Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
La Rocca Aleksandrow
Autor Wiadomość
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 1:37 pm   La Rocca Aleksandrow

już kiedyś o niej wspominałam, ale pare dni temu w końcu byłam, to skomentuję :)

Sala bankietowa La Rocca, Aleksandrów

sala dopiero co wybudowana - sala do jedzenia i osobno sala do tańczenia (ale wszystko widać), stoły okrągłe lub zwykłe, sala bardzo bardzo elegancka, menu to np. 180 od osoby w tym 5 ciepłych posiłków, 13 przystawek, ciasta owoce i napoje;
ogród jest robiony, pokoje będą może za rok :)
elegancja sama w sobie - niestety nie tego szukałam jednak, jak dla mnie zbyt elegancko - ale może komuś się te info przyda :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 4:21 pm   

emiiskaa, często tam przejeżdżamy i byliśmy właśnie bardzo ciekawi, jak jest w środku, bo z zewnątrz sala robi wrażenie bardzo wystawnej... Mieliśmy rację :) Ciekawe jakiej jakości jedzenie :)
_________________
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 4:51 pm   

wystawna oj bardzo - ale szczerze mówiąc trochę tak jakby "patrz ale nie rusz" :)
ja osobiście szukam czegoś bardziej przytulnego i chyba już znalazłam :)
no i menu jakie dostałam to jedno jedyne - żadnych innych potraw do wyboru itp itd, ale już nie dopytywałam nawet z czego można by wybierać...
obrazy ręcznie malowane, podświetlane, wszystko się błyszczy....
tylko szkoda, że PM mają już przydzielone miejsce - i nie można go za bardzo "upiększyć" - żadnych serduszek, zdjęcia za sobą itp...
ale jak ktoś chce mieć wesele z klasą, to jak najbardziej.
_________________


 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:10 pm   

Dziewczyny ta sala to z wygladu spełnienie moich marzeń. Gdy już myślałam, że nic w swoim stylu nie znajdę natkneliśmy się na nią i bardzo nam sie podoba. Mamy jednak dylemat. Mianowicie jedzenie. Nie wiemy czy jest dobre, czy jest dużo. O oczywiście nasłuchaliśmy się, że jest cudowne ale co innego powie właścicielka. A czy ktoś tam był i wie jak to wygląda z tym jedzeniem? Bo i jakieś plusy i minusy z obserwacji? Chce rezerwować sale i mam jeszcze wątpliwości.
 
 
magddalen 

Dołączyła: 27 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 7:01 pm   

Hej, tydzień temu czytałam Wasze opinie bo nie wiedziałam czy warto odwiedzić tą sale... Dziś już mogę Wam powiedzie: MAMY SALE NA MARZEC :) Zależało nam na jak najszybszym terminie, a przez to że sala jest nowa tam znaleźliśmy co szukaliśmy! Mnie zachwycił nowoczesny wystrój, bardzo fajna lokalizacja no i oczywiście rewelacyjnie przygotowane menu, mogliśmy wybierac i przebierac, ponieważ jak nigdzie dotad przedstawiono nam 3 opcje w roznych cenach ale pod kazda opcja dania do wyboru! Dla nas super! Rodzinke mamy wybredna, wiec mamy nadzieje ze rosolek z bażanta ich zadowoli :) Posiadaja opcje dodatkowe, fajerwerki świniaki itd.. No i dostalismy kurs tanca gratis :) Jestem pełna podziwu i przeszczęsliwa, że już wszystko zaklepane ! Aha i pokoje juz sa gotowe, więc mamy pełna rezerwację! Rany jak się CIESZĘ!!!!
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2014 9:00 am   

Hej magddalen, na jaki termin się zdecydowaliście? My 3 tygodnie temu zaklepaliśmy tą salkę na 1 sierpnia 2015 r. :smile: Jestem też zachwycona wyglądem tej salki, bo wygląda jak ze snów. :D Jedzonko zapowiada się też fantastycznie. Wkurza mnie tylko, że kieliszków nie pozwalają rzucać normalnie :zly: Ale to już szczegół ;)
Ostatnio zmieniony przez karola__88 Pią Paź 31, 2014 9:02 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
fatbit 

Wiek: 42
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 21, 2014 7:12 pm   

Witam serdecznie,
czy ktoś miał już okazję uczestniczyć w imprezie organizowanej przez tę sale? Bardzo proszę o opinie, interesuje mnie głównie jedzenie.
Lokal wygląda fantastycznie, krok przed najlepszymi, bez festynu.
Pozdrawiam
_________________
...
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 7:09 pm   

fatbit, wyżej wypowiadała się emiiskaa :) Może jakaś prywatna wiadomość pomoże? :)

karola__88 napisał/a:
Wkurza mnie tylko, że kieliszków nie pozwalają rzucać normalnie :zly: Ale to już szczegół ;)


Nie wkurzaj się ;) To po prostu nieekonomiczne - jakby każda para tłukła im po dwa kieliszki, całe komplety do wymiany po jednym sezonie ;) A jak chcecie tłuc z przytupem, to wystarczy kupić dwa swoje i problem z głowy :)
_________________
 
 
fatbit 

Wiek: 42
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 7:39 pm   

Dziękuję za pomoc, ja z wypowiedzi emiiskaa wywnioskowałem właśnie, że klimat sali jej nie odpowiadał.
Szukam dalej, help! :)
_________________
...
 
 
kapatka 


Wiek: 36
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2014 9:25 pm   

karola__88 napisał/a:
Wkurza mnie tylko, że kieliszków nie pozwalają rzucać normalnie :zly: Ale to już szczegół ;)

To znaczy? W ogóle nie ma rzucania czy o co chodzi?
_________________


 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2014 8:43 am   

W sprawie kieliszków - tłuc można, tylko zacytuję właścicielkę "sala ma wysoki standard więc nie chcemy niszczyć podłogi i kieliszki wkładamy do białych woreczków i rzucamy w woreczkach". Tak jak mówię, taki problem to nie problem, dlatego nawet tego nie braliśmy pod uwagę decydując się na salę. Niemniej jest to trochę irytujące, bo to w końcu taki zwyczaj. Jak powiedziałam to koleżance to się śmiała, czy kobietydostaną podkładki filcowe pod obcasy, żeby im parkietu nie zniszczyć ;-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez karola__88 Wto Gru 30, 2014 8:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fatbit 

Wiek: 42
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2014 10:33 am   

My uzyskaliśmy informację, że nie ma problemu z tłuczeniem kieliszków.
Są 3 opcje menu, w trzech wariantach cenowych, zawsze 4 ciepłe posiłki. Forma podania 3 ost. posiłków dla nas nie do zaakceptowania - mamy jednak nadzieję, że właściciele okażą się elastyczni i wyjdą naprzeciw naszym oczekiwaniom.
Ze standardów; stół wiejski dodatkowo płatny, tort w cenie, żywe kwiaty dodatkowo, napoje w cenie.
Jesteśmy przed decydującym spotkaniem - myślę, że będę mógł coś więcej napisać po Nowym Roku :)
_________________
...
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 9:23 am   

Hej fatbit, jak tam zdecydowaliście się na La Roccę? Czy szukacie czegoś innego? Fajnie, że zmienili zdanie co do kieliszków - tak tradycyjnie ;) Jak my zdecydowaliśmy się na salę nie mieli jeszcze menagera i rozmawialiśmy tylko z właścicielką, teraz myślę, że może będą bardziej elastyczni :) Pozdrawiam

A czy ktoś był już na jakiejś imprezie organizowanej przez lokal? Jak obsługa i jedzenie? Na ich stronie widziałam różne opinie od świetnych po bardzo kiepskie, a że my już mamy termin zarezerwowany a lokal nie jest sprawdzony to nerwówka się zaczyna... Oby jakość szła w parze z wyglądem...
_________________

Ostatnio zmieniony przez karola__88 Pon Sty 19, 2015 9:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fatbit 

Wiek: 42
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 9:51 am   

Cześć,
zdecydowaliśmy się na inny lokal już bez kolejnej wizycie w La Rocca.
Postawiliśmy na lokal, który jest nam znany, właśnie po to, żeby uniknąć nerwówki.
Nie oznacza to, że La Rocca to sala, z którą jest coś nie tak. Osobiście miałbym inny pomysł na tego typu biznes i szkoda, że nie idą tutaj drogą Czarnego Stawu/Białego Pałacu.
Tak jak pisałem sala robi duuuże wrażenie i polecam ją zobaczyć, my wybraliśmy inną opcję, ale każdy ma inne priorytety :)
Pozdrawiam
_________________
...
Ostatnio zmieniony przez fatbit Pon Sty 19, 2015 9:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wlodi998 

Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Sob Lut 07, 2015 1:16 pm   Jaka cena za osobę?

Witam,

Jaka cena za osobę na przyjęciu weselnym? i czy w cenie sa poprawiny? pani która odebrała telefon kontaktowy nie była wstanie nic powiedzieć :) z gory dzieki za odpowiedz
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 1:33 pm   

Cena jest różna w zależności od menu. Są 3 do wyboru w kwotach 190, 210 i 230 zł. Poprawiny dodatkowo płatne ale tutaj miłe zaskoczenie jedynie 50 zł. Gorzej, że płatne są dodatkowo kwiaty, cholernie drogi barman itp... Podaj maila to wyślę Ci wiadomość jaką dostałam od właściciela lokalu z menu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez karola__88 Pon Lut 09, 2015 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
weronikaa 

Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2015 9:45 pm   

fatbit napisał/a:
Forma podania 3 ost. posiłków dla nas nie do zaakceptowania

O co dokładnie chodzi? Poważnie się zastanawiamy nad wyborem tej sali nawet wstępnie już zarezerwowaliśmy termin dlatego każdy szczegół jest dla nas ważny... :-)
 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 4:26 pm   

weronikaa napisał/a:
fatbit napisał/a:
Forma podania 3 ost. posiłków dla nas nie do zaakceptowania

O co dokładnie chodzi? Poważnie się zastanawiamy nad wyborem tej sali nawet wstępnie już zarezerwowaliśmy termin dlatego każdy szczegół jest dla nas ważny... :-)


My z narzeczonym zdecydowaliśmy się na tą salę, jak dla nas cudowna. Jeśli chodzi o te posiłki trzy ostatnie, to nie wiem co przedmówca miał na myśli. Właścicielka powiedziała nam, że to MY wybieramy godzinę o której będą podawane trzy ostatnie posiłki np 23,30, 1,30, 3,00.
Menu jest bardzo fajne, nawet w tej najtańszej wersji, jeśli chodzi o kwiaty to faktycznie nie jest to plus, ale pamiętajmy, że kwiaty zwłaszcza na salę weselną (kompozycja i ich ilość) to droga sprawa.
Ja z czystym sumieniem polecam to miejsce. Moi znajomi byli tam na sylwestrze i przekazali nam,że jedzenie było bardzo smaczne, a wszystko inne (dekoracje, światła i obsługa) na bardzo wysokim poziomie zapięte na ostatni guzik.
Dlatego też z czystym sumieniem zarezerwowaliśmy tam termin na 2016 rok.
_________________
Balletnica
 
 
weronikaa 

Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lut 22, 2015 10:13 pm   La Rocca

Po drugiej wizycie w La Rocca i po długiej rozmowie z Panią Leną i prawdopodobnie jej mężem :-) (swoją drogą super sympatyczni ludzie) dograliśmy szczegóły, rozwiązaliśmy drobne mankamenty i ostatecznie zarezerwowaliśmy termin. Z tego co się dowiedziałam fatbit miał na myśli raczej to co jest do wyboru jako 3 kolejne gorące posiłki a nie formę podania. Sala jest efektowna, menu w zależności od gustu (my dokonamy kilku zmian/wymian - można się dogadać). Jeśli miałabym szukać minusów to dla mnie jest to mało zagospodarowany ogród, ale mam nadzieję, że do 2016 roku i w tej kwestii coś się ruszy. Pokoje dla gości też są ciut za drogie, ale to już sprawa drugorzędna. Mam nadzieję, że wybór nowej sali jednak się opłaci, każdemu trzeba dać szansę a zapowiada się całkiem nieźle :-)
_________________
 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 8:05 pm   

No to widzę, że lokal podoba się nie tylko mnie. Jeśli chodzi o ogród to trzeba pamiętać, że oglądamy salę zimą, a latem na pewno będzie zupełnie inaczej. Zresztą jak mówi mój przedmówca do 2016 roku ogród może nabrać jeszcze bardziej efektowniejszego wyglądu. Szczerze polecam pojechać i obejrzeć salę, na prawdę robi wrażenie, jest nowa, ma swój styl, jest elegancka. Nas osobiście zachwyciła, właściciele są bardzo komunikatywni i przychylni do wszelkich zmian i propozycji z naszej strony. Mam nadzieję, że to będzie moje wymarzone wesele w cudownej sali.

weronikaa a kiedy wesele w 2016 roku?
_________________
Balletnica
Ostatnio zmieniony przez Balletnica Pon Lut 23, 2015 8:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aluska 

Dołączyła: 30 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 10:19 am   

Dołączam do wątku - z narzeczonym również zdecydowaliśmy się na tę salę i zarezerwowaliśmy termin na 2016 rok :)
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 8:31 am   

Z autopsji będę mogła opowiedzieć coś po swoim weselu, które będzie 1 sierpnia 2015 r. :) Ale mam ogromną nadzieję, że jeszcze ktoś z maja, czerwca, lipca coś opowie. Bo stresuję się trochę czy wszytko będzie okej z kuchnią...
_________________

 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 4:51 pm   :)

karola_88 koniecznie daj znać jak było:)
Uważam, że ta sala to bardzo dobry wybór i mam nadzieję, że nie będziemy zawiedzione.
aluska kiedy macie wesele? :)
_________________
Balletnica
 
 
Małgośka26 

Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 10:49 am   

Bardzo podoba mi się La rocca, czy ktoś z Was ostanio tam się bawil?
Co powiecie o jedzeniu?
 
 
miliwili 

Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 4:59 pm   

Podobno pierwsze wesele w tym sezonie w La Rocce odbędzie się w najbliższą sobotę.Może po nim pojawią się jakieś opinie .My też poważnie zastanawiamy się nad wybraniem jej, choć trochę przeraża nas ta niewiedza na temat serwowanego jedzenia,obsługi... Bo sala sama w sobie zachwyca :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 7:29 pm   

miliwili, chyba było wczoraj, bo jak wracaliśmy w piątek z działki to przygotowania szły pełną parą :)
_________________
 
 
aksa 

Dołączyła: 25 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 25, 2015 7:55 am   

Sala jest przepiękna, elegancja i w dobrym stylu. Wesele mamy dopiero we wrześniu, ale z niecierpliwością czekamy na opinie i wrażenia:?: Oczywiście zdamy relację tuż po :)
Ostatnio zmieniony przez aksa Sob Kwi 25, 2015 7:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Małgośka26 

Dołączyła: 18 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 26, 2015 8:54 pm   

I jak wrazenia po kloejny weekendzie? Czy ktos ma infomacje jak prezentowalo sie jedzenie i jak smakowalo?

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2015 8:55 pm ]
p.s. co powiecie o wiejskim stole. Nie macie wrazenie ze wyglada malo zastawnie jak za kwote 15zl/os. Slyszlam , ze wlascieilka chce aby byl elegancki i wpasowal sie w styl sali, ale wiejski stol to wiejski stol?
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2015 10:01 am   

No właśnie, czekamy na relację! Kro miał okazję tam być niech opisuje jak jedzonko :)
_________________

 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 08, 2015 1:55 pm   

DLA ZAINTERESOWANYCH
Na stronie sali La Rocca pojawiła się w księdze gości pochlebna opinie po weselu.
_________________
Balletnica
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 8:37 am   

Teraz mogę się wypowiedzieć z doświadczenia, jako że półtora tygodnia temu organizowalismy wesele w La Rocce. Cudownie było! Stoły uginały się pod jedzeniem i to pysznym jedzeniem. Alkohol caly czas donoszony, swietny barman. Sala to wiadomo, że cudowna. Pani Lena i jej mąż,- wspaniali ludzie. Pomocni i bardzo mili, wszystko fajnie sie załatwialo zarowno przed weselem jak i juz po. Gdyby ktoś miał jakieś pytania postaram sie odpowiedzieć. A salę gorąco polecam :)
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2015 1:07 pm   

Ja byłam kilka miesięcy temu na balu zorganizowanym na tej sali.
Sala sama w sobie może nie taka zła, lecz jej umiejscowienie przy tak ruchliwej ulicy na pewno zniechęciłoby mnie do zorganizowania tam wesela.
No i jedzenie.... M A S A K R A ! Nie jestem wybredną osobą, lecz tam było ono... nie do zjedzenia :( za każdym razem gdy przynosili nowy półmisek miałam nadzieję, że może tym razem trafią w moje kubki smakowe lecz tak też się nie stało... do wszystkiego dodawali cynamonu albo rodzynek co sprawiało, że nawet słone potrawy były słodkie.... O.o
Przystawki też szału nie zrobiły... :kwasny:
Nie była to tylko moja opinia.
Ale być może po prostu źle trafiliśmy :)
Pozdrawiam. :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
annlena 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 07, 2015 9:25 am   

Czy ktoś jeszcze z Was również wesele w tej sali? Mógłby się wypowiedzieć trochę więcej np. na temat jedzenia? Widzę, że to nowa sala, wygląda pięknie na zdjęciach, ale mało opinii póki co i nie wiadomo czego się spodziewać :)

Pozdrawiam :)
 
 
Emilka i Maciek 

Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2016 11:43 am   SALA BANKIETOWA LA ROCCA

28-05-2016 mieliśmy tam wesele. Sala super, pięknie przygotowana, udekorowana kwiatami.
Właściciele z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta ( podpowiedzą, doradzą i sami przez całą noc mają oko na wszystko), obsługa bardzo miła i również profesjonalna. Osobnym tematem jest jedzenie...było po prostu MEGA, wędliny, mięsa, ciepłe dania, wiejski stół...wszystko przygotowane z pasją i dużą wiedzą kulinarną ( BRAWO DLA SZEFA KUCHNI !).
Dodatkowo duży ładny ogród, w którym można chwilkę odpocząć.

Polecamy w 100% tą sale, nowoczesna, ładna ze wspaniałą obsługą.
Pani Leno, Panie Jacku dziękujemy serdecznie. Wszystko było na najwyższym poziomie!
_________________
Emilka i Maciek (28-05-2016)
 
 
AnitaRobi 

Dołączyła: 16 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2016 10:33 pm   

Hey. Byliśmy zaproszeni na wesele, które odbyło się w La Rocca. Sala ładna i nowoczesna, wręcz sterylna. Na weselu ubawiliśmy sie jak nie wiem ale... no właśnie:
- jedzenia było bardzo mało i tak jakby mieli wyliczone mięso na sztuki, przystawki na stołach beznadziejne bo w zasadzie ich nie było, przykład: śledzie były mikroskopijne i schowane pod toną cebuli, zamiast ryby po grecku była sama panierka przykryta marchewką. Ciepłe dania a było ich 3 (nie licząc rosołu) w starsznie duzych odstepach czasowych i podczas konkursów
- obsługa chyba z łapanki,
- nie mam nic do produktów z Biedronki, bo sama tam robie zakupy ale żeby w toalecie nie przelali mydła do ceramicznego pojemnika??? Jak juz idziemy w elegancje to w toalecie też...
Nasza ocena to nie, nie, zdecydowane nie
Dobrze, że Młodzi wynagradzali tę noc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl