Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FOTOREPORTAŻ
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 5:28 pm   FOTOREPORTA?

możecie polecić kogoś w tej kwestii???

zarówno na ślub jak i wesele!!!
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 9:20 pm   

Ja wiem jedynie że podoba mi się strona internetowa Fabryki ?lubów, a oni wykonują fotoreportarze i ze ślubu i z wesela - jednak nie jest to najtańsza usługa, jeśli ma się dodatkowo kamerzystę...
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 3:12 am   

kliknij do mnie na priv to Ci podam
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 11:47 pm   

A może to. Znalazłam taka stronkę, reklamowali sie na allegro

http://www.foto.maribea.com/
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 2:11 pm   

a jak wam się podobają te zdjęcia?? bardzo jestem ciekawa opinii.. (Asiek? co powiesz? spójrz okiem specjalisty :D )
Ceny bardzo sympatyczne.


http://www.fotmdabrowski.pl/


Dodam od siebie że zamieszczam bo mnie się podobają - możę z wyjątkiem za dużej ilości tych "rozmazanych" ale pewnie można wynegocjować ich mniejszą ilość :wink:
Ostatnio zmieniony przez Agni Sob Maj 07, 2005 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 3:50 pm   

Agni zdjęcia ładne, ale w zachwyt nie wpadłam.
Zastanawia mnie tylko, że galeria ( czyli zazwyczaj to co najlepsze ) zawiera sesje tylko jednej pary:ludzie młodzi i bardzo fotogeniczni. Czyżby nie było więcej zdjęć godnych zaprezentowania szerszej widowni?
A może się czepiam......
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 4:05 pm   

..że galeria ( czyli zazwyczaj to co najlepsze ) zawiera sesje tylko jednej pary...


pewnie dopiero zaczyna i nie ma jeszcze za dużo zdjęć - to tłumaczy też konkurencyjne ceny.. tak myśle ale nie pytałam jak długo ten fotograf już pracuje na rynku..
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 5:37 pm   

Szczerze? Bardzo przeciętne.
Agni napisał/a:
Dodam od siebie że zamieszczam bo mnie się podobają - możę z wyjątkiem za dużej ilości tych "rozmazanych" - pewnie mają robić efekt zdjęcia "innego" ?

Taaaa 8) Ja rozumiem, że pan robi część zdjęć bez błysku, ale generalnie ma to być pamiątka, a jaka to pamiątka jak nie widać wyraźnie np. tańczących gości?Tanie "efekciarstwo" (jak dla mnie). Podobnie jak większość zdjęć czarno-białych. Ja wiem, że czarno-białe mają wyglądać bardziej artystycznie, ale, hm, bez przesady. :roll: Nie wiem, jak wy - ale ja nie chciałabym mieć wszystkich zdjęć z kościoła czarno-białych. Zastanowiło mnie to - może fotograf nie za bardzo radzi sobie z lampą błyskową w dużych pomieszczeniach i balansem kolorów - stąd to "artystyczne" stylizowanie czarno-białe? :| pozy i ujęcia mało ciekawe, w kolorze wyglądałoby to zwyczajnie, a tak w wersji czarno-białej mają być niby bardziej interesujące?
Zdjęcia z domu - nie podobają mi się. Myślę, że takie (i lepsze) zrobiłby każdy amator.

Ogólnie : podobały mi się może 3-4 zdjęcia, reszta - mocno przeciętna, kilka naprawdę słabych.

P.S. Agni, pytałaś o opinię. Jak zawsze byłam szczera, więc się tylko nie obraź. :wink:
_________________
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 7:57 am   

Asiek: oczywiście o taką opinie mi chodziło :graba: tzn.szczerą - w końcu to nie ja robie te zdjęcia więc nie może być mi przykro 8)

ps.to i tak nie zmieni mojej decyzji w obliczu "stanu zastanego" w kwestii fotografii ślubnej w Łodzi.. :roll:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 8:07 am   

A mnie się raczej podobało... :?
_________________

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 9:56 am   

Agni napisał/a:
ps.to i tak nie zmieni mojej decyzji w obliczu "stanu zastanego" w kwestii fotografii ślubnej w Łodzi.. :roll:


O co chodzi z tym "stanem zastanym" - masz problem ze znalezieniem fotografa?
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 11:26 am   

Pipi: ten fotograf mi się podoba - tzn. wyróżnia się tym co robi i podejściem do klienta :) a zdjęć czarnobiałych chciałam od początku dużo :) Pozatym dostałam wyczerpujace odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i widać z tego że zna się na tym co robi (od strony technicznej ) Aha - zdjęcia kolorowe też robi drugim aparatem (w galerii wogóle nie pokazuje za dużo zdjęć..)- dlatego już się na niego zdecydowałam.. pisałam wcześniej już o różnych perypetiach..


"stan zastany" - mam na myśli poziom oferowanych usług: reklamują się, że robią niewiadomo co, a poziom jest mocno średni i nieswieży (zastany) :roll: bardzo komercyjny za wysoką cenę (mam przykłady wśród znajomych i widziałam jak wyglądają potem albumy..)- w tym odniesieniu ta oferta się wyróżnia.. przynajmniej z mojego subiektywnego punktu widzenia 8)
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 12:07 pm   

Agni zgodzę się co do jednego - osoby, które się z tego utrzymują/ robią to zawodowo są drogie. Natomiast wiem że jest wiele fotografów którzy traktują to jako hobby - poziom ich umiejętności jest różny od niskich do bardzo wysokich - zależy od indywidualnych predyspozycji - ceny mają niewielkie. Nigdzie się za bardzo nie reklamują i też co sobota nie fotografują - ciężko o kontakty do tych osób - ale gdzieś tam są. :mrgreen:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 10:55 pm   

Zdjęcia tego pana mi się podobają. :) Nie są ustawiane i fajnie się je ogląda. Nie podobają mi się za to zupełnie te zdjęcia całkiem rozmazane, na których nic nie widać. Przecież nie są to zdjęcia "artystyczne" ale pamiątkowe.
Zresztą wszystko jest do dogadania i jeśli sobie takich nie będziecie życzyć musi spełnić Wasze wymagania. A czy mu to wyjdzie to już inna historia. :wink:


Agni - trzymam kciuki żeby wszystko było ok i żebyś ostatecznie była bardzo zadowolona ze zdjęć. :kciuki:


My też wybraliśmy zupełnie nowego na rynku fotografa, nikomu nie znanego (patrz moje wątpliwości w temacie Pan Fotograf :wink: ), który na stronie www ma niektóre zdjęcia naprawdę dziwne, ale efekt nam się bardzo podoba. Opłacało się zaryzykować. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 11:04 pm   

Agni, czuję się trochę niezręcznie :oops: :wink:
Nie wiedziałam, że prosisz mnie o ocenę zdjęć fotografa, na którego się zdecydowałaś.
Zdania nie zmieniam, ale trochę wzięłaś mnie pod włos :P
Gdybym wiedziała, że to "Twój" napisałabym oględniej. :roll:
_________________
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 12:23 pm   a mi sie podoba

Mi sie podoba i uwazam, ze Agni bedzie zadowolona.Nie koniecznie trzeba miec ostry 3 plan, zeby za 10 lat pamietac jak cioci Józi błyszczal zloty ząb na przodzie.
To ma byc pamiatka dla Agni,a nie dla gosci, ktorzy koniecznie chca sie na tych zdjeciach zidentyfikowac.Niech sie ogladaja w szczegolach na własnych slubnych.
Agni, wysylam Ci na priva adres z podobnymi zdjeciami , ktore moja przyjaciołka robi w Anglii /za jedyne 2000 funtów :) ) za impreze / a zrobi rowniez i mnie / w ramach prezentu!/
Reasumujac-fajne wg. mnie, i pisze nie po to , zeby Ci pocieszac, ale dlatego, ze sa inne od tych typu parka z wiazanka na tle fototapety z górami;)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 12:46 pm   

:)
dzięki za wszystkie opinie 8) fajna dyskusja z tego wyszła :D

Asiek: naprawde nie należe do osób które miałyby czuć się smutniej z powodu obiektywnej oceny na dodatek nie swojej pracy :graba: zresztą nie było tak źle - kilka zdjęć ci się spodobało :wink:
Pozatym zdaję sobie sprawę z małej próbki zdjęć na stronie.. :roll:
Moja decyzja to głownie wymiana maili z tym fotografem :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 1:30 pm   

Agni, no to się cieszę, że odebrałaś zdrowo moją krytykę. :wink:

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to może warto się dowiedzieć, czy fotograf używa dodatkowej lampy błyskowej w kościele czy tylko tej wmontowanej (chodzi o zwyczajne doświetlenie zdjęć) :)
_________________
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 2:15 pm   

Asiek: tak, jeszcze zwróce na to uwagę :graba:
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 5:48 pm   

też szukam kogoś kto zrobi nam fotoreportaż
poza namiarami które przysłał mi Marcin (za które serdecznie dziękuję :) , chętnie skorzystam z innych poleconych osób
jeszcze nie podjęliśmy decyzji, bo chcielibyśmy przynajmniej porównać oferty...
jeśli możecie podeślijcie mi coś na priv

dzięki
Thiti
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 6:08 pm   

thiti: umieszczałam kilka linków w wątku fotograficznym: strony www

[ Dodano: Czw Kwi 28, 2005 6:51 pm ]
Teraz mogę juz napisać że jestem zadowolona z pracy i jej wyników naszego fotoreportera :) ( www.fotmdabrowski.pl ) - chłopak zna się na rzeczy, pilnie pracuje :) , dużo spraw konsultuje. Po ślubie jesteśmy z nim w stałym kontakcie co do zdjęć i albumu - przysyłał nam pliki jak wyglądać ma nasz album i brał pod uwagę wszystkie uwagi. Oczywiście wybraliśmy też okładkę jaką chcemy i ile stron. Album jest zamawiany osobno - tak jak ma napisane na stronie - w ramach usługi mamy materiał na płytach - równiez do uzgodnienia było w jakiej formie (format plików). w czasie pracy był bardzo dyskretny co też jest duzym plusem :) do tego to bardzo sympatyczny chłopak :) Polecam

plener robilismy później - www.klisza.pl - zdjęć wiele do wyboru i wiele bardzo nam się podoba - dodam, że były zupełnie proponowane przez fotografów - jakoś nie mieliśmy weny, a chcielismy dać im wolną rękę, tym bardziej, że to miała być dla nich reklama i chcieli zrobić wiele różnych póz w różnych stylach. Nie przepadam za tradycyjnymi zdjęciami, więc moge tylko stwierdzić, że sa dobrze wykonane, za to bardzo lubie zdjęcia retro - i te mi się bardzo podobają, a zupełnie zaskoczyło mnie kilka niebanalnych pomysłów (lecimy na tle trawy 8) i takie zdjęcie na pewno wyląduje u nas w antyramie :)
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 8:50 pm   ani studio ani plener

:? w końcu nie mamy zdjęć w studio a i z pleneru zrezygnowaliśmy. Wyszło tak, że fotograf zrobił nam świetny reportaż ze ślubu, a ponieważ to znajoma i zaufana osoba mojego teścia to gościł też na weselu i reportaż powiększył się o piękne zdjęcia z weseliska. W sumie ponad 200. Oprócz tego niedługo odbierzemy profesjonalną kasetę, amatorsko nagrywał też mój wujek no i mamy chyba ok. 500 zdjęć z różnych cyfrówek przyjaciół, ale cały czas mam wątpliwości czy czegoś nie straciliśmy... :roll: Pocieszam się, że przecież nie lubimy takich ustawianych póż, a w sumie czym różni się zdjęcie pod drzewkiem w parku od zdjęcia w uroczym ogrodzie domu weselnego. Musiałam tak sobie pomarudzić.... :smut: Już mi lepiej..., trochę :)
_________________


:)
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Sro Sie 10, 2005 12:33 pm   

Hej Linka, my mielismy dokladnie tak samo - zadnych pozowanych zdjec. Jest fotoreportaz zrobiony przez znajomego, jeszcze go nawet nie widzielismy, dojdzie za kilka dni... I oczywiscie gora zdjec znajomych. I krotki polgodzinny chyba filmik pokazujacy kosciol i poczatek przyjecia weselnego. Filmowiec mial zakazane podchodzic do nas w kosciele (mielismy go nie widziec), sa za to wszyscy goscie, sporo ujec z wiekszej perspektywy. Tak jak chcielismy. Podobno:-) Bo filmu tez nie widzielismy:), maja go rodzice.
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 10, 2005 7:14 pm   

olenka napisał/a:
A może to. Znalazłam taka stronkę, reklamowali sie na allegro

http://www.foto.maribea.com/


Jejku moim zdaniem ich zdjęcia są straszne: sztuczne,nienaturalne. i takie banalne ... :x
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:38 am   

jedno mi sie podoba - to z latarniami...
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 9:26 pm   

pinia_pinia napisał/a:
olenka napisał/a:
A może to. Znalazłam taka stronkę, reklamowali sie na allegro

http://www.foto.maribea.com/


Jejku moim zdaniem ich zdjęcia są straszne: sztuczne,nienaturalne. i takie banalne ... :x


Muszę się z Tobą zgodzić. Jakos na pierwszy rzut oka widać, że tło jest sztuczne, doklejone :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 6:20 pm   pomocy..

Kruk ma już termin zarezerwowany :( Dąbrowski prawdopodobnie też..gdzie mam znalezc fotografa który zrobi mi takie ladne zdjecia <fotoreportaz> jak Kruk???

PS.Zerknijcie prosze i ocencie .. http://www.fotodvd.pl/
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Kwi 25, 2006 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mineralna 

Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 11:13 pm   

www.forumslubne.pl - byl juz tu ten link - forum zalozyl pan Kruk - jest to forum dla fotografów ślubnych - można wybierać... i dać ogłoszenie o poszukiwaniach

M.R. tez tam jest zarejestrowany - ale za duzo nie napisał się ;)

[ Dodano: Wto Kwi 25, 2006 11:15 pm ]
aaa - pod linkiem ktory podalas sa raczej kiepskie zdjecia...
chyba nie mozna tego porownac do tego co robi pan K czy pan D ...
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 6:22 pm   dziekuje

dziekuje za llink..sa tam ladne zdjecia ale fotografowie sa z Krakowa.. Moze mi ktos napisac jaka jest cena u nas w Łodzi za fotoreportaz ze slubu i wesela z przygotowaniami oczywiscie? I polecic kogos kto ma chociaz podobne zdjecia do Pana Kruka?
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 7:21 pm   

może będę się potarzać ale znowu polecam fotografa przy katedrze www.lafoto.pl
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 11:42 pm   dzieki

dzieki ale on chyba nie robi fotoreportazu :( a na tym mi wlasnie zalezy :cry:
 
 
Pitulek 

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 9:05 pm   

To ja polecam Ci fotografa na którego sami się zdecydowaliśmy - fotoplastikon - mają fajną ofertę i ich główne zajęcie to właśnie reportaże. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły - są elastyczni w kwestii ilości zdjęć, godzin itd.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 9:35 pm   Re: dzieki

FLOSSY napisał/a:
dzieki ale on chyba nie robi fotoreportazu :( a na tym mi wlasnie zalezy :cry:

Wydaje mi się że robi... prawie jestem pewna
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 10:24 pm   

w takim razie zerkne jeszcze tam kolo katedry ale to po dlugim weekendzie :) dziekuje wszystkim:)
 
 
stokrotka 

Dołączyła: 14 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 12:05 pm   

A ja polecę www.migawka.one.pl

Zdecydowaliśmy się i nie żałujemy. Pełna współpraca, fotki bardzo ładnie "obrobione",bez wodotrysków. Daje całą płytkę DVD ze wskazaniem gdzie odbijać dodatkowe foty. Kalibruje fotki pod dany LAB i nie ma niespodzianek w kolorkach.
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 12:10 pm   

stokrotka napisał/a:
A ja polecę www.migawka.one.pl

Zdecydowaliśmy się i nie żałujemy. Pełna współpraca, fotki bardzo ładnie "obrobione",bez wodotrysków. Daje całą płytkę DVD ze wskazaniem gdzie odbijać dodatkowe foty. Kalibruje fotki pod dany LAB i nie ma niespodzianek w kolorkach.


Zapraszamy do działu POWITA?
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 12:11 pm   

jak dla mnie mało ciekawe, ale mogę się nie znać :)
Może masz jakieś swoje zdjęcia, bo tych na stronie jest dość mało :wink:
P.S zapraszamy do działu Powitania :wink:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 12:14 pm   

stokrotka napisał/a:
Daje całą płytkę DVD ze wskazaniem gdzie odbijać dodatkowe foty. Kalibruje fotki pod dany LAB i nie ma niespodzianek w kolorkach.


Cóż za profesjonalizm 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl