Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotoplastikon
Autor Wiadomość
Woosterka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 11:13 pm   Fotoplastikon

Ponieważ wątek na temat firmy FOTOPLASTIKON niebezpiecznie mógłby rozrosnąć się w temacie "strony www" pomyślałam, że wzorem innych studiów foto, osobny dział też się przyda.
Z tego co widziałam na stronie mają tylko dwie sesje. Czy to dobrze świadczy?
Z drugiej strony niektóre zdjęcia są bardzo fajne - szczególnie to z drogą i chmurami. Podoba mi się łączenie - dwa zdjęcia na jednym - fajny pomysł.
A Wy co myślicie ?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 9:25 am   

zdjecia moze pomyslowe, ale (bede sie czepiac) sa moim zdaniem za ciemne i nie widac twarzy. pada na Mlodych za duzo cienia. to sa dla mnie takie bardziej 'artystyczne' niz 'pamiatkowe' zdjecia.
i faktycznie malo ich tam na stronie maja.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 12:47 pm   

szczako napisał/a:
moim zdaniem za ciemne i nie widac twarzy. pada na Mlodych za duzo cienia.

To samo rzuciło mi się w oczy. :roll: Słaba reklama, tym bardziej że tak mało zdjęć, a do każdego praktycznie można by się przyczepić. Ale te cienie są najgorsze.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
myszka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 1:22 pm   

cienie to raz, ale wypalone szczegoly na sukniach to dwa...
nie po to kupujemy kreacje (czesto za kupe kasy) zeby potem na zdjeciach widac bylo jedna biala plame... :)
 
 
Mar Cin-Cin 

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 5:14 pm   

A ja się z wami nie zgadzam i moja przyszła żona również :)
Bardzo nam się podobają te przejaskrawione zdjęcia, mają bardzo fajny "babciny" klimat (jeśli wiecie co mam na myśli) - zwłaszcza że to nie jedyne - widać, że robią również ładne zdjęcia w sepii a plenerowe błękitne wcale nie są ciemne - wszystko kwestią gustu i jak mi się wydaje oczekiwań klienta.
Ostatnio zmieniony przez Mar Cin-Cin Wto Mar 21, 2006 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dendrolożka 

Dołączyła: 21 Mar 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 10:29 pm   

Ja też dodam swoje trzy grosze i chociaż jestem już mężata i dzieciata, zaglądam na forum regularnie.
Obejrzałam zdjęcia w pracy, a jakże - i to nie tylko ja, podesłałam link swoim młodszym koleżankom. Ogólnie zdjęcia bardzo się podobały. Mają niepowtarzalny klimacik.
A że zdjęcia bardziej artystyczne niż reporterskie, to moim zdaniem żaden zarzut.
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 11:52 am   

za ciemne, niezbyt chyba w ogól dobrze zrobione technicznie... Choć pomysłowe
Ale że się tak brzydko wyrażę "sknocone" - szczególnie pierwsza galeria. Byłabym zła jakby mi ktoś takie zrobił
_________________
W naszej zielonej kuchni
Ostatnio zmieniony przez strawberrytea Czw Mar 23, 2006 10:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pitulek 

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 12:25 am   

Zupełnie nie rozumiem o co chodzi z tymi za ciemnymi zdjęciami - może w małym okienku jest za ciemno, ale kiedy obejrzy się zdjęcie w powiększeniu (po kliknięciu otwiera się zdjęcie w nowym oknie) wcale nie wygląda na zbyt ciemne. Może macie zbyt ciemne monitory ? :)
 
 
Woosterka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 12:34 am   

Ja właściwie co do ciemności zdjęć też nie mam zastrzeżeń - a szczegóły wypalone z sukienki też mi nie przeszkadzają, zwłaszcza że są tylko w kilku przypadkach.
Zgadzam się że są mocno artystyczne i z pomysłem, ale "skonocone" to chyba przesada.
 
 
Ginger 


Dołączyła: 23 Mar 2006
Posty: 4
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 12:53 am   

O rany ! Ale tu ruch !
Obejrzałam sobie zdjęcia na Fotoplastikonie i chociaż nie ma ich dużo, to kilka na prawdę zrobiło na mnie wrażenie.
Bardzo różnorodne. Cały czas jeszcze rozglądam się za fotografem na wrzesień i coś mi się wydaje że już mam...
ale jeszcze poszukam :) mam trochę czasu...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 10:19 am   

Witam pisaczy jednego posta. :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ginger 


Dołączyła: 23 Mar 2006
Posty: 4
Skąd: Zduńska Wola
  Wysłany: Czw Mar 23, 2006 5:30 pm   

kryszka napisał/a:
Witam pisaczy jednego posta. :twisted:


To chyba o mnie
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 5:36 pm   

Nowe koleżanki na forum, serdecznie witamy, zapraszamy do powitań a tam możan się przedstawic :)
 
 
Pitulek 

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 10:32 am   

Dziękuję Woosterka. Zrobimy tak jak pisałaś. Umówimy się na zdjęcia w środku tygodnia.
Rozmawiałem z fotografem i pytałem czy dużo zdjęć robią poza tym co dostaje się w albumie. Okazało się że na płycie dostaniemy ok 100 zdjęć poza tymi 30 które dostaniemy w albumie.
Robią zdjęcia aparatem Minolta 7D - nie wiem czy to dobry sprzęt - zapytam kolegi fotoamatora.
 
 
Mar Cin-Cin 

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 11:08 pm   

Pitulek napisał/a:

Robią zdjęcia aparatem Minolta 7D - nie wiem czy to dobry sprzęt - zapytam kolegi fotoamatora.


Aparat dobry. Dynax 7D To najwyższy model Minolty - szkoda że już więcej modeli nie pod nazwą Minolta nie wypuszczą bo firmę przejęła SONY, ale lustrzanki M. były i są pierwszorzędne.
 
 
Kalarepka 

Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:06 am   

Znalazłam wreszcie MOICH fotografów :) dziękowałam im już osobiście, ale za pośrednictwem forum też postanowiłam. ?yczę Wam Wielu Zadowolonych Klientów :)

PICT29.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 727 raz(y) 65.24 KB

PICT18.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 665 raz(y) 82.4 KB

PICT14.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 686 raz(y) 78.46 KB

 
 
Bałwanka 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 12:58 am   

Dzień Dobry - czy mogłaby odezwać się jakaś Para Młoda która miała zdjęcia plenerowe u tego fotografa ? bo ceny ma przystępne a jestem też ciekawa jak wrażenia po sesji i czy solidny fachowiec ?
...zdjęcia super - zwłaszcza te na łódkach...

[ Dodano: Pon Paź 25, 2010 3:54 pm ]
Mogę z całym sercem polecić tego fotografa. Nasza sesja trwała 4 godziny - fotograf otwarty na nasze pomysły - a zażyczyliśmy sobie sesję w zajezdni tramwajowej, plener za miastem (trfiła nam się stara furmanka z koniem i woźnicą - było dużo śmiechu). Moja młodsza siostra była tak zachwycona zdjęciami, że też skorzystała w tym roku.
_________________
Wyszłam za mąż ... już nie wracam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl