Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"U PLACKA" w Zgierzu
Autor Wiadomość
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 7:00 pm   

Hej!! z tego co wiem to nie ma zdjęć;( sala nawet nie ma reklam ani strony bo bez tego cieszy się zainteresowaniem ;) polecam przejechać się tam i zobaczyć salę na żywo ;) ps. jeśli szukasz czegoś innego niż "Borynowa masówa -fabryka ślubów"- ;) to polecam ;)
_________________
Martyna
 
 
monikastus 

Dołączyła: 30 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 8:08 am   

Ale podobno sala jest dwu piętrowa i mogą odbywać sie tam dwa wesela, a czy w pobliżu jest jakiś hotel aby mogli goscie sie przespali
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 10:34 pm   

Hej!! Są dwa piętra ale przy większej liczbie gości jest tylko jedno wesele. Zreszta nawet nie słyszałam żeby odbywały się dwa wesela na raz. W pobliżu są hoteliki jeden napewno nazywa się zacisze, są jesze jakieś inne ale nie pamiętam nazwy jak chcesz skontaktuje się z kolezanka która gdzieś lokowała swoich gości to dam Ci znać. Pozdrawiam
_________________
Martyna
 
 
roza3088 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 10:03 pm   

witam serdecznie.... planujemy z narzeczonym slub na czerwiec 2011 r. bylismy ogladac sale u Placka. z tego co slyszalam ponoc duzo sie zmienilo jesli chodzi o obsuge jedzenie itd. od 2008 r nie wiem czy to prawda..:( prosilabym o aktualne informacje na temat tej sali ... jaka jest tam obsluga, czy stoly sa "pelne"...:)
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:23 pm   

Byłam na weselu 30 sierpnia 2008 ( na swoim ) i 1 sierpnia 2009 roku jedzenia było fuuullllll ;) ja mogę tylko zachwalać ;) no i się powtarzać ;)
POLECAM
_________________
Martyna
 
 
monikastus 

Dołączyła: 30 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 12:54 pm   

To super czekam na wiadomości na temat tej sali Pozdrawiam
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 2:15 pm   

Bawiłem sie na tej sali w 2009 we Wrzesniu.Moje ogólne odczucie OK ...Jest to najładniejsza sala w Zgierzu.Wystruj sali jest niezmienny i nie potrzeba niczego dodawac.Troche mala scena dla Orkiestry (Zalezy ile jest w niej osób i jaki maja sprzet)Dla mnie sala ma troszke slaba akustyke.Co do jedzenia-bylo calkiem wporzadku jesli chodzi o samo jedzenie.Welele bylo na okolo 150 osób na dolnej sali i powiem szczeze ze dla mnie to jest max.Wielki minus jest taki ze na drugiej sali byla jakas mniejsza impreza a niestety jest jedna kuchnia i ta sama obsługa na 2 sale i kompletnie nie dograli sie z posilkiem przed oczepinami mieli podac ok 24 a podali ok 1 30 takze nie podobalo mi sie to.Włascicielka bardzo przyjemna Pani.Takze jezeli chodzi o ZGIERZ to polecam bo nie ma tak ladnej drugiej sali.
 
 
karolina221986 

Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 8:26 pm   

Organizowaliśmy swoje wesele u państwa Placków i SZCZERZE POLECAMY :-)
Bardzo dobre jedzonko i dużo, profesjonalna właścicielka Pani Beata i miła obsługa.
Sala super, bardzo ładnie przybrana.Wszyscy goście zachwalali atmosferę.
POLECAMY! ZGIERZ UL. CHEŁMSKA 75
 
 
Anusinek 

Dołączyła: 12 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 8:31 am   

Witam serdecznie. Planujemy z narzeczonym wesele na 2012 rok i najlepiej w Zgierzu. Z tego, co widzę na forum, to miałaś wesele U Placka? Mogłabym Cię prosić o jakieś zdjęcia? Będę bardzo wdzięczna:)
 
 
agusiaZgr 

Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 6:23 pm   

Witam. Ja również szukam sali na wesele. Mogłabym prosić o jakieś zdjęcia ? Z góry bardzo dziękuję :)
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 6:41 pm   

Ja posiadam zdjecia z wesela takze odezwijcie sie na priv.
 
 
monikastus 

Dołączyła: 30 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 12:15 pm   

Witam wszystkich mam do odstąpienia sale weselną U placka z Zgierzu na 13.08.2011 Jeżeli ktoś był by zainteresowany proszę o kontakt na e-mail monikastus@o2.pl mam kilka zdjęć tej sali. Obsługa świetna można ze wszystkim się dogadać.
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:05 pm   

Ja powiem tak... wczoraj oglądaliśmy salę U Placka i powiem szczerze, że mam złe odczucia... Wyszła do nas taka Pani około 50-ątki, która była baaaaaaaardzo sympatyczna.. zaprowadziła nas na tą salę na dole.. szczerze powiem, że taka sobie jest ta sala... ale nie to nas odrzuciło..
odrzuciła nas młoda Pani (chyba córka), która była bardzo nieuprzejma.. kiedy zapytaliśmy o jedzenie czy można zabrać.. powiedziała, że tak.. ale tylko ze stołów.. jak zapytaliśmy o kuchnie to z wielkim oburzeniem usłyszeliśmy, że kuchnia jest JEJ, a całe jedzenie jest na stołach :o .. ejj sorry wszystkie dania gorące na stołach się nie pomieszczą.. na każdej imprezie po każdym posiłku jak goście się najedzą mięsa są odnoszone do kuchni..
po za tym załatwili nas tak od niechcenia.. nie pokazali drugiej sali (a na pewno nie była zarezerwowana, bo pytałam o drugie wesele to powiedziała, że może być tak, że będzie jakieś)...

wiec ogólnie jestem na bardzo duże NIE.. zarezerwowaliśmy sale "zajazd u Przemka" (w temacie zajazdu napiszę moją opinię)..
_________________

 
 
izagrzes 

Dołączyła: 22 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 9:10 pm   

Emocje po naszym sobotnim weselu już opadły :) , dlatego chcemy podzielić się naszymi odczuciami związanymi z przyjęciem weselnym, które odbyło się 18.06 :) Serdecznie pragniemy polecić salę weselną "U Placka". My oraz nasi Goście jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela i całej jego organizacji ( miła obsługa, piękny wystrój oraz bardzo duża ilość dobrego jedzenia :) ) Szczerze polecamy ;)
_________________
izagrzes
 
 
PoszukiwaczSali 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 5:47 pm   Sala Weselna u Placka

Byłem tam ostatnio na kolegi weseli, sala jest przepiękna, wiem że teraz pojawił się profil na facebooku więc podaje, jest tam kilka ładnych zdjęć : Nie moge wstawiac linków na razie bo jestem nowym użytkownikiem więc wpiszcie sobie na facebooku Sala u Placka, powinno się pojawic- ja przynajmniej tak zrobiłem . Gorąco polecam, nigdy nie spotkaliśmy się z tak miłą obsługą i rodzinną atmosferą. Jedzenie bardzoooo dobre jak u mamy ;) Zabawa trwała do samego rana i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Pozdrawiam wszystkich :)
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 9:33 am   

Sala bardzo ładna - cóż można innego powiedzieć ;) Jedyne co mi przeszkadza - to duże filary.
cena - 160zł/talerzyk
ale żeby sie spotkać z kimś...masakra - mimo miłych właścicieli - robiliśmy 5 podejść ;)
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
kattom 

Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 1:31 pm   jak wygladalo parkowanie

hej mam pytanie jak wygląda sprawa z parkowaniem na terenie przy sali czy jest to mozliwe w ogóle żeby swobodnie wjechać i wyjechać

co sadzili goście na temat sklepu przed salą i jak oceniali otoczenie
_________________
kattom
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 6:24 pm   

kattom, na terenie zmieści się moim zdaniem z 6 samochodów. Ostatnio jak tam byłam (w kwietniu tamtego roku) bardzo się bałam by nie walnąć w coś, wyjeżdżałam po ciemku i właśnie tyle samochodów było zaparkowanych (3 gości, mój + chyba 2 samochody właścicieli). No ale jakoś wyjechałam, bez szwanku.;)

Co do sklepu w pobliżu to on już chyba o 18 jest zamknięty, więc nie ma też klienteli żadnej. Nie wiem właśnie czy nie można by zaparkować pozostałych samochodów przed tym sklepem?

Okolica jak okolica, wszędzie po ciemku może być niebezpiecznie, wystarczy znaleźć się w złym miejscu i czasie.;) Ja nie czułam się tam źle, jest dużo domów, dookoła sąsiedztwo, nie jest to pustkowie... A brama jest na czas imprez zamykana, więc i nieproszeni goście nie wtargną na teren.

Aha wszystkie opinie moje są jako gościa.:) Moi rodzice i ich znajomi urządzają tam każdą większą imprezę, nie chcą nigdzie indziej. Jedzenie pierwsza klasa, można zabrać do domku to co zostanie, no i sala mi się podoba.

Dorzucam dwa zdjęcia, wszystkie ocenzurowane ;) ale widać trochę sali.

http://imageshack.us/phot.../818/sala1e.jpg
http://imageshack.us/phot.../842/sala2m.jpg
_________________
 
 
wiktoria1980 

Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Pon Mar 19, 2012 10:48 pm   sala

parking jest ok na 20 samochodów sala przepiękna cena dobra jak na dzisiaj
polecam a i sklep jest czynny do 21
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 8:45 am   

wiktoria1980 napisał/a:
parking jest ok na 20 samochodów

:o
Chyba zaparkowanych bokiem?

OK, można upchnąć te samochody (ale nie na 20, na pewno), jednak co w momencie gdy ktoś chce wcześniej wyjechać a jest zablokowany przez inne samochody?

wiktoria1980 napisał/a:
sklep jest czynny do 21

W soboty też?
_________________
 
 
wiktoria1980 

Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:12 pm   

Misiak87 napisał/a:
wiktoria1980 napisał/a:
parking jest ok na 20 samochodów

:o
Chyba zaparkowanych bokiem?

OK, można upchnąć te samochody (ale nie na 20, na pewno), jednak co w momencie gdy ktoś chce wcześniej wyjechać a jest zablokowany przez inne samochody?

wiktoria1980 napisał/a:
sklep jest czynny do 21

W soboty też?


8) pamietam ze zawsze przy parkowaniu samochodow ktos stal i sie pytal czy wczesniej pani wyjezdza a i jest 20 miejsc ostatno mialam tam impreze i sie zmiescilo ponad (parking tez jest za budynkiem
polecam :)
 
 
tuptek 

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 2:42 pm   

Ja mialam swoje wesele na tej sali rok temu...Z samochodami nie bylo problemow,wlascicielka udostepnila teren ( zamkniety) i mozna bylo wjezdzac i wyjezdzac o jakiej porze sie chcialo-brama otwierana na zyczenie.
Ogolne wrazenie zaraz po weselu nie bylo jakies super ale teraz z perspektywy czasu ( i porownujac z innymi pozniejszymi weselami )stwierdzam ze bylo ok.Wlasciciele bardzo mili,cena przystepna.Skupie tu sie jednak na negatywach,bo takie zapewne bardziej Was interesuja.
My mielismy 4 lub 5 posilkow goracych,jednak podanych w niewielkich odstepach czasu.Jezeli chodzi o ten aspekt, razilo mnie bardzo,ze gorace posilki podawane byly na bardzo malych polmiskach."Wjezdzaly" wprawdzie dosc szybko na stol ale maz jak dostal polmisek z ziemniakami,myslal ze to talerz dla niego (doslownie 5-6 ziemniakow),nast. osoba musiala juz czekac.Druga rzecz ktora mnie zaskoczyla negatywnie to to,ze tort podawalismy sami.Nie pytajcie jakim cudem sie na to zgodzilam,chyba chwilowe zacminie umyslu,w kazdym razie dwie z trzech osob z obslugi kroily tort a my z mezem biegalismy jak poparzeni z talerzykami miedzy stolami i rozdawalismy gosciom:/
Obsluga troche opieszala (a moze po prostu za malo osob)- jw. plus to,ze na koniec tez sami chodzilismy i pakowalismy jedzenie do jednorazowek,podczas gdy oni siedzieli i patrzyli sobie na nas,dopiero gdy sie odezwalam pomogli.
Klimatyzacja na sali to jakas pomylka,to nie prawdziwa klima tylko jakies nawiewy ktore na naszym weselu albo nie dzialaly albo wlasnie dzialaly tak,ze nie bylo nic czuc ( a wesele mielismy w sierpniu,w najgoretszym dniu tamtego lata).Pot lal sie z ludzi juz na wstepie (nikt nie chcial przez to za bardzo pic alko;),wlascicielka przez pol wieczoru biegala po sali,robila co mogla zeby "napedzic" troche tlenu stawiajac wszedzie wiatraki i otwierajac okna.Coz,rezultat jakis byl choc na pewno nie mozna go nazwac mianem klimatyzacji.Jezeli chodzi o jedzenie to jeszcze troszke zawiodlam sie przasnym stolem-malo kielbaski i szynki za to baaardzo duzo salcesonu bialego i czarnego i kaszanki (tansze:/ )
Oczywiscie czepic sie mozna wszystkiego ale te minusy jakos tak utkwily mi w glowie jako "powazne".
Oczywiscie plusy tez sa i ogolne wrazenie jest takie,ze bylam na wielu gorzej obslugiwanych weselach i naprawde nie ma co narzekac:)
 
 
wiktoria1980 

Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 2:54 pm   

tuptek napisał/a:
Ja mialam swoje wesele na tej sali rok temu...Z samochodami nie bylo problemow,wlascicielka udostepnila teren ( zamkniety) i mozna bylo wjezdzac i wyjezdzac o jakiej porze sie chcialo-brama otwierana na zyczenie.
Ogolne wrazenie zaraz po weselu nie bylo jakies super ale teraz z perspektywy czasu ( i porownujac z innymi pozniejszymi weselami )stwierdzam ze bylo ok.Wlasciciele bardzo mili,cena przystepna.Skupie tu sie jednak na negatywach,bo takie zapewne bardziej Was interesuja.
My mielismy 4 lub 5 posilkow goracych,jednak podanych w niewielkich odstepach czasu.Jezeli chodzi o ten aspekt, razilo mnie bardzo,ze gorace posilki podawane byly na bardzo malych polmiskach."Wjezdzaly" wprawdzie dosc szybko na stol ale maz jak dostal polmisek z ziemniakami,myslal ze to talerz dla niego (doslownie 5-6 ziemniakow),nast. osoba musiala juz czekac.Druga rzecz ktora mnie zaskoczyla negatywnie to to,ze tort podawalismy sami. dwie z trzech osob z obslugi kroily tort a my z mezem biegalismy jak poparzeni z talerzykami miedzy stolami i rozdawalismy gosciom:/ """""""Hej chce powiedziec ze sie troche z tb nie zgadzam mialam tam wesele i tez rozdawalismy tort bo to jest tradycja u niektorych (nw jak u cb) a i niewieze ze 3 osoby kroily tort napewno one tez rozdawaly:)a jesli nie chcialas rozdawac to trzebylo usiasc i przygladac sie :/jedzenie-jesli 5-6 ziemniakow jest na jedna osobe to chyba jestesmy grubasami:(... Jak pamietam nie dalo sie tego wszystkiego.
zjesc bo bylo duzzzo jedzenia na duzzzzych pulmiskach :) a i no wiesz nie kazdy dostanie swoj. polmisek:/ To tyle POLECAM bardzo fajnie:).Na przaśnym jest bardzo dużo i to na takich wielkich chlebach wiejskich:)""""""""""
Obsluga troche opieszala (a moze po prostu za malo osob)- jw. plus to,ze na koniec tez sami chodzilismy i pakowalismy jedzenie do jednorazowek,podczas gdy oni siedzieli i patrzyli sobie na nas,dopiero gdy sie odezwalam pomogli.
Klimatyzacja na sali to jakas pomylka,to nie prawdziwa klima tylko jakies nawiewy ktore na naszym weselu albo nie dzialaly albo wlasnie dzialaly tak,ze nie bylo nic czuc ( a wesele mielismy w sierpniu,w najgoretszym dniu tamtego lata).Pot lal sie z ludzi juz na wstepie (nikt nie chcial przez to za bardzo pic alko;),wlascicielka przez pol wieczoru biegala po sali,robila co mogla zeby "napedzic" troche tlenu stawiajac wszedzie wiatraki i otwierajac okna.Coz,rezultat jakis byl choc na pewno nie mozna go nazwac mianem klimatyzacji.Jezeli chodzi o jedzenie to jeszcze troszke zawiodlam sie przasnym stolem-malo kielbaski i szynki za to baaardzo duzo salcesonu bialego i czarnego i kaszanki (tansze:/ )
Oczywiscie czepic sie mozna wszystkiego ale te minusy jakos tak utkwily mi w glowie jako "powazne".
Oczywiscie plusy tez sa i ogolne wrazenie jest takie,ze bylam na wielu gorzej obslugiwanych weselach i naprawde nie ma co narzekac:)
 
 
tuptek 

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 5:21 pm   

wiktoria1980- Mozesz sie ze mna nie zgadzac,kazdy ma prawo do swojej opinii ale nie rozumiem czemu ty podwazasz moja piszac :"...a i niewieze ze 3 osoby kroily tort napewno one tez rozdawaly:)..."- ja chyba wiem lepiej kto na moim weselu kroil tort a kto go rozdawal gosciom- a tak sie sklada ze tylko MY go roznosilismy (rozumiem tradycje-mlodzi podaja rodzicom,swiadkom ale my obskoczylismy wszystkich-ok 80 osob)bo dwie panie z obslugi kroily tort i nakladaly go na talerzyki (jedna by nie nadazyla). To,ze ty mialas "tak" nie znaczy ze my nie moglismy miec "inaczej" a nie mam powodow zeby tego typu opinie zmyslac,pisze po prostu jak bylo.........
"...jedzenie-jesli 5-6 ziemniakow jest na jedna osobe to chyba jestesmy grubasami:(..."- nikt z nas akurat grubasem nie jest a jezeli uwazasz ze dorosly,potezny facet naje sie 3 ziemniaczkami to bardzo ekonomiczna jestes ci powiem...Zreszta nawet jesli tak by dalo rade to jeden polmisek (jak napisalam doslownie pare ziemniakow na krzyz ) starczal dla dwoch gosci-rzeczywiscie rozpusta:/ jezeli ty masz zwyczaj dawac swoim gosciom po jednym ziemniaku i skrzydelku kurczaka do tego,twoja wola,wspolczuje tylko gosciom...
 
 
wiktoria1980 

Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 11:14 pm   

tuptek napisał/a:
wiktoria1980- Mozesz sie ze mna nie zgadzac,kazdy ma prawo do swojej opinii ale nie rozumiem czemu ty podwazasz moja piszac :"...a i niewieze ze 3 osoby kroily tort napewno one tez rozdawaly:)..."- ja chyba wiem lepiej kto na moim weselu kroil tort a kto go rozdawal gosciom- a tak sie sklada ze tylko MY go roznosilismy (rozumiem tradycje-mlodzi podaja rodzicom,swiadkom ale my obskoczylismy wszystkich-ok 80 osob)bo dwie panie z obslugi kroily tort i nakladaly go na talerzyki (jedna by nie nadazyla). To,ze ty mialas "tak" nie znaczy ze my nie moglismy miec "inaczej" a nie mam powodow zeby tego typu opinie zmyslac,pisze po prostu jak bylo.........
"...jedzenie-jesli 5-6 ziemniakow jest na jedna osobe to chyba jestesmy grubasami:(..."- nikt z nas akurat grubasem nie jest a jezeli uwazasz ze dorosly,potezny facet naje sie 3 ziemniaczkami to bardzo ekonomiczna jestes ci powiem...Zreszta nawet jesli tak by dalo rade to jeden polmisek (jak napisalam doslownie pare ziemniakow na krzyz ) starczal dla dwoch gosci-rzeczywiscie rozpusta:/ jezeli ty masz zwyczaj dawac swoim gosciom po jednym ziemniaku i skrzydelku kurczaka do tego,twoja wola,wspolczuje tylko gosciom...


no nw jak na twoim weselu bylo ale sadze ze nie jest mozliwe zebyscie sami rozdawali a zreszta nie bede sie kuciala . a moge wiedziec ile pulmiskow z ziemnaiakam bylo wydane? Jak dla mnie to jest nie logiczne , wiesz umnie byly jeszcze ziemniaczki pieczone i frytki i duzo rzeczy jesli kazdy by zjadl 5 ziemniakow i do tego frytki ziemniaki pieczone mieso np.dewolaja i 2 skrzydelka kurczakow surowke i jeszcze cos to naprawde by zwymiotowal . jesli ty kladziez na stol kupe jedzenia to wspolczuje twoim gosciom .
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 4:49 pm   

wiktoria1980 napisał/a:
wspolczuje twoim gosciom .


A ja myślę, droga Wiktorio, że akurat ocenę tego wesela pozostawić należy gościom. Poza tym to chyba nie wątek po to, żeby oceniać wesela innych forumek - szczególnie te na których się nie było, a po to żeby napisać coś o danej sali.

A więc w temacie - bawiłam się na tej sali u mojego brata dwa lata temu. Było to jedno z najlepszych wesel, na jakich byliśmy. Obsługa bardzo fajna, smaczne jedzenie i czysto - no może oprócz ubikacji, o którą nie za bardzo dbano w ciągu całej nocy. Teren zamykany na kilka samochodów, ale 20 to chyba nie wejdzie :D Nie wiem, może teraz coś się zmieniło :D
_________________
 
 
wiktoria1980 

Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 4:58 pm   

Juska napisał/a:
wiktoria1980 napisał/a:
wspolczuje twoim gosciom .


A ja myślę, droga Wiktorio, że akurat ocenę tego wesela pozostawić należy gościom. Poza tym to chyba nie wątek po to, żeby oceniać wesela innych forumek - szczególnie te na których się nie było, a po to żeby napisać coś o danej sali.

A więc w temacie - bawiłam się na tej sali u mojego brata dwa lata temu. Było to jedno z najlepszych wesel, na jakich byliśmy. Obsługa bardzo fajna, smaczne jedzenie i czysto - no może oprócz ubikacji, o którą nie za bardzo dbano w ciągu całej nocy. Teren zamykany na kilka samochodów, ale 20 to chyba nie wejdzie :D Nie wiem, może teraz coś się zmieniło :D


chyba nie przeczytalas wszystkiego co napisalam .... nie bylo mnie na jej weselu no ale wiem raczej co bylo na moim i nie wieze ze na jej nie starczylo ziemniaczkow
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl