Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"RESTAURACJA SAVOY"
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 9:50 pm   "RESTAURACJA SAVOY"

Byłam dziś tam na imprezie, więc mogę zdać relację.

Sala mała (powiedziałabym, że dla max 50 osób), większość gości mówiła że duszno, nie ma klimatyzacji, są tylko 3 małe lufciki w oknach. Ale poza tym ładnie i schludnie.
Dla mnie ogromnych minusem jest brak wyjścia na zewnątrz, tzn. można wyjść ale prosto na wąską Traugutta, więc tragedia. Drugim minusem - malutkie toalety (raczej nie dla obszernej sukni ślubnej), do których trzeba wejść kręconymi schodami na piętro.

Jedzenie bardzo dobre, ciepłe, tyle że roznoszone przez kelnerów po 2 sztuki, więc troszeczkę to trwało. Przystawki i zimne dania widoczne na talerzach, nie tylko dekoracja.
Wódkę rozlewa kelner, co dla niektórych oznaczało za wolne tempo. :wink:

Mają i zwykłe stoły, i okrągłe. Na krzesłach są białe pokrowce, ale uwaga dla czepliwych - przy samej podłodze widać odrapane nogi krzeseł. :wink:

Obsługa - niezwykle elegancka i przemiła. Widać, że to hotel z klasą. :D




A tutaj jeszcze z innego wątku wypowiedź Asiek, która miała tam wesele (akurat o alkoholu):
Asiek napisał/a:
Nikt nam wódki nie ukradł.
Mieliśmy zaufanie do kelnerów i kierowniczki, ja z natury jestem ufna :wink: , poza tym lokal ma renomę, więc pomyślałam, że nie połaszczą się na kilka półlitrówek.
I nie zawiodłam się. :)
Zdaje się, że klucz miała kierowniczka i proponowała, żeby jeśli chcemy, ktoś był obecny przy tym jak dostawiana była wódka. Mój tata miał mieć na to patrzenie, ale chyba nie przykładał się zbyt solidnie, jak widział, że wszystko jest OK :wink: .
I dobrze - chciałam, żeby też się bawił na weselu córki a nie pilnował kelnerów.
Oddano na całą wódkę, która została (włącznie z tymi co stały niedokończone na stołach).
W ramach podziękowania wręczyliśmy kilka butelek obsłudze - szczerze się ucieszyli. :D

Wszystko zależy, gdzie się robi wesele.
Ja na "Savoy" nie powiem złego słowa - i to nie dlatego, że tam miałam wesele.
Dla mnie to był po prostu profesjonalizm.



Asiek napisał/a:
Wesele mieliśmy w "Savoyu". Dlaczego tam?
1. Ta sala nas od razu urzekła swoim wytwornym stylem i barwą wnętrza : nie musieliśmy robić żadnych dekoracji, bo były zbędne - zepsułyby wystrój i urok tej sali.
2. nasze wesele nie było duże, więc nie potrzebowaliśmy ogromnej sali. W "Savoyu" robią wesela do 70-80 osób.
3. Jedno pomieszczenie - nie chciałam mieć łączonych sal.
4. Parkiet do tańczenia, "scena" dla zespołu.
5. Położenie w centrum miasta i hotel obok (mieliśmy gości spoza Łodzi).
6. Przystępna cena.
7. Bardzo dobre jedzenie, elegancko podane i super obsługa (ale o tym przekonałam się dopiero na weselu, więc nie miało wpływu na nasz wybór :D )!
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Mar 19, 2009 10:51 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kospinka 

Wiek: 50
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 4:30 pm   Restauracja Savoy

Kochani ! mam tam mieć wesele.Czy ktoś z Was już tam miał swój bal ? jak było ? Warto tam ? dajcie znać. Pozdrawiam ciepło.
_________________
kospinka
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 4:44 pm   

Wątek na temat sali już istniał. Zapraszam do przeczytania opinii przedstawionych wyżej, a na przyszłość - do korzystania z wyszukiwarki.
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 5:19 pm   

Kospinka, jakbyś miała jakieś konkretne pytania - to pytaj. :)
Ja miałam w Savoyu wesele w 2003 roku.
_________________
 
 
kospinka 

Wiek: 50
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 8:54 am   

Asiek, dziękuję za szybki odzew :)
Byłabym wdzieczna za podpowiedż dotyczącą menu w tej restauracji.
Zupełnie nie wiem na co się zdecydować, daj znać co jedliście, co Wam najbardziej smakowało i na co mamy zwrócić uwagę.Czy np. nie było za mało ciast ?
Będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam ! Ania :)
_________________
kospinka
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 11:28 am   

Jedzenie było smaczne. :)
Pamiętam, że my zmieniliśmy trochę menu i po północy mieliśmy typowo polski wypas, czyli bigos i schabowy (mieliśmy gości z zagranicy i chcieliśmy im zaprezentować typowo polskie dania :smile: ). Dlatego wcześniej po zupie wybraliśmy (z tego co pamiętam, skleroza :oops: ) drób w sosie.
Co do ciast to starczyło, tort - bardzo smaczny (z bitej śmietany), bo nie ulepek.
Nie wiem, na ilu gości masz wesele. No i pewnie pozmieniali trochę menu.
Faktem jest, że byli bardzo elastyczni jeśli chodzi o nasze propozycje, także wymianie zimnych zakąsek na inne niż mieli w menu proponowanym.
Napojów też starczyło.
Obsługa, tak jak już kiedyś pisałam - na medal.

Acha, i fajnym rozwiązaniem jest zatrudnienie na wesele szatniarza - niewielka opłata, a pan był naprawdę pomocny, goście mogli zostawić prezenty i ubrania w szatni, pan robił też za ochraniarza, zamawiał taksówki, pomagał. Wyszedł do nas już przed restaurację jak podjechaliśmy samochodem, przywitał się, itd. Zastanawialiśmy się, czy go brać, ale później byliśmy bardzo zadowoleni. :smile:



I jeszcze sprostowanie do postu kryszki - Hotel Savoy i Restauracja Savoy to dwie różne firmy, mimo, że po sąsiedzku. :smile:
Acha, i toalety nie są aż takie małe jak wynika z jej opisu. :-?
Po wyjściu z sali głównej jest mniejsza sala (ze stolikami, barem z barmanem, parawanami) i dopiero z tej mniejszej sali jest bezpośrednie wyjście na Traugutta. W tej mniejszej sali goście palili, wychodzili żeby odpocząć, zamówić sobie drinka w barze.
Czyli nie jest tak, że z sali weselnej wychodzi się na ulicę... :-?
_________________
 
 
kospinka 

Wiek: 50
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:25 pm   

Asiu ! Tyle się do Ciebie napisałam, wysłałam i ...poszło gdzieś w świat ! :)
No nie ma ! Czy ja już taką gapą jestem, no pamiętam jak zrobiłam " wyslij"...hmmmm, trudno :) napiszę jeszcze raz, choć może w odcinkach :)
Przede wszystkim bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Bylismy tam z narzeczonym wczoraj i...jest !!! Savoy na bal jest juz nasz !!! :)
Pięknie tam jest naprawdę. Bardzo elegancka sala, wszystko w kolorze ecru :) wcale duszno nie będzie, zrobiono bowiem klimatyzację :) :)
wiesz, mieliśmy już zarezerwowaną inną salę, ale jednak wciąż czułam że to nie to...I choć jeśli kogoś nie znajdziemy na nasze miejsce to stracimy wpłaconą zaliczkę-500zł, nie żałuję. Wprawdzie za wszystko płacimy sami i taka kwota to dla nas sporo, to trudno...za gapowe się płaci :zalamany:
Chciałam żeby było pięknie, elegancko i ze smakiem. I tak jest w restauracji Savoy.Nawet wczoraj pani kierowniczka mi obiecała,że będą świece :) Uwielbiam na przyjęciach świece :)
Pytałam Cię o jedzonko, bo tego jeszcze nie wymyśliłam, ale rzeczywiście, są bardzo elastyczni.
?lub mamy 8 września 2007 w Klasztorze w Łagiewnikach, a bal jak już wiadomo w Savoyu.
Gości będzie ok 50-60, rodzinka i kochani przyjaciele.
CZUJ? ?E B?DZIE OK.
dZI?KUJ? raz jeszcze, gdyby Ci się jeszcze coś przypomniało- wzmianka o panu szatniarzu bardzo pomocna ;) to pisz. Zgóry dziękuję. Ania :)
_________________
kospinka
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:35 pm   

kospinka napisał/a:
Bardzo elegancka sala, wszystko w kolorze ecru :) wcale duszno nie będzie, zrobiono bowiem klimatyzację :) :)

O w ecru - to zmienili.
No i dobrze, że klimatyzacja, choć my nie mieliśmy, ale też było w porządku.
_________________
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 3:19 pm   

witam
mnie właśnie wykołował z salą sydon i na 99 % będe miała wesele w Savoyu bo tam mają wolny termin na 23 czerwca. Mam tylko jedno pytanie - czy nie był za mało jedzonka ? Bo mają być tylko 3 ciepłe posiłki a jak dla mnie to troszku mało!A no i Asiek pisał ,że jest to sala na 70 osó a my bedziemy mieli na 100 więc tak się zastanawiam( pani zapewniała nas że się zmieści)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 8:34 pm   

Tekila, a co rozumiez pod hasłem trzy ciepłe posiłki? Czy np. zupa i drugie danie liczone są jako jeden ciepły posiłek czy jako dwa?
Co do wesela na sto osób, to hm, stoły się zmieszczą, ale z tańczeniem na pewno będzie problem, chyba że masz totalnie nietańczących gości i połowa będzie tylko tańczyć.
_________________
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 11:22 pm   

niestety byliśmy w savoyu - nie nadaje się ! za mało miejsca! Jak dla mnie jest to sala na góra 60 osób. Jak trafnie zauważył asiek nasi znajomi lubia sie dobrze pobawić i to przez duże D. Chociaż generalnie mi sie sala bardzo podobała. Ale juz po bólu mamy wesele u Placka w Rzgowie :smile:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 9:33 am   

tekila - Asiek to ona, nie on.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Magdaa 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 11:35 pm   

Mam pytanie odnośnie wejścia do tej restauracji, czy znajduje się ono od
strony Traugutta czy "od podwórka"?:) Pytam, bo byłam w hotelu Savoy,
a że to ten sam adres to nie wiem w ogóle gdzie ta restauracja jest - czy na
parterze, czy gdzieś na piętrze?
Poza tym na stronie internetowej restauracji jest zdjęcie stołu nakrytego
na zewnątrz, pod namiotem, więc już w ogóle nie mogę sobie wyobrazić
jak to wygląda.
Planuję się tam wybrać w najbliższych dniach, ale ciekawość wzięła górę
i musiałam spytać wcześniej:)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 11:40 pm   

wejście jest obok wejścia do hotelu :)
_________________
 
 
Magdaa 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 2:47 pm   

Kilka dni temu byłam w Savoy'u, więc mogę podać kilka aktualnych informacji.
Faktycznie wejście do restauracji jest zaraz obok hotelu. Od razu wchodzi się do małej "sali" ze stoliczkami i barkiem. Wszystko jest bardzo przytulne, ale jednocześnie eleganckie i gustowne, dominuje kolor bordowy. Jest to taka mała restauracyjka:) Z niej przez drzwi przysłonięte kurtyną wchodzi się do właściwej sali. No i powiem szczerze, że robi rewelacyjne wrażenie! Jest po prostu niesamowicie - wszystko w odcieniach ecru i bieli, piękne oświetlenie, no i te pokrowce na krzesła. Przez to wygląda na czyściutko i tak... ślubnie:D
Na środku sali jest mały parkiet i podwyższenie dla orkiestry lub dj'a.
Faktycznie sala nie ma okien, ale przez to, że jest położona na Traugutta to chyba dobrze:) I tak by nie było na co patrzeć. Nie ma także wyjścia na żaden ogródek czy tarasik, ale mam ślub we wrześniu, więc wieczór i noc i tak będzie chłodna, a przynajmniej goście nie będą się rozchodzić, więc może to nawet lepiej. Aha - przy okazji - miejsce dla palących jest w tej małej "sali".
A teraz kwestie organizacyjne: rozmawiała z nami pani Blanka Pastusiak - kierowniczka sali. Bardzo miła osoba. Bez problemu zgodziła się na 45 osób. Cena od osoby 160 zł, ale zawiera 3 ciepłe dania (w tym jedno dwudaniowe), zimne przekąski, ciasta, napoje, tort, szampan na powitanie. Więc właściwie trzeba tylko dokupić alkohol. Konkretne menu będziemy ustalać dopiero w przyszłym roku, ale powiedziała, że na ogół poza tą cenę się nie wychodzi.
Planowałam zrobić przyjęcie do północy, jednak tutaj nie ma znaczenia liczba godzin, ale menu, więc za tą samą cenę możemy się bawić do rana. To bardzo miłe zaskoczenie.
Jedyne co to dodatkowo należy opłacić obsługę - na 45 osób wystarczy 2 kelnerów, a to koszt ok. 100 zł, więc nie jest źle:)
Kierowniczka jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o sprawy dekoracji (przynajmniej takie odniosłam wrażenie), bo do dyspozycji mają różne rodzaje stołów - prostokątne i okrągłe o różnych średnicach, a nawet krzesełka dla małych dzieci:) Ja wymarzyłam sobie duże okrągłe stoły, więc w tej sali będzie to pięknie wyglądało. Nawet proponowała różne ustawienia, więc super.
Minusem jest to, że nie zapewniają noclegu dla Nowożeńców:/ Co najwyżej mogą pomóc przy negocjacji cen z hotelem (zniżka do 15%).
Zaliczkę wpłaca się standardowo: 1000 zł.
Jeśli ktoś jest zainteresowany i ma ślub w przyszłym roku to niech nie zwleka, bo jak dzwoniłam rezerwować salę to okazało się, że mają już na 2008 r. dużo wstępnych rezerwacji! Nawet przy mnie kolejna para rezerwowała termin.
Mam nadzieję, że pomogłam. Poniżej załączam kilka zdjęć (przepraszam za złą jakość, ale robiłam fotki na szybko i to bez lampy, żeby zachować klimat:)

[ Dodano: Pią Sie 24, 2007 2:50 pm ]
kolejne zdjęcia

savoy (4).jpg
to jest ta kurtyna przedzielająca salę weselną od tej małej, restauracyjnej
Pobierz Plik ściągnięto 724 raz(y) 38.22 KB

savoy (2).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 689 raz(y) 34.92 KB

savoy (3).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 697 raz(y) 76.33 KB

savoy (1).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 682 raz(y) 77.59 KB

_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 11:45 pm   

Mają tam pyszne jedzonko!
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 11:05 am   

Po długich gdybaniach na temat sali wkońcu zdecydowaliśmy że to własnie Savoy bedzie salą gdzie zorganizujemy swoje wesele. Sala jest piękna, ma swój niepowtarzalny klimat, kierowniczka jest przesympatyczna. Jak tylko sie tam pojawimy w najblizszym czasie to porobie pare fotek sali i wkleje.
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 1:22 pm   

strona internetowa restauracji: http://savoy.com.pl/ mozna tam znalezc zdjecia..

tak sie zlozylo, ze w tym tygodniu bylam w tej restauracji na tzw. kolezenskim obiedzie.. nie bylo nas duzo - 15-20 osob, mysle, ze spokojnie zmiesciloby sie co najmniej drugie tyle, jak nie 60-70, wszystko zalezy od ustawienia stolow..
sala rzeczywiscie ladna, chociaz dla mnie troszke ponura, ale mysle, ze w czasie wesela zyskuje bardzo duzo..
co do jedzenia to danie gorace mielismy porcjowane: bardzo smaczne mieso w sosie grzybowym (najprawdopodobniej kurczak i kurki), natomiast kluseczki francuskie i sałatka z burakow dla mnie srednie, a nawet niesmaczne.. poza tym na stole znajdowaly sie zimne zakaski: salatki (smaczne), pasztet z zurawina (nie jadlam, ale podobno pycha), wedliny (srednie) i sery (wspaniale).. pieczywo i maslo bardzo dobre i ladnie podane, soki w baaaaardzo ciezkich dzbankach, ale dobrej jakosci, gdy sie konczyly kelner uzupelnial.. na slodko niczego nie bylo, widocznie nie bylo zamawiane, mnie osobiscie slodkiego bardzo brakowalo..
bardzo dobra obsluga kelnerska, dyskretna, ale skuteczna..
duze zaskoczenie na minus, to toalety: czyste, ale niezbyt zadbane, wyraznie stare i odstajace od calosci.. mało miejsca dla Panny Mlodej.. wchodzi sie do nich po bardzo wysokich schodach - moga byc klopotliwe dla starszych, mniej sprawnych albo mocno wstawionych osob..

ogolnie sale odebralam dość pozytywnie..
_________________
 
 
spirodela 

Wiek: 43
Dołączyła: 22 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 11:06 am   

Witam wszystkich seredcznie
od niedawna jestem na forum a juz wiele sie dowiedziałam.
Zainteresowała mnie sala w restauracji savoy jednakze zdjecia umieszczone na ich stronie sa mało przekonujące, czy ktoś może dysponuje jakimiś zdjeciami które zrobił bedąc tam, chetnie bym obejrzała, bo wydaje sie z opisu ze sala warta zastanowienia.z góry dziękuje:)
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 12:03 pm   

Ta sala jest bardzo ładna, tzn bardzo ładne jest przystrojenie na slub-wszystko w kolorze ecru >Wyglada to tak delikatnie.cena 170 od osoby min il osob to 50?
Ogolnie bardzo dobrze ,ze wszystko przystrojone w kolorze ecru ,bo ogolnie calosc dosc mroczna, chociaz sprawia to,ze jest bardzo kameralnie i raczej malo miejsca do tanczenia
_________________
Ostatnio zmieniony przez France Wto Lip 14, 2009 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 10:04 pm   

Podobno najmniejsze przyjęcie weselne, jakie tam organizowano, było na 20 osób. Sala wygląda raczej elegancko, jest tam czysto i przytulnie.
Jedyne, co mnie tam zniechęciło, to zapach papierosów w toalecie:-(

Czy ktoś z Was miał tam ostatnio wesele?
Czy można dodać do menu czwarty ciepły posiłek (3 mnie nie przekonują)? Czy porcje są wystarczające?

[ Dodano: Nie Kwi 18, 2010 11:55 am ]
Byłam tam wczoraj przed przyjęciem weselnym na 95 osób.
Stoły ustawione w podkowę, w środku miejsce na tańce (przejścia przy końcach podkowy).
Myślę, że to trochę za dużo jak na te salę - wg mnie było ciasno, bo stoły zajmowały prawie całą powierzchnię sali. Myślę, że jak wesele, to na max. 65 osób.

Przed wejśiem szatniarz postawił słupek, zajmując miejsce dla samochodu z nowożeńcami. Miejsca parkngowe przed hotelem (dwa kroki od Piotrkowskiej) w soboty są niepłatne.
W wejściu już czekała pani koordynująca i szatniarz, przygotowani na przyjście pierwszych gości.
W sali restauracyjnej (tej, do której się wchodzi ako do pierwszej) na barku stały kieliszki z szampanem (ok. 2 godziny przed przyjazdem gości, nie wiem, czy nie za wsześnie rozlano napój z bąbelkami), pod jedną ze ścian stał stolik z filiżankami i "samowarem" z wodą.
Kelnerzy w białych koszulach, z muszkami - w końcu to hotel.
Sala dla mnie - nic dodać, nic ująć, w sam raz. Delikatne dekoracje kwiatowe na stołach, rozłożone talerze, sztućce, szkło. Jedzonko dochodzi na stoły, jak przyjdą goście.
Organizacja wg mnie - świetna.
Boję się tylko tych nietradycyjnych dań i trzech posiłków - jak goście lubią pojeść, to może być im mało...
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 8:56 pm   

jestem ju z po weselku w Savoyu
POLECAM POLECAM
Było rewelacyjnie
Pyszne jedzenie - pięknie podane i wysmienite w smaku, wspaniała obsługa, super kontakt zarówno z kelnerami jak i menagerką, pomocni i życzliwi.
Sala piękna.
Jestesmy bardzo zadowoleni - lepiej być nie mogło. Goście co rusz zachwalali wybór i my pod tym te się podpisujemy.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl