwwskazań :)
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 12:31 pm   

my na 90% bedziemy miec winietki, bo duza czesc osob chce siedziec kolo siebie a winietki dadza man taka gwarancje.

a co stoi na stolach tych pod sciana przy parkiecie, bo na zdjeciach nie moge rozpoznac?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 12:40 pm   

Butelki z napojami:)
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 1:03 pm   

czy zabieracie jedzenie, ktore zostanie po poprawinach?
jezeli tak, to czy opakowania, pojemniki trzeba miec wlasne?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:14 am   

Nieszko, założyliśmy, że goście wszystko zjedzą i nie zapytaliśmy, co sie "dzieje" z jedzeniem, które zostaje :oops:
Dzisiaj rodzice jadą zawieźć szampana, więc poinstruuję ich, żeby się dopytali :)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 12:15 pm   

Całe jedzenie, które zostaje - możecie zabrać do domu.W końcu to Wasze :wink:
_________________

 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 1:05 pm   

mischelle wydaje mi sie ze nie bylas nigdy w tej restauracji i nie rozmawialas z wlascicielem o przyjeciu weselnym.
Wiec Twoje wypowiedzi nie sa trafne co do konkretnie zadawanych pytan osobom ktore maja w tej sali wesele.
_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Czw Maj 31, 2007 1:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 3:03 pm   

A skąd wyciągasz takie wnioski?
Bawiłam się tam na weselu - Laurena i Ice mieli tam swoje wesele.
A jeżeli się nie orientujesz to Laurena jest moją siostrą a ja byłam jej świadkiem i doskonale się orientuję jak wyglądała organizacja wesela u Pana Dembskiego :?
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Czw Maj 31, 2007 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 9:01 am   

a z ktorego roku masz te informacje?
chyba nie sa z tego roku
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl