Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FRUCTIS
Autor Wiadomość
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
  Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 5:20 pm   FRUCTIS

:wink: Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś zna zespół FRUCTIS? Wiem tylko tyle, że składa się z 3 panów i nic poza tym. Więc jeśli ktoś zna ten zespół to proszę o jakieś informacje na jego temat.Z góry dziękuję.
:P pozdrawiam wszystkich :P



czesc.
mam płytkę tego zespołu, obejrzałam ją razem z moim Arciem i no cóż- powiem tak- nie jest zły ale na płycie mało przedstawione jest co "proponuje zespół".
Jest tam kilka piosenek: szybkich i wolniejszych, ale nie ma żadnych konkursów ani żadnych zabaw- tylko same piosenki.poza tym nie jestem pewna na czym tak naprawdę gra ten zespół ( nie widać tego na nagraniu) a kiedy dzwoniłam do pana z zespołu powiedział przed pożyczeniem płytki, że wszystko jest tam przedstawione.
Zespół składa się z dwóch panów i babeczki.no i nie są jakoś tak bardzo drodzy.
mamy zatem z miśkiem do przemyślenia i przedyskutowania sprawę tego zespołu.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Lut 09, 2008 3:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dudus 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: lódz
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 1:47 pm   Zespól

Witam my z Marta sie zdecydowalismy na ten zespol.Musze powiedziec ze kontakt bardzo dobry materialy obszerne wszystko oki .bardzo mila wspolpraca.U nas zagraja na weselu i poprawinach i jestesmy przekonani ze wszystko bedzie super pozdrawiam polecam ( POZDRAWIAMY TEZ NASZ ZESPOL) 26.07.2008r
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 8:39 am   

dudus, witaj na Forum, zapraszamy do działu Powitań.
Jednocześnie przypominam, że jakakolwiek reklama, bądź kryptoreklama, jest na Forum ZABRONIONA. Wszelkie namiary (adresy mailowe, nr tel) podajemy wyłącznie na priv i wyłącznie na prośbę osób zainteresowanych.
Pozdrawiam
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl