Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BAROCCO
Autor Wiadomość
maryyy 

Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 8:43 pm   BAROCCO

Wiatm jestem nową osoba na forum.Jesteśmy właśnie w trakcie poszukiwan zespołu.Czy ktoś słyszał coś na temat zespołu BAROOCO?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:28 pm   

cześć maryyy. Ten zespół będzie grał u mnie na weselu w przyszłym roku. Zdecydowaliśmy się na niego z moim narzeczonym, gdyż urzekła nas wokalistka. Ma przepiekny głos i w ogóle pięknie śpiewa. Jest to bardzo miła muzykalna rodzinka. Skrzypce, saksofon, akordeon. Słuchaliśmy próbki tego co potrafią na żywo i nas zatkało.
Ostatnio zmieniony przez mada Pon Wrz 25, 2006 7:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maryyy 

Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 6:35 pm   

Dzięki. My się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Słyszałam, że niezbyt bawią ludzi. Ale w sumie to zależy co kto lubi.
Ostatnio zmieniony przez maryyy Wto Wrz 26, 2006 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:53 pm   

:(
Ostatnio zmieniony przez mada Pon Wrz 25, 2006 7:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malutka306 

Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 29, 2008 6:48 pm   BAROCCO ŁÓD?

Witam!!!

Proszę bardzo o pomoc... Chciałabym otrzymać opinie na temat zespołu Barocco z Łodzi. Prawdopodobnie będą grali na moim weselu. Dziewczyna ma piękny głos, zresztą zespół super gra, ale nie podobała mi się jedna rzecz... mianowicie na spotkaniu ten zespół nie był konkretny... Na pytanie "jak Państwo zabawiają i zachęcają do zabawy?"usłyszałam ze "jeśli goście będą chcieli sie bawić, to będą a jak nie... to zespół raczej nie ma na to wpływu"... i ogólnie powiedziano nam, że wszystkie szczegółu umówimy na kilka tyg przed weselem, ale ja mam wrażenie, że kupuje kota w worku.

DLATEGO PROSZ? O POMOC!!!!
_________________
Malutka306
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 13, 2008 8:01 pm   

Taki wątek już istniaŁ więc poŁączyŁam oba. Proszę na przyszŁość korzystać z wyszukiwarki.
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 12:21 pm   hej

Grali na moim weselu. Ludziom się podobało, nam także. Fajna zabawa. Pan Marek grał także na akordeonie przy stole, ku uciesze babć, dziadków i gości którzy woleli pobujać się przy stole. Córka Pana Marka grała także na skrzypcach. Godny polecenia zespół.
_________________
 
 
ola82 

Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:30 pm   BAROCCO

Witam
Możecie powiedzieć coś o zespole Barocco? Jaki maja sprzęt nagłaśniający?Czy potrafią zabawić gości przy stołach? Chętnie przeczytam wszelkie informacje na Ich temat zarówno pozytywne jak i negatywne.

edit: połączyłam istniejące wątki. Prosimy o korzystanie z wyszukiwarki.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szyszunia 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 11:46 pm   

Mieliśmy ten zespół u siebie na weselu ogólnie nie polecamy ciężko było się dogadać przed weselem, kiedy chciałam wiedzieć, co i jak to dostałam odpowiedz ze jestem przewrażliwiona. Pierwszy raz wychodzę za mąż, więc nie dziwne jest chyba to, iż chciałam jak najwięcej wiedzieć. Sprzęt kiepski, bo bardzo często występowały sprzężenia i wszystkie ustalenia z panem Markiem, mimo iż je miał na kartce (pisał przy nas) to większości nie pamiętał nie wspominając o fakcie, iż dwa tyg przed ślubem nie wiedziałam nic o konkursach a on mimo obietnic się nie odzywał. Dopiero w dniu ślubu zadzwonił i mówił mi, jakie konkursy, co kiedy i jak ale wybaczcie w dniu ślubu nie dość, że się ma tyle na głowie to z nerwów nie jest się w stanie rozmawiać .... jedyna zaleta to wokalistka córka Pana Marka bardzo ładnie śpiewa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl