Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak długi film?
Autor Wiadomość
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 10:17 pm   

Edi napisał/a:
My płacimy 650 zł za 4 płyty DVD w tym będzie sfilmowane dwa dni wesela i będzie to około 420 minut filmu (7 godzin).

hmm...7 godzin przed telewizorem...to chyba troche za dlugo...przynajmniej jak dla mnie...chociaz kto wie moze z wlasnego wesela to moze bym wytrzymal...ale nie sadze ze goscie az tyle beda chcieli ogladac...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 2:14 pm   

7 godzin to mozna podzielic na 14 odcinkow po 30 min ;)
puszczane raz w tygodniu - to daje 3.5 miesiaca ogladania :)

a tak na prawde - dlaczego nie mozna robic filmow ktore trwaja 1-1.5 godziny?
ja rozumiem, ze dla osoby ktora ma sie tym zajac oznacza to montowanie, montowanie, montowanie - ale przeciez jest wtedy przyjemnosc ogladania - wyrzuca sie nudne i nic nie wnoszace momenty - i zostaje sama esencja...

ktos zna takiego filmowca?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 2:45 pm   

Myślę, że tu nie o chodzi o chęci osoby filmującej, ale raczej o gusta zamawiających. :roll:
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 5:54 pm   

moj najkrotszy film weselny to godzina 30:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 6:11 pm   Jak długi film?

Ja też mam 1 h 30 minut i uważam, że w sam raz. :) Jest sama esencja ślubu i wesela oraz śmieszne momenty. :lol:

Sama wybierałam sceny, więc nie miałam stresu jak firma, że mogę kogoś pominąć i potem będzie awantura. :wink:
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 6:23 pm   

no wlasnie Kryszka... sa 2 spojrzenia na film (i zdjecia)
jedni chce by wszystko bylo widac, kazdego uchwycic, kazdego pokazac, zarejestrowac kazda chwile

a inni chca by pokazac ten dzien jako zbior szczegolnych momentow, kadrow, usmiechow

dla jedych jest to obowiazek - dla innych mozliwosc spojrzenia na swoj slub innym okiem, bardziej wyczulonym

sadze, ze 1-1:30 to wystarczajacy czas by pokazac wszystko co powinno byc pokazane
wszystkie dlugie sceny mozna zamienic w teledyski, gdzie ciecie jest co 2-3 sekundy, a kazanie ksiedza nagrac na dodatkowej plycie tak by mozna bylo sobie je samemu wysluchac, a nie katowac wszystkich ogladajacych

ponoc moja znajoma widziala u kolezanki fajny film - trwal niecale 1:30... ma wziac go dla mnie do zobaczenia - ponoc jest wszystko, nawat reportaz filmowy ze zdjec plenerowych... :)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 9:44 am   

A ja mam 5 godzin filmu, w tym jedna gratis.
Początkowo umawialismy się na trzy, ale nikt nie przewidzial, że błogoslawieństwo, cała ceremonia i życzenia moga zająć ponad dwie trzecie tego czasu.
Film jest na czterech płytach i moze raz obejrzałam go w całości
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:46 am   

Nasz ma około czterech godzin :) Jak do tej pory oglądaliśmy go około 30 razy, z zastrzeżeniem, że przewijamy sie przez życzenia pod kościołem i przez niektóre fragmenty wesela-ale przy tym to tylko dlatego, żeby nie katować gości, bo ja np. mogłabym to oglądać i oglądać :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:55 am   

3, 4, 5 godzin? :shock:

Jeśli jeszcze odrobinę waham się nad tym, czy jednak nie zdecydować się na film, to myślę ewentualnie o maksymalnie (!) półgodzinnym filmie... Naprawdę da się wysiedzieć tak długo ogladając samych siebie w rolach głównych? ;)
_________________
chez alma |
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:58 am   

Mój film (mogę się teraz już chwalić :mrgreen: ) ma 1h
Jak dla mnie mógłby być jeszcze ze 20 min krótszy i co ważne nie jest robiony jak klip krótkimi ujęciami - tylko właśnie długimi i całość oparta jest na oryginalnej ścieżce dźwiękowej - żadnego podkładania melodyjek.
Jest to klasyczna pamiątka w stylu reportażu, dla osób zainteresowanych losem naszej dwójki film jest do obejrzenia w całości bez przewijania - nie dłuży się. :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 11:07 am   

Alma :) są tacy, którzy mogą (patrz moja teściowa, która chciała wydębić od kamerzysty również niezmontowaną całość filmu nagranego na weselu, która trwała chyba z 6 godzin :) )
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 12:35 pm   

mój film tez ma około 4 godzin i też widziałam go już z kilkanaście razy i jeszcze mi się nie znudziło :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
limka 

Dołączyła: 16 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 4:37 pm   

dla tych co sa juz po:
jestescie malo obiektywne ;)
poproscie przyjaciol by powiedzieli ile sa w stanie razy obejrzec wasz film :)

na pewno krotnosc bedzie spadac wraz z dlugoscia filmu ;)

Pipi - da sie zalatwic namiar na tego kogos na pirva?

Alma - chyba mamy ten sam problem :)
no moze pol godziny to troche dla mnie za malo ... jutro bede miala kasete kolezanki-kolezanki... zobaczymy czy rzeczywiscie taki fajny ten ich film :)
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:57 pm   

Mi sie wydaje ze film powinien max trwac 2,5 godziny - to i tak dlugo. Ja zazwyczaj jak ogladam dlugie filmy z wesel to polowe przewijam, poniewaz staja sie nudne. To jest moja opinia.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 9:00 am   

limka napisał/a:
dla tych co sa juz po:
jestescie malo obiektywne ;)
poproscie przyjaciol by powiedzieli ile sa w stanie razy obejrzec wasz film :)

na pewno krotnosc bedzie spadac wraz z dlugoscia filmu ;)


być może , ale film jest przede wszystkim dla nas pamiątką, a nie dla znajomych, na kasecie sa np. nakręcone momenty których nie widziałam na żywo, bo nie mam oczu dookoła głowy,a tak wiem, co było " za moimi plecami".

Jak ktoś chce obejrzeć to puszczamy, jak nie nawet nie proponujemy, bo ja wiem, ze dla kogoś to jest może zbyt długo, ale dla mnie nie, a jak już znajomi chca oglądać dostaja pilot od dvd w łapkę i sami przewijają jak chcą i już.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 9:31 am   

Kasiawka napisał/a:

być może , ale film jest przede wszystkim dla nas pamiątką, a nie dla znajomych,


W samo sedno, Kasiu :) Film mamy my i rodzice (teściowa na emeryturze moze nie robic nic innego tylko ogladac slub i sluchac kazania), i Ci którzy chcieli sobie przegrac bez wzgledu na jego długosc. Wszyscy inni przewijali na podgladzie lub oglądali w tle jakichs pogaduszek. Norma.
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 9:41 am   

Nasz film na nieco ponad 3 godziny. Dziewczyny co można zmieścic na 30 minutowym filmie? Nigdy nie oglądałam takiego króciutkiego. Chyba miałabym niedosyt zwłaszcza, kiedy byłby zrobiony tak dobrze jak nasz. :D

Nie mamy u siebie video ani dvd więc juz prawie dwa miesiące nie oglądałam :cryingtomato: ale już nie długo mam nadzieje :wink:
_________________


:)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 10:23 am   

gosiaczek napisał/a:
Kasiawka napisał/a:

być może , ale film jest przede wszystkim dla nas pamiątką, a nie dla znajomych,


W samo sedno, Kasiu :) Film mamy my i rodzice (teściowa na emeryturze moze nie robic nic innego tylko ogladac slub i sluchac kazania), i Ci którzy chcieli sobie przegrac bez wzgledu na jego długosc. Wszyscy inni przewijali na podgladzie lub oglądali w tle jakichs pogaduszek. Norma.


u mnie też kopie dostały osoby co chciały, a rodzice i teściowie mogą oglądac film bez przerwy, i nikt im tego nie broni,

najbardziej się ciesze, ze dałam się namówić mężowi na to vidoefilmowanie, bo to super pamiątka dla nas
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 3:23 pm   

Kasiawka napisał/a:
ale film jest przede wszystkim dla nas pamiątką, a nie dla znajomych, na kasecie sa np. nakręcone momenty których nie widziałam na żywo, bo nie mam oczu dookoła głowy,a tak wiem, co było " za moimi plecami".
.


Tak właśnie i my myślimy, to jest przede wszystkim nasza pamiątka i nam ma się podobać a nie gościom.

Poza tym nikogo nie będziemy zmuszać żeby oglądał cały film, niezależnie od tego ile by trwał. Każdy zobaczy to co będzie chciał.

A Nam pasuje tyle i tyle czasu będzie nagrane. I nie będe przejmować się komentarzami filmowca jaki to mamy długi film. Każdy robi tak jak chce :hm:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 3:37 pm   

Edi, ale przecież te komentarze nie są po to, żebyś się przejmowała ;) Ot, każdy może mieć inne zdanie i każdy ma prawo je wyrazić.

Zgadzam się, że film jest dla Was i Wam ma się podobać :D
_________________
chez alma |
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 9:48 pm   długie filmy

Tak czytam te posty, i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Z mojego doświadczenia /lat 17/
krótki film ma większą ogladalność jak dłużyzny.Oczywiscie każdy zleca nagranie wg swoich potrzeb i wymagań.Tylko trzeba się czasami zastanowić co sie robi.
Ostanio raczej młode pary chcą filmy krótkie tak w granicy 1 godz 30 min tak jak mówia koledzy filmowcy z Łodzi.Albo inna wersja: film zasadniczy tj ok 3 godz i dodatkowy film ok 1 godz czyli taki skrót.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 12:27 pm   Re: długie filmy

WIDEOFILM napisał/a:
Tak czytam te posty, i nie wiem czy śmiać się czy płakać.


nie rozumiem :roll:
_________________


:)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 1:19 pm   Re: długie filmy

Linka napisał/a:
WIDEOFILM napisał/a:
Tak czytam te posty, i nie wiem czy śmiać się czy płakać.
nie rozumiem :roll:
no własnie ja tez nie wiedziałam jak to pojąć ,ale ogólnie nie bardzo rozumiem :roll:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 11:14 am   

I ja tu w końcu mogę zabrać głos wszak mam już film. Długi film, bo trwa prawie 4 godziny.
Można powiedzieć, że jego długość to kompromis pomiędzy naszymi oczekiwaniami i naszych rodziców, których nie chcieliśmy rozczarować.

Na etapie wybierania kamerzysty byłam za krótkim filmem - max.2 godziny i zachwycałam się nagraniem ze ślubu koleżanki - 1,5 godzinnym skrótem.

Ale po własnym weselu zmieniła mi się "optyka" :wink:
Pomimo, że wesele trwało 10 godzin niewiele z niego i z mszy pamiętam... Adrenalina spowodowała u mnie małą amnezję :rotfl: I gdyby nie tak długi film wiele chwil uleciałoby bezpowrotnie.
A co do gości - żadnego katowania nie będzie - fast forward i do przodu :wink:
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 12:39 pm   

limka napisał/a:
7 godzin to mozna podzielic na 14 odcinkow po 30 min ;)
puszczane raz w tygodniu - to daje 3.5 miesiaca ogladania :)

a tak na prawde - dlaczego nie mozna robic filmow ktore trwaja 1-1.5 godziny?
ja rozumiem, ze dla osoby ktora ma sie tym zajac oznacza to montowanie, montowanie, montowanie - ale przeciez jest wtedy przyjemnosc ogladania - wyrzuca sie nudne i nic nie wnoszace momenty - i zostaje sama esencja...

ktos zna takiego filmowca?


Przede wszystkim trzeba sobie powiedzieć, że nie czas filmu decyduje o jego jakości. Ja od zeszłego roku wprowadziałem taki rodzaj usługi i przyznam szczerze, że jest wszystko co najważniejsze a i film się ogląda z większą ciekawością.

Pozdrawiam
Damiano
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 1:31 pm   

A ja bym chciała długi film. Nie obchodzi mnie czy goście będa mieli ochotę tyle czasu spędzić przed tv, bo to jest dla mnie pamiętak. Chciałbym żeby jak najwięcej było nagrane , żeby jak najwięcej zapamiętać :)
Na pewno bede miała 6 h z wesela i poprawin,ale może wykupie jeszcze godzinkę. Zobaczymy :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 1:42 pm   

my chcemy mieć długi film :) żeby się tym później rozkoszować jak najdłużej :mrgreen:
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 2:03 pm   

my też chcemy długi, ale be przesady. będziemy mieć około 3 - 3,5 godziny. mam nadzieję, że nam wystarczy :roll:
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 2:04 pm   

asia84 napisał/a:
my chcemy mieć długi film :) żeby się tym później rozkoszować jak najdłużej :mrgreen:

Można i tak. I do tego zamówcie sobie jeszcze skrót taki ok 45 min.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 2:21 pm   

My mamy zamówiony 4 godzinny film z samego wesela a do tego mnustwo zdięć :) to jest pamiątka i jak najwięcej chce miec utrwalone z tego wyjątkowego dnia :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:05 pm   

nasz film będzie miał 3,5 godziny i będzie podzielony na "wątki" więc w razie czego gdyby komuś nie chciało oglądać się filmu "jednym rzutem" to zawsze można wybrać moment od którego się chce.film w całości jako jedną ciągłość też oczywiście można obejrzeć.

podoba mi się bardzo taka opcja :)
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:15 pm   

Kochecka :to teraz tak się robi. W menu interaktywnym na dvd masz podział filmu na poszczególne części tzw czaptery, i wybierasz sobie od którego momentu ogladasz.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:18 pm   

domyślam się ale nie orientuje się aż tak bardzo w tym biznesie tymbardziej że my naszego kamerzyste wybraliśmy jako pierwszego z listy i nie widziałam innych próbek :)
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:31 pm   

Jeżeli masz zawodowca, to napewno tak zrobi jak napisałem.Alena wszelki wypadek zapytaj go o takie szczegóły.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:34 pm   

już wszystko ustaliliśmy i tak właśnie będzie jak mówisz, kamerzysta pokazywał nam mnóstwo filmów własnej produkcji i byliśmy naprawde zadowoleni z jakości i tych tzw chapterów, strasznie nam sie to podoba :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 11:18 pm   

my też tak będziemy mieli, to bardzo ułatwi oglądanie, kiedy już znudzi się oglądanie całej całości :mrgreen:
_________________
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 7:54 am   film

Ja nie chciałam początkowo filmu bo mało mnie bawi oglądanie cioci jak je kotleta ale pózniej doszłam do wniosku że miło byłoby mieć pamiatke. Zatem film będzie kręcony w kosciele później podczas wręczania kwiatów przez gości, nastepnie dojazd do sali, przywitanie chlebem i solą, pierwszy taniec i KONIEC. Nie chciałam żeby goście czuli się skrępowani obecnością kamerzysty na sali, podczas zabawy. A mnie wystarczy taka skrócona wersja.
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:20 am   

Aniu : wydaje mi sie,że należałoby trochę więcej zrobić z tego wesela,żeby potem było z czego składać taki krótki film.A co do skrępowania gości kamerą to się mylisz.W obecnych czasach tak się to stało popularne,że gość idąc na taką imprezę, wie,że gdzieś tam się załapie na film. A po 2 toastach nikomu kamera nie przeszkadza.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 1:59 pm   film

WIDEOFILM...

Dla mnie film ma być pamiatką to najważniejsze, ale w moim odczuciu oglądanie jak ciocia je kotleta nie jest konieczne. Ja wiem że teraz relacja ze ślubu w porównaniu to co było kilka lat temu rózni się diametralnie i nie ma już kiczu.
Jednak dla mnie najważniejsza jest ceremonia ślubna i na tym chce sie skupić. Zdecydowanie wole zdjęcia i akurat takiej formy uwiecznienia pewnych sytuacji na moim weselu nie zbaraknie. Zreszta na wesele zostana zaproszeni wybrani, a film oglądają często osoby których w tym dniu z nami nie było bo zaproszeni nie zostali. Chce aby moje goście wiedzieli że nie będzie sytuacji, że ktos ich póżniej ocenia.
Widziałam nie jeden film i przyznać muszę że tańcujacy wujek, czy spiewająca ciotka do śledzika moze jest zabawne ale na samym weselu, a nie gdy oglada się scenę wyrwaną z kontekstu.
Takie jest moje zdanie ale to moje własne wesele zatem moge sobie decydować po swojemu:)
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 1:43 pm   

u nas bedzie: 4 godziny i do tego skrót
_________________


Buziaki Gość
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 2:04 pm   

SZPILKA: bardzo dobre posunięcie.
ANIA:
cytat:Chce aby moje goście wiedzieli że nie będzie sytuacji, że ktos ich póżniej ocenia
Jak będą chcieli obgadywać , to i tak obgadają- lepiej oczywiście żeby pozytywnie.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 3:41 pm   film

Wideofilm,

Tez racja , nie uniknie sie porównań, oceny postronnych ludzi, z tym się zgodzę.
Ja zwyczajnie usatysfakcjonuje się filmem w skróconej wersji czyli tak jak mówiłam do pierwszego tańca i później koniec. A będzie co filmowac, bo sam przejazd z kościoła do sali będzie widowiskowy, gdyż odbędzie się parada motocyklowa. a to co na sali, czyli jak goście tańczą i jedzą .. zostanie w mej pamięci :) Najwazniejsze zostanie uwiecznione, czyli sam ślub i przywitanie gości, tłuczenie szklanek, powitanie chlebem i solą,,,
 
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 1:30 pm   3-4 godziny to max

Nasze ma chyba 3 godziny i moim zdaniem to całkowicie wystarczy. Komu by się chciało oglądać dłużej?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 2:12 pm   

My mamy 4 godziny filmu. Odebraliśmy go prawie 2 tygodnie temu i nie mieliśmy jeszcze czasu obejrzeć :)
 
 
dotyk-aniola 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: skąd?
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 8:54 am   

Szpilka napisał/a:
u nas bedzie: 4 godziny i do tego skrót



O i to jest super opcja cos dla tesciowej 4g:)) i dla znajomych skrot max 40 miniut
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
  Wysłany: Pią Gru 14, 2007 9:30 am   

Cytat:
O i to jest super opcja cos dla tesciowej 4g:)) i dla znajomych skrot max 40 miniut


To jest dobre :smile: :smile: :smile:



edit: poprawiłam cytat - kryszka
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Gru 15, 2007 1:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
VENUSFOTO-VIDEO 
Firma

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 11
Skąd: Wieruszów/Wielun
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 2:31 pm   

Witam!

Jesli mozna to rownie i ja napisze cos o dlugosci filmu ;)
wqedlug mnie pytanie na forum o to jaki ma byc dlugi film z mojego wesela jest troche bezzasadne sa gusta i gusciki kazdy jest inny i kazdy co innego lubiee, jeden corke drugi tesciowa ;)
U mniezasada jest dosc prosta ile Klient chce filmu tyle dostaje chce 10minut bedzie mial 10min chce 10 godzin to dostanie 10godzin, ja nikomu nie sugeruje ile ma trwac film poniewaz kazdy ma do tego inne podejscie jedengo nudzi ogladanie tasiemcow drugi znowu moglby ogladac swoje wesele non-stop.
pomysl z robieniem skrotu pewnie dobry jednak tak jak mowilem zalezy co komu sie "widzi" :)

Pozdrawiam
_________________
CANON XH-A1, Steadycam - wlasna konstrukcja ;) . I cala reszta ustrojstwa ;)

Pozdrawiamy
VENUS FOTO-VIDEO
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 2:05 pm   

asia84 napisał/a:
my chcemy mieć długi film :) żeby się tym później rozkoszować jak najdłużej :mrgreen:


Ze mną jest tak samo :) Dlatego będziemy mieć 4 godziny z wesela i 2 godziny z poprawin. Do tego dostaniemy kasetki z wszystkim co było nagrane. Kamerzysta trochę się zdziwił, że nie wystarczą nam 4 godziny z dwóch dni :) .
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 3:33 pm   

mnie się wydaje, że standardowy film trwa ok 3 godzin i jak dla mnie jest to ok, my także będziemy mieć film trzygodzinny z co najmniej 3 teledyskami, które dodadzą mu trochę "akcji"
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 12:48 am   

podziwiam.. ja bym po godzinie wysiadla..

a swoja droga to gdzies sie zawieruszy nasz film (surowy, przed obrobka), a jestem ciekawa ile zajmuje.. mam nadzieje, ze sie odnajdzie..
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl