Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
studenci wydziału operatorskiego PWSFTviT - prawdziwy film
Autor Wiadomość
mario suze 

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 17, 2006 9:31 am   studenci wydziału operatorskiego PWSFTviT - prawdziwy film

Witam!
Przeczesując to Forum wpadłem na pomysł. A może by tak zrobić prawdziwy film. Nie tylko rejestrację i montaż ślubu, wesela itp. Można by ułożyć scenariusz filmu w porozumieniu z młodą parą. To na pewno byłoby ciekawsze od klasycznej rejestracji. Dołączyć do tego zdjęcia filmowe i fotograficzne rejestrowane z np. zakupów, wybierania sukni, komentarze przyjaciół i rodziny i wszystko co nam wpadnie do głowy w czasie kreacji na początkowym etapie.
Jestem studentem Szkoły Filmowej. Mógłbym popracować nad tym sam lub z moim kolegą ze studiów i zrobić to na dwie kamery. I to zależnie od skomplikowania pomysłu, moglibyśmy zacząć realizować to już dużo wcześniej, w wielu ciekawych miejscach.
Co o tym sądzicie?
Mario

Dane kontaktowe usunięte przez Administratora
Jedyne dopuszczalny sposób kontaktu to PW lub email podany w profilu.


[ Dodano: Pon Kwi 17, 2006 12:16 pm ]
I na pewno nie kosztowałoby to 2 tyś. lub więcej.
:-)

logo.gif
Pobierz Plik ściągnięto 433 raz(y) 2.63 KB

Ostatnio zmieniony przez ice Pon Kwi 17, 2006 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 9:57 pm   

Dla mnie BOMBA!!! :lol: Pomysł superowy...sama bym się na takie coś pisała...
Tylko pewnie koszty dość wysokie i ...tylko na terenie Łodzi :cry:
_________________
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 7:56 am   

Zastanawiam się na ile pomysł jest do zrealizowania. Wszystkie "zainteresowane" osoby - młodzi, rodzina, goście, fryzjer, kosmetyczka, nie wiem kto jeszcze powinni być uprzedzeni i wyrazić zgodę na "granie w filmie", a nie każdy jest urodzonym aktorem. Już widzę takiego (nie wiem jak napisać :niepewny: żebyu nikogo nie urazić ) kamerzystę/ filmowca biegającego ze mną po salonach z sukniami ślubnymi. Goście też raczej nie lubią być do czegokolwiek zamuszani więc ja bym nie liczyła na entuzjazm w komentowaniu i wymuszonych "wywiadach". Scenariusz... :oczami: ....pisze życie i wtedy nie ma udawania, prób generalnych, dubli, premier itp.
To tylko moje uwagi i nie neguję pomysłu. Jeśli się komuś udałoby ułożyć taką układankę emocji, bieganiny zwiazanej z przygotowaniem uroczystośći.., załatwieniem formalnośći itp w jedną całość, to kto wie ...może z tego być niezwykła pamiątka...
_________________


:)
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 9:06 pm   

Pomysł ciekawy. Ale ile by to kosztowało. No i trochę więcej szczegółów by się przydało jak to sobie wyobrażasz. No chyba bez scenariusza. Bardzo mnie zaintrygowałeś
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 11:28 pm   

kwestia tego czy obecnosc kamery tudziez dwoch nie bedzie rodzic pewnej sztucznosci ujec?a taka rejestracja powinna byc jednak pomimo wszystko jak najbardziej naturalna?
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl