Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Videoman
Autor Wiadomość
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 7:21 pm   Videoman

A co powiecie o firmie Videoman. Polecił mi ich mój kolega, który będzie korzystał z ich usług. Jest nimi zachwycony. Na razie widziałam płytę demo. Jest naprawdę niezła. Dobra jakość obrazu. Powycinane sceny fajnie układają się w jedno. Podkładane są fajne piosenki. Chciałabym się dowiedzieć co o Videoman'ie myślicie wy. Macie jakieś informacje??ktoś widział owoce ich pracy??
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lip 05, 2011 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 10:46 pm   

przed ostateczna decyzja polecam obejrzec jednak normalny film chociaz wyrywkowo, bo z demami to bywa roznie...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 13, 2006 8:18 pm   

Koniecznie muszę obejrzeć płytę z jakiegoś wesela. Ale pomyślałam sobie, że może ktoś z was ich zna, albo o nich coś słyszał.....

[ Dodano: Wto Sie 22, 2006 9:59 pm ]
No i zdecydowaliśmy się na tego kamerzystę. Na spotkaniu zwrócił moją szczególną uwagę swoimi radami np. żeby uważać aby suknia nie była za długa bo na dywanie się zawija:) Umowa już spisana i nie mam obaw, że jest to niedobry wybór :lol: płytkę bez probemu dostaliśmy i na miejscu obejreliśmy kawałek z naszej sali :) Na razie jeszt super :D
 
 
 
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 9:05 am   

Videoman to jest ten pan co na ul. Zapolskiej na Dąbrowie koło kościoła urzęduje? Bo jeśli ten sam, to ja też korzystam z jego usług za tydzień na swoim ślubie i weselu. Widziałam płytę dvd z wesela, które ten Pan filmował i była bardzo fajna, obraz się nie rozmazywał, nie latał, pełen profesjonalizm, mam nadzieję, że u mnie też będzie tak ładnie... :)
_________________
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 27, 2006 8:13 pm   

Ja widziałam dwie płyty no i są bardzo profesjonalne. Mnie osobiście się podobały i mojej rodzince tez :wink:
 
 
 
Ewulka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 05, 2008 8:17 pm   

Ten Pan filmował na ślubie i weselu mojej kuzynki!!płytka którą zmontował bardzo się wszystkim podobała. My chyba też się na niego zdecydujemy!!
 
 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 7:08 pm   

My tez się poważnie zastanawiamy nad zatrudznieniem tego Pana :roll: Sęk w tym, że nie widzielismy całej płytki, tylko skrót naszego zepołu muzycznego, z wesela na którym oni grali, a Videoman kamerował. Muszę przyznać że O.K.
 
 
crazy 

Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 9:24 pm   

Hej mam pytanie do osób które już mają film z Videoman, czy jesteście zadowoleni? ponieważ chciałam się zdecydować na tą firmę :P z góry dziękuję za pomoc :)
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 9:38 pm   

podejdz do wypożyczalni i poproś o pokazanie jest tych filmów mnóstwo (całe wesela urywki) nie ma tam płyt typowo stworzonych do prezentacji :) są piękne :)
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 6:56 pm   

My też zdecydowaliśmy się na pana Marka :) )) Umowa już podpisana! :)
_________________
 
 
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 9:46 am   

Ja też mam umowę z tym panem. Widziałam dwa dema oraz jeden film pełen. Bardzo nam się podobały. Pokazał nam również film z naszym zespołem :D .
_________________
 
 
calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: Dallas, Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 8:14 am   

Ja tez zdecydowalam sie na pana Marka. :D Umowa podpisana juz dawno. Filmy tez widzialam i sa super a pan Marek to bardzo mily i kulturalny czlowiek, ktory naprawde zna sie na na tym co robi bo jest w tym biznesie od dawna. :wink:
_________________
My goal in life is to be the person my dog thinks I am. ;0)
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 5:46 pm   videomanstudio+foto?

Witam,
Znalazłam ich na youtube. Z tych filmików demo są znakomici!
Mam pytanie, czy ktoś z was korzystał równiez z fotografii, poniewaz reklamuja sie jako videofilmowanie i fotografia. Bardzo jestem ciekawa jakie zdjęcia robią i jak wyglądają cenowo zarówno samo video i zdjęcia. Czy w "pakiecie" jest taniej?
Wiecie moze jakie terminy mają? Ja mam wesele w sierpniu 2011R. Myślę, że dam radę znaleźc coś super! To musi być pamiątka na całe życie!

Dzięki
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:41 am   

byliśmy na spotkaniu, nie powaliło nas to co zobaczyliśmy, takie wszystko stare nam się wydawało, nudne i trochę bez wyrazu...wiadomo każdy ma inne oczekiwania więc warto sprawdzić samemu. Cena nie była wysoka raczej niska patrząc na innych 1400zł.
Za to widzieliśmy fotoalbumy i są genialne 8) grube strony, solidne, ładna okładka, projekty też piękne :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Małgoś 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:46 pm   

czy mogłabym poprosić o jakies namiary do nich na Pw .. dzieki wielkie
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 2:01 pm   

I ja będę korzystała usług p. Marka :) Widziałam wcześniej z moim lubym film ze ślubu jednej z jego kuzynek, bardzo nam się spodobał, więc szybko zaklepaliśmy termin.

Na Tubie są krótkie teledyski, a na miejscu (uwaga żeby nie popaść w konsternację, że to nie tu, to także wypożyczalnia DVD) można obejrzeć masę filmów z wesel, do domu można sobie zabrać, p. Marek daje też płytkę z masą filmów demo/teledysków. Poza tym cena naprawdę przystępna. Za dodatkowe 200 zł można, jeśli będzie wolna, wziąć drugą kamerę.


Skusimy się też chyba na usługi foto. Piękne są w ofercie fotoalbumy :) :!:

Cytat:
Bardzo jestem ciekawa jakie zdjęcia robią i jak wyglądają cenowo zarówno samo video i zdjęcia. Czy w "pakiecie" jest taniej?


Za filmowanie płacimy 1400 zł, zdjęcia dodatkowo 800 zł. Za fotoalbum dopłaca się chyba 400 zł.

Na zdjęcia jeszcze nie jesteśmy zdecydowani, ale nam powiedziano, że możemy się zapisać na ostatni moment, bo dziewczyny które fotografują jeżdżą tylko z p. Markiem.

Bardzo miły człowiek, można sobie z nim pogawędzić (więc zarezerwujcie sobie w razie co trochę czasu :wink: ), nie naciska, nie zachwala swojego studio, nie spieszy się, ma czas dla klienta.


Dodaję, bo mi umknęło. P. Marek powiedział, że jeśli wśród naszych gości znajdzie się jakiś wujek amator z kamerą podręczną i coś tam nakręci, to nam to przejrzy i może domontuje do filmu :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Czw Kwi 22, 2010 3:17 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
maybe_baby 

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 7:04 pm   

Tatarak napisał/a:


Na Tubie są krótkie teledyski, a na miejscu (uwaga żeby nie popaść w konsternację, że to nie tu, to także wypożyczalnia DVD) można obejrzeć masę filmów z wesel, do domu można sobie zabrać, p. Marek daje też płytkę z masą filmów demo/teledysków.


Oby tylko ten Pan miał pozwolenie od Par Młodych na rozpowszechnianie materiałów ze slubu poza jego studiem. Wiem, ze różnie z tym bywa, ja bym nie chciała aby obcy ludzie weszli w posiadanie fragmentów z mojego ślubu.
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 1:43 pm   

maybe_baby napisał/a:
Tatarak napisał/a:


Na Tubie są krótkie teledyski, a na miejscu (uwaga żeby nie popaść w konsternację, że to nie tu, to także wypożyczalnia DVD) można obejrzeć masę filmów z wesel, do domu można sobie zabrać, p. Marek daje też płytkę z masą filmów demo/teledysków.


Oby tylko ten Pan miał pozwolenie od Par Młodych na rozpowszechnianie materiałów ze slubu poza jego studiem. Wiem, ze różnie z tym bywa, ja bym nie chciała aby obcy ludzie weszli w posiadanie fragmentów z mojego ślubu.


Nie wiem, jak to wygląda od strony prawnej, ale większość firm na swoich stronach lub np. na You Tubie umieszcza demo swoich filmów. Podobnie fotografowie wywieszają zdjęcia na witrynach.
Pewnie można zastrzec w umowie, że nie życzy się publicznej prezentacji filmu, i tyle.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Pon Sie 02, 2010 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl