Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
przedślubne koszmary
Autor Wiadomość
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 6:16 pm   

O, kurcze. Może nie typowo o ceremonii, ale mój koszmarek dotyczył chwil tuż przed ślubem. Przyjechała nasza świadkowa - dawna miłość narzeczonego - i zaczęli nadrabiać lata znajomości. Wszystko wskazywał na to, że zabierze mi męża i ślubu nie będzie. Nawet narzeczony nie zaprzeczył, a wręcz był wściekły, że mam pretensje i im przeszkadzam. Obudziłam się ze łzami w oczach...
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 9:13 pm   

Do mojego ślubu jeszcze półtora roku, a mnie już się przyśniło że dzień przed ślubem zorientowałam się, że zapomniałam kupić suknie ślubną, latałam w pańce po sklepach a sprzedawczynie się ze mnie śmiały...
_________________
 
 
accik 


Dołączyła: 31 Gru 2007
Posty: 127
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 9:58 am   

Mnie się śniło że miałam okropną suknię w czarne kwiaty.:( Do tego jeszcze źle ją założyłam i całą pierś było mi w kościele widać. Moje Kochanie dopiero po 15 minutach się zorientował :o i pomógł mi ją poprawić. Niestety nie wiem jak się skończyło bo się obudziłam :spi:
_________________
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 6:32 pm   

ja tez miałam....a myslałam,ze te koszmary przedślubne to bujdy :oops:

no nic...z grubsza chodziło o to,że mój narzeczony nie przyszedł na ślub bo musiał pracować...( jako d`j na disco) :-? masakraa jakaś :lol:
_________________

 
 
megi82 

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 12:58 am   

Mi się kiedyś śniło że miałam do sukni ślubnej czarne sandały jak zakonnice... rrrrrrrrr :)
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 6:39 pm   

mi się śniło ostatnio że toru nie było na weselu i miłek pojechał do skórki po ciastka a tam też nic nie było i kupił hiszpańskie i jakieś eklerki :(
_________________
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 10:43 pm   

Czytanie waszych snopw troche mnie uspokoilo, bo juz zaczelam sie zastanawiac czy ze mna wszystko w porzadku, ze tyle do slubu jeszcze zostalo czasu, a ja juz takie sny mam.... mialam ich juz kilka. We wszystkich tak jak wiekszosc dziewczyn mialam najwieksze problemy z suknia, za kazdym razem stawala sie ona czarna po czasie, znaczy kupowalam biala, a po przyniesieniu jej do domu, rozpakowywalam i byla czarna. Raz tez pamietam, ze (mimo ze bierzemy slub konkordatowy), snilo mi sie, ze jedziemy do kosciola, wysiadam z samochodu przed kosciolem, a ja mam suknie do slubu cywilnego. I mysle sobie... "glupio bede wygladac w kosciele w zwyklej sukience", ale stwierdzilam, ze nic straconego i ze przed USC szybko sie przebiore i goscie ta druga tez zobacza :) Aha, raz tez mi sie snilo, ze kupilam suknie, a ona nie dosc ze byla czarna, to jeszcze miala wielka dziure z przodu, a moja mama stwierdzila, ze zaceruje i bedzie wygladac jak nowa :D
_________________
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 7:29 pm   

jeny w moim dzisiejszym śnie były wszystkie katastrofy : że sukienka sie podarła buty się zgubiły , welon również, było tak późno że nie zdążyłam zrobić fryzury ani makijażu do tego wszytskiego dj grał akurat odwrotnie niż sobie życzyliśmy sala była o wiele za duża i zimna, pierwszy taniec katastrofa... i tak bez końca budziłam się kilka razy i myślałam "ja już nie chcę .." niestety - a to wszystko wynikło z filmu który oglądałam o dziewczynie co we wszystkim jej się powodziło a tu nagle los się odwrócił i PECH we wszystkim i tak jakoś przełożyło mi sie na mój ślubny sen brrrrr
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 12:58 pm   

A ja dzis mialam sen podobny do czyjegos z forum, ktory czytalam kiedys :)
Zwykle snily mi sie jakies dziwne rzeczy z suknia zwiazane. Tym razem jednak byla to sala weselna, w ktorej bylo co prawda swiatlo, ale takie normalne. Nie bylo natomiast muzyki, siedzielismy w ciszy, goscie nie rozmawiali, jak na stypie... zaczelam kombinowac i przynioslam jakis magnetofon z baru obok, ledwo zipal, ale juz cos brzeczalo... poza tym, jedynym jedzeniem na tym "moim" weselu byly zupy. Podawali zupe za zupa, jeszcze nie skonczyli goscie zjesc jednej juz przynosili druga, masakryczne ilosci zup. Moze dlatego, ze nie lubie zup i nie jadam hihihi
_________________
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 2:00 pm   

Powiem wam tak jakiś czas temu czytając ten temat cieszyłam się że nie mam koszmarów związane z ślubem weselem itd.!!! a jednak do dziś!!!

A to dlatego że dziewczyny w innym Temacie na naszym forum pisały o Sali Eden że 200 osób się nie zmieści!!! a to tez moja sala i i mam 200 osób na weselu.

śniło mi się że wchodzimy do naszej sali weselnej a to nie sala tylko pokoję!!
Mało tego miałam mieć okrągłe stoły a były prostokątne!
i zaczełam się kucić z właścicielem że to nie moja sala! ja miałam mieś okrągłe stoły, dużą sale !! a nie pokoję i tłumaczę mu ze 200 osób nie wejdzie do tego pokoiku!!
:x i się obudziłąm na szczeście! ale powiem wam że dziś jestem nie wyspana i mało tego jestem zła na wszystko :x
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 7:14 pm   

Moja Mama chyba zaczyna się powoli denerwować ślubem, bo wczoraj śniło jej się, że na weselu tak zdenerwowała się na moją teściową, której coś tam się nie podobało, że rzuciła ją na stół i zaczęła dusić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:07 pm   

Pare dni temu snilo mi sie, ze odwolalam slub pare dni przed, bo na przedbiegu okazalo sie, ze moj przyszly maz jest... homoseksualista... :?
_________________
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 7:59 pm   

No i ja się doczekałam ślubnych koszmarów :mrgreen:

Jest dzień naszego ślubu. Suknia piękna, wszystko super, a tu przed kościołem okazuje się, że nie ma fotografa - dramat!!! Następnie zorientowałam się, że zapomniałam założyć biżuterię. Sama ceremonia była super krótka i ksiądz zapomniał o obrączkach. Po ceremonii byłam smutna z powodu tych obrączek i powiedziałam mojemu (już wówczas mężowi), że bez nich nie wyjdę z kościoła. Wówczas okazało się, że w ogóle nie wzięliśmy obrączek z domu :zalamany: . A ja się uparłam, że z kościoła nie wyjdę. Na domiar złego, wszyscy goście pojechali na salę i zostaliśmy sami. Mąż więc wsiadł w tramwaj (bo nie miał przy sobie kasy :mrgreen: ) i pojechał do domu po obrączki i moją ślubną biżuterię. Jak wrócił założyliśmy obrączki i pojechaliśmy na wesele.
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 8:37 pm   

Moje sny zaciekle omijają moment ślubowania i zabawy weselnej. Jak dotąd akcja działa się albo przed albo po. Dziś doświadczyłam tej drugiej opcji. Okazało się, że mam potwornie brzydką obrączkę - grafitową z ohydnymi wypukłymi złotymi wężykami i olbrzymim oczkiem. Na dodatek była za duża i ciągle spadała. Wkurzyłam się aż do łez :(
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 12:40 pm   

Ojej, ja dziś miałam taki okrutny sen, że aż się w nocy obudziłam...
Śniło mi się, że 8 maja 2010 o godzinie 8:30 byłam w salonie i DOPIERO oglądałam suknie ślubne. Przez myśl mi przechodziło, że jak to się stało- miałam tyle czasu a nie kupiłam żadnej sukni?
W końcu wybrałam jakąś ładną- ale była złoto-żółta (?) i powiedziałam pani z salonu, że chcę białą. A ona nic. W ogóle taką łaskę robiła, że w ogóle zwraca na mnie uwagę. Okazało się, że suknia sięga mi do kostek a ja nie mam butów ślubnych, więc pani z salonu zaoferowała mi jakieś czarne trepy.

Tak więc do mojego ślubu szłam w złoto-żółtej, za krótkiej sukni, bez welonu (bo nie mieli), bez makijażu i fryzury (bo wszystko było zamknięte) i w czarnych trepach.

Ło Boże.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 4:30 pm   

Hahaha widze, ze wiekszosc dziewczyn ma sny glownie o stroju i ubiorze :lol:
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 10:48 am   

Mnie sie dzisiaj snilo, ze zapomnialam isc do spowiedzi - dopiero na slubie mi sie przypomnialo. Strasznie mnie zmeczyl ten sen. :roll:
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 4:32 pm   

Nie wiem czy to normalne, ale znów mi się śniło, że z niczym nie zdążyliśmy. :(
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 11:16 am   

mnie się śni że nie kupiliśmy wódki i nie było co jeść na weselu, a później nie mieliśmy pieniędzy, żeby zapłacić za orkiestrę :? masakra jakaś
_________________
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 9:05 am   

i mnie dopadły koszmary ślubne, a jeszcze tyle czasu do ślubu :(
mnie się śni zawsze za duża suknia ślubna. Raz była nawet pomarańczowa :o . A to nie miałam fryzury, a to byłam bez spowiedzi. A raz nawet moje wesele odbywało się na poprawinach innej pary i dziwiłam się czemu jest tak mało gości i większość jest nieznana.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 10:04 am   

Mialam juz tyle snow dotyczacych slubu ( a do slubu niecaly rok), ze moze jak wszystko co najgorsze juz mi sie wysni, to koszmarki sie skoncza :D
_________________
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 12:10 pm   

Mi się dzisiaj śniło ze po pierwsze nie mogłam znaleźć biżuterii a po drugie miałam wielka dziurę w pończochach i zasłoniłam ja podwiązka a do tego jeszcze nie byłam u fryzjera i miałam jakaś szopę na głowie i ciągle śni mi się moja ciotka nie wiem czemu :smile:
_________________


 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 4:11 pm   

oj ja miałam koszmary wcześniej. Najśmieszniejszy to ten w którym już wchodzimy do USC patrzę na swoje stopy a na nogach mam czarne adidasy zamiast białych butów :smile:
Teraz już nic mi się nie śni Przeszło na mojego A. :smile:
_________________

Ostatnio zmieniony przez milijka24 Wto Cze 16, 2009 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 5:28 pm   

Do mojego ślubu pozostały 3 miesiące i jakiś specjalnych koszmarów przedślubnych nie miałam, poza jednym.
Śniło mi się, że zamiast wybranej przez nas sali wesele odbywało się w takiej sali klasowej, przy tych samych krzesełkach, jakie pamiętam z lat szkolnych.
Dodatkowo jedzenia było tak mało, że goście siedzący przy danym stoliku (złączone ławki) nie wiedzieli czy mogą je brać, bo np. były tylko trzy udka i każdy oglądał się na siebie i nie wiedział co ma robić.
Podobno wszystko co się śni trzeba odczytywać na opak...
Oby się sprawdziło :lol:
_________________
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 11:55 pm   

Ja miałam jak na razie jeden sen na temat śłubu- ze byłam bardzo zdenerwowana, bo nie miałam na głowie 2,5 metrowego welonu, który zamówiłam na allegro, bo poczta zawiodła :lol: Może coś jeszcze mi sie przyśni, bo ślub coraz bliżej i nerwów coraz więcej ;)
_________________
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 2:37 pm   

Ja miałam jakies głupie sny mniej więcej rok przed ślubem. Chociaż koszmarami bym ich nie nazwała.
Tuż przed samym ślubem byłam tak wykończona, że nic mi się nie śniło :smile:
_________________

 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:34 pm   

Mnie ostatnio się śniło, że połowa gości których zaprosiliśmy nie pojawiła się na weselu, a druga połowa która przyszła nie miała ochoty na zabawę i prawie przez cały czas siedziliśmy przy stołach. Koszmar, dobrze, że to tylko sen ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 9:38 pm   

W nocy zaraz po tym, jak zdecydowaliśmy się ostatecznie, kiedy bierzemy ślub, to śniło mi się, że jesteśmy już na sali, która była bardzo wąska i dwupiętrowa, ja w pięknej białej sukni, mąż w smokingu, tylko, że... oprócz nas, moich rodziców, siostry i teściów nie było nikogo! Okazało się, że zapomnieliśmy wysłać wszystkim zaproszenia na wesele! I będąc już na tej sali pisałam płacząc smsy do gości aby przyszli. Ehhh... :) W ogóle ostatnio za dużo myślę o tym wszystkim i źle sypiam, co nigdy mi się nie zdarzało. Nerwy, nerwy, a ślub dopiero za rok!
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 9:13 pm   

ślub za niecały rok a odkąd zaczęłam tylko organizowanie ślubu i wesela to mam praktycznie co noc jakiś sen związany z tym całym "szaleństwem" :roll:
kiedy szukaliśmy sali...to śniłam o salach...
kiedy szukaliśmy orkiestry...to śniły mi się orkiestry...
potem myślałam trochę o kościele i księdzu, który nam udzieli ślubu...oczywiście przyśnił mi się nasz ksiądz...
przede mną kamerzyści i fotografowie... :?
a tak naprawdę to chyba podświadomie cały czas o tym myślę, bo w ciągu dnia nie czuję napięcia i zdenerwowania z powodu ślubu, a raczej już nie, bo dopóki nie było sali i orkiestry to na niczym nie mogłam się skupić :cry:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 4:45 pm   

Aga1986 napisał/a:
kiedy szukaliśmy sali...to śniłam o salach...
kiedy szukaliśmy orkiestry...to śniły mi się orkiestry...


Mam tak samo! :) Jesteśmy na etapie zaproszeń, i ostatnio śniło mi się, że już mamy ślub, gdy przypomina mi się, że jeszcze nie zamówiliśmy zaproszeń i nikt znajomy ani nikt z rodziny nie przyszedł, bo nie wiedzieli że mamy ślub. Za to w pierwszych rzędach siedziały jakieś babcie, i jedna z nich krzyknęła żebym "Zakryła cycki" bo zimno i w ogóle jak można z gołymi ramionami do kościoła wejść... :cool:
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 5:31 pm   

Misiak87 napisał/a:
krzyknęła żebym "Zakryła cycki" bo zimno i w ogóle jak można z gołymi ramionami do kościoła wejść...

o boszzz co za koszmar!! :? no po czymś takim pewnie bym długo nie zasnęła...
:)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 12:22 pm   

Dzis snily mi sie jakies zamieszki w poblizu mojego domu, rozpoczelismy pospieszne pakowanie najwazniejszych rzeczy, zeby w kazdej chwili byc gotowym do wyjscia... i oczywiscie jako pierwszá schowalam do walizki moja suknie slubna, ktora wisiala w szafie. Oczywiscie bijácy sie ludzie i pozary nie przeszkodzily mi do wejscia po drodze do salonu slubnego i poogladania sobie stroikow slubnych... :roll: ale sie miesza w tej glowie... :wink:
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 11:03 am   

Mi tez dziś śnił się ślub i było to wszystko bardzo dziwne :-? Byliśmy w kościele, ale okazało się, że jest to nie ten kościół, w którym mieliśmy brać ślub, ale na początku się nie zorientowaliśmy. Okazało się że nikt nie przyszedł nawet moi rodzice :( byli tylko rodzice Narzeczonego i jego siostra jako świadkowa ale ona w czasie ślubu wyszła i juz nie wróciła. W momencie gdy juz mieliśmy wychodzić przyjechali moi rodzice i mieliśmy jechać do mnie do domu na błogosławieństwo :o nie zagrali nam też marsza na wyjście tylko musieliśmy wyjść jakimś bocznym wejściem, bo okazało się ze wchodzi juz nowa para (dziewczyna miała trochę dziwna sukienkę bo w kolorze brązowym z mega wielką tak ok metra szerokości czerwona kokardą o chłopak miał identyczna kokardę pod szyją która chyba miała pełnić rolę muszki :P ) potem byliśmy już niby na sali gdzie miało odbywać się wesele, ale ta sala okazała się moja praca tzn moim biurem i nagle okazało się ze muszę wypełnić jakieś dokumenty i moja koleżanka z pracy nie mogła zrozumieć że właśnie trwa moje wesele tylko marudziła mi abym to powypełniała :P
Dobrze że to tylko sen, oby tylko nic się z tego nie sprawdziło :P
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 12:36 pm   

Podobno sny zawsze trzeba traktować na odwrót więc na pewno wszystko będzie oki :)
Bella ale jaką ty masz wyobraźnie :D i ile wątków w Twoim śnie ;)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 2:28 pm   

Aga1986 napisał/a:
Podobno sny zawsze trzeba traktować na odwrót więc na pewno wszystko będzie oki

tego będę się trzymać ;)
a co do wyobraźni to już tak mam :D ale z tego co widzę nie tyko ja mam ciekawe sny :P
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 11:09 pm   

do ślubu jeszcze trochę czasu (niewiele ponad 10 miesięcy)...a ja już mam sny związane z tym wydarzeniem... wczoraj byłam z przyjaciółka na maratoniku po salonach sukien ślubnych dwie nawet wpadły mi w oko... no i cały wieczór myślałam czy lepiej byłoby taka czy taką :lol: rano obudziłam się i zaczęłam od dotykania się po brzuchu- ulżyło mi kiedy się okazało, że brzuszek jest płaski. śniło :spie: mi się ze wybrałam sukienkę, dzień ślubu (suknia była we śnie ale wiem która z tych co mi sie podobały :/ ) i okazało się ze jestem w bardzo zaawansowanej ciązy i w suknię nijak się nie mieszczę ... no i sie obudziałam :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Sob Lis 07, 2009 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malwa88 


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 140
Skąd: sieradz
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:56 pm   

Ciesze się, że znalazłam ten wątek... Ja też mam koszmary związane z tym ważnym dniem ;p
-Śni mi się, że jeszcze suknia nie kupiona
-że godzina do wesela a ja dopiero co z wanny wyszlam mam mokre włosy a we śnie niby chciałam loczki a to sie sporo czasu robi, nie byłam umalowana ani ubrana jeszcze
-że godzina do wesela a tu jeszcze brama wjazdowa nie ustrojona i nikt mi z rodziny nie chciał pomóc wiec sama zaczelam balony pompować ;(
-że jesteśmy na sali a tam tylko 50 osob i ja sie pytam mojego skarba gdzie pozostałe 200 jak ześmy zaplanowali a on na to że w ostatniej chwili sie rozmyslil i wyslal zaproszenia tylko 50 osobom
- A kiedy zamówilam już suknie to snilo mi sie wesele ze tanczymy do piosenki "jedzie pociag z daleka" tworząc wijący się pociąg...
masakra i po co to kiedy ja sie wcale nie przejmuje jeszcze tymi wszystkimi przygotowaniami 8)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 4:34 pm   

Ja także mam tego typu koszmary, może teraz trochę ucichły, ale na samym początku kiedy załatwialiśmy salę, kamerzystę, orkiestrę to koszmary miałam co noc np: że idziemy po ślubie z gośćmi na salę a tu sala zamknięta itp.. Już się boję co będzie tydzień przed ślubem :unhappy:
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 4:19 pm   

dzisiaj w nocy śnił mi się pierwszy sen związany ze ślubem... że czekałam w Kościele już z moją siostrą i mamą, a wcześniej miał być ślub kogoś innego i był ksiądz który uczył mnie w liceum i ja baaardzo chciałam żeby został też na naszym ślubie.... tylko dziwne, bo góra sukni była biała, a dół czarny :?
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 5:07 pm   

ech ja ostatnio cały czas śniłam o kamerzystach... masakra przez sen gadałam, ze chce mieć klip na stary film... mój Ł budził mnie w nocy, żebym przestała gadać...
a z takich snów horrorów to już jakiś czas temu śniło mi się, ze wszyscy pomyli datę ślubu, mimo, ze śniło mi się to w październiku to przyśniło mi się, ze jest 11.09 ale 2009, a nie 2010, a wszystkim się pomylił rok naszego ślubu, ja wchodzę do kościoła (i to nie mojego tylko kościoła niedaleko mojej działki) a tam wszyscy czekają, łącznie z Młodym, goście odwaleni, a ja w spodniach i t-shirt... nikt mi nie chciał uwierzyć, ze pomyli datę... jejku jakie to straszne było... :oops: :o :?
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 11:05 pm   

no i sny o ślubie dopadły mojego K. dzisiaj rano opowiedział mi swój sen , że 30 minut przed ślubem poszedł do mamy swojej i powiedział, że nie mamy czym do ślubu jechać... na co teściowa powiedziała, jak to nie, Tomek (mąż kuzynki) Was lanosem zawiezie... jego lanos ledwo jeździ...
_________________
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 5:05 pm   

Też miałam przed wczoraj sen o ślubie. Był tak dziwny (jak się obudziłam wiedziałam, że nie może być prawdą) że nie wiedziałam czy się bać czy śmiać :smile:
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 6:55 pm   

Sylsia84, opowiedz Nam 8)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 9:59 am   

Ohh... i do mnie wróciły sny.
Wczoraj i dziś kolejny...... :o
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 5:32 pm   

Juz myslalam, ze jestem jakas inna ze nie dopadaja mnie przedslubne koszmary. Ale do czasu...Kiedy juz zarezerwowalismy sesje u fotografa przysnilo mi sie ze odbieram zdjecia slubne, przegladam jakies albumy ale nie nasze zdjecia tylko jakies inne...I w tym momencie pada podejrzenie ze nasze zdjecia zaginely :? Na szczescie juz po chwili nasz album odnajduje sie, ja go otwieram, widze nasze zdjecia i jedyne co mowie to: "Boze jakie one brzydkie"... :o
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 11:17 am   

Heh, a mnie sie dzisiaj śniło pierwszy raz, że wszystko było wporządku, przebiegało bez problemów, miałam pierwszy raz suknię, ktorej rozmiar, kolor i fason był dobry i która mi się podobała, wszystko było na czas....

Aga1986 napisał/a:
Podobno sny zawsze trzeba traktować na odwrót więc na pewno wszystko będzie oki


Chm.... i tak źle i tak niedobrze hehe

malwa88 napisał/a:
po co to kiedy ja sie wcale nie przejmuje jeszcze tymi wszystkimi przygotowaniami

Malwa, to sie tak wydaje, ze sie nie przejmujesz, ale podświadomie na pewno tak :razz:
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 9:54 am   

Jestem na etapie welonu (zamówiłam na Allegro) i dziś mi się śniło, że przyszedł do mnie, i że był wykonany z ceraty... Ciekawie, ciekawie. Co będzie mi się śnić za 4 miesiące? :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Misiak87 Nie Sty 03, 2010 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 4:34 pm   

Chociaż u mnie do ślubu jeszcze ponad rok. Sny mi się zdarzają. Nie pamiętam dokładnie wszystkich wiem tylko, ze były i dotyczyły ślubu.
Ale jeden pamiętam: Śniło mi się, że zapomniałam umówić się na makijaż ślubny i musiałam malować się sama. W dodatku fryzjerka się spóżniała bo miała być na 14 a była o 14.40 gdzie do kościoła niby wyjechać mieliśmy o 15. Oczywiście zanim się jej doczekałam to już sukienkę pogniotłam i wybrudziłam, zdjęłam ja zeby nie pogorszyć sprawy, a później znów ją zakładałam. Czekając na nią rozmawiałam z moją kuzynka, która miała do mnie pretensje, zę świadkową będzie moja inna kuzynka, a nie ona i wreszcie kiedy fryzjerka przyjechała uczesała mnie nie tak jak chciałam i fryzura jak tylko podeszłam do lustra zaczęła się rozwalać więc kazałam jej robić wszystko od nowa, aż w końcu się obudziłam kiedy uznałam, ze juz jest tak mało czasu, ze nie zdążymy na ślub :roll:
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 9:09 am   

ja na razie snów związanych ze ślubem nie mam :( póki co dzisiaj śniło mi się że mi auto ukradli ;( i ja tak okropnie krzyczałam : łapać złodzieja !! !!
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 2:32 pm   

A mój dzisiejszy sen to: szukałam sukienki ślubnej, przymierzałam i każda była zła, a to za duża, a to za mała, a to nie ładna..
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl