Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Tematyczny ślub
Autor Wiadomość
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 9:36 pm   Tematyczny ślub

Czytając inne posty tak mnie zastanowiło czy któraś z was, myślała, albo była na tematycznym ślubie? Na przykład w strojach z czasów średniowiecza, hippisowskich badź kosmicznych. Ja osobiście nie chciałabym takiego, ale jestem ciekawa jak taka zabawa mogłaby wyglądać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Pią Cze 02, 2006 8:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 8:44 am   

Z jednej strony brzmi to ciekawie i pociągająco z drugiej strony mnie odrzuca od takiego pomysłu, bo robić bal przebierańców bądź co bądź na uroczystości, która ma swoją "wagę", to jakoś w ogóle nie pasuje :kwasny:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 8:47 am   

nam na poczatku przeszlo przez mysl zrobienie tego po staropolsku, ale kiedy juz wybralismy sale, a ja suknie, stwierdzilismy, ze to jednak nie pasuje.
gdybysmy mieli slub na wsi, to co innego. wtedy caly klimat ma sens, ale w Lodzi, w Synowieckiej ...

a inne tematy jakos bardziej pasuja mi na osiemnastki niz do slubu.

chociaz jezeli ktos np, interesuje sie tematyka sredniowiecza, bierze udzial w tych calych turniejach rycerskich, to mysle, ze zorganizowanie slubu w takim klimacie jest jak najbardziej na miejscu.
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 8:59 am   

tak jak już gdzieś pisalam widziałam zdjęcia z takiego "wiejskiego" ślubu - wiejskiego w sensie temetycznego - młodzi w strojach ludowych, goście w chustach, bryczka, snopki siana.. ale jakoś średnio mi się to podobało.. zabawa może i była przednia - ale takjak to szczako powiedziała - bardzej takie przebieranki pasują na jakąś impreze urodzinową, czy karnawałową ( moja był aszefowa co roku, w wakacje, organizowała tematyczny bal przebierańców) niż na ślub... choć może takie weselicho miało by więcej sensu niż panowie w garniturach i panie w girpiurach zajadający kiszone ogórki i chleb ze smalcem ze stolu wiejskiego;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 9:21 am   

swojego śłubu i wesela na pewno bym tak nie wyprawiła, bo jakoś w ogóle mi to nie pasuje do tej uroczystości, ale iśc do kogoś.... hm, czemu nie :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 9:35 am   Re: Tematyczny ślub

Olusia napisał/a:
Na przykład w strojach z czasów średniowiecza, hippisowskich badź kosmicznych.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
E.T phone home....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 1:00 pm   

Jak kosmicznie to może fantastycznie ??
XENA WOJOWNICZA KSI??NICZKA :mrgreen:
adrianka - ratunku to spaczenie :zdziwko:

Poważnie - pomysł dobry na bal noworoczny (Bridget Jones) lub od biedy wieczór kawalerki/panieński. ?lub - nie :znudzony:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl