Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja "DEMBSKI"
Autor Wiadomość
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 7:56 pm   Restauracja "DEMBSKI"

Polecam salę "Dembski" na Obywatelskiej 102. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, tort w cenie imprezy, super orkiestra przypisana do sali, samochód od właściciela do dyspozycji młodych, stół biesiadny gratis.

edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 9:11 pm   Dembscy

ile z was widzialo ta sale?????

napiszcie jakie sa wasze opinie i odczucia!!!

strona jest podana w odpowiednim poscie
_________________

 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 03, 2004 12:35 pm   

Mialam z Ice'm wlasnie tam wesele. Bylismy baaaaardzo zadowolenie. Wiele bonusow, super orkiestra, pyszne jedzonko i wspanialy tort. Inny sposob rozliczania - dopiero po imprezie placisz ostatnia czesc. Rozliczasz sie z faktycznych kosztow. Polecam
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Lut 03, 2004 12:51 pm   

laurena napisał/a:
Inny sposob rozliczania - dopiero po imprezie placisz ostatnia czesc. Rozliczasz sie z faktycznych kosztow.

:zdziwko:
To jest chyba normalny sposób rozliczania - my tak płaciliśmy i wszyscy którzy mówili mi o swoich weselach.
_________________
 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 03, 2004 12:55 pm   

No wlasnie nie jest to tradycyjny rodzaj rozliczania. Zazwyczaj jest tak, ze placisz iles tam zlotych od osoby. A tutaj bylo tak, ze po weselu policzono ile czego zeszlo, i za to placilismy( mam na mysli rzeczy, ktore mozna rozliczyc np. nie otwarte napoje..., wiadomo, ze mieso jesli zostalo postawione na stol i nawet nie zeszlo nie jest w rozliczeniu).
_________________
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 12:05 pm   

Laureno mam pytanie co do sali

czy w zwiazku z tym ze placiliscie za to co zjedli i wypili goscie, a za reszte nie
to znakiem tego ze nie zabieraliscie ze soba do domu jedzenia ktore zostalo na stolach????!!

Moja siostra placi od odsoby i zabiera ze soba wszystko co sie zostanie.

Wytlumacz mi to prosze.
Aha i ile Was srednio wynioslo jesli mozna wiedziec???
I czy ustalaliscie wczesniej z wlascicielem, ze chcecie miec wesele do okreslonej kwoty, zeby pozniej sie nie okazalo ze placicie drozej???

I ostatnie pytanie : orkiestra -ile osob, jakie instrumenty, czy jest wokalistka no i jaka jest cena ?? ?

czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz :wink:
_________________

 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 12:57 pm   

Jedzenie ktore zostalo na stolach zabralismy ze soba do domu ( pomijajac oczywiscie wedliny ktore po calej nocy na stole raczej nie nadawaly sie do niczego) ale np. schab w galarecie , jakies szynki w kawalkach, udka faszerowane ... no i oczywiscie caly alkohol jaki zostal ( ale inaaczej byc nie moglo - kupowalismy we wlasnym zakresi ). Generalnie nie policzyl nam za to co byl w stanie wykorzystac podczas kolejnej imprezy a reszte zabieralismy ze soba.

Rozmowa co do kosztow wygladala tak ze jakies 8 miesiecy przed weselem bylismy u niego w biurze ustalic co i za ile chcemy. Dembski przedstawil nam jakies przykladowe menu i powiedzial ile wychodzi wtedy za osobe a my wywalalismy z tego menu co nam nie pasuje lub zamienialismy na cos innego. Po tej operacji zobaczylismy jakie beda koszty i wprowadzilismy takie zmiany aby koszt za osobe spadl do kwoty na ktora bylismy przygotowani czyli okolo 120 PLN.

Jedna wazna rzecz .... orkiestra jest placona oddzielnie !! !!!! ale nie ruszaja niczego z Waszych stołów. Na menu jako ostania pozycja wystepuje orkiestra. Sama orkiestra to bylo jakies 2000 PLN. Z tego co pamietam to jest to zespol 4 osobowy. Jeden pan na gitarze ( prowadzi on rowniez zabawe ), drugi pan na gitarze lub klawiszach, trzeci pan na perkusji i wokalistka ktora od czasu do czasu pobrzekuje na tamburynie ... jedno musze przyznac ... ma swietny glos i potrafi zaspiweac chyba Wszystko :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 1:13 pm   

Czyli w sumie też nie wyszło u Was najtaniej.
My płaciliśmy 125 zł od osoby, no i za zespół (4 osoby: 2 kobiety, 2 mężczyzn) zapłaciliśmy 400 zł mniej niż Wy.
Dodam, że obsługa w "Savoyu" była super (już o tym pisałam) - np. jedzenie, które zostało, sami ładnie nam popakowali.
_________________
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 8:20 pm   

U nas tez wszystko popakowali a do samego jedzonka i obslugi tez nie moge miec zadnych zastrzezen :) Szczerze polecam.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 9:36 pm   

Dzieki az odpowiedz
ja i R. bylismy ostatnio u Dembskich, ale niestety pojechali na imprezke i nie moglismy obejrzec sali w real

jednak bardzo nam sie podoba sala ze zdjec na ich stronie , no i oczywiscie ze zdjec slubnych Ice i Laureny

dzieki wielkie
_________________

 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 10:53 pm   

Wiadomosc z ostatniej chwili ... Demski jest aktualnie w trakcie pewnych zmian w dzialaniu firmy ( zmiany cywilno - prawne ) i nie wiem jak beda wygladaly najblizsze imprezy oraz rezerwacja miejsc na przyszlosc ... mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i uslugi jak do tej pory pozostana na bardzo wysokim poziomie :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2004 12:38 am   

I na wszelki wypadek pamiętajcie, że ta restauracja znajduje się na terenie już upadłej "Rusałki".
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 9:57 pm   

Zgadza sie i dlatego zmiany o ktorych mowi Ice. Dotycza one wykupienia przez Dembskiego terenu na ktorym jest restauracja, wiec ewentualne zmiany beda tylko na korzysc, bo nie bedzie on juz wtedy od nikogo zalezny. :P Poza tym bardzo duzo dziewczyn obecnych na naszym weselu powiedzialo, ze swoje wesele beda mialy tylko u dembskiego wiec nie pozwolimy mu zniknac z rynku :P
_________________
 
 
 
Paula 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 6
Wysłany: Sob Lut 07, 2004 4:54 pm   

Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam zarezerwowany termin 26 czerwiec w tej restauracji i nie będę z niego korzystać. Może komuś się przyda.
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2004 5:24 pm   

Paulo zrezygnowalas z rej restauracji dla innej??
_________________

 
 
Paula 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 6
Wysłany: Nie Lut 08, 2004 11:04 pm   

Zrezygnowałam na rzecz Wodnika i dziś zapłaciłam już zaliczkę.
Uwaga: rezerwacja jest tylko do 14 więc jeśli kogoś to interesuje to trzeba się szybko zdecydować.
 
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 11:05 pm   

Bardzo sie ciesze z pochlebnych opinii o tej sali, bo my tez ja zarezerwowalismy.

Pozdrawiam,
Ania
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 12:39 am   

Dembski, jest super miałam ta,m studniówke, rodzinka bawi sie tam na sylwestrach, maja super orkiestre i jedzenie i wogóle wszystko jest super, tak mi sie tam podobało ale mój termin był duzo wczesniej tam zaklepany. Ten pan ma dobrą renome przez wiele lat prowadził catering w łódzkiej filmówce! super wybór, bedziesz zadowolona :graba:
Solaris też słyszałam ze jest fajnie, i bardzo ładnie, goście sa najedzeni! nowoczesna sala!
_________________

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 12:56 pm   

Już po weselu mogę polecić z czystym sumieniem restaurację Dembskiego. Jedzenie było pyszne, pięknie udekorowane stoły, orkiestra grała świetnie jak również zabawiała bardzo fajnie gości. Ogólnie pełny profesjonalizm! :D Mieliśmy jako jedni z ostatnich na Obywatelskiej wesele, Dembski znalazł inną lokalizację chyba na ul. Górniczej. Podobno sala ciut mniejsza, ale ładniejsza.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 9:21 pm   

Mika napisał/a:
Już po weselu mogę polecić z czystym sumieniem restaurację Dembskiego. Jedzenie było pyszne, pięknie udekorowane stoły, orkiestra grała świetnie jak również zabawiała bardzo fajnie gości. Ogólnie pełny profesjonalizm! :D Mieliśmy jako jedni z ostatnich na Obywatelskiej wesele, Dembski znalazł inną lokalizację chyba na ul. Górniczej. Podobno sala ciut mniejsza, ale ładniejsza.


I dobrze, bo otoczenie na Obywatelskiej to tak średnio zachęcające było. :mrgreen:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 6:32 am   

My akurat do położenia restauracji nie mieliśmy zastrzeżeń, może dlatego, że dobrze znamy tamte rejony, poza tym wnętrze dla mnie się bardziej liczyło.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
*ZARA* 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:09 pm   

HEJKA!!!

Czy ktos byl na nowej sali Dembskiego na ul. Górniczej?
Czytalam wasze opinie o jego sali na Obywatelskiej, sama tez bylam tam na jednym weselu i bylo bardzo fajnie ale jestem ciekawa jak to wyglada w nowej lokalizacji.
Bede wdzieczna za wszelkie opinie :!:

Pozdrawiam serdecznie :D
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 7:43 pm   

Witam. Chcialam poprosic o jakiegos linka odnosnie tej sali, jak rowniez zdjecia i kontakt. Jak nie tutaj to na maila.
Pozdrawiam.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 8:53 pm   

http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976

Tu znajdziesz adresy wszystkich sal :)
_________________

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 1:18 pm   

*ZARA* napisał/a:
HEJKA!!!

Czy ktos byl na nowej sali Dembskiego na ul. Górniczej?

Bede wdzieczna za wszelkie opinie :!:

Pozdrawiam serdecznie :D


Ja bylam ... Nie wybralam tej sali...
Lokalizacja? hmm widzialam gorsze... np dajana obok manufaktury.
Okolica nieciekawa ale za to jest wjazd na ogrodzony teren i nie trzeba sie martwic o to gdzie zaparkują goscie...
W koncu liczy sie sala chyba a nie to co jest przed nią?
Na sali nie podobalo mi sie ze po jednej stronie wzdluz calej sciany staly rozne bibeloty...jakies akwarium z rybkami. jakies stare radia i suszone cos tam...ale np moja kolezanka jest tą sala zachwycona i 25.08.07 bede sie tam bawila na jej weselu :)
Także rzecz gustu. Ogolnie sala w dniu wesela na pewno jest ladne przybrana i prezentuje sie ciekawie. Najlepiej samemu pojechac zoabczyc i to w dniu jakiegos innego wesela. Wtedy zobaczysz jak wygladaja stoly i dekoracja, czy nie ma flakow balonow jak np w arkadii na lodowej!

pozdraiwam
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 23, 2007 12:30 pm   

Czy ktos moze byl ostatnio od grudnia 2006 na weselu u Dembskich? to poprosze o spostrzerzenia. A jezeli ktos bedzie tam sie bawil od teraz do czerwca to czekam na uwagi, poniewaz sama bede miec tam wesele w czerwcu i chcialabym wiedziec na co trzeba u Dembskiego zwrocic uwage.;
 
 
karwanki 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 11:35 am   

mnie przeraża tylko oltrafiolet u Demskiego...:/ Będe miała sukienke ecru i boje się, że strasznie to będzie wyglądało, więc wkrótce jadę do niego usatlić szczegóły i kategorycznie zabronić włączani aultrafioletu na moim weselu:)

[ Dodano: Sro Lut 28, 2007 11:37 am ]
*"ultrafiolet"
poza tym nie podoba mi sie wiązanie kieliszków Młodych- są tak ciasno związane, ze nie można sie napić równocześńie i nie wspomnę o rzucaniu...mojej koleżance(Pannie Młodej) prawie spadł na głowę
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 9:34 pm   

karwanki, a co z dekoracja sali pozostajesz przy tym co Dembski proponuje (niebiesko-biale baloniki) czy bedziesz robic swoja dekoracje?
Jak bedziesz po rozmowie z Dembskim , napisz jak bylo
_________________
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 10:44 pm   

Sala u Dembskiego była piewrsza którą oglądaliśmy. Ostateczni się na nią nie zdecydowaliśmy, ale słyszałam że mają bardzo dobre jedzenie i obsługę. Myślę więc, że możesz spać spokojnie.
 
 
karwanki 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 03, 2007 8:14 am   

Szczerze, to dekoracja mi się wcale nie podoba, ale nie wiem czy jest możliwość jej zmiany, bo kelnerzy mają nawet uniformy dobrane do nakryć stołowych. Obawiam się, że jak zaczne kombinować, to wyjdzie strasznie pstrokato, a to chyba byloby nawet gorsze od tej "niebieskości"

[ Dodano: Sob Mar 03, 2007 8:16 am ]
aha, jedyne cio na razie wymyśliłam z dekoracją: po prostu dołożę trochę balonów pod kolor mojej wiązanki i podobne kolory będa miały zawieszki na butelki (nie będzie naklejek) :eek:
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 11:06 pm   

Czy ktoś jeszcze może na temat tej sali i jedzonka tam dostępnego napisać, bo mam tą sale zarezerowoaną i jestem ciekawa Waszych opini. moze toś miał osatnio tam jakąś okazje być, na co akurat na tej sali warto zwrócić uwagę??

Pozdrawiam
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 5:11 pm   

Mamutka, jak dawno bylas tam ostatni raz? Bo jestem ciekawa czy zmienil sie wystroj, czy wciaz jest niebiesko-bialy?
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 11:32 am   

wystroj nadal niebiesko-bialy
ja licze tylko na to ze na wesele balony beda dmuchiwane, a nie ze beda takie flaczki wisiec.

[ Dodano: Sro Mar 14, 2007 11:33 am ]
a jak hawwa, wyglada sprawa u Ciebie z orkiestra?
_________________
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 12:24 pm   

Ostatnio to byłam tam .... chyab w listopadzie lub jeszcze wczesniej ... tak z tego co kojarze to bylo niebiesko :mrgreen: .... ale balony szczegolnie nie byly dla mnie najwazniejsze... ale jak teraz bede ... prawdopodobnie w przeciagu najblizszego miesiaca to szczegolnie im sie przyjrze :wink:

Ale jeżeli cos wiecie na temat tej sali lub byłyście osatnio tam na weselu to napiszcie co wam oprócz balonów rzuciło sie w oczy na co warto zapytać lub przypilnować ??

Pozdrawiam ;)

[ Dodano: Sro Mar 14, 2007 12:32 pm ]
Nieszka to Ty masz tydzień po mnie weselicho u Dembskiego .... 8)
Mam nadzieje ze moi weselnicy nie rozniosą sali :wink: hehe

a co generalnie sądzisz o sali i Panu Dembskim ??
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 3:43 pm   

Mamutka, sala jest calkiem przyzwoita, chociaz na kolana to ona mnie nie rzucila. A sam Dembski jest w porzadku, po tych niedomowieniach z orkiestra, sprawe zalatwilismy jak nalezy i on sam staral sie nam pomoc w szukaniu orkiestry.

Mamutka a u ciebie bedzie zespół od Dembskiego czy sami sobie szukaliscie ?

Na ile osob robicie wesele i w jakiej kwocie chcecie sie zamknac za talerzyk?
_________________
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 9:41 am   

Sala mnie satysfakcjonuje .... tylko okolica nie tzn. wymarzyłam saobie troche bardziej zieloną okolice niż betonowy chodnik :kwasny: no ale jakoś to zniosę :)

Facet zrobił na mnie miłe wrażenie .... i satysfakcjonuje mnie to że wszystko co się da jest juz w sali załatwione... to ułatwia :P

Tylko powiem Ci ze z tą orkiestra mnie zaniepokoiłaś, bo jak On mi mówił to że orkiestra jest przypisana do sali i jak chce inaczej to muszę mu powiedzić i dać znać a, że orkiestra już jest w pakiecie!! (oczywiście płace za nich osobno) Ale ze okrestra jest w sali i juz!! Wiec musze zadzwonić dziś do niego :) heheh

Bo niewyobrażam sobie teraz szukać orkiestry!! Nawet mi to przez myśl niechce przejść i przyprawia mnie o zawał serca!!

Wesele ma być na oki 110-130 osób jeszcze nie wiem ile wyjdzie, ile osób potwierdzi przybycie... a w zasadzie niewiem ile chcemy dać za talerzyk nie zastanawiałam się nad tym, mamy na ten cel ok 20-22 TPLN zarezerwowane (na cały pakiet Dembskiego).

A u Was ile będzie osób?? ile przewidujecie za talerzyk... a macie poprawiny?? My mamy poprawiny:)
Ostatnio zmieniony przez Mamutka Czw Mar 15, 2007 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 3:14 pm   

my jak chcielismy wziac od orkiestry materialy do przesluchania to wtedy wyszlo ze Muzyk z zespolu powiedzial (rozmowa telefoniczne) ze informowali Dembskiego ze termin 23 maja zajety. No ale juz mamy inny zespol.

U nas bedzie 60 osob i bez poprawim.
za talerzyk mysle ze wyjdzie 130zl
_________________
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:57 pm   

Nieszka, u nas niestety z orkiestra nic sie nie ruszylo. Poczekam az przyjedziemy do Polski w maju i wtedy skontaktuje sie z orkiestra apropos jakis ustalen. Na umowie mam napisane, ze orkiestra razem z sala, wiec chyba nie powinno byc zadnych niespodzianek :?

A co do samego Pana Dembskiego to uwazam ze jest profesjonalista, zostal nam polecony przez znajomych, ktorzy jakies 3 lata temu robili u niego wesele. Uwazam, ze skoro na codzien (nie tylko w trakcie wesel) zajmuje sie cateringiem to wie jak wszystko zorganizowac. Poza tym nie robil zadnych problemow z tym, zeby sie kontaktowac droga mejlowa lub telefoniczna. Uwierzcie mi, ze przy zalatwianiu wszystkiego na odleglosc to bardzo wazne, a tylko nieliczni wlasciciele sal uznawali taka droge.
_________________
Ostatnio zmieniony przez hawwa Pią Mar 16, 2007 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 10:20 pm   

to racja ... też go odebrałam jako profesjonalistę :)
Ostatnio zmieniony przez Mamutka Nie Mar 18, 2007 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 12:23 pm   

Mamutka, musisz przetrzec nam szlak, bo Ty pierwsza wychodzisz za maz, tak wiec jak bedziesz odwiedzac Dembskiego to daj znac, jakie innowacje wprowadzasz
_________________
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 9:52 pm   

oki, mysle ze po świetach jakies 2-3 tygodnie bede miec z nim kontakt ... i dogadam szczegoly ... kiedy i co jak ma być i kiedy mam sie z nim kontaktowac :)

:mrgreen: w zasadzie to już bym chciała, ale za wczesnie lubię odrazu coś załatwić co jest do załatwienie... pozatym jest tyle rzeczy do zrobienia na sam koniec .... wrrrr

a jak u Was wygląda sprawa papierków urzędowych ?? bo ja tego nie znaszę ... ale jestem na dobrej drodze ... nareszcie :P
_________________
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 11:33 am   

U mnie papierki jeszcze nie ruszone, jeszcze za wczesnie. Daj znac koniecznie o postepach, bedziemy Cie molestowac pytaniami :hyhy: :hyhy:
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 1:02 pm   

my narazie zaproszenia rozwozimy i wyslyam, USC to w maju dopiero.

Co do sali to mam pytanko , dziewczyny nie wiecie jak wyglada sprawa sokow. Czy stoja w kartonach czy sa przelewane do dzbankow?
_________________
 
 
hawwa 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Łódź i...
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 3:45 pm   

Szczerze mowiac to nie wiem, choc wydaje mi sie, ze gdy bylismy na sali tuz przed czyims weselem, soki byly w kartonach, ale pewna nie jestem :hmmm:
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:21 pm   

bo lepiej gdyby byly w dzbankach, no chyba ze to beda soki Fortuny czy tez Tymbarku z nakretka, bo inne opakowania sa nieporeczne.
_________________
 
 
Mamutka 


Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: Karolew
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 4:56 pm   

Ja nie wiem jak śa soki ... ale w kartonkach to chyba przesada są nie poręczne i mogą sie wylewać !!

ja już kończe papierki ... bo mało jest czasu a zawsze są jakieś ważne inne sprawy ... w piątek góra w sobotę odbieram zaproszenia :mrgreen:

i mam mdłości na myśl rozwożeniu tych zaproszeń !! wolałabym je pocztą rozesłać !! :kwasny:
_________________
 
 
Madziulka 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 4:03 pm   

My też tam mamy wesele, na koniec czerwca. Moja siostra miała u Dembskiego wesele 3 lata temu jeszcze na Obywatelskiej, wszyscy byli bardzo zadowoleni, orkiestra była extra, wszystko super. Orkiestra nadal jest ta sama, 5-cio osobowa, wiec powinno byc ok. Jedyne co nam sie nie podobało to oczepiny, były bez jajec, to na pewno zmienimy. Zastanawiam sie tylko czy jest potrzeba jechania do nich wczesniej, czy mamy jechac na pocz czerwca ustalic menu. Wracając do samej sali to mnie się w srodku bardzo podoba, no ale jej otoczenie jest paskudne, ale w końcu ludzie będą się bawić w środku a nie na zewnątrz więc... :)
 
 
karwanki 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 4:35 pm   

Nieszka, ale mnie nastraszyłaś z tą orkiestrą!! zadzowniłam do p.Pawła i na szczęście u mniet to właśnie oni grają, ufff:) Ale zapo,mniałm zapytać ile w końcu mam im zapłacić...ale cóż, w umowie mam 2000zł, więc przy tym będę obstawać:)
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 3:14 pm   

no ja tez mialam miec te orkiestre, ale jak juz pisalam orkiestra powiedziala ze oni ten termin maja zajety i nie beda grac na moim weselu. A o cene to Ty lepiej dopytaj, zeby nie bylo niespodzianek.
Juz mam inny zespol wiec bez problemu .. :-)

[ Dodano: Sro Kwi 11, 2007 12:16 pm ]
dziewczyny jak sie umowilyscie z Dembskim co do samochodu dla mlodej pary, czy jedzie on do mlodego, mlodej, fotografa, kosciola no i na sale. A czy powrot nad ranem jest Dembskiego samochodem czy wlasnym?
_________________
 
 
miska82 

Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:51 pm   

Hej
Często siedzę na forum i czytam Wasze opinie o salach i tych całych przygotowaniach przedślubnych. Dzisiaj byłam u Dembskiego zobaczyć drugie wesele w tym roku. Sala przed imprezą spodobała mi się, chociaż wcześniej byłam nastawiona na nią na nie. Moja mama mnie namówiła, że pojechać zobaczyć jak jest przystrojona przed imprezą. Na mnie zrobiła wrażenie. Podoibał mi się stół wiejski i stół z alkoholami, na wejście jest bomba. Podpisaliśmy dzisiaj umowę. Największe obawy mam co do orkiestry, bo widze że czasami sa z nią niespodzianki. May ammy wesele 6.09.08 Za jakiś czas pewnie zadzwonię do nich i się dogadam czy mają mój temin wolny. W tym roku balony są w kolorach białym i zółtym i wyglądają o wiele lepiej niż te niebieskie z tamtego roku.
_________________
Monia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl