Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
przedślubne koszmary
Autor Wiadomość
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 4:52 pm   

Alma_ napisał/a:
na zakrystii byłam topless


:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 
 
senra 


Wiek: 44
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 5:18 pm   

Mi się niedawno śniło, że zapomniałam kupić pończochy i godzinę przed ślubem biegałam po centralu z nadzieją, że uda mi się je nabyć. Niestety były tylko białe i różowe więc zdecydowałam się na.... różowe (nie wiedzieć czemu). :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 5:33 pm   

emilkaa napisał/a:
Alma_ napisał/a:
na zakrystii byłam topless


:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Nic w tym zabawnego nie było. Na dodatek wyjrzałam z tej zakrystii ("czy już idą") i mama szczako zobaczyła mnie topless... potem wstydziłam się wyjść :oops:
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 6:09 pm   

musiala miec niezla mine :)

szczako --> uprzedz mama co ja moze spotkac :D
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 6:10 pm   

Szczako! Nie waż się pisnąć ani słóweczka, bo spalę się ze wstydu! :oops: :lol:
_________________
chez alma |
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 6:56 pm   

A mi sie ciagle sni ze moja sukienka jest niebieska!!! :(
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:34 pm   

Alma, umiesz poprawić humor :rotfl:

mamie nic nie powiem. to będzie taka nasza forumowa tajemnica ;)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:36 pm   

Ciesze się ;)

Oby sen nie był nawet w najmniejszym szczególe proroczy, bo przegapić wejścia bym nie chciała za nic, nie mówić już o tym negliżu nieszczęsnym :roll: :lol:
_________________
chez alma |
 
 
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 2:52 pm   

jak szukaliśmy sali to codziennie śniły mi się sale

jak oglądałam suknie to śniły mi się suknie

czym więcej się naczytam tym gorsze żeczy mi się śnią , ale to chyba kwestia tego że my za bardzo o tym wszystkim myślimy dziewczyny.
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 10:28 am   

No to mam kolejnego "koszmara" do kolekcji :wink:

śnił mi się ślub, wszystko odbyło się cudownie, nawet miałam swoja upatrzoną suknie :mrgreen: (choć ponoć to co jest w śnie to sie nie sprawdza :cry: )
Póżniej pojechaliśmy na sale, ale nie kojarze tego miejsca zupełnie :? w każdym razie miejsce do tańczenia było na zewnątrz :? wszyscy dobrze się bawili, az nagle na teren podwórza wpadło wojsko i zaczęłi krzyczeć że jest wojna :shock: i ze kobiety maja sie kryć w pobliskim kościele, a mężczyzni idą walczyć :shock:
No więc ja w płacz, żeby mi mięża nie zabierali, a oni mi na to że ktoś musi się poświęćić dla Ojczycny :?
Tak więc razem z ciociami mamami i innymi kobietami z wesela udałyśmy sie do tego kościoła, a tam jakieś bunkry porobione, pełno ludzi, normalnie wizja książek z okresu 20-lecia międzywojennego :shock:

Co było dalej nie wiem, bo sie obudziłam na całe szczęście :roll:
Wiem jedno to był najgorszy sen jaki mi sie do tej pory przyśnił i naprawde moge go nazwac koszmarem ślubnym :?
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 12:56 pm   

co ja robię w tym temacie ... no właśnie, Alma, co ja tu robię?? :roll:

to nie był koszmar, ale zdecydownie sen przedślubny. tylko, że nie dotyczył mojego ślubu. byłam sobie na ślubie Almy i Ł. całość odbywała się w kościele, Młodzi siedzieli przez całą ceremonię, zwróceni do siebie, a przysięgi odczytali z kartek (sami je sobie przygotowali; każdy inną). a ja się tylko stresowałam czy ktoś nagrywa przysięgę i kazałam Michałowi kamery szukać ...
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 1:00 pm   

:hahaha:

No proszę, teraz Ty bedziesz koszmary o moim slubie snić dla odmiany... Współczuje szczerze, bo to jeszcze ponad siedem miesięcy! ;)
_________________
chez alma |
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 8:15 pm   

Ja mialam ostatnio tez dziwny sen.
Slub mamy 14-07-2007 o godzinie 19. Bylo bardzo goraco. Wiedzialam ze mam do zalatwienia mnostwo rzeczy. Fryzjera, makijaz, ubieranie sie. Generalnie ogrom. I rano stwierdzilam ze mam jeszcze duzo czasu i troche sie przespie. Bede bardziej wypoczeta itd. I... Obudzilam sie w bialym podkoszulku o 19:05 :shock: Pobieglam na boso, nieumalowana, zaplakana do kosciola tylko w tym bialym podkoszulku :shock: Wpadlam do kosciola i wszyscy sie w skupieniu modlili zebym przyszla. Byli wszyscy oprocz narzeczonego :( Rozmyslil sie :zalamany:
i sie obudzilam z dziwnym zaplakanym grymasem na twarzy :zalamany:

Az sie boje isc spac :kwasny:
 
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią Lis 24, 2006 10:29 am   

Wczoraj mi się śniło, ze wswoim mieście w Toruniu wybrałam sie kupić suknię ślubna i co się okazało do jakiego salonu sukien slubnych nie poszłam to albo był zamkniety albo już była likwidacja i sukni nie dostałam.Nie wiem czy ten sen cos oznacza,może to,że mam uszyć suknie a nie kupowac :wink:
_________________
Nasz Ślub 06.10.2007
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 11:39 am   Sny przedślubne :)

Dzisiaj po raz pierwszy śniło mi się nasz ślub. Dawno się tak nie uśmiałam, oczywiście tuz po przebudzeniu, gdy dotarło do mnie to że to tylko sen.
Mianowicie podczas składania przysięgi powiedziałam :wink: :

Ja Monika, biore Ciebie D za męża ............... oraz że cię nie dopuszcze aż do śmierci...

Oczywiście wszscy sie zorientowali i zaczęli się śmiać, a podaczas składania życzeń twierdzili że nie będa nam zyczyli dzieci, skoro go nigdy nie dopuszcze. :kwasny:

Ale obciach o matko żeby sie tylko tak nie pomyslić :)
_________________
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 11:29 pm   

Im bliżej ślubu tym większa nerwówka :roll:
_________________

 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 6:40 pm   

mnie tez po nocach śnią się jakies głupoty, a najczęściej że na sali nie ma co jeść sa puste stoły. Moze dlatego śnia mi się takie rzeczy bo się tego boję....
_________________


 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 6:47 pm   

ja miałam jeden koszmar z czasem się smiałam ale obudziłam się zlana potem :)

cała sprawa dotyczy majteczek :) zabawne ale wyglada to tak że musze miec błękitne z tego względu że chciała bym zachować przesąd nowe, porzyczone, nowe i niebieskie :) a tylko to moge mieć niebieskie, cała sprawa wygladała tak że na chwilę przed ślubem okazało się że mam na sobie stare podarte majtki :) było to jakieś zadupie i nie mogliśmy żadnych niebieskich kupic, obudziłam sie jak tata pojechał ich szukac po jakiś wsiach :)

tak to jest jak się za dużo o czyms mysli :)
_________________
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 7:03 pm   

no nie hhehehehehe :razz: :razz: :razz: myslisz o majtasach.....ale faktycznie wychodzi na to że gatki musza być blue....
_________________


 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 12:17 am   

Mój ślub za 14 miesięcy a ja już mam koszmary, w ciąga dnia też za dużo o tym myslę. Jak tak dalej pójdzie do ołtarza pójdę siwiuteńka :)
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 5:14 pm   

nasz ślub za ponad rok i żadne koszmary na szczęście nie męczą :) na pewno wszystko będzie dobrze :) nie martw się na zapas
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 5:55 pm   

A mnie sie ciagle sni nasz slub i zawsze mi sie sni zle,wszystko jest nie tak jak mialo byc.Ani razu mi sie dobrze nie snilo,ale to dobrze bo podobno zawsze sie sprawdza odwrotnie niz sie sni :P
_________________
Agunia
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:03 pm   

?lub to śnił mi się wiele razy :)

A dzisiaj w nocy pierwszy raz sniło mi się wesele :-?
To był koszmar. Nikt się nie bawił, a czas tak szybko zleciał żę nawet z moim miśkiem nie zatańczyła. Cały czas coś trzeba było zrobić, z kims pogadać. Koszmar :?

Mam nadzieję że się nie spełni :-?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:11 pm   

na pewno nie!nie przejmuj się to tylko sen :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:40 pm   

mi się na razie nic a propos ślubu czy wesela naszego nie śni, ciekawe kiedy zacznie :roll:
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 8:07 am   

U mnie od kiedy troszke zwolniły przygotowania do ślubu to skończyły się koszmary, ale za poł roku znowu ruszamy do boju, więc pewnie będę je znowu śnić:/
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:08 pm   

właśnie miałam dziś niezbt miły sen - śniło mi się, że mama mojego P. nagle powiedziała że się nie zgadza na nasz ślub i nie wiedzieliśmy co z tym fantem zrobić :(
pocieszam się, że śni się na odwrót...
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 8:54 pm   

Mam ślub dopiero w przyszłym roku a już miałam pierwszy "męczący" sen. ?niło mi się ze już był 28.06.2008 a ja zapomniałam o swoim slubie. Mój narzeczony przyjechał po mnie a ja byłam nieuczesana, nieumalowana i bez butów. Nie wspomne o tym ze gości nie powiadominiłam licząc na to ze jeszcze mam czas. :zalamany:
_________________

 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 8:58 pm   

ja też ze 2 razy mialam jakiś sen o naszym weselu ale treści niestety nie pamiętam, wiem że to było coś zabawnego.mój J. tez mi mówił że czasem mu się nasze wesele śni (ale to też w zabawnym kontekście)

a Wasi narzeczeni? też miewają sny o waszym weselu?
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:07 pm   

Mojemu narzeczonemu jeszcze sięnic nie śniło dziwnego związenego ze ślubem i weselem. Ja chyba bardziej to przezywam i dlatego mi one przypadają w udziale.
_________________

 
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 7:29 am   senne wizje

Dziewczyny do ślubu został mi niecały miesiąc, ale co noc przeżywam go kilkakrotnie. ?nią mi się różne wersje tej uroczystości. Tej nocy sniło mi się że pomyliły nam się terminy i goście przyszli tylko my się nie zjawiliśmy. Albo , że zapomniałam się wyspowiadać i ksiądz nie chciał nas przyjąć bez podpisanej karteczki, albo ze fryzjerka scieła mnie na łyso.
Chyba za bardzo sie tym wszystkim przejmuje i umysł głupieje;)
 
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 6:25 pm   

Jakiś czas temu śniło mi się, że przyszliśmy do kościoła czyjś ślub. Usiedliśmy sobie z R. w ławeczce i grzecznie czekaliśmy... a tu Młodzi się nie zjawiali. Dopiero gdy zaczęły grac organy domyśliłam się, że to przecież miał być nasz ślub i popędziliśmy na "pas startowy". Gdy podeszliśmy do ołtarza, stwierdziłam, że nie muszę mieć białej sukienki, ale kwiatów to mi brakuje. Więc moja mama poleciała gdzieś i przyniosła mi bukiet żółto- fioletowych astrów... :znudzony: A pod koniec Mszy, gdy miało się zacząć błogosławieństwo, uklęknęliśmy, a przed ołtarz zajechała jakaś młoda matka ze spacerówką. Już zaczęłam się niepokoić, że będzie chciała wmówić mojemu ukochanemu zdradę :evil: Ale nie- ona powiedziała "A co? Błogosławieństwo jest tylko dla wybranych? A ja chcę, żeby ksiądz moje dziecko też pobłogosławił" Obudziłam się podczas kłótni księdza z tą kobietą :brick:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 7:05 pm   

a ja miałam pierwszy koszmar :( snilo mi się że rodzice nie zaprosili polowy gości bo sstwierdzili że nie chca żeby przyszli więc na weselu była garstka ludzi i było fatalnie no i my byliśmy strasznie źli.a później dzwoniliśmy do wszsytkich i przepraszaliśmy, rodzina sie obraziła i byla katastrofa.ale na szczęście to tylko sen... :)
_________________
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 9:51 am   

A mi się w ogole snia jakies glupoty.. dzisiaj snilo mi sie ze Ł mnie zostawił
_________________


Buziaki Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 5:19 pm   

a mnie się przyśniŁo, że się do mojego Crissa uśmiechnęŁam a on stwierdziŁ, że moje zęby wcale nie wybielaŁy i są żóŁte :D (używam pasty wybielającej i sądzę, że efekty są)
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 7:10 pm   

Tym razem śniło mi się wesele. ?niło mi się ze przyszła na nie tylko garsta osób, w dodatku nikt nie chciał tańczyć i wszyscy twierdzili ze jest nuuuudno. :zalamany:
_________________

 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:40 am   

ja zdecydowanie najcześciej miewam sny w których to ja zapominam ze juz jest dzień slubu i jestem nieumalowana, nieuczesana i w ogole cała w rozsypce :/
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 4:07 pm   

mnie juz kilka razy śniło się, że jest dzień slubu a zaproszenia nie rozdane, ja nie uczesana-nawet nie umówiona z fryzjerką, nie umalowana, paznokcie połamane i wogóle totalny bałagan... jeszcze 202 dni do ślubu a ja już teraz miałam takie sny-ciekawe co będzie mi się śnic tydzień-dwa przed ślubem.... :? aż strach pomysleć :o
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 12:27 pm   

Ostatni sen? Zaspaliśmy do kościoła, i taksówką, starym polonezem jechalismy do kosciola. Potem nagle znalezlismy sie na sali, gdzie okazało sie, ze dekoratorka sali nawaliła i goscie zamiast bawic sie dmuchali balony :)
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 5:11 pm   

Ja mimo że ślub za ponad rok to już miałam 2!!!
1) Nie zdążyłam na ślub!!! Wszyscy czekali w kościele, a ja przyszłam wpół mszy... (zaczęli beze mnie :hahaha: )
2) Wszystko było nie tak, jak chciałam! Miałam ulizane przetłuszczone włosy, makijaż byle jaki wykonany przeze mnie i wszystko mi się błyszczało, kiecka a la beza... A po mszy, jak odchodziliśmy od ołtarza, to wpół drogi minęliśmy się z inną parą która akurat szła do ołtarza... A na weselu K się na mnie złościł, bo niby mieliśmy jakiś ustalony taniec i go ćwiczyliśmy długo a on mówił: "No jak to? Nie znasz kroków? Teraz mi to mówisz, na weselu? Ćwiczyliśmy kilka tygodni!!!" A wesele było w jakiejś obdrapanej sali, tynk się sypał i w ogóle...

Chyba za dużo myślę o tym. :D
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:29 pm   Koszmary

Ja też miałam ostatnio sen o ślubie. Spóźniliśmy się na ślub, ogólnie wszystko było biegiem....ah...żeby tylko to się nie sprawdziło na naszym ślubie w realu
_________________
malinka1984


 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 11:21 pm   

ja koszmarków ślubnych jeszcze nie mam ale za to moja mama nadrabia za mnie z nawiązką i co jeden to ma lepszy - ale i tak jak na razie rozpływającego się tortu a w nim nogi mojej babci nic nie przebiło :) :)
_________________
 
 
 
zaczrowana 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 84
Skąd: rawa mazowiecka
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 9:14 pm   

chyba znalazłam w odpowiedniej chwili bo ja właśnie wczoraj miałam koszmar przedślubny śniło mi sie że mój K zamiast potwierdzić u księdza ślub to się pomylił i go odwołał..obudziłam się trochę przerażona dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam koszmary :D
_________________




 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 9:19 pm   

A mnie się dzisiaj śniło, że przyjeżdżamy na salę, a tam puste stoły!!! NIC nie przygotowane, a właścicielka mówi, że zapomniała o tym terminie!! Ale, że nie ma problemu i że zaraz coś gościom poda.. i wyciąga paczkę słonych paluszków :zly: A na dodatek patrzę w lustro i widzę, że nie byłam u fryzjera, włosy mam spięte różową frotką i w dodatku brudne!
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 9:34 pm   

Mnie generalnie dużo się śni, a tych ślubnych snów to miałam już chyba z 10.
Dzisiaj śniło mi się np. że nie rozdaliśmy w ogóle zaproszeń i przyszła garstka ludzi, która wiedziała że mamy mieć ślub, nie mieliśmy obrączek (nie wiem czemu) a jak doszło do przysięgi to nagle okazało się, że jestem w zaawansowanej ciąży i zaczynam rodzić, do ślubu nie dochodzi, nagle znajdujemy się w szpitalu i mam cały dół sukni zakrwawiony. Koniec snu.
Nienawidzę snów, w których jestem w ciąży - to zawsze są jakieś koszmary; ślubna część snu w ogóle mnie nie obeszła, ale ta ciążowa - bardzo. :zalamany:
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 1:36 am   

Ja miałam już kilka koszmarów ślubnych, a we wczorajszym śniło mi się, że kamerzysta i fotografka zapomnieli przyjść. Niech już będzie ten ślub, to może będę spokojnie spała potem :) :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 10:55 am   

ja tez mialam bardzo duzo koszmarow weselnych ,jednym z nich ktore pamietam bylo to ..ze bylismy juz w kosciele i mielismy skladac przysiege a okazalo sie ze moj narzeczony nie wzial obraczek z domu..i mowi do mnie ,ze pojedzie do domu i zaraz wroci ..a ja do niego ze to sa 3 godz a on ze zdazy i pojechal a pozniej sie obudzilam, ciekawe jak by sie skonczylo :) a co do sukien to non stop mi sie sni ,ze jest albo za duza albo ma kolor taki brudny ze az wstyd ja zalozyc...ooo kiedys tez mi sie snilo ze goscie przyjechali juz do mojego domu na blogoslawienstwo a ja jeszcze bylam w lazience i sie malowalam ,nie ubrana..pozniej ze nie moglam rajstop znalezc i mialam tylko czarne i brazowe ,przyjechal moj narzeczony odpicowany a ja nadal nieprzygotowana :cry:
_________________
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 1:43 pm   

Im bliżej ślubu, tym więcej śni mi się koszmarów. :razz:
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 7:06 pm   

rajeczka napisał/a:
goscie przyjechali juz do mojego domu na blogoslawienstwo a ja jeszcze bylam w lazience i sie malowalam ,nie ubrana..pozniej ze nie moglam rajstop znalezc i mialam tylko czarne i brazowe ,przyjechal moj narzeczony odpicowany a ja nadal nieprzygotowana


:D :D :D Niezłe

Ja też miałam dziś koszmar. Śnilo mi sie, ze podjechalam pod kosciol a tam kolejka jak po kielbase... Samochod za samochodem... Jak jzu si edoczekalismy na nasza kolej to sie okazalo, ze nei mam bukietu :D i sie pytam taty gdzie go mam. A to wychodzi jakis facet i mi niesie badyla (jendego) z 3 kwiatami lilii :D Nierozwiniete te kwiaty i pomaranczowe... Mysle cholerka nei takie chcialam :D Pozniej nic nie pamietam szlam tylko do oltarza.. JAk wyszlam z kosiola to ktos mi pwoiedzial, ze wesele dopeiro jutro bedzie bo tzreba bylo przelozyc :D I sie obudzilam 8)
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 5:12 pm   

Ja też zaliczyłam pierwszy ślubny koszmar. Najpierw się okazało, że nie ma dla nas miejsca w naszym kościele (tym bardziej to śmieszne, że kościół mieliśmy zaklepany na samym początku), więc ślub musiał się odbyć za granicą, w jakiejś ogromniastej katedrze z betonu. Potem musiałam razem z koleżanką iść na piechotę na wesele, przez jakieś pola i lasy, ubrudziłam sobie buty i spóźniłam się strasznie, gdy 3/4 gości już nie było :( Wchodzę na salę, a tam pusto za stołami. A jeszcze pan młody mi gdzieś uciekł, potem się okazało, że w ogródku z moim ojcem drzewka przesadzał :D

Aaaa, na dodatek nie było naszych obrączek i musieliśmy założyć takie okropne po babci, z ruskiego złota :D

Jedna jedyna tylko rzecz mi się podobała: sama ceremonia była taka piękna, że gdybym umiała się popłakać przez sen, pewnie bym to zrobiła :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl