Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ROUTE ONE" w Zgierzu
Autor Wiadomość
pidzamka81 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 11:59 pm   "ROUTE ONE" w Zgierzu

Witam dziewczyny. Ja weselicho załatwone mam w knajpie Route One w Zgierzu. Czy któraś z was wie cos wiecej? Pozdrawiam :lol:
_________________
PRZESYŁAM BUZIACZKI I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA Gość
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Mar 11, 2009 12:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 8:40 pm   

Bylam na weselu w Route One.Lokal dosc przyjemny,taki kameralny,ladny barek,parking,maly ogrodek.Jednak sala ta wg mnie nadaje sie max na 55-60 osob.Bylam przy 70 gosciach i byl duzy scisk.
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 6:44 pm   

widziałam tę sale...
nie podobały mi sie w niej kolumny rozmieszczone w kilku miejscach sali (dzielące ją i zaslaniające), no i zgroza - wszedzie płytki (gres) z fugami grubo przekraczającymi 0.5cm... nikt mi nie powie, że kobieta na szpilce i po jednym głebszym tam sie ubawi - predzej orła wywinie... nie wiem czemu, ale mam fizia na punkcie komfortu tanczenia i preferuje podłogi drewniane, najlepiej parkiet:)
ceny też są nienajniższe - 160zł (bez ciast, napojów, torta, etc) a za dowóz wlasnej wódki doliczają korkowe... wiec wydało mi sie drogo...
poza tym menager sali sam był lekko zdezorientowany i nie na wszystkie pytania znał odpowiedz, nie wiedział, zapętlał sie , itd...
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
monesssa 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 21
Skąd: Dublin
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 2:46 am   

Oglądaliśmy tą salę, ale z właścicielką trudno się dogadać, trochę krętaczy, ceny mają wysokie natomiast standart wydaje mi się średni... ta sala to zwykły bar gdzie ustawiają stoły przy ścianie, wszędzie są kafelki na których trudno utzymać się w szpilkach(akurat miałam na sobie) Sala est malutka, może na 40 osób i miejsca do tańca i tak jest mało.Widzialam zdjęcia z jedzeniem- wyglądały super, w miarę dużo i ładnie udekorowane stoły. Poza tym fany barman z kogucikiem(chyba syn właścicielki) dużo przyjemniejszy od szefowej natomiast nie za bardzo zorientowany w tym co tam się dzieje... Raczej bym odradzała...
_________________
>>>mam męża i go kocham<<<
 
 
 
krebina 

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: zgierz
  Wysłany: Pią Sty 02, 2009 12:11 pm   wesele sierpien 2008

Mieliśmy tam wesele w sierpniu 2008. Było naprawdę SUPER, jedzenie wyśmienite, sala kameralna-z klimatem. U nas było 65 osób i nie zauważyłam ścisku. Dodatkowo właścicielka doradziła nam zorganizowanie Garden Party w przypadku ładnej pogody. Pogoda nam dopisała i cześć naszego wesela odbyła się w ogrodzie pod namiotem, gdzie był przygotowany stół wiejski oraz grill.
U nas wyszło trochę więcej niż 160 od osoby i uważam ze było warto. W cenie mieliśmy ciasta, napoje i owoce, żadnego korkowego nie płaciliśmy. Polecam ten lokal.
 
 
Route One 

Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Pon Lip 12, 2010 3:14 pm   ZAPRASZAM

witam. zapraszam wszystkich zainteresowanych na wielkie otwarcie NOWEJ SALI BANKIETOWEJ. juz od wrzesnia 2010 wesela do 140 osób.

P.S. w razie pytań chetnie odpowiem.poprzednich postów nie komentuje tylko zapraszam sprawdzcie sami ze naprawde warto nam zaufac bo nasze doświadczenie pomoże wam zorganizowac ten szczególny dzien w waszym życiu!!

POZDRAWIAM :)
 
 
aniksem 

Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 2:21 pm   wesele w Route One

Witam,
jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej sali weselnej.
Byliśmy w wielu miejscach ale Route One wydaje nam sie najodpowiedniejsze.
Czy ktoś z Was był może, lub miał wesele wyprawiane tam od momentu otwarcia nowej sali?
Tzn od 2010 roku?
Jestem ciekawa opinii co do jedzenia, warunków tanecznych i organizacyjnych itp.

Dzięki z góry za opinie.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 2:58 pm   

ja bylam. jak dla mnie wszystko ok :)
jesli planujesz duze wesele to tanczy sie w drugiej sali.
_________________
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 11:25 am   

Podobno ma odbyć się tam w tym roku Sylwester. Znajomi mnie ciągną... troszkę drogo ponad 400 zł para. Czy ktoś się wybiera ? :)
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 9:59 pm   

Sala dość ładna, jedzenie bardzo dobre, miła obsługa. Byłam tam na małym przyjęciu weselnym w zeszłym roku. Ogólnie pozytywnie. Polecili tam fajny mały zespolik ze Zgierza A'Duo, na niewielkie imprezy zarąbisty!!! Śpiewają tam 2 siostry a facet puszcza muzykę, zorganizowali nam świetną zabawę! Ja od razu zamówiłam ich na moją "40" bo też tam będę robiła. Dla zainteresowanych podaję namiary: Pani Anetka: 516 261 704.
_________________
ria
 
 
LilaZgr 

Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:53 am   

O tak ria, !
Znam ten zespół A'DUO :)
Dziewczyny śpiewały na 40 rocznicy ślubu moich rodziców (taki prezent od dzieci) :)
i przyznaję, że się spisały, można było zamawiać piosenki, mają duży repertuar.
W mojej rodzinie jest duży przedział wiekowy i świetnie się dopasowały.
Dla każdego coś miłego.
Więc ogólnie mówiąc polecam!

A co do sali ROUTE ONE, to byłam tam raz na komunii i z tego co pamiętam to jedzenie było dobre,
a że było ciepło to można było wyjść na zewnątrz mają ładnie zagospodarowany ogród!
A ptaki mnie znów przypadły do gusty pięknie śpiewały :)

Pozdrawiam Lilka :)
Ostatnio zmieniony przez LilaZgr Pią Kwi 27, 2012 9:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl