Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala w Koluszkach
Autor Wiadomość
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 12:34 pm   Sala w Koluszkach

Witam wszystkich,

Wlasnie rozpoczynam poszukiwania sali na czerwiec 2007. Slub odbedzie sie niedaleko Koluszek, wiec szukam niedrogiej sali w tej okolicy :) .

Wiem, ze u Piotrowskich jest fantastyczna sala ( bylam tam kilka razy i bardzo mi sie podobalo), ale wlasciciel poinformowal mnie juz, ze tak malych wesel ( ok 80 osob) w czerwcu nie urzadzaja, bo im sie nie oplaca.

Czy wiecie cos o innych ciekawych miejscach?

Oczywiscie szukam czegos z wlasna obsluga i ciekawym menu, a nie sali w remizie strazackiej :) . Z drugiej strony Hades jest jednak dla mnie troche za drogi, a 'na prowincji' ceny sa zwykle duzo nizsze- ok 120-140 zl z poprawinami.

Pozdrawiam
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 1:09 pm   

Megusia, to napisala Kasia, ale w 2004, wiec troszke starawe ...
ale pomyslalam, ze skoro jest na temat, mozna tu wstawic.

Kasia21 napisał/a:
W Koluszkach? Pewnie u Piotrowskiej. Ja tam miałam wesele. Jedzenia jest tyle, że nie da się przejeśc i płaciliśmy 90 zł od osoby :) Polecam, ale żeby zamówić jakiś dobry termin trzeba zacząc kombinować 1,5 roku wcześniej. My mieliśmy farta, bo w lutym udało nam się dostać na lipiec, ale tylko dlatego że poprzednia para musiała przyspieszyć ślub:)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 3:46 pm   

Megusia, to może zmieńcie miesiąc ślubu ze względu na salę? :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 12:37 am   

Nie jest tak najgorzej, jak sie na poczatku wydawalo. Okazalo sie, ze jest kilka sal w Koluszkach i Budziszewicach, o ktore sa polecane przez innych.

Wyposazylam wlasnie mojego P. w szczegolowa liste pytan, ktore ma zadawac wlascicielom sal( ktora stworzylam z dzieki wiadomosciom z tego forum :) ). Ja niestety wracam do Polski dopiero za miesiac, wiec na niego spadnie podjecie decyzji odnosnie wybrania odpowiedniej sali.

Jesli chodzi o zmiane miesiaca- coz, to dla mnie nie jest dobre wyjscie. Zawsze marzylam o slubie latem, przy pieknej pogodzie. Oczywiscie moze zdarzyc sie deszcz :? , ale mam nadzieje, ze pogoda nie splata mi psikusa :D .

Czekam wiec teraz z niecierpliwoscia na weekend, gdyz wtedy moj P. powinien zamowic dla nas sale. Musze przyznac, ze z trudem godze sie na to, ze sama jej nie wybieram, ale nie mam innego wyjscia- za miesiac moga juz nie miec wolnych terminow.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i forumowiczow :) .
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 8:51 am   

Megusia - z ciekawostek - mamy forumkę Sisi, która nie dość, że też przebywała w Nijmegen, to narzeczony też sam wybierał salę (zobacz). :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 9:43 am   

Dzieki Kryszka, zwrocilam juz na to uwage ukladajac liste pytan. Ciekawe czy Sisi tez byla tu na stypendium? Niestety chyba mi nie odpowie, bo dawo nie pojawiala sie na forum.

Pozdrawiam :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 9:45 am   

Na stypendium czy wymianie studentów.

I już koniec zbaczania z tematu - muszę się sama siebie upomnieć. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 11:19 pm   

Decyzja podjeta :D


Bar 'Pod Kasztanami" w Budziszewicach, ok 15 km od Koluszek,
sala zarezerwowana na 23. 06. 2007- w Dzien Ojca :)

Moja mama mowi, ze jest piekna. Sa to wlasciwie 2 sale, ale pomiedzy nimi sa wielkie okna, wiec jedzacy slysza muzyke i widza tanczacych.

Koszt 110 zl z poprawinami, ale bez ciast, owocow, napojow i alkoholu, ale za to jest mnostwo innego jedzonka i lody :)

[ Dodano: Czw Lip 06, 2006 9:15 am ]
No i doczekałam się. Mój P. ugiął się i zawiózł mnie na salę :lol: .
Salę prowadzi bardzo miłe małżeństwo. Jak już pisałam składa się ona z 2 części, a pomiędzy nimi są okna, które można otwierać. Sala, w której siedzą goście jest dość duża- niestety sala do tańczenia jest mniejsza :? , ale podobno tam się odbywają nawet dużo większe wesela niż nasze.
Otoczenie jest ładne, a właściciele ciągle inwestują w ulepszanie. Sala jest udekorowana w kolorach pomarańczowo-zielonych, ale jest to bardzo elegancka dekoracja. Choć nie przepadam za pomarańczowym, naprawdę nieżle to wygląda.
Bardzo się cieszę, bo nie pasują tam balony, które koniecznie chce mój P. Zgodziłam się tylko na 1 dużą wiązkę, bo nie mogłam wytrzymać ze śmiechu, gdy mi powiedział, że on 'bardzo lubi balony'- zupełnie jak dziecko :lol: .
Za dzieci płacimy 55 zł, ale tylko wtedy, gdy siedzą osobno, więc pewnie zrezygnujemy z tego. W cenie mamy chyba 4 posiłki gorące( już nie pamiętam, ale są co 2,5 godziny), mnóstwo zakąsek, napoje gorące i lody. Pytaliśmy się znajomych, którzy tam byli na weselu, stwierdzil, że jedzenie jest bardzo dobre i jest go dużo. Sami musimy kupić napoje, owoce, ciasta, tort i alkohol. Właściciele sami mogą to załatwić, ale wiadomo, że wtedy nałożą swoją marżę. Udostępniają nam też stół wielski, jednak produkty na niego musimy sami zakupić.

Dostaliśmy też od właścicieli sporo namiarów na różne zespoły i teraz właśnie się z nimi umawiamy na spotkania :D .
 
 
magic 

Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 6:56 pm   Pod Kasztanami w Budziszewicach

Witamy!

O sali "Pod Kasztanami" razem z zona mozemy opowiadac tylko w samych superlatywach! Jestem z Bialegostoku i cala moja rodzina ktora jechala pol Polski na nasze wesele nie zalowala. Potrawy, atmosfera, obsluga i wlasciciele - Panstwo Teysler - wszystko to zrobilo na gosciach tak piorunujace wrazenie, ze czesc towarzystwa nie chciala odjechac. Urzadzilismy tam wesele i poprawiny. Goscie ktorzy spali na miejscu (jest bodaj 10 miejsc sypialnych na gorze) lub w okolicy mogli nawet przyjsc na sniadanie, miec podane i to jeszcze przed glownym obiadem poprawinowym! To wszystko bylo w cenie - 120 zl/osobe - dane na rok 2007 (pazdziernik).

Sala bardzo ladnie prezentuje sie wieczorem i noca, kolory sa super a miejsca wystarczy na dobra zabawe dla 100 osob - tyle bylo u nas. Mozemy z reka na sercu polecic ten lokal - czysty, schludny, klimatyzowany, elegancki ... aha! i warto brac ich CIASTA!!! Normalnie palce lizac... przepisy po przyjeciu weselnym rozjechaly sie po calej Polsce... Kazdy znajdzie tu cos dla siebie - jedzenia duzo i pyszne! :) :cool:

Maciej i Justyna
 
 
weselnik 

Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 2:50 pm   

Witam!
chciałabym wszystkim czytelnikom ODRADZIĆ !! ! pewna sale weselną. Sala Red Diamond znajduje sie w Koluszkach Starych ( tj wieś przy Koluszkach) Miałam tam wesele i oczywiście osobiscie miło wspominam ale mam miliony zastrzeżeń co do organizatorów.
Po pierwsze nie zgadzało sie prawie żadne danie jakie wcześniej ustaliliśmy z organizatorami.
Posiłki miały byc o konkretnych ( wiadomo że w przyblizeniu) godzinach a tymczasem wszystko sie poprzesuwało ze nie zdązyli podac wogóle jednego posiłku a deser zamiast odrazu po 1 daniu podali dopiero o północy i do tego przed samym tortem. Wogóle duzo by tu na ten temat pisać.
dodam jeszce że na poprawinach nikt z obsługi sie nami nie zajmował-trzebabyło ciagle chodzić i procic o to żeby ktoś sprzątnał ze stołu. I wogóle takie wielkie zamieszanie- Jak to oni powiedzieli " nie mogą sobie dac rady" - co mnie to obchodzi!

Bardzo bym chciała aby ta wiadomosc pokazała sie i była przestraga dla szukajacych sali weselnej.
Mogę udzilic znacznie wiecej uwag. Prosze pisac.

Pozdrawiam
_________________
weselnik
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 2:57 pm   

Red Diamond?no to klops... ja mam tam wesele za tydzien... do tej pory ją chwalili... :zalamany:
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 8:08 pm   

Madzik13, spokojnie :) Jedna negatywna opinia nie znaczy, że Twoje wesele nie będzie wspaniałe :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl