Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Długie włosy - kiedy umyć?
Autor Wiadomość
Grubcia 

Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 8:01 pm   

kiedy nalezy umyc włosy przed zrobieniem fryzurki slubnej na długich włosach-loki, upięcie? czy dzień przed czy w tym samym dniu?
_________________
http://tickers.TickerFact.../k/b083/age.png
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 8:52 pm   

Fryzjerka Ci umyje przed czesaniem ;)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Grubcia 

Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 10:53 pm   

ale chodzi mi o to, czy nie bedą sie rozsypywały włoski świezo umyte? może łatwiej jest układac takie umyte poprzedniego dnia? jak to było z Waszymi długimi włosami?
_________________
http://tickers.TickerFact.../k/b083/age.png
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 10:52 am   

Ja mam długie włosy, będę miała loki i fryzjerka umyje mi włosy przed ich zrobieniem. Skoro sama to zaproponowała to na pewno nie będzie to w niczym przeszkadzać.
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 2:00 pm   

Grubcia napisał/a:
kiedy nalezy umyc włosy przed zrobieniem fryzurki slubnej na długich włosach-?


Ja sobei nie wyobrazam NIE UMYC wlosow przed zrobieniem fryzury.... a szczegolnie latem.... myje codziennie, wiec chyba srednio bym sie czula psychicznie z poczuciem, ze mam nieumyte wlosy akurat w dniu mojego slubu....

Poza tym w salonie fryzjerskim fachowcy powinni wiedziec jak zrobic wszystko tak, zeby wlosy sie nie rozsypywaly, zeby fryzura byla mocna i wytrzymala cala noc, tak ?
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Grubcia 

Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 4:07 pm   

tak tak :wink:

w jednym salonie powiedziano mi, żebym umyła dzień przed, bo lepiej wtedy jest upiac włosy, więc dlatego dopytuje, a salonu jeszcze konkretnego nie wybrałam... 8)
_________________
http://tickers.TickerFact.../k/b083/age.png
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 4:42 pm   

powiem Ci tam, że z tym myciem to zależy co chcesz mieć za robioną fryzurke, bo jak chcesz mieć prostowane włosy to lepiej umyć dzień wcześniej (włosy są suche (całkowicie) i nie będą się kręcic) a jak chcesz mieć upiane to nie ma problemu żeby umyć w ten sam dzień.
_________________
Hanusia



 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:13 am   

Dziewczyny czym wy sie przejmujecie. Pozwólcie, ze o tym zadecyduje fryzjer. Każdy ma inne swoje "paranoje" (czytaj przyzwyczajenia). Jedni wolą czesać na drugi dzien inni zaraz po umyciu. Najlepiej dzien wczesniej zadzwon do swojego fryzjera i się zapytaj jak woli. Ja osobiście wolę na świeżo czyli od razu po umyciu głowy. Wtedy fryzura jest dłużej świeża i nic nie swędzi. A na prostownice tez na świeżo przecież są suszarki, a żeby dobrze włosy wyprostować nie wystarczy sama prostownica. Najpierw trzeba je szczotką wymodelować a prostownice używa się na finito.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:37 am   

Mi fryzjerka - znając specyfikę moich włosów - kazała umyć dzień przed, żeby nie były takie napuszone i żeby się łatwiej układały.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 10:15 pm   

Mnie również fryzjerka kazaŁa umyć wŁosy dzień wcześniej żeby się lepiej ukŁadaŁy i nie byŁy takie "sypkie"
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:31 am   

Tuz przed fryzurą. Mam przetluszczajace sie wlosy i jak bym umyla dzien przed impreza to mialabym je nieswieże i fatalnie bym sie czula :kwasny:
_________________
 
 
 
Katarzyna. 


Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 66
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 5:58 pm   

A nie lepiej umyć jej u fryzjera? No chyba, że fryzurkę robisz sobie sama w domu wtedy najlepiej wieczorem i na noc nakręcić na wałki ;)

Pozdr.
Kasia
_________________
Kasia i Radek
Powiedzieliśmy sobie "TAK" w dniu 9.9.06
Ostatnio zmieniony przez Katarzyna. Wto Cze 12, 2007 11:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 1:41 pm   

Wydaje mi się, że to kiedy umyjemy włosy ma wpływ na trudność ich ułożenia przez fryzjerkę, a nie na to czy fryzura będzie sie trzymała czy nie. Zresztą wszystko zależy od rodzaju włosów- np. ostatnio kiedy czesałam sie na ślub do kuzynki ( miałam włosy umyte dzień przed) fryzjerka powiedziała, że i tak są trochę zbyt "sypkie" i najlepiej byłoby gdybym je umyla jeszcze jeden dzień wcześniej, żeby cytuję " były lekko tłuste" - ale chyba nie bede stosować sie do jej rady,bo czułabym sie nieświeżo, zresztą na swój slub chcę poszukać innego salonu.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 8:25 pm   

a ja to myśle że mi włosy umyje fryzjerka jak bedzie mnie czesac do ślubu :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 05, 2008 9:47 pm   

Myślę, że o to kiedy umyć wŁosy należy zapytać fryzjerkę w czasie próbnego czesania. W końcu na próbny idzie się po to żeby wszystko sprawdzić. Jeśli się okarze, że po umyciu i wysuszeniu wŁosy są zbyt sypkie to wtedy lepiej jeśli MŁoda umyje je sama dzień wcześniej. Mnie wŁaśnie tak przykazaŁa moja fryzjerka i tak zrobiŁam. Nie byŁ to dla mnie jakiś problem. Ważne byŁo, żeby w dniu ślubu wszystko poszŁo dobrze a fryzjerka sprawnie i dobrze wykonaŁa swoją pracę, czyli odpowiednio uŁożyŁa fryzurę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl