Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"U PLACKA" w Zgierzu
Autor Wiadomość
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 12:41 pm   "U PLACKA" w Zgierzu

Finko gdzie dokładanie jest ta sala :?:

I na ile osób :?:
Moi znajomi szukali ostatnio czegoś w Zgierzu, ale nic nie znaleźli :(
A tej opcji nie wymieniali, więc to będzie rozwiązanie :D
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Mar 11, 2009 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
finka 

Dołączyła: 26 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 12:48 pm   "u Placka" Zgierz ul. Chełmska

Cześć. Mam zaplanowane wesele na tej sali w maju 2006. Jeśli macie jakieś informacje na jej temat (najlepiej pozytywne bo sala jest już zarezerwowana i zapłaciliśmy zaliczkę) to prosiłabym o informacje. Dzięki

[ Dodano: Nie Lut 05, 2006 6:03 pm ]
Sala jest na ul. Chełmskiej tuż za granicą z Łodzią. Jak jedzie się z Łodzi do Zgierza to skręca się w prawo na tym samym skrzyżowaniu co jest zjazd do Nowej Gdyni tylko w lewo. Dalej prosto i trochę w prawo - tak jak prowadzi droga. Sala jest po lewej stronie koło sklepu spożywczego. Postaram się znależć dokładny adres albo tel. - na pewno mam go gdzieś w domu :roll:

[ Dodano: Nie Lut 05, 2006 6:05 pm ]
Acha, sala jest tak do 100 osób, ale w sumie wydaje mi się, że 100 to już trochę za dużo.
_________________
finka
 
 
ewcia 

Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 15
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 5:46 pm   

Dokładny adres to Chełmska 75. Ja również będę miała tam wesele, jednak dopiero w październiku. Moja orkiestra grała już wcześniej na tej sali i mówili, że jedzenie jest bardzo smaczne, obsługa też na plus. Jedynie co, to "dźwięk jakoś ucieka", ale z tym powinna poradzić już sobie orkiestra
.
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 12:32 pm   

Witam!!!! właśnie zastanawiam się na tą salą ale z tego co się dowiedziałam to nowa sala jest od stycznia 2007 był ktoś może od tego czasu tam??bo powiem szczerze ze sala nam sie bardzo podoba jestem ciekawa jak wygląda sprawa z jedzenie ip bedę bardzo wdzięczna za info ;) i z góry dzieki
_________________
Martyna
 
 
urszula1980 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: z lodzi
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 6:50 pm   u placka

bylam na sali u placka na balu sylwestrowym
jedzenie wysmienite i bardzo duzo
obsluga bardzo szybka za niczym nie czekasz
sale przepiekna
moi przyjaciele maja tam wesele21 kwietnia :)
_________________
urszula
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 10:06 pm   

wielkie dzieki za odpowiedz ;) bo ta sala jak na razie najbardziej nam sie podoba ;) i właśnie umawialiśy sie wstępnie z właścicielami ze 21 kwietnia jest wesele wiec okolo poludnia bedziemy mogli zobaczyc jak to wyglada ;) jak bedziesz na tym weselu to moglbys napisac jak bylo????? ;) od razu mi sie humor poprawił :) naprawde bardzo dziękuje.
my chcemy takie weselne na 120 osob wiec sala chyba bedzie odpowiednia.tylko zastanawiala nas sprawa z parkingiem ale tu juz nie aż tak istotne.
pozdrawiam :D
_________________
Martyna
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 7:02 pm   

Wiataj martynahehe,

Jak znasz jakas strone tej sali to podaj adres wtedy wiecej osob cos napisze.

Pozdrawiam
_________________
marza25
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 7:47 pm   

Hej Stara ;) nie ma strony (tzn ja nie znalazłam) ;) a zdjęcia Ci wysyłałam emailem ;) ale dobrze że kontrolujesz sytuacje :) o BORYNIE tam czytaj ;)
aha a na Sylwestra na tej sali się podobno 200 osob bawiło wiec nie jest taka mała jak ktoś tam wyżej pisał ;)
BUZIAKIII
_________________
Martyna
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 9:45 am   

witam
ja też mam tam wesele 23 czerwca 2007 :smile: Tez sie trochę obawiam ale mam nadzieję,że bedzie ok. I my też idziemy 23 kwietnia zobaczyć jak to wszystko wygkląda na żywo! A okazało sie ,że tam mojego teścia znajomi byli tam na weselu. Podobno ok tylko ryby były niedopieczone. :smile:
 
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 10:40 am   

hehe mam nadzieje że ryby to jedyny mankament ;) my planujemy na 30 sierpnia 2008 a powiedz mi jak z tym parkingiem??? i bedzie tam miejsce żeby wyść na powietrze usiaść i np zapalić??bije się jeszcze o to że tam na górze jest sala i mogą być dwa wesela jednocześnie.musimy być w kontakcie ;) może po weselu dasz mi jakieś cenne wskazówki ;)
pozdrowienia
ps. na ile osób robisz wesele,ile płacisz za osobe i co jest w liczone w cene?? z góry dzięki za odpowiedz :]
_________________
Martyna
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 1:43 pm   

Już ci mówię: pani powiedziała ,że autka mozna wstawić na teren posesji b rama zamykana. Będą stały stoliki z krzesłami dla tych co beda chcieli usiąść na zewnątrz. A jeśli bedzie wesele na górze to goście będą mieli do dyspozycji taras a nie dół. I wteddy na dużą salę bedzie wejscie od drugiej strony. U nas bedzie około 100 osób. Co do ceny to podstawow jest 120 zł ale my zapłacimy więcej bo ja chcę parę rzeczy dodatkowo np. na dzieńdobry będa przystawki ( pomidory z mozarellą, łosoś a dopiero potem danie główne). A no i chcemy inne picie bo mnie osobiście zbyszko nie odpowiada(cola, fanta...) i chcę wiecej rodzajów soków bo też uważam ,że jest za mało. Za to trzeba będzie dopłacić. A i jeszcze stół wiejski za 800 zł. Pani powiedziała,że nie ma problemu i klient nasz pan. Ale ile to bedzie kosztowało po zmianach to dowiem sie dopiero przed weselem. Ja jeszcze chcę barek i ciągle szukam barmana( pani może też załatwić ale za chorą kasę) No i to chyba na tyle jak mi sie coś jeszcze przypomni to dam znać :) Napisz czy u ciebie podobnie a może cos wiesz poza tym co ci napisałam.
 
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 1:54 pm   

martynahehe napisał/a:
bije się jeszcze o to że tam na górze jest sala i mogą być dwa wesela jednocześnie.


Ja też oglądałam tą salę ale gdzie widziałyście 2 sale ??
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 6:10 am   

Sala druga jest na górze tzn nad tamtą i podobno jest dużo mniejsza chyba maks 60 osob ale nie wiem dokładnie.
Tekila jak tam naprawde nie wiem jeszcze takich szczegółów bo jeszcze nic nie mamy podpisane i wstępnie się na 30 sierpnia 2008 umawialiśmy ale dopiero po tym kwietniowym weseleu mieliśmy się na 100 procent zdecydować no chyba że ktoś by się znalazł na nasze miejsce wtedy mają do nas dzwonić i siłą rzeczy bedziemy musieli siewtedy w ciemno określić czy bierzemy czy nie! ale ja robie na 120 osób i coś pan mówił że stół wiejski gratis i podobno w cenie są ciasta i Tort no i 4 gorące posiłki.Tylko jak byłam tam drugi raz rozmawialiśmy z tatą tej Pani organizatorki ;) wiec może nie wszystko się zgadzać ;)
Kurcze jak już bym chciała mieć to z głowy a tu dopiero sala a jeszcze kamerzysta i orkiestra-MASAKRAA -wole chodzić na cudze wesela hehe-
jak mi się coś przypomni to napisze
POZDRAWIAM i dzięki
_________________
Martyna
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 7:58 am   

To ja już w takim razie nic nie wiem. Chyba bede musiala zadzwonic.
Mam tam wesele w sierpniu na jakies 80 osob, pokazano nam sale na gorze i tylko tam nikt o zadnej drugiej sali nawet nie wspominal. Na dole pokazano nam pokoj w ktorym mozemy schowac nasze rzeczy oraz miejsce gdzie mozemy postawic wiejski stol, bylismy tam ze trzy razy i rozmawialismy rowniez z organizatorami imprezy. Mam nadzieje ze jednak nie bedzie dwoch wesel jednoczesnie bo sie bardzo zdenerwuje :evil:
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 11:20 am   

Boże ja już sie nie chce denerwować bo z jedną salą mnie w konia zrobili :? Mówisz stół wiejski gratis? to ciekawe bo nam pani powiedziała 800zł. Tak to tort, ciasta i 4 ciepłe posiłki w cenie. A ile macie od osoby bo widzę ,że sa różne wersje i jestem ciekawa. Katarzynka a na dole to nie wiem jak to bedzie z trzymaniem rzeczy jak bedzie drugie wesele. Chyba trochę nieciekawie. Najlepiej zadzwoń i sie spytaj. Ja wiem ,że w trakcie naszego wesela będa co najwyżej na górze imieniny ojca właścicielki.
martynahehe powiem ci tak: znalezienie sali to pikuś w porównaniu z orkiestrą :lol: ( z resztą jakoś dacie radę)
 
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 9:44 pm   

słuchaj z tym stołem to jest tak że to powiedział ojciec tej właścicielki więc może coś mu sie pomieszało chyba że chodzi o to że mam więcej osób ale wątpie w to.
a jeśli chodzi o tą sale to ta na dole jest dopiero od stycznia tzn od sylwestra podobno funkcjonuje wieć moze dlatego jej nie widziałaś- ale jest duza wiec nie wiem czy jak bedzie drugie wesele na gorze ci z dołu nie będą przeszkadzać ;/ ja to tak naprawde beę wiedziałą wszystko juz na tip top 21 kwietnia po tym weselu które tam będzie.
pozdrawiam was dziewczynki mam nadzieje że bedzie wszystko supper bo sala jest ekstra ;) hehe musimy sie pocieszać teraz ;)
_________________
Martyna
 
 
urszula1980 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: z lodzi
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 9:28 am   nie martie sie

ja ide tam na wesele 21 kwietnia
ale z tego co wiem to stól wiejski jest gratis od 120 osob bo moi znajomi tyle beda miec
_________________
urszula
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 10:04 am   

Na szczęście się wszystko wyjaśniło - nie będzie w czasie naszego wesela żadnej imprezy na dole uff, ponieważ w momencie podpisywania umowy nic o nowej sali nie wiedzieliśmy. Troszkę sie uspokoiłam. Jeżeli chodzi o rozmowy w sprawie menu to najlepiej rozmawiać z właścicelką bo jej tata wiele obiecuje a tak naprawdę nie wie jak to w rzeczywistości wygląda. Stół wiejski 800 zł przy dużej liczbie gości gratis.
 
 
ewcia 

Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 15
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 1:49 pm   

Witajcie dziewczyny;

Ostro debatujecie nad tą salą u Placka, ale wcale Wam się nie dziwię, bo każda chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
Ja miałam tam swoje wesele w październiku 2006, oczywiście na tej sali u góry bo innej nie było. Ona jest na ok. 80 osób. My załatwialiśmy wszystko z właścicielką, nie jej ojcem i tak polecam, bo jest to konkretna kobitka i jak ustaliliśmy tak było w rzeczywistości.
Płaciliśmy 110 od osoby i faktycznie w cenie były 4 ciepłe dania, tort, ciasta, stół koktailowy. Za stół wiejski płaciliśmy 800 zł i cieszył się wielkim powodzeniem, nie mówiąc już, że super wyglądał. Faktycznie jest tam taras, gdzie palacze mogą sobie wychodzić.
Warto tak jak proponuje Wam właścicielka jechać na "czyjeś weselicho" (oczywiście wcześniej) i zobaczyć jak to wygląda.
My jesteśmy bardzo zadowoleni z tej sali: organizacja, jedzenie, obsługa...wszystko na najwyższym poziomie. Pokoik na dole faktycznie jest do Waszej dyspozycji, a i jeszcze co do samochodów, to bez problemu wjeżdżają na teren, brama jest zamykana.
Co do drugiej sali nie mogę się wypowiadać, gdyż nic o niej nie wiem.
Udanych i satysfakcjonujących przygotowań. Ja z miłą chęcią przeżyłabym to jeszcze raz... :lol:
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 5:16 pm   

witam wszystkich
Ja już jestem po wstepnych ogledzinach sali i moje wrażenia pozytywne ale tak na 100 procent to będe pewna dopiero po moim weselu :smile: Oglądaliśmy salę przed weselem i bardzo mi sie podobało :) Zresztą sama zamierzam wszystkiego osobiscie dopilnowac przed samym weelem. Poza tym uważam,że włascicielkas jest w ok i na pewno się z nia dogadamy :smile: A jak na razie to urszula1980 prosimy o relację bo ty wiesz najlepiej z autopsji :smile:
 
 
 
urszula1980 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: z lodzi
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 9:27 pm   

dziewczyny wesele super
jedzenia ogromne ilosci nie do przejedzenia
5 cieplych danie nie do przejedzenia na zimno nic nie dalo rady sprobowac ale zabrali mlodzi to jedzenie do domu
wystroj piekny stoly zapelnione jedzeniem po brzegi
obsluga super bardzo szybko podawane wszystkim dania i herbatki i kawki
suuuuuuuuper jeszcze raz moge isc tam na wesele bo sala suuuuuuuuuper i jedzenie teez
szkoda ze nikt teraz sie nie zeni - zaluje
_________________
urszula
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:11 pm   

;) juz się bałam że nie będzie Cię na forum ;) supeerr że dałaś znać jak było, bardzo się ciesze no i coraz bardziej jestem pewna że to dobry wybór. ;) a powiedz mi jeszcze jak tam orkiestra????bo mam do niej namiary.a może znacie jakaś wartą polecenia???kurcze juz bym chciala mieć wszystko zaklepane i nie myśleć już o tym.
pozdrawiam!!!!

[ Dodano: Wto Maj 01, 2007 12:47 am ]
trudno decyzjia zapadła!!złą czy dobra ale zawsze jakaś ;) sala zaklepana ;) na 30 sierpnia 2008 co ma być to będzie zreszta zawsze są wątpliwości ale sala naprawde chyba najładniesza z tych które widziałam wieć teraz pozostaje tylko szukanie reszty!!jak już będe miałą orkiestre kamień spadnie mi z serca. ;)

[ Dodano: Nie Maj 06, 2007 3:08 pm ]
zobaczymy czy mi się uda wkleić fotke ;)

[ Dodano: Nie Maj 06, 2007 3:11 pm ]
chyba za duże
_________________
Martyna
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 4:08 pm   

Martynahehe - jak masz problem prześlij fotki do mnie na e-maila, a ja je wstawię.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
magdoo 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 11:30 am   zdjęcia sali

znalazłam w necie zdjęcia sali U Placka. to jest ta nowsza sala na dole


mam nadzieje ze bedzie widac bo pierwszy raz wstawiam zdjecia :]

u placka 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1087 raz(y) 49.83 KB

u placka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 920 raz(y) 47.66 KB

_________________
magda
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 1:56 pm   

;) no no
tylko sala jest dużo większa niż widać to na tych zdjęciach.
podobno 200 osób tam już się bawiło ale mi się wydaje że 150 to max.

[ Dodano: Nie Maj 20, 2007 3:01 pm ]
a tak w ogóle to na jakiej stronce znalazłaś te zdjęcia??/
mają swoją stnonke www??? i ja o tym nic nie wiem :o
hehe
pozdrawiam

[ Dodano: Nie Maj 20, 2007 3:26 pm ]
;) ciekawe czy teraz sie udało ;) jeśli tak to tak wyglada ta sala z drugiej strony ;)

DSCN7443.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 927 raz(y) 62.71 KB

_________________
Martyna
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:42 pm   

No to teraz moja kolej :smile: Ja juz jestem po i moge sama zdac wam relację :) Generalnie było na 5. Sala super przystrojona ( mam zdjęcia ale właścicielka nie byłaby zadowolona gdybym je wstawiła). Przede wszytstkim zacznę od tego ,że właścicielka jest super i ze wszystkim można było sie dogadać. Chcieliśmy inne napoje , były inne napoje. Chcieliśmy stół koktailowy, był stół koktailowy. A no i strzałem w 10 był drink bar( jak ktoś będzie chciał to też poprosi o namiary na kelnera i nie będzie problemu) Poza tym obsługa była w porzadku. Panie się uwijały i niczego nie brakowało na stołach. Ja niestety z autopsji nie mogę tego powiedzieć( bo nie miałam czasu jeść) ale jedzenie było podobno bardzo dobre. A przepraszam zjadłam strogonowa i barszczyk biały, były ok. Co do torta( bo to też ważne) podobno był pyszny , nie za słodki taki jak powinien być. Furorę zrobił łosoś. Co prawda płaci się za niego dodatkowo ale naprawdę warto :lol: No i chyba to na tyle jak są jakieś pytania to na nie odpowiem. :lol:
 
 
 
magdoo 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 8:56 pm   

ja mam tam wesele 14.07 :lol: 8) ciesze sie ze ten lokal jest chwalony bo nie chce zeby cos poszlo nie tak. a jak bylo z tymi napojami czy musieliscie cos doplacac bo wiem ze napoje sa u nich Zbyszko a Wy jakie chcieliscie inne??
_________________
magda
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 3:04 pm   

bardzo się ciesze ;) a powiedz mi czy napoje na stolach stoją w butlach czy są w dzbankach??bo moja mama ostatnio stwierdziła ze nie chce butelek ;) a na ile osob mieliście i jak z miejsce do tańca i w ogóle??
_________________
Martyna
 
 
magdoo 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:22 pm   

no wreszcie mogę zasiąść i zareklamować sale U Placka :mrgreen: miałam tam wesele 14.07 i jestem baaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona sala po prostu przepiękna (wszyscy goście zachwyceni :D :wink: ) jedzenie pycha non stop coś donosili, niedoprzejedzenia :) miła obsługa i wogóle jestem zachwycona. Pozdrawiam Panią Organizatorkę :wink: :lol: i dziękuje za super imprezę. iii polecam wszystkim nie zdecydowałabym się na żaden inny lokal!!! :)
_________________
magda
 
 
Keitinka 

Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 3:29 pm   Dwa wesela

Cześc wszystkim,
mam wesele u Placka w przyszłym roku.
Na górze też jest wesele.
Czy orientujecie się czy bardzo to przeszkadza w tym lokalu?
Byłam kiedyś na weselu, gdzie w jednym budynku było 5 wesel i było oki, nikt sobie nie przeszkadzał.
Czy macie jakieś doświadczenia w tym lokalu?

Pozdrawiam serdecznie
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 3:38 pm   

Hej!!
Z tego co wiem gdy tam są dwa wesela nikt sobie nie przeszkadza- goście z góry wychodzą na taras a z dołu przed budynek - orkiestry podobno też nie słychać.
Zresztą skoro są dwa wesela pewnie nie ma dużo gości na jednym ani na drugim.
Ja mam tam na 120 osob i Pani mówiła że przy takiej liczbie gości na górze nie bedzie drugiego wesela.
A kiedy ma wesele??
Pozdrawiam.
_________________
Martyna
 
 
krilan75 

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 12:40 pm   

My mamy wesele 5 lipca 2008, jak na razie wszystko ok, teraz jesteśmy na wyjeździe, więc nic nie możemy załatwić. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z tymi napojami, nam generalnie one nie odpowiadają i chcielibyśmy je zamienić, szefowa powiedziała że nie będzie problemu, ale tak naprawdę nie wiemy na jakiej zasadzie będzie to załatwione, czy ktos z was ma jakieś doświadczenia w tej sprawie? jak wyglda sprawa z posilkami, rozumiem, że jest pięć ciepłych i zakąski, ale czy zakąski to tylko to co jest na stole na start, czy w czasie wesela jest coś donoszone?
pozdrowienia!!!
_________________
chuckykrilan
 
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 7:41 pm   

buuu właśnie sobie zdałam sprawe z tego,e mam wesele za 149 dni ;/
cooo razzzz BLI?EJ - zaczynam się stresować bo sukni i kamerzysty nie mam.
A powiedzcie jak wygląda TORT serwowany przez właścicielke, smaczny????
no i jak wjechać na tą sale ?? na podwórko, razem z gośćmi???no i wreszcie co z tymi autami??
:|
_________________
Martyna
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:17 pm   U Placka

Miałabym prośbę do wszystkich, którzy bawili się w zgierskiej sali "U Placka" o zdjęcia z wesel. Byłam tam wczoraj i wprost się zakochałam w tej sali, która jest na dole. Chciałabym zobaczyć jak to wygląda, gdy stoły są zastawione, balony powieszone itp... :) Ogromnie będę wdzięczna za jakiekolwiek fotki, próbowałam szukać na forum ale nie mogłam znaleźć. :( Wszystkich, którzy będą w stanie mi pomóc proszę o kontakt na PW, ja wtedy prześlę mój e-mail (umieszczając go na forum boję się spamu), ewentualnie wrzucenie zdjęć na forum.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję z góry. ?yczę miłej nocki. :*
 
 
summer-sun 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 10:29 pm   

dziewczynki- macie może jakieś fotki- te które są juz zamieszczone się nie otwierają...
napiszcie cos więcej- jakie koszty wesela, co dobrego do jedzonka itd...
i jest może ktoś na 2009r???
my szukamy sali na lato 2009 ale już widze ze ciężko może być, chyba za późno się wzięliśmy...
:?
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 2:26 pm   

Jestem ze Zgierza i my byliśmy u Placka, bo szukaliśmy terminu na 2009, jedzenia według mnie bardzo dużo, ale jak pójdziesz tam to pani ci album pokazuje ze stołami i dekoracjami. Sala na dole jest rewelacyjna, góra już trochę gorsza, ale plusem jest klimatyzacja i fakt, że ma być remontowana (jakaś pani robi projekty). Nam cenę pani podała 165zł od osoby. Myślę, że to cena dobra, ale musicie pojechać i zobaczyć, bo koniecznie trzeba zobaczyć.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
AgaRafa 

Dołączyła: 11 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 9:40 pm   

Hej!
W przyszłym roku planujemy wesele na tej sali. Mamy już zarezerwowany termin i zapłaconą zaliczkę. Niestety doszły do mnie niepochlebne informacje dotyczące tej sali. Trochę mnie o martwi. Może ktoś ostatnio bawił się na tej sali i ma jakieś własne spostrzeżenia.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam
:P
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Maj 27, 2008 3:31 pm   

Witam
Ja mam tam wesele 07.06 czyli za nie całe dwa tygodni i jak juz będę po to opowiem o swoich wrażeniach . Ja wcześniej słyszałam same pozytywy odnośnie tej sali takze jestem zaskoczona Twoją opinia . Jeśli możesz to napisz coś więcej , jakie niepochlebne opinie słyszałaś o sali weselnej U Placka. Fakt że ja już nic nie zmienie ale może chociaż będę mogła czegoś bardzej dopilnować . Pozdrawiam
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 27, 2008 4:13 pm   

Oglądałam tą salę z narzeczonym ale ostatecznie się na nią nie zdecydowaliśmy z kilku powodów :
1. cena - 165 zł od osoby to dla mnie jakoś za dużo
2. dowiedzieliśmy się, że napoje oferowane przez salę to "Zbyszko ", możemy miec inne, ale na własną rękę, właściciele nic nie zamierzali odliczyc za rezygnację z ich napojów
3. bardzo nieciekawe podwórko ( choc można to uznac też za pewną zaletę tej sali, bo jest nadzieja, że w gorący letni wieczór goście nie znikną masowo z sali ) :smile:
4.nie ma żadnego pokoju do dyspozycji podczas imprezy
5. na moje pytanie, czy będziemy potem mogli zabrac jedzenie, które zostało do domu, usłyszałam, że owszem, ale tylko ze stołu, bo " to co jest w kuchni mnie nie interesuje"

Fakt, że oprowadzał nas starszy pan, chyba ojciec właścicielki i pewnie ona inaczej by z nami rozmawiała, no ale cóż...

A jeżeli chodzi o samą salę, to ta na dole była śliczna, bardzo nam się podobała... Na górze było trochę gorzej, ale też bez tragedii :) łazienki ładne, czyste, wszystko ok :)

Jeśli chodzi o obsługę, to znajoma, ktora byla tam niedewno na weselu mówila, ze nie podobało jej się to, że posiłki podawane byly w momencie, kiedy najwięcej osób się bawiło (łatwy dostęp do stołów) tak, że trzeba było albo szybko przerywac rozkręconą imprezę albo zrezygnowac z ciepłego jedzenia :] Poza tym była zadowolona, więc generalnie jest w porządku :D
_________________

 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 28, 2008 10:11 pm   

dlatego dobrze napisałam, że trzeba iść obejrzeć. Pani właścicielka była dla nas bardzo miła. Ale fakt podwórko jest jakie jest i chyba również plusem jest klimatyzacja na obydwu salach.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
carla 

Dołączyła: 15 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Szczecin/Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 6:21 pm   

Kilka spostrzeżeń po zabawie na weselu "u Placka":

- fatalna obsługa - dwie starsze panie ubrane w stare sprane bluzki (zwykłe t-shirty kiedyś białe, obecnie szare), do tego w kapciach! Poza tym panie były średnio sympatyczne, na prośbę kolegi i herbatę odpowiedziały "Dałbyś pan odpocząć". Najtragiczniejsza była forma podania, przykładowo desery przyniosły na plastikowych niebieskich tacach wyścielonych papierowymi ręcznikami, natomiast sam deser to były zwykłe lody z pudełek nałożone do pucharków byle jak (nie w postaci kulek) i bez żadnej najmniejszej dekoracji. Wyglądało to żenująco. No i jeszcze kwestia zbyt małej liczby obsługi, długo trwało roznoszenie jedzenia, przez co zdarzało się, że kotlet był co najwyżej letni. I jeszcze jedna uwaga - gdy wymieniano talerze na czyste, to sztućce pozostawały te same.

- brak klimatyzacji jest sporym mankamentem - przy dobrej pogodzie i zabawie jest oczywiście zbyt gorąco i wówczas otwierane są drzwi i w razie potrzeby włączane wentylatory, natomiast w nocy przy otwartych drzwiach było zimno, a przy zamkniętych gorąco

- jedzenia było sporo, aczkolwiek jakość nie do końca zachwycała. Do tego zbyt szybko przynoszono ciepłe posiłki - do północy podano już 4 dania, nie mieliśmy miejsca w żołądkach

- ciepła wódka! na początku imprezy

- panie w kuchni paliły papierosy - dla mnie niedopuszczalne
 
 
urszula1980 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: z lodzi
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 9:33 pm   

dziewczyny czy wy piszecie o dobrej sali czy cos sie wam pomylilo
bylam ostatnio na weselu na tej sali jedzenie super i w odpowiednim momencie podane zawsze jak zapowiadala orkiestra obsluga bardzo szybka a ze starsze panie obsluguja to chyba nie ma znaczenia lodziki podane z sosem czekoladowym tak jak zyczyli sobie mlodzi zreszta moi przyjaciele cala rodzina i goscie zadowoleni .A jeszcze jedno 4 posilek to byl podany nad ranem barszczyk bialy. za miesiac zznowu bede tam na weselu bo moi znajomi tam robia i tez byli ze mna na weselu .
_________________
urszula
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 3:07 pm   

Witam
Ja juz jestem po moim Wielkim Dniu 07.06.08 i mogę się podzielić z Wami moimi wrażeniami . Z sali jestem zadowolona . Jedzenie smaczne .Z właścicielka można sie spokojnie ze wszystmi dogadać .np. zostawiliśmy 50 butelek wódki zeby na początek schłodzili i nie było problemu , chcialam żywe kwiatki były żywe kwiatki oczywiście sama dostarczyłam w sobotę rano Jedynie co mnie zdenerwowała trochę kelnerka , ponieważ moja mama poprosiła kawę a kelnerka że ona ma tylko dwie ręce coś takiego odpowiedziala mojej mamie, ale za chwilke pojawiła sie właściciela i przeprosila . No i druga sprawa to że torta wynieśli wcześniej zanim my doszliśmy po życzeniach bo cieżko było kelnerką poczekać jakąś minutę zanim skończą się prezenty a była ostatnia para . Ogólnie jestem zadowolona :)
 
 
 
Roxi 

Dołączyła: 12 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 7:04 pm   

Jako gość weselny bawiłam się nie dawno na tej sali i odniosłam pozytywne wrażenia. Sala-wystrój piękny.Stoły extra ubrane tzn. przystawki i przekąski finezyjnie przybrane. Lustra z wędlinami na stołach były niesamowicie efektowne. Obsługa miła, w każdej chwili można było poprosić o kawę i herbatę, na którą nie czekało sie długo. Talerze często zmieniane.Uzupełniane półmiski z przekąskami. Brak klimatyzacji mi nie przeszkadzał, bo w każdej chwili można było wyjść przed salę, usiąść wygodnie na krześle, zapalić papierosa i się ochłodzić.Ogólnie wesele mi się podobało, gorąco i z całą odpowiedzialnościa polecam tę salę. :lol:
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 4:27 pm   

Witam ponownie . Ja też nie mam większych zastrzeżeń no poza tą jedną kelnerką , która niestety nie spisała się zbyt ciekawie bo właśnie wszystko robiła z łaski. Natomiast pozostałe kelnerki uwijały się bardzo i faktycznie pozostali goście byli bardzo zadowoleni bo też nie musieli na posiłki zbyt długo , herbatę czy kawę , ale ta jedna która obsługiwała stół gdzie akurat siedzieli moi rodzice było ciężko o się doprosić . . Pozdrawiam i bardzo serdecznie polecam sale u Placka.
 
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 10:25 am   

Hej !!
Miałam wesele na tej sali 30 sierpnia ;)
Było superrrr wieć obalam wszystkie złe opinie powyżej.
Kelnerki bardzo miłe, co chwile dochodziły i pytały się czy podać kawe czy herbatę.
Jedzenie smaczne i bardzooo dużo, co chwila coś innego donosili.
Sala bardzo ładna duża ( maiłąm tą na dole) , na podwórku stoliczki wieć goście mogli posiedzieć na papierosku.
Z Panią właścicielką można się ze wszystkim dogadać - bardzo sympatyczna
Ogólnie jestem pod wrażeniem bo chyba najlepsze wesele na jakim byłam ( może dlatego , że moje ;) )
Jeżeli macie jakieś obawy albo pytania to chętnie odpowiem ;)

P.S. Goście byli bardzo zadowoleni a sam fakt że na weselu było 120 osób a na poprawny przyszło 100 świadczy chyba że zabawa była udana.
_________________
Martyna
 
 
gatka32 

Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 11:42 am   

Czesc dziewczyny!
My planujemy wesele na czerwiec 2010 i jestesmy zainteresowani ta sala ale jeszcze tam nie bylismy wiec jesli macie jakies zdjecia to prosze o przeslanie na meila.
Z gory dziekuje!
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 10:06 am   

Sala jest ładna i duża, można zadzwonić i umówić się by przyjść ją obejrzeć np w jakąś sobotę tuż przed weselem.
_________________
 
 
martynahehe 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 62
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 7:27 pm   

Hej!!
Niedawno byłam na sali tym razem jako gość ;) Powiem szczerze, że jako Panna Młoda myślałam, że było dużo jedzenia ale się pomyliłam jedzenia były ogromne ilośći!! ludzie nie mieli siły jeść ;) starałam się spróbować wszystkiego bo jedzenie pyszne ale chyba nie dałam rady ;) POLECAM jeszcze raz sale. Znajomi mówili że wszyscy goście weselni byli pod bardzo zadowoleni ;)
_________________
Martyna
 
 
monikastus 

Dołączyła: 30 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 3:36 pm   

WITAM INTERESUJE MNIE CZY WIECIE MOŻE CZY SALA U PLACKA MA JAKIEŚ ZDJĘCIA W INTERNECIE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl