Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ANEX z Tuszyna
Autor Wiadomość
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2005 1:12 am   ANEX z Tuszyna

czy ktos slyszal o zespole Anex z Tuszyna( o ile sie nie pomylilam). 4 facetow + wokalistka?
moja kolezanka strasznie ich zachwalala, ale chcialabym poznac inne opinie
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Wrz 06, 2011 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mery5 


Dołączyła: 22 Gru 2004
Posty: 10
Skąd: P-ków
Wysłany: Czw Sty 06, 2005 2:35 pm   

Jeśli myślimy o tym samym zespole to oni są chyba z Piotrkowa. Ogladaliśmy z mężem przed weselem ich kasete i wydaje mi się, że kiepsko bawią gości. O ile oczywiście to ten sam zespoł. :D
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2005 2:46 pm   

gambi napisał/a:
czy ktos slyszal o zespole Anex z Tuszyna( o ile sie nie pomylilam). 4 facetow + wokalistka?
moja kolezanka strasznie ich zachwalala, ale chcialabym poznac inne opinie


dobrze mowi zespol Anex jest z Tuszyna, byc moze w piotrkowie jest zespol/zespoly otej samej nazwie.Anex gra dobrze jak na moj gust i gosci bawia calkiem niezle
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 10:58 am   

Byłam na weselu z zespołem Anex z Tuszyna.
?wietnie grają i dobrze bawią gości. Wokalistka ma piękny głos, ciekawie prowadzi oczepiny. Nie robią zbyt długich przerw i wręczają państwu młodym od siebie upominek.

Namiary na stronę internetową nieaktualne.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Wrz 05, 2007 9:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
PieknaAnna 


Wiek: 43
Dołączyła: 13 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 8:57 am   

Byłam na weselu, na którym grali. Polecam. Było dokładnie tak jak napisała rorrim.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 12:15 am   

w/w podany link nie jest do zespolu ANEX z Tuszyna, ten na tej stronie jest chyba z Piotrkowa. Gdyby ktos chcial namiary na ten z Tuszyna zapraszam na priv
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 12:18 pm   

w ramach ścisłości...

który więc ANEX jest tym dobrze grającym?
Tuszyn czy Piotrków?
i jak to jes z ta strona internetową?

i namiary mile widziane.

:)
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 11:57 pm   

podbno oba, z Tuszyna znam i w mojej ocenie sa calkiem calkiem:) a z Piotrkowa bede mial dopiero okazje odsluchac w czerwcu jak dobrze pamietam
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
ovo7 

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 1:43 pm   ODP

witaj. bylem wczoraj na weselu gdzie gral wlasnie ten zespol - goraco polecam, swietne muzyka, wokalistka ma piekny glos az sie milo slucha, nie robia dlugich przerw - w sumie to wsam raz, dobrze bawia publicznosc, maja ciekawy repertuar. POLECAM.

Dodano: Pon Lip 24, 2006 1:44 pm
jeszcze jedno - oni sa z tuszyna.
 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:38 pm   anex

aniołki podajcie mi więc namiar na ten zespół ! Bardzo proszę :rotfl:
 
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 11:27 am   

zespół ANEX z Tuszyna moim zdaniem jest na prawdę bardzo dobry. Byłam na weselu gdzie grali, głosy mają świetne, nie robią długich przerw, bawią gości przy stołach, kilka wersji oczepin do wyboru. Z terminami jest dość ciężko więc trzeba wcześniej rezerwować, mnie się udało i zagraja u mnie w przyszłym roku :) :) :)

Jak by był ktoś zainteresowany napisaać do mnie na priv wtedy prześle :P

pozdrawiam
_________________
 
 
carlaaa 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 12:29 pm   

Bardzo prosze o namiary na ten zespół, ponieważ prawdopodobnie bedziemy mieć wesele w Tuszyn- lesie Pozatym po tych wszystkich pochwałach na temat tego zespołu chciałąbym sie umówić z nimi an spotkanie i dowiedzieć o nich czegoś wiecej . :D
_________________
Szczęśliwa mężatka :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 10:26 pm   namiary zespołu

Bardzo proszę o podanie namiarów na tak wychwalany zespół z Tuszyna!Z góry dzięki!Pozdrawiam :)
 
 
monia86mw 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 12:08 pm   

witam
powiem wam ze mi kamerzuysta tez bardzo polecał ten zespół, wymienił go na pierwszej pozycji tak jak ktos wczesniej napisał daja pamietake przy oczepinach dla młodych, dzwoniłam do nich wczoraj, dodzwoniłam sie bez problemu, pan odrazu podał mi czy ma wolny dany termin, cene, maja mieć teraz własna płyte taką wiecie prpmującą ich jak spotkam sie z nimi i zobacze tą płyte to napisze wam moją reakcje i opnie
pozdrawiam
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 7:56 pm   

W związku z tym, że jesteśmy obecnie w trakcie poszukiwań zespołu (jak na razie bezskutecznych :( ), ogladaliśmy m.in. płytę z Anex'em z TUSZYNA (bo w Piotrkowie też jest zespół o tej nazwie). Grają całkiem ładnie, wokalistka ma dobry głos, choć jakoś nie przypadł mi on do gustu. Mieli dosyć ciekawe konkursy na poprawinach, ale ich przyśpiewki na oczepinach- hm... Nie to żeby były zbyt świńskie czy coś takiego, sam tekst był bardzo ok, ale jeśli chodzi o wykonanie- porażka.

Ogólne wrażenie na mnie zrobili jednak całkiem dobre, natomiast reszta "komisji ds. wyboru zespołu" powiedziała zdecydowane nie. Więc szukamy dalej...
 
 
ciacho 

Dołączyła: 18 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:48 pm   

A ja wiem tylko tyle, że zmieniają wokalistki jak rękawiczki, żeby nie powiedzieć jak skarpetki :lol:
Co sezon to inna dziewczyna - jakoś udaje im się trafiać w dobrze śpiewające, ale ciekawe jak długo :razz:
 
 
Gosia_3021 

Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 1:14 am   

Ja mam do odstąpienia tą właśnie orkiestrę, termin 12 września 2009. Niestety ja nie będę miała wesela więc może ktoś inny skorzysta... :) Pozdrawiam. ;)
 
 
 
karollkaa 

Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 11:20 am   

witam! czy moglibyście podać mi namiary na zespół ANEX z Tuszyna? z gory dziękuje.
 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 2:53 pm   

nie wiem czy to ten zespół ale znalazłam strone www zespołu anex i za 5 osób za 1 dzień biorą 4500zł!!! To najdroższy zespół o jakim słyszałam. zastrzegam- nie wiem czy to ten z Tuszyna czy z Piotrkowa bo takiej informacji na stronie nie ma, a niestety nie dopytałam.
 
 
bejbe452 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 7:31 pm   

Wife-to-be napisał/a:
nie wiem czy to ten zespół ale znalazłam strone www zespołu anex i za 5 osób za 1 dzień biorą 4500zł!!! To najdroższy zespół o jakim słyszałam. zastrzegam- nie wiem czy to ten z Tuszyna czy z Piotrkowa bo takiej informacji na stronie nie ma, a niestety nie dopytałam.


nie chce mi sie wierzyć .
prędzej ten z piotrkowa.
 
 
Łodzianka 

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 10:14 am   

Jeśli chodzi o zespół ANEX to mam aktualne informacje: ten zespół 6lat temu grał u mojej siostry. Bardzo fajny. Na swoje wesele również chciałam ANEX, dzwoniłam do nich, ale niestety oni kończą już działalność i odmówili mi:-(. Wiem tylko że do końca 2010roku grają (czy zapełniony cały rok tego nie wiem). Mnie interesował czerwiec 2011. A oni już się zwijają:-( Pozdrawiam wszystkich
 
 
 
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 6:17 pm   

czy ktos ma jakies aktualne info o tym zespole ??
 
 
 
anex2269 

Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 11:22 am   

Aktualna informacja: zespół Anex NIE kończy swojej działalności i nadal będzie grał na weselach. :) Co do wolnych terminów udzielamy informacji telefonicznie.

Pozdrawiamy, zespół ANEX. :)
 
 
Michał i Ilonka 

Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 12:23 pm   

Witam, szukamy jakiegoś dobrego zespołu na nasze wesele za rok, na jakie zespoły należy zwrócić uwagę a jakie skreślić, aha i szukamy jeszcze wolną sale z wolnym terminem na czerwiec lub lipiec przeyszłego roku. POMOCY drodzy forumowicze, wszystkie sale które nam się podobają są juz zajęte:-(
Pozdrawiamy
_________________
Pozdrowienia dla wszystkich;-)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 11:25 pm   

Cóż będę szczera. Oglądałam dwa tygodnie temu wesele z zespołem Anex z Tuszyna. Porażka... chyba tylko gorszy zespół był u mojego brata ciotecznego. Nie mówię o graniu choć przyznam ,że mimo dobrego słuchu to niemalże do refrenu nie wiedziałam co grają za utwór(trafił się taki jeden)! Pani śpiewa hmm... moim zdaniem gorzej niż poprawnie. No i najgorsze co zauważyłam to wiało nudą aż strach. Piosenka, przyśpiewka na oczepiny kierowana do młodych żenuła.
W tej chwili nie ma już zespołu o nazwie Anex z Piotrkowa. Grupa przemianowała się na "Wieża ciśnień". Przyznam ,że w tym momencie przechodzę z jednej skrajności w drugą. Tych 5 chłopaków i dziewczyna są po prostu świetni! Właśnie w poprzedni weekend mieliśmy okazję się z nimi bawić. No cóż... dowodem na to ,że to rewelacyjny zespół jest to ,że dla nich zerwaliśmy umowę z poprzednim zespołem (też świetnym aczkolwiek ponad połowa naszych gości już ich zna (a często robią to samo) no i nie mieli upragnionego przeze mnie saksofonu). Saksofon, rozrywkowi młodzi ludzie no i to jak grają! Nie ma zadnych płyt! Słucha się ich z zapartym tchem i odbiera się ich grę niemal jak koncert. Klawisze, perkusja, bas i dwie gitary to coś wspaniałego. Pani ma piękny wokal i ku mojemu zdziwieniu angielskie piosenki to w ich wykonaniu prawdziwy hit. Żeby jednak nie było nudno wokalem trudni się też dwóch panów. Polecam wybrać się do nich na próbę.

Datę mam już zaklepaną więc mogę polecać ;) Dojeżdzają wszędzie Poznań, Warszawa, Kielce...

Oczywiście wybór należy do Was ;)
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 3:37 am   

więc ja dorzuce swoje 3 gr otóż zespół ANEX z Tuszyna jest aktywny a opinie z ciągłymi zmianami składu są mocno przesadzone gdyż zespół od 3 (lub coś w okolicach) gra niezmienionym składzie...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
ewelam 

Dołączyła: 15 Maj 2009
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 11:25 am   

Ja właśnie jestem tuż po moim weselu, na którym grał zespół ANEX z Tuszyna i jestem z nich bardzo zadowolona. Wszystko było tak, jak ustaliliśmy przed weselem, muzyka tylko na żywo zagrana naprawdę dobrze, wokalistka z ciekawym głosem. Parkiet cały czas był pewny, więc śmiem twierdzić, że gościom też się podobało:). Gorąco polecam!
 
 
barteczko 

Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 7:48 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Cóż będę szczera. Oglądałam dwa tygodnie temu wesele z zespołem Anex z Tuszyna. Porażka... chyba tylko gorszy zespół był u mojego brata ciotecznego. Nie mówię o graniu choć przyznam ,że mimo dobrego słuchu to niemalże do refrenu nie wiedziałam co grają za utwór(trafił się taki jeden)! Pani śpiewa hmm... moim zdaniem gorzej niż poprawnie. No i najgorsze co zauważyłam to wiało nudą aż strach. Piosenka, przyśpiewka na oczepiny kierowana do młodych żenuła.
W tej chwili nie ma już zespołu o nazwie Anex z Piotrkowa. Grupa przemianowała się na "Wieża ciśnień". Przyznam ,że w tym momencie przechodzę z jednej skrajności w drugą. Tych 5 chłopaków i dziewczyna są po prostu świetni! Właśnie w poprzedni weekend mieliśmy okazję się z nimi bawić. No cóż... dowodem na to ,że to rewelacyjny zespół jest to ,że dla nich zerwaliśmy umowę z poprzednim zespołem (też świetnym aczkolwiek ponad połowa naszych gości już ich zna (a często robią to samo) no i nie mieli upragnionego przeze mnie saksofonu). Saksofon, rozrywkowi młodzi ludzie no i to jak grają! Nie ma zadnych płyt! Słucha się ich z zapartym tchem i odbiera się ich grę niemal jak koncert. Klawisze, perkusja, bas i dwie gitary to coś wspaniałego. Pani ma piękny wokal i ku mojemu zdziwieniu angielskie piosenki to w ich wykonaniu prawdziwy hit. Żeby jednak nie było nudno wokalem trudni się też dwóch panów. Polecam wybrać się do nich na próbę.

Datę mam już zaklepaną więc mogę polecać ;) Dojeżdzają wszędzie Poznań, Warszawa, Kielce...

Oczywiście wybór należy do Was ;)


Zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią. Grali na moim weselu 19.06.2010. Jednym słowem rewelacja. Uzupełniając wypowiedź dodam, że znajomi zorganizowali nam kilka skeczów, piosenek o których zespół wcześniej nie wiedział. Podczas tych skeczów doskonale podgrywali. Jednym słowem czują atmosferę i są bardzo elastyczni. Wg mnie nie ma obecnie lepszego zespołu na terenie woj. łódzkiego. Przynajmniej wg mojego doświadczenia (od 7 lat ok 5-6 wesel w roku, wszystkie w woj. łódzkim).

Gorąco polecam !! !
 
 
mazanna 

Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 8:43 pm   

anex2269, prosze o kontakt do was mój mail; mrboruccy@interia.eu
 
 
8AsiaKamil8 

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 11:35 pm   

Proszę o kontakt do zespołu na PW, oraz o info na jakich instrumentach zespół gra.
 
 
anex2269 

Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 8:21 pm   Wiadomości o zespole.

Zespół ANEX z Tuszyna ma się dobrze. Kontakt z zespołem można znaleźć w wyszukiwarce Google. Pozdrowienia :)
 
 
robertbanan 
Firma

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Szczerców
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 8:21 am   

post usunięty - napisany przez konkurencyjny zespół Quando - nieładnie i niezgodnie z regulaminem Forum !
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Wrz 06, 2011 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anex2269 

Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 7:25 pm   

Nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą, ponieważ nieprawdą jest to ,że przerwy trwają 40 minut. Zespół gra po 40 min blok,a przerwy są dziesięciominutowe.
Jeśli chodzi o młodych - mają wcześniej możliwość obejrzenia płyty z wesela, także wiedzą na co się decydują. Komuś tu chyba słoń na ucho nadepnął, a może po prostu jest to próba zniechęcenia klientów do tego zespołu, co wpływa na korzyść konkurencji.
Nagrania z prób zespołu ANEX dostępne są na profilu zespołu na facebooku ( Anex z Tuszyna).
Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pon Wrz 05, 2011 7:48 pm ]
I co się okazało ? Użytkownik robertbanan jest członkiem konkurencyjnego zespołu, stąd ten zgryźliwy komentarz. Bardzo nieładnie jest zdobywać klientów oczerniając inne zespoły :)
zespół ANEX nigdy nie zniży się do tego poziomu, by psuć opinię konkurencyjnym zespołom i zdobywać klientów kosztem innych.
Życzę jak najwięcej zleceń zdobytych w ten sposób :)
 
 
robertbanan 
Firma

Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Szczerców
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:42 am   

niestety kolego,tu nie chodzi o korzyści dla konkurencji tylko o Wasze granie,a nie widzę nic złego w pisaniu opinii przez kogoś z innego zespołu,i nie podkładam wam świni tylko wyrażam swoje zdanie,od tego jest to forum,znam wiele kapel które są godne polecenia,ale was słyszałem i widziałem raz i to wystarczyło,a jeżeli chodzi o słonia,to nie obrażaj ludzi na forum,weź do siebie krytykę która piszą ludzie,nie tylko ja!!!!pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez robertbanan Wto Wrz 06, 2011 10:50 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl