Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja "DEMBSKI"
Autor Wiadomość
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 10:31 am   

Nie są z tego roku, ale w kwestii organizacji nic się u niego nie zmieniło co potwierdziła Gabro

mischelle22 napisał/a:
I chyba kawa i herbata bez ograniczeń czy coś się zmieniło?

Gabro napisał/a:
Nic się nie zmieniło:)


Po za tym wielu moich znajomych tam właśnie organizowali wesele i wiem, że Pan Dembski nie jest osobą "zmienną" i trzyma się raczej ustalonych od początku zasad :roll:
_________________

 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 3:31 pm   

tak wiec Cie informuje ze zmieniilo sie u Dembskiego, bo za kawe i herbate sie placi.
I pewnie nie tylko to sie zmienilo.
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 7:01 pm   

Dziwna jesteś. :roll:
Gabro właśnie potwierdziła, że ona nie płaci ani za kawę ani za herbatę(cytat w moim poprzednim poście).
Nie zamierzam dalej z Tobą dyskutować tu na forum bo nie wiem o co Tobie chodzi.
Jeżeli masz coś do mnie to zapraszam na PW.
_________________

 
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 8:13 pm   

Słuchajcie mam przed sobą przykładowe menu które dostałam od Pana Dembskiego, jest tu napisane że gratis jest woda mineralna, natomiast kawa i herbata są zapisane w ilości jaka jest do zakupienia po ustaleniu z parą młodą. Nieszka ma racje za nią się płaci. Odnośnie zabierania jedzenia do domu, nam facet powiedział, że to co będą mogli wykorzystać w restauracji, co zostanie nie ruszone przez gości to on zabiera, ale my za to nie płacimy, natomiast wszelkie, np wędliny, ciasta itp które zostały pokrojone dla gości można zabrać do domu. A co sądzicie o orkiestrze Pana Dembskiego, jak wam się układa współpraca z nimi i czy wiecie jak oni grają na weselu?
_________________
Monia
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 1:51 pm   

milo ze ktos potwierdzil to co pisalam wczesniej ;-)
ja mam swoja orkiestre wiec nic na ten temat nie moge napisac
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 4:43 pm   

Mnie się wydaje, że to kwestia indywidualnego dogadania się z Dembskim.
Jedni mogą mieć wodę za darmo inni kawę i herbatę i nie ma co tutaj oskarżać się nawzajem, że ktoś podaje nieprawdziwe informacje :roll:
_________________

 
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 4:55 pm   

Myślę, że szkoda zajmować tu miejsca na roztrzyganie o tej kawie i herbacie masz racje Mischelle skupmy sie może co ciekawego jeszcze na sali, bo rzeczywiście chyba to jest kwestia dogadania z właścicielem skoro sa dwie rózne wersje tego co jest gratis.
_________________
Monia
 
 
 
elfiona 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 9:24 pm   

na ile osób jest ta sala? a najbardziej chodzi mi o informację jaka jest minimalna liczba osób by sala nie wyglądała pusto... ogólnie sala bardzo mi się podoba

pozdrawiam wszystkich
_________________
11.10.2008 nasz dzień....hmm...
 
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:34 pm   

Kiedyś jak byłam oglądać sale przystrojoną to było wesele na 40 osób. Mysle ze to jest tak minimum.
_________________
Monia
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 10:00 am   

Sala Dembski, godna polecenia, jedzenie bardzo dobre, sprawy organizacyjne zalatwione szybko i bez problemow, samochod dla mlodej pary- rewelacja.
jedynie tort nie byl najsmaczniejszy, ale jak kazdemu moze sie ciasto nie udac.
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 11:48 am   

A nasz tort był pyszny :)
Ostatnio zmieniony przez Gabro Wto Lip 03, 2007 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 03, 2007 2:59 pm   

Ale macie fajnie dziewczyny. My mamy dopiero w przyszlym roku we wrzesniu wesele i juz nie moge się doczekać. Dobrze że macie miłe wspomnienia z wesela. My byliśmy w ostatnią sobotę posłuchać troche orkiestry. Podobała mi się naprawde, zwłaszcza to,że śpiewa i kobieta i facet. Kawałki, które grali też ok. Mam tylko nadzieję, że do przyszłego roku nie zmienią się. A co do sali, na poczatku nie była zupełnie w moim guście, ale kiedy zobaczyłam salę przystrojoną na czyjeś wesele, zrobiła na mnie wrażenie. Utwierdzacie mnie dziewczyny, że dobrze wyrbała. A npiszcie czy są pokrowce na krzesełka pary młodej bo kiedyś nie było, ale na zdjęciach Gabro widziałam już z pokrowcami. Pozdrawiam szczęśliwe mężatki ;)
_________________
Monia
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 9:57 pm   

są biale pokrowce na krzeslach mlodej pary
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 10:38 pm   

miska82 napisał/a:
Odnośnie zabierania jedzenia do domu, nam facet powiedział, że to co będą mogli wykorzystać w restauracji, co zostanie nie ruszone przez gości to on zabiera, ale my za to nie płacimy

Trochę trudno mi w to uwierzyć. Wychodziłoby na to, że ostateczne rozliczenie nastąpi po weselu i powinien wam odjąć od talerzyka za to, czego goście nie ruszyli.

I po czymś takim w życiu bym nie poszła do tej restauracji. Licho wie ile to stało na stołach zanim ostatecznie goście zdecydowali się tego nie ruszać. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 10:41 pm   

kryszka napisał/a:
I po czymś takim w życiu bym nie poszła do tej restauracji. Licho wie ile to stało na stołach zanim ostatecznie goście zdecydowali się tego nie ruszać. :wink:

zgadzam się z Tobą Kryszka. Chociaż z drugiej strony jadŁam w Dembskim (jeszcze na Obywatelskiej) i jedzenie mają naprawdę dobre :)
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 8:11 am   

Kryszka nie zrozumialas do konca.
Chodzi o to ze w rozliczeniu, nie zaplacisz za te dania które nie zostały fizycznie wydawane gosciom, kazdemu z osobna (bo ktoś np. nie chce barszczu czerwonego lub lodów). I nie placisz za napoje , ktore nie zostana otwarte. Jeszcze kawa i herbata sa liczone na ilosc wydanych sztuk.
A ze stolu co nie ostanie ruszone trzeba zaplacic i tak, ale mozna zabrac do domu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Czw Lip 05, 2007 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 8:48 am   

Nieszka - napisz proszę swoją ostatnią wypowiedź bardziej gramatycznie, bo jak na razie nic z tego nie rozumiem.

I powtórzę - ostateczne rozliczenie następuje po imprezie? ?e płaci się za kawę i herbatę dodatkowo to rozumiem, ale że nie płaci się na nie otwarte napoje to nie rozumiem.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 9:19 am   

Ostateczne rozliczenie jest po imprezie, przed imprezą płaci się za zakupy, które będą na weselu. Uważam, że nie płacenie za nieruszone rzeczy jest dobrym rozwiązaniem i wcale nie oznacza, że później ktoś je coś starego, czy leżącego przez całą noc na stole. Jak już napisała Nieszka, nie płaci się tylko za nieruszone, czyli nie ropakowane rzeczy, a nie za nieruszone leżące na stole. Ja uważam, że rozliczanie się po weselu z faktycznego zuzycia produktów jest dobrym rozwiązaniem, bo i tak jedzenia zostaje dużo, potem się je przez tydzień, albo się wyrzuca.
_________________
Monia
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 10:21 am   

No i wszystko jasne. Pierwsze słyszę o takim rozwiązaniu, zwłaszcza w restauracji.
Dla mnie to i tak trochę dziwne, ale jak komuś pasuje to czemu nie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 11:56 am   

To bardzo dobre rozwiązanie Kryszko.
Dembski przygotowuje więcej butelkowanych napojów - nigdy nie wiadomo, ile goście wypiją. Płaci się za te, które zostały otwarte i które pan Dembski liczy po całej imprezie.
Po co płacić za butelki nieotwarte, skoro można je bez problemu wykorzystać na innym przyjęciu lub w restauracji?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 6:16 pm   

Albo mieć na imprezy domowe. :lol: Napoje mnie nie zdziwiły tak jak te nieskosztowane dania.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Lip 05, 2007 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madziulka 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 4:27 pm   

my w ostatecznym rozliczeniu zapłaciliśmy około 600zł mniej, bo napoje nie wszystkie wypili :) no i 5 gości nawaliło więc nie liczone było za nich w sensie dań tj rosół, lody. Wesele naprawdę uważam za udane i organizatorów także.
 
 
Joe_Black 


Wiek: 43
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 12:00 pm   

A my zaplanowalismy weselu na tej sali na 13 września 2008. Pan Dembski wydał sie spoko gościem. Odpowiedział nam na wszystkie pytania i ogólnie same pozytywne wrażenia. Wystrój sali sliczny (bylismy oglądać w sobotę przed weselem - koło 18), nie wiem tylko jak z orkiestrą, ale skoro wszyscy ja zachwalacie, więc nie pozostaje mi nic innego jak iść w ciemno. Może ktos ma jakies nowe, aktualne doniesienia?

Pozdrawiam
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 12:12 pm   

Orkiestra naprawdę jest super :) Jeśli sami nie mogą grać, to organizuja zastępstwo.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 12:15 pm   

Joe black - poczytaj wątek Gabro tutaj .
Ona tam miała ostatnio wesele :)
_________________

 
 
 
Joe_Black 


Wiek: 43
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 12:26 pm   

No tak....nie mam wiecej pytań. Teraz to juz sie normalnie zakochałem w tej sali. Mam nadzieje, że nam zabawa równiez sie uda tak jak Gabro.

Dzieki za link ;)
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 12:39 pm   

Bawilam sie na tej sali w ostatnią sobotę :)
Z czystym sumieniem polecam :) Orkiestra bardzo fajna, a jedzenie pyszne :)
Jedyne na co nalezy zwrocic uwagę, to na obsługę, by żwiawiej krzątała sie przy stołach ;)
Generalnie sala na wielki plus! :)
_________________
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 2:50 pm   

U nas krzatali się aż miło :) Na poprawinach byli natomiast praktykanci z gastronomika i trzeba było mieć trochę więcej wyrozumiałości :)
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 3:47 pm   

jesli chodzi o Restauracja DEmbski ul.Górnicza 38/40-ceny na 2008 kształtują sie ok.170 zl z poprawinami ,bez stołuchłopskiego ,właścicel dokładnie nie potrafił okreslic jaka jest cena....powiedział...że w zależności od menu,jest przypisana orkiestra -3500 zł ,koleżanka była na weselu i była bardzo zadowolona:)
_________________
 
 
Joe_Black 


Wiek: 43
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:59 am   

co do orkiestry - chciałas chyba napisać 2500 zł (bo na taka kwote mamy podpisaną umowe). A ceny ..... nam pokazywał przykładowe menu, z którego wyszło (po odliczeniu orkiestry) cos koło 130 zł. I tak samo jest w naszej umowie. Wiadomo, że jeżeli ceny żywności znacznie wzrosna ... wtedy i my bedziemy wiecej płacic. Ale to jest mało prawdopodobne.
_________________
Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego - Ernesto Che Guevara
Ostatnio zmieniony przez Joe_Black Czw Wrz 06, 2007 12:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
JustBart 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 16, 2007 9:04 am   

My też będziemy mieć wesele w restauracji Dembski! Okolica może nie jest ciekawa ale w środku jest super! Mój mąż powiedział, że to będzie dla gości całkowite zaszkoczenie - pomyślą sobie gdzie oni nas przyprowadzili a dopiero jak wejdą do środka, to się dopiero zdziwią na duuuuuuży plus!! Pan Dembski to pełen profesjonalista! Idzie też na ustępstwa. Jak teściowa zadręczała nas prośbą o spytanie się pana Dembskiego czy może dać swoje grzyby na wesele (stara grzybiara), to powiedział, że jeśli żródło jest sprawdzone na 100% ( a jest i to na 200%), to nie ma problemu!Daje parze młodej samochód i stół wiejski gratis!Jedzenie jest przepyszne i jest go nie do przejedzenia! Bardzo gorąco go polecam.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:01 pm   

Byłam na weselu kuzynki w sali Pana Dembskiego ok. 1,5 roku temu. O ile z zewnątrz sala nie wyglada za ciekawie, to w środku jest bardzo ładnie. Obsługa była ok, jedzenie też smaczne, choć na poprawinach było go juz trochę mało. Stół wiejski był bardzo duży i naprawdę pieknie udekorowany.

Co do zespołu- faktycznie jest świetny, potrafił zabawić każdego.

Jeśli chodzi o ceny to wiem, ze kuzynka (a raczej jej rodzice) płacili za wesele i poprawiny 200 zł od osoby.
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 19, 2008 3:51 pm   

Witam
Czy ktoś z Was był może na sali u Dembskiego. Jak byłam jakiś czas temu mówił, że planuje remont wc dla facetów, żeby powiększyć. Wiecie może jak z dekoracją, bo chyba teraz na święta zaczynają się już śluby, ciekawa jestem czy coś się zmieniło, jaki kolor ma dekoracja i czy są balony czy materiały.
[url=http://www.waszslub.pl][/url
_________________
Monia
 
 
 
JustBart 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:52 am   

My mamy wesele u Pana Dembskiego 10.05.2008. Byliśmy w sobotę posłuchać orkiestry i trochę widzieliśmy dekorację. Są balony i ładne białe obrusy. Jak wchodzisz na salę, to po lewej stronie są wygodne kanapy do siadania w przerwach. Obok nich jest stolik, gdzie jest ciasto i np. wino (lub inny alkohol, który przyniesiesz oprócz wódki). Po prawej stronie jest beczka z piwem a za nią stół wiejski. Naprawdę bardzo nam się podobało.
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 8:07 pm   

Będę czekać na wieści po waszym weselu. Mam nadfzieje, że napiszecie wrażenia. Trochę się stresuję czy wszystko będzie dobrze z salą, czy nie będzie za ciasno (ok 100 osób) i w ogóle czy wszystko będzie ok, więc wasze opinie będą napewno bardzo przydatne.

Do naszego ślubu pozostały trochę ponad 4 miesiące!!
_________________
Monia
 
 
 
JustBart 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:25 pm   

Nie martw się . :) Sala u Pana Dembskiego jest bardzo duża - na 200 osób- więc spokojnie ok 100 osób się zmieści. :razz: Teraz (w sobotę 26.04) znów idziemy na wesele do Pana Dembskiego spotkać się z orkiestrą, to zdam kolejną relację. Niczym się nie martw. Pan Dembski idzie na wszelkie ustępstwa i orkiestra też. ?wietnie grają i bawią gości.
 
 
Kairo 

Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 10:10 am   

Witam :)
My mamy wesele u Dembskiego w przyszłym roku (2009). Sala jest ładna, przestronna. Niestety okolica jest okropna :? Co do samego Pana Dembskiego, to musze powiedzieć, że byłam zawiedziona po rozmowie z nim. Tak wiele można było przeczytać o jego profesjonaliźmie, a ja spotkałam się z czymś zupełnie odwrotnym. W trakcie podpisywania umowy odebrał ze 4 telefony, miał problemy z wysłowieniem się, nie zgodził się na na rezygnację z jego orkiestry, a na sam koniec odebrał kolejny telefon i wyszedł. :evil: siedzieliśmy chwilę i czekaliśmy aż ktoś nam wyjaśni co się dzieje. Po chwili przyszedł chyba syn Dembskiego i dokończył wszystkie formalności. To wszystko nie zrobiło na nas najlepszego wrażenia.
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 7:03 pm   

Mam nadzieję, że zachwalany profesjonalizm Pana Dembskiego nie uległ zmianie. My mamy za 4 miesiące u niego ślub i mam nadzieje, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Rzeczywiście nie bardzo chce, aby zmieniać orkiestre na swoją, ale podobno jego zespół jest świetny. Raz słyszałam kawałek ich wesela i podobało mi się. Znajomi, którzy byli na weselu u p. Dembskiego potwierdzili moje zdanie co do orkiestry. Mam nadzieję, że sytuacja, w której postawił Was właściciel była jednorazowa i spowodwana czymś rzeczywiście ważnym, skoro zostawił was samych w pokoju.



_________________
Monia
 
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 12:33 pm   

W sobotę bawiłam się jako gość na weselu u Dembskich i mogę powiedzieć, że jedzonko było bardzo smaczne i ładnie podane.
Orkiestra grała naprawdę świetnie. Ogólnie wrażenie z wesela raczej pozytywne choć oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, tym bardziej gdy człowiek zwraca uwagę na każdy detal, pod kątem przygotowań do własnego wesela ;)
Mnie osoboiście przeszkadzało to, że orkiestra robiła bardzo długie przerwy między kolejnymi wejściami i grała krótko. To powodowało, że ludzie w przewach rozchodzili się do stołów, na papierosa itd itp. Potem, gdy orkiestra znowu zaczynała grać, chwilę trwało zanim wszyscy znów się zeszli na parkiet, a tu zaraz znowu przerwa. Myślę, że te długie przerwy zadecydowały o tym, że goście dość wcześnie rozeszli się do domów. Piszę o tym, bo być może jest możliwość jakiegoś dogadania się z zespołem w tym zakresie.

[ Dodano: Pon Lip 07, 2008 12:38 pm ]
A, no i na mnus to fatalne podwórko ale a tym to już nic się chybanie zrobi :?
_________________
krzysiaa
 
 
Hajduczek07 


Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:25 pm   

Jestem prawie już miesiąc po weselu (i to własnym :) ) w Restauracji Dembski i jestem zachwycona. Goście również byli bardzo zadowoleni i nie były to tylko grzecznościowe opinie. Sama sala jest bardzo ładna, choć z zewnątrz nie robi takiego wrażenia. Jedzenia było bardzo dużo, które było również bardzo smaczne, więc nikt nie miał prawa wyjść głodny. Dodatkowo był zorganizowany stół wiejski, który był gratis jak również samochód dla Młodej Pary. Tort również był przepyszny i dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam, choć ta kwestia nie była zanadto omawiana. Niczego nikomu nie zabrakło, a obsługa była bardzo sprawna.
Orkiestra jest tam przypisana do sali, a to rozwiązanie bardzo nam się podobało, ponieważ nie musieliśmy się martwić o ich obsługę. Wcześniej nie słyszeliśmy jak grają, nie mieliśmy również koncepcji, co do prowadzenia wesela. Zdaliśmy się na ich doświadczenie, a oni spisali się na medal i pamiętali o drobiazgach, na których nam zależało. Grali po prostu rewelacyjnie! Pan Paweł znakomicie prowadził zabawę i nie miał żadnych problemów z poderwaniem gości do tańca. Przerwy nie były może krótkie, ale przecież każdy ma prawo chwile odsapnąć i coś zjeść. W tym czasie puszczane były nagrania z płyty, lekko przyciszone, co nastrajało do konsumpcji:)
Ostatni zaproszeni wyszli ok. 5 rano, więc uważam że wesele trwało wystarczająco długo.
Chętnie wybiorę się tam jeszcze raz, np. przy okazji Sylwestra :)
 
 
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:02 am   

Czy znacie może jakieś ceny na 2009 rok. Ja już nie wiem mam wesele w sierpniu tego roku w restauracji Dembski i ceny mam około 130-140zł za osobę bez poprawin.
Znajoma mojego M. robi wesele w tym samym lokalu w maju i Pan Dembski powiedział jej 150-160zł za osobę bez poprawin. :( Nie wiem dzwoniłam do niego ale powiedział mi że ona ma wyższą cenę bo będzie zimniej i być może więcej dań na ciepło będzie mieć. Nie wiem jak poda mi za osobę 160-200zł to chyba ograniczę liczbę gości :(
_________________
 
 
Kairo 

Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:35 am   

Też się tym martwię od jakiegoś czasu. Nam Dembski powiedział 130-150.
 
 
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:43 am   

Kairo mam pytanie kiedy Ty masz wesele??
_________________
 
 
Kairo 

Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:27 pm   

accik 18 lipiec 2009
 
 
paulposz 

Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 9:33 am   

Nam podał cenę 130-150 i tak mamy wpisane na umowie. Oczywiście jest możliwość niewielkiej zmiany ceny bo koszty życia codziennego idą w górę. Ale to to chyba większość restauracji sobie zastrzega :) . Myślę, że nie będzie źle. Ja jestem pozytywnie nastawiona. I już niedługo przetestuję to na sobie :)
_________________
 
 
Ewulusek 

Wiek: 43
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 12:40 am   dembski/górnicza

Drodzy Narzeczeni...serdecznie chcielibyśmy polecic wam salę u Dembskiego..okolica nie jest za urokliwa..jak sie wjeżdża to jak do starych magazynów...ale sala jest super, orkiestra (przypisana do sali) BOMBA ...od wczoraj jestem małżonką i wesele trwało do 6 rano ..wszyscy są zadowoleni a koszty nie były duże (70 osób)...pan Dembski doradzi, kelnerzy super się sprawują, orkiestra wie jak rozbawić największych ponuraków..pracowałam kiedyś w tej branży więc wiem jak czasem wygladaja takie imprezy...polecam ja wszystkim serdecznie

edit: przeniosłam post do własciwego watku, na przyszłość przed założeniem nowego tematu prosze skorzystać z wyszukiwarki i sprawdzić, czy nie było takiego juz na Forum.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 11, 2009 8:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pętelka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 5:14 pm   

Witam, w odróżnieniu od poprzedniczki ja nie byłam zachwycona tą salą ani niczym co było z nią związane. Faktycznie okolica gorzej niż nieciekawa, strach w nocy tamtędy chodzić. Sala to nic specjalnego, zwykła niczym szczególnym się nie wyróżniająca, dość mała. na stołach było prawie pusto i wyróżniały się tylko butelki z napojami. Jednak najgorsza z tego wszystkiego była orkiestra. Totalna katastrofa. nie mieli zbyt szerokiego repertuary, fakt ze państwo młodzi zażyczyli sobie żeby orkiestra nie grała utworów typu disco polo czy jakichś biesiadnych. Więc grali jakieś takie utwory przy których ciężko się na weselu bawić. Ale chociaż żeby jeszcze grali!!! A tu człowiek wyskoczył na parkiet, a orkiestra z 2-3 utwory zagrała i "a teraz idziemy na jednego..." i tak było całe wesele, nawet się nie można było zgrzać do tańca. Podczas przerw tez nie grali, tylko zniknęli gdzieś za kotarą albo poszli sobie piwa nalać, dobrze ze młodzi dali im płyty które grały podczas przerw, które były co chwila. Podczas oczepin, które były kolejnym nieporozumieniem , nawet nie potrafili przygrać osobie która zabrała bucik Panny Młodej i próbowała zaśpiewać " Panie Młody nie bądź Felek, wykup żonie pantofelek..." a orkiestra stała i milczała. Takie są moje z grubsza wrażenia z pobytu tam na weselu.
Ale Młodym się podobało to najważniejsze. Każdy ma prawo do własnego gustu.
Pozdrawiam
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 13, 2009 9:23 am   

pętelka83 napisał/a:
fakt ze państwo młodzi zażyczyli sobie żeby orkiestra nie grała utworów typu disco polo czy jakichś biesiadnych. Więc grali jakieś takie utwory przy których ciężko się na weselu bawić.


Co do doboru repertuaru, to sama piszesz, że było to uzgodnione z Młodymi, więc nie mozna oceniać orkiestry za to CO grali, najwyżej za to JAK grali :)
_________________

 
 
 
Maandi 

Wiek: 43
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 11:39 pm   

Witam wszystkich
Ja mam wesele u restauracji Dembski 11 lipca br i pojechałam tam dzisiaj aby obejrzeć sale juz przygotowaną. Byłam razem z narzeczonym mile zaskoczeni, bo wczesniej widziałam sale ta na płytach moich znajomych i zawsze mi przeszkadzały te brązowe krzesła, a teraz pojawiły sie na nich pokrowce i od razu dodaje to lepszego uroku. stoły tez świetnie przybrane.
Miałam tez okazję rozmawiać z głownodowodzącym orkiestry, bardzo fajny człowiek, konkretny z doświadczeniem i można sie spokojnie dogadać a jezeli czegos sie nie wie doradzi.Podobnie sam pan Dembski. obsługa badzo miła, moznabylo przejśc sie po całej sali, o wszytsko zapytac i na wszytsko dostało sie odpowiedz.
Także mysle, że spokojnie polecam salę.
Co do konkretów ile za osobe to jeszcze do końca nie wiemy bo bedziemy to ustalać dwa tygodnie przed, ale jak mam w umowe napisane w granicach 160zł.
Więcej szczegółów podam w pózniejszym terminie.
Pozdr
_________________
Do naszego ślubu zostało 29 dni:)))
 
 
paulposz 

Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 8:49 am   

Dzisiaj idziemy ustalać jedzonko więc pewnie jutro coś napiszę :) Widziałam menu osób które miały ze trzy tygodnie temu wesele i wyszło im mniej więcej 140 zł za osobe przy czterech posiłakch ciepłych. Także myśle że cena ok :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl