Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Orkiestra czy dj?

Orkiestra czy dj?
tylko orkiestra
62%
 62%  [ 61 ]
tylko dj
31%
 31%  [ 31 ]
orkiestra i dj (np. na poprawinach)
4%
 4%  [ 4 ]
?adne z powy?szych
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 10:26 pm   Orkiestra czy dj?

Na co się decydujecie i jakie są wady i zalety obu?

Ja wymarzyłam sobie jazzband, ale obawiam się, że może być problem z realizacją tych planów.
A może któraś z Was znalazła jeszcze inne rozwiązanie?
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 11:34 am   

my na samym poczatku wybraliśmy sobie orkiestre ale jak poszłam na kilka wesel to mi sie jej odechciało :( nie grali tak jak byśmy chcieli tylko na swój rytm no nie stety nie wychodziło to ładnie tylko jakies żępolenie i wkoncu stwierdzilismy że wezmiemy DJ :) i bylo super to co chcielismy to nam grał wszystkie kawałki weselne najnowsze przeboje poprostu było super i jeszcze do tego ten DJ był wodzirejem takze prowadził całą zabawe weselną :D - to moje zdanie

pozdrawiam
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Tomi 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 6:06 am   

Ja bedąc na kilku juz ślubach stwierdziłem że orkiestra jest dobra choc sam wolał bym muzykę sam puszczac. A dlatego jest dobra poniewaz na weselach zazwyczaj przeważa liczba osob po 40-tce a takie osoby nie lubia sie bawic przy najnowszych przebojach dyskotekowych. Pozatym jesli sie dobrze dogadac z orkiestra to i nowe kawalki tez posci (w koncu za to im placimy). A i jeszcze jedno.... osoby miedzy 20-30 lat jak sobie :twisted: wypiją :evil: to bawia sie znakomicie nawet przy DISCO W POLU
 
 
 
miodzio 
Firma


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 10
Skąd: z Marsa
  Wysłany: Wto Lis 25, 2003 10:26 am   

:lol: Witaj Tomi na forum. :lol:

Rozwiązanie jest proste: załaduj do komputera mp3 i masz w przerwach między orkiestrą dyskotekę dla młodzieży. Są takie sprytne programiki, które same zmiksuja Ci muzykę / np. Atomix-poszukaj w internecie/.
Znam przypadki, kiedy Młodzi w ten sposób sami zadbali o oprawę muzyczną wesela, obywajac się bez orkiestry i dj'a. Trzeba tylko przemyśleć repertuar i poukładać go w muzyczne bloki lub wiązanki tematyczne / dla młodszych, dla starszych, klasyka taneczna czyli tanga i walce itp./. Potem wystarczy tylko kliknąć i już muzyka sama gra!

:lol: Pozdrawiam cieplutko Gości i Gospodarzy forum. :lol:
_________________
miodzio
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 3:32 pm   

ja w kazdej chwili wybralabym znow dj-a
_________________
pozdrawiam
oluś
Ostatnio zmieniony przez nei Pią Mar 25, 2005 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grzegorz 
Firma


Wiek: 52
Dołączył: 17 Gru 2003
Posty: 2
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie Gru 21, 2003 9:12 pm   dj czy zespół

Drogie Panie.DJ jest przedwszytskim tańszy od zespołu,biorąc pod uwagę to że sam oprawia impreze, a jedyne co moze zaproponować to muzykę z płyt i w zasadzie niczym sie to pózniej nie rózni od dyskoteki a wesele to przecież wesele- ma sie tylko jedno na całe zycie.Dobry zespół ma duży repertuar i przecież można sobie to wszytsko omówić przed ,przeciez takie wesele mozna zaaranzować od początku do końca.Poczatek spokojniejszy tak by gości wprawić w weselny nastój,rozluznić i potem dodawac "gazu" tak żeby do pólnocy rodzine "skleić".Przeważnie zespoły grają po 4-5 utowów i przerwa 12 do 15 min (chodzi o to by zabawa była regularna i czas na rozmowę gości przy stołach-no i zespół se musi odpocząć,jeśli grają wiecej to moze potem ptrzeszkadzać innym że nie mogą swobodnie rozmawiać-to taki przecwiczony kompromis) i ważne jest do żeby w każdym secie były piosenki rózne dla całego przedziału wiekowego a jak juz sie niezle bawią mozna dwa sety połączyć żeby gości troche pogonić.No i nienalezy zapomniec o ważnej funkcji starostów którzy dawkuja "talent do zabawy" :D

Pozdrawiam Grzegorz
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 1:49 pm   

No ja w ostatnim czasie imprezowałam na kilku weselach i na zadnym nie było DJ-chyba nie jest to u nas za bardzo popularne. Musze jednak powiedziec, że na każdym weselu było z orkiestrą inaczej. Na dwóch była kompletna lipa, bo bardzo krótko grali, więc zanim wszyscy się rozkręcili i wyszli na parkiet oni robili już przerwy (zdecydowanie za długie), po drugie niektórzy zupełnie ignorowali dedykacjie i prośby o wybrane utwory (prawdopodobnie mieli ubogi repertuar poza który nie chcieli nic więcej zaśpiewać), no i po trzecie z takich bardziej rażących spraw to nie wszyscy potrafili rozbawić gości, nie rozpoczynali toastów, nie było zadnych przyśpiewek i nie podchodzili do stolików zeby zachecic gości do zabawy.
Ale na ostatnim weselu to był taki zespół że szok, nie wiem czy uda nam się znaleźć kogoś kto by im dorównał. Po pierwszym posiłku od razu przyszli do stolików i jak ruszyli ostro to zabawa trwała do samego rana, że nawet wszystkie starsze osoby nie mogly na miejscu usiedzieć, było rewelacyje i stare i nowe przeboje i tysiąc toastów, naprawdę był to zespół z prawdziwego zdarzenia.
 
 
merilintu 

Dołączyła: 08 Sty 2004
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 12:45 pm   

Witam, jestem nowa - mam na imię Ola, dwa miesiące po ślubie cywilnym :-)

Na maj planujemy kościelny - i wesele. No i właśnie. Szukamy DJ, który oprócz tego byłby dobrym wodzirejem i umiał poprowadzić wesele - jest jeden warunek konieczny: ten ktoś MUSI mówić po angielsku na tyle swobodnie, by częściowo w tym języku wesele poprowadzić. Niemiecki byłby dodatkowym atutem.

Wolimy DJ niż orkiestrę, gdyż życzymy sobie repertuaru międzynarodowego, raczej w oryginalnym wykonaniu. No chyba że trafimy na orkiestrę doskonale śpiewającą po angielsku.

Chodzi o to, że mój mąż i jego rodzina są z Niemiec, a do tego będą nasi wspólni znajomi i przyjaciele z kilku różnych krajów.

Gdzie kogoś takiego znaleźć? Dodam, że wesele będzie w okolicach Piotrkowa.

Pozdrawiam serdecznie
Ola
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 12:51 pm   

Cześć! :D
Sporo wymagań... Możesz mieć problemy ze znalezieniem.
Mój mąż nie jest Polakiem, ślub braliśmy w Łodzi, część gości była z zagranicy. Szukaliśmy zespołu, który dobrze by śpiewał po angielsku, wodzirejowanie było zbędne, bo mimo różnic językowych goście bawili się wspólnie. Nie znam zespołu z angielsko- lub niemieckojęzycznym wodzirejem. :(
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 7:05 pm   

uuuuuuuuu faktycznie ciezka sprawa :cry:
poraz pierwszy spotykam sie z takimi wymaganiami co do oprawy muzycznej :roll:
_________________

 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 9:56 pm   

Merilintu ja mam DJ ale na poprawinach, słyszałam, że jest super.
Jest to facet z radio Łodź, więc powinien posługiwać się językiem angielskim, przynajmniej tak mi się wydaje.
Poleciła mi go koleżanka u której prowadził wesele, więc jeśli chcesz do niego namiary to nie ma sprawy.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 9:57 am   

Mi jak ma na imię ten facet?
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 9:37 pm   

Galionko ten facet ma na imię Marek, pewnie pomyślałaś, że chcę zdradzić namiary na twojego "ulubieńca"?
Nie, nie Galionko on jest tylko twój i tylko ty możesz go promować. Przez to wszystko przypomniało mi się, że nie mogę go mieć u siebie na weselu :cry: uuuuuuuuuuu.........
Mi namiary do tego DJ dała koleżanka u której prowadził wesele,a u mnie będzie na poprawinach.
Nie znam go,nawet nie widziałam go na oczy, rozmawiałam z nim tylko przez telefon.Nie widziałam również wesela koleżanki ale ona go zachwalała bardzo, więc jej zaufałam i tyle.
A może będzie do kitu. Nie wiadomo, sama ryzykuje.
Merilintu namiary na niego podaję ci na prv.


Właściwie Galionka, jeśli oni obydwaj są z radio Łódź to może się znają?
Tylko,że ten twój jest taki sympatyczny......
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 10:30 am   

Mi napisał/a:
Właściwie Galionka, jeśli oni obydwaj są z radio Łódź to może się znają?
Tylko,że ten twój jest taki sympatyczny......


Może się znają???
Jeden z mojej był z radia Łódź i miał chyba na imię Krzysiek.
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 11:49 pm   

merilintu napisał/a:
Witam, jestem nowa - mam na imię Ola, dwa miesiące po ślubie cywilnym :-)

Na maj planujemy kościelny - i wesele. No i właśnie. Szukamy DJ, który oprócz tego byłby dobrym wodzirejem i umiał poprowadzić wesele - jest jeden warunek konieczny: ten ktoś MUSI mówić po angielsku na tyle swobodnie, by częściowo w tym języku wesele poprowadzić. Niemiecki byłby dodatkowym atutem.

Wolimy DJ niż orkiestrę, gdyż życzymy sobie repertuaru międzynarodowego, raczej w oryginalnym wykonaniu. No chyba że trafimy na orkiestrę doskonale śpiewającą po angielsku.

Chodzi o to, że mój mąż i jego rodzina są z Niemiec, a do tego będą nasi wspólni znajomi i przyjaciele z kilku różnych krajów.

Gdzie kogoś takiego znaleźć? Dodam, że wesele będzie w okolicach Piotrkowa.

Pozdrawiam serdecznie
Ola



no no no , ale masz wymagania,ale to wszystko to kwestia gustu 8)
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Sty 16, 2004 12:43 am   

a dla mnie wymagania merlintu nie są niczym dziwnym, czy naprawdę problem jest znaleźć dj'a, który znałby angielski :shock: nie wierzę :roll:
_________________
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 10:53 am   

Ja mam wrażenie Sisi, że niestety znajomość "naszych D'J" j.angielskiego jest na miernym poziomie.
Oczywiście nie wszystkich :)
Kiedyś na jakimś weselu facet śpiewał z kartki, gdzie był napisany tekst tak jak się go czyta. :roll:
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2004 11:59 pm   

dobry DJ kosztuje tyle co slaba orkiestra,jelsi ktos bedzie szukal dobrego dj niech napisze do mnie podam pare namiarow z paroma dj bylem na weselu i dj djowi nie rowny,prawie tak samo jak z kapelami
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
DjAxel 

Dołączył: 29 Lip 2004
Posty: 3
Skąd: Chorzów
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 10:02 pm   

Aktualnie jestem właścicielem Agencji Rozrywkowej Axel Dance i prezenterem weselnym, czyli tak zwany przez was dj J
Musze wam powiedzieć ze w mojej firmie zatrudniam kilka dobrych zespołów i kilkunastu prezenterów.
Powiem szczerze, że prezenterzy weselni (dje) mają znaczną przewagę

Z pozdrowieniami dla nowożeńców Dj Axel Dance
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 7:46 pm   

U mnie byla orkiestra i chociaz nie bywalem przed swoim slubem na weselach to uwazam ze jednak powinna to byc orkiestra. Bez obrazy dla DJ-ow ale taki spec od muzyki dobry jest na dyskoteke a nie na wesele.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 9:52 pm   

Nie ma to jak orkiestra na weselu. Dj - tylko wtedy, gdy orkiestra stanowi dla młodych zbyt duży wydatek.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 10:36 pm   

Też uważam że zespołu dj nie zastąpi. Choć nie wiem jak by się starał...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
becia 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 10:06 am   

Ja też sie pod tym podpisuje, a widzę ASIU że mamy podobne gusty(czyżby dlatego też że jednego dnia ślubujemy?).



ślubuję 25.09.2004
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 10:20 am   

Ja mam nadzieję, że już za 12 dni stwierdzę, że jednak DJ :graba: . Niestety nie trawię muzyki w wyknaniu weselnych zespołów. S. też jest bardzo wrażliwy na tym punkcie. Na weselach zawsze ciężko znosiliśmy weselne 'przeróbki'.
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 10:43 am   

Uważam, że DJ to złe określenie, szczególnie jeśli chodzi o wesela. :hm:
Powinien to być raczej wodzirej, który dodatkowo, gdy nie ma orkiestry ma pieczę nad włączoną muzyką.
Dobry wodzirej naprawdę umie świetnie zabawić gości, trzyma wszystkich non stop w ruchu, potrafi podejść do stołu i zainicjować śpiewy przy stole itd.

Jednak my jesteśmy konserwatywni w tym względzie - nasi goście również i w większości wolimy orkiestrę. Fajnym rozwiązaniem jest orkiestra i wodzirej.

Tylko ja nie lubię jak mnie ktoś wodzi po parkiecie, ustawia w kółeczka, wężyki, każe klaskać, zmieniać partnera itd. :twisted:
 
 
edmunda 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lip 2004
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 11:46 am   

no ja bym chciała dj'a.. ślub za dwa tygodnie a żaden mi się nie podoba:((( nie macie tam kogoś do polecenia?
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 12:38 am   

Jesteśmy już po weselu i ani trochę nie żałujemy wyboru DJ'a, a raczej prezentera weselnego. Mogę polecić Artura z czystym sumieniem 8) . Sprostał trudnemu zadaniu- rozkręcił średnio zabawową rodzinę i zastąpił zespół, a może i nawet był lepszy. Wahających się między DJ'em a orkiestrą szczerze namiawiam!

P.S. Namiar na Artura miałam od forumowego Filmowca. Dzięki Marcin :) .
_________________
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 4:05 pm   DJ

bardzo prosze jeśli ktoś zna namiary na DJ w Łodzi. wielkie dzięki.
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią Paź 22, 2004 2:52 pm   Re: Orkiestra czy dj?

Sisi napisał/a:


Ja wymarzyłam sobie jazzband, ale obawiam się, że może być problem z realizacją tych planów.


Mój kolega opowiadał mi, że na jego weselu był zespół z saksem i tego typu instrumenty. Wszyscy byli wystylizowani na lata 20-30-te. On załatwił jakieś stare zdjęcia, które popowiększał i zrobił z nich plakaty.... Miał melonik i frak.... No i ponoć było warto...

Ja u siebie będę mieć zespół
:D
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 9:27 pm   

U mnie na weselu na 100% bedzie orkiestra (beda grac koledzy mojego przyszlego meza), zastanawiam sie tylko czy brac wodzireja, ogladalam wesele z wodzirejem bardzo sie roznilo od typowego wesela.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 9:43 pm   

Ja mam też orkiestre, ale każdy wybiera co woli, wiadomo bez sensu by było jakby kazde wesele było takie same!! Jedni wolą dj inni orkiestre itp. Wazne aby goscie sie dobrze bawili Duze znaczenie ma towarzystwo jakie będzie się bawiło na tym weselu , dlatego niektorzy próbują sie dostosować,.. :wink:
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 10:11 am   

U mnie bedzie pewnie Pan Orkiestra :wink:
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 8:18 pm   

my tez bedziemy mieli orkiestre, jakos nie wyobrazam sobie dj, jesli przekroj wiekowy jest duzy, a poza tym co innego zywa muzyka a co innego plyty :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 11:20 am   

A ja będę miała DJ. Cóż tak wyszło... Wszystko szło jak marzenia, sala OK, kościół Ok, fotograf, kamerzysta... że zapomnieliśmy o muzyce :oops: Znaczy nie do końca zapomnieliśmy bo intensywnie ćwiczymy różnego rodzaju tańce :wink: aż tu nagle dzwonię do kilku zespołów o których słyszałam że warto i klapa.....

w październiku proszę bardzo ale 2006 roku :hm:

Więc będzie DJ. W miarę sprawdzony. Byliśmy na weselu znajomych i było OK. Chyba lepiej sprawdzony DJ niż kiepska orkiestra... Tak się pocieszam :(
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 11:46 am   

Jakoś nie wyobrażam sobie DJ na ślubie. My będziemy mieć orkiestrę i mam nadzieję, że dokonaliśmy dobrego wyboru.
Jestem nawet skłonna przychylić się do sugestji rodziców, żeby były polskie piosenki, bo z doświadczenia widzą , ze goście najlepiej sie przy takich bawią...a w końcu wesele jest dla gości, bo bez nich tej imprezy by w ogóle nie było... :D
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 12:42 pm   

KasiaK napisał/a:
Jakoś nie wyobrażam sobie DJ na ślubie


Rany Kasia nie dobijaj mnie :cry: Wesele z Dj też możebyć udane nie? :hm: Ja jakoś nie widzę innego rozwiąznia w mojej obecnej sytuacji :glupek: alem sama sobie winna
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 1:07 pm   

Nie no Kot Twoja sytuacja jest inna. Nie chciałam Cie dobijać sorki :oops: :cry:

Pewnie, że lepiej mieć DJ niż jakąś niesprawdzona orkiestrę. Wiesz wszystko zależy od tego co ten DJ będzie grał, ale myślę, że jak się dogadacie to będzie wszystko ok.

p.s. Już sobie dałam w :glupek: :sciana: żebym bardziej uważała co mówię... :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 1:24 pm   

Dziękuję Kasiu :przytul: Tak sobie tylko biadolę :wink: A na poważnie musi być dobrze nie wyobrażam sobie innej sytuacji!!!
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 3:26 pm   

Ja akurat uważam że nie ma różnicy czy dj czy orkiestra, byle dobry i sprawdzony. :D Kot - nie martw się, przecież nie bierzesz go w ciemno. A może będziesz miała lepszą zabawę niż niejedno wesele z orkiestrą. :graba:



A tylko polskie piosenki niekoniecznie są dobrym rozwiązaniem. Przecież jest mnóstwo hiciorów zagranicznych, bez których ludzie nie wyobrażają sobie zabawy. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 9:12 pm   

Wesele może być nawet bardziej udane z DJem bo wybierzecie sobie dokładnie co będzie grał i nie musicie sie ograniczać tylko do polskich kompozycji. :D

A orkiestra - chyba zaczęlabym od testu zdolności językowych wokalisty/stki bo chyba nic mnie by bardziej nie zdenerwowało :evil: niz kaleczenie angielskiego bądź jeszcze bardziej m,ojego ukochanego francuskiego. :serduszka:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 12:03 pm   

u nas będzie orkiestra, sprawdzona na weselu znajomych
tam bawilismy sie super i mam nadzieję, że u nas będzie tak samo,
a może nawet lepiej!!
_________________
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:59 pm   

A co z oczepinami - czy DJ da rade je poprowadzić i troche powsciągnąć pomysły gosci?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 10:03 pm   

Jeśli jest to DJ-wodzirej z tzw. "gadką" to na pewno nie będzie miał problemu. Gorzej, gdy jego zadaniem jest tylko puszczanie muzyki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 10:06 pm   

Włąsnie tego sie boję i chyba skończy sie tradycyjnie na orkiestrze.

Poza tym starsi uczestnicy imprezy nie wybaczyli by takiego "uchybienia" :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 10:44 pm   

bajeczka napisał/a:
Włąsnie tego sie boję i chyba skończy sie tradycyjnie na orkiestrze.

Poza tym starsi uczestnicy imprezy nie wybaczyli by takiego "uchybienia" :)


Nie to, żebym była zwolenniczką dj'a na weselu (sama miałam orkiestrę), ale wiesz, bajeczko, moi rodzice te 30 lat temu bawili się przy magnetofonie na swoim weselu, i wszyscy tańczyli, i młodzi i starsi (a wiem, bo widziałam film :wink: ). A taki dj też puszcza te utwory, które chcecie, a nie hip-hop (no chyba, że na wyraźną prośbę :lol: ). Więc i starsi mieliby coś dla siebie. A są tacy dj-ie, którzy i śpiewają i puszczają.... W dzisiejszych czasach wszystko da się zrobić. :wink: [/i]
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 1:46 pm   

Ale ja już chyba znalazłam orkiestrę.... :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 3:49 pm   

Jesli macie jakies dane na sprawdzonego dja (ale takiego ktory poprowadzi tez imprezke) to poprosze na priv.
My zdecydowalismy sie na dja, bo orkiestry na weselach, ktore widzielismy byly po prostu załosne. A tak wiem, jak bedzie brzmialla piosenka, bo bedzie w oryginale. I nie zaskocza mnie jakies wariacje na temat...
Wiem, ze dobrego dja trzeba rezerwowac wczesniej, wiec choc do slubu jeszcze dluzsza chwilka to ja poprsze kontakty juz :D :D :D
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 4:09 pm   

Gosiu jak chcesz to prześlę Ci na priva namiary na naszego dj.

Jak sprawdzi się u nas będziemy wiedzieli dopiero 15 października ale byliśmy na weselu u przyjaciół które prowadził i spodobał się nam
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 2:50 pm   

jasne, ze chce :D :D :D :D :D :D
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 3:09 pm   

Kocie, dobry DJ nie jest zły ;) moja koleżanka miała poleconego przez kogoś DJ'a i bawił gości super do samego rana.
Głowa do góry!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl