Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
KRYTERIUM z Poddębic
Autor Wiadomość
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 9:44 am   KRYTERIUM z Poddębic

Czy ktoś zna zespół " Kryterium" ?? ???
Tak się składa, że gra w nim kolega z pracy mojego narzeczonego więc jakiś upust byśmy dostali, ale moim zdaniem nie warto pakować się w coś fatalnego tylko dlatego, że "po znajomości"
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Lut 09, 2008 5:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 10:13 am   

pinia_pinia jesli to nadal aktualne to ja znam ten zespol.Bedzie gral u mnie.A mozna wiedziec kogo mialas na mysli z grajacych?
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Maj 26, 2006 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lumenos 

Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: na walizkach
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 8:30 am   

jesli sie ma z kims na pienku to tak zawsze jest ze nawet nie znając i nie slysząc zespolu powie sie ze jest do bani. Bawilem sie i bede bawil pewnie jeszcze nie raz przy tym zespole i powiem ze nigdy jeszcze nie zawiedli. Prosze spojrzec na terminy xxx

edit: usunełam adres strony internetowej. Proszę zapoznać sie z Regulaminem Forum.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lip 17, 2009 9:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Banaszka 

Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 7:17 pm   

Witam Wszystkich
W sobotę 17.10.2009 zespół Kryterium z Poddębic grał na moim weselu. Pragnę wszystkim polecić ten zespół, gdyż naprawdę warto.
Zespół składa się z 4 osób (3 panów i 1 kobitki Edyty) To, co zaprezentowali na naszym weselu naprawdę pod każdym względem było super.
Szukając zespołu z mężem chcieliśmy, aby byli elastyczni pod względem repertuaru. Wiadomo na weselu muszą lecieć stare sprawdzone szlagiery, ale także nowe rytmy. Orkiestra zapewniała nas, że potrafi dopasować repertuar do oczekiwań gości i tak też było u nas. Nie było momentu, kiedy orkiestra by grała, a nie było nikogo na parkiecie.
Przerwy nie były długie, a panowie podczas odpoczynku nie upijali się, tak jak często to się zdarza u innych. Naprawdę są to bardzo kulturalni ludzie ze sporym już doświadczeniem.
Na pierwszym spotkaniu dostaliśmy płytę DVD z wesela dzięki której mogliśmy zobaczyć próbkę Ich możliwości. Porównując to z poprzednio obejrzaną płytą innego zespołu "Szoker", to jak "niebo a ziemia" Z przewagą dla "Kryterium" oczywiście.
Umówiliśmy się na spotkanie, by zawrzeć umowę wpłacając niewielką zaliczkę.
Na kilka dni przed weselem spotkaliśmy się z jednym muzykiem, by ustalić szczegóły typu: pierwszy taniec, oczepiny, jakieś konkursy itp.
Co do oczepin, to standardowo kilka krótkich przyśpiewek o wianuszku :) , ale muszę powiedzieć, że fajne były 2 konkursy, jakie nam zorganizowali.
Jeden z nich polegał na połączeniu w pary panów, którzy to wzięli udział w Tańcu z Gwiazdami. Orkiestra przygrywała różne rodzaje tańcy, Np: walc, cha-cha itp., a panowie tancerze i obserwujący goście świetnie się bawili.
Drugi konkurs też taneczny połączył w pary osoby przeciwnych płci i też tańczyli, ale na komendę prowadzącego Np: 2 nogi i 3 ręce tylko te części mogły dotykać ziemi. Oj różne to były pozy i śmiechu przy tym co niemiara :)
Reasumując gra zespołu Kryterium bardzo nam się podobała i wszystkim Go gorąco polecam.
_________________
Banaszka
 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 11:58 am   

Byliśmy w sobotę posłuchać, a raczej podsłuchać jak grają :-) Nagrania na stronie bardzo nam się podobały a na żywo brzmią równie dobrze :) Trafiliśmy akurat na jakieś wolniejsze kawałki ale to chyba było dopasowane do gości bo po szybszych słychać było że muszą ludzi na parkiet wołać. W ogóle przez dłuższy czas musieli ludzi prosić na pierwszy taniec młodych (chyba goście nie bardzo taneczno - rozrywkowi byli :P ). Ale tym mi właśnie zaplusowali, że starają się dopasować i że zależy im żeby każdy się bawił.
Z tego co widzieliśmy na stronach to póki co są naszymi faworytami, ale zobaczymy jeszcze bo kilka zespołów mamy w zanadrzu :P
A zapomniałabym na tym weselu byli wyjątkowo bez saksofonisty, ale nie wpływało to na jakość muzyki, chociaż z saksofonem brzmiało by pewnie jeszcze ciekawiej :)
_________________

 
 
Paulina Kaczmar 

Wiek: 35
Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 11:46 pm   

Witam. mamy zamiar z narzeczonym wziąć ten zespół na nasze wesele podobało mi się ich demo tylko jestem ciekawa jak grają na weselech czy ktoś mógł by wypowiedzieć się na ten temat? proszę bardzo o pomoc bo mam mało czasu:(

[ Dodano: Pon Lis 28, 2011 12:24 am ]
pomóżcie mi napiszcie coś o tym zespole?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl