Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ELDORADO 2
Autor Wiadomość
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 11:03 am   ELDORADO 2

Może ktoś słuchal ich na żywo lub był na weselu gdzie grał ten zespół? Słuchałam tego zeposłu tylko z płytki, wydają się całkiem niexli muzycznie. Ale nie wiem np. czy potrafią śpiwać po angielsku? Czy umieją rozruszać gości? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrwaiam wszyskich forumowiczów
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Lut 21, 2008 6:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 11:40 am   

Oli napisał/a:
Zespoly w wiekszosci przesluchane..stawiamy na "Top Ten"-ktory jest naszym faworytem,"5muze", "Vivat Trio",oraz "Eldorado", ktore jest ostatnie w naszym rankingu...

Może spróbuj napisać do Oli na prive?
_________________
chez alma |
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 7:32 pm   ELDORAD

Nam sie bardzo podobali i ich zarezerwowalismy.. niestety jak sie okazalo tyci inaczej brzmia z cd a troche inaczej na zywo.. trzeba jechac posluchac..na cd sa extra..
mam problem z rodzicami ktorzy nagle zazyczyli sobie zespol grajacy na zywo i nie wiem czy nie bede musiala zmienic zespolu :(
Teraz Eldorado maja nowa wokalistke .. nawet ladny ma glos i nie pieje,a glos tego jednego chlopaka <tego co gra tez na saxofonie>jest rewelacyjny.Repertuar - extra ! jest tam wszystko ..duzo nowosci i angielskich piosenek z ktorymi super sobie radza..a elvis w wykonaniu saxofonisty jest wspanialy..

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 10:05 pm ]
Dowiedzialam sie ze chłopcy z Eldorado moga zwerbowac na zyczenie klienta jeszcze gitare i perkusje..wiec jestem w 7mym niebie..rodzice byli ich posluchac i jak sie okazalo przypadli im do gustu..tata jako najbardziej umuzykalniony czlonek naszej rodziny powiedzial : "bardzo ładnie graja i spiewaja" :) :) :) jestem happy!!! nawet mamie sie podobalo!!!
..we 2ke biorą 1600zl a potem sie dolicza okolo 300zl-400zl za nastepnych ludzi w zespole.oni we 2 maja 2*klawisze+saxofon+akordeon i spiewaja baaardzo fajnie.
Wokalistka ktora mozna domowic nie pieje :) ..ma przyjemny glosik i super spiewa piosenki po francusku..do tego moga byc jeszcze jak sie ich poprosi - gitara i perkusja (jak np dla mojej mamy ktora uwaza ze 3 osoby to za malo.. :oops: )
PS.MOZNA ICH USLYSZEC CO NIEDZIELA W RESTAURACJI "STACJA NOWA GDYNIA" gdzie graja wieczorki taneczne od 19tej do 22ej..jak nie ma ludzi to koncza wczesniej.Gorąco polecam posłuchać na żywo jak śpiewaja Elvisa....
:D dzis rowniez dowiedzialam sie ze graja na weselach od 11lat i w soboty na roznych bankietach jak nie ma wesel 8) teraz moge być spokojna..rodzice zadowoleni..zespół ELDORADO RULES!!!! :D :D
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Sie 31, 2007 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 01, 2006 8:23 am   

Zespół Eldorado ma podpisaną umowę o współpracy z Agencją Zespołów przy ul. Nowomiejskiej. Tam można zobaczyć płytę z wesela, na którym grali. Uważam, że są naprawdę dobrzy. Zresztą sami ich wybraliśmy. Gorąco polecam!!!
 
 
MadziaLodz 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 8:25 pm   ELDORADO z Łodzi

Witam forumowiczów
Chłopaki z Eldorado grali u mnie na weselu w Bacówce i tam można znaleźć do nich kontakt, niestety zgubiłam wizytówkę. Grają także w restauracji Nowa Gdynia. Przyznam szczerze że na żywo brzmią sto razy lepiej niż na materiale, który mi prezentowali. Mają oryginalne wokale i co bardzo ważne stały kontakt z gośćmi :lol: Polecam to pewniaki :D Pa
_________________
Madzia z Łodzi
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 5:17 pm   

Hmmm czy to Eldorado o którym tutaj mowa, to jest to samo co tu ??
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
SynAli 

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 7:50 pm   

Nie to jakies inne Eldorado. To Lodzkie chyba nie ma jeszcze strony WWW.
_________________
 
 
santana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 11:36 am   

podejmuje temat, czy ktos z Was moze sie podzielic jeszcze jakimis opiniami o lodzkim zespole Eldorado? moze u kogos z Was grali na weselu??? opiszcie jak bylo...
 
 
piotrp 

Wiek: 47
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 12:22 am   Zespoł Eldorado

Eldorado grało na moim weselu w lutym 06. Jednym slowem super.
Kulturalne, inteligentne prowadzenie zabawy. Grali we dwoch i spiewali. Wyglad-stroj przyjemny, klasyczne czarne koszule i spodnie.
Widziałem naprawde różnych innych przebieranców.
Chłopaki z wyzszym wykształceniem muzycznym.
Podchodzili do stolow z akordeonem i saksofonem gdy tylko uslyszeli ze goscie sami cos nuca(odrywajac sie od jedzenia). Krotkie przerwy, szeroki repertuar. Wyglad-inteligentne twarze :) a spotykalismy sie z kilkoma zespolami i nie wszyscy powinni wystepowac publicznie.

Podsumowujac SUPER.
Zaplacilem z napiwkiem gdyz goscie wychodzac sami podchodzili do nich i dziekowali za wspolna zabawe.
_________________
Piotr
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 8:25 am   

Piotrp, jak miło to słyszeć !! ! My zdecydowalismy sie własnie na ten zespół!!! Bardzo nam sie spodobali juz od samego poczatku, widzielismy kasetke z wesela na którym grali i juz nie było mowy o nikim innym :) SUPER ciesze sie strasznie ze dokonalismy dobrego wyboru !! !
_________________
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 9:30 am   

Drodzy Forumowicze,
Prosze Was o informacje czy zespol ten gra na zywo czy podpiera sie jakimis komputerowymi podkladami?

Moi rodzice zazyczyli sobie zespol ktory gra na zywo bez zadnych podkladow, a szczerze mowiac trudno o taki. Do tej pory znalazlam 2 takie, oba mi sie podobaja ale chcialabym posluchac jeszcze jakis inny. Macie jakies sugestie?
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:16 am   

Oczywiście że ma nagrania na minidyskach... Oni zazwyczaj wystepuja tylko we dwójke więc nie ma możłiwości żeby super brzmieli bez poodkładów
_________________
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:26 am   

dominiqsz,

dziekuje bardzo za odpowiedz. Musze szukac dalej :-(
a nie znasz jakiegos fajnego zespolu co gra na zywo?
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 10:12 am   

jestem już po weselu i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że wybór Zespołu ELDORADO na wesele to był strzał w 10 :!: :D Są rewelacyjni. U mnie grali w składzie 3-osobowym. Saxofonista potrafi bosko "zaśpiewać Elvisa" a ich wokalistka ma fantastyczny głos. Potrafią zagrać niemal wszystko. Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Zrobili nam świetne staropolskie przywitanie przed salą weselną, przyśpiewki przy oczepinach były krótkie, nie sprośne i wesołe. Zrobili kilka zabaw na parkiecie i przy stole i nikt się nie nudził. Goście bawili się wyśmienicie do białego rana. Przyjezdna rodzina poprosiła nawet o namiary na nich bo dawno nie bawili się przy takiej fantastycznej orkiestrze i będą ich polecać wszystkim znajomym w swojej okolicy.
Tak więc Zespół ELDORADO jest fantastyczny i z czystym sumieniem ich polecam na każdego typu imprezę przy muzyce. Naprawdę warto :!: :!: :!:
 
 
santana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 11:37 am   

Alez fajnie sie takie opinie czyta! Ten zespol juz niedlugo bedzie grac na moim weselu:)
Sajonara6, czy narzucaliscie zespolowi repertuar jaki ma grac czy im zaufaliscie i wszystko to byla ich inicjatywa? A jak z pierwszym tancem? Oni Wam grali? Czy pusciliscie cos z plyty? A byly jakies biesiady przy stolach? I jeszcze jedno - czy orkiestra nie grala za glosno? Bo my mamy stoly i tance na 1 sali. A slyszalam niektore zespoly ktore tak glosno podkrecaly glosniki ze bylo to nie do wytrzymania:( I za nic nie sluchali prosb aby troche ciszej:(
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:10 am   

Santana dokonaliście naprawdę super wyboru, jeśli chodzi o orkiestrę weselną :D
Odpowiadając na twoje pytania:

1. nie narzucaliśmy im repertuaru - powiedzieliśmy tylko jakich utworów sobie kategorycznie nie życzymy (chyba 3) i jakie koniecznie muszą być (ok. 5). Zespół sam dobrał repertuar a goście, no i oczywiście my, byli zachwyceni.

2. pierwszy taniec ("Oczarowanie" Wodeckiego) "puścili" z płyty bo tak poprosiliśmy - zależało nam żeby w pierwszym tańcu wszystko było idealne a ponieważ nie słyszeliśmy ich w akcji w tym utworze to woleliśmy nie ryzykować, chociaż Zespół ma ten utwór w repertuarze i podobno super to grają.

3. na biesiadzie przy stole nam (a właściwie mnie) bardzo zależało i zrobili to naprawdę fajnie, chociaż ja miałam drobny niedosyt, mogli pograć jeszcze dłużej. Jeśli ty chcesz coś konkretnego to daj im to wyraźnie do zrozumienia a na pewno spełnią wasze oczekiwania.

4. u nas też wszystko się działo na 1 niewielkiej w sumie sali. Jeśli chodzi o gości tańczących to było ok ale starsi goście, którzy czas spędzali w większości przy stole na rozmowach stwierdzili, że było jednak za głośno. Podobno była nawet jakaś prośba do zespołu o zagranie ciszej ale chyba to nie poskutkowało. Natomiast później ktoś poprosił o stonowane utwory i natychmiast zaczęli takie grać ale z kolei goście zaczęli przysypiać więc znów poprosiłam o zagranie czegoś żywszego i koło się zamknęło. Ale myślę, że o tym też możecie z nimi pogadać i się dostosują.

Pozdrawiam :D Na pewno będziecie mieli super wesele ;)
Ostatnio zmieniony przez gosc Sro Wrz 19, 2007 7:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
santana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:55 am   

Dzieki Sajonarko za odpowiedz!:) Dzisiaj sie wybieramy na spotkanie z ta orkiestra wiec Twoje rady sa dla mnie super cenne! Ciesze sie ze sa to tak pchlebne opinie!:) I koniecznie zwroce im uwage aby starali sie grac troche ciszej bo u nas jest sporo osob starszych wiec przez cala noc moze to niezle zmeczyc:( Buziaki!
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:15 pm   

Powodzenia na spotkaniu. Daj znać jak poszŁo na spotkaniu :D
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:25 pm   

Ufff co za ulga :) To juz teraz jestem pewna że zespól wybraliśmy najlepszy !! !

Santana, a ty kiedy bedziesz ślubowac :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:32 pm   

Dominiqsz zespóŁ jest fantastyczny. W dodatku wszyscy muzycy są mŁodzi i można się z nimi super dogadać. Naprawdę super wspominam swoje wesele a w dużej mierze jest to ich zasŁuga. Są extra. Brak mi sŁów. Mieliśmy wielkie szczęście, że w gąszczu zespoŁów trafiliśmy wŁaśnie na nich :D
GORąCO POLECAM :!: :!: :!:

[ Dodano: Czw Wrz 20, 2007 10:07 am ]
a oto oni w akcji
Ostatnio zmieniony przez gosc Czw Wrz 20, 2007 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 9:23 pm   

Zazdroszcze..dla mnie to bardzo wazne!! bo przeciez orkiestra jest najwazniejsza zeby goscie nie pousypiali....Jakbys mogla dac mi namiary na Eldorado to prosze na priv ;)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
kasia1980 

Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:43 pm   Eldorado rewelacja!!

W tą sobotę czyli 13 października Eldorado grało u nas na weselu. Po prostu nie mam słów aby opisać jak fantastycznie się bawiliśmy. My jako młodzi i nasi goście byliśmy zachwyceni to mało powiedziane. Nawet w pewnym momencie mój już wtedy mąż :)stwierdził nieskromnie, że jeszcze nigdy się tak dobrze na weselu nie bawił. I ja podzielam jego zdanie. Grają świetnie, mają bardzo obszerny repertuar i możemy z czystym sumieniem ich polecić. Polecamy wybrać jako pierwszy taniec Dżem "Do kołyski" albo coś Elvisa. Naprawdę warto. Mój mąż, siedzący obok powiedział właśnie że strasznie słodzę, ale .. to jest jak najbardziej szczera opinia !! ! Grają długo, robią krótkie przerwy, wszelkie prośby jeśli chodzi o muzykę są realizowane. Zbyszek - mój mąż - bardzo ubolewał, że nie mógł się z nimi napić, bo na weselach nie piją.
Podobała nam się również przeprowadzona przez nich biesiada przy stołach.
Wesele było udane w znacznej mierze dzięki ELDORADO !! !
Dziękujemy
Kasia i Zbyszek [Nowożeńcy :) ))))]
_________________
kasia1980
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 2:51 pm   

Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby także mi przesłać namiary na ten zespół??? Dopiero rozpiczynam poszukiwania, ale czytając wasze opinię, bardzo chciałabym ich posłuchać

Wiecie może, czy cały czas można ich zobaczyć na Nowej Gdyni???
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 9:32 pm   

aglucia zespol Elodrado gra w Nowej Gdyni w każdą niedzielę od 19 do 22. Bardzo fajnie, że można ich posłuchać na żywo. My ich wybraliśmy. :) Jeśli potrzebujesz namiary mogę ci wysłać na prvie.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 10:27 pm   

namiary na Zespół Eldorado znajdują się w tym wątku
 
 
diwiks 

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 5:21 pm   

To przynajmniej troche spokojniejszy jestem po przeczytaniu watku, ze dobry zespol wybralismy. Chociaz brakuje mi troche perkusji czy gitary na zywo :(
A wybralismy w ciagu dwoch dni :-)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 12:10 pm   

diwiks z tego co się orientuję to z zespołem można porozmawiać i jeśli brakuje Wam jakiegoś instrumentu to oni mogą powiększyć skład o kolejne osoby. Tylko to oczywiście kosztuje.
 
 
diwiks 

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 6:03 pm   

I tu wlasnie tkwi problem :D Pewnie jak sie zacznie sezon to wybiore sie gdzies gdzie graja i wtedy podejme ostateczna decyzje czy jakis instrument dodac czy nie?

A wlasnie czy oni caly czas graja w niedziele w Nowej Gdyni?
_________________
 
 
WrzesienOna08 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 22, 2008 1:01 pm   Eldorado

Witam Forumki i Forumowiczów! Cieszę się że piszecie dobrze o ELDORADO, zamówiliśmy ich na jesień. Wątpliwości mnóstwo ale z tymi opiniami jakoś lżej na sercu.

Dodano: Pon Mar 24, 2008 1:45 pm
Jakoś niedługo po świętach musimy się z nimi spotkać i omówić szczegóły. Hmmmmm ciekawe czy zagrają "naszą" piosenkę?
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 10:28 pm   

Na pewno dobry wybór :)
Hihi bo my też ich wybraliśmy:P
Ostatnio zmieniony przez caixa Pon Kwi 21, 2008 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
santana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 1:03 pm   

Witam :) Mielismy wesele we wrzesniu 2007 r., na ktorym gral zespol Eldorado (2 chlopakow+1 dziewczyna - wszyscy kulturalni, eleganccy). Ogolnie - bylismy baaaaardzo zadowoleni, podobali sie i mlodszym i starszym gosciom. Utwory do tanczenia - super dobrane (nie bojcie sie dac im wolna reke w tym wzgledzie, w koncu oni co tydzien obserwuja co sie ludziom podoba a co nie). Wszystko bylo prowadzone zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami, oczepiny - idealne :) Jedyny minus - to biesiady przy stolach, przed weselem podkreslismy zespolowi ze bardzo nam na nich zalezy, jednak naszym zdaniem nie do konca im one wychodzily. Np podchodzili do stolow gdy kelnerzy rozdawali goracy posilek i goscie byli bardziej zajeci wlasnymi talerzami niz spiewaniem :) I znali chyba malo piosenek biesiadnych (przynajmniej tak to z naszej strony wygladalo), zdarzylo sie ze goscie sami zaczynali spiewac pierwsza zwrotke jakiejs piosenki, liczac na to ze zespol pociagnie ja dalej a zespol nie kontynuowal (nie spiewal, jedynie przygrywal). Jednak te minusy byly malutkie w porownaniu z duuuzymi plusami :) Dlatego bardzo polecam ten zespol! Pozdrawiam.
 
 
anulkaandzia 


Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 89
Skąd: somewhere
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 5:47 pm   pierwsze wrażenie - super :)

Wczoraj z narzeczonym byliśmy na rozmowie z panem Piotrem z zespołu Eldorado :) po obejrzeniu materiału i wysłuchaniu kilku piosenek wokalistki stwierdziliśmy że właśnie on będzie grał u nas na weselu 22.08.2009r poza tym motywacja bylo tez to ze strasznie duzo dobrych zespołów już miało ten termin zajety :) nie wiem jak mój przyszły ale ja na "pierwszy rzut oka" myśle że będzie to udane wesele :)
_________________




22.08.2009 :*
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 5:19 pm   

Ja już niedługo będę na weselu gdzie będzie grało ELDORADO. Mam nadzieję, że będę zadowolona z efektu. Zdam relację po wszystkim bo jako gość będę miała możliwość dokładniejszej oceny :)

[ Dodano: Czw Cze 26, 2008 9:10 pm ]
Hm.. I co ja mam tu napisać. Tak się cieszyłam, że będzie fajnie. ?e powiem wam słuchajcie naprawdę rewelacja. Ale niestety rewelacji nie było. Gdyby to było tylko moje zdanie to bym może przemyślała ale to było zdanie wielu innych osób bawiących się na weselu :( Zespół bardzo elegancki. Pierwszy efekt super- chodzi o przywitanie młodych. Ale cóż pózniej cala zabawa poprowadzona od niechcenia. Ja miałam wrażenie, że są zmęczeni. Wokalistka w połowie wesela nawet nei siedziała ona wisiala prawie na krzesle. Mine miala jakby ktos jej kazal siedziec tam za kare. Utwory zroznicowane zagrane bardzo fajnie ale pomieszane (szybka wolna szybka wolna- za szybko zmieniane tempo). Ktos zauwazyl ze przerwy za dlugie... Sama nie wiem. Najwieksza wada? Brak kontaktu z ludzmi. Jedynie przy 100 lat i przy oczepinach slyszalo sie zadawane pytania. Gdyby nie to ze bylam na weselu 2 tygodnie wczesniej gdzie byl fantastyczny wodzirej moze bym miala inne zdanie. Ale niestety. Mialam probke jak mozna rozbawic weselnikow. Ech... I co ja teraz zrobie? Od poczatku mam szukac????
 
 
Jinula 

Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 2:07 pm   ELDORADO - przygoda z profesjonalizmem

Zapewne niektórzy z Was wiedzą, iż nazwa El Dorado, Eldorado to potoczny skrót od hiszpańskiego określenia "el hombre dorado" czyli "człowiek olśniony złotem".

W minioną sobotę bawiłam się na weselu, na którym grał łódzki zespół ELDORADO - dwaj przystojni mężczyźni oraz piękna kobieta o aksamitnym głosie. Członkowie zespołu urzekli mnie swoim wyglądem, ale jeszcze większe wrażenie zrobiły na mnie ich muzyczne obycie oraz profesjonalne podejście do tematu weselnego.

Już na początku, gdy goście czekali na Młodą Parę, zespół umilał czas grając na instrumentach (harmonia chromatyczna (!!), saksofon, bębenek baskijski), chodząc pomiędzy uczestnikami wesela. Wspaniałe wrażenie estetyczne dla miłośników muzyki LIVE.
Dalsza część imprezy była równie wyborna: wspaniała komunikacja z gośćmi, oryginalne aranżacje muzyczne utworów, wspaniałe wyczucie chwili, nietypowe, kreatywne oczepiny oraz subtelne prowadzenie imprezy.

To wszystko sprawia, że zespół ELDORADO potrafi olśnić, jak prawdziwe złoto, uczestników niejednej imprezy weselnej.

Jeżeli poszukujecie profesjonalistów i znawców tematu oprawy muzycznej zaufajcie łódzkiemu zespołowi ELDORADO. Polecam i pozdrawiam.

Jinula
 
 
WrzesienOna08 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 1:43 pm   

Cieszę się, że podobało Ci się to co robią. Liczę na nich.
 
 
Cleaner 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 11:26 am   

Witam wszystkich "forumowiczów"
Z narzeczoną stoimy przed wyborem zespołu na nasze wesele w dniu 06.06.2009.
Dwa lata temu byliśmy na weselu prowadzonym przez Eldorado w Bacówce i zostały nam rewelacyjne wrażenia. Impreza świetnie prowadzona, na wysokim, kulturalnym poziomie. Mają ładne głosy i dbają o to, żeby goście się dobrze bawili. Miałem wrażenie, że grają dlatego, że lubią a nie dlatego, że im ktoś za to płaci. Byłem na wielu imprezach i nie przypominam sobie innego wesela na którym ludzie nie mieli ochoty schodzić z parkietu, a przy stołach nikt nie chciał siedzieć. Tam właśnie tak było i nie miało znaczenia czy ktoś miał 20 czy 60 lat. Dla mnie to było niepojęte bo sam nie lubię tańczyć i wolę się dobrze najeść niż pląsać :)
Pokazali nam też nagrania z innych imprez i naszym zdaniem wypadli równie dobrze. Niestety Eldorado ma w naszym terminie już inną imprezę. Rozważamy nawet zmianę terminu, żeby się dostosować do ich planu, bo wiemy, że warto.
Ostatnio zmieniony przez Cleaner Sro Lip 23, 2008 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kitor 

Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 4:59 pm   

Witam
?lub i wesele mialem 26 lipca tego roku- grał na nim zespół Eldorado- i z pełną odpowiedzialnościa moge go polecic na swietna zabawe- przede wszystkim piekny wokal oraz szeroka gama repertuaru.

Poza tym najlepsza rekomendacja moze byc zadowolenie gosci- a to sie liczy chyba najbardziej :mrgreen:

Dodam jeszcze swietne prowadzenie- wodzirejke - w wykonaniu Rafała - jednego z liderow tego zespolu.
Ogolnie jestesmy wraz z zona bardzo zadowoleni Polecamy goraco :!:

Pozdrawiamy caly zespol Eldorado
 
 
WrzesienOna08 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 10:24 pm   

Zespół w 100% godny polecenia! W ostatnią sobotę grali na naszym weselu. Impreza pierwsza klasa. Zespół grał dla młodszych, starszych, tych szalonych i bardziej wyciszonych. Sympatyczni młodzi ludzie z klasą powitali nas przy wejściu do restauracji, później zabawiali gości przy stołach wspólnym śpiewaniem. Oczepiny...takiej zabawy nie widziałam jeszcze na żadnym innym weselu.
Polecam!
Eldorado.....dzięki za te chwile!
 
 
artur_ase2000 
Firma


Wiek: 41
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 67
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:07 am   

witam ... rowniez sie nasluchalem bardzo duzo orkiestr w zyciu... i szczerze moge smialo polecic ich... zarowno Panowie jak i Wokalistka (Malgosia) maja super glosy i sa warci tego by zaufac im na weselu :) )

przerwy nie sa dlugie a w trakcie przerw wlaczaja cicho przyjemna muzyczke...

:) ) - niedlugo kilka fotek zalacze z ich wystepow :) )


ps. przede wszystkim najwazniejsze co rzucilo sie odrazu w oczy to zaangazowanie w to co robia - zalezlao im zeby wszyscy sie bawili nie tylko mlodzi ale takze i starsi goscie weselni ... i naprawde tak tez bylo !! :) )

naprawde super orkiestra :) )

pozdrawiam :) )
_________________
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
Ostatnio zmieniony przez artur_ase2000 Sro Wrz 24, 2008 2:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agnieszka### 

Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:45 pm   ELDORADO Łódź

Dnia 18.04.2009 r. mieliśmy wesele na którym grał zespół ELDORADO z Łodzi. Po weselu postanowiłam zarejestrować się aby wszystkim zainteresowanym i poszukującym dobrego zespołu polecić gorąco ten wybór. W zespole jest pani i dwóch panów ( młodzi ludzie). Grają bardzo bardzo fajnie, prowadzą krótkie, zwięzłe i bardzo śmieszne zabawy oczepinowe- poprosiliśmy o krótkie, w razie potrzeby na pewno przedłużą :) . Sami zdecydowaliśmy się na Eldorado po weselu u naszego kolegi na którym też grali. Po naszym weselu już kilka zainteresowanych par wzięło namiary. śpiewają po polsku, angielsku. Cena bardzo przyzwoita. Niestety nie uczestniczę w życiu forum dlatego nie odpowiem tutaj na żadne pytania, ale jeśli ktoś byłby zainteresowany to nie mam nic przeciwko kontaktom mailowym. mój adres: golebiewskaagnieszka@yahoo.pl
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 8:23 pm   

To może i ja się dołączę jako zawodowy muzyk;)Jednego z członków Eldorado kojarzę ze szkoły muzycznej, resztę zespołu poznałam na weselu mojej siostry w zeszłym roku. Wybraliśmy ich ponieważ cała rodzina jest muzykami, wszyscy kończyliśmy Akademię Muzyczną więc zależało nam na najwyższym poziomie muzyki. Na weselu 3/4 gości również miało wykształcenie muzyczne i muszę powiedzieć że wszyscy byli zachwyceni. Ani jednej fałszywej nuty, ciekawe aranże, a także(co jest równie ważne)wysoka kultura osobista i prezencja. Jeśli zalezy Wam na najwyższej jakości muzyki na weselu to polecam ten zespół. Gdybyś ktoś potrzebował namiary-->skrzypaczka99@o2.pl
_________________
 
 
PaulinaKT 

Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 7:39 pm   

Witam wszystkich,
13 czerwca 2009 odbyło się nasze wesele, na którym grał zespół Eldorado z Łodzi. Podobnie jak wiele wcześniej wypowiadających się na temat tego zespołu osób także i my wybraliśmy Eldorado niemal od razu, kiedy tylko zobaczyliśmy płytę z wesela, na którym grali. Dodatkowa informacja, że obaj członkowie tego zespołu mają wykształcenie muzyczne tylko utwierdziła nas w naszej decyzji. Zresztą, przygotowanie muzyczne obu Panów daje się słyszeć już przy pierwszym kontakcie. U nas zespół grał w składzie dwuosobowym, ale z tego, co wiem, to chyba teraz grają już tylko w trójkę - to znaczy z wokalistką. Wiem też - o czym była już mowa wcześniej - że można rozszerzyć skład zespołu między innymi o gitarę i perkusję.
Podczas naszego wesela zespół sprawdził się znakomicie na każdej płaszczyźnie: repertuar, poziom wykonania, kontakt z bawiącymi się, prowadzenie zabawy przy stołach oraz na parkiecie, a także prezencja i kultura osobista!!! Potwierdzam też, że zespół w ogóle nie pije alkoholu podczas imprezy.
Dodam tylko, że podczas naszego przyjęcia zespół nie miał łatwego zadania, ponieważ było to wesele raczej kameralne (35 osób), a odbywało się w dość przestronnym wnętrzu, gdzie do dyspozycji gości były trzy sale, przy czym sala jadalna oddzielona była od tanecznej ścianą. Tym bardziej podziwialiśmy Panów z Eldorado za umiejętność takiej mobilizacji nas i naszych gości, że pozbawiani kontaktu wzrokowego z osobami siedzącymi przy stołach, potrafili przez całe wesele utrzymywać niemal wszystkich gości na parkiecie. Aha, i jeszcze jedno. Dodatkowym atutem zespołu było w naszym odczuciu to, że zastosowali się do wszelkich próśb i sugestii, jakie mieliśmy, dzięki czemu nie było żadnych przykrych niespodzianek.
Jeśli miałabym cokolwiek doradzam osobom, które zdecydują się skorzystać z usług zespołu, to polecam zaufać jego członkom tak w kwestii repertuaru, jak i zabaw. Potrafią oni doskonale wyczuć upodobania gości i nastroje panujące na parkiecie, dostosowując muzykę do wieku, sił i umiejętności tanecznych gości!
Raz jeszcze gorąco polecam zespół Eldorado!!! I pozdrawiam!
 
 
maga201 

Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sie 10, 2009 2:44 pm   

Zespół Eldorado grał też na naszym wesleu 23 maja 2009 roku. Myślę że można go spokojnie polecić każdemu! Zespół ma świetny repertuar, umieją zagrać właściwie wszystko ( na naszą prośbę nauczyli się nawet piosenki na której nam zależało:) Grają bardzo profesjonalnie i mają klasę. Wcześniej kontaktowaliśmy się z nimi kilka razy aby ustalić szczrgóły, są naprawdę otwarci i bardzo pomocni. Na weselu robili krótkie przerwy, grali długo i cały czas na najwyższym poziomie, no i wielki plus nie piją podzcas wesela. Ja najbardziej martwiłam się o oczepiny, jak sie później okazało zupełnie niepotrzebnie bo były takie jak chciałam, krótkie, konkretne, bez głupich przyśpiewek, a zabawy dla gości przezabawne i nie obraźliwe! Nawiązują świetny kontakt z bawiącymi się, widać że grają dla gości a nie dla siebie. Jeśli się na nich zdecydujecie namawiam żebyście im zaufali w sprawie repertuaru, uwierzcie sami najlepiej widzą przy czym ludzie się bawią. Nasi goście byli zachwyceni i już podczas wesela kilka osób wzięło do nich namiary! Jednym słowem REWELACJA!
 
 
justazbo 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 1:39 pm   

Witam wszystkich!!
Stoje przed wyborem orkiestry na moje wesele w przyszłym roku w lipcu..
I zastanawiamy sie z narzeczonym nad zespołem Eldorado z łodzi...
Widzę że same dobre opinie o tym zespole ..
A może ma ktoś jakies ich demo albo płytkę..??????
Justyna :P
 
 
dominique1978 

Wiek: 46
Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 27, 2009 10:02 am   ELDORADO - Łódź

:D
Zespół godny polecenia. Nadaje dobry ton i styl imprezie. Dobra znajomość języków obcych. Potrafią idelanie dobrać muzykę do nastroju i ludzi. W opinii wielu gości, nasze wesele było najlepsze na jakim byli. Wiemy że to wielka zasługa zespołu.
Dziękujemy i polecamy :)


edit: przeniosłam post do właściwego wątku, a także usunęłam adres mailowy i termin wygaśnięcia postu.
Pusiak
_________________
Dominique
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Paź 28, 2009 3:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kasia F-K 

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 12:18 am   

Nas i naszych gości zespół Eldorado zabawiał 17.10.2009. Polecamy wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić na swoim weselu. Od pierwszego spotkania Pan Piotr robił megapozytywne wrażenie i co najważniejsze bił od niego spokój i opanowanie i pełen profesjonalizm, a przy okazji dobry humor co utwierdziło nas w przekonaniu, ze dokonalismy dobrego wyboru. W czasie wesela porwali do tańca wszystkich gości, od 4 letniego kuzyna po ciotki już wiekowe i wszyscy ruszyli do tańca. Konkursy, które nam zrobili tez były pierwsza klasa, uśmialiśmy się my, a goscie bardzo zaangazowali się w zabawe. Również oczepiny i podziękowania dla Rodziców przebiegły dzięki Eldorado w wesołych nastrojach. Od strony technicznej graja i spiewaja super, repertuar ktory zadowoli każdego bez z będnego kiczu. Grają dużo, nie robia co chwila przerw "na jednego" i caly czas są weseli, usmiechnieci i czekaja na nowe pomysly Mlodych lub gosci, ktore chetnie wcielaja w zycie. POLECAMY KAŻDEMU BO ELDORADO RULEZ, a my mamy nadzieje, ze jeszcze kiedys bedziemy bawic sie z nimi. Pozdrawiamy
_________________
Kasia
 
 
gocharoz 


Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 8:27 pm   

Mam bardzo ważne pytanie, ile zespół bierze za wesele i za poprawiny?:)
_________________
 
 
 
ernest 

Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 11:57 am   

Zespół ElDORADO to profesjonaliści w każdym calu. Dlaczego zapytacie? Jest wiele powodów naszego zadowolenia; chociaż by czas grania ( nie liczyłem utworów bo nie o to chodzi, ale kelnerzy mieli problemy z roznoszeniem posiłków, jeszcze nie spotkali się z zespołem , który gra takie długie bloki), przerwy wystarczające by coś zjeść , porozmawiać itd. Repertuar jest przekrojowy, są biesiady dla seniorów, muzyka dla każdego, nowości, słowem wszystko czego można wymarzyć. Oczywiście każda para ma swój gust, jednak każdy znalazł coś dla siebie, na parkiecie zawsze było dużo tańczących gości. Dodam ,że w pewnym momencie przyszedł zespół z innej sali weselnej( był to kompleks weselny - 3 sale obok siebie) żeby posłuchać jak się gra. Długość trwania oczepin można negocjować, zespół nie robi niczego na siłę, konkursy wyskokowe. Inteligentny i wyważony humor. Z pewnością jest to wypowiedź mocno stronnicza, jednak nasze zdanie podzielała większość gości. Wszyscy pytali gdzie znaleźliśmy taki wspaniały zespół. Na koniec dodam, że gdyby można było zaprosił bym ich raz jeszcze. :)
 
 
Bariton 

Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 8:56 pm   

Na Naszym weselu 26 czerwca 2010r. również grał zespół ELDORADO. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Zespół gra świetnie, posiada różnorodny repertuar i znakomite aranżacje. Sami jesteśmy muzykami i naprawdę doskonale bawiliśmy się na własnym weselu do samego rana:) i do tej pory pozostajemy pod ogromnym wrażeniem ich pomysłowości (zabawy oczepinowe) i poziomu artystycznego. Gorąco Polecamy :cool:
 
 
Igores 

Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 12:09 pm   ELDORADO - zespół weselny

Zespół ELDORADO grał na naszym weselu w dniu 24.07.2010 r.
Już po pierwszym spotkaniu nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do słuszności naszego wyboru. Bardzo rzeczowy i bezpośredni kontakt z liderem zespołu gwarantuje możliwość ustalenia wszystkich szczegółów wieczornej zabawy z dużym wyprzedzeniem a fakt, że wszyscy członkowie zespołu mają wykształcenie muzyczne ma widoczne przełożenie na prezentowane aranżacje. Zespół posiada bardzo bogaty repertuar - od typowej muzyki biesiadnej, przez muzyczne standardy, po współczesną muzykę popularną, nie wyłączając hitów goszczących aktualnie na listach przebojów. Co więcej, członkowie zespołu z równą łatwością śpiewają tak utwory polskie jak i obcojęzyczne (włoskie, angielskie, francuskie). Atutem zespołu jest również gra na saksofonie, który dodatkowo urozmaica i ubarwia występy.
ELDORADO oferuje również szeroki wachlarz zabaw oczepinowych - każdy bez wątpienia znajdzie coś co zaspokoi gusta gości weselnych.
Co jednak najistotniejsze, przez cały przebieg zabawy weselnej nie ma potrzeby ingerowania w występy muzyczne - zespół sam dobiera "kawałki" dostosowując je do wieku, nastroju i temperamentu imprezowiczów, a kiedy zachodzi taka potrzeba aktywizuje leniwych i upartych "stolikowych przesiadywaczy".
O innych, oczywistych wymaganiach stawianych każdemu zespołowi weselnemu, w przypadku ELDORADO pisać po prostu nie wypada - ON JE SPEŁNIA.

Podsumowując, najdłużej z naszego wesela będziemy wspominać zespół ELDORADO, o którym z pewnością nie dadzą nam zapomnieć również nasi goście.
Mówi się, że dobry zespół weselny to taki, przy którym goście zaczynają tańczyć nim się napiją.

I taki właśnie jest ELDORADO.

Pozdrawiam
Igor
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl