Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: szczako
Wto Lis 07, 2006 6:39 pm
zaproszenia Dorotki :D
Autor Wiadomość
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 1:23 pm   zaproszenia Dorotki :D

I ja pochwale sie swoimi własnie produkowanymi własnoręcznie zaproszeniami [smilie=4.gif]































_________________



http://lemontea.blox.pl/html
Ostatnio zmieniony przez dorota20w Nie Maj 28, 2006 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 2:09 pm   

Bardzo ładne Dorotko
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 2:20 pm   

Agatka_P napisał/a:
Bardzo ładne Dorotko


dziekuję :D

ja tez jestem z nich bardzo zadowolona , chociaz zdięcia nie oddaja w pełni ich uroku ;D
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 2:24 pm   

Bardzo fajne zaproszenia :) I ile rodzajów okładek :)
_________________

 
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 2:30 pm   

Pusiak napisał/a:
Bardzo fajne zaproszenia :) I ile rodzajów okładek :)


Nie mam pojęcia :D
cały czas powstaja nowe :)

[ Dodano: Czw Maj 04, 2006 7:14 pm ]
zrobiłam nowe rodzaje zaproszeń :D









siedze i produkuję :D są bardzo czasochłonne ( jedno ok pół godz), ale jak skonczę juz wszystkie to chyba będzie mi brakowało tego dłubania :D :lol:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
Ostatnio zmieniony przez dorota20w Nie Maj 28, 2006 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dinka 

Dołączyła: 01 Lut 2006
Posty: 55
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 5:49 pm   

Dorotko bardzo ładne zaproszenia, ale mam jedno zastrzeżenie ale niestety a mianowicie ilość zastosowanych czcionek w zaproszeniu. Uważam, że jedna taka sama lub 2 by wystarczyły.
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 6:22 pm   

hmmm dopiero teraz zauważyłem ten temat - nie wiem jak mogłam go przeoczyć :shock: Widze, że zaproszenia robisz własnoręcznie i w związku z tym mam pytanko :) Gdzie kyupiłaś papier i te wszystkie niezbędnę pierdółki?? :P Tzn ja też planuje robić a nie kupować i najbardziej zalezy mi na informacjach odnosnie papieru :) No a jakbyś jeszcze podała cene, to byłaby bardzo zobowiązana :)

Z góry dziękuję za informacje :)
Paulina

PS. A zaproszenia oczywiście sliczne - mnie te kupowane rzadko kiedy sie podobają a robione własnoręcznie mają swój urok :) Cudo :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 6:33 pm   

jpuasz - o materiałach do robienia zaproszeń znajdziesz tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1479 :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 7:18 pm   

dinka napisał/a:
ilość zastosowanych czcionek w zaproszeniu. Uważam, że jedna taka sama lub 2 by wystarczyły.


Właśnie dzięki temu są niepowtarzalne i widać że hand-made od serca :D

ps. jpuasz - ślub (tak jak My ;) ) w 2008 roku a ty już sale oglądasz, zaproszenia robisz :wow: - bo się załamę :/
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 7:28 pm   

No to po kolei :)

Po pierwsze po raz kolejny sorki za pytanie - nie wiedziałam, że odpowiedź znajdę w innym wątku :] I naprawdę tutaj jest tak wiele różnych tematów że łatwo cos przeoczyc :) No i kryszka - dzieki za cierpliwość do mnie :D

po drugie - odnośnie szukania sali, zaproszeń itp, to po prostu ogarnął mnie wielki szał ślubny i tyle :D (wszystkim marudzę i jestem monotematyczna, ale to tez dlatego, że w lipcu idę na wesele kuzynki :P ) Mam nadzieje, że niedługo mi przejdzie :] No a poza tym odnośnie zaproszen i innych pierdół, to sie tylko rozglądam i gromadze materiały i informacje, żeby potem mieć z czego wybierać :) No a co do sali - wakacje mam całe zajęte na początku wrzesnia pewnie zaręczyny i chcieliśmy zamówić wtedy jakos sale, bo myslimy o Borynie :) i to tylko dlatego tak wczesnie pytam o te wszystkie drobiazgi :D

No a co do zaproszeń, to baaardzo mi się podoba ten papier co tu i dlatego automatycznie jakos zapytałam skąd można go wziąć :D tzn gdzie kupić ;)

Pozdrawiam ciepło i sorki za przydługie posty :D
Paulina
Ostatnio zmieniony przez jpuasz Wto Maj 23, 2006 7:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:29 pm   

Bardzo ładne te zaproszenia Dorotko. Sama niedługo będe musiała wziąć sie za produkcję naszych i myśle, że z twoich zapożycze inspiracje 8) :lol:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:33 pm   

no my też z P. robiliśmy sami zaproszenia ale troche inne niż Dotki i już mi brakuje tego dłubania, także teraz pewnie zacznę robić winietki na stół:) Dotka trzymaj się najgorzej jest pod koniec jak juz prawie wszytskie zrobione, trzymam kciuki że uda Ci sie zrobić wszytskie bo są bardzo ładne
_________________
Hanusia



 
 
Nemek 


Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 24
Skąd: Z daleka ;-)
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:59 pm   

A ja mam pytanie odnosnie tych zaproszen :) jak one sa hmmm no laczone te kartki :) tzn no zgrzewane czy cos?

No nie narzekalbym jakbym sie dowiedzial jaki jest proces produkcji :P jak polaczone sa te kartki :) i czy to jest na papierze zwyklym taki jak do drukarki czy zwykly bialy tylko taki usztywniany :) nio z czego oladki :) i czy te obrazeczki w prostokacikach sa na papierze (i jakim jak cos) czy na materiale :P bo pomysl sie mi osobiscie podoba ;)


Takze ogolnie to zalezy mi na materialach z jakich sa wykonane zaproszenia :)

P.S. czy te zaproszenia maja prawa utorskie :P tzn ich forma itd :P czy mozna sobie podobne zrobic :)
Ostatnio zmieniony przez Nemek Wto Maj 23, 2006 11:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 10:14 am   

dinka napisał/a:
Dorotko bardzo ładne zaproszenia, ale mam jedno zastrzeżenie ale niestety a mianowicie ilość zastosowanych czcionek w zaproszeniu. Uważam, że jedna taka sama lub 2 by wystarczyły.



za ułozenie graficzne i wydrukowanie tekstu odpowiedzialny był narzeczony ( ja za część artystyczną :D ) i tak mu sie podobało to takich czcionek uzył. To NASZE zaproszernia i dlatego wykonujemy je sami a nie np zamawiamy u profesjonalnej firmy bo one maja być nasze, jedyne, i zupełnie takie jakie nam sie podobaja :D

[ Dodano: Pią Maj 26, 2006 10:18 am ]
jpuasz napisał/a:
Gdzie kyupiłaś papier i te wszystkie niezbędnę pierdółki?? :P No a jakbyś jeszcze podała cene, to byłaby bardzo zobowiązana :) :)


papier kupiłam w Media Marktcie jako papier wizytówkowy, jest grby i taki tłoczony we wzorki , bardzo ładnie to wygląda :D ja jestem bardzo zadowolona :D kosztował chyba ok 13 zł za opakowanie 20sz z czego wychodzi 40 zaproszeń :D

jpuasz napisał/a:
PS. A zaproszenia oczywiście sliczne - mnie te kupowane rzadko kiedy sie podobają a robione własnoręcznie mają swój urok :) Cudo :)


dziękuję bardzo :D

[ Dodano: Pią Maj 26, 2006 10:20 am ]
fiona83 napisał/a:


Właśnie dzięki temu są niepowtarzalne i widać że hand-made od serca :D


Własnie Fiono :d widze , ze ty mnie rozumiesz :D buziaki :D

[ Dodano: Pią Maj 26, 2006 10:22 am ]
Edi napisał/a:
Bardzo ładne te zaproszenia Dorotko. Sama niedługo będe musiała wziąć sie za produkcję naszych i myśle, że z twoich zapożycze inspiracje 8) :lol:



cieszy mnie to :D sama wymyslałam :D zanczy , że ładne są :D

[ Dodano: Pią Maj 26, 2006 10:23 am ]
hanusia napisał/a:
no my też z P. robiliśmy sami zaproszenia ale troche inne niż Dotki i już mi brakuje tego dłubania, także teraz pewnie zacznę robić winietki na stół:) Dotka trzymaj się najgorzej jest pod koniec jak juz prawie wszytskie zrobione, trzymam kciuki że uda Ci sie zrobić wszytskie bo są bardzo ładne


ja tez lubie to dłubanie :D

[ Dodano: Pią Maj 26, 2006 10:28 am ]
Nemek napisał/a:
A ja mam pytanie odnosnie tych zaproszen :) jak one sa hmmm no laczone te kartki :) tzn no zgrzewane czy cos?

uzywam tasmy klejacej dwustronnej :D

No nie narzekalbym jakbym sie dowiedzial jaki jest proces produkcji :P jak polaczone sa te kartki :) i czy to jest na papierze zwyklym taki jak do drukarki czy zwykly bialy tylko taki usztywniany :)
papier do drukarki, ale taki grubszy i taki troszke wytłaczany w tzw "płótno"


nio z czego oladki :)

juz wcześnie mówiłam - gruby , tłoczony papier wizytówkowy

i czy te obrazeczki w prostokacikach sa na papierze (i jakim jak cos) czy na materiale :P bo pomysl sie mi osobiscie podoba ;)

obrazeczki na papierze kolorowym :D , ja kupiłam w ikea taki zestaw papierów do malowania dla dzieci :D


Takze ogolnie to zalezy mi na materialach z jakich sa wykonane zaproszenia :)

P.S. czy te zaproszenia maja prawa utorskie :P tzn ich forma itd :P czy mozna sobie podobne zrobic :)


prawa autorskie są :D ale zezwalam ;D
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 10:51 am   

Dziękujemy serdecznie za wszystkie porady i wskazówki :) są nieocenione :) I na pewno w przyszłości skorzystamy ;) Już się doczekać nie mogę bo lubię takie jak to określiłyście "dłubanie" przy takich rzeczach :D
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Nemek 


Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 24
Skąd: Z daleka ;-)
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 9:16 pm   

Tasma dwustronna - 5zl
Papier - 40 zl
Drukarka i tusz - 60 zl


Dlubanie i dzierganie zaproszen z moja narzeczona - bezcenne :)


Sa rzeczy ktorych kupic nie mozna :)



Za inne zaplaci Uniwersytet Slaski w Katowicach :D


Takze tez za moim Skarbem dziekuje za info i za zezwolenie :) mam nadzieje ze zaproszenia naszego pomyslu wyjda nam tak ladne jak Twoje :) no oczywiscie kopiowac co do joty nie bedziemy :)
 
 
epox 


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Maj 2005
Posty: 55
Skąd: katowice
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 10:59 pm   

hmm też chciałabym zobaczyć Twoje zaproszenia,ale u mnie pojawiły się tylko krzyżyki :(
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 6:53 pm   

u mnie też x :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl