Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarna lista kamerzystów
Autor Wiadomość
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 8:21 pm   

Jeśli na tym dysku zgromadzone są ponownie jakieś inne dane to chyba niewiele można zrobić.
Nie bardzo rozumiem czemu Państwa kamerzysta nie chce udostępnić dysku jest to ostatecznie w jego interesie aby odzyskać Wasz materjał .
Nie wygląda to zaciekawie juz sprawę kaset pomijam napisał o tym wcześniej Videofilm . Jednak jeśli jesteśmy w stanie jakos pomóc proszę dać znać.
 
 
justysia7852 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: xxxxx
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 9:31 am   

OkO co ja mam dalej zrobic.....,
mam to zostawic .....
czy walczyc ...... jak moge z panem sie skontaktować...,
_________________
niunia
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 1:35 pm   

justysia7852, namiary na pana Krencjasza znajdziesz w tym watku: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7790

No i możesz spróbowac na priv :)
_________________

 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 7:30 pm   

Mnie też bardzo dziwi, że Wasz kamerzysta nic nie robi w kierunku odzyskania materiału. Przecież to jemu powinno równie mocno, jak wam zależeć na odzyskaniu tego. Dodatkowo jego ciągła praca na tych dyskach powoduje, że szanse odzyskania danych stale maleją.
 
 
justysia7852 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: xxxxx
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 10:52 pm   

evelinka, tak mi sie wydaje za zapomniał wrzucic wiec wie za tam nic nie ma ....
a przyznac sie napewno nie przyzna.
ostanio jak ze mna rozmawiał to twierdził mnie chca naciagnac ......

ogolnie cały czas krecił bo miał dac w lipcu film czyli :
-miał dac w lipcu film niby film-(zamias błogosławienstwa to zdjecia ,zamiast koscioła zdjecia zamiast tortu zdjecia potem od oczepin leci film..)to co zostało z materiału.
to nie odeebrał telefonu bo mu przyciski sie zacieły.
odebrałam w sierpniu,
-miał zrobic zdjecia na płycie (probna płyte dał w maju-gdzie nie było wyostrzone, oczy czerwone ogolnie zamiast falban na sukni to była cała biała jak bym nic na niej nie miała) umowilismy sie 2 tyg pozniej ze mi zawiezie do domu ale zapomniał o zdjeciach,zadzwoniłam do niego co z tymi zdjeciami zapomniał gdzie mieszkam,
we wrzesniu zadzwoniłam znowu stwierdził ze mu sie samochod zepsół sama pojechałam a drugi samochod stał na podwurku.,,,,
odebrałam te zdjecia i sie przeraziłam bo te same były co w maju stwierdził ze on sie nie bawi w obróbke zdjec.....

szczerze juz sama nie wiem co mam robic cały czas nie moge sie pogodzic z tym ze nie mam filmu, :eek:
mam jeszcze jakas nadzieje :cry: ale nie wiem juz w jaki sposob walczyc
:cry: :cry:
_________________
niunia
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 7:19 am   

justysia7852, Sama teraz widzisz, ile tam nieścisłości. Co jest trochę to wszystko dla mnie dziwne, bo jak wszedłem na ranking firm, widzę, że dość sporo tutejszych użytkowników forum korzystało z usług tej firmy,są nawet pozytywne recenzje.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
justysia7852 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: xxxxx
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 9:27 am   

WIDEOFILM,

szczerze mowiac ta firma nie jest z łodzi tylko 20 km za łodzia.
_________________
niunia
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 10:36 am   

justysia7852, Ale to nie zmienia faktów.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
olifant-14 

Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 12:36 pm   

My też teraz żałujemy,że nie wzięliśmy NAJDROŻSZEGO.
Firma KWARTUS w Ozorkowie z oddziałem w Zgierzu - można wugóglać.
Krótki opis przeprawy z p.Tomaszem:
-uroczystość odbyła się w październiku 2008
-zgodnie z umową po dostarczeniu materiałów(zdjęć) film miał być w ciągu 30 dni.
-każde spóźnienie z wizytą na umówiony termin było opisane telefonicznie z przeprosinami paru minut poślizgu.
-pierwsza próbka filmu została dowieziona po ok 1.5 miesiąca (45 dni) i oczywiście przekazane pieniądze (NIGDY TEGO NIE RÓB) za pierwszy kompletny film w wersji do oceny
-po obejrzeniu filmu o czasie 4,5 godziny - umawialiśmy się na krótki film - opisaliśmy dokładnie co ma być wycięte, co ma zostać, co jest niepotrzebne, co ewentualnie może zostać w formie krótkiej scenki.
- po przekazaniu pieniędzy p Tomasz nie zjawiał się wcale na umówione terminy nawet nie dzwoniąc z informacją kiedy będzie. Wciąż wymyślał nowe "okoliczności" stwarzające problemy (zakup nowego programu na allegro, nałożone trzy śluby na raz, brak czasu, choroba bliskich itp.
-termin poprawek w umowie wynosi 4 dni. Filmu w formie jakiej chcieliśmy nigdy nie dostaliśmy.
-pierwszy film po poprawce nie miał i nic nie zawierał z tego co miał dokładnie rozpisane (opis w minutach co usunąć)
-przy druga poprawka widać zawierała elementy,które opisaliśmy,ale w większości film zawierał sceny,których miało nie być.
-ostateczny film na jaki już po prostu odpuściliśmy to początek lutego (4.5 miesiąca) ale to nie to za co zapłaciliśmy
- nie słuchał wogóle o co nam chodzi, przy montażu nie liczył się z naszymi oczekiwaniami. Jako zadośćuczynienie nagrał nam 8 kompletów płyt (nie 4) jednak dodatkowe 4 na płytach już "innej" szaty graficznej- czytaj bez szaty,czyli gołe, na dodatek musiał je poprawiać z uwagi na robocze napisy na koniec filmu. Poprawione przesłał,ale już tylko 4 komplety - nie obiecane 8
- oceń sam czy chciałbyś taką pamiątkę ze swojej uroczystości niepowtarzalnej, jedynej w swoim życiu.
Więcej na stronce na dole.
_________________
www.kwartus-opinia.za.pl
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 1:09 pm   

olifant -14 przeczytałam całą Twoją wypowiedź tu i na stronce poniżej i jeszcze na forum ozorkowa, współczuję nieudanej współpracy z firmą Kwartus - jednym słowem już wiem, że najlepiej jest kasę zapłacić juz po całej usłudze i otrzymaniu filmu, bo tak to sobie niektórzy kpiny robią z ludzi po prostu...
_________________


 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 1:09 pm   

olifant-14, Dotarłem do tych wszytkich opisów tej Twojej przeprawy.Nawet jeszcze zobaczyłem posty na ozorkowskim forum.
Sam nie wiem co tu powiedzieć, ale gdybyn był złośliwy to bym powiedział tylko DOBRZE WAM TAK! Ale nie chcę Ci dolewać czaru goryczy, co Was spotkało.To są właśnie tanie usługi, usługi niezbyt sprawdzone, potem coś tam do końca niedopisane,niedomówione itd.I efekty tego są. Żeby tyle czasu bawić się z tym filmem? Tam się gdzieś doczytałem ,że ten film ma 4,5 godziny- to już super profesjonalizm- szkoda gadać. Nie wiem w jaki sposób wyszukaliście tą firmę, czy oni byli z polecenia, czy ktoś lobbował, tego się już nie wróci, może to będzie tylko nauczka dla przyszłych klientów.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 7:20 pm   

UWAGA :Witam serdecznie forumowiczow i forumowiczki, przyszlych panstwa mlodych, chcialabym Was ostrzec przed korzystaniem z uslug firmy zwanej Studio 291 znajdujacej sie na ulicy P.O.W w Lodzi. Pierwsze wrazenie po wejsciu do biura bardzoi pozytywne, na pierwszy rzut oka pelen profesjonalizm, oprocz videofilmowania i fotografii slubnej, rowniez fotografia i filmy reklamowe czyli wydawac by sie moglo, ze ludzie dobrze znaja sie na tym co robia, ogolnie w dniu slubu bez zastrzezen, rozczarowanie przyszlo dopiero po odborze plyt z filmem. Zacznijmy od tego ze wszystkie trzy otrzymane plyty nie dzialaly !! !!! pajawialy sie pasy, uciekaly napisy, spoznial sie dzwiek, po tym jak zglosilismy sie z reklamacja pan stweirdzil ze to nasza wina bo pewnei polozyloismy plyty w jakims zbyt goracym miejscu :o ale stwierdzil ze poprawi, rzeczywiscie poprawil tak ze dalo sie je w koncu po 2 MIESIACACH ( bo tyle mu zabralo przygotowanie tych plyt!!! )obejrzec, niesety okazalo sie ze na okladkach plyty jest inna data slubu!!!!! bralismy slub 22.08.09 a data na plycie to 09.08.2008 rok!!!!! po czym jak juz obejrzelismy plyte do konca to okazalo sie ze jest zle zmonotowana!!!!!!!konczy sie pierwsza czesc, sa tance , jestem jeszcze w welonie po czym na drugiej czesci juz nie mam welonu, sa podziekowania dla rodzicow i tort, a nagle zmienia sie ujecie i znowu mam welon i zaczynaja sie dopiero oczepiny!!!!! czyli mam welon , nie mam welonu i znowu mam welon, tort jest przed oczepinami, masakra!! piszac to jeszcze nie wiem jak to sie skonczy bo jutro idziemy z kolejna reklamacja odnosnie montazu, takze napisze jak to zalatwilismy, tak czy siak BARDZO OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA!!!! pozdrawiam Magda.

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 6:23 pm ]
chcialabym jeszce tylko dodac ze film jest baaaaaardzo okrojony, slub sklada sie wlasciwie tylko z wejscia i przysiegi!!!!! a jak wchodze do kosciloa z moim tata to swiatlo pada tak ze widac tylko wielka biala plame czyli mnie, jak doswiadczony kamerzysta moze do tego dopuscic? nie wiem...
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 8:48 pm   

Maaaadzia84, Jak widzę w Twoich postach, firmę tą zamówiłaś już rok temu wg postu na dz.28.09.2008.Czy przez ten czas nie mogłaś wybadać dokładnie tej firmy?
No ale stało się. Ja proponuję Ci odzyskać od nich te surowe materiały i dać na montaż do kogo innego.Wg tego co piszesz tam są jakies błędy podczas przetwarzania plików w kierunku dvd i dlatego nie można tego obejżeć. Zażądaj surowego materiału i zobacz co oni tam nagrali, przecież byli na weselu i w kościele czy tam był jeden. Trudno to jakoś pojąć. A swoją drogą coraz więcej skarg na łódzkie firmy.Niedobrze.
A skoro tak jest, może przyszłe młode pary zerwą z tym lokalnym patriotymem i zaczną wybierać dalej po za Łodzią.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 10:31 pm   

przyznam szczerze że myślałem że takie rzeczy to tylko w erze... a tu takie kwiatki... Popieram w pełni rade kolegi Wideofilm odnośnie odzyskania surowego materiału, może da się z niego co nieco wycisnąć na tyle że film będzie się oglądać z przyjemnością. Co do drugiej porady do zrywania z lokalnym patriotyzmem to zalecam sceptycyzm bo równie dobrze na takich "kamerzystów" można trafić poza Łodzią...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 10:49 pm   

filmowiec, Kolego po fachu: jesteś tam na miejscu, myślę,że rynek znasz na wylot, na prawie milion mieszkańców w Łodzi ilu jest dobrych kamerzystów, takich, którzy naprawdę potrafią cos zrobić i nie nawalić ?? ? Bo to , co się czyta ostatnio to... o zgrozo...
Tak się złożyło,że ja jestem daleko od Łodzi, napewno ktoś zaraz zapyta, a co tam u Ciebie w Lublinie? Tak, z góry wiem, co odpowiedzieć. U nas jest podobnie, są filmowcy, którzy potrafią coś zrobić, ale niestety, szczególnie w terenie mamy takich ,,burków'' co robią złą robotę na rynku.
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM Czw Paź 29, 2009 10:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 8:45 am   

Wycinek ze stronki firmowej.

- zespół STUDIA 291 tworzą:
fotograf
wizażysta
stylista
fryzjer
scenograf
grafik
webmaster

Hmm, filmowca nie mogę się doszukać.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 8:58 am   

elvid_videofilmowanie, No właśnie, firma typu kombajn. Tacy co robią za dużo, to nie robią nic konkretnego.I takich jak najdalej omijać. Ale czy to wytłumaczy się młodym parom?
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 6:47 pm   

Dziekuje sredecznie za dobre rady, niestety w dalszym ciagu nie moge sie dogadac z tymi panami, tym razem po prostu nie odbieraja telefonow, no ale swieta przeciez...okazalo sie w dodatku ze nawet ta nowo przegrana plyta jest zle znowu nagrana...nie wiem, na laptopie dziala ale na dvd juz nie:( nie rozumiem co jest nie tak, a czy moze byv tak ze ona jest nagrana w tym nowym systemie blu ray czy jakos tak i musi byc do tego jakis specjalny najnowszy odtwarzacz? jutro tam jedziemy i rzeczywiscie poprosimy o caly surowy material...macier racje firma kombajn to nie jest dobre rozwiazanie.....bo jak to sie mowi jak cos jest do wszystkiego to jest do nieczego...

[ Dodano: Nie Lis 01, 2009 5:57 pm ]
dodam jeszcze ze podobno w kosciele obraz jest tak ciemney ze nie widac twarzy gosci i w ogole trzeba wysilac wzrok zeby cos zobaczyc tak jakby kamerzysta nie wlaczyl lampy czy cos,, jestem zalamana, najcenniejsza pamiatka z tego wyjatkowego dnia i wszystko na marne... ja niesety nie mieszkam w polsce wiec nawet jeszcze osobiscie nie wiedzialam tej plyty a wszystko zalatwiaja moi rodziec wiec moj stres jest podwojny bo jestem po prostu bezsilna, nic nie moge sama zrobic:(

[ Dodano: Nie Lis 01, 2009 5:59 pm ]
www.slubatelier.pl to adres ich strony...
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 7:21 pm   

Maaaadzia84, No właśnie, jeszcze ta odległość teraz.
Zobaczyłem ich stronkę.Widzę po tych próbkach, że te prace sa nawet no powiedzmy niezłe, bywają gorsze. Albo to nie ich produkcja na tych prezentacjach.
Jak surowy materiał jest do niczego, to już raczej się nic z niego nie wyciągnie.To co, wiedział,że jest kościół ciemny, to nie miał świateł ze sobą? Palant i tyle.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 7:56 pm   

Maaaadzia84 napisał/a:
nie wiem, na laptopie dziala ale na dvd juz nie:( nie rozumiem co jest nie tak, a czy moze byv tak ze ona jest nagrana w tym nowym systemie blu ray czy jakos tak i musi byc do tego jakis specjalny najnowszy odtwarzacz?


A na laptopie masz odtwarzacz BlueRay, wogóle zamawialiście zmontowany materiał w BR?? Jeżeli działa na laptopie a nie działa na DVD to niestety może nie świadczyć o błędzie firmy - może być tak, że Wasze DVD nie odtwarza płyt DVD+R bądź DVD-R, nie wiem na jakich nośnikach macie materiał i jakim odtwarzaczem dysponujecie. Najlepiej sprawdzić na innych - jeżeli na jakimś zadziała to niestety jest problem Waszego odtwarzacza (starsze modele były bardziej "wrażliwe" na rodzaj płyty)

Maaaadzia84 napisał/a:
dodam jeszcze ze podobno w kosciele obraz jest tak ciemney ze nie widac twarzy gosci i w ogole trzeba wysilac wzrok zeby cos zobaczyc tak jakby kamerzysta nie wlaczyl lampy czy cos,, jestem zalamana, najcenniejsza pamiatka z tego wyjatkowego dnia i wszystko na marne... ja niesety nie mieszkam w polsce wiec nawet jeszcze osobiscie nie wiedzialam tej plyty a wszystko zalatwiaja moi rodziec wiec moj stres jest podwojny bo jestem po prostu bezsilna, nic nie moge sama zrobic:(


No tutaj to są dwa problemy - pierwszy to obstawiam, że materiał był nagrywany kamerą słabej jakości (co może mieć odzwierciedlenie w cenie usługi - nie wiem jakie mieliście koszty). No ale jeżeli używa się kamery z ciemnym obiektywem to wtedy trzeba się ratować odpowiednią lampą i tutaj tego zabrakło. Jest to opinia czysto teoretyczna, gdyż nie widziałem materiału i sprzętu i nie mam zamiaru oczerniać innej firmy.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
Ostatnio zmieniony przez elvid_videofilmowanie Nie Lis 01, 2009 8:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 6:42 am   

hmmm, padlo pytanie o cene uslugi: okolo 2.300 z fotografem...czyli chyba nie malo...w piatek bede miec surowy material..no coz zobaczymy szczerze mowiac nie mam juz sil na walke z nimi..
_________________
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 9:21 pm   

Witam!Ja bym chciała ostrzec przed panem Piotrem z firmy SVstudio!Pan Piotr nagrał nam płytkę próbną ponieważ tak sie umawialismy.nie spodobalo nam sie pare elementow np. pierwsza płytka ok ale druga to poprostu porazka...plytka zaczyna sie od oczepin, pozniej jest rozdzial TORT a nastepnie dalsza czesc imprezy ktora zaczyna sie od momentu jeszcze z przed oczepin gdzie ja jestem jeszcze w welonie a moj maz z krawatem itd nagle jest najazd na dekoracje i dlasza czesc juz z imprezy po oczepinach...poprostu masakra...jesli byl taki zamysl to wspolczuje...na torcie niby wszystko jest ok ale kiedy my kroimy tort jest wstawka kiedy moj maz siedzi na krzeselku i je a nastepnie znowu kroimy tort ....to tez byl taki jego pomysl.....kolejna porazka.......kiedy juz powiedzielismy mu oco chodzi powiedzial ze ok poprawi.dal nam projekt juz gotowy i na nasze nieszczescie bez obejzenia jej zaplacilismy mu reszte kwoty na jaka sie umawialismy.mniej wiecej plyta byla ok. ale to co mial przeniesc z drugiej plyty na pierwsza i polaczyc to w ladna calosc to wzial fragment na ktorym konczyla sie plyta zrobil 5sekundowa czarna dziure i wstawil tamta czesc wesela w bardzo okrojonym stanie bez najfajnieszych momentow ktore wycial a calosc konczyla sie bezsensownym zatrzy maniem obrazu i nagle konec plyty.poprostu jeszcze gorzej niz bylo.jak mu o tym powiedzialam to byl zszokowany i powiedzial ze zrobi wszystko od poczatku.minelo 3 tygodnie i plyty nie mam nadal a od slubu minelo juz 3miesiace.pan nie odpowiada na moje telefony.ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 9:29 pm   

narka20, Napisz , ile zapłaciłaś za tą całą usługę.Myślę,że nie bedzie to jakaś tajemnica.
A wracając do tego opisu całej tej sytuacji wyglada na to,że facet nie panował nad montażem, poprostu poprzestawiał fakty.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Maaaadzia84 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 10:20 pm   

Witam, ja odnosnie studia 291 jeszcze, w koncu udalo mi sie uzyskac to co chcialam, mam w koncu dobrze nagrane i zmontowane plyty, a do tego caly surowy, nie zmontowany material z uroczystosci na 5 plytach cd, czyli w koncu dopielam swego...szkoda tylko ze trwalo to tak dlugo i kosztowalo tyle nerwow, takze ostatecznie wszystko sie dobrze skonczylo, jednak firmy nie polecam zdecydowanie NIE, no chyba ze ktos lubi adrenaline i wyklocanie sie o swoje...3 miesiace niepotrzebnego stresu :roll:
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 10:32 pm   

Maaaadzia84, No to jakoś sie udało, tylko czy to nagranie do oglądania jest wg Twoich oczekiwań?
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 11:44 am   

kamerzysta kosztowal jakies 1000zl.moze to i nieduzo ale chyba to nie powod zeby robic takie beznadziejne rzeczy.
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 1:01 pm   

narka20, Oczywiście,że nie powinien takich rzeczy robić. Ale swoją drogą to niezbyt droga usługa.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Nikon 
Firma

Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 1:26 pm   

WIDEOFILM napisał/a:
narka20, Oczywiście,że nie powinien takich rzeczy robić. Ale swoją drogą to niezbyt droga usługa.

Ale nie znaczy że jak tania, to ma być źle zrobiona.
Ostatnio zmieniony przez Nikon Nie Lis 15, 2009 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 1:39 pm   

Nikon, Potwierdzasz to co napisałem wcześniej.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 11:09 am   

Po 4 miesiacach os slubu odzyskalam caly material który nakrecil Pan Piotr a teraz szukam firmy ktora by mi to ladnie zmontowala.Znacie kogos takiego??
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
cichy 

Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 7:53 pm   

Przestrzegam wszystkich forumowiczów i przeglądających to forum przed panem, który wpisuje się tu jako artur_ase2000. Dnia 28 sierpnia 2009 wynajęliśmy owego pana jako naszego kamerzystę i fotografa ceremonii ślubnej wraz z weselem i poprawinami. Umowa jaka została sporządzona przez samego pana Artura mówi że ma 2 miesiące na to by oddać gotowy materiał jutro mija 4 miesiąc materiału ani "nie widać ani nie słychać" próby kontaktu są żadne, gdy dzwonie nie odbiera gdy piszę nie odpowiada. Oczywiście wcześniej wpłaciliśmy zaliczkę. Nie dajcie się zmanipulować pięknym gadaniem bo później będziecie mieli problem aby, odzyskać swoją pamiątkę ślubna. Jeżeli ktoś ma jakieś pomocne sugestie zapraszam na prv.

PS. Generalnie osobnik jest z Łodzi, ale z tego co mi wiadomo otwarty jest na różne województwa.
Ostatnio zmieniony przez cichy Pon Gru 28, 2009 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 8:01 pm   

cichy, Napisz chociaż, skąd jest ta firma. A co do meritum sprawy: przecież chyba masz adres ich siedziby, no chyba ,że byli to parodyści.Może nie dzwonić, tylko udaś się tam osobiście.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 8:29 am   

Regulamin tego forum mówi wyraźnie:

REGULAMIN DLA FIRM:
1. W przypadku, gdy osoba jest właścicielem lub pracownikiem firmy z branży ślubno-weselnej, należy zarejestrować się na forum pod nickiem NazwaFirmy_branża np. Abcedef_video pozwalającym jednoznacznie zidentyfikować daną firme i branżę, w której działa firma.


A na forum występują firmy, które kompletnie ciężko zidentyfikować.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 6:30 pm   

post wymoderowany, wyjasnienia obu stron znajdują się w wątku dot. firmy Movie
_________________
Justii
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Sty 22, 2010 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 9:21 pm   

Justii, Nie wiem, ale z tych obliczeń nic nie rozumiem.A może właśnie im o to chodziło.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 9:39 pm   

Najciekawsze jest te 150 zł na dojazd :) lepiej nie myśleć ile by wzięli za dojazd np. do pabianic czy zgierza... bo okolice łęczycy to już pewnie +300 do transportu :)
 
 
Justii 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 3:45 pm   

Dokladnie, o to chodzi, by pogubić sie co i za ile... :roll:
w kazdym razie takie umowy się czesto zdarzaja :? niestety :roll: wiem, że duzo firm w ten sposób kombinuje... dlatego rada na przyszlosc - nie podpisywać umów, w których nie ma ostatecznej ceny koncowej ;)
Najgorsze jest to, co napisałam w pnk. 3 ... !! ! w wyp. wyzej...
_________________
Justii
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Sty 22, 2010 8:11 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
stalik 

Wiek: 43
Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 9:46 pm   

Nawiązując do tematu przestrzegam , przed firmą MK-Studio z Radomska , facet jest niezarejestrowany , na kasetę czeka się miesiącami , a kamerzysty poszukuję się później z policją , bierze zaliczkę , a później nie można się z nim skontaktować . ****** jakich mało , reklamuje się na stronie Radomsko24.
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:19 pm   

stalik napisał/a:
facet jest niezarejestrowany ,

To ty nie wiesz, gdzie z tym iść? Jest coś takiego jak Policja Skarbowa. W Radomsku macie coś takiego. Jak mu dosuną z 50000zł kary z UKS to będzie miał ciepło.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
stalik 

Wiek: 43
Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 7:24 pm   

Niestety , nie mamy . Ten pan czuje się bezkarny , z tego co wiem już niejeden go później poszukiwał .
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 8:29 pm   

Ja przestrzegam przed firmą z ulicy Franciszkańskiej, której pracownicy filmowali wesele mojej siostry. Zupełny brak profesjonalizmu- kiedy siostra odebrała film, wszyscy tłumnie zebraliśmy się przed TV i oczom naszym ukazały się.... pomylone nazwiska (nazwiska inne pary i inne dane świadków), niezrażeni dzielnie przebrnęliśmy przez zdjęcia z dzieciństwa, po których był.... (uwaga!) środek mszy!
(Pan niby filmował od momentu gdy młodzi podjeżdżali pod kościół, coś mu się tam podobno popsuło, jak na mój gust zapomniał włączyć [rec] ;)
Cudem nagrał przysięgę (uff!), jednak wesele jest w tonacji kobaltowej i podobno nic się nie da z tym zrobić, dźwięk jest zniekształcony.

Siostra na jej wielkie nieszczęście zdecydowała się też na zdjęcia studyjne u tych państwa, zaznaczając, że bedzie mieć suknię z dłuuugim trenem i chce miec go na zdjęciach. Oczywiście na każdym tren jest ucięty i to tak, że nie dało się go w żaden sposób "dosztukować".

Dodam, że firma była z polecenia.
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 8:56 pm   

pestka, No dobrze. to już wiemy Z POLECENIA : a czy mimo wszystko przed podpisaniem umowy nie mieliście okazji oglądać ich prac ?
pestka napisał/a:
której pracownicy filmowali wesele

O właśnie: następna hurtownia filmowa, ludzie podstawieni do pracy z ,,łapanki'' Bo nie inaczej było.
Co zamierzacie z tym fantem robić ?
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 9:16 pm   

WIDEOFILM napisał/a:
pestka, No dobrze. to już wiemy Z POLECENIA : a czy mimo wszystko przed podpisaniem umowy nie mieliście okazji oglądać ich prac ?
pestka napisał/a:
której pracownicy filmowali wesele

O właśnie: następna hurtownia filmowa, ludzie podstawieni do pracy z ,,łapanki'' Bo nie inaczej było.
Co zamierzacie z tym fantem robić ?


Wiem, że siostra przed podpisaniem umowy oglądała jakąś "próbkę" i było ok.
Niestety po długim szarpaniu się z pracownikami firmy skończyło się na zmniejszeniu kwoty za usługę. Filmu rzekomo nie dało się uratować.
_________________
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 12:04 pm   

pestka napisał/a:
Ja przestrzegam przed firmą z ulicy Franciszkańskiej, której pracownicy filmowali wesele mojej siostry. Zupełny brak profesjonalizmu- kiedy siostra odebrała film, wszyscy tłumnie zebraliśmy się przed TV i oczom naszym ukazały się.... pomylone nazwiska (nazwiska inne pary i inne dane świadków), niezrażeni dzielnie przebrnęliśmy przez zdjęcia z dzieciństwa, po których był.... (uwaga!) środek mszy!
(Pan niby filmował od momentu gdy młodzi podjeżdżali pod kościół, coś mu się tam podobno popsuło, jak na mój gust zapomniał włączyć



Nam polecano tą firmę, na szczęście w ostatniej chwili zdecydowalismy się na kogoś innego(pewnie nazwy firmy podawać nie można...) :P
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 6:34 pm   

kazia, nazwę wolno :) Tylko namiarów nie :) A, i jeżeli to polecana firma, w sensie, że polecasz, to jednak nie w tym wątku :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Cze 04, 2010 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
chomik23 

Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Cze 04, 2010 9:29 pm   

NIE POLECAM MAGII FILMU Z PIOTRKOWSKIEJ 24 ŻENADA !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEPIEJ KASĘ KTÓRĄ IM ZAPŁACIŁEM WRZUCIĆ DO PIECA PRZYNAJMNIEJ CIEPŁO BY BYŁO
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 10:01 pm   

chomik23, Dość poważne oskarżenie jak na pierwszy post na forum.Może opisz dokładniej co tam było.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 10:05 pm   

WIDEOFILM, zapraszam do wątku o Magii Filmu, przeniosłam tam post użytkownika chomik23
_________________

 
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 10:08 pm   

chomik23 napisał/a:
NIE POLECAM MAGII FILMU Z PIOTRKOWSKIEJ 24 ŻENADA !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEPIEJ KASĘ KTÓRĄ IM ZAPŁACIŁEM WRZUCIĆ DO PIECA PRZYNAJMNIEJ CIEPŁO BY BYŁO


Napisz trochę więcej...moźe jakoś naprawimy...choć poprawić po Magii....może jakiś czaroziej...tak naprawdę to szczerze współczuję :zalamany:
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 10:31 pm   

Pusiak, Trochę nie bardzo rozumiem Twojego postępowania: zajrzałem do tego postu co napisałaś i co? temat jest zamknięty. DLACZEGO ?! Skoro tu chomik23, zaczął ten temat to go kontynuować tutaj.
chomik23, Jest sprawa dośc poważna , a z tego co widzę to chodzi o zdjęcia głównie i napewno o film. A gdzie byliście rodzice jak była uzgadniana firma do obsługi I komunii? A może to ksiądz narzucił z góry ? Napisz coś więcej i jaśniej. Zdjęcia to można jeszcze powtórzyć na białym tygodniu, ale film- nawet gdyby, to już nie będzie to co było w ten najważniejszy dzień.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl