Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"DAJANA"
Autor Wiadomość
pixi83 

Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 8:26 pm   

Wesele w Dajanie mieliśmy w sierpniu i mimo moich licznych obaw wg mnie było naprawdę dobrze. Jedzenie smaczne ( chociaż niewiele jedliśmy) i wystarczająco dużo, tort bardzo dobry, stoły ładnie przystrojone, obsługa miła, właścicielki też, sala wysprzątana. Jeśli chodzi o klimatyzację to ja nie widzę różnicy między Dajaną a salami gdzie jest klimatyzacja, na salach do tańczenia wszędzie jest duszno. Oczywiście jeśli ktoś chce się przyczepić to zawsze coś znajdzie ale nam się bardzo podobało. Sala w środku ma fajny klimat a jej wygląd od frontu jest do przeżycia zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę cenę i co jest w nią wliczone. Z czystym sumieniem mogę polecić tą salę!
 
 
mls 

Wiek: 39
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 2:22 pm   

wygląd z zewnątrz :)

 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Lis 15, 2008 1:30 pm   

to zdjęcie raczej nie zachęca... radzę zajrzeć za bramę :)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:31 pm   

CHYBA BĘDĘ PIERWSZA
bardzo mi się podobała dzwoniła mama dzwoniłam ja i od początku mówiłam ze wesele jest na 65osób może mniej może więcej(wiecie jak to jest) wszystko było oki umówiłam się na podpisanie umowy jedziemy wszystko bomba super a za chwile babka wyskakuje ze na weselu muszę mieć co najmniej 80osób bo na mniej im się nie opłaca bo prad a swiatlo itd.
myślalam ze kopne ja w ....
wiec wracam do domku i ustaliliśmy ze dopiszemy osoby jak ta sala tak mi się podoba patrze na menu w necie cena 120zł. jedzonko extra
mama dzwoni Pani mówi ze menu to za120 kosztuje teraz 140 tylko nie ma zmian w necie jadę na sale i dostałam menu za 160zł. i mnóstwo rzeczy odjęte z menu które było w necie a jak zobaczylam menu za 140 to rece i nogi mi opadly wiec menu w necie 120przez telefon 140 na miejscu 160
zamiast usiasc z nami wszytsko nam wytlumaczyc itd. to laski sobie sprzataly i nas olewaly
JESTEM WSCIEKLA bardzo sie zawiodlam
 
 
 
cooltomi26 

Wiek: 45
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sie 09, 2009 11:52 am   naga prawda o Dajanie :)

Witam.
na początek chciałem zachęcić wszystkich do pisania swoich opinii. Wybór sali to przecież ważna decyzja, szczególnie dzisiaj kiedy jest tylu nieuczciwych restauratorów. Właśnie dzieki opiniom forumowiczów skłonilsmy się ku Dajanie. Po rozmowie z Właścicielką nie było juz wątpliwości, że własnie tu będziemy mieli wspaniałą imprezę. I tak też sie stało. Najważniejsza dla nas była "elastyczność" Właścicielki. Czasami myślałem, że miała nas naprawdę dosyć. Ostatnią liczbę gości Pani Joasia poznała mniej więcej na 3 godziny przed imprezą, trudno nie wspomnieć o wielokrotnie zmienianym menu, o kilku wersjach wystroju sali. (ostatnich dekoratorów "wyprosiliśmy" z sali w piątek przed imprezą. zainteresowanych chętnie poinformuje kogo unikać). Jeżeli chodzi o samą imprezę to było naprawde super. Bardzo miła i zyczliwa obsługa. Jedzenie swieżutkie i bardzo smaczne. Nie ma obawy, że czegoś braknie. Mało było miejsca w samochodzie, żeby zmieścić wszystko co zostało. Sala jest naprawde ładna, stoły bardzo gustownie przybrane. Wszystko ma dużo smaku. I jeszcze jedno nim podejmiecie decyzję warto porozmawiać w Właścicielką. Same opinie i zdjęcia to mało jesli ma się jakies wątpliwości. Krótka rozmowa z Panią Joasią rozwiewa wszystko. Tak jak mówi tak rzeczywiście jest. Jeżeli ktoś życzy sobie więcej informacji albo nawet jakies foty z imprezy to służę. Podziekowania dla Dajany za wspaniałe wesele.
Ostatnio zmieniony przez cooltomi26 Nie Sie 09, 2009 11:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Renia84 

Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 12:41 pm   

My również mieliśmy wesele w Dajanie i jesteśmy zadowoleni. Jedzenie smaczne, apetycznie podane, obsługa grzeczna, właścicielka konkretna. Zarówno nam jak i naszym gościom się podobało. Polecamy!!!!
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 7:21 am   

Ostatnio miałam okazję bawić się na tej sali. Niestety moje odczucia nie są za dobre. Było to wesele kuzyna, więc jakby organizację też znam od podszewki.
Nie podobało mi się:
- jak za cenę 151 zł - jedzenia było mało i wcale nie takie smaczne (barszcz czerwony był po prostu nijaki, a schaby były niedopieczone - po prostu białe...)
- obsługa nie dawała sobie rady - na 80 gości były 4 osoby (stosunkowo sporo) ->
Kieliszki po przywitaniu zostały zebrane dopiero po pierwszym muzycznym bloku, a te które nie stały na stoliku, tylko na parapecie nieopodal stolika - DO KOŃCA WESELA nie zostały zebrane.
Gdy nie starczyło dla nas surówek (dla 6 osób), dopiero po mojej uwadze do obsługi, zostały nam dostarczone. Najfajniejsze było to, że kelner stał nad nami i widział, że dla nas nie starczyło i musiałam go poinformować, że my również chcemy zjeść surówkę. W końcu przyniesiono nam resztki z innego stołu.
O napoje też trzeba było prosić, bo przecież ciężko zauważyć pustą 1,5 litrową butelkę na stole.
Barszcz czerwony obsługa nosiła po dwa kubeczki... przez całą salę. Jedni zjedli i poszli się bawić, a inni jeszcze nie dostali... :roll:
- sala była ładna, ale pająki zwisające w każdym rogu niestety psuły cały wizerunek.
Podsumowując nie podobała mi się sala za tą cenę.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Malwina_łódź Sro Wrz 09, 2009 7:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 2:21 pm   

Dziewczynki a na ile osób robiłyście tam wesele? My mamy tylko 50 osób i coś mi się wydaje, że to będzie za mało...
 
 
evivankivi 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: zgierz,lodz
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 5:46 pm   

Witam, zaloogowałam się tu by Wam tez szepnąć słówo o tej sali bo niedawno byłam tam na weselu.Tez od podszewki znam bo pomagalismy młodym organizować wesele.Niestety nie mamy dobrej opinii o tej sali.Pajęczyny to chyba widze,ze standard,jedzenie mało wyszukane wrecz oklepane i faktycznie malo,przy mlodych nie bylo ani ciasta ani owocow,wlascicielka byla zla ze sie zwracalo im uwage , ze np nie ma ciasta lub innych rzeczy do tego Pani wlascicielka latala po sali w roboczych ciuchach nawet nie raczyla sie schludnie <jak na wesele przystoi> ubrac :o przy nas poustawiane byly zimne zakąski 90%ro ryby <ryba po grecku,losoś, sledzie no masakra same ryby,nie dobre schabowe i zawijasy, kapusta zasmażana tylko w nazwie,napoje na stolach po najtanszych kosztach jakies friki chyba za 1,50 :? na ubranie sali bo sami ubieralismy mielismy tylko piatek 6 godzin i jak tu ubrac 2 sale?do tego trzeba bylo sobie posciagac dekoracje z przed 2 tyg , na wszystko bylo za malo czasu ,kelnerzy fatalni ,miny mieli jakby pracowali za kare i z łaski coś przynosili jako ostatnie danie był żurek z biala kielbasa w malutkiej filizance a w srodku zamiast kielbaski 2 plasterki kielbasy bialej ZGROZA.Surówka skladala sie z burzaczków ,golej marchwii i kapusty bialej,zero zakasek do wodki typu ogoreczek,grzybek.Sala byla brana z musu bo wolna byla a slub byl w ciagu 3 miesiecy zalatwiany wiec pewnie dlatego to wszystko sie nie dograło im.Czasem tak bywa.....Więc podsumowujac nie polecam dziewczny Wam tej sali :!: :!: Ja na bank tam swojego wesele nia zrobię.
 
 
Kinga777 

Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 09, 2009 7:10 pm   

Witam wszystkich serdecznie!!! Chciałam napisa krótko o moim weselu, które odbyło się w ,,Dajanie" 7 listopada, ale po przeczytaniu ostatnich opinii chyba napiszę trochę więcej. Tak więc My wybralismy sobie to tańsze menu za 140 zł, ale wymieniliśmy drugi obiad na ten droższy i dopłaciliśmy Pani 8 zl od osoby. Odmówiliśmy też ciasto ponieważ moja Ciocia wszystko piekła sama a w zamian za to szefowa zrobiła nam dodatkowe mięsa pieczone. Moja mama wcześniej się troche martwiła że zakąsek może byc mało bo Właścicielka uprzedzała że w czasie wesela nie są dokładane ale rano sie okazało że połowę zabralismy do domu. Dojadaliśmy to przez tydzień. Bawiliśmy się na jednej sali bo było nas 76 osób ifajnie, ponieważ całą noc paliło się w kominku. Wszystkie półmiski były pięknie udekorowane, a ciepłe posiłki podawane bardzo punktualnie tak jak wcześniej uzgodniliśmy. Sale dekorowaliśmy sobie w piątek, do 14 bo tak prosiła nas szefowa ale się wyrobilismy bez problemu. Napoje były donoszone regularnie do samego rana, obsługa dosyc sprawna. Nawiasem mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni bo wszystko było tak jak uzgodnilismy. Całe szczęście że nie miałam czasu zajrzec wczesniej na forum bo bym sie nieźle wystraszyła tych opinii ale uważam żę wsyztsko jest jasne. Już przy podpisywaniu umowy tzn menu, ceny co możan zmienic itd., wiec albo sie czlowiek decyduje albo nie. Wszystkie nasze uwagi z zmiany szefowa sali uwzględniła tydzień przed weselem bez marudzenia wiec naprawde zastanawiam sie jak opinie i wrażenia ludzi z tego samego miejsca moga sie tak róznic.
Pozdrawiam serdecznie salę i polecam bez mrugnięcia okiem.
Kinga Pałys
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 6:59 am   

mnie ta sala oszukala z umowa;/ i biegiem szukalam nowej sali;/ wiec tej sali dobrze nie wspominam , ost.moja klientka miala tam wesele to narzekala ze jednak za malo jedzenia bylo;/ ale mam nadzieje ze u was bedzie oki:)
_________________

 
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 10:10 am   

Ja w rej restauracji byłam na stypie i szczerze mówiąc nie polecam...jedzienie masakryczne. Nie jestem osoba wybredną co do jedzenia...ale ten rosół nie był zjadliwy... już lepsze są zupki chińskie :) FATALNIE!
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Czw Maj 19, 2011 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amre 

Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 11:24 pm   

Hej :)
20 pazdziernika 2012 roku mam wesele w tej sali . Sala ta zmieniła swojego własciciela i nazwe na Vanilia, Czy może ktoś byl tam na weselu juz po zmianie ??
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 12:59 pm   

Bawiliśmy się w Vanilli na weselu w 2012 roku.
Sala bardzo ładna - część taneczna i jadalna wspólna.
Jedzenie bardzo smaczne.
Jedyny minus, to wygląd części korytarza prowadzącego do toalet, ale może odremontowali od tamtej pory...
ogółem ok
_________________
Kasiak
 
 
zaxxerrr 

Dołączyła: 19 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 19, 2016 6:05 pm   

Miałam nieprzyjemność wyprawić tego roku w restauracji "Vanilia " przy ul. Ogrodowej 34. komunię dziecku. Ktoś polecił mi ten lokal lecz okazało się że od 2010 roku wszystko się zmieniło, gdyż nastał nowy właściciel. Od samego początku wiele niejasności ale zapewnienia właściciela-pan ok 80lat że od nas jeszcze nikt głodny nie wyszedł i uległam. Wszystko miało być jak na stronie ale oprócz sali i krzeseł nic się prawie nie zgadzało, szczególnie menu. Menager raz się zwalniał raz się pojawiał, ustalone menu za 130 zł zmienili ponieważ mięso(wołowina) okazało się zbyt drogie...Na początku szef niechętnie na odtwarzacz CD się zgodził gdyż za dużo prądu zużyjemy.
Brakowało 5 krzeseł dla gości, poustawiali za mało nakryć. Kwiaty do dekoracji musiałam kupić sama.Obsługa to jedna pani ok 65 lat na sali przy 65 osobach, bardzo słabo ogarnięta. Na drugi posiłek przyszło mięso,na ziemniaki czekaliśmy 15 minut, talerze nieposprzątane pozostały na stole ok. 2 godzin, interweniowaliśmy z mężem, w końcu zrobił na kuchni awanturę. Karygodne było że brudną szmatką Pani przecierała sztućce na wymianę przy stołach i kładła nóż obok widelca. Najtańsza zastawa( na stronie piękna kwadratowa) Ciasta miały być 3 blachy ale okazało się, że na wszystkie 3 komunie które odbywały się w tym obiekcie- więc nie dokroili nawet kawałka. Sałatka tylko na dnie miski. Ci ludzie nastawieni są na stypy gdzie klient wchodzi w żałobie, zje obiad i ruszy dalej. Mieliśmy uciąć to 130zł/osoba ale zaczęli się z nami kłócić, baliśmy się że wyproszą nam gości. Jedna wielka masakra. Nikomu nie polecam tego lokalu, należy ich omijać szerokim łukiem.

[ Dodano: Nie Maj 22, 2016 9:55 pm ]
Miałam nieprzyjemność wyprawić tego roku w restauracji "Vanilia " przy ul. Ogrodowej 34. komunię dziecku. Ktoś polecił mi ten lokal lecz okazało się że od 2010 roku wszystko się zmieniło, gdyż nastał nowy właściciel. Od samego początku wiele niejasności ale zapewnienia właściciela-pan ok 80lat że od nas jeszcze nikt głodny nie wyszedł i uległam. Wszystko miało być jak na stronie ale oprócz sali i krzeseł nic się prawie nie zgadzało, szczególnie menu. Menager raz się zwalniał raz się pojawiał, ustalone menu za 130 zł zmienili ponieważ mięso(wołowina) okazało się zbyt drogie...Na początku szef niechętnie na odtwarzacz CD się zgodził gdyż za dużo prądu zużyjemy.
Brakowało 5 krzeseł dla gości, poustawiali za mało nakryć. Kwiaty do dekoracji musiałam kupić sama, choć zapowiadali nam że to w ich zakresie.Obsługa to jedna pani ok 65 lat na sali przy 65 osobach, bardzo słabo ogarnięta.Najgorsze że nie można było się doprosić o czysty talerzyk. Jak zobaczyli że dokupiliśmy sami soki i napoje- nie wyłożyli ani grama swoich, choć miało być 2 litry na osobę-postawili jedynie kompot(a mieli na każdą osobę 0,75l gazowanego) Nie sprzątali pustych butelek ze stołu a o dolanie soku jak poprosiliśmy to prawie rzuciła tym dzbankiem na stół.MASAKRA! Na drugi posiłek przyszło mięso,na ziemniaki czekaliśmy 15 minut, talerze nieposprzątane pozostały na stole ok. 2 godzin, interweniowaliśmy z mężem, w końcu zrobił na kuchni awanturę. Karygodne było że brudną szmatką Pani przecierała sztućce na wymianę przy stołach i kładła nóż obok widelca. Najtańsza zastawa( na stronie piękna kwadratowa) Ciasta miały być 3 blachy ale okazało się, że na wszystkie 3 komunie które odbywały się w tym obiekcie- więc nie dokroili nawet kawałka. Sałatka tylko na dnie miski. Ci ludzie nastawieni są na stypy gdzie klient wchodzi w żałobie, zje obiad i ruszy dalej. Mieliśmy uciąć to 130zł/osoba ale zaczęli się z nami kłócić, baliśmy się że wyproszą nam gości. Jedna wielka masakra. Nikomu nie polecam tego lokalu, należy ich omijać szerokim łukiem.
_________________
zaxxerrr
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl