Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"W DOBRYM STYLU" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
ks 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 9:23 am   

Zadzwoniłam do nowego właściciela z pytaniem o ceny ale powiedział że koszty będą takie jakie uzgodniliśmy z p. Piotrem. Więc mam nadzieje że nie mamy o co się bać.
Jeszcze nowy właściciel powiedział, że będzie spotkanie 20 lutego par które mają wesele w tym roku. Będzie zrobiony bankiet z propozycjami jedzenia na weselu.

Też jestem zaskoczona dlaczego P. Piotr nas o tym nie poinformował o zmianie właściciela?
 
 
gochenka 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 6:13 pm   w dobrym stylu

zgadza sie 20 lutego odbeda sie dni otwarte dla wszystkich par ktore biora slub W DOBRYM STYLU , poczestunek w formie bufetu szwedzkiego, beda serwowane dania weselne oraz specjalnosci szefa kuchni,na pewno kazdy z was sprawdzi i dowie sie osobiscie jakie doswiadczenie ma obsluga i kucharz
_________________
gochenka
 
 
ks 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 8:13 am   

To mam nadzieje że nie musimy się martwić?Bo naprawdę wystraszyłam się tą całą sytuacją :rozpacz:
 
 
maciekzgr 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 9:12 am   

No my skontaktowaliśmy się ostatnio z nowymi właścicielami i spotkaliśmy się z nimi. Sprawiają wrażenie ludzi solidnych i zapewnili nas iż oprawa wesela, obsługa oraz kucharz będą ludźmi z doświadczeniem w branży. Co do umów, to zagwarantowali iż uhonorują umowy Pana Piotra. My tez byliśmy dość zmartwieni całą sytuacją a w szczególności brakiem odzewu ze strony Pana Piotra (wesele mamy w sierpniu więc dużo nie zostało), o całej sytuacji dowiedzieliśmy się przypadkiem, jednak nowi właściciele skontaktowali się z nami pierwsi oraz zaprosili na bankiet w lutym gdzie będzie można poznać kucharza, obsługę, zobaczyć nowe elementy wykończenia sali oraz sposób przygotowania stołów (z tego co pamiętam to poczęstunek będzie w formie szwedzkiego stołu). Jako ciekawostkę, zaproponowano nam dostęp do sporawego ogrodu na terenie którego znajduje się sala w cenie :) bez żadnej dodatkowej dopłaty.
_________________
W miłości najbardziej liczy się bezinteresowność...
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:48 am   

ma takie pytanko ile płacicie za wesele z tej restauracji i czy sa w to wliczone poprawiny?

wiecie moze jakie ceny beda na 2011 rok?
pozdrawiam :)
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:59 am   

Marcka napisał/a:
ma takie pytanko ile płacicie za wesele z tej restauracji i czy sa w to wliczone poprawiny?

wiecie moze jakie ceny beda na 2011 rok?
pozdrawiam :)


Teraz to już nie wiem jakie będą ceny, jednak na stronie sali jest numer kontaktowy, także radzę zadzwonić i się dowiedzieć z pewnego źródła. Jak już pisałam my płacimy 180 złotych od osoby z poprawinami.
swoją drogą ja również przypadkiem dowiedziałam się o zmianie najemny sali, a telefony Pana Piotra milczą...
_________________
 
 
gochenka 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 12:12 pm   w dobrym stylu

z tego co wiem na 2011 wesele z poprawinami 200zl od osoby-moze byc troszke inna przy bardziej zroznicowanym menu - cena obejmuje wiejski stol napoje owoce ciasta tort ,mozliwosc korzystania w okresie letnim z ogodu,maja tez fontanny czekoladowe ale najlepiej skontaktowac sie osobiscie i dopytac o szczegoly
_________________
gochenka
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 2:07 pm   

dzięki wielkie, już biore się i dzwonie :)
 
 
 
wLepszymStylu 

Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 9:51 pm   

Witam forumowiczów, chciałabym napisać kilka słów sprostowania dotyczącego imprez w restauracji w roku 2010, prawdą jest, że pan Piotr złożył wymówienie z umowy najmu restauracji w dobrym stylu jednakże działalności nie zamyka tylko od 1 lutego przenosi się do innej lokalizacji (Sala Bankietowa Żabiczki). przyczyna nieoczekiwanej zmiany tkwi przede wszystkim w złych relacjach z właścicielka Panią Sz. To jej synowa na forum prosi Państwa o kontakt. Zanim Państwo podejmiecie jakąkolwiek decyzję proszę o kontakt z Panem Piotrem (508105365), który w związku z przeprowadzką nie miał jeszcze szansy skontaktować się z Państwem. Pragnę Państwa poinformować iż od poniedziałku Pan Piotr będzie się z Państwem kontaktował. Nowa sala nie odbiega standardem od lokalizacji w dobrym stylu w Aleksandrowie i co najważniejsze towarzyszyła jej będzie sprawdzona już kuchnia Pana Piotra. Warunki umów nie ulegną zmianie w żadnym z aspektów. Osobom, które jednak czują się oszukane i zdecydują się skorzystać z oferty pani Sz. prosimy być czujnym w kwestii umów zawieranych z w/w osobą, gdyż jest ona fenomenalna w wyłudzaniu pieniędzy jak to miało miejsce w przypadku czynszu za najem restauracji już od lutego "w niezbyt dobrym stylu"
 
 
mlodzi_lodz 

Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 12:23 am   

Witam wszystkich,
Ja już byłam oglądać nową sale Pana Piotra i muszę powiedzieć, że mi się bardzo podoba. Sala jest bardzo ładna, przestronna i na wysokim poziomie. Dodatkowo z narzeczonym możemy zorganizować pokaz sztucznych ogni ( W Dobrym Stylu nie mogliśmy) Lokal jest otoczony ładną zielenią z możliwością konsumpcji na zewnątrz ( grill, itp. ). Przede wszystkim kuchnia i obsługa Pana Piotra jest sprawdzona i smaczna, a to jest również ważne.


PS: Swoją drogą jestem ciekawa skąd nowa właścicielka miała do mnie numer telefonu, skoro Pan Piotr zapewniał, że nie przekazywał nikomu mojego prywatnego numeru.

Pozdrawiam
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 12:50 am   

wLepszymStylu napisał/a:
Osobom, które jednak czują się oszukane i zdecydują się skorzystać z oferty pani Sz. prosimy być czujnym w kwestii umów zawieranych z w/w osobą, gdyż jest ona fenomenalna w wyłudzaniu pieniędzy jak to miało miejsce w przypadku czynszu za najem restauracji już od lutego "w niezbyt dobrym stylu"




My z narzeczonym kontaktowaliśmy się już z nowymi właścicielami i nie było żadnych problemów, wszystkie warunki umowy pozostają bez zmian i jeśli chodzi o finanse też nic się nie zmieniło więc nie wiem skąd takie niemiłe opinie na temat nowej właścicielki. Oskarżanie kogoś o to, że jest dobry w wyłudzaniu pieniędzy jest trochę nie na miejscu. Proszę zwrócić uwagę na to, że osoba która pisała ten post nawet się nam nie przedstawiła co jest trochę nie grzeczne. Zapraszamy Panią "wLepszymStylu" do wątku powitań i przedstawienia się, bo nikt nie uwierzy w słowa osoby która wchodzi na forum i pierwszy post jaki pisze to jest krytyka (czyżby to była konkurencja? :) )
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
wLepszymStylu 

Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 8:56 am   

Witam chcecie Państwo przedstawienia zatem prosze, jestem pracownikiem Pana Piotra, z Panią Sz. mieliśmy do czynienia na codzień przez 5 lat więc to nie są bezpodstawne oskarżenia a same fakty. Szef zrezygnował z najmu lokalu z powodu ciągłych bezpodstawnych podwyzek czynszu. Przewiduje, że bankiet 20.02 zorganizowany przez Panią Sz. wypadnie fenomenalnie lecz czy Państwa wesele będzie wyglądało podobnie, postawiłabym pod dużym znakiem zapytania. To Państwa wybór gdzie zorganizujecie swoje wesele. Szef ze swojej strony może zagwarantować sprawdzoną kuchnie i a ja jako część zespołu profesjonalną obsługę. To my wyrobiliśmy dobre imię i renomę restauracji. Pani Sz. prowadziła "w dobrym stylu" zaledwie rok po czym wynajęła lokal Szefowi. Parze młodzi_lodz w imieniu ekipy dziękuję za lojalność i zaufanie. Gwarantuje, że wasze przyjęcie będzie na najwyższym poziomie jak to miało miejsce dotychczas w dobrym stylu.
 
 
Weselnicy 

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódz
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 10:29 am   

Witam.. Widze ze dużo ciekawych rzeczy dzieje sie z restauracja w dobrym stylu.. mozna bardzo duzo wyczytać z tego forum.. Ja mam tam wesele na 2010 rok. i teraz bardzo sie zastanawiam czy zostać na tej sali. ponieważ pan Piotr jest sprawdzona osoba i zaufana i wiem ze napewno od stony jedzenia i obslugi nie mam sie co martwic. a nowi wlasciciele nic o nich nie wiadomo, jak wyglada to z ich strony.. zostaje mi tylko obejrzec nowa sale pana Piotra. i wydaje mi sie ze przejde z nim na nowa sale i nie bede sie martwil jak bedzie moje wesele wygladalo czy goscie beda zadowoleni i czy beda mieli co zjesc. Bo o to martwic sie u pana piotra nie trzeba nie raz juz sie bawilem u niego na sali... pozdrawim :)
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 4:57 pm   

wLepszymStylu napisał/a:
Szef zrezygnował z najmu lokalu z powodu ciągłych bezpodstawnych podwyzek czynszu.


szkoda, że nie poinformował o tym fakcie osób z którymi zawierał umowy...bo co się nadenerwowałam to moje...
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Nie Sty 17, 2010 5:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
narzeczeni 

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 8:51 pm   

Witam Wszytkich,
Nawiązując do Państwa wcześniejszych opini na temat Restauracji "W Dobrym Stylu" chcieliysmy zaznaczyć , iż prawdziwa renoma tej restauracji była wyrobiona dzięki Panu Piotrowi , który wprowdził dużo zmian w jadłospisie, organizacji wesel, dekoracji stołów, obsłudze itp. Nie znam osób, które byłyby niezadowolone ze świadoczonych przez niego usług gastronomicznych. Fakt, iż zmienia on bieżącą lokalizację restauracji z powodów osobistych nie powinno wpływać na Państwa opinie o tejże osobie oraz świadczonych przez niegop usług. Zarówno nowym właścicielom Restauracji w Dobrym Stylu w Aleksandrowie Ł. życzymy wszytkiego najlepszego jak i Panu Piotrowi , który stał się od niedwana nowym własicicielem Restauracji " Sala Bakietowa Żabiczki " W Konstantynowie Łódzkim. Wszytkich zainteresowanych zapraszamy do obejzenia sali w Konstantynowie Ł. Zpewniamy iz warunki nowej sali napewno Wam się spodobają.Na terenie restauracji znajduje sie duzy ogrod z miejscem na grila, hustawke oraz ławki, ktore staja sie dodatkowymi walorami tego miejsca zwlaszcza w okresie wiosenno - letnim.Wszytskich zainteresowanych zapraszamy na ostatki, ktore odbeda sie 13 lutego 2010 r. bedzie to napewno okazja do sprawdzenia kuchni, obslugi oraz panujacych warunkow na sali.
Życzymy udanej zabawy
 
 
maciekzgr 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 4:25 pm   

Hmmm, widzę ruszyła maszyna postów :) Jednak są one trochę niekonsekwentne w wypowiedzi, najpierw że: "znamy", "byliśmy na weselu"... a potem: "zapraszamy" i dalsza reklama :D Chyba nie do końca osoby zainteresowane się wypowiadaja...

Troszkę mnie i moją lubą zirytowała taka nagonka więc się wypowiemy:

Po pierwsze, jak można nie powiadomić klienta o takich zmianach!!! Z tego co powiedzieli nowi właściciele to pan Piotr już miesiąc temu wiedział o tym iż zmienia lokal. Jak można nie zadzwonić!!?? W dodatku zmiana jest na lokal o dużo niższym standardzie!!! Bez klimatyzacji, dużo mniejszy lokal i dużo gorzej wyglądający!! Byliśmy i obejrzeliśmy lokal z zewnątrz i średnio to wyglądało jednak jest zima więc może to pierwsze wrażenie. Na zdjęciach sali odnieśliśmy wrażenie lokalu średniego ale może ono być mylące o bo zdjęcia to jednak zdjęcia, nie mniej jednak zdjęcia te są tam już od dawna więc nie przedstawiają tego co robi pan Piotr. My ta sytuacją czujemy się mocno podirytowani, bo jednak w ostatecznym rozrachunku pieniądze nie są małe a stosunek do klienta ZEROWY!!! To tak jak by liczono że jak się powie w ostatnim momencie to nie będziemy chcieli zmienić zdania!! A przyznamy że dopiero wtedy byli byśmy zdenerwowani, jak tak można!!??

...

od dalszych komentarzy się jednak powstrzymamy... bo może i jednak nie przystoi... a i nie jest to miejsce na takie wynurzenia...
_________________
W miłości najbardziej liczy się bezinteresowność...
Ostatnio zmieniony przez maciekzgr Pon Sty 18, 2010 9:19 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
wLepszymStylu 

Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 7:33 pm   

Nam naprawde jest wszystko jedno gdzie będziecie się bawić na weselu bo to jest wasze przyjęcie i to wam (a właściwie chyba waszym gościom) ma się podobać :) Są gusta i guściki i nigdy nie dogodzi się nikomu w 100% :lol:

maciekzgr napisał/a:
Ktoś jeszcze wspomniał o jakiejś pani Sz.!? Osoba, która z nami rozmawiała miała na oko jakieś 24-27 lat, czy to jest ta pani?


Nie ta osoba to Pani Gosia (synowa Pani Sz.), Pani Sz. ma w Aleksandrowie i nie tylko nie najlepsza opinię, kobieta jest bardzo nerwowa więc Pani Gosia jest jedyną osoba z która można porozmawiać. :-)

PS. chętnie przeczytam Państwa wrażenia po weselu :lol: , mam nadzieje, że wszystko wypadnie tak jak Państwa zapewniają :lol:
 
 
ks 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 8:17 am   

Czy ktoś z was zostaje w dobrym stylu i czy ktoś przechodzi do p. Piotra?
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 3:53 pm   

wLepszymStylu napisał/a:
chętnie przeczytam Państwa wrażenia po weselu :lol: , mam nadzieje, że wszystko wypadnie tak jak Państwa zapewniają :lol:


Nie jestem osobą bezpośrednio zainteresowaną, ale mimo wszystko zdecydowałam się odezwać w tym temacie... Nie rozumiem, jak można podważać zaufanie do nowych właścicieli, mówić, że bankiet może być na najwyższym poziomie a wesele już nie, a samemu nie powiadomić nawet o tak ważnej zmianie! Czy wyżej wspomniany pan Piotr nie pomyślał, że nawet gdyby przyszła para młoda zdecydowała się przejść do jego nowej sali to przez to, że nie powiadomił o zmianie od razu może ludzi narazić na dodatkowe koszta? Np wydrukowanych wcześniej zaproszeń? Ale te zaproszenia to nic w porównaniu do nerwów przyszłych par młodych po przeczytaniu takich informacji na forum i braku kontaktu ze strony pana Piotra.

Moim zdaniem pierwsze co powinien zrobić po podjęciu decyzji o zmianie lokalu to powiadomić osoby, z którymi ma zawartą umowę o tym. To że tego nie zrobił jest dla mnie skrajną nieodpowiedzialnością i nigdy w życiu nie powierzyłabym takiemu człowiekowi organizacji tak ważnej imprezy, jaką jest wesele.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 7:58 pm   

Ambrozja napisał/a:
Moim zdaniem pierwsze co powinien zrobić po podjęciu decyzji o zmianie lokalu to powiadomić osoby, z którymi ma zawartą umowę o tym. To że tego nie zrobił jest dla mnie skrajną nieodpowiedzialnością i nigdy w życiu nie powierzyłabym takiemu człowiekowi organizacji tak ważnej imprezy, jaką jest wesele.


Powiem tylko tyle, podpisuje się pod wypowiedzią Ambrozji obiema rękoma.

ks napisał/a:
Czy ktoś z was zostaje w dobrym stylu i czy ktoś przechodzi do p. Piotra?


My z narzeczonym zostajemy w Dobrym Stylu i nie przewidujemy żadnej innej opcji. Rozmawialiśmy z nowymi właścicielami i uważamy, że to porządni ludzie. Można się z nimi dogadać i bez żadnych problemów omówić wszystkie szczegóły związane z weselem. W przeciwieństwie do Pana Piotra zadzwonili do nas i poprosili o spotkanie. Wiem, że nie mamy się czego obawiać i że napewno nasze wesele będzie takie jak będziemy chcieli, a nowi właściciele są ludźmi którym można zaufać i powierzyć organizację wesela ;)


Dodam jeszcze tylko, że osoby które rekalmują salę Pana Piotra zapraszamy do odpowiedniego wątku, bo tu jest wątek na temat sali "W Dobrym Stylu" :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
Ostatnio zmieniony przez joannakarolina Wto Sty 19, 2010 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
akukaracza 

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 8:24 pm   My zostajemy !

Witam,

My zostajemy w tej sali. Wybraliśmy "W dobrym stylu" właśnie ze względu na wygląd sali. Widzieliśmy zdjęcia umieszczone na stronie internetowej p. Piotra i szczerze mówiąc nie ma się czym chwalić. Na forum jest wątek "Żabiczki" i ktoś napisał, że był tam wcześniej sklep meblowy. Nie chcemy mieć wesela w takim miejscu.

Szukamy fotografa, jeżeli znaleźliście kogoś sprawdzonego i godnego polecenia to proszę o info na prv.
 
 
magda8801 

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 6:56 pm   

A nie wiadomo w końcu czy magda8801 pisała o synu koleżanki koleżanki, czy o córce koleżanki. eh... :? [/quote]


Chodziło mi o wesele córki koleżanki ;) ale to już nie ważne, widze że wszystko na szczęscie się juz wyjaśniło i nie zamykają sali.
Córka mojej koleżanki natomiast zrezygnowała z niej. Znalazla w miedzyczasie tej afery inną salę, która jej się spodobala bardziej.
Pozdrawiam was i mam nadzieję że wasze wesela będą udane ;*
 
 
ks 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 11:50 am   

I jak myślicie nowi właściciele zagwarantują nam udane wesele?
Ja nie jestem jeszcze do końca przekonana że wszystko będzie oki, jestem przez tą całą sytuację pełna niepokoju.

Mam pytanie czy już ktoś odzyskał od p. Piotra pieniądze (zaliczkę)?
 
 
WDobrymStylu 
Firma

Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 9:35 pm   

Witam Państwa

Nazywam się Kinga Szymczak, jestem nowym najemcą (podkreślam najemcą, nie właścicielem) sali bankietowej „W dobrym stylu”. Po przeczytaniu wszystkich postów, uważam że należy się Państwu parę słów z mojej strony.
Z dniem 1-go lutego prowadzę lokal „W dobrym stylu”, bardzo przykro mi, że ktoś kto mnie nie zna, posądza mnie o brak doświadczenia i profesjonalizmu. Ze swojej strony, mogę zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług, aby państwa wesele było jedyne i niepowtarzalne.


Z poważaniem
Kinga Szymczak
Sala bankietowa „W dobrym stylu”


edit: na prośbę autorki poprawa błędu ortograficznego
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Lut 13, 2010 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 1:33 pm   

wLepszymStylu - proszę zaprzestać działalności reklamowej nowej sali pana P., jednocześnie oczerniając nowych właścicieli "W dobrym stylu"

Forumowiczom poddaję pod uwagę fakt identycznego IP użytkowników wyjątkowo chwalących pana P. , podważających kompetencje nowych właścicieli lub zarejestrowanych prawie jednego dnia i piszących tylko o panu P.:
wLepszymStylu
mlodzi_lodz
Weselnicy
narzeczeni


Każdy kolejny post tych osób będzie usuwany.
 
 
Weselnicy 

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódz
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 3:56 pm   

kryszka napisał/a:
wLepszymStylu - proszę zaprzestać działalności reklamowej nowej sali pana P., jednocześnie oczerniając nowych właścicieli "W dobrym stylu"

Forumowiczom poddaję pod uwagę fakt identycznego IP użytkowników wyjątkowo chwalących pana P. , podważających kompetencje nowych właścicieli lub zarejestrowanych prawie jednego dnia i piszących tylko o panu P.:
wLepszymStylu
mlodzi_lodz
Weselnicy
narzeczeni


Każdy kolejny post tych osób będzie usuwany.




co to za bzdury?????!!!!!!!!!!! prosze mi udowodnic taki sam adre IP!!!!!!! Bo jestem tego pewien ze nie jest taki sam nie znam ludz pod tamtymi nick-ami. wiedz prosze nie pisac na mnie takich rzeczy ponieważ sa nie na miejscu........ pozdrawiam nie doświadczonego moderatora!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 5:28 pm   

Dlatego napisałam "lub".
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
brzdac 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 9:12 pm   

witam,
ja organizowałam wesele w dobrym stylu w 2008r, i ogólnie byłam zadowolona do końca wesela za to na poprawinach obsługa bardzo kiepska, kuchnia się ociągała, mieliśmy drinki alkohole różnego rodzaju w tym martini po czym jak goście prosili kelnerzy mówili, że nie ma takiego alkoholu? o klimatyzacji już nie wspomnę, dowiedziałam sie, ze nie działa ale dopiero podczas wesela, przy czym tydzień wcześniej miała działać. jedzenia po weselu też nie dostaliśmy więc poprawiny poprawin w domu szykowąłyśmy z mamą w poniedziałek na biegu, śmiałam się, że bezdomny sprzątajacy pety w niedziele rano po weselu dostał więcej jedzenia anizeli młodzi:) ponoc wszytsko zjedli goście:) z innego źródła wiem, ze Pan Piotr żywi rodzinkę tą bliższą i dalszą z tego co zostało po imprezie:) na mraginesie nie jestem z rodziny nowej właścicielki ponoć jestem jeszcze troszke wkurzona po moim weselu
_________________
margolcia
 
 
i3utch 


Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 6:53 pm   

Cała ta sytuacja z salą napsuła Nam dużo krwi. Szczególnie mojej kakonce. Salę wybraliśmy już dawno, wiedzeni doświadczeniem z wesela mojej siostry. Byliśmy pewni że tutaj zrobimy wesele. Wszystko było dogadane, ustalone i nagle booommm. Zaczęły się informacje o nowym najemcy itp itd. Później oskarżanie nowego najemcy że nie ma doświadczenia. Nie wypowiem się na ten temat bo jeszcze nas żadnej imprezie u nowego najemcy nie byłem, natomiast najbardziej zdenerwował mnie fakt iż Pan Piotr tak nas "olał". Dzwoniłem do niego kilkakrotnie, niestety telefon był wyłączony bądź nie odbierał. Kakonka napisała do niego maila w styczniu i do dzisiaj żadnej odpowiedzi. Na umowie był podany numer telefonu więc Pan Piotr mógł zadzwonić do Nas. Niestety mimo informacji na forum że będzie dzwonił, do dzisiaj tego nie zrobił. Kolejna informacja była o bankiecie 13 lutego. Nie zostaliśmy na ten bankiet zaproszeni. Jeżeli ktoś z Was był proszę o relację. W Sobotę bankiet u nowego najemcy na którym na pewno się pojawimy, gdyż nowy najemca (niby nie doświadczony) potrafił do Nas zadzwonić i porozmawiać.

brzdąc - nie wiem kim jesteś ale logowanie się na forum i bez żadnego dzień dobry atakowanie Pana Piotra tekstami że żywi rodzinkę z tego co zostanie po weselu jest poniżej pewnego poziomu przyzwoitości. Więc jeżeli to tylko miała być dyskredytacja Pana Piotra to więcej nie pisz na forum.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez i3utch Sro Lut 17, 2010 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
paula_ul 


Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lut 23, 2010 7:20 pm   "W Dobrym Stylu" i pani Kinga

Witam
Dzisiaj oglądaliśmy kilka sal i przyznam że restauracja "W dobrym stylu" naprawdę zrobiła na nas wrażenie. Również pani Kinga sprawia wrażenie osoby profesjonalnej i bynajmniej nie obawiamy się że "może wyłudzać pieniądze". Po to spisuje się umowę aby uniknąć nieporozumień :!: . Nie rozumiem czemu wypowiedzi są tak nieprzychylne względem pani Kingi - bardzo poważnie rozważamy organizację wesela właśnie tam.


Pozdrawiam :)
 
 
Weselnicy 

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódz
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 7:34 pm   

Witam. ponownie. Morze ktoś Sie wypowiedzieć na temat bankietu w dobrym stylu który odbył sie w sobotę 20 lutego. bo niestety nie moglem na nim sie pojawić z przyczyn służbowych. z góry dziękuje :)
 
 
akukaracza 

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 11:29 am   

Witam,

My byliśmy w sobotę na bankecie. :)
Jak pisałam we wcześniejszych postach zdecydowaliśmy się pozostać w sali "W Dobrym Stylu".
Ten bankiet utwierdzil mnie w przekonaniu, że była to dobra decyzja. Wystrój sali się zmienił, są super zasłony i obrusy, piękne kompozycje kwiatowe. Bardzo nam się spodobały nowe pokrowce na krzesła i fotele specjalnie dla pary młodej, na których będziemy siedzieć.
Jedzenie bardzo nam smakowało. Kilka potraw postanowiliśmy wprowadzić do naszego menu weselnego. Potrawy pomysłowe i efektowne. Super ryby i sałatki. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie.
W czasie bankietu pojawił się również kucharz, z którym mogliśmy porozmawiać o naszym weselnym menu.
Rozmawialiśmy z Panią Gosią która przywitała nas bardzo miło, z nią też podpisywaliśmy umowę.
Gości było dużo i jestem pewna, że mają podobne odczucia po sobotnim bankiecie.

Teraz jestem spokojna i pewna, że wesele będzie udane.
Polecam wszystkim.

Robiliśmy z narzeczonym zdjęcia sali dla rodziców, bo nie mogli z nami przyjechac więc jakby ktoś chciał to mogę podesłać, prosze o infor na priv.

D&A
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 12:40 pm   

a mnie martwi pewien fakt :( a mianowicie koniec poprawin nie później niż 22 :(
Nasi goście lubią się bawić i nie wyobrażam sobie ze o 21:30 stanę przed nimi i powiem "dobra czas się zbierać bo za pół godziny cisza nocna :!: " u poprzedniego najemniczy nie było takich ograniczeń, czyżby jego nie obowiązywała cisza nocna ??
co do kelnerów, jeden z nich miał chyba zły dzień, chodził naburmuszony, jakby pracował za karę :? no i ciasta z nikomu nie znanej cukierni (kieruję się stwierdzeniem- nie ma Cie w internecie to nie istniejesz :D ) byłam nastawiona na Krakowiaka. Ja co prawda spróbowałam jedno ciasto - sernik na zimno- ale to nawet mój narzeczony pyszne robi :P K. skosztował jakieś przekładane stwierdził, że mało smaczne.
Pokrowce na krzesła super i te kokardy kolorystycznie do wystroju sali dobrane- miodzio :)
fontanna czekoladowa w cenie (super :smile: ), jedzenie pycha, ja zajadałam się rybką faszerowaną pieczarkami :pya . co chwilę na stołach pojawiało się coś nowego :D
Pani Gosia sympatyczna niesamowicie :o z Panią Kingą nie udało nam się porozmawiać, bo była wręcz rozchwytywana :)
_________________
 
 
matylda25 

Dołączyła: 03 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Rzgów
  Wysłany: Sro Lut 24, 2010 12:42 pm   

Witam! Ja uwazam osobiscie ze to co dzieje sie na tej sali to jeden wielki cyrk kiedy czytam te posty!!! kolezanka miala miec tam wesele lecz odstapila od umowy i chyba miala racje ogladalam ta sale kiedy byl jeszcze poprzedni wlasciciel, lecz akurat nam nie przypadla do gustu i wybralismy inna! Tu nie chodzi o robienie dobrego wrazenia przez wlasciciela bo to o niczym nie swiadczy i mowienie o wrazeniach po rozmowie z wlascicielem mnie gleboko smieszy. Wydaje mi sie ze chodzi najbardziej o to jak wypadaja przyjecia,duzo trzeba sie nauczyc w kazdym zawodzie zeby dojsc do perfekcji a wydaje mi sie ze organizacja przyjec to nie takie "hop-siup" jezeli ci Panstwo nie maja zadnego doswiadczenia i mysle ze zielonego pojecia o tego typu rzeczach poniewaz sa nowi na rynku i jedynie wynajmuja z tego co slyszalam te sale to jak moga zorganizowac przyjecie bez zadnego doswiadczenia, osobiscie uwazam ze jest to nie mozliwe i beda sie w najblizszym czasie uczyli na wielu z nas i naszych wydanych pieniazkach. Uwazam ze wydaje sie kase po to aby przyjecie bylo jak najbardziej udane! A organizowanie przyjecia przez ludzi amatorów ktorzy nie wiadomo skad sie wzieli i czym zajmowali wczesniej jest smieszne dla mnie, ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat...

[ Dodano: Sro Lut 24, 2010 12:42 pm ]
Witam! Ja uwazam osobiscie ze to co dzieje sie na tej sali to jeden wielki cyrk kiedy czytam te posty!!! kolezanka miala miec tam wesele lecz odstapila od umowy i chyba miala racje ogladalam ta sale kiedy byl jeszcze poprzedni wlasciciel, lecz akurat nam nie przypadla do gustu i wybralismy inna! Tu nie chodzi o robienie dobrego wrazenia przez wlasciciela bo to o niczym nie swiadczy i mowienie o wrazeniach po rozmowie z wlascicielem mnie gleboko smieszy. Wydaje mi sie ze chodzi najbardziej o to jak wypadaja przyjecia,duzo trzeba sie nauczyc w kazdym zawodzie zeby dojsc do perfekcji a wydaje mi sie ze organizacja przyjec to nie takie "hop-siup" jezeli ci Panstwo nie maja zadnego doswiadczenia i mysle ze zielonego pojecia o tego typu rzeczach poniewaz sa nowi na rynku i jedynie wynajmuja z tego co slyszalam te sale to jak moga zorganizowac przyjecie bez zadnego doswiadczenia, osobiscie uwazam ze jest to nie mozliwe i beda sie w najblizszym czasie uczyli na wielu z nas i naszych wydanych pieniazkach. Uwazam ze wydaje sie kase po to aby przyjecie bylo jak najbardziej udane! A organizowanie przyjecia przez ludzi amatorów ktorzy nie wiadomo skad sie wzieli i czym zajmowali wczesniej jest smieszne dla mnie, ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat...
 
 
maciekzgr 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 1:32 pm   

Witam,
My tez byliśmy na bankiecie i jedzonko bardzo nam smakowało, sala wygląda zupełnie inaczej, świeżo i bardzo odświętnie. Kwiaty zrobiły na nas wrażenie, szczególnie bukiety za parą młodą. Porozmawialiśmy również z Panem kucharzem i ma on dużo konkretnych rzeczy do powiedzenia, widać że ma doświadczenie i zna się na rzeczy. Twierdzenie że poprzedni najemca miał najlepszego kucharza na świecie i już nikogo lepszego nie będzie jest po prostu śmieszne. Dla nas w sumie kuchnia też była wielkim znakiem zapytania, jednak teraz jesteśmy spokojni.

Cytat:

Wydaje mi sie ze chodzi najbardziej o to jak wypadaja przyjecia,duzo trzeba sie nauczyc w kazdym zawodzie zeby dojsc do perfekcji a wydaje mi sie ze organizacja przyjec to nie takie "hop-siup" jezeli ci Panstwo nie maja zadnego doswiadczenia i mysle ze zielonego pojecia o tego typu rzeczach poniewaz sa nowi na rynku i jedynie wynajmuja z tego co slyszalam te sale to jak moga zorganizowac przyjecie bez zadnego doswiadczenia, osobiscie uwazam ze jest to nie mozliwe i beda sie w najblizszym czasie uczyli na wielu z nas i naszych wydanych pieniazkach.


Trochę to śmieszne stwierdzenie :) Skoro ci nowi najemcy chcą wyrobić sobie renomę to podejrzewam że prędzej sami będą przysłowiowo "w plecy" niż pozwolą aby coś nie wyszło. Poza tym, i tak najbardziej liczy się kucharz i obsługa. Jeżeli będą zatrudniać ludzi z doświadczeniem (a zapewniono nas że tak) to naszym zdaniem panie prowadzące salę te mogą się nawet konstrukcja rakiet zajmować z zawodu a wesele nasze i tak się uda.

My zdecydowaliśmy się zostać w tej sali i wierzymy że nasze wesele będzie udane.

Pozdrawiamy
Maciek i Ania
_________________
W miłości najbardziej liczy się bezinteresowność...
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 2:03 pm   

matylda25 napisał/a:
A organizowanie przyjecia przez ludzi amatorów ktorzy nie wiadomo skad sie wzieli i czym zajmowali wczesniej jest smieszne dla mnie, ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat...


:o gdyby wszyscy tak myśleli, to nowe restauracje czy hotele by w ogóle nie powstawały i wszyscy mieliby wesele w jednym miejscu - ale za to w miejscu z renomą :wink:

Dla przykładu - ja miałam wesele w nowym hotelu, było to jedno z pierwszych wesel i wszystko było zorganizowane perfekcyjnie.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
Ostatnio zmieniony przez Ambrozja Sro Lut 24, 2010 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
i3utch 


Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 9:14 pm   

matylda25 a myślisz że pani z Victorii to wyssała doświadczenie z mlekiem matki ??
 
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 11:28 pm   

My również byliśmy na bankiecie i jesteśmy zadowoleni. Jedzonko bardzo dobre, spory wybór i ładnie podane, dostaliśmy menu weselne żeby już mniej więcej się zorientować jakie potrawy będą na weselu. Dekoracja sali i stołów bardzo nam się spodobała, sala wyglądała uroczyście, odświeżona i ładnie udekorowana. Nowi właściciele to młodzi i sympatyczni ludzie, nie zdążyliśmy podpisać umowy ale Pani Kinga z Panią Gosią powiedziały, że nie ma problemu jak tylko będziemy w aleksandrowie i będziemy mieli czas żeby wejść to zapraszają. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni i mamy nadzieję, że wszystko będzie ok ;)



matylda25 napisał/a:
Witam! Ja uwazam osobiscie ze to co dzieje sie na tej sali to jeden wielki cyrk kiedy czytam te posty!!!


matylda25 nazywanie tego cyrkiem jest chyba troche nie na miejscu, zmienił się poprostu najemca sali. Pan Piotr odszedł, nie ważne z jakiej przyczyny a teraz organizatorem wesel jest ktoś inny, takie sytuacje się zdarzają i nie jest to nic dziwnego, a to że Pan Piotr nikogo o tym nie powiadomił i do nikogo się nie odezwał to już jest jego sprawa i jego problem. Świadczy to tylko o nim i nie ma co mieć o to pretensji do Pani Gosi czy Pani Kingi i je w to wszystko mieszać ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
Ostatnio zmieniony przez joannakarolina Sro Lut 24, 2010 11:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paula_ul 


Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 6:10 pm   

Witam

Ostatecznie zdecydowaliśmy się dzisiaj na restauracje "W dobrym stylu". Pani Kinga podołała spotkaniu z naszymi "mamusiami" :lol: i miała naprawdę podzielną uwagę - rozwiała wszystkie nasze niepewności. Jestem pewna, że dołoży wszelkich starań aby była to dla Nas i naszych gości udania i niezapomniana impreza :)
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 9:06 am   

Witam
Ja powiem tak gralismy tam wczoraj i jesli cchodzi o jedzenie to jest SUPER napewno jest teraz lepiej niz za Pana P.... nie wiem jak wyglada to od strony organizacyjnej typu do ktorej poprawiny itp. ale micha jest naprawe smaczna i w dużych ilosciach jedna rzecz zaskoczyla mnie pozytywnie a mianowicie to co skonczylo sie na stole z automatu bylo uzupelniane.Gramy w wielu knajpach i rzadko sie takie cos spotyka, takze dla nowych wlascicieli 5 z plusem
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 10:27 am   

Super, ciesze sie, ze pojawiaja sie juz pierwsze pozytywne opinie o organizacji wesela przez nowych wlascicieli. My tez zdecydowalismy sie zostac "W dobrym stylu". Bankiet byl bardzo udany, nowi własciciele maja bardzo profesjonalne podejscie do tematu :) Do naszego wesela zostalo juz niewiele ponad 3 m-ce. Na pewno "po" zdam relacje wszystkim zainteresowanym.
_________________
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 11:22 pm   25.12.2010

My tez zdecydowalismy sie na sale ,, W dobrym stylu''. bardzo dobry kontakt z wlascicielami my placicmy 150zl bez poprawin. w cenie mamy tort, stol wiejski. wydaje sie nam ze cena jest bardzo przystepna jak na te warunki. mamy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)
 
 
 
ks 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 12:25 pm   

My tez zdecydowaliśmy się zostać "W Dobrym Stylu".Powiem szczerze, że na początku byłam nastawiona negatywnie do nowych właścicieli.Ale po spotkaniu z nimi osobiście i po bankiecie zmieniłam zdanie. Mam nadzieje, że wszystko będzie oki.
Pozdrawiam :)
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 8:28 pm   

tez mam taka nadzieje. zreszta dam na pewno znac jak bedzie po wszystkim :)
 
 
 
karnami 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 10:05 am   

My też zarezerwowaliśmy tą sale na nasze wesele. Głównym powodem naszego wyboru było to, że sala jest naprawdę piękna, zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Dodatkowo mają śliczny ogród. Właściciele są bardzo mili i mają profesjonalne podejście do klientów. Podołali spotkaniu z naszymi rodzicami i po rozmowie zarówno my jak i rodzice bez wahania podjęliśmy decyzję żeby wybrać tą salę. I jestem pewna, że to była dobra decyzja :D
_________________
karolka
 
 
prjemo 

Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 7:03 pm   

Witam serdecznie

Mieliśmy wesele 22.05 "W dobrym stylu". Wszystkich, którzy już się zdecydowali, oraz tych, którzy jeszcze się wahają-uspokajam i zachęcam. Sala jest piękna, i choć wejście od strony ulicy jest niepozorne to wnętrze jest urzekające. Stoły przystrojone były elegancko, skromnie, ale ze smakiem. Właścicielki baaardzo miłe, sympatyczne i bezproblemowe, można z nimi się dogadać, dużo podpowiadają, można wybrać tort weselny itd. Jedzenie bardzo smaczne, w dużych porcjach, zróżnicowane, ciekawe, szef kuchni podczas ustalaniu menu profesjonalnie podpowie co do siebie pasuje, co nie wytrzyma na stole przy tej temperaturze itd. Kelnerzy przez całe wesele dbali o to, aby gościom niczego nie brakowało, byli sympatyczni i uśmiechnięci i co najważniejsze, realizowali prośby naszych gości :) Wódeczka nigdy nie była ciepła :) Sala posiada fajny bar, który przez naszych gości był okupowany (oczywiście barman we własnym zakresie)
Za dopłatą można skorzystać z fontanny czekoladowej, do której podane są owoce i różne słodkości, pomysł ciekawy i u nas się sprawdził. Na zewnątrz jest piękny i zadbany ogród. Bylismy baaardzo zadowoleni z wesela, choć braliśmy salę trochę w ciemno. Tzn. sala była nam znana, ale podpisywaliśmy umowę z panem P., którego jakość usług mogliśmy sprawdzić wcześniej. Natomiast po zmianie właścicieli nie byliśmy na bankiecie i nie mieliśmy możliwości ani okazji sprawdzenia usług oferowanych przez nowych właścicieli, ale się nie zawiedliśmy! Od początku do końca wszystko było w porządku, przebiegało w miłej atmosferze i bez żadnych problemów. Dla nas miarą jakości jest zadowolenie naszych gości, a od wielu słyszeliśmy bardzo miłe opinie nt. sali i jedzenia.
Życzę wszystkim szczęścia, a Ci którzy już zdecydowali się na sale "W dobrym stylu" mają jeden problem związany z organizacją wesela, z głowy :)
Pozdrawiam!!!
 
 
gosluk 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: alex
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 10:03 am   

SUPER SALA POLECAM
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 2:35 pm   wesele

my tez polecamy sale ,,w dobrym stylu''. co prawda nasze wesele odbedzie sie 25.12.2010 ale mamy bardzo dobra opinie na temat tej sali. duza roznorodnosc w doborze dekoracji, komfortem jest to ze sala jest podzielona na czesc taneczna i jadalna. wszsytko super, swietny kontakt z wlascicielami sa otwarci na wszelkie nasze propozycje. czegoz chciec wiecej? Super!! :)
 
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 10:38 am   w dobrym stylu 03-07-2010

Hej, Ciesze sie, ze pojawiaja sie kolejne pochlebne opinie. My takze podtrzymalismy umowe z nowymi wlascicielami, nasze wesele zbliza sie juz wielkimi krokami, ale poki co naprawde wszystko przebiega tak jak powinno i jestesmy mile zaskoczeni.
Nowe włascicielki sa bardzo mile, zyczliwe i maja profesjonalne podejscie :) Oczywiscie co do samej uroczystosci na pewno zdam relacje w lipcu, ale myślę, ze sie nie rozczarujemy. Nie moge sie juz doczekac :)
_________________
 
 
akukaracza 

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 4:15 pm   

Witam,

Nasze wesele odbyło się tydzień temu więc mogę prawie, że na gorąco opisać jak to u nas wyglądało.
Pierwszym mega pozytywnym zaskoczeniem był czekający na nas przed wejściem czerwony dywan i girlandy z kwiatami. Pani Kinga nic nam o tym nie mówiła i było to dla nas duże i baaaardzo miłe zaskoczenie :)
Sala była świetnie udekorowana na biało - bordowo. Na stołach były świeże kwiaty i świece. Całość bardzo gustownie i romantycznie.
Ja niewiele zjadłam, bo wiadomo stres robi swoje ale to co udało mi sie zjeść było bardzo smaczne i z relacji gości wiem, że wszystko bardzo im smakowało.
Obsługa cały czas krążyła po sali i sprawdzała czy czegoś nie brakuje. Posiłki podawane były szybko i sprawnie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nie zmieniliśmy sali po tym jak zmienił się prowadzący salę.
Na koniec mogę tylko powiedzieć : TRZYMAJCIE TAK DALEJ I DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO :)

D&A
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl