Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
praca, nauka a przygotowania ślubno - weselne
Autor Wiadomość
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 2:09 pm   

A ja mam już 146 godzin na koncie. Boże ile to czasu :?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 9:15 pm   

ja na razie tylko...69 godzin
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 11:33 pm   

my na razie oboje studiujemy, ale za rok kończymy studia. pracujemy czasem dorywczo, ale teraz na poważnie zabieram się do szukania pracy na stałe. zobaczymy co z tego wyjdzie :-?
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:51 am   

Dziewczyny a gdzie mozna sprawdzic swoją statystyke?
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:55 am   

Hatifnatka napisał/a:
ale teraz na poważnie zabieram się do szukania pracy na stałe. zobaczymy co z tego wyjdzie :-?
trzymam kciuki!!!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 11:15 am   

Ela_i_Adam napisał/a:
Dziewczyny a gdzie mozna sprawdzic swoją statystyke?


W profilu. Tam gdzie masz ilośc postów wczesniej jest ilośc godzin spędzonych na forum :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:51 pm   

W profilu to ja mam tylko dane i ustawienia mojego konta nie ma tam ani ilosci postów ani ilości godzin :( w co trzeba po kolei wejść? Ale ja gapa jestem :oops:
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 8:48 pm   

klikasz na profil(opcaj którą masz pod każdym postem) nie na górze :)
I masz kolejno od góry
Kiedy dołączyłaś
Ilośc postów i czas spędzony na forum :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:10 pm   

A tutaj ale jestem gapa :oops: dziekuje wam dziewczyny :) ja mam ponad 102 godziny i 349 postów :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:48 pm   

Tu jak tu-tylko 6,8 h, ale dla porownania na innym forum mam ich 825,9 :o :o :o A nie jest to liczone od momentu rejestracji, bo funkcja ta powstała znacznie później. Postów...-ponad 6 tysięcy :razz: To się nazywa nałóg :twisted:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maverick Sro Kwi 18, 2007 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:21 am   

A można wiedzie co to za interesujące forum??? Ze tyle czasu bm spędzasz :?:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:29 am   

Agnieszka19 napisał/a:
A można wiedzie co to za interesujące forum??? Ze tyle czasu bm spędzasz :?:

Forum dotyczące antykoncepcji :) www.forum.antykoncepcja.pl
I nie raz i nie dwa były takie sytuacje, że zamiast się uczyć siedziałam jak głupia na forum :smile: A potem to wychodzi w niezaliczonych kolokwiach :-? :-? :-?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maverick Czw Kwi 19, 2007 11:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:45 am   

:) no niezle cie wciagnelo!!!! :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:55 am   

proszę , proszę :) Jak wrócę do domu to też tam zajrze :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:25 pm   

wiecie co ja bym juz chciala 2008 rok!!! tak sie myle przy pisaniu jakis dat ze jeju!! juz bym chciala suknie juz latac po kosmetyczkach...a tu gonitwa i czasu brak na wszystko, praca, studia , praca licencjacka, angielski, problemy, jeju...
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 2:51 pm   

Maju, ja też już bym chciała... zwłaszcza mieć napisaną i obronioną pracę mgr :mrgreen:
_________________
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 2:55 pm   

wlasnie! tez powinnam juz pisac magistra ale robie drugi fakultet.duzo tego. a jeszcze trzeba zadbac o domek. chce niedlugo kwiatki powsadzac przed domem bo przymrozki sie koncza... chustawke wystawic... nie ma na nic czasu :(
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:34 pm   

Agnieszka19 napisał/a:
proszę , proszę :) Jak wrócę do domu to też tam zajrze :)

Serdecznie zapraszam :D Bywa nudnawo, bo nie ma tak naprawdę żadnego działu z offtopicami, ale jakoś lubię tam "przebywać" :D
_________________
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 1:05 am   

Wiem ze to troche z innej beczki, ale potrzebuje wyniki tej aniektki...im iwecej osob ja wypelni tym bardziej bedzie pokazowa, pomozcie prosze :cry:

http://www.ankietka.pl/12...ganie_poli.html

Z gory dziekuje
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 9:00 am   

Wypełniłam !! ! Fajna ankietka :) Sama kiedys robiłam badania statystyczne i tez wtedy ludzie mi wypełniali, zreszta zdarzało mi sie ankietować i wiem jak to jest gdy ludzie ci odmawiają :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 9:02 pm   

ja też wypeŁniŁam ankietę

a na forum spędziŁam 163 godziny (prawie 7 dób) w czasie 511 wizyt
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
  Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:24 pm   do nauki!!!! obiboki

ja tez wypelnilam, ciekawa!

poza tym powinnam brac sie za nauke, a odkad odkrylam to forum, czyli calkiem niedawno, to siedze i czytam, czytam, i pisze... a sesja tuz tuz, i magisterka nie ruszona, a obrona we wrzesniu... brrr
_________________


 
 
 
gocha.j 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Maj 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 10:11 pm   

Ja troche roboty mam i zszargane nerwy
- rano praca
- po pracy ganianie po sklepach bo nic na mnie nie pasuje np. buty ślubne
- pote pisanie pracy licencjackiej
- zakuwanie do egzaminów
i tak wkółko oszaleć idzie. :zly:
P.S. wypełniłam ankietke
_________________
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 9:44 pm   

O rany jak dawno mnie tu nie bylo, ale nie mam ostatnio kompletnie czasu :cry:

Dziekuje w kazdym razie za wypelnienie aniketki, bardzo mi sie to przydalo :)
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 10:26 am   

Przygotowania zajmują duuużo czasu, ale mam nadzieję, że jakoś się z nimi uporam!Zrezygnowałam z pracy, żeby mieć więcej czasu, bo oprócz spraw ślubno-weselnych czeka mnie jeszcze pisanie i obrona pracy magisterskiej!Fajnie byłoby iść do ślubu już jako magister(i po prostu mieć to już z głowy;)hihihi)
Pozdrowionka:) :wedding:
_________________
 
 
kiri 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 12:34 pm   

Ja pracuje zmianowo,gdyz studiuje dziennie(jestem na V roku-czeka mnie obrona mgr)zaraz po szkole biegam do pracy i tak kazdego dnia,moj M pracuje w remontach wiec w pracy jest od rana do wieczora i tak dzien w dzien a co drugi tydz ma studia.Staramy sie kazdego miesiaca zalatwiac kolejna rzecz zwiazana ze slubem i jakos krok po kroku jak gotowka wpada na konto weselne po wyplacie realizujemy swoje marzenia.Jest duzo wyrzeczen ale warto.Trudno jest wychodzic o 6 z domu i wracac o polnocy.Na zajeciach czasami oczy mi sie zamykaja ze zmeczenia ale dajemy jakos rade.
_________________


 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 11:31 am   

u nas na szczęście większość spraw załatwiliśmy w te wakacje czyli w moje długie, 3miesięczne wakacje studenckie a więc miałam duuuużo czasu na szukanie a potem tylko jeździliśmy podpisywać umowy jak P. kończył pracę albo w weekendy:-) m.in w sierpniu właśnie trafiłam na to forum:-) zaczęłam więc nowy rok akademicki ( a jesteśmy w różnych miastach i widujemy się tylko w weekendy:() ze spokojną głową bo postanowiliśmy odpocząć i wznowić co ważniejsze przygotowania po Nowym Roku! :-)
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 5:52 pm   

ja nieldugo wracam do polski, bede szukala pracy, potem jade na egzamin do szkocji i gdzie tu czas na przygotowania weselne ?
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 9:48 am   hmm

ja lawiruje miedzy praca, a przygotowaniami i jak narazie bez przechwalstwa nawet mi sie to udaje, ale nigdy bym niedala sobie rady bez pomocy mojego tygryska no i rodziny
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 8:20 pm   

Ja mam i prace i naukę i przygotowania i tak będzie prawie do samego ślubu.... Jakoś będę musiała wytrzymać :)
_________________
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 8:22 pm   

Już się boję, że to wszystko źle wpłynie ma moją magisterkę, bo w ogóle nie mam ochoty myśleć o nauce... :kwasny: kiedy przygotowania takie przyjemne :mrgreen:
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 8:27 pm   

cosola dokładnie Cie rozumiem :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 3:27 pm   

jestem podobnego zdania jak Sylweczka-fajnie byłoby iść do slubu jako Pani Magister-mam nadzieję, że się to uda :] Dlatego własnie zajmuje się pisaniem rpacy magisterskiej na zmiane z pisaniem na forum ;) i niestety musze orzyznać, że wiele wiecej czasu zajmuje mi forum niz magisterka :] niestety :|
jakoś cięzko się zmobilizować do pracy jak przygotowania są takie absorbujące i przyjemne... mam jednak nadzieję, że to jakoś pogodzę...
Jesli zas chodzi o pracę to na razie tylko coś dorywczego-np na umowę zlecenie , nie na stałe...wiec daje sie to spokojnie pogodzić...
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 7:34 pm   

Ja na szczęście jestem juz po obronie, ale powiem Wam szczerze dziewczynki, które muszą pisac prace magisterskie ... Ja wiem że pisanie wymaga dużego wkładu wysiłku i czasu, ale jak zaczniecie pracować to dopiero będzie cięzko Wam pogodzic prace z przygotowaniami ... :(
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 8:07 pm   

Ja pracuje i studiuje zaocznie, ale jeszcze nie jestem na etapie przygotowan. Teraz pisze prace licencjacka, i tez nie wiem jak pozniej bede to godzic, a zawsze szukanie i wybieranie jest ciekawsze wiec bedzie mi sie ciezko zmobilizowac.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 4:38 pm   

Hm, ja pracuję, studiuję zaocznie i jeszcze powinnam się wreszcie zabrać i napisać pracę z poprzednich studiów. Więc u mnie jest wszystko na raz. Na szczęście mieszkam z rodzicami i generalnie nie mam domowych obowiązków, a z pracy w razie czego mogę się czasem urwać, żeby coś załatwić. I daję radę. Powiem wam, że najtrudniejsze jest jak po przepracowanym tygodniu drugi raz z rzędu wypada zjazd i znowy trzeba wcześnie wstawać i po 12 godzin siedzieć na uczelni. To jest dołujące. :( A jak sobie pomyślę, że do tego mogą dojść obowiązki rodzinne to tak strasznie mi się nie chce.... :kwasny:
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 12:00 am   

heh.. jak widzę większość z nas jest zabiegana..

ja mieszkam za granicą co na początek sporo utrudnia mi przygotowania.. na szczęście jest internet, przez który oglądałam sale, kupiłam zaproszenia.. a teraz jestem na etapie sukni i przeglądam, żeby wiedzieć do którego salonu uderzać prosto pop przyjeździe..

poza tym dochodzą mi obowiązki w związku z prowadzeniem domku, w którym mieszkam z moim przyszłym mężem, a także opieka (ale to jest najprzyjemniejsze) nad naszym synkiem..

do tego dochodzą mi studia na które mam 170 km heh ponieważ przeniosłam je z Polski i nie było możliwości bliżej..
wiec sama sobie się dziwię ze daje rade..
ps. z pracy musiałam już zrezygnować, ale może coś poszukam weekendowego.. w koncu nie mały wydatek nas czeka:)

eh.. to tyle.. na szczęście jest to forum które pomaga nam w przygotowaniach..
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 1:17 am   

My narzuciliśmy tempo naszych przygotowań. :) Zaczeliśmy na początku stycznia i już są zakończone :mrgreen: .
Zostały jeszcze stroje i zaproszenia i obrączki. Tak więc pisanie pracy magisterskiej będzie przebiegało bez większych zakłóceń.. :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 1:02 pm   

No u nas wiele rzeczy próbowaliśmy załatwić jak najwczesniej, zeby nie mieć problemów w sesji, ale w sumie "przez" studia od początku stycznia właściwie wszystko stoi w miejscu. Po prostu nie było na to czasu. Ale teraz już treba ruszać pełną para, bo zostało 1,5 miesiąca :) Mówiąc szczerze nie wiem jak by to wyglądało, gdybym do tego jeszcze pracowała :] Mój Michał pracuje i studiuje, ale dajemy radę :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 6:52 pm   

jpuasz napisał/a:
Ale teraz już treba ruszać pełną para, bo zostało 1,5 miesiąca :)


wow.. a dużo rzeczy macie jeszcze?? ja sie martwiłam że zostało mi 6 miesięcy.. ale jak u was 1,5 to załatwiać, załatwiać heh:)
kurcze miesiąc przed ślubem to już chyba sA lekkie nerwy co?? :eek:
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 12:54 am   

No trochę tego jest :) Zapraszam do mojego wątku "jpuasz i Nemek - przygotowania" tam jest więcej szczegółów, choc już trochę nieaktualne, ale w tym tygodniu nadrabiam zaległości dziennczkowe i swój też uaktualnię :)

A nerwów musze powiedzieć, zę nie ma żadnych :0 tzn bardziej tego typu, ze nie mamy jeszcze samochodu :P Ale nie ma nerwów przed ślubem jako takim, tzn wątpliwości, czy coś :) Dla mnie to (ślub) jest normalne i oczywiste jak mycie zębów przed spaniem :P
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 3:42 pm   

Ja mam nadzieję, że zdążę się obronić przed ślubem- najlepiej w czerwcu albo lipcu, tak żeby jeden duży stres odpadł i można się było skoncentrować na ostatnich przygotowaniach do wesela. S. studia skończy za ok. 3 miesiące i mamy nadzieję że szybko znajdzie pracę w swojej branży- bo jak na razie to ani ja ani on nie pracujemy :(
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 8:31 pm   

Ja studiuję dziennie, pracuję na cały etat i staram się przygotować ślub (wprawdzie jest za 1,5 roku, ale mamy już salę i kosciół, a jutro jade podpisac umowę z zespołem). I tak naprawdę to najwięcej konfliktów jest na osi praca<->studia. Mam jeszcze 2 przedmioty, na które wprawdzie nie muszę chodzić, ale jednak jakoś muszę zaliczyć, oraz pracę magisterską na głowie. Ostatnio mam takie myśli, czy by nie rzucić w.... po prostu nie rzucić studiów, ale wiem, że na 5 roku byłaby to bezdenna głupota :/
_________________

 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 12:07 am   

ava i szaraczarownica mogę się podpisać pod Waszymi wypowiedziami :) oprócz tego raz (lub dwa razy) w miesiącu w weekendy mam jeszcze studia podyplomowe :?
Już nie mogę się doczekać kiedy ten maraton się skończy, najbardziej praca mgr spędza mi sen z powiek. Zabieram sie do niej jak do jeża, bo same z nią problemy, a bardzo chcę się obronić w czerwcu :?
Tyle naszego co sobie ponarzekamy, ale musimy sobie z tym wszytskim na raz poradzić :wink:
Trzeba wierzyć w cuda, wtedy wszystko się uda 8)
Trzymam za Was kciuki :D
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:53 pm   

Dziewczynki, ja pamietam jak rok temu miałam te same rozterki, czy sie obronimy, czy znajdziemy prace, czy sie wszytsko poukłada i czy bedziemy mogli sobie pozwolić na takie wesele o którym marzymy !! ! A teraz, oboje jestesmy po obronie, oboje pracujemy a przygotowania do wesela i ślubu, spokojnie postępuja do przodu i jak narazie z każdej decyzji jestem zadowolona :) Tak więc głowy do góry, razem wszytsko jest możliwe :)
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:56 pm   

No tak Wasze wesela są rok po obronie, a ja mam wszystko jednego roku, spore zagęszczenie wrażeń, ale musi się udać :D wierzę w to, więc nie może być inaczej 8)
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:07 pm   

My bardzo chcielismy sie pobrać juz rok temu, ale rozsądek zwycięzył i stwierdzilismy ze wolimy poczekać jeszcze rok, zeby po ślubie móc byc już całkowicie samodzielnymi ludźmi, przede wszytskim pod względem finansowym. Poza tym nie chcemy długo czekać ze staraniem sie o dzidziusia, a żeby utrzymac maleństwo niestety trzeba miec juz własne stałe dochody :) Ale takim parom życze powodzenia i spokoju w tym natłoku emocji :) Napewno wsyztsko sie poukłada.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:32 pm   

My mamy dość ciekawą sytuację.
Piszmy prace : ja licencjat, Miły magisterkę. Obrony mamy w czerwcu.
Krzysiek pracuje : 8 - 16.
Ruszył kapitalny remont naszego mieszkania.
Ruszyło rozdawanie zaproszeń.

Na razie życie w biegu nam odpowiada, bo jesteśmy bardzo zorganizowani.
Damy radę :lol:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 9:18 pm   

a My tak:
ja praca okolo 12h z przerwa powiedzmy 1,5h codziennie
I. 8h w pracy do 17.00 a w weekendy zjazdy
ja w soboty do 14.00

Ale spokojnie dajemy rade :)

podobnie jak u Fionki - podstawa to organizacja!
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:52 pm   

Ja musiałam dokonać wyboru: studia albo ślub. Wybrałam studia, więc po zaręczynach zamiast organizować i przygotowywać wesele, znalazłam forum stwierdziłam, że pomoże, po czym zaczęłam pisać pracę magisterską.
A teraz 8-10 godzin pracy dziennie, mój K nawet po 12 godzin siedzi. późnym wieczorem jakieś ustalenia, ale zawsze coś do przodu. Jak na razie 22h na forum, a do tego częste rozmowy na gg z olciap6 (aktywną forumowiczką) i powolutku ale do przodu :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl