Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"W DOBRYM STYLU" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 10:58 pm   

kasiunia_knz, ja miałam wesele na tej sali ponad dwa lata temu i umowę podpisywaliśmy jeszcze ze starym najemcą. Z tego co wiem, od czasu kiedy są nowe właścicielki to sala prosperuje coraz lepiej i ma więcej chętnych na organizowanie wesel. Nie wiem jak z terminami na przyszły rok ale myślę, że najlepiej jest się skontaktować z właścicielkami :) . Ja tylko ze swojej strony mogę powiedzieć, że salę naprawdę polecam :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Polinka1987 

Dołączyła: 16 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 9:14 pm   

Ja mam tam wesele zaplanowane na 2.02.2013 r:)
Miało byc w innej sali tez w aleksandrowie ale tamta juz odpadła na wstepie
 
 
Nimmor 

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 8:50 am   Opinia po weselu

Witam, we wrześniu odbyło się moje wesele w sali "W Dobrym Stylu". Chciał bym podzielić się opinią w kliku aspektach, na temat sali i organizacji przyjęcia.

Cena: 180 zł za talerzyk

Oferta (w cenie 180 zł): 5 dań ciepłych (wybierane z bardzo szerokiego menu przez nas), około 8 zimnych, ciasta, tort, napoje zimne i ciepłe, stół wiejski (pyszne wędliny kiełbasy i kaszanki, pojemniki na bimber, chleb, ciasto), szampan na wejściu, przybranie sali, przybranie wejścia (czerwony dywan, kwiaty), przybrany samochód, 4 kelnerów, 1 pani manager, pokój na alkochol i prezenty.

Jakość: obsługa podawała potrawy szybko, sprawnie i zręcznie, reagowała natychmiastowo na wszelkie potrzeby weselników, doskonale synchronizowała się z orkiestrą (tu duża zasługa pani manager), potrawy były zawsze gorące, jakość i smak potraw były doskonałe, niczego nie brakowało.

Lokalizacja: Sala położona jest w zasadzie tuż na wjeździe z Łodzi do Aleksandrowa, posiada 3 ogródki (przy czym jeden z nich jest naprawdę rozległy), pod dostatkiem jest miejsc parkingowych. Samo wnętrze jest przepięknie urządzone - polecam koniecznie odwiedzić

Wesele w sali okazało się świetnym wyborem, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Polecam każdemu tą salę. Jest ona niewątpliwie konkurencyjna cenowo, jak i jakościowo.

Chciał bym bardzo podziękować panią prowadzącym salę "W Dobrym Stylu" za wspaniałą organizację przyjęcia.
 
 
martita86 

Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź-Bałuty
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 4:57 pm   

Witam,

Miałam wesele w dobrym stylu w Restauracji W dobrym Stylu :lol: To było w zeszłym roku 23 lipca , ale dopiero teraz znalazłam czas żeby obsmarować pozytywnie i negatywnie firmy które wynajeliśmy 8) Jeżeli chodzi o restauracje , byliśmy bardzo zadowoleni, nie musieliśmy martwić się niczym tylko alkoholem. W cenie: 5 ciepłych posiłków, dekoracja (z pięknych koreańskich róż) , napoje, szampan , tort, 7 różnych ciast, 6 różnych sałatek , obsługa uwijała się jak w ukropie wszystkich obsłużyła jak w restauracjach na wysokim poziomie, pyszny wiejski stół.
Polecam serdecznie, sala jest bardzo elegancka , ma piękny ogród (może z zewnątrz nie powala, ale niech was to nie zwiedzie).
potłuczone kieliszki, czy talerzyk, kawa , herbata, pokrowce na krzesełka czy inne dziwne sprawy za które podobno co niektóre sale pobierają opłaty,nie ponieśliśmy żadnych dodatkowych kosztów oprócz standardowej opłaty.
 
 
 
sunshine211 

Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 8:58 pm   

Salę w dobrym stylu wybraliśmy zupełnie przypadkowo, mimo iż z zewnątrz wygląda ona zupełnie przeciętnie , to gdy weszliśmy do środka stwierdziliśmy , że to ta sala musi być nasza sala weselną , nasze wesele odbyło się 20 października tego roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, posiłków dekoracji i ogólnie wszystkiego:) wszystko zostało zrealizowane na 6!:) Serdecznie dziękujemy !:) i pozdrawiamy Panie właścicielki
 
 
Yen_na 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 3:33 pm   

Mam pytanie - czy W Dobrym Stylu ma jakieś pokoje gościnne? A jeśli nie, to czy wiecie, czy współpracują z kimś w tym zakresie?
 
 
Polinka1987 

Dołączyła: 16 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Gru 07, 2012 10:31 am   

Nie mają, niby gdzieś w pobliżu coś jest ale to nie jest jakaś ścisła współpraca, tylko proponują, ale nie pamiętam czy mi nazwę podawali:)
 
 
Martyna1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 5:19 pm   

Witam serdecznie:)
Planujemy wesele w 2014 roku. Oglądaliśmy juz kilka sal. Jak na razie nasz wybór padł na sale W Dobrym Stylu, ale ostatecznej decyzji jeszcze
nie podjelismy. . Ogladaliśmy też pokoje gościnne które są w trakcie
budowy, ale wlascicielki zapewnialy że będą one dostepne juz w czerwcu
tego roku. Czy ktos z Was mial wesele przy okraglych stolach, bo wiem
ze jest taka opcja?
_________________
Martyna
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 2:30 pm   

Nasz wybór padł właśnie na tę salę :) wesele mamy 23.08.2014 roku. Oglądaliśmy także inne sale, jednak uważamy, że wybraliśmy najkorzystniej. Wiem, że jedzonko jest pyszne, bo moja kuzynka miała tutaj robione przyjęcie (wtedy odbyło się na sali do tańca). Pokoje są już gotowe, więc nie ma problemu z noclegami :)

Podoba Nam się to, że przy 100 osobach mamy w gratisie stół wiejski, fontanne czekoladową, pokrowce na krzesła, stoły ozdobione żywymi kwiatami, czerwony dywan, pokój oraz samochód :) ) dlatego wygrała dla Nas ta sala :) ) :wink:
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
agness 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: aleksandrów
Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 12:58 pm   

POLECAM!!!
fachowa obsługa i ogromna ilość pysznego jedzenia, posiłki podawane gorące i bez zastrzeżeń. Sympatyczna atmosfera i przychylność właściciela oraz dobra współpraca ze sztabem zarządzającym. W standardzie maja tort, szampan na powitanie gości i dekoracje żywymi kwiatami. Do dyspozycji gości parking oraz pokoje gościnne.
Opinia jak najbardziej pozytywna i miejsce godne polecenia!
_________________
Polecam salę "w dobrym stylu"
fachowa obsługa i ogromna ilość pysznego jedzenia. W standarcie mają torta i szampana na przywitanie no i dekorację żywymi kwiatami. Pokoje do dyspozycji gości.



uga, ogromna ilość pysznego jedzenia
 
 
Yen_na 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 1:12 pm   

Byłam na sali dwa razy - bardzo mi się podoba, właścicielki oraz pani manager przesympatyczne i bardzo pomocne. Mają dużo pomysłów i bardzo dobrą ofertę. Jak pisała Kamika - powyżej 100 osób nie ma żadnych dopłat za apartament, stół wiejski, fontannę oraz samochód. Dekoracje sali są od samego początku uwzględnione w cenie, więc żadnych ukrytych dopłat za pokrowce czy kwiaty.
Oddane są już także cztery pokoje gościnne.
No i cena wciąż jest bardzo konkurencyjna :)
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 1:41 am   

Też będziemy mieć tam wesele, umowa podpisana. W cenie wszystko łącznie z pięcioma gorącymi posiłkami, dekoracjami,tortem, ciastami, napojami, czerwonym dywanem, ślicznym ogródkiem i pokojem dla nas. My tylko dostarczamy alkohol. Mam nadzieje że się nie zawiodę.
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 9:35 am   

Na 2 miesiące po weselu stanowczo stwierdzam, że TĘSKNIMY za klimatem sali, za jedzeniem, obsługą !! No po prostu idealnie. Jedzenia nam zostało tyle, że rodzina cieszyła się z naszych podarunków. :dribble: [smilie=d045.gif] Polecam wszystkim !! !
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 10:09 am   

Proszę o podaniu więcej szczegółów. Czy obsługa roznosiła alkohol, czy można liczyć na pomoc starszym osobom w przyrządzeniu kawy, wskazaniu toalety? Jakimi motywami kolorystycznymi się wpasowaliście? Czy obsługa rozstawiła stoły i winietki wg waszego planu czy sami musieliście to robić przed weselem? Rozumiem, że jedzenie było pyszne. Pytam, bo się będę do lipca martwić czy to właściwa sala.
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 4:11 pm   

1. Obsługa roznosiła alkohol,
2. Obsługa przyrządzała kawę, herbatę,
3. Toalety są oznaczone w taki sposób, że odnajdzie je każdy, gdyby jednak były problemy to stojący kelnerzy są tak pomocni, że i w tym przypadku nie zawiodą,
4. My kolorystycznie mieliśmy biel i łosoś. Takie mieliśmy kwiaty na stołach i było super (właścicielka pyta jakie kolory kwiatów mają być na sali...)
5. Obsługa ustala jak mają rozstawić stoły, ile osób przy danym stole i kto. Sami rozstawiają i rozkładają. Wystarczy powiedzieć.
6. Właścicielka ustala także kolor tortu !! :) oraz kształt .
7. Pytani byliśmy także o godziny posiłków, kiedy które danie chcemy, aby podano.
8. Alkohol trzymany w lodówce, więc na stołach był zimy.
9. Dwie sale sprawiają, że goście, którzy siedzą przy stołach moją w spokoju sobie porozmawiać, nie muszą do siebie krzyczeć.
10. Kelnerzy szybko się uwijali, pytali czy np mięso z 2 dania zostawić na stołach czy zabrać ( my kazaliśmy zostawić i to się bardzo gościom podobało, bo w każdej chwili mogli sięgnąć po devolaya czy coś)


Nie narzekamy na żaden aspekt sali :) I na pewno Alice_Liddell, nie będziecie żałowali tej decyzji :) Właścicielka wszystko dokładnie omawia, wypytuje.
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
Ostatnio zmieniony przez KaMika Sob Sty 31, 2015 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 8:24 pm   

Dziękuję za odpowiedź i uspokojenie mnie.

[ Dodano: Sob Sie 08, 2015 12:23 am ]
Gorąco polecam! Za przystępną cenę mieliśmy wszystko (oprócz alkoholu) - kwiaty, dekoracje, 5 ciepłych posiłków, tort, ciasta, owoce, przystawki, zakąski....
Dekoracja w porozumieniu kolorystycznie z nami, jak również kwiaty i tort taki jaki sobie wymarzyłam (przyniosłam nawet z zdjęcie z gazety co chce).
Jedzenie pyszne, goście mówili nawet, że jeszcze nie byli na weselu z tak dobrym jedzeniem. Ja tam aż tak nie wiem, ale resztki które dojadałam dzień po były pyszne. :D
Obsługa spełniała każde zachcianki moje i gości. Jedynie mąż dwa razy podpowiedział, że goście siedzą przy pustych butelkach, ale może za szybko pili :D Potem było ok.
Wielkie podziękowania dla Pań właścicielek za morze cierpliwości do każdego mojego pomysłu, kaprysu i znoszenia cyrku jaki się dział na sali dzień wcześniej.
Pełen profesjonalizm, polecam.

[ Dodano: Nie Sie 09, 2015 8:33 pm ]
3 tyg po naszym weselu sala na Facebooku wstawiła zdjęcia pięknej, wyremontowanej i ozdobionej sali na inny ślub. Po naszym weselu był, remont gdzie sala prezentuje się dużo lepiej, niż wtedy gdy ja miałam wesele. O niczym nie widzieliśmy i jest mi strasznie przykro z tego powodu. Może ktoś powie, że nie mam racji, bo wszystko było zgodnie z umową. Może i tak. Ale moje wesele już się nie powtórzy, a gdyby Panie właścicielki wspomniały o zmianach skłonna bym była przesunąć termin wesela, by mieć równie piękną salę jak inni w tym sezonie. Może i jedzenie i obsługa na weselu były ok. Jednak chyba nie polecam, bo nikomu nie życzę by ktoś się poczuł jak my teraz.
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
rusa1ka 

Dołączyła: 06 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 6:45 pm   

Byłam na weselu jako gość trzy tygodnie temu - dobre jedzonko, sala konsumpcyjna bardzo ładna, taneczna mniej, ale chyba przed remontem. Nie podobało mi się wejście do toalety prosto z części przeznaczonej na tańce i przy samej orkiestrze - czasami czuć było nieprzyjemny zapaszek. Nie podobał mi się też próg łączący sale oraz przy wyjściu. Niebezpieczna sprawa, były jakieś "kładki", ale mało estetycznie to wyglądało.
 
 
Yatka 

Dołączyła: 17 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 9:07 pm   

W ostatni weekend mieliśmy Wesele oraz poprawiny w tej sali a także Ślub w ich przepięknym ogrodzie :)
Gorąco polecamy to miejsce!
Sala już w całości wyremontowana- próg o którym była mowa we wcześniejszych postach zniknął. Jedzenie przepyszne,obsługa uwijała się bardzo szybko i wszyscy goście byli zachwyceni. Na weselu było dwoje wegetarian również bardzo zadowolonych z posiłków- kelnerzy doskonale wiedzieli gdzie siedzieli. Właściciele to cudowni ludzie, bardzo dbają o każdy szczegół i każdą decyzję podejmują po wcześniejszej konsultacji lub poinformowaniu o tym co się będzie działo. Dekoracje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach a stół wiejski goście wymietli do ostatniego ogórka, kwałka kiełbaski czy czy kromki chlebka - pycha!
A Ślub w ogrodzie... ach MARZENIE! :) Przepiękne dekoracje i o nic nie musieliśmy się martwić a tylko cieszyć tym wyjątkowym dniem :)
Jeszcze raz gorąco polecamy!
Ostatnio zmieniony przez Yatka Sro Sie 17, 2016 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 10:15 pm   

Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat tej sali?:)
 
 
ingacal 

Wiek: 31
Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: wrocław
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 03, 2017 9:57 pm   

byłam tam 2 lata temu i w tym roku, jak dzień do nocy. Po remoncie zupełnie inna sala po prostu cudowna wystrój oświetlenie na prawdę fajnie
 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 04, 2017 12:25 am   

A jak jedzenie? :)
 
 
ingacal 

Wiek: 31
Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: wrocław
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 06, 2017 10:19 pm   

jedzenie bardzo dobre, mój mówił że duże lepsze niż serwowali wcześniej. Ja nie zauważyłam dużej różnicy, choć ja nie przywiązuje dużej wagi do ilości mięsa:)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Gru 06, 2017 8:19 pm   

My dzisiaj podpisaliśmy umowę :smile: salą jestem zachwycona, było to pierwsze miejsce, które obejrzeliśmy i od razu wiedzieliśmy, że to jest TO :D nie mogę się już doczekać naszego wesela :smile:
_________________
 
 
misiotka 

Dołączyła: 24 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 18, 2017 2:46 pm   

My też mamy ślub w tej sali. Już za 5 miesięcy :)
 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 26, 2017 8:21 pm   

Ja w sierpniu więc dajcie znać jak było :D
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Sie 19, 2018 8:46 am   

Witam :)
Pilnie odstąpię termin na wesele. Wysoki sezon - 29 czerwca 2019 w sali W DOBRYM STYLU w Aleksandrowie Łódzkim za cenę wpłaconej zaliczki czyli 1400zł.

Ogólne warunki:
- koszt menu to 205zł, 5 ciepłych posiłków (dwudaniowy obiad + 4 kolejne), w cenie wiejski stół, słodki stół, tort, pokój dla Pary Młodej
- minimalna liczba gosci to 70 osób (po 50% liczą się osoby z obsługi- kamerzysta, fotograf, zespół)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 732-633-722 lub pod adresem mailowym ewa.wieniowska@gmail.com
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl