Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
CANN
Autor Wiadomość
margaretka21 

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 27, 2006 3:32 pm   CANN

Poszukuję pilnie orkiestry i znajomy polecił mi zespół Cann. Jednyne w jaki sposób można ich poslychac to na kasecie i tak tez zrobilam. Wiem jednak że to nie to samo co granie na żywo. Dlatego jesli ktoś był może na weselu gdzie grała ta orkiestra i może powiedziec kilka słów na jej temat to byłabym wdzięczna:)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 7:31 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:21 pm   

Jak to "jedyny sposób"?
Mamy szczyt sezonu weselnego, jak to możliwe, że nie możesz ich posłuchać?

Już samo to wydaje mi się podejrzane :?
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:24 pm   

Odniosłam podobne wrażenie, Almo_

Skoro grają, to musi być możliwość posłuchania ich na żywo :)
_________________

 
 
 
margaretka21 

Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:30 pm   

Może faktycznie to mój błąd i powinnam nalegać na posłuchanie ich na jakimś weselu a nie tylko kaset :/ .
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:55 pm   

Koniecznie!
Nie decyduj się na zespół, który znasz tylko z kaset i opinii innych.
Zapytaj ich, gdzie grają w sobotę - i idź posłuchać :)
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 6:45 pm   

Jasne, trzeba posłuchac na żywo, bez tego w ogóle nie ma dyskusji :)
_________________

 
 
 
blues 

Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:52 pm   

oj....słabo grają wg nas. dlugie przerwy,agitacja w postaci karteczek przy stollikach(fuj!) i w szczególe chyba najgorzej wypadli z tych u ktorych sie bawilismy

sorry jesli kogos urazilam ale cann'a nie polecam!
_________________
blues jeden wie..co tu stanie się
 
 
Equilibrium 

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Lodz / Londyn
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:55 am   

A znajdą się jakieś pozytywne opinie o tym zespole? Bardzo by mnie to interesowało. Zespół ten ma grać na moim weselu za rok. Koszt wyniósł 2100zł za wyprowadzenie plus wesele (bez poprawin). Z tego co wiem zespół tworzy trzech mężczyzn. Mówię tak, gdyż niestety nie miałem wpływu na wybór, narzeczona się tym zajmowała podczas gdy ja przebywam za granicą.. Ona widziała tylko taśmy demo, które jej się spodobały podczas porównania z kilkoma innymi zespołami.

Pozdrawiam.
 
 
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 11:01 am   

Ja w maju bawilam sie na weselu, gdzie grał zespół Cann. Moim zdaniem było bardzo sympatycznie, jako gość bawiłam się bardzo dobrze. Z tego co wiem Młodzi zapłacili im poniżej 2 tyś. - w tym z wyprowadzeniem. Bawili gości, mieli fajny pomysł na oczepiny - z tego co się orientuje to już ich stałe numery. Nie grają najgorzej - także możesz spokojnie spać :)
Pozdrawiam
_________________
16.08.2008 - NASZ DZIEŃ :)
 
 
 
dama 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 10:47 pm   Nie

Margaretka, posłuchaj ja byłam na weselu gdzie grali CANN i powiem ci szczerze, że wielkiego wrażenia na mnie nie zrobili. zbulwersowały mnie te karteczki które rozkładają, widzę że wszędzie to robią jak tu wcześniej czytałam. Ja zespół już dla siebie znalazłam. Ale nie oni.
Widzę że te dobre zespoły z naszych okolic grają w warszawie i innych miastach, ja tam właśnie znalazłam. Mogę polecić jeśli chcesz to zapraszam na PW. Ja byłam zachwycona zespołem, który będzie u nas grał. I jeszcze jedno, dla nich przełożyłam termin ślubu i biorą nie drogo bo z wyprowadzeniem z domu i poprawinami powiedzieli mi 2800zł

Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.
 
 
 
marta1984 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 10:13 pm   Czy ktoś słyszał o zespole Cann??

Czy ktoś słyszał o zespole Cann??
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 9:47 am   

ja wlasnie dzis jade podpisac umowe z zepolem Cann. powiem wam ze sluchalismy wiele zespolow i naprawde nam sie spodobali. jakie karteczki ale czy one decyduja o zabawie??
przeciez liczy sie granie i zabawa.
plyte z ich wystepu ogladalismy bardzo zaciekawieni i zada inna orkiestra az tak bardzo nam sie nie spodobala jak wlasnie oni :)

[ Dodano: Sro Lut 06, 2008 10:00 am ]
no dobrze powielam pytanie kto byl na ich weselu lub kto ich mial??
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
ingga 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:20 pm   

Zespół ten grał u mnie na weselu i oczepinach.
Czy byłam zadowolona – sama nie wiem.
Raczej tak choć nie obyło się bez niedociągnięć.

Jedną z rzeczy która szczególnie zagrała mi na nerwach to mały incydent na poprawinach.
Chodziło o to że goście nie zachowali się zgodnie z przewidzianym scenariuszem a orkiestra nie potrafiła sobie z tym poradzić a myślę że powinna.
Drugą to, że grali bardzo długie utwory. Z wesela co prawda tego nie pamiętam ale na kasecie mam nagrane że np. „jedzie pociąg…” ciągnie się przez ok. 15 min.

Tak poza grali na żywo i nie fałszowali, a repertuar w miarę zróżnicowany. I ogólnie na orkiestrę goście się nie skarżyli

W skali od 1 do 6, dałabym im 4+.
Ostatnio zmieniony przez ingga Nie Kwi 20, 2008 12:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ania142 

Dołączyła: 28 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 10:44 pm   

[quote="ingga"]Zespół ten grał u mnie na weselu i oczepinach.
Czy byłam zadowolona – sama nie wiem.
Raczej tak choć nie obyło się bez niedociągnięć.

Jedną z rzeczy która szczególnie zagrała mi na nerwach to mały incydent na poprawinach.
Chodziło o to że goście nie zachowali się zgodnie z przewidzianym scenariuszem a orkiestra nie potrafiła sobie z tym poradzić a myślę że powinna.
Drugą to, że grali bardzo długie utwory. Z wesela co prawda tego nie pamiętam ale na kasecie mam nagrane że np. „jedzie pociąg…” ciągnie się przez ok. 15 min.

Tak poza grali na żywo i nie fałszowali, a repertuar w miarę zróżnicowany. I ogólnie na orkiestrę goście się nie skarżyli

W skali od 1 do 6, dałabym im 4+.[/quote]
Witam ja miałam w tym roku wesele na którym grał zespół cann z Pabianic, Łodzi.Powiem tylko jedny nie widziałam i nie słyszałam jeszcze lepszegom zespołu,patrzę głównie pod kątem siebie i gosci.wesele było z poprawinami.Pierwszy dzień był super a drugi jescze lepszy.Tak wspaniale potrzafią zabawić gości co przy mojej rodzinie jest bardzo trudne.Wszyscy ale to wszyscy się bawili i starsi i młodzi.Grają kawałki dla wielu pokoleń każdy znajdzie coś dla siebie.Bawią wyciągają z za stowłów nie ma osób siedzących jak to oni mówią wesele jest po to aby się bawić.I tego własnie się trzymają.Nie widziałam żadnych karteczek a byliśmy wcześniej u siostry ciotecznej na weselu i nam się bardzo podobało.Dlatego uważam że Zespół Cann jest naprawde dobrym zespołem na różnego rodzaju imprezy.Naprawdę polecam.pozdrawiam
_________________
ania
 
 
Evela0210 

Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: LODZ
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 11:36 am   

Witam,jeżeli chodzi o zespół CANN z Pabianic to nie ma o co sie martwic grają i zbawiają gosci bez zastrzeżeń!byłam na weselu w tamtym roku gdzie grali i od tego momentu polecam każdemu ten zespół:)jeżeli chodzi o dlugie kawałki jakie grają to poprostu mozna uzgodnic z nimi zeby grali krócej i tyle!a nie mówic ze zespoł jest beznadziejny bo długo grają:/Naprawde koleżanko margaretka21 nie masz sie o co martwić:)Sama chciałam ich miec na weselu ale brak miejsca w kalendarzu mieli-za to zadowoliłam sie innym zespołem również z Pabianic:)
 
 
buziuchna 

Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 7:35 pm   

Witam, czy ma ktoś jakieś nowe opinie na temat tego zespołu?Ja już mam wstępnie zamówiony u nich termin, ale cały czas się zastanawiam
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 10:18 pm   

Ja byłam na 2 weselach i zabawie, gdzie oni grali i przypatrywalam się jak grają, bo kiedyś bylismy tym zainteresowani. Moje spostrzeżenia sa takie, że nie grają na żywo, bo przecież w trio nie można, a utwory mają całe na minidisku, więc niestety skrócic ich nie mogą i będa zawsze grac takie dłużyzny. Mają niewielki repertuar w porównaniu z innymi zespołami i dlatego ratują się długością utworów - po 5- 6 minut. Ten co najwiecej śpiewa i prowadzi wesele trzyma bass, lecz na nim nie gra, czasem tylko cos zabrzęczy żeby robić wrażenie. Grają dużo disco polo i ogólnie nadaja sie raczej na wiejskie wesela. Nam się nie podobali i dlatego wzięliśmy inny zespól, ale skoro ludzie czasem ich biorą to znaczy że niektórym się podobają.
 
 
Siunia 

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 12:34 am   

Bawiłam się ostatnio na weselu gdzie grał zespół CANN i wytańczyła się jak nigdy:) muzyka bardzo żywa, zróżnicowana, zero fałszu i bardzo dobrze zabawiają gości. Podobały mi się również wszystkie konkursy które przeprowadzili co nie często się zdarza bo nie jestem szczególną fanką tego typu zabaw ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl