Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"BAGATELA"
Autor Wiadomość
Kangurzyca 

Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 8:46 pm   "BAGATELA"

Witajcie :) odkryliśmy piekną nową salę na Wiskitnie. Czy ktoś już coś o niej słyszał?



edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
_________________
do wesela sie zagoi :D
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 2:26 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:51 pm   

Strona: www.bagatela-fox.com

Słyszałam od koleżanki, dlatego pojechaliśmy ją obejrzeć.

Sala nowiutka, schludna, surowa, w sumie ładna. Podobna do Boryny, nawet kolorystycznie, choć minusem jest wykładzina dywanowa na większości sali a płytki w części tanecznej. No i na razie nie mają klimy, tylko nawiewy, ale w przyszłym roku ma to się zmieć, bo już są zrobione instalacje.

Podest dla orkiestry jest we wnęce, także nie wygląda to zbyt dobrze i orkiestra jest bardzo odizolowana od gości.
Na stołach jako dekoracja baaardzo wysokie wazony, które moim zdaniem są potencjalnym zagrożeniem.

Bardzo gadatliwa i uprzejma właścicielka. W cenie stół wiejski, menu wygląda smakowicie.

Sala w spokojnej okolicy, na wsi. Wyjście na zewnątrz na tarasik, w przyszłym roku ma być powiększone o trawkę.
Niestety nie mają pokoi gościnnych, choć obiekt na zdjęciach wygląda jakby były. Natomiast do dyspozycji Młodych są dwa pokoje przy sali z wersalkami, w której można np. położyć dzieci.

Także jeśli ktoś lubi surową nowoczesność to powinien ją obejrzeć.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 1:13 am   

a płytki w części tanecznej

jestem zszokowana - to sie w ogóle do tańca nie nadaje!
nie robiłabym tam wesela za żadne skarby świata.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 10:01 am   

w Synowieckiej są płytki i spisały się bardzo dobrze.
też się tego trochę obawiałam, ale nikt się nie wywrócił, nie potknął, nie skręcił nogi.
_________________
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 11:29 pm   

szczako napisał/a:
w Synowieckiej są płytki i spisały się bardzo dobrze.
też się tego trochę obawiałam, ale nikt się nie wywrócił, nie potknął, nie skręcił nogi.

ale co parkiet to parkiet.
generalnie płytki podłogowe to nie materiał pod parkiet taneczny i nikt mnie nie przekona o tym, ze mozna postawić miedzy nimi a parkietem znak równosci:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 12:30 pm   

Może płytek nie można porównać z parkietem, ale sala mnie osobiście zauroczyła. Jak tylko weszłam tam po raz pierwszy wiedziałam że właśnie w niej chciałabym mieć wesele ... i będę miała 18.08 i mam nadzieję że płytki nikomu nie zaszkodzą ;) .
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 2:13 pm   

Dzwoniłam do Bagateli zrazili mnie ceną 210 zł/os to nie dla mnie :kwasny:
 
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 2:30 pm   

Nie wiem jakie wesele planujesz, ale ja płacę 140 zł w tym mam zapewnione 4 ciepłe posiłki, ciasta, owoce, napoje bez ograniczeń i podobno tort w ramach prezentu od firmy dla pary młodej.
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 4:21 pm   

Chodziło mi o wesele + poprawiny Nie wyobrażam sobie wesela bez poprawin.
Jak dzwoniłam podali mi taką cenę

Pozdrawiam
 
 
 
Kangurzyca 

Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 5:28 pm   

w sumie cena 140 zl/os (bez poprawin) nie jest aż tak wygórowana jak na to wszystko co w nią wchodzi, a do tego sala ładna, wlaściciele wydają się być profesjonalistami, och! i ta okolica :) !! widok z okna wg mnie był najlepszą dekoracją :P , jak ktos lubi takie klimaty :) to rzeczywiscie świetna sala (choć moja mama stwierdziła, że mała na 90 osób i że ten żwirek przed wejściem jest fatalny - no ale to już taki maluteńki, nieważny szczegół) :) my zdecydowaliśmy się na inną tylko dlatego, że w Bagateli nie było noclegów :( pozdrawiam :)
_________________
do wesela sie zagoi :D
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 11:32 pm   Bagatela

ostatnio byłam oglądać tą salę i niestety,ale właściciele mnie troszkę rozczarowali sala ładna ale chyba troche przesadzają ja mam ślub dopiero w sierpniu 2008 i już zawołaki 160 zł + 50% poprawiny
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 8:38 am   

Faktycznie brak noclegów jest tam pewnym problemem, ale postanowiłam że przyjezdną rodzinkę ulokuję w Fantazji, która jest niedaleko.
A którą salę wybrałaś Kangurzyco jeśli można wiedzieć?
 
 
Kangurzyca 

Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 3:06 pm   

Ropuuszko :) wybralismy Eden w Rzgowie :) :) :) pozdroweczki

[ Dodano: Czw Paź 26, 2006 3:09 pm ]
faktycznie, Fantazja i Solaris sa niedaleko :) gratuluje wyboru Bagateli :) jestem przekonana, ze to sluszny wybor :) dajcie znac jak bylo :) (a Eden tez jest suuuper :) tylko niestety daaalej) 3mka :)
_________________
do wesela sie zagoi :D
 
 
santana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 11:01 am   

Ropuucha napisał/a:
Faktycznie brak noclegów jest tam pewnym problemem, ale postanowiłam że przyjezdną rodzinkę ulokuję w Fantazji, która jest niedaleko.


witajcie,
ja tez mam wesele w bagateli :)

i wlasnie tez mam problem z noclegami czesci gosci. dzwonilam do niedalekiej fantazji ale powiedziano mi ze nie majac wesela w ich obiekcie nie moge zamowic u nich pokoi w weekend:(

Ropuuszko, Tobie tez tak powiedzieli? czy udalo Ci sie u nich cos zarezerwowac????
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 4:27 pm   

Przyznam szczerze, że nie kontaktowałam się z nimi jeszcze w tej sprawie. Choć wspominając spotkanie z właścicielem, kiedy szukaliśmy sali to wcale mnie to nie dziwi...
 
 
olta 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 6:36 pm   www.bagatela-fox.com

Slyszalem ze znajomi byli na zabawawie sylwestrowej i było mało jedzenia na stołach nie zbyt świeże i potrawy ciepłe były zimne.Szefowa bardzo wygadana ale nie w tym kierunku, odnisłem wrażenie ze nie żle kituje.A cena przekracza wszelkie granice co do rzeczywistości. Koszt z byt wysoki co do oczekiwań.
 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 12:10 am   

Zwiedziliśmy tę salę. Faktycznie: nowa, ładna i schludna. Gdyby nie odległość i cena 160 zł to może byśmy przemyśleli. Właściciel sprawia bardzo dobre wrażenie-jak dla mnie pełen profesjonalizm.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
Aparat 

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 10, 2007 10:14 am   

Witam
Szukając sali w październiku 2006 trafiliśmy do bagateli na wiskitnie i tu doznaliśmy szoku.
Sala działa ponoć od września 2006 a właściciel żądał pieniędzy z góry za wesele (tydzień przed) co za tupet. Właściciel powiedział, że nie ufa swoim klientom. Jak tak można. A później to my byśmy musieli się z nim kłócić jakby cos było nie tak. Poza tym kamienie na podjedzie i brak parkietu do tańczenia (tylko jakieś płytki) beznadzieja jak dla mnie. I umowa w której jest napisane, że cena może pójść w górę.
Wielki NEGATYW :kwasny: :kwasny:
 
 
Kasjana 


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 3:15 pm   Re: Bagatela

Sala w sumie ładna, ale moim zdaniem jest za drogo. Podobał mi się własciciel, który wszystko dokładnie wyjaśnił.
_________________
Kasjana
 
 
 
Aparat 

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 7:26 pm   

No to wyjaśnienie pani z piemontu musi powalać na nogi! :twisted:
_________________
Czeski
 
 
Honey 

Dołączyła: 10 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 9:46 pm   Re: www.bagatela-fox.com

olta napisał/a:
Slyszalem ze znajomi byli na zabawawie sylwestrowej i było mało jedzenia na stołach nie zbyt świeże i potrawy ciepłe były zimne.Szefowa bardzo wygadana ale nie w tym kierunku, odnisłem wrażenie ze nie żle kituje.A cena przekracza wszelkie granice co do rzeczywistości. Koszt z byt wysoki co do oczekiwań.


Co do sylwestra to chyba Twoi znajomi troszke przesadzaja... Ja tez spedzilam sylwestrowa noc w Bagateli i nie zaluje:) jedzenie bylo pyszne, nie przypominam sobie zeby bylo zimne:PP przemila obsluga, na plytkach tez tanczylo sie nienajgorzej. Cena faktycznie moze troszke zbyt wysoka... ale warto bylo. Polecam...
Pozdrawiam
 
 
Imprezowicz 

Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: łódz
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:55 pm   

:? Bawiłem się ostatnio w Bagateli i generalnie niejestem zadowolony Szefowa zbyt wygadana niedopuszcza człowieka do słowa generalnie narzuca swoje menu wiec to duży minus.
Brak noclegu jest niemile widziany
Wiecej dekoracji niz jedzenia ;/ ;/
Płytki zamiast parkietu :? :?
za tą cenę marne przyjecie ;/ ;/
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 9:54 am   

Płytki faktycznie mogą być minusem, choć ja przetańczyłam na nich całą noc w śliskich butach i było OK, ale parkiet na pewno byłyby lepszy.

Co do menu natomiast to nie zgodzę się, że właścicielka narzuca swoje menu, ma bogatą listę z której można wybierać, a jak się człowiek uprze to może również wywalczyć coś innego. Na innych salach najczęściej dostaje się gotowe menu, w którym każda zmiana dodatkowo kosztuje.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 12:10 pm   

Z tego co pamiętam to menu można sobie dowolnie wybierać, bo mają bogaty wybór.

Imprezowicz napisał/a:
Brak noclegu jest niemile widziany

Nie rozumiem. :roll: Przecież nie mają noclegów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 4:17 pm   

Wg mnie jest to ladna sala ale przeokrutnie droga!!Bez sensu!!i nie wiem za co sobie tyle licza??!!poza tym dla mnie tez jest minusem ze nie ma tak miejsc noclegowych..
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
Imprezowicz 

Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 7:44 pm   

kryszka napisał/a:
Z tego co pamiętam to menu można sobie dowolnie wybierać, bo mają bogaty wybór.

Imprezowicz napisał/a:
Brak noclegu jest niemile widziany

Nie rozumiem. :roll: Przecież nie mają noclegów.


Właściwie to miałem na myśli że szkoda iz ich nie ma ...A co do właścicielki to może wkońcu przeczytała nasze opinie i ....hmmmm czas na zmiany ;) wkońcu chyba dobrze że człowiek stara sie zmienić pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez Imprezowicz Nie Lis 18, 2007 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
santana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 11:41 am   

witam, kilka miesiecy temu urzadzalismy nasze wesele (bez poprawin) w Bagateli. Moze komus sie przyda nasza opinia. Obiecuje, ze postaram sie byc jak najbardziej obiektywna:)
Na poczatek plusy:
- sala nowa, wedlug nas bardzo ladna, nie potrzebujaca dodatkowych dekoracji (np balonow)
- chcielismy miec jedna sale do tanczenia i jedzenie i tam tak jest
- super dzialajaca klimatyzacja, czysciutkie lazienki, jest szatnia - mysle ze bardzo potrzebna w okresie zimowym
- ladny teren wokol sali - ladnie zagospodarowany (trawa, iglaki, kwitnace kwiaty)
- spokojna, cicha okolica, mozna wyjsc na mily tarasik (minusem sa plastikowe krzesla na tym tarasie ale podobno ma to byc w nastepnym roku zmienione)
- teren, na ktorej znajduje sie sala jest ogrodzony, ma duzy parking, przez cala noc jest rowniez ochrona, ktora pilnuje dobytku i wypuszcza wyjezdzajacych gosci
- sliczna zastawa - biala, elegancka, eleganckie sztucce i naczynia
- dobre jedzonko (ja akurat malo jadlam wiec jest to opinia rodziny), jedzonka duzo wiec na pewno nie zabraknie, wlascicielka otwarta na wszystkie sugestie wiec mozna samemu zaproponowac jakas potrawe spoza menu
- bardzo dobre jedzenie na stole wiejskim
- mozliwosc wyboru takze stolu slodko/owocowego (nie skorzystalismy)
- mozliwosc zrobienia barku alkoholowego (alkohol dostarczamy we wlasnym zakresie ale za barmana nie trzeba dodatkowo placic)
- obsluga bez zarzutu, grzeczna, prawie niewidoczna (chociaz slyszalam po weselu jedna opinie ze jakis gosc nie zdazyl zjesc lodow bo w polowie wyszedl do toalety i jak wrocil to juz obsluga zdazyla mu je sprzatnac - no ale nie przesadzajmy:)
- pyszna kawka i herbatka rozne smaki i rodzaje serwowana przez wlasciciela przez cala noc, napoje bez ograniczen znanych marek
- wlasciciel wystrojony w garniak przez cala impreze dyskretnie obecny, chetny do pomocy i spelniajacy zachcianki gosci:)
- specjalny kelner roznoszacy alkohol - bez zastrzezen, wywiazywal sie perfekcyjnie
- dekoracja sali - my zazyczylismy sobie tylko i wylacznie zywe kwiaty (eustoma ecru) i takie mielismy (w cenie)
- 2 pokoiki z wersalkami i lodowka do dyspozycji mlodych pod klucz (my tam trzymalismy prezenty)
- cale jedzonko, ktore zostaje pakuja do pojemnikow, wiec nie trzeba miec swoich (nawet pozyczyli nam swoje termosy), jedzenia naprawde zostaje mnostwo
- wlasciciele wydaja sie bardzo uczciwi, otwarci na propozycje, chetni do pomocy

A teraz minusy:
- sala jest na obrzezach Lodzi, daleko wszedzie i nie ma miejsc noclegowych wiec trzeba kombinowac z logistyka
- bez sensu teren wokol sali (tam gdzie jest parking i nie rosnie trawa) jest posypany takimi drobnymi kamyczami, strasznie niewygodnie sie po tym chodzi na obcasach bo nogi sie zapadaja
- sa plytki w czesci tanecznej (dla mnie to nie do konca byl minus, bo te plytki naprawde nie sa sliskie! ale wiem, ze niektorym moze to przeszkadzac bo uwazaja ze parkiet jest bardziej elegancki)
- w czesci nietanecznej jest wykladzina dywanowa, troche mi nie pasowala do sali weselnej ale w chodzeniu na obcasach nie przeszkadzala, bardziej chyba w tanczeniu, gdy goscie nie miescili sie na plytkach
- sala jest dosyc ciemna (pomaranczowe sciany i bordowa podloga w czesci nietanecznej) wiec trzeba uprzedzic fotografa:)
- jedna sala do tanczenia i jedzenia ma to do siebie ze goscie przy stolach (szczegolnie ci siedzacy najblizej orkiestry) mieli problemy z rozmawianiem bo bylo glosno wiec rada - jak najblizej orkiestry sadzac mlodych lubiacych tanczyc:)
- jesli ktos lubi zeby stoly az uginaly sie od jedzenia to tu tak nie ma - jedzenia na pewno nie zabraknie ale jakiegos przepychu nie ma
- serwetki papierowe nie materialowe - drobiazg ale slyszalam ze dla niektorych niezwykle istotny:)
- platnosc za sale jest PRZED weselem (nie daje to w razie czego mozliwosci negocjacji jesli cos by poszlo nie tak).

My placilismy za sale 140 zl/os, wiem ze teraz jest duzo drozej ale wtedy ta cena byla niezwykle atrakcyjna (w cenie mielismy stol wiejski, tort, zywe kwiatki na sali, napoje bez ograniczen, itd). Wydaje mi sie ze wlasiciele sa dosyc elastyczni i mozna sprobowac z nimi ponegocjowac (my wynegocjowalismy ze nie placilimy za dzieci chyba do 12 lat i 50% ceny za orkiestre). Szczerze mowiac to nie wiem czy zdecydowalabym sie na ta sale teraz znajac te nowe ceny bo mnie tez sie wydaja troche przesadzone. Ale nie orientuje sie tez jak to wyglada na innych salach wiec nie mam porownania.
Podsumowujac (bo troche sie rozpisalam;-)) my bylismy bardzo zadowoleni z sali i nasze najwazniejsze wymagania spelnila. Pozdrawiam serdecznie!
 
 
Alabama 

Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 2:16 am   

Polecam "Bagatelę" na Wiskitnie w Łodzi. Okazalo sie, ze rzeczywiscie wszystko co bylo uzgodnione i o czym mowila wlascicielka sprawdzilo sie. Jedzenie smaczne, ciekawe i duzo, obsluga bardzo dbala o wymiane zastawy, dokladanie napojów i ogolną obsluge gosci, gorące dnia tez byly roznoszone bardzo sprawnie. Piekny wystroj sali i stolów. Bardzo ładne toalety (kilka - nie jedna:/ dla gosci i osobna , przestronna dla panny mlodej). No i jesli chodzi o pozostawione jedzenie bardzo uczciwe podejscie - wszystko jest pakowane i oddawane! Do tego bardzo sympatyczna wlascicielka. W porownaniu do niektorych osob z ktorymi mielismy przyjemnosc rozmawiac podczas maratonow przy wybieraniu sali...- naprawde duzy plus!
 
 
ArturM 

Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 8:48 pm   

Polecamy wszystkim salę Bagatela. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, super sala (wszyscy goście zachwyceni), jedzenie bardzo smaczne i obsługa na wysokim poziomie. Płytki, które znajdują się na podłodze są antypoślizgowe i zdecydowanie nawet lepsze od parkietu.
Właściciele to profesjonaliści, bardzo przyjaźni i sympatyczni.
Pozdrawiamy serdecznie Właścicieli :)
R&A
 
 
Kwiatek81 

Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 3:29 pm   

My rowniez bralismy pod uwage te sale jednak nie zdecydowalismy sie na nia. Co do wygladu i wystroju to moze i faktycznie nieco ciemna ale za to w miare nowa i dosc ladnie wykonczona. Minusem dla nas byl brak noclegu i wlasciciele, ktorzy jakos nie do konca przekonali nas do siebie. Odnieslismy wrazenie, ze najwazniejsze sa dla nich pieniadze i to aby zarobic jak najwiecej. Taka pewnie ich rola i z tego zyja ale chyba nie powinni tego okazywac ewnetualnym klientom :roll:
 
 
littlegerl 

Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 11:41 pm   

Kwiatek81 a na jaką się zdecydowaliście??
Ja dziś też oglądałam Bagatele, jest drogo i nie ma noclegu...ale sala...hmmm piękna..
Znacie może podobne sale do Bagateli ale trochę tańsze...??
 
 
dominka 

Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 4:17 pm   

Witam,

Chcialam sie podzielic wrazeniami jezeli chodzi o Bagatele. Mialam tam niedawno wesele i musze ich pochwalic. Wszystko bylo tak jak uzgadnialismy. nie bylo ani jednej "obsuwki". kelnerzy swietni. szybcy. wlasciciele rowniez pomocni.
Wiem ze wiele osob narzeka na cene i brak noclegu. dla mnie tez byly to minusy przy ktorych sie wahalam. Ale podsumowywujac jak ma sie wesele na 120 osob ciezko jest cos dobrego znalezc w tanszej cenie. wybor jest bardzo ograniczony. a tansze lokalne czasem przypominaja PRL. ja swojego wyboru nie zaluje:)
Jak macie jakies pytanie to chetnie sluze pomoca.
pozdrawiam
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 3:33 pm   

Mam pytanie głównie do osób, które miały juz tam wesele, jak widzicie tam pomieszczenie ok 150 osób? Co prawda właścicielka mówiła, że robili już wesele na 154 osoby ale nie wiem czy nie będzie za ciasno wówczas :/ Bardzo proszę osoby, które miały juz tam swoje wesele o opinie, ponieważ bierzemy z Narzeczonym ten lokal pod uwagę, chodzi mi głównie o opinie na temat ilosci i jakosci jedzenia (Moja rodzina lubi dobrze i duzo zjeść, wiec opinia santany na temat ilości jedzenia mnie trochę zaniepokoiła)
_________________
 
 
katharina
Gość
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:06 pm   Bagatela

Ja Bagatelkę polecam i myśle że 150 osób zmieści się i nie będzie problemu tylko musicie dostawać się do sugestii właściciela odnośnie ustawienia stolików. Myślę że jedzonka nie zabraknie ja byłam na weselu u znajomych (tyle że oni domawiali jeden posiłek bo wesele zaczynało się tuż przed 17) to po zjedzeniu pierwszego dania już byłam na jedzona a póżniej były jeszcze lody, barszczy z kinkiecikami i pasztecikami tort to drugie domówione danie - polecam kopytka zasmażana i jakieś mięsko później kluski i nad ranem coś jeszcze ale mnie już nie było więc nie pamiętam. Całe jedzenie ze stołów obsługa zapakowała bardzo elegancko (w ogóle obsługa jak dla mnie super) to 3/4 jedzenia oddali do schroniska bo całą rodzinkę obdzieli i jeszcze zostało. Zimnych przekąsek nikt prawie nie je to warto zamiast trzech przekąsek domówić jakieś danie - nie wiem czy można(?) Stół wiejski super tyle że prawie nikt do niego nie dochodził i myślę że szkoda kaski ale stół słodko owocowy extra.
udanej uroczystości - papa :) :)
 
 
katharina
Gość
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:08 pm   

Może źle napisałam to nie pbsługa oddała do schroniska a moi znajomi :razz:
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 7:05 pm   

ja się trochę bawię na weselach... ten wiek w rodzince, że wszyscy się teraz żenią.

Bagatela.
-jedzenie - ok - prowadzi to były właściciel firmy cateringowej - trudno go zaskoczyć
- sala - była nowa - teraz nie robi szokującego wrażenia
- parkiet - brak - są kafle
- wewnątrz - ok
- na zewnątrz - przypomina mi to zakład mięsny. w polu.
- właściciele - rzeczowi, uprzejmi

Ale każdy sam musi zobaczyć - nie ma "złotych" rad i opinii
_________________
Tomek
 
 
klo 

Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 3:56 pm   

A może ktoś miał wesele w Bagateli w 2010 roku i mógłby coś napisać o organizacji, jedzeniu, kelnerach itp.?
Zależy mi na aktualnych opiniach, ponieważ my mamy tam wesele w tym roku :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl