Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"STARY FOLWARK" w Tworzyjankach /k Brzezin
Autor Wiadomość
alicjam80 

Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 2:47 pm   

czy i ja moge prosic o zdjecia na priv?
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 3:03 pm   

a czy my możemy zaprosić do Powitań?
_________________
 
 
herbert1 

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 3
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 10:02 pm   

Kilka słów krytycznych:
Była sobie swego czasu w Starym Folwarku impreza, a w jej trakcie...

- Właściciel był pijany i siedział na schodzach wejściowych do lokalu, właścicielka - również pijana zaczepiała gości chodząc od stołu do stołu z butelką wódki...

- Na półtorej godziny przed imprezą, nie było jeszcze rozstawionych naczyń na stołach...

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez herbert1 Pon Gru 11, 2006 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 10:04 pm   

kim jesteś? i skąd taka ostra krytyka tak na wejściu?
_________________

 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 10:11 pm   

No właśnie, trudno jest nam wierzyć osobie, której jedyny post atakuje miejsce, które dotąd miało świetne opinie na forum.
 
 
herbert1 

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 3
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 9:41 am   

Bedę miał wesele w przyszłym roku, jestem z Koluszek, więc niedaleko tej sali.
Sięgnąłem języka, bo też szukam ładnej sali. Pierwszy mój post i od razu krytyczny, ale prawdziwy...
Impreza tam odbyła się w zeszłym roku... Wiem o tym, bo rozmawiałem z właścicielką firmy, która tam właśnie chciała zrobić imprezę.

Sprawa skończyła sie w ten sposób, że właściciel Starego Folwarku obiecał tej Pani, że kolejną imprezę będzie miała gratis, jednak ja kolejnego wesela nie będę miał...

Wybrałem nowootwartą salę w Lipcach Reymontowskich (na trasie Brzeziny - Łowicz skręcić w prawo).

Sala jest rewelacyjna. Byłem w ten weekend i oglądałem.
www.multimex.net.pl - strona tej sali. Nie wiele widać, więc polecam przejechać sie do Lipiec
Ostatnio zmieniony przez herbert1 Pon Gru 11, 2006 9:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 10:01 am   

Witam kolegę z Koluszek :D . To moje rodzinne miasto. Sama będę miała wesele w Budziszewicach. Moze napiszesz coś więcej o tej sali w wątku Sale weselne- nasze opinie - jaki jest koszt, co jest wliczone w cenę, itp. Możesz też założyć osobny wątek.
Zapraszam
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 4:26 pm   

A ja zapraszam do działu powitań :)
_________________

 
 
 
julka 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Sie 2006
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 6:27 pm   

no coz...wyglada mi to na post konkurencji,
ja mialam wesele w Folwarku i wczesniej bylam na weselu kolezanki i wlasciciele są bardzo mili - nie wierze w takie historie, tym bardziej ze wlascicielka w ogole nie jest obecna na weselach tylko wlasciciel ktory wszystkiego pilnuje
_________________
Nie moge sie juz doczekac...


 
 
alicjam80 

Dołączyła: 06 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 11:12 pm   

popieram julke,
rowniez jestem z Koluszek i 20 lat mieszkania w tym miescie udowodnilo mi, ze jedna z ulubionych atrakcji mieszkancow (zaznaczam, ze nie wszystkich, ale zdecydowanej czesci) to ploty i narzekanie.
Rowniez bede miala wesele w Folawarku i wierzyc mi sie nie chce w to brednie.
A co do Lipiec tez mam swoje zdanie. Nigdy nikomu bym nie polecila tego miejsca na zadna okolicznosc, a tym bardziej na wesele.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez alicjam80 Sro Gru 27, 2006 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbert1 

Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 3
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 8:08 am   

Dlaczego zaraz brednie, kiedy informacje mam od bliskiej mi osoby?
Rozumiem, że jak ktoś już ma tam zaplanowane wesele, to ciężko przyznać się do tego, że jest sala kiepska - każdy będzie bronił tego, że ma wesele w pieknej sali. Osobiście uważam, że sala jest jedną z piękniejszych w naszej okolicy, jednak niesmak pozostawia po sobie ten jeden, jedyny występek.

Cytat:
wyglada mi to na post konkurencji (...) nie wierze w takie historie


Konkurencją nie jestem, choć pisząc mój pierwszy post liczyłem się z tym, że ktoś coś takiego może napisać.

Cytat:
wlascicielka w ogole nie jest obecna na weselach tylko wlasciciel ktory wszystkiego pilnuje


To, że byłaś dwa razy i nie było właścicielki nie oznacza, że musiało tak być na wszystkich.

Cytat:
jestem z Koluszek i 20 lat mieszkania w tym miescie udowodnilo mi, ze jedna z ulubionych atrakcji mieszkancow to ploty i narzekanie.


A ja myślę, że każdy z nas lubi, jeśli rozmówcy popierają nasze zdanie i są z nami zgodni. Jednak jeśli trafi się osoba, która wypowiada się na jakiś temat niezgodnie z naszym zdaniem, wtedy jest to wróg nr 1.

Moje zdanie na temat sali jest takie jak i wasze. Sala bardzo ładna, są na niej bardzo modne ostatnio okrągłe stoły. Można dokupić również pokrowce na krzesła, które bardzo mi się podobają. Jest możliwość ustawienia wiejskiego stołu i drinkbaru, jednak o tym występku właścicieli postanowiłem napisać, ponieważ uważam, że nic nie jest idealne i każdemu coś się może nie udać.

To, że napisałem kilka słów krytycznych, nie oznacza odrazu, że piszę brednie i że ulubioną atrakcją Koluszkowian są ploty i narzekanie...

Pozdrawiam.[/center]
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 2:07 pm   

No cóż, rzeczywiście każdy ma prawo do własnej opini, a miasto z jakiego pochodzi - nie powinno mieć tu nic do rzeczy :roll:
_________________

 
 
 
Jula.K 

Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 1:03 pm   

Witam!
29 września 2007r. w Starym Folwarku miało się odbyć moje wesele. Niestety z pewnych powodów jestem zmuszona je odwołać. Więcej info na temat tego przepięknego miejsca można znaleźć pod adresem http://www.staryfolwark.pl/. Jeśli kto byłby zainteresowany termin 29 wrzesień jest wolny. Mój tel. 503 938 455.
Pozdrawiam, Julia
 
 
 
eewwaa 

Dołączyła: 17 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 11:36 am   

Witajcie,
Nasze wesele jest 20.09.2008roku w Folwarku. Uważam że jest to jedna z piękniejszych sal w łódzkim:) Wesele planujemy na ok 150 osób, okrągłe stoły i bez sukienek na krzesłach:)
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 2:11 pm   

a na której sali? na tych dwóch łączonych?możesz zdradzić ile płacicie?
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 31, 2007 2:32 pm   Stary Folwark 23.06.2007

Z powodów osobistych muszę niestety zrezygnować z wesela, więc do odstąpienia jest sala Stary Folwark www.staryfolwark.pl oraz znakomity zespół Elvis www.elvis-music.prv.pl , a także kamerzysta ze studia Discovery www.discovery.hosted.pl Wesele miało się odbyć 23.06.2007r. Wszystko zostało dobrane idealnie, orkiestrę słyszeliśmy parokrotnie i jest na najwyższym poziomie, podobnie zresztą jak kamerzysta ( o sali nie muszę wspominać, gdyż jej uroki są opisane w oddzielnym wątku). Oczywiście jest możliwość przepisania umowy oddzielnie na każdy z „elementów". Jeśli ktoś byłby zdecydowany proszę o kontakt 668439209, gg:228313, mail emelen@widzew.net
 
 
asiaha 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Rzgów
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 10:15 pm   

Wiecie może co stało sie ze Starym Folwarkiem w Tworzyjankach?Próbowałam się tam wielokrotnie już dodzwonić,byliśmy kilka razy i wiecznie zamkniete(???)Co prawda mamy już salę ( Eden!) ale ciekawość trochę mnie zżera ;)
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:32 pm   

Ja rozmawiałam z właścicielami i przed swietami i dzisiaj wiec nie ma roblemu zeby sie z nimi umowic - w sobote jedziemy obejrzec sale:)
_________________
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:17 pm   

do Folwarku najlepiej jechać po uprzednim umówieniu się
to jest lokal w którym można złapać właścicieli tylko w czasie przygotowań do imprez
w innych terminach trzeba się umówić wcześniej, to wtedy podjadą-nie ma z tym problemu

pzdr
T.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 8:15 pm   

Thiti :) co u ciebie kobieto :)

Sorry za OT
_________________

 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
  Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:48 pm   dylematy

Kochani mam straszny dylemat :cry: nie wiem co robic zdecydowalismy sie na folwark - piekne miejsce - ale jednego sie boje i to bardzo ze zabraknie jedzonka :zalamany: pomozcie !! ! przeczytalam wszsytko na forum i nie wiem co robic? goscie wyjda najedzeni przy 4 goracych posilkach- nie ustalalismy konkretow z wlascicielem ale tez nie chcialabym zeby nasze wesele nas do konca zrujnowalo:)finansowo. Macie jakies doswiadczenia jak to wygladalo w przeszlosci z jedzonkiem w folwarku prosze ratujcie
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:13 pm   

Na pewno się najedzą 4 gorącami posiłkami, jeśli oczywiście dodatkowo będzie zimny bufet między tymi posiłkami. :wink: Nie martw się!
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
  Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:22 pm   

Chyba wszyscy się zgodzą że cenne spostrzezenia osob ktore mialy wesele w folwarku bardzo sie przydadza nam "żółtodziobom" ktorzy zamierzamy się tam bawić po powiedzeniu TAK :lol: Dlatego czekamy na Wasze opinie,pozdrawiam gorąco wszystkich zaangazowanych w przygotowania

[ Dodano: Pon Kwi 30, 2007 11:14 pm ]
Dziewczyny moze wymienimy sie opiniami co do zespolow jakie u Was zagraja? osobiscie jestem na etapie wybierania zespolu :( i uwazam ze do folwarku potrzebny jest ktos na odpowiednim poziomie bo to miejsce bedzie sie gryzlo z pierwszym lepszym zespolem - oczywiscie nikomu nie ujmujac.
Moze miejsce do rozmowy tez nie jest odpowiednie ale ne chce zasmiecac tematu muzyki problemami folwarcznych panien:)
pozdrawiam
Ania
_________________
 
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 6:13 pm   

post usunięty na prośbę autorki
_________________
Aga
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Maj 14, 2007 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 9:51 am   

Hmmm nie będę ukrywać, że ta opinia mocno mnie zmartwiła.... :x
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
  Wysłany: Czw Maj 10, 2007 12:08 pm   

Moze w takim razie jest jakas metoda by zapewnic sobie i gosciom odpowiednia ilosc jedzenia za cene jaka placimy? Macie jakies sprawdzone sposoby?

szczerze ja przy kolejnej wizycie w Folwarku zapytam Pana Michala o te opinie i powiem ze jest to stosunkowo niepokojace, bo cena jaka placimy nie jest niska!!!

Moze poczekamy tez na wiecej opinii z tego tematu. Z tego co widzialam to sa juz trzy o tym jedzeniu i jego ilosci, mam nadzieje ze Pan Michal wezmie to sobie do serca jak zostanie o tym poinformowany - przeciez taka opinia bardzo zle wplywa na renome folwarku :kwasny:

Pozdrawiam
Ania
_________________
Ostatnio zmieniony przez Aniab Czw Maj 10, 2007 12:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 12:55 pm   

Z tego co wiem to właściciel prawdopodobnie sam czyta ten wątek. :cool:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 1:58 pm   

:lol:
Pozdrawiam
_________________
 
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 3:34 pm   

post usunięty zgodnie z prośbą autorki
_________________
Aga
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Maj 14, 2007 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:11 pm   

Agucha napisał/a:
było baaaardzo mało jedzenia. na półmiskach z mięsem podawano 4 (tak tak, cztery) sztuki mięska, no i trochę trudno było się tym dzielić.



:shock:

A stoliki ilu osobowe ? Ośmio ?
To faktycznie trochę mało :roll:
 
 
milla 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 7:00 pm   

W kwietniu byłam na przyjęciu weselnym w Folwarku, razem z Aguchą ze Skierniewic, której impreza, z tego, co czytam na forum, nie spodobała sie. Moje wrażenia są zgoła odmienne. Wszystko było zorganizowane z wielką klasą, jedzenie podane w bardzo elegancki sposób, kelnerzy spisywali sie doskonale, nie zauważyłam, aby któryś ze stołów był pusty. Z rozmów z innymi uczestnikami tegoż wesela wynika, że ich wrażenia są bardzo podobne do moich, wszyscy byli miłe zaskoczeni uprzejmością, z jaką spotkali się w Starym Folwarku. Właściciel niemal do końca imprezy towarzyszył gościom, ale nie po to, aby pilnować zastawy, ale czuwać, by żadnemu z gości niczego nie brakowało. Jeśli ktoś preferuje wesele w postaci wiejskiej biesiady, gdzie stół ugina się od kiełbasy, a w tle przygrywa disco polo, to faktycznie, ten lokal może nie odpowiadać tego typu gustom i wówczas rozczaruje się, jak Agucha. Do środka lokalu również nie można wjechać samochodem, nawet jeśli jest to samochód wiozący parę młodą, albowiem w Folwarku preferują tradycyjny zwyczaj - witania pary młodej przez gości kieliszkiem szampana, przed salą weselną. Co do sposobu podania dań- posiłki były udekorowane bardzo elegancko. Jak dla mnie- całe przyjęcie zorganizowane zostało z wielka klasą,co potwierdziła reszta uczestników wesela,no może z wyjątkiem Aguchy. Ale jeśli ktoś załatwia swoje prywatne animozje na forum publicznym, to świadczy, że do takiego poziomu imprezy prawdopodobnie nie dorasta.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 7:18 pm   

Czyli nawet ta sama impreza może być odbierana inaczej przez dwie różne osoby :)
_________________

 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 9:51 pm   

mam nadzieję, że obie te osoby były na tym weselu, a nie robię tylko antyreklamę i reklamę hmmmm
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Kamila111 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 10:28 pm   

Witajcie, widzę że rozmowa na temat mojej wymarzonej sali jest gorąca :) wiadomość o małej ilości jedzenia mogła zmartwić, ale przecież jak jej autorka napisała, wszystko można uzgodnić i napewno takie uzgodnienia a nie inne były na tamtym weselu. Każdy ma jak lubi i tyle. a prywatne animozje załatwia raczej Milla, która w przeciwieństwie do autora krytycznej wiadomości, jest na forum dopiero od dziś. Wygląda więc że weszła tu tylko po to, by swoje prywatne interesy załatwić....
dobra uciekam do powitań
zamierzam tu być częstym gościem bo ślubik mamy już za 11 miesięcy :lol:
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 10:32 pm   

Kamila, a termin już zarezerwowany w Folwarku?
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Kamila111 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 10:36 pm   

no właśnie vbyłam w powitaniach, ufff :smile:
niestety nie, wszystko w sferze marzeń, ale wiesz, jak coś się przesunie trochę to nie będziemy się marwić. narazie tak datę sopbie wymarzyliśmy ;)
no właśnie kwiecień, albo marzec :)
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 10:03 pm   

Kazda opinia jest moim zdaniem konstruktywna gdyz prowadzi do zastanowienia sie nad swoim przyjeciem :lol: ja bede sie zastanawiac nad tym czy nie umiescic ciast i owoców na stolach - kiedys ogladajac jedna sale uslyszalam od wlascicielki "Na weselu goscie jedza oczami" chyba cos w tym jest, wiec bede sie zastanawiac. Jednak z drugiej strony stoly tematyczne sa bardziej elegankie. Napewno w tej kwetii poradze sie wlasciciela sali.

Pozdrawiam
_________________
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 12:33 am   

normalnie, aż się we mnie zagotowało jak przeczytałam te brednie Agatuchy! :evil:

1. to ile jest jedzenia zależy od menu, które wybiera para młoda
więc jeśli było nawet mało jedzenia, to znaczy, że takie menu właśnie wybrali, bo zależało im na zmieszczeniu się w określonych kosztach

2. byłam na weselu w folwarku i nie zauważyłam, żeby czegokolwiek brakowało, a tym bardziej porcji ciepłych dań... to ile jest porcji w zapasie ustala się również z właścicielem...

3. Agatucha porównuje swoje wesele do wesela w folwarku, rzecz w tym, że nie wiemy tak naprawdę co mamy po drugiej stronie tego porównania
wiem jak wygląda przyjęcie w folwarku (dokładnie jest to przyjęcie), lokal jest elegancki i narzuca pewien charakter imprezy, nie ma co go porównywać do zwykłej sali weselnej, działek czy remizy (a ciekawe do czego odnosi Agatucha)
nikt nie wie jakie były ustalenia dot imprezy o której pisze, więc nie oceniajmy pochopnie...

4. ponieważ byłam gościem w folwarku, mam też swoje spostrzeżenia
miejsce jest szalenie eleganckie i na wesele z przytupem i spadającymi ze stołów kiełbasami się kompletnie nie nadaje
obsługa jest świetna
właściciel jest po to aby dopilnować czy gościom niczego nie brakuje (co uważam za niesamowity atut!), no ale mogłaś nie wiedzieć, widać do Skierniewic ten zwyczaj jeszcze nie dotarł...
jedzenia na przyjęciu na którym byłam, było bardzo dużo, podane w formie szwedzkiego stołu, a posiłki gorące serwowane do stołów
na stolikach stała zastawa, napoje i kwiaty (piękne tulipany!), co dodawało szalenie eleganckiego charakteru temu przyjęciu
i co najważniejsze, nikt nie narzekał na brak jedzenia!
kiedy opuszczaliśmy lokal, dostaliśmy jeszcze po kawałku przepysznego firmowego sernika (który wiele osób wspomina do dziś) podobnie jak gest w kierunku gości w postaci tego słodkiego suveniuru

ogólnie żałuję, że kiedy ja wychodziłam za mąż, nie wiedziałam o folwarku, bo na pewno bym się na nich zdecydowała...

i jeszcze jedno, nie wiem po co wypisywanie takich rzeczy na forum
zapewne organizatorce tego przyjęcia będzie niezwykle przykro, kiedy stąd dowie się o tym jak goście obrabiają jej tyłek za plecami... (świat jest mały więc jestem przekonana, że ktoś "życzliwy" ją tu skieruje)
to szczególnie przykre, bo robi to osoba zapewne w miarę bliska,skoro była na tym weselu
zastanów się dziewczyno, jak Ty byś się czuła w jej sytuacji i następnym razem trochę pomyśl zanim kogoś tak obsmarujesz
nie dość, że robisz przykrość tej osobie to i antyreklamę miejscu, które na to nie zasługuje, a do tego wzbudzasz niepotrzebny niepokój u forumek, które będą tam organizowały przyjęcie (a mogą tak naprawdę spać spokojnie)....

zirytowała mnie ta wypowiedź, przepraszam, że tak się rozpisałam, ale szlag mnie trafia jak ktoś się tak bezmyślnie zachowuje i klepie trzy po trzy...

pzdr

thiti

ps. forumki śpijcie spokojnie a tylko z właścicielem ustalcie dokładnie co i ile w menu ;)
ps2. Kati dziękuję świetnie ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 12:44 pm   

Bywaj tu częściej :)
_________________

 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 9:47 pm   

Potwierdzam co do stwierdzenia odnośnie Skierniewic. Przykro mi to pisac bo sama jestem z tego miasta i koniecznosc poszukiwania gustownego miejsca na wesele zagnała mnie az do Tworzyjanek. Bardzo sie ciesze ze tam trafilam. Poziom sal w Skierniewicach niestety niesamowicie odbiega od standardu folwarku - poza kiloma nielicznymi wyjatkami -czytaj dworek. Mozliwosci organizacji wesela sa naprawde tragiczne szczegolnie jesli masz wesele na ok 100 osob i chcesz je zrobic w okresie od czerwca do wrzesnia.

Jednego jestem pewna - koniec z "braniem sobie do serducha" negatywnych opinii o miejscu na jedyny i najwspanialszy dzien w NASZYM zyciu - wszystkie szczegoly tak dopracujemy ze wszytsko bedzie ok :lol:

pozdrawiam

Ania

ps Thiti dzieki!!!!!! takie slowa sa potrzebne
_________________
Ostatnio zmieniony przez Aniab Nie Maj 13, 2007 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 9:05 am   

Tylko proszę bez inwektyw odnośnie miejsca zamieszkania/osoby/przyjęcia weselnego innych.

Agucha napisała posta o swoich wrażeniach, m.in. o jedzeniu. Nie każdy musi wiedzieć, że jedzenie się dokładnie ustala z Młodymi, łącznie z ilością kotletów, bo na większości sal jest inaczej. Ja pisałam o tym samym wyżej, i też o tym fakcie dowiedziałam się później.

A co do stołu z owocami - też bym raczej przeniosła je na ogólny stół, bo jeśli stoi na środku, jeszcze przy samych tańcach, to niektórzy się krępowali lecieć przez całą salę tylko po ciacho. Poza tym faktycznie wygląda tak elegancko, ale moim zdaniem mniej praktycznie. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kamila111 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 9:39 am   

hej Aniu, a czemu spytałaś o ten termin??? myślisz że już powinniśmy się wokół tego kręcić???? w sumie jest jeszcze sporo czasu..... sama nie wiem.
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 8:36 pm   

Czesc :smile:
Z tego co pamietam z Twoich postow to planujecie wesele na marzec kwiecien. My chcielismy w letnich miesiach i szczerze niestety bylo juz ciezko wiec warto zadzwonic i spytac, nic nie zaszkodzi :lol:

pozdrawiam
Ania
_________________
 
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 10:24 pm   

mam pytanie do dziewczyn, ktore byly w Folwarku:

za zdjeciach sale robia wrazenie dosc niskich? jak jest w rzeczywistosci? Pamietacie?

( a moze jak wlasciciel czyta watek to odpowie? )

to wazne dla mnie.

[ Dodano: Sro Maj 23, 2007 10:29 pm ]
Aniab napisał/a:
Bardzo sie ciesze ze tam trafilam. Poziom sal w Skierniewicach niestety niesamowicie odbiega od standardu folwarku - poza kiloma nielicznymi wyjatkami -czytaj dworek.



Aniab, o jakim dworku wspomnialas?
cos ciekawego pod Lodzia?
dzieki za odp,
 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 10:13 am   

Ja tam nie wiem o co chodzi z tym jedzeniem... U mnie nie zabrakło..uważam, że było nie za dużo nie za mało - w sam raz. Każdy sam decyduje ile ma być więc czego tu się obawiać... właściciele doradzą odpowiednią ilośc do liczby gości... Nie ma co tak przeżywać :razz:
_________________
 
 
 
summer-sun 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 9:32 pm   

Sala rzeczywiście robi piorunujące wrażenie na tle innych miejsc.... już jestem ZAKOCHANA w niej... :razz:
_________________
 
 
 
Aniab 

Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: miedzy L/W
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:19 am   

Widzę ze temat Folwarku podupadł i znacznie lepiej rozwija sie na innym rownie fajnym forum :)

Pozdrawiam

ANia
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 8:57 pm   

To jest jakieś inne forum? :twisted: :hmgirl: :lol:
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 2:18 pm   

Dziewczyny, uwaga na tą salę!
Rzeczywiście otoczenie jest niesamowite i klimacik starych budynków niepowtarzalny, ale ten cały blichtr i wyjątkowość mogą nie przełożyć się na dobrą zabawę. Byłam tam na weselu koleżanki. Jej mama włożyła w przygotowania mnówstwo czasu i pieniędzy. Było bardzo elegancko i wytwornie. Ale zabawa nie była dobra. Sala ma dwa grzechy newybaczalne (chyba, że od tamtego czasu coś się zmieniło)

Po pierwsze, brak klimatyzacji. Było tak koszmarnie gorąco, że rozwaliło całe wesele. Nawet przy stołach trudno było usiedzieć, a co dopiero bawić się na parkiecie. Dopiero w nocy goście trochę odetchnęli, ale za to porozłazili się po ogrodzie, bo sala nadal była nagrzana i parna.

Po drugie, sala jest długa i wąska jak tramwaj. Goście przy stolikach w jednej części sali nie mają kontaktu z tymi tańczącymi. Byłam na niewielu weselach, ale zauważyłam, że jak tańce nie są na widoku gości, blisko stołów, to brakuje motywacji, żeby się podnieść i bawić.

Dodatkowo, uważam, że odległość od Łodzi wpływa na niekorzyść. Trzeba daleko jechać i znaczna część gości nie może pić. No chyba, że się zafunduje wszystkim hotel, albo zorganizuje busiki, które będą odwozić do Łodzi. Ale wtedy rosną koszty.

Generalnie, raczej nie polecam. Ja bym tam nie zrobiła swojego wesela.
 
 
Apple 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 10:12 pm   

To teraz moja kolej...
Jestem świeżo upieczoną mężatką :) 04.08 miałam wesele w Starym Folwarku. Jestem zakochana w tym miejscu i gdybyśmy mogli jeszcze raz wybrać sale weselną to na pewno byłby to Folwark. Obsługa podczas wesela rewelacyjna do niczego nie można było się przyczepić. Pełen profesjonalizm. Goście zachwyceni. Czego można chcieć więcej :)
Acha klimatyzacja jest zainstalowana w części jadalnej. Także nie macie się czego obawiać :)
?yczę udanej zabawy !! !
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl