Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MAXIM ze Zgierza
Autor Wiadomość
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sty 21, 2013 10:29 am   

My też mamy podpisaną umowę z zespołem Maxim.. Zdecydowaliśmy się na niego po przeczytanych opiniach, mam nadzieję że to dobry wybór bo czym bliżej do wesela to bardziej zaczynam się bać.. Oby wasze opinie były w 100% prawdziwe :-)
_________________
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 10:30 pm   

Nie ma się czego obawiać , zespół jeden z najlepszych w naszym województwie o ile nie najlepszy.
 
 
16czarny16 

Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 5:39 pm   

Popieram, najlepszy wybór, zespół mega pozytywny :) Pozdrowienia dla Kuby z zespołu, Michał ( 20.10.2012 ) :)
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 2:47 pm   NAJLEPSZY ZESPÓŁ!!

10 sierpnia 2013 zespół Maxim grał u nas na Weselu. Miałam wiele obaw bo wybraliśmy ich tylko po przeczytanych opiniach na forum. Nie żałuję tej decyzji i BARDZO BARDZO cię cieszę że to właśnie Oni grali. Są po prostu zajeb***i . Wszyscy Goście świetnie się bawili..grają i dla młodych i dla starszych.. Oczepiny i konkursy oryginalne i bardzo zabawne...specjalnie dla nas nauczyli się dwóch nowych piosenek.. Jeżeli szukacie zespołu który zapewni dobrą zabawę na weselu to POLECAM!!

Dziękujemy za wszystko!!
Ewa i Łukasz :-)
_________________
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 2:49 pm   

Sikoreczka_1988, a możesz mi powiedzieć czy mieliście skład 4 czy 5 osobowy?
_________________
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 06, 2013 8:15 am   

marthussia, Maxim ma do wyboru 3 lub 4 osoby..my mieliśmy cały skład czyli z perkusją :)
_________________
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 9:32 pm   

14 września zespół MAXIM grał na naszym weselu. Wybraliśmy ich patrząc jedynie na opinie na tym forum i w żadnym wypadku nas nie zawiedli. Są FENOMENALNI !! Goście zachwyceni, wybawieni, zarówno Ci młodsi jak i Ci starsi, grają różnorodne kawałki. Fajne oczepiny, bez zbędnego przedłużania, biesiady przy stołach, robią krótkie przerwy. Ten zespół zapewnił wspaniałą zabawę podczas naszego wesela, jesteśmy zachwyceni i jakbyśmy mieli wybierać ponownie to na pewno wybór padł by na MAXIMA :)

Dziękujemy Wam !
Martyna i Marcin
_________________
 
 
AngKol 

Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 6:19 pm   Re: MAXIM ze Zgierza

Plecam serdecznie ten zespół. Byli u mnie na weselu 28 września - rewelacja. Świetnie poprowadzone oczepiny. Nie było żadnych problemów- grali niesamowicie - wszyscy goście bardzo ich chwalili a zainteresowani brali namiary na ewentualne wesele. Grali przy stołach - świetnie bawiąc gości. Szef orkiestry rewelacyjnie potrafił rozbawić gości . Cały skład oceniam na 6. Polecam i pozdrawiam cały MaXim.
Łukasz i Angelina
_________________
Angela
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 9:46 am   

Ja ostatnio miałam niebywałą okazję bawić się razem z zespołem Maxim. Zespół obecnie w podstawowym składzie gra w 4 osoby ale oczywiście istnieje możliwość rozszerzenia składu o Pana Gitarzystę. I tą opcję gorąco polecam. Pan Gitarzysta zrobił niesamowitą furorę. Jednak brzmienie gitary fantastycznie uzupełnia aranżację utworów. Spodobał nam się do tego stopnia, że nie może go zabraknąć na naszym weselu. :) Po ostatnim weekendzie utwierdziłam się w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru odnośnie zespołu.
_________________
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 3:45 pm   

witam,
jestem zainteresowana zespołem maxim ze Zgierza. Z tego co sie dowiedziałam w tym roku już nie graja nigdzie a chciałabym posłucha z innego źródła niż piosenki udostępnione na stronie, które jak wiadomo mogą by przerobione. mogą byc kawałki utworów.Proszę o pomoc mogę udostępnic mail. czy warto jest zainwestowac w ta orkiestre.
 
 
Ania i Bartek 

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: ozorkow
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 7:43 pm   

Bardzo polecamy zespół Maxim ze Zgierza . Bawili gości na Naszym weselu w dniu 05.10.2013 roku. Nigdy wcześniej nie byliśmy na imprezie prowadzonej przez ten zespół i baliśmy się troche naszego wyboru ponieważ sugerowaliśmy się tylko opiniami z forum. Nasze obawy jednak były niepotrzebne ponieważ zespół spisał się świetnie . Nie ma do czego się doczepić wszystko było przeprowadzone przez nich profesjonalnie i na wysokim poziomie . Pare dni przed weselem zorganizowane było spotkanie z członkiem zespołu gdzie omówiliśmy wszystkie szczegóły dotyczące naszego wesela . Nasze wesele odbywało się na dwóch salach jadalnej i tanecznej. Zespół doskonale sobie z tym podziałem sal poradził . Oczepiny przeprowadzone zostały tak jak sobie tego życzyliśmy czyli bez zbędnego ich przedłużania z nastawieniem na oryginalne konkursy . Polecamy Wszystkim zespół MAXIM nie macie czego się bać podpisując z nimi umowę . Jeżeli ktoś chcę uzyskać więcej informacji prosimy pisać maile na adres : anne_87@vp.pl . Pozdrawiamy członków zespołu i jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy !! ! Ania i Bartek
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 10:06 am   

Jak miło czyta się takie opinie, gdyż my również podpisaliśmy umowę w ciemno, sugerując się jedynie opiniami na forum i dostępnym demo na youtube. Już nie mogę się doczekać! :smile:
_________________
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 11:19 am   

bambolea, Zazdroszczę że macie to przed sobą ;) Dokonaliście najlepszego wyboru, na pewno nie będziecie żałować. Gdybym tylko mogła to bym jeszcze raz pobawiła się z zespołem Maxim :)
_________________
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 11:32 am   

Sikoreczka_1988 napisał/a:
bambolea, Zazdroszczę że macie to przed sobą ;) Dokonaliście najlepszego wyboru, na pewno nie będziecie żałować. Gdybym tylko mogła to bym jeszcze raz pobawiła się z zespołem Maxim :)


oj jak ja się cieszę słysząc takie opinie :) to utwierdza mnie w przekonaniu, że podjeliśmy dobrą decyzję :)
_________________
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 7:08 pm   

marthussia napisał/a:
to utwierdza mnie w przekonaniu, że podjeliśmy dobrą decyzję :)
Najlepszą :wink:
_________________
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 4:49 pm   

My również na podstawie Waszych opinii zdecydowaliśmy się na MAXIM :) Zespół już zarezerwowany, zaliczka wpłacona. Póki co wybraliśmy skład podstawowy i tutaj moje pytanie: warto brać gitarzystę? Cena jest niemała, za gitarzystę jeszcze trzeba dopłacić, dlatego waham się :roll: ...jakie są Wasze doświadczenia?
 
 
łodzianka87 

Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: lodz\ uk
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 7:50 pm   

Kochani szukam wszystkich informacji na temat tego zespołu ..
Najlepiej tych najświeższych ....
mało ich w sieci ;/ wiec moja decyzja nie jest łatwa do podjęcia . Moze ostatnio grali dla Was i mozecie cos wiecej powiedziec np . czy graja na zywo , jak zabawiaja gości ...
 
 
annakończarek 

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 1:39 pm   

Bawiliśmy się przy ich muzyce podczas imprezy karnawałowej 22 lutego w Zgierzu "U Przemka". Super zabawa. Pełny profesjonalizm. Muzyka różnorodna, dla każdego coś miłego. Grają na żywo. Piękne głosy, zwłaszcza wokalistki. Perkusista niesamowity. Dobrze, że będą grali na naszym weselu.
 
 
h0nnie 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 11:33 am   

Zdecydowaliśmy się na zespół Maxim i zagra na naszym weselu już w sierpniu 2015r! Nie mogę się doczekać. Bardzo się cieszymy, że gra do oporu ( a nie tak jak w wielu zespołach teraz w umowie jest jedynie 10h).
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 2:18 pm   

Ciężko wybrać dobry zespół. My zdecydowaliśmy się na Maxim i mam nadzieje, że była to słuszna decyzja :) zagrają u Nas w sieprniu 2015 roku.
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
loletka89 

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 12:14 am   

Również ze swoim M. wybraliśmy ten zespół na podstawie czytanych postów i komentarzy na nasze wesele, które odbędzie się w przyszłym roku. dodam że najtrudniejszą przeszkodą było podjęcie decyzji na odległość ponieważ nie mieszkamy w Polsce/
 
 
Kasia19.06.2014 

Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 03, 2014 4:53 pm   

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do zespołu Maxim, to powiem szczerze, że może spać spokojnie! I to bez żadnej ściemy. Mieliśmy przyjemność bawić się z Maxim na swoim weselu w dniu 19.06.2014 r.
Pełen profesjonalizm, świetne wokale i instrumenty, są bardzo elastyczni - grają przede wszystkim pod gości i wszyscy bawią się wyśmienicie, a na weselu o to chodzi. W dzień po weselu odebraliśmy naprawdę sporo telefonów ze słowami, że to było najlepsze wesele na jakim się bawili. Wiecie jaka przyjemność dla ucha :D
Maxim był z polecenia mojej koleżanki - ma u mnie bardzo duuuuże piwo. My ze swojej strony będziemy polecać Maxim każdemu kto organizuje imprezę z orkiestrą. Mają własnego autorstwa zabawy oczepinowe, które nam przypadły do gustu, a gościom dostarczyły potok łez ze śmiechu :) Umowę można podpisywać w ciemno i o nic się nie martwić :D
Jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę i pozdrawiamy cały zespół.
Kasia&Mariusz :wink:
Respekt!
_________________
Kasia 19.06.2014
Ostatnio zmieniony przez Kasia19.06.2014 Czw Lip 03, 2014 4:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 9:33 pm   

Możemy gorąco polecić zespół Maxim - przy nich nie można się nudzić. Cała sala bawiła się zarówno na weselu, jak i na poprawinach, gdy tylko wchodzili na scenę. Wszystko było dopięte na ostatni guzik - świetne zabawy i oczepiny. Piękne głosy, bez zawodzenia.
Dziękujemy za świetną zabawę!

Monika i Paweł 30.08.2014
_________________
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 12:07 pm   

U nas również grał MAXIM, goście zadowoleni, my również :) świetni ludzi i wyborna zabawa :) pierwszy set i parkiet pełen to nie tylko zasługa naszych szalonych gości :) impreza do 6 rano, poprawiny chyba jeszcze lepsze :D
Jesteśmy z Mężem pod wielkim wrażeniem i jeszcze raz dziękujemy! :)
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 12:15 pm   

Aż miło czytać takie opinie bo u nas też będzie grał Maxim :D
_________________


 
 
smileface 

Dołączyła: 18 Maj 2014
Posty: 8
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 11:11 am   

kapatka,

Licze na relację po Twoim weselu - u nas bedzie grał Maxim miesiąc po Was :)
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 2:06 pm   

Jak już ochłonę to zdam relację :)

[ Dodano: Czw Lut 26, 2015 2:11 pm ]
A tak apropo: może ktoś napisać jak wyglądają u nich oczepiny? Będziemy wszystko z nimi ustalać za ok.miesiąc więc wszystkiego się i tak dowiem, ale ciekawa jestem :razz: bo o to nie spytaliśmy przed podpisaniem umowy :oops:

[ Dodano: Czw Kwi 30, 2015 8:20 pm ]
U nas już po weselu więc mogę się podzielić wrażeniami. Jeśli ktoś się zastanawia czy Maxim to dobry wybór to z czystym sumieniem odpowiadam: najlepszy! Zespół to chyba najczęściej i najchętniej chwalony przez gości element naszego wesela. Na poprawinach (albo jeszcze na weselu?) goście nawet sami zaintonowali "Sto lat" dla orkiestry, a to chyba mówi samo za siebie. Ze strony pary młodej mogę Was zapewnić, że wszystko można z nimi spokojnie dogadać. Oczepiny - inne niż wszystkie, które dotąd widziałam (gościom z tego co słyszałam również się podobały). Nam pomogli też przy wyświetlaniu filmu dla rodziców, choć (jak by nie patrzeć) to przecież nie należało do ich obowiązków. My i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru zespołu więc jeśli ktokolwiek rozważa nawiązanie współpracy z nimi to zapewniam, że nie będzie rozczarowany.
W imieniu swoim i gości jeszcze raz dziękujemy za udaną zabawę i polecamy wszystkim zainteresowanym zespół Maxim.
_________________


 
 
syllwiaa89 

Dołączyła: 06 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 6:20 pm   

Zespół MAXIM bawił nas i naszych gości na weselu 2 maja 2015r. Zespół wybraliśmy w ciemno. I był to strzał w 10 :) Było fantastycznie. Cudowne wokale, aranżacje piosenek. Możesz mieć 100% pewność, że Twoje wesele będzie zagrane i zaśpiewane perfekcyjnie. Goście byli zachwyceni. Bawili się do białego rana. Każdy z członków zespołu jest przesympatyczny i w każdej kwestii można się dogadać. Oczepiny- oryginalne, uśmialiśmy się do łez. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej kapeli. Będziemy polecać zespół MAXIM ze szczerego serca. Chcielibyśmy im jeszcze raz serdecznie podziękować. Sylwia i Piotr
P.S. Czekam na imprezkę z zespołem MAXIM. Sylwester, ostatki bądź wesele znajomych- byle z zespołem MAXIM :D
 
 
smileface 

Dołączyła: 18 Maj 2014
Posty: 8
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 8:06 pm   

Milo czytac takie komentarze :) zatem nie moge sie juz doczekac:D a powiedzcie mi prosze, ile wczesniej zespol sie z WAmi kontaktowal by dogadac szczegoly ? Czy to moze Wy dzwoniliscie?
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 10:42 am   

Takie spotkanie, żeby dogadać szczegóły było u nas na tydzień (lub dwa?) przed ślubem. Co do umówienia tego terminu to akurat dzwoniliśmy my, z tym że my i tak byliśmy z nimi wcześniej w kontakcie mailowym i telefonicznym.
_________________


 
 
Artur_Natalia 

Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 06, 2015 4:29 pm   

Cześć wszytskim !! !!
Założyliśmy konto na tym forum, aby zostawić rekomendację dla zespołu Maxim :cool:
Państwo grali u nas w czerwcu i wybór ich na wesele był strzałem w dziesiątkę !! !
Pełen profesjonalizm, odpowiedzialne podejście i wspaniały repertuar, który trafił w gusta gości :)
Pięknie zaśpiewane piosenki, wspaniałe aranżacje utworów - super zabawa!
Oczepiny pozostawilismy całkowicie w kwestii zespołu i nie byliśmy rozczarowani - było fantastycznie :)
Zespół wybraliśmy z polecenia, więc i my w ciemno - polecamy dalej !! !!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiamy Zespół i wszystkich na forum,

Artur i Natalia :wink:
 
 
kasia1987w 

Dołączyła: 09 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 9:38 am   

Dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie wesela, super muzyka, głos, aranżacje, genialne zgranie i współpraca. Wszyscy zgodnie twierdzą, że chyba nigdy nie słyszeli tak dobrego zespołu. Ludzie przy Was bawią się i tańczą na maxa, zabawy i oczepiny tez super, dziękujemy, będziemy polecać zawsze ! Znaleźliśmy zespół Maxim tutaj na forum i kierowaliśmy się tylko opiniami i było warto, pełen profesjonalizm, dziękujemy :) :lol:
Kasia i Arek
 
 
Martyna-Tomek 

Dołączyła: 07 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 9:35 am   

Maxim to rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Począwszy od wyprowadzenia z domu aż po samo wesele- wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali i nikt nie czuł się skrępowany w żadnym momencie. Maxim jest bezkonkurencyjny!!! Polecamy, Martyna i Tomek (29.08.2015) 8)
 
 
OlaiKamil 

Dołączyła: 17 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 12:28 pm   

Witam Wszystkich.

Piszę do wszystkich tych którzy mają jakiekolwiek wątpliwości by wybrać na swoje wesele zespół maxim. Ja je rozwieje !
Nigdy nie będę żałowała tej decyzji. Najlepszy zespół jaki znam. Wszyscy goście byli zadowoleni. Po całej imprezie dzwonili i pytali jaki zespół mięliśmy bo byli tak zachwyceni. Piękne wokale, muzyka świetna. Widać że zespół zna się na rzeczy, po za tym bardzo dobrze im się pracuje razem i to też działa pozytywnie na efekty ich pracy. Z chęcią cofnęłabym czas do dnia naszego ślubu by przeżyć te piękne chwile jeszcze raz. GORĄCO POLECAM ZESPÓŁ MAXIM !! ! Na pewno nie będziecie żałować tego wyboru, a ślub jest raz w życiu! :) :) Dziękujemy zespołowi za świetną zabawę - Aleksandra i Kamil 26.09.2015
_________________
Aleksandra i Kamil :)
 
 
aniairafal 

Dołączyła: 23 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2016 12:26 pm   Polecamy !!!!

Z całego serca polecamy Zespół Maxim!!! Grali u nas na weselu w listopadzie. Wszyscy byli nimi wręcz zachwyceni i jeszcze długo po weselu wyrażali swoje pozytywne opinie. Wspaniały wokal, aranżacje...długo by wymieniać... profesjonaliści, a zarazem bardzo mili i sympatyczni ludzie. Same superlatywy. Cieszymy się ogromnie, że to właśnie Oni byli z nami. Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru, więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to proszę nie mieć najmniejszych wątpliwości-nie zawiedziecie się-naprawdę WARTO!!! Pozdrawiamy i dziękujemy!!! Ania i Rafał


P.S. Niespodzianka z piosenką Queen - bezcenna! To było coś magicznego i niesamowitego!!! Wyszło przepięknie! :-)
 
 
reloaded 

Dołączył: 28 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 5:30 pm   

Konto utworzyliśmy specjalnie po to, aby wystawić opinię o zespole Maxim.
Grali u nas 23.04.2016r.
To, co sobą zaprezentowali przerosło w całości nasze oczekiwania.
Świetny wokal, bardzo świeży repertuar dopasowany do gości, zabawne żarty i doskonała współpraca z nami.
Do tego, pierwszego dnia, bez żadnych dodatkowych opłat, grali od 18 do 5 nad ranem (do ostatniego gościa) bez cienia zmęczenia, co w przypadku innych zespołów się niemal nie zdarza.
Gorąco polecamy, Milena i Piotr.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 9:20 pm   

reloaded, bo tak chyba jest od razu w umowie (przynajmniej u nas tak było), że pierwszego dnia grają nieograniczoną ilość godzin. Za co zresztą dodatkowy plus dla nich bo to nie zawsze się zdarza.
_________________


 
 
kkozll 

Dołączyła: 03 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Pią Cze 03, 2016 9:47 am   Maxim ze Zgierza

Witamy,
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu Maxim ze Zgierza. Goście wybawieni, wytańczeni, zespół ma naprawdę ogromny repertuar co pozwala dogodzić prawie wszystkim, w końcu każdy z nas lubi inną muzykę. Piękne głosy, świetne zabawy, super oczepiny przeprowadzone w naprawdę ciekawy sposób. Nic dodać nic ująć! Serdecznie polecamy! Naprawdę warto!
Pozdrawiamy,
Bardzo zadowoleni Kasia i Paweł
_________________
Kasia i Paweł
 
 
paula i sebek 

Dołączyła: 07 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 11:26 am   

Każdy marzy aby jego wesele było niezapomniane i my dzięki zespołowi Maxim przeżyliśmy najpiękniejsze chwile w swoim życiu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą zabawę do białego rana i za mega atmosferę. Nasi goście którzy byli dla nas najważniejsi są zachwyceni a było to dla nas kluczowe aby zaproszeni wyszli z wesela zadowoleni. My jeszcze raz bardzo serdecznie z całego serca DZIĘKUJEMY!
Paulina i Sebastian- Biały Pałac.
:* :wed4
_________________
Paulina i Sebastian 04.06.2016
 
 
MrLu 

Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 3
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Sro Cze 08, 2016 7:13 am   

Drodzy "paula i sebek".
Planujemy z narzeczoną imprezę weselna za rok. Wymyslilieśmy sobie MAXIM. Sala Perłowa w Białym Pałacu.
I tu pytanie do Was. Tam jest tak biało i raczej ciezko tą biel przełamać. Nam sie to podoba, tylko troche sie boimy o gosci i oprawę wesela.
Jak sobie radził z tym zespół (chodzi o ich oświetlenie i oprawe wesela)?
I drugie pytanie, czy goscie nie byli "sztywni" przez tą biel?

Pozdro z góry dzięki
Ostatnio zmieniony przez MrLu Sro Cze 08, 2016 7:14 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
paula i sebek 

Dołączyła: 07 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2016 2:28 pm   

Drogi MrLu :)
Proszę się o nic nie martwić ponieważ jest tam przepięknie i żadna biel nie będzie usztywniała gości. W ogóle skąd takie wątpliwości? :P
Zespół MAXIM radził sobie przecudownie są wspaniali, zabawiają gości i nie ma przy nich nudy. Nasi goście są bardzo zadowoleni :)
Pozdrawiamy :)
_________________
Paulina i Sebastian 04.06.2016
 
 
patti320 

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2016 4:48 pm   Rewelacja!

Mieliśmy wesele 15go października 2016, zespół Maxim spisał się super! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz - z pewnością to byliby oni. Goście wybawili się za wszystkie czasy, do tej pory zbieramy pozytywne opinie. Z czystym sercem możemy powiedzieć osobom planującym wesele, że nie mają się o co martwić :) Pełen profesjonalizm i otwartość w stosunku i do gości i do młodej pary.

Pozdrawiamy!

Patrycja i Arkadiusz
 
 
Asia_27 

Dołączyła: 01 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 8:22 pm   

Witam,
mieliśmy wesele 23 lipca 2016r. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z zespołem :) zapewnili świetną zabawę nam i naszym gościom. Bardzo profesjonalnie podchodzą do tego co robią i widać, że to lubią. Tydzień przed weselem dogadywaliśmy szczegóły i poprosiłam o wykonanie piosenki zespołu Queen dla mojej siostry, mimo że nie mieli jej w repertuarze - zgodzili się bez żadnego "ale". Dodatkowo, 2 czy 3 dni przed weselem spytałam się czy nie zaśpiewaliby jeszcze jednej piosenki szczególnie ważnej dla mnie i mego obecnego już męża („Na odległość” Maryli Rodowicz, może któraś zna :) ) i również się zgodzili. Oba utwory, jak również pozostałe piosenki, wykonali pięknie. Oczepiny były bardzo fajne, nie za długie i w dobrym guście. Wspomnę jeszcze o solówce Pana Gitarzysty, na której po prostu wymiękłam, rewelacja! Ze spokojnym sumieniem mogę polecić każdemu zespół MAXIM.
 
 
Magdusia Kutno 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2017
Posty: 2
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 11:01 pm   aktualne informacje na temet zespołu maXim ze Zgierza

Witam,
Mimo tego, że zespół skrupulatnie kasuje negatywne informacje o sobie, Ja uparcie będę je dodawała … Niestety mam bardzo odmienną i bardzo aktualną opinię na temat zespołu Maxim ze Zgierza ... Grali u mojego brata na weselu 31.12.2016 r. i nie dość że nie wywiązali się z warunków umowy !! !. Gdy popisywaliśmy umowę wszystko było piękne, a okazało się, że nic oprócz tego, że stawili się na wesele nie było zgodne z ustaleniami. Oto co zaprezentował zespół: po pierwsze nie zagrali praktycznie żadnej piosenki z listy którą sami kazali sporządzić młodym (oprócz pierwszego tańca), po godzinie 0 (zerowej) zespół używał tylko jednego instrumentu Keybordu mimo całej masy instrumentów poustawianych na scenie, bo wszystko grali z podkładów muzycznych i do tego fałszowali. Z łaską współpracowali z obsługą sali robiąc przerwy na posiłki; grali po 30-35 minut i ciągle robili przerwy, a umowa była że 45 min grania 15 min. przerwy ... To tak pokrótce ... Jeśli ktoś chce więcej szczegółów to proszę o kontakt na magdak.b@op.pl. NIE TAK WYGLĄDA PROFESJONALNOŚĆ ZESPOŁU ... Proponuje młodym którzy mają zamiar aby grali na ich weselu aby się dwa razy zastanowili ...
_________________
Magda z Kutna
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Sty 10, 2017 4:11 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
annakow 

Dołączyła: 10 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: epd,lzd
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 11:34 am   Wesele 07.01

Wraz z mężem jesteśmy świeżo po naszym weselu.
Zespół maxim zabawiał naszych gości i zrobił to doskonale, wybór tego zespołu był strzałem w 10.
Sprostali naszym wymaganiom na medal, wszystko przebiegło dokładnie tak jak sobie tego życzyliśmy.
Jeżeli macie więcej pytań to podaję swojego maila:kowara.anna@o2.pl

Pozdrawiam cały zespół i polecam.
_________________
Pozdrawiam
Ania
Ostatnio zmieniony przez annakow Wto Sty 10, 2017 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 7:20 pm   

Bawiłam sie z zespolem maXim w tamtym roku u przyjaciółki i chyba 3 lata temu u kuzyna i oba wesela wspominam świetnie :) W przyszłym tygodniu jedziemy z narzeczonym podpisać umowe na nasze wesele :ura Bardzo mi się podoba jak śpiewają, poza tym naprawdę fajnie bawili gosci. Ahhh, coraz bardziej nie mogę się doczekac tego naszego Wielkiego Dnia !!


:party: :git
_________________

 
 
annakow 

Dołączyła: 10 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: epd,lzd
Wysłany: Pon Sty 23, 2017 11:46 am   

Gratuluję dobrego wyboru. :D
_________________
Pozdrawiam
Ania
 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 11:02 pm   

Umowa podpisana :ura1 Polecam posłuchać autorskiej piosenki zespołu dla rodziców, myslę, że jest fajną alternatywą dla oklepanego Cudownych rodzicow :)
_________________

 
 
Magdusia Kutno 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2017
Posty: 2
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 8:28 pm   

Witam,
Jestem ciekawa dlaczego administrator strony zmienia treść opinii wyrażanych na temat zespołu maXim ze Zgierza !! !
Pozdrawiam uczestnik wesela 31.12.16 r.

Z Pani opinii została usunięta treść dotycząca alkoholu otrzymaliśmy sprzeczne wyjaśnienia ze strony zespołu a ponieważ nasze Forum nie jest salą sądową to proszę o wyjaśnianie zastrzeżeń w innych stosownych miejscach.
_________________
Magda z Kutna
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lut 01, 2017 3:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zancia.la 

Wiek: 29
Dołączyła: 02 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 02, 2017 12:27 pm   

22.04.2017r zespół MAXIM grał na naszym weselu, byłam kilka lat temu na weselu na którym grali, ale u nas przeszli już samych siebie:-D . Ja osobiście z mężem jesteśmy zachwyceni i w dalszym ciągu nie możemy uwierzyć że tak dobrze się bawiliśmy, mało tego wiele gości już do nas dzwonilo abyśmy podali jakiś kontakt do zespołu bo są zachwyceni. Polecamy w 10000% :P . MAXIM jest najlepszy?!!
_________________
Zespół MAXIM grał na naszym weselu, mieliśmy już porównanie bo kilka lat wstecz byliśmy na weselu którym grali, ale u nas przeszli samych siebie! :-D wszyscy goście byli zachwyceni! Polecamy w 10000%!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl