Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Oberża magnacka
Autor Wiadomość
askox 

Wiek: 49
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 4:47 pm   Oberża magnacka

Może ktoś z Was organizował wesele w Oberży Staropolskiej na Długosza? Ewentualnie może ktoś był tam na przyjęciu weselnym lub innym. Z checią posłuchałbym jakichś opinii na temat tego lokalu, bo podoba mi się ich oferta.
_________________
Pozdrawiam
askox
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lip 01, 2011 11:08 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 6:37 pm   

Moj W. byl tam na przyjeciu weselnym w grudniu 2004. Przy okolo 70 osobach bylo troche ciasno przy stolach. Do tanczenia miejsca bylo w sam raz. Stoly byly ustawione w dwie litery T (TT). Jedzenie dobre, ale obsluga wolna (jeden koniec sali konczyl danie, a drugi dopiero dostawal). Poza tym wszystko ok.
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 11:29 pm   

My zastanawialismy się nad organizacja przyjecia własnie tam. Podobała nam sie ich oferta - i menu i finansowo tez fajnie by to wyszło.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 12:00 am   

Witam,
jedzenie maja rewelacyjne, ale obsluge do bani-czekalismy ostatnio prawie godzine, aby dostac posilki...Fakt faktem przed rozszarpaniem uratowalo ich to, ze wszystko bylo NIE SA MO WI TE....a swoja droga jak zwrocilismy na to uwage to dostalismy winko na koszt firmy.:)
pozdrawiamy:SylTom
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 8:40 am   

My mieszkamy tuż obok i byliśmy kilka razy. Też jedlismy tam dobry obiadek. Jedyne co mnie zastanawia to miejsce do tańca, bo na środku sali stoi wóż i ławy są spore. Czy tam nie jest za mało miejsca do zabawy? Nie zauważyłam jakiejś wydzielonej przestrzeni.
_________________


:)
 
 
zadra 

Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 17
Skąd: Dublin/Lodz
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:01 am   klimat fajny :)

weszlam na strone http://www.oberzastaropolska.pl/ i powiem ze klimat jest calkiem fajny, jakby nie bylo zawsze cos innego, ale martwicie mnie stwierdzeniami ze obsluga wolna, moze macie jakies nowe informacje, moze cos sie poprawilo ?? ? ... i czy myslicie ze oni zajmuja sie kompleksowo organizacja wesela, czy jednak trzeba bedzie sie samemu martwic o wszytsko oprocz tego co w menu..
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:56 am   

ja też słyszałam że obsługa kiepska ale z drugiej strony w restauracji We Młynie jest ok. Nie czekalismy długo na posiłek a to też ich knajpa...
Co do samej organizacji to nie wiem jak to jest tam.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
klient 123 

Dołączyła: 13 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 6:17 pm   

witam.nie zgadzam sie z wczesniejszymi opiniami na temat obsługi!w oberzy jest super a jadlo pycha!przeciez na kazde danie trzeba czekac i to nie jest wina kelnerek! jak widać na załączonym obrazku- było pysznie :evil:

zdjecie.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 624 raz(y) 64.43 KB

Ostatnio zmieniony przez klient 123 Nie Lip 16, 2006 10:34 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 8:25 pm   

czyżby relama?
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 11:47 pm   

klient123 się nie zgadza - ale komu wierzyć, wybór należy do Was ;)
_________________
chez alma |
 
 
Żoneczka 

Dołączyła: 14 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 5:21 pm   

Hej Wszystkim odwiedzajacym ta strone :P !! Na poczatek chciałam zwrocić uwage na to że w Oberzy wcale nie jest tak jak o niej piszecie !! ! Obsługa jest miła i stara się aby wszystko było zapięte na ostatni guzik!!! :wink: Wiem bo robiłam tam wesele a teraz bedzaa robić tam moi znajomi ... To że na jedzenie trzeba czekać jest normalne przeciez oni tam wszystko gotuja, smaza na miejscu !! Jadło jest po prostu wspaniałe !!Przykro mi i mojemu mezowi czyta sie Wasze opinie no ale ... Jednak pamietajcie ze trzeba tam isc i zobaczyc a potem ocenic wiec nie wierzcie wszystkiemu co tu jest napisane !! :hyhy: Pozdrawiamy ..:*
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 7:36 pm   

?oneczka napisał/a:
wiec nie wierzcie wszystkiemu co tu jest napisane !!


Rozumiem, że Wam także nie ?? 8)
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 7:46 pm   

no chyba też im nie ma co wierzyć,kolejna reklama :twisted:
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 7:53 pm   

ostatnio chyba jakiś wysyp niczym grzyby po deszczu :roll: :evil:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 10:42 pm   

sezon się zaczął czy co 8)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 10:21 pm   

Hmm co do tego lokalu mamy mieszane odczucia ale ogolnie na NIE.Lokal ma swoj klimat ale jest nieciekawie polozony (wsrod blokow), na pietrze gdzie sie trzeba wsponac schodami, na partertze zas jest sklep i zule pod nim czasem,w srodku z jednej strony wyglada klimatycznie i karczmiarnie,ma rozne dekoracje typu wozy otp.,ale z drugiej strony to taka graciarnia.Nie ma szatni, WC jest w kiepskim stanie.Jest za to sporo miejsca do tanca,nie ma law tylko krzesla,lady duzy bar i z tego co wiem niezle wyposazony stol wiejski.
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2007 12:58 pm   

Mialam przyjemnosc uczestniczyc w weselu w oberzy. Teraz nazywa sie Mlyniec, ale jesli chodzi o wystrij nic sie nie zmienilo.
Stoly byly ustawione w 2 rzedy,elegancko nakryte. Jedzenie bardzo smaczne i generalnie sporo. Niestety oprocz cieplych dan nic innego nie bylam w stanie sprobowac, a szkoda bo wszystko wygladalo bardzo apetycznie. Fajnym rozwiazaniem jest osobny stol w rogu z kawa i herbata, nie trzeba prosic i czekac tylko samemu podchodzi sie i nalewa. Obsluga mila, choc czasem denerwowaly mnie pytania w stylu "czy mozna jzu zabrac talerz, skoro na nim juz nic nie bylo". Palecze korzystali z tarasu wiec nie bylo problemu z zapachem papierosow.
Pomimo ze na dole jest sklep, wcale nie krecili sie pijaczki, Poprostu lokal zostal zamkniety po wejsciu wszystkich gosci, a jak ktos potrzebowal wyjsc do samochodu to prosil obsluge. Nie bylo problemu.
Minusem natomiast byla kwestia toalet. ! damska toaleta to zdecydowanie za malo. Zdarzalo sie ze trzeba bylo czekac w dosyc duzej kolejce.
Generalnie lokal ma swoj klimat i jest fajnym rozwiazaniem na wesele dla ok 70 osob
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 7:53 pm   

my planowalismy wesele na ok. 50 osob i zaproponowano nam tam polowe sali - druga polowa miala byc udostepniona dla gosci z zewnatrz.. m.in. to nas odstraszylo..
_________________
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 9:28 pm   

wcale ie nie dziwie, mnie tez by to odstraszylo,
z drugiej strony trzebabylo pokazac ze bardzo zalezy i dogadac sie z wlascicelka. Wydaje sie sensowna kobitka.
No ale nic na sile, uwazam ze taka propozycja wystawili si ena posmiewisko
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 11:51 am   

witam! czy w ostatnim czasie urządzał tam wesle na jakieś 60 osób?
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 7:19 pm   

niem, Oberży to chyba już nie ma
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 8:46 pm   

no nie ma i to od dłuższego czasu
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl