Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"STARY FOLWARK" w Tworzyjankach /k Brzezin
Autor Wiadomość
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:23 pm   

no i kryszkę też prosimy o wypowiedź z punktu widzenia gościa :)
_________________

 
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 12:41 am   

heheh... Martita pewnie nawet nie wie, ze bylem na jej weselu ;)

wpadlem na 5 min zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada - akurat wracalem ze slubu w Warszawie...

goscie spiewali glosno i donosnie - a wiec impreza chyba sie udala ;)
nie chcialem za bardzo przeszkadzac, a poza tym narzeczona z kolacja czekala ;)
wiec nie mialem za duzo czasu na rozgladanie sie po talerzach... ale to co dostrzeglem calkowicie zaspokoilo moja ciekawosc...

no coz - upewnilem sie, ze mamy wreszcie w Lodzi lokal, ktory poza klimatem, oferuje takze odpowiednia obsluge oraz wykonczenie jakosciowe... a zarazem jest miejscem gdzie moze odbyc sie dosc specyficzna impreza jaka jest wesele...


nie moge juz doczekac sie mojej relacji :D
_________________
Z.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:18 am   

Zbychu napisał/a:
nie moge juz doczekac sie mojej relacji :D


my też :hyhy:

ale to trochę "nie Łódź", jeżeli chodzi o lokalizację :P
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:21 am   

No niestety - to zdecydowanie nie jest Łódź ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 12:27 am   

Zbychu napisał/a:
heheh... Martita pewnie nawet nie wie, ze bylem na jej weselu ;)

Wie, wie... :lol: Sama mi mówiła o tym następnego dnia. :lol:


Moja relacja będzie później, bo na razie nie mam za bardzo czasu się zebrać. :roll: I wstawię przy okazji kilka fotek sali, a przy okazji skromnej jesiennej dekoracji, w każdym razie bardzo ładnej.

[ Dodano: Sro Wrz 13, 2006 5:47 pm ]
No to tak...

Otoczenie przepiękne, choć dojazd bardzo niejasny i szkoda, że Folwark nie reklamuje się gdzieś po drodze, bo byłoby łatwiej trafić.

Sala i budynki śliczne, obsługa rewelacyjna! Bardzo ładnie ubrani, mili i pomocni. :) Co prawda mieli ciut obsuwy z podaniem obiadu, bo najpierw wnieśli ziemniaki, które ostygły, a potem długo nic, a jak kończyliśmy jeść to znowu przynieśli ziemniaki i kluski.
Mięso choć na półmisku było chyba wydzielone co do sztuki, bo szybko znikło, a i Młodzi nic nie dostali na wynos.
Podobnie było z łososiem na półmisku - półmisek ogromny, a na nim 4 kleksy z łososiem - wyglądało to pustawo.

Wystarczyło poprosić o herbatę czy kawę i szybko była przynoszona.

Poza tym jedzonko bardzo dobre w smaku, a tort przepyszny - leciutki, z bitej śmietany z brzoskwiniami. Sernik też bardzo dobry, ale przebojem były babeczki z owocami. Idealnie kruche i bardzo smaczne.
Nie wiem ile ciasta było zamówione, w każdym razie nic nie zostało.

Generalnie - jedzenia było akurat, choć ja bym wolała żeby było więcej na wszelki wypadek. Tyle że ilość to może akurat zależy od zamówionego menu...
Rano na śniadanie zostały podane dania z dnia poprzedniego (tutaj porównanie do mojej sali - gdzie rano było wszystko nowe i było to typowe śniadanie w formie szwedzkiego bufetu z mnóstwem śniadaniowych rzeczy do wyboru).

Dużym powodzeniem cieszył się stół wiejski - nie zostało nic smalcu ani ogórków małosolnych. :hyhy:
I jeszcze co bardzo mi smakowało to sałatka z ziemniaków, kiełbasy i ogórków. Pycha!

Właściciel pojawiał się od czasu do czasu na sali i kontrolował co się dzieje.

Aha - minus moim zdaniem to taki, że białe wino, które stało na stołach zostało otworzone, ale postawione bez korków, które zostały wyrzucone. Także był problem z jego zabraniem.

A - i na tej sali, na której miała wesele Martita, nie ma klimatyzacji. Na tej sali obok, jest. Akurat teraz to w ogóle nie przeszkadzało, bo noc była chłodna i nawet trzeba było zamknąć duże drzwi, ale latem mógłby to być problem.



Chyba wszystko... no i zdjęcia:

[ Dodano: Sro Wrz 13, 2006 5:47 pm ]
I ostatnie zdjęcie

DSC06110.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 796 raz(y) 84.89 KB

DSC06204.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 787 raz(y) 40.85 KB

DSC06202.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 763 raz(y) 60.9 KB

DSC06201.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 758 raz(y) 77.88 KB

DSC06087.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 772 raz(y) 66.44 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 5:59 pm   

zaintersowane na pewno będą wdzięczne :)

imponujący ten stół wiejski. do tej pory widziałam "stoliki wiejskie" :lol:
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 6:07 pm   

Nie lubię wrażenia, że jedzenia było "na styk" i sztuki były wyliczone... szczególnie na weselu. Nam zostało jedzenia na ponad 2 tyg... (moim rodzicom i tesciom, którzy się podzielili) - pozamrażaliśmy :wink:
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 6:15 pm   

Kati, to dokładnie jak My ;)
Tata uważa, że : "Mogą nawet tego nie jeść, bo ile można, ale na stole musi być " :!:

Co nie zmienia faktu, że sprawa pewnie jest do dogrania ;)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 6:16 pm   

wszystko jest do dogrania za odpowiednia kwote.. swoja droga uwazam ze stol wiejski lepiej wyglada w Zaciszu :)

co nie zmienia faktu ze gdybym teraz miala jeszcze wybierac sale to na pewno folwark wzielabym pod uwage - wydaje sie fajne miejsce :D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 11:06 pm   

Ja w każdym razie wyszłam najedzona po uszy. :lol: A do zabrania były zimne przystawki i rzeczy ze stołu wiejskiego łącznie z warzywami. Nawet załapałam się na pyszny słonecznik. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 9:24 am   

Sądząc po zdjęciach kryszki pomieszczenia są dosyć niskie. Ciekawe czy na sali bez klimatyzacji w takie letnie upały nie jest za gorąco?
_________________


:)
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:31 pm   Kolejna "folwarczna panna"

Ha , ja rowniez dolaczam do grona "folwarcznych panien". :rotfl:
Czy ktoras z was bedzie miala tam wesele na okolo 90 osob w dwoch salach? Bo my wlasnie mamy taka opcje i zastanawiamy sie czy goscie nam nie zgina w tym folwarku bo miejsca tam nie brakuje. Tym bardziej ze jak bedzie ladna pogoda to chcemy aby goscie tanczyli na zewnatrz na tym dziedzincu.
I czy macie jakis pomysl co mozna postawic na parapetach okien bo chcialabym cos tam umiescic niekoniecznie dekoracje. To by dodala jeszcze wspanialszego nastroju.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:55 pm   

SylTom - u Martity na parapetach stały podgrzewacze: 3 z lewej i 3 z prawej strony, a na środku coś kwiatowego (jarzębina czy coś innego czerwonego). Szukałam zdjęcia, ale nie mam nic wyraźnego.

W każdym razie wyglądało to super! :D Aha, w czasie zabawy podgrzewacze były wymieniane na bieżąco.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 10:30 pm   Re: Kolejna "folwarczna panna"

SylTom napisał/a:
Czy ktoras z was bedzie miala tam wesele na okolo 90 osob w dwoch salach?

U nas będzie ok. 120 osób na dwóch salach, przy okrągłych stołach - część jadalna w sali z barem, podest dla zespołu i parkiet do tańca w tej sali narożnej + podest drewniany do tańca pod gwiazdami ;)
_________________
chez alma |
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 3:08 pm   

Nam zostało do zabrania akurat tyle ile miescilo nam sie w lodowce wiec nie nazekam;) Obsługą byłam zachwycona - byli naprawdę profesjonalistami. Ogólnie nie było nic do czego mogłabym się "przypiąć" chociaż w sumie to para młoda nie zwraca na wiele rzeczy uwagi na własnym weselu :lol:
Ehh,..szkoda ze jeszcze raz nie można mieć wesela bo napewno wybrałabym znów Stary Folwark :D

Dołączam zdjęcie stołu wiejskiego ale niestety czarno białe bo tylko takie mam.

new_Ślub marty i Kuby 535.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 854 raz(y) 69.23 KB

_________________
 
 
 
Galatea 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 6:39 pm   

Faktycznie jest przepiękny. Może i my się tam wybierzemy. Póki co wysłałam do nich meila z kilkoma zapytaniami.
_________________
"Dla świata jesteśmy jednym z wielu, ale istnieje ktoś jeden, kto jest dla nas całym światem"
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 7:12 pm   

Galatea, radzę zadzwonić, czasem właściciele długo nie mają czasu odpowiedzieć na maila - a przez telefon na pewno udzielą Ci wszystkich informacji :)
_________________
chez alma |
 
 
zadra 

Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 17
Skąd: Dublin/Lodz
  Wysłany: Czw Paź 05, 2006 5:24 pm   

zamieszalyscie mi w glowie tym cudenkiem.. zaczynam sie wahac...
tam jest po prostu cudnie ... czegos takiego wlasnie szukalam...
no pieknie, a do slubu tylko 6 miesiecy.. a mi sie zachciewa zmian...

:przestraszony:

i co ja mam zrobic ?
_________________
/08 April 2007/

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 5:26 pm   

zadra, doskonale Cię rozumiem, mnie to miejsce też oczarowało tak, że bezlitośnie porzuciłam poprzednio wybrane :lol:

Sprawdź, czy Twój termin wolny, pojedź, zobacz... Zobaczymy, co z tego wyjdzie ;)
_________________
chez alma |
 
 
zadra 

Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 17
Skąd: Dublin/Lodz
  Wysłany: Pon Paź 09, 2006 10:33 am   mam coraz wiecej szczegolow i coraz wiecej pytan..

dziewczyny jak organizujecie dojazd do 'Folwarku' dla gosci?

Tesciowie jechali i mowili ze spod M1 jechali 45 minut, kawal drogi...

a noclegi 50 zl za lozko , tak ??
strasznie sie waham bo na moje 70 gosci koszt na osobe zaczyna wychodzic coraz wiekszy po dodaniu sali, noclegu , dojazdu...

inaczej jak macie ponad 100 osob to koszt rozklada sie jednak lepiej..
juz sama nie wiem... w koncu to tylko sala... (ale jaka piekna sala )............ :help:
_________________
/08 April 2007/

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 10:36 am   

Piękna :mrgreen:

Ja najprawdopodobniej będę miała ok. 120 osób (chociaż lista codziennie się powiększa :roll: ) i niewiele będzie nocować (będziemy organizować dla nich jakiś transport, właściciel SF nawet wspomniał o jakiejś zaprzyjaźnionej firmie), ale i tak cena nie jest niska... :?

Ja uznałam, że warto, ale to już indywidualna decyzja...
_________________
chez alma |
 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:44 am   

Hej

Do prawdy sale są przepiękne i gdyby nie zajęty nasz termin ( a pytalismy się tuz po zaklepaniu terminu w Borynie :kwasny: ) to pewnie tam byśmy zrobili nasze wesele.
Pani, bardzo przemiła nawet zasugerowała, że wesele można zrobić pod namiotami.. niestety w przypadku mojego J.namioty na wesele odpadaja.

ach, Dziewczyny- dobry wybór z SF
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 3:32 pm   

Widzę, że folwarkowym wątkiemzrobiłam sporo zamieszania w ślubnch przygotowaniach wielu par ;)
No cóż, miejsce jest tego warte :mrgreen:
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 4:35 pm   

zadra .... 45 min chyba tylko dlatego, ze jest teraz remont na trasie Lodz - Brzeziny...
normalnie jedzie sie tam 20 min - i to nie spieszac sie

dla mnie jest tam tak samo daleko jak do Boryny - a czas dojazdu jeszcze mniejszy...

co do transporu - dam wam niedlugo znac co i jak ;) - bo sam musze cos zalatwic...
_________________
Z.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 4:38 pm   

Zbychu - a planujesz korzystac z transportu polecanego przez właściciela sali? Nam mówił, że ma jakiś kontakt, ale nie sprawdziłam szczegółów.
_________________
chez alma |
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 4:53 pm   

nie - zaraz siadam do panoramy firm i dzwonie

rodzina ktora bedzie jechala (ok 50km od Lodzi ) zamowila busa ze zgierza
czyli bus bedzie jechal
zgierz - ich miasto - lodz - folwark- zgierz i potem zgierz - folwark - ich miasto - zgierz

czyli sporo tych km - a wyszlo chyba 400 czy 500 zl za 15 osob
_________________
Z.
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 4:57 pm   

Zbyszku,
a na ile osób potrzebujesz transport?
Pracuję w turystyce, może mogę Ci pomóc :)
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 5:43 pm   

My wynajmowaliśmy autokar. To był dobry pomysł tym bardziej, że rano goście mieli czym wrócić do Łodzi.
_________________
 
 
 
zadra 

Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 17
Skąd: Dublin/Lodz
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 5:45 pm   

ancia19 napisał/a:
Widzę, że folwarkowym wątkiemzrobiłam sporo zamieszania w ślubnch przygotowaniach wielu par ;)
:mrgreen:


Ancia nawet nie wiesz jak wielkie zamieszanie.. :lol:
Super ze powstaja takie miejsca w Lodzi i okolicach... tylko czemu nie wiedzialam o tym wczesniej ....
ciagle bije sie z myslami :idiota:

ale koszt ktory mi wyszedl ok 180+ za osobe za samo wesele bez noclegu ( a ja mam wiekszosc przyjezdych) + transport to chyba troszke duzo sie robi... a ja jeszcze chcialam wariatka poprawiny....

a co tam .. pojade tam i zobacze na wlasne oczy... az sie boje...

w koncu to tylko raz w zyciu ...

Alma a z zaliczka u Boryny to nie jest tak ze Pan Zielinski i tak oddaje jak jest 'odpowiednio' wczesniej cokolwiek to mialoby znaczyc ?? ?
_________________
/08 April 2007/

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 5:50 pm   

zadra napisał/a:
Alma a z zaliczka u Boryny to nie jest tak ze Pan Zielinski i tak oddaje jak jest 'odpowiednio' wczesniej cokolwiek to mialoby znaczyc ?? ?

My zapisaliśmy sobie w umowie taką możliwość, więc nie mogło być problemu.
Ale z tego, co wiem - właściciel nie robi z tego probelmu, widać jest pewny, że ktoś mu "wskoczy" na wolne miejsce.
_________________
chez alma |
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 2:38 pm   

napisze na szybko - pozniej zdam relacje wieksza...

spisali sie na 200%
wszyscy byli zachwycenii
obsluga, jedzenie, pan Michal, zabawa - to miejsce jest cudowne...

ciesze sie, ze tam odbylo sie moje wesele
nie wyobrazam sobie innego
_________________
Z.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 3:58 pm   

Zbychu, i na taką opinię czekaliśmy, super :spoko:
_________________
chez alma |
 
 
jazzy 


Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 7:08 pm   

co do dekoracji okien, nie mamy jeszcze zdjec z soboty, ale my dekoracje wymyslalismy sobie sami, wiec znalazly sie na wszystkich oknach swieczniki (podwojne) a do tego na sali jadalnej i na korytarzu przy toaletach znalazly sie swieczniki stojace
wszystkie byly w jednym stylu i uwazamy ze rewelacyjnie wkomponowaly sie w wystroj folwarku
te same swieczniki mielismy zreszta w kosciele...
bardzo dbamy o detale, wiec wszystko musialo do siebie pasowac
na stolach krolowaly tulipany w olbrzymiej ilosci (ok 40szt w wazonie), kompozycje kwiatowe np na barze rowniez z tulipanow, moja wiazanka oczywiscie tulipanowa i do tego tulipany w torcie
zagralo to naprawde bajecznie i jeszcze bardziej podkreslilo charakter miejsca

na okraglych stolach znajdowaly sie jedynie wazony z kwiatami, zastawa i napoje, jedzenie mielismy w formie szwedzkiego stolu, jedynie gorace posilki byly serwowane bezposrednio do stolikow

dzieki temu uzyskalismy niezwykle elegancki charakter przyjecia, a o to nam wlasnie chodzilo, goscie byli kompletnie zaskoczeni efektem, gratulowali pomyslu, bo bardzo sie wszystkim podobalo :hurra:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 7:43 pm   

Jazzy, przyprawiasz mnie o baaaardzo szeroki uśmiech :mrgreen:
Super, że tak się wszystko udało!
Ja też chciałabym trzymać się jednych kwiatów (wiązanka, wystrój kościoła i restauracji), ale jeszcze się nie zdecydowałam, jakie miałyby to być. Może Twoje zdjęcia mi pomogą w podjęciu decyzji ;)
_________________
chez alma |
 
 
jazzy 


Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 7:52 pm   

w Twoim przypadku bedzie latwiej, bo slub macie o takiej porze roku ze kwiaty sa w normalnych cenach :)
to jest doskonaly pomysl, aby utrzymac jeden motyw wiodacy np. kwiaty
my mielismy kolor pomaranczowy i tak tez dobieralismy dodatki
kwiaty do kosciola, na sale, swieczki, zaproszenia, winietki, dekoracja stolow
to daje niesamowity efekt :)
jak tylko beda zdjecia to na pewno sie pochwalimy :D
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 9:40 pm   

ooo my też chcemy właśnie pomarańczowe dodatki w Folwarku!!! Tym bardziej czekam niecierpliwie na wasze zdjęcia :rotfl:
Gratulcje serdeczne!!!!!
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
bazyliszek 

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź-Wawa
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 8:59 pm   

Hej, Witam

Temat trochenie do tego wątku ale jaki zespół wybraliście do Folwarku? My zastanawiamy się nad Zodiakiem - graja podobno rewelacyjnie tyle, że podobno za bardzo nie zabawiaja gości i graja nowsze przeboje. Nam to w sumie odpowiada ale rodzice trochę kręcą nosem.

pozdrawiam
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 4:10 pm   

do dyskusji o Zodiaku zapraszam do odpowiedniego wątku.
_________________
 
 
sails 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 10:09 pm   ja się zachwyciłam tym miejscem

witam, ja miałam wesele w Folwarku 26 sierpnia tego roku. Pojechaliśmy tam i nie było mowy o szukaniu innego miejsca. Była to słuszna decyzja. Wszystko - jedzenie, obsługa, pokoje i łazienki było idealne. Nam się bardzo podobało. Dojazd gości zorganizowaliśmy korzystając z firmy poleconej przez właścicieli Folwarku. Brak klimatyzacji nie przeszkadzał bo wieczór i noc była chłodna, ale wiem, że właściciele planują zainstalować klimę we wszystkich salach w najbliższy czasie. Dekorację - bardzo skromniutką przygotowała nam nasza koleżanka florystka. Wesele było cudne, właściciele pilnowali każdego szczegółu. Zainteresowanym prześlę zdjęcia.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 10:47 pm   Re: ja się zachwyciłam tym miejscem

sails napisał/a:
Zainteresowanym prześlę zdjęcia.

Ja jestem zainteresowana, poproszę :D

A może wstawiłabyś je tutaj, na forum?
Wszyscy skorzystają.
_________________
chez alma |
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 5:10 pm   

ja też poproszę :) na ancia19@poczta.onet.pl
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
sails 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 2:27 pm   

zdjęcia wyślę z domku po południu a na razie mogę wam podać adres www.staryfolwark.pl Jest tam kilka fotek sal i pokoi oraz otaczającego parku. Tak czy inaczej trzeba tam pojechać i dać sie uwieść atmosferze 8)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 3:40 pm   

sails, gdybyś przeczytała wątek od początku, to widziałabyś, że znamy adres i byłyśmy na miejscu (ja to nawet trzy razy :oops: ) ;)
Ale kazde dodatkowe zdjecia mile widziane :D
_________________
chez alma |
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 3:06 pm   

a co powiecie na film:
na stronie mojego kamerzysty sa teledyski w ktorych widac SF
http://21film.pl/galeria.html

film 2 i film 3

mnie tez widac - jak komus mocno to bedzie przeszkadzalo to przepraszam...

ale sadze, ze takie filmiki moga sie przydac do oceny SF - sporo na nich widac - przepyszny sernik tez :)
_________________
Z.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 3:12 pm   

właśnie obejrzałam filmiki i chciałam tu napisać, że Forumkom, które będą się w Starym Folwarku bawić, filmiki na pewno przypadną do gustu :D
_________________
 
 
agora100 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 10:33 pm   

Ja też bede miała tam wesele, 05.05.2007 :)
Sale rezerwowałam w grudniu 2005 roku i wtedy jeszcze wszystko nie wygladało tak kolorowo. Teraz widziałam sie z panem Michałem i widac, że wszystko wyglada duzo lepiej. Inwestuja, rozwijają sie i chca, żeby ludzie byli zadowoleni. Mam nadzieje, że u nas wszystko tez bedzie dopiete na ostatni guzik.
Jesli mozecie podesłać jakieś fotki z wesel w Folwarku bede bardzo wdzieczna: magdabilska@wp.pl
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 11:43 pm   

agora100, witaj :)

Bardzo łądne zdjęcia zamieścił Zbyszek Kruk w tym wątku (na poprzednich stronach), widziałaś?
_________________
chez alma |
 
 
agora100 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 8:21 pm   

Tak widziałam. Miałam nadzieje, że macie jeszcze jakieś. Ale chyba nikt nie ma:(
 
 
kasiulka77 

Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 1
Skąd: koluszki
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 11:22 am   

hej!
chcialam sie dowiedziec ile koztuje wypożyczenie sukienek na krzesła?? jesli kts bedzie tak mily i odpowie to wielkie dzięki:)
_________________
kasiulka77
 
 
Anisthea 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 1:28 pm   

sails, ja też poproszę o zdjęcia paulina-c_85@o2.pl

widzę, że grono folwarcznych panien powiększa się :D
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl