Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"IGRASZKA"
Autor Wiadomość
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 1:34 am   "IGRASZKA"

Dziewczyny, jest nowa piekna sala "igraszka" , ale dla amatorów fabrycznych klimatów Łodzi.
Łódź, ul. Kilińskiego 3 (naprzeciwko siedziby Atlasa)
Sala oddana w tym roku, pieknie zaprojektowana na max 120 osób.
bardzo stylowe wnetrze, profesjonalne nagłosnienie, piekny oryginalny parkiet.
Bardzo wysoki standart, duża przestrzeń, taras.

Sala jest w pełni wyposazona - stoły, krzesła, zastawa, obrusy, zaplecze kuchenne z profesjonalnym sprzetem. Może wejść catering.
Można wynając samą sale. Własciciele nie narzucają niczego, ale jesli nie chce sie samemu organizować cateringu, orkiestry, DJ'a, dekoracji, to chetnie się tym zajmą i polecą firmę cateringową (niedrogą), orkiestre, etc.
Koszt wynajmu sali na weekend weselny to 3500zł (obejmuje korzystanie z sali, mebli, naczyn, zastawy, profesjonalnego zaplecza i sprzetu kuchennego od piątku poprzedzającego wesele do przedpołudniowych godzin rannych w poniedzialek). W to wliczone jest również ubezpieczenie imprezy, ochroniarz, parking strzeżony na ok 50 samochodów.
Polecam, bo będę tam organizować wesele mojemu bratu. To jedyna taka sala, jaką znalazlam w Łodzi.
Zresztą 'znam' właścicieli, także z pełną odpowiedzialnością polecam.
Bawiłam się tam zarówno na weselu, jak i byłam na komuni.

Edit: poprawiłam nazwę i usunęłam nr telefonu
Pusiak
_________________
Pozdrawiam
Bruni
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 22, 2014 8:37 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:21 pm   



to jest zdjecie sali.
Wlascicielka pozwoliła nam wejsc w te sobote przed weselem i pstryknąc.
Wysłalam je mailem bratu i link do strony tej sali, którą polecacie na dabrowskiego
i zdecydowanie ta mu się lepiej podobała.
I jak Wam sie podoba.
Dla nas na plus jest to, ze nie jest podzielona kolumnami i strasznie podoba mi sie parkiet:0
Może to głupie, ale na takie rzeczy zwracam uwage.
W drugim koncu sali stoi wielka piekna ponad 100 letnia szafa:) a po prawej stronie są wyjścia na taras:)
echhh, moglabym wyjsc jeszcze raz za mąz:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 4:18 pm   

Wygląda bardzo fajnie. :) Szkoda tylko, że sami wszystkiego nie zapewniają i trzeba samemu to załatwiać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:35 pm   

kryszka napisał/a:
Wygląda bardzo fajnie. :) Szkoda tylko, że sami wszystkiego nie zapewniają i trzeba samemu to załatwiać.


nie do końca.
Pani, która zajmuje się tą salą powiedziała mi, że może mi dac namiar na catering i orkiestre (sprawdzone kontakty) oraz na osobę, która zajmie się dekoracją sali i stołu.
Ponoć to żaden problem, a w przyszłosci mają swiadczyć pełen wachlarz usług, czyli tak jak w innych knajpach. Na razie nie mają papierów na samodzielne prowadzenie cateringu czy restauracji.
Ja akurat co do orkiestry to swój typ mam, wiec i tak nie wziełabym sali z orkiestrą.
Mam wiecej zdjęć, ale nie chcialam Was zarzucac:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:40 pm   

No widzisz bruni - tyle że my nie jesteśmy ani chętni ani nie mamy czasu na ustalanie tych wszystkich szczegółów. Chcemy wejść na gotowe i niczym się nie przejmować.

Wstaw resztę zdjęć, na pewno się przydadzą.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:03 pm   

kryszka napisał/a:

Wstaw resztę zdjęć, na pewno się przydadzą.

mogę tu?
wstawiam, najwyżej przeniesiecie:)
ps. wchodzisz na gotowe, tyle że z salą podpisujesz osobną umowe, z cateringiem osobą i z orkiestrą osobną na świadczenie usług.
Rozmawialam już na ten temat.
Myśle, ze zaoszczedze ok 1/3 kosztów w porównaniu do innych sal, gdzie nie mam narzucnego cateringu. jak policzę, gdy bede znała ceny , to powiem. Bo na razie nie pytalam o catering.

tu widac ten parkiet:)

a tu wejscie i przygotowany na stole bochenek chleba:)

i wejcie z drugiej strony schodkami na sale.

Jesli komuś sie podoba, to moge podac kontakt, ale chyba juz to robiłam.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:23 pm   

Ladnie :) podoba mi sie :D :D :D
 
 
gosias7r 

Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 8:40 am   

?liczna ta sala!!!!Rewelacyjna, na pewno pojadę ją obejrzeć "na żywo"
Myślę ze dla wielu osób ktore chcą zrobić wesele tańszym kosztem moze to być strzał w dziesiątkę.
Większość sal na działkach na których samodzielnie organizuje się wesele wygląda tragicznie, ta wygląda super!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:08 am   

Te ściany wyglądają cudnie. :)

A jest tam jakieś wyjście na taras czy cokolwiek zewnętrznego, byle nie na Kilińskiego?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:34 am   

Jeśli wygląda naprawdę tak jak na zdjęciach, to faktycznie bije na głowę wszystko, co do tej pory widziałam "na działkach" - jest bardzo ładna :D
_________________
chez alma |
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:00 pm   

Alma_ napisał/a:
Jeśli wygląda naprawdę tak jak na zdjęciach, to faktycznie bije na głowę wszystko, co do tej pory widziałam "na działkach" - jest bardzo ładna :D

no przecież sami te zdjecia robilismy w sobotę!
teraz rozumiecie czemu sie tak zachwycałam?
Od razu Wam mówiłam, ze tamte sale, które ogladalam to sie nawet nie umywają.
Jeszcze ta kobitka powiedziała, ze urok to jest dopiero wieczorem, bo wszedzie stoją światełka i dopiero jest klimat.
Ale my nie moglismy tak długo zostać, bo zaczynali podjeżdzać goscie i musielismy wyjśc.
No i wydaje mi sie, ze te 3500 zł za wynajem tak jak jest, ale bez jedzenia, to nie jest duzo, hm?
_________________
Pozdrawiam
Bruni
Ostatnio zmieniony przez bruni Wto Wrz 19, 2006 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:13 pm   

To jest dużo, jak na salę działkową.

A co do zjęć... wiesz, wiele sal podobało mi się na zdjęciach, a potem na miejscu okazywało się, że klimat jest zupełnie inny. Np. już widzę, że nie podoba mi się sufit i te zawieszone pod nim kule... Wiem, to drobiazg, ale moze się okazać, że jest takich więcej.
_________________
chez alma |
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:15 pm   

kryszka napisał/a:
Te ściany wyglądają cudnie. :)

A jest tam jakieś wyjście na taras czy cokolwiek zewnętrznego, byle nie na Kilińskiego?


jest wyjscie na taras. widok malo szczególny, ale myslę, ze dla samej sali warto - nie wychodzi on na kilińskiego.
Zadzwon i się umów, telefon podalam wyzej, jesli chcesz obejrzec sale. Polecam.

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 2:20 pm ]
Alma_ napisał/a:
To jest dużo, jak na salę działkową.


Czytałam na forum, ze za OSP pustą, bez niczego, bez stołów, kuchni wyposazonej i naczyn, garnków i chłodnic chcą 1500zł bez poprawin:(
Mnie ta cena wydaje się dobra, bo obejmuje to wszystko co napisałam wyżej.
Nie wiem
Szuzkam jeszcze opinii na temat jednej sali gdzies w okolicach Nowosolnej, ale słyszałam, ze standart kiepski (nie taki jak lubie) i że 3 lata temu chcieli juz 6000.
szukam namiarów na ten dom weselny, ale 6000 nie zapłace, bo to już za drogo wg mnie.

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 2:26 pm ]
Alma_ napisał/a:
To jest dużo, jak na salę działkową.

A co do zjęć... wiesz, wiele sal podobało mi się na zdjęciach, a potem na miejscu okazywało się, że klimat jest zupełnie inny. Np. już widzę, że nie podoba mi się sufit i te zawieszone pod nim kule... Wiem, to drobiazg, ale moze się okazać, że jest takich więcej.

Alma, takie sale nalezy chodzić ogladac przed weselem, bo w dzien puste i naswietlone dziennym swiatłem nigdy nie są zbyt urokliwe:)
tak mi sie wydaje.
Moja sala weselna, nastepnego dnia rano juz nie wygladała jak podczas wesela, wlasnie brak było tego klimatu.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 4:07 pm   

Bruni bardzo ładna ta sala :) Ma klasę :D
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 4:21 pm   

6000??? ja nie wierze... wydawalo mi sie dotad ze w Lodzi w niewielu miejscach placi sie za wynajem sali.. w restauracjach to chyba placi sie tylko od talerzyka i juz.. nie?? na salach dzialkowych uiszcza sie oplate za wynajem....

no i w Folwarku tez pare tysiecy jak slyszalam ostatnio sie placi.. ale ze w innych??? 3500zl to dla mnie kosmicznie duzo...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 6:35 pm   

Dzięki bruni, ale dla nas jak pisałam wyżej opcja "nie wszystkiego na miejscu" nie wchodzi w grę.


Emilkaa - w restauracjach tak, płaci się od talerzyka. Na samych salach bez obsługi, salach OSP czy działkach płaci się osobno za salę i catering (lub obsługę kuchni), ale pod co w takim razie podciągnąć Folwark to nie wiem. ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 8:47 pm   

kryszka napisał/a:
Te ściany wyglądają cudnie. :)

A jest tam jakieś wyjście na taras czy cokolwiek zewnętrznego, byle nie na Kilińskiego?



Wyjście na taras z widokiem na mury hali produkcyjnych, w których także w soboty w nocy pracują ludzie.:(
_________________

 
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 8:49 pm   

mischelle22 napisał/a:
kryszka napisał/a:
Te ściany wyglądają cudnie. :)

A jest tam jakieś wyjście na taras czy cokolwiek zewnętrznego, byle nie na Kilińskiego?



Wyjście na taras z widokiem na mury hali produkcyjnych, w których także w soboty w nocy pracują ludzie.:(


??
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 8:29 pm   

Bruni, to nie wiesz że tam są hale produkcyjne?
Np.Sitodruk czy szwalnie.
Szwalnie nie pracują w nocy natomiast sitodruk tak :(
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 8:47 pm   

mischelle22 napisał/a:
:(

mischelle22, ale co w tym takiego smutnego? :?
_________________
chez alma |
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:46 pm   

Odbiegamy od tematu (skrzywiamy wątek - przepraszam :roll: :( ), ale zawsze mnie przygnębiają takie widoki bo sama pracowałam w weekendy i to na nocki.
Dlatego smutno by mi było bawić się i oglądać ludzi ciężko pracujących.

Ale na szczęście te firmy nie pracują w każdą sobotę :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Czw Wrz 21, 2006 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
al_hambra 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 9:48 am   

Zachęcona tymi opisami postanowilam tam wczoraj zajrzec. Faktycznie miejsce ma swoj klimat. Robi wrażenie. Nie jest typową salą weselną, którą mozna udekorować biało-granatowymi balonami. Tam potrzeba czegoś z klasą...

Zastanawiam się tylko, czy gościom spodoba się widok na typowo łódzkie podwórko... takie industrialne... Ja właśnie kocham Łódź za tą industrialność, która odróżnia ją od innych miast, ale czy goście nie chcieliby wyjść odetchnąć na jakiś trawniczek porośnięty równo przystrzyżoną trawką? Tutaj jest tylko taras z widokiem na szare fabryczne mury...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 10:53 pm   

No to reklamę sobie sala zrobiła niezłą...

Bruni za reklamę już podziękujemy i przypominam, że od tej pory wszystkie posty zawierające reklamę będą - zgodnie z Regulaminem - usuwane.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:49 pm   

kryszka napisał/a:
No to reklamę sobie sala zrobiła niezłą...

Bruni za reklamę już podziękujemy i przypominam, że od tej pory wszystkie posty zawierające reklamę będą - zgodnie z Regulaminem - usuwane.


Będę o tym pamiętać, dziekuje.
Informacje zamieszczane przez uzytkowników na tym forum to bądź co bądź zawsze jest forma reklamy dla sal, o których piszemy. Chyba że wyrażamy opinie negatywne, to sie wtedy nazywa antyreklama.
Tak czy inaczej - jedno i drugie na forum ma miejsce.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
Ostatnio zmieniony przez bruni Sro Wrz 27, 2006 12:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:50 am   

Tak OT, z punktu widzenia Moderatora Forum dodam tylko tyle bruni, że czym innym jest wyrażanie pozytywnej bądź negatywnej opinii na temat sal, salonów, fotografów, itp. po to, żeby inni wiedzieli co z tym fantem zrobić - i od tego jest to Forum :) , a czymś zupełnie innym wychwalanie czegoś z czego samemu odnosi sie korzyści :) Bo to sie już nazywa REKLAMA. I taka jest drobna różnica :) Mam nadzieję, że ją jednak zauważasz :)
_________________

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 10:06 am   

pusiak - a bruni jakoś czerpie zyski z owej sali? bo szczerze - nie widziałam, by gdzieś pisala, że jest właścicielką, czy w jakokolwik sposób powiązana z właścicielami sali.....:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 10:14 am   

Nie wiem, czy Bruni czerpie korzyści, ale zdjęcia, które "sama robiła w sobotę" niezmiernie przypominają zdjęcia zamieszczone na stronie sali :wink: .

Chociaż sama sala na tych zdjęciach nawet ładna :mrgreen: .
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 10:38 am   

nie mog znalezc strony :(
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 11:41 am   

Słowem wyjaśnienia - wczoraj bruni podała linka do sali, a numer gg umieszczony na stronie jest identyczny z jej numerem podanym na forum (obecnie został on usunięty - dla niedowiarków mam zrzut ekranu).
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 11:49 am   

:shock:

kryszko - po raz kolejny potwierdza się, że na tytuł "sokolego oka" uczciwie sobie zapracowałaś :hahaha:
_________________
chez alma |
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 12:08 pm   

:) no i wszystko jasne:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 2:25 pm   

Pusiak napisał/a:
Tak OT, z punktu widzenia Moderatora Forum dodam tylko tyle bruni, że czym innym jest wyrażanie pozytywnej bądź negatywnej opinii na temat sal, salonów, fotografów, itp. po to, żeby inni wiedzieli co z tym fantem zrobić - i od tego jest to Forum :) , a czymś zupełnie innym wychwalanie czegoś z czego samemu odnosi sie korzyści :) Bo to sie już nazywa REKLAMA. I taka jest drobna różnica :) Mam nadzieję, że ją jednak zauważasz :)

Pusiak, nie odnoszę żadnych korzyści, co napisałam Moderatorowi forum na prv.
Drogi Moderatorze, jesli masz życzenie możesz przedstawić tresc tego listu, dziekuje.
Bruni

Jak pisałam , jestem znajomą osób, które prowadzą sale, nie pomagam im odpładnie, nie udzielam Wam nieszczerych opinii.
Zaproponowalam sama, ze moge o ich sali wspomniec na kilku forach internetowych, ale korzygsci materialnych z tego nie mam.
Nr gg na stronie jest podany mój - to się zgadza, ale strona, którą Wam zamiesciłam jest wersją roboczą na dziś i ponieważ to ja siedzę w internecie, jest podane moje GG.
Pozdrawiam
Bruni.

[ Dodano: Sro Wrz 27, 2006 3:27 pm ]
Filomena napisał/a:
Nie wiem, czy Bruni czerpie korzyści, ale zdjęcia, które "sama robiła w sobotę" niezmiernie przypominają zdjęcia zamieszczone na stronie sali :wink: .

Chociaż sama sala na tych zdjęciach nawet ładna :mrgreen: .


Zdjecia robilismy razem z męzem i do wersji roboczej strony zostały one wypożyczone, poniewaz wlasciciele sali nie dysponowali takimi zdjeciami.
Mogą takowe sami zrobić dopiero za 1,5 tyg gdyż wtedy mają wesele, a wczesniej o tym nie pomysleli.

[ Dodano: Sro Wrz 27, 2006 3:28 pm ]
adriannaaa napisał/a:
pusiak - a bruni jakoś czerpie zyski z owej sali? bo szczerze - nie widziałam, by gdzieś pisala, że jest właścicielką, czy w jakokolwik sposób powiązana z właścicielami sali.....:)


pisałam, że znam wlascicieli sali i to jest prawda, ale wlascicielką nie jestem.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 2:43 pm   

bruni, uczciwiej jednak byłoby, gdybyś kwestię znajomości poruszyła na początku tego wątku, a nie dopiero teraz.

Dużo dziś się słyszy różnych tłumaczeń, jakiś taki dzień felerny... :roll:
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Sro Wrz 27, 2006 2:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 3:03 pm   

Alma_ napisał/a:
bruni, uczciwiej jednak byłoby, gdybyś kwestię znajomości poruszyła na początku tego wątku, a nie dopiero teraz.

Dużo dziś się słyszy różnych tłumaczeń, jakiś taki dzień felerny... :roll:


Pisałam o tym na forum w poście dn. 9wrzesnia2006 roku.
Był to jeden z moich pierwszych postów.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 3:21 pm   

alma - rzeczywiście bruni napisała, że 'zna' właścicieli wpierwszym poście tego wątku- tego jej nie można zarzucić - sama nie doczytałam.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 3:25 pm   

No fakt, napisałas.... :)

Co np. nie zmienia faktu, że ja nie polecam na prawo i lewo Fantazji, podobnie jak mój mąż (a właściciel, to w zasadzie tak jak rodzina dla Nas), i na jej stronie internetowej (jesli w ogóle takową ma, bo nie pamiętam) nie ma Naszych nr gg, niezależnie od tego, czy strona w budowie, czy w wersji ostatecznej, czy co tam innego...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Wrz 27, 2006 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 3:26 pm   

Faktycznie, ja tez nie zwróciłam uwagi, przepraszam.

Ale dla mnie od znajomości właściciela do podawania właśnego gg i zdjęć na stronie jest długa droga i cały czas mam poczucie, że autorka tego wątku ma jednak jakiś interes w promowaniu tej sali. W każdym razie - sprawa chyba została załatwiona, sala przedarła się do naszej świadomości ;) EOT
_________________
chez alma |
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 3:30 pm   

To może ja króciutko :)
Pamiętam jak jpuasz i Kasiawka coś podejrzewały na początku. Sprawa ucichła.
Rozumiem, że można zachwalać, polecać. Tylko co za dużo to niezdrowo, a właściwie 3/4 postów to zachwyty nad Igraszką (Igrażką ?) :roll:

Mnie nie przeszkadza - tylko postępując w ten sposób można odnieść odwrotny skutek :?

EOT
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 4:20 pm   

Mysle, ze zwyczajnie źle odczytaliście moje intencje, chcialam komuś 'po kolezensku' pomóc, ale jesli sobie nie życzycie, to proszę bardzo.
Poza zwyklą kolezenską przysługą, pomocą, nie mam żadnego wiecej ineteresu w tym, że zaproponowalam te sale.
Może to w dzisiejszych czasach trudno zrozumieć, ale robie to bezinteresownie, no może ewntualnie "za usmiech' i z nadzieją, ze jesli ja będę potrzbowala pomocy, to również ja kiedys otrzymam.
Nie zamierzam Wam więcej polecać tej sali, ale skoro mój brat ma tam mieć zorganizowane wesele, to bede o niej wspominać.
Przykro mi, że odniesliście wrażenie, że Was oszukuje.
Pozdrawiam
Bruni

[ Dodano: Sro Wrz 27, 2006 5:46 pm ]
Pusiak napisał/a:
Co np. nie zmienia faktu, że ja nie polecam na prawo i lewo Fantazji, podobnie jak mój mąż (a właściciel, to w zasadzie tak jak rodzina dla Nas), i na jej stronie internetowej (jesli w ogóle takową ma, bo nie pamiętam) nie ma Naszych nr gg, niezależnie od tego, czy strona w budowie, czy w wersji ostatecznej, czy co tam innego...

Prosze, nie mam sokolego wzroku, pisz wiekszą czcionką.
Wydaje mi się, ze to kwestia podejścia do sprawy. fantazja jest lokalem znanym i dzialajacym na rynku nie od 'dziś'. Jeśli chodzi o sale, której "nazwy nie bede wymieniać", jest zupełnie odwrotnie.
BTW - np. to ze komuś załatwiam prace, nie znaczy, że potem pobieram jakąś czesc jego wynagrodzenia. To jest zwykłe 'koleżenstwo'. Nigdy nikomu nie pomagaliscie bezintersownie, bo dobrze mu zyczyliscie?

No, niewazne...
jak już pisałam - zmiaesciłam rownież opinie pozytywne i negatywne na temat innych sal.
i tak np. wlasciciele dworku w kruszowie to rodzice moich znajomych, bylam tam na weselu i nie polecam z entuzjazmem, bo jestem szczera. Jesli nie jestem do czegoś sama przekonana, to nie polecam tego komuś za wszelką cene.
A co do sali "której nazwy nie wolno wymawiać" jestem calkowicie na ach i och:) i TYLE W TEMACIE.
pozdrawiam Was.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
al_hambra 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 10:45 am   

A ja chcialam podziękować Bruni, bo gdyby nie ona, to nidgy nie trafilabym do Igrazki bo nie mialabym sie skąd o niej dowiedzieć. A sala jest naprawde warta grzechu... Elegancka i gustowna. Ech, gdyby tylko cala obsluga byla zapewniona, a tak trzeba sie o wszystko martwic samemu. 7 pazdziernika znajoma znajomego bedzie się tam bawić - wtedy dowiem się czy wszystko się udało i czy tak naprawde brak własciciela sali w roli opiekuna to duży problem. Ja planuję wynająć szatniarko-sprzątaczke, a całą resztą zajmie sie przecież katering.

Także relacje z pierwszej ręki już wkrótce!
_________________

 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 2:40 pm   Jutro jadę zobaczyć tą salę

Mam pytanko jak jest tam na weselu?? Może ktoś coś więcej napiszę Strasznie mi się ona podoba a cena nie jest wygurowana 135 zł od os (zależnie od menu na weselu) i 1000 za obsługę na poprawinach tyle wiem jutro napiszę więcej :] :] Bo mam zamiar obejrzeć tą salę.

Zastanawia mnie fakt czemu jest aż tak wiele wolnych terminów na 2007 rok
Czy coś z nią nie tak??
 
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 3:25 pm   

Mnie też sala bardzo się podoba i idę ją zobaczyć pod koniec miesiąca. :D Jak będziesz wiedziała coś więcej to napisz.
Co do terminów to wydaje mi się że sala nie jest zbyt długo działającym obiektem i zwyczajnie nie jest jeszcze znana.
 
 
Temida 

Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 7:43 pm   

Bruni przeciez to ty jestes Asia i ty zajmujesz sie ta sala, nie lubie jak sie wciska reklame w taki sposob oszukujac ludzi. Nie ladnie nie ladnie. Ale widac ze wiele osob juz polapalo sie w tej tandetnej reklamie jaka tu stosujesz.
_________________
Temida zawsze sprawiedliwa
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 7:49 pm   

No proszę :roll: :?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 7:52 pm   

Temida, mogłabyś jakoś uzasadnić to, co napisałaś powyżej? Skąd wiesz?
_________________
chez alma |
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 9:27 am   

Dziś się dowiem jak ma na imię właścicielka
Zabawa w detektywa, podobami się :D
 
 
 
al_hambra 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 1:14 pm   

Proszę Was nie roztrząsajcie już tutaj czy bruni to właścicielka czy nie. Faktem jest, że sala jest bardzo stylowa i warto się tam wybrać. Z pewnością dla niektórych problemem może być brzydkie podwórko, które jak na pierwsze wrażenie powinno być bardziej zachęcające. Dla mnie osobiście nie było to problemem, bo sam widok sali rekompensuje wszystko, ale zostałam spacyfikowana przez rodziców, którzy jako ludzie starszej daty chcą mieć trawniczek, iglaczki i inne takie bajery.
Zdecydowałam się w końcu na inną salę, ale tylko dlatego, żeby nie słuchać więcej, że chcę mieć wsele wśród śmietników (które swoją drogą można na czas wesele usunąć z widoku, a które ja osobiście chciałam przybrać balonami). Jednak serce mi wciąż krwawi na myśl, że to nie będzie Igraszka.
Byłam obejrzeć salę przed ślubem 7 października. Był to zewnętrzny katering i wyglądało wszystko bardzo gustownie. Naprawdę mogę polecić tą konkretną firmę. Slicznie udrapowane obrusy no i w ogóle wrażenie jak najbardziej pozytywne. Nie wiem, czy w dalszym ciągu jest mozliwość własnego kateringu ale jakby co, to na priva prześlę namiary na ten katering. Cena 100 zł za osobe.
_________________

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 1:16 pm   

al_hambra napisał/a:
Proszę Was nie roztrząsajcie już tutaj czy bruni to właścicielka czy nie.

Dlaczego? :?
A może bruni po prostu wyjaśni sprawę i będziemy mogli wreszcie zamknąć ten temat?
_________________
chez alma |
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 11:57 am   

Muszę sprostować swoją wcześniejszą wypowiedź za wesele i poprawiny płaci się 165 zł/os
Zdenerwowałam się conieco, bo szefowa mówiła co innego, a szefowa cateringu co innego.

Ja salę tą już wynajełam i nie mogę się odwołać. Sala jest śliczna w środku. Otoczenie pozostawia conieco do życzenia. Jakoś to przeżyję

Trudno mi stwierdzić czy bruni to szefowa, niech sama się tłumaczy.
W każdym bądź razie po weselu złożę relację na forum!

Pozdrawiam
 
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:02 pm   

już wyjaśniałam, że nie jestem szefową tej sali
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl